Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 18 Апр 2024 20:19

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 107 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Би ли емигрирал?
да! да не съм луд в тая дубка да остана 18%  18%  [ 32 ]
не! аз съм си твърд патриот 16%  16%  [ 29 ]
може ....но определен0 ще е за малк0 и ще се върна! 6%  6%  [ 10 ]
бих отиш/ъл/ла само да уча и пак да съм си тук в БГ! 3%  3%  [ 5 ]
може малк0 да п0раб0тя и пак тука в БГ да си се върна 21%  21%  [ 38 ]
да мечтая си да отида някъде извън БГ и да си заживея там! 21%  21%  [ 37 ]
не съм сигор/ен/на какво все още искам! 16%  16%  [ 28 ]
Общо гласове : 179
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2005 13:49 
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2004 18:58
Мнения: 12
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Бихте ли емигрира ли някога? и защо?
Бихте ли отишли в чужбина да учите? и защо там а не в БГ?
Смятате ли че няма реализация в БГ ?
Какво ще искате да постигнете там където и да е , а не в БГ?
Кажете всичко което мислите по темата !

_________________
тИ де ще г0 чУкаш, т0 де щЕ се пУка :-D
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2005 14:00 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 11 Дек 2004 20:25
Мнения: 562
Местоположение: ДР Конго
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Az iskam da otida v chujbinaa,da zavyr6a vis6eto si tam,da porabotq i da ponatrupam opit ot tam i sled tova da se vyrna tuk v BG

_________________
LügerLuder


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2005 14:00 
vse oshte neznam kakvo iskam...dali da ostana tu ili da zamina...moje po-dobroto da e da zamina...no neznam...oshte sym absolutno neorientirana


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2005 14:47 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не искам да се махам от България...единствено искам да отида на стаж в чужбина да работя и да си се върна тук!Не мисля,че ще мога да живея в друга държава...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2005 14:48 
Offline
Търсач

Регистриран на: 01 Ное 2004 17:27
Мнения: 58
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
bih izlqzal v 4ujbina da poba4kam 5-6 godinki i bih se pribral a moje i pove4e da poba4kam

_________________
ДОБРИТЕ МОМЧЕТА ОТИВАТ ВЪВ РАЯ,А ЛОШИТЕ КЪДЕТО СИ ПОИСКАТ !!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2005 16:27 
а човек вчера си мислих такава тема да пускам , изпревари ме , аз съм решил , че ще емигрирам , бащата няма да ми се зарадва мн , ама неговото мнение си го поставям на оная работа :bored: ще следвам навън и после ще остана да работя известно време , защото най-глупавото е да учиш там и да се върнеш да работиш тук


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2005 16:37 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 26 Авг 2004 16:29
Мнения: 39
Местоположение: Blatoto
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
mm i az 6te emigriram v 6tatite sigurno. 6te zavyr6a tuk i 6te zamina. nz ko 6e praq 6e si namerq rabota i ako me ustroiva 6te ostana da se realiziram..ako ne,6te se vyrna. no opredeleno 6te se probvam

_________________
Life's so shitty, but ain't it fuckin' great?Get this or die!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2005 16:51 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Юли 2004 15:09
Мнения: 1824
Местоположение: Walking On Clouds
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
"да мечтая си да отида някъде извън БГ и да си заживея там "

Тва си ми е мечта от мн малка...Определено не съм патриотка и не мисля да остана в Бг .Мн се надявам да ми провърви и да успея да се реализирам в Щатите ..Ще опитам всячески преди да реша да се върна тук и дано да не се налага да взимам такова решение [-o<

_________________
:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2005 17:23 
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2004 18:58
Мнения: 12
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
imam edna poznata k0qto kazvashe predi da zamine .... da se mahna vednyj ot tuka ..... i kv0 mahana se i sega se izmychva i stashno mnogo i lipsvat priqtelite ......
imam i edni poznat toi zavyrshi taq godina i otide v germaniq da uche ..... i se obajda po tel i kazva iskam da se vyrna ..... iskam v BG da si ucha .....
chovek e s naglasata che kato izleze ot bg i che shte e super navyn .... che shte e po dobre ot tuka .... no vsyshnost kakvo stava .... otivat tam stoqt mesec -dva iii veche nostalgiqta gi goni ..... shoto sa i sami tam ....
e momicheto e sys tqhnite si v ispaniq .... no momcheto e napylno samo .....
a e neznam ... i az iskam da izlqza na vyn da ucha i da rabota .... no ima oshte vreme .... vypreki che imam nekvi predlojeniq za uchene ... no ne sa sigorni oshte ..... btw ii tuka v Nov Bylgarsi ne e zle .......

_________________
тИ де ще г0 чУкаш, т0 де щЕ се пУка :-D
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2005 21:08 
Offline
Наблюдател
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2005 21:46
Мнения: 39
Местоположение: TopoHTo ; KaHaDa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ооо аз преди много иках да замина..да видя свят да поживея...и ми се отвори тази възможност...сега баща ми от 4 години бачка в канада...вече има гражданство и.....сега и цялото семейство заминава....вече не искам да се махам от тук...тук е всичко което обичам :anger: обаче няма накъде да се ходи.......трябва да замина ...само 6 месеца ме делят от канадското гражданство... такава възможност не мога да изтърва..и после живот и здраве ще се върна.....

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2005 21:22 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
аз не бих заминала за чужбина за да уча или работя,тя не ме привлича с нищо.За някоя екскурзия-може.Образованието което ще получа едва ли ще е по-добро, а пък и тук смятам че мога да се реализирам

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2005 21:25 
az dokolkoto znam obuchenieto v Bylgariq e na dosta visoko nivo...
chujbina...moje da otida da rabotq...a i ne mislq che za da se realizirash trqbva da si v chujbina...nai-vajno e da imash jelanie...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2005 21:46 
Offline
Наблюдател
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2005 21:46
Мнения: 39
Местоположение: TopoHTo ; KaHaDa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
гимназиалното обучение в бг-да на мн високо ниво в сравнение със западното.....но ситуацията не е същата с висшето образование... тяхното е на страхотоно ниво ....

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2005 22:27 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Май 2004 15:31
Мнения: 481
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ти къде завърши, че даваш такива атестати за висшите училища.
Много приятели ползват тази вратичка за да емигрират.Засега брат ми декларира , че ще се върне .Ако остане в САЩ ще ми е много мъчно ,но не смятам да се преселвам там.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2005 22:33 
Offline
Наблюдател
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2005 21:46
Мнения: 39
Местоположение: TopoHTo ; KaHaDa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
както казах баща ми е там от 4 години и има наблюдения.....и не само той ми го е казвал това ...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2005 22:54 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 20:34
Мнения: 578
Години: 33

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
trudno e da se izbere.hem iskam da otida malko v 4ujbina,da vidq malko svqt:),no tuka v bg imam priqteli i tuka sa mi korenite i s balgari nai dobre se razbirame.nali sme srodni du6i:)a ako otida v 4ujbina,niko0i tam nqma da me ima za svoi.no p1k ot druga gledna to4ka.ako otida i stoq tam malko pove4ko nito tam 6te me imat za "svoi": nito kato se varna v BG 6te me imat otnovo za "svoi".taka 4e ne moga da opredelq to4no kakvo iskam:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Фев 2005 01:30 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 25 Яну 2005 19:25
Мнения: 317
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз оставам тук!!! :))


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Фев 2005 01:41 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 21:27
Мнения: 2302
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
SummerGirl написа:
Аз оставам тук!!! :))



do edno vreme...

_________________
will i live to be 23?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Фев 2005 11:43 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Все още незнам.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Фев 2005 13:44 
ami az smqtam kato zavar6a daskalo da otida da ba4kam nqkolko godinki v 4ujbina 65toto tuka nqma kak da izkaram pari4ki za da osa6testvq me4tata si a tam kato ba4kam primerno 5-10 godinki qkata 6e sabera dostata4no da si osa6testvq taq moq me4ta :joy: no sam tvardo da si ostana tuk za6toto obi4am BG tai 4e ............ samo 6e otida da poba4kam qkata


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Фев 2005 18:17 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2004 22:42
Мнения: 1081
Години: 36

Местоположение: Somewhere Over The Rainbow
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
аз бях твърдо решена поне да у4а в Германия... Тва ми беше ме4та! Затова влязах в ЕГ, затова влязах в Лайстунгскласе... а сега само при мисълта, 4е там по 24 4аса на ден ще слушам немски... прилошава ми! За едно лято ме4тата ми от години насам се изпари... ве4е не знам и аз какво да искам... тук за да вляза някъде или трябва да изхар4а хиляди лева, или да си скъсам задника от у4ене... но поне от там нататък е по-лесно... даже и да ба4кам докато у4а пак ще ми е много по-приятно отколкото да съм в Германия и да гледам и слушам онея... яд ме е само, 4е късно осъзнах кое е по-доброто и усилията ми са били един вид навятъра... :writers_block:

_________________
в ледена стая виждам безкрая
в сенки от рая - моите сто лица


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2005 13:37 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
MinX написа:
аз бях твърдо решена поне да у4а в Германия... Тва ми беше ме4та! Затова влязах в ЕГ, затова влязах в Лайстунгскласе... а сега само при мисълта, 4е там по 24 4аса на ден ще слушам немски... прилошава ми! За едно лято ме4тата ми от години насам се изпари... ве4е не знам и аз какво да искам... тук за да вляза някъде или трябва да изхар4а хиляди лева, или да си скъсам задника от у4ене... но поне от там нататък е по-лесно... даже и да ба4кам докато у4а пак ще ми е много по-приятно отколкото да съм в Германия и да гледам и слушам онея... яд ме е само, 4е късно осъзнах кое е по-доброто и усилията ми са били един вид навятъра... :writers_block:

важното е че си го осъзнала :hug:

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2005 23:16 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 08 Сеп 2004 10:52
Мнения: 75
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ne e vajno kude si a kude si chuvstvash u doma
Vkraina smetka kudeto i da sme-bulgari shte sme.
Ako nqkoi si mislq che shte otide v Rusiq (primerno) i shte stane rusnak, a ne obiknoveno momche ot obiknovenna Bulgaria... ami =) luje se ...

Az iskam da otida na mnogo mesta, da pojiveq nqkude drugade... no mislq che shte se vruna tuk nakraq ...

_________________
...Аз съм различен,нека бъда цветен, необичан, първичен. Ей остави ме да дишам. Прескачам аз утъпкани пътеки за да бъда щастлив, не искам никой да ми пречи, когато крещя, че съм жив


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2005 23:18 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 07 Апр 2004 17:00
Мнения: 30
Местоположение: пред ПС-то
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
az ako mojeh shteshe da porabotq v 4ujbina,da si iskaram pari4kite :) , posle da se vurna v BG i taka :)

_________________
Изображение
http://freeftp.bergon.net/rack4/users/ico/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2005 23:43 
MinX , az ucha nemski ot 4ti klas...7 godini sa tova ... i kakvo , kato stana metach ili lekar ili policai i kakvoto i da e bilo v BG , za kakvo na :censored: sum go uchil toq nemski... imam mn priqteli , koito sa bili v EG s nemski i za zaminali v Germaniq , edno 70% ot tqh se vrushtat na purvata god i se oplakvat che e mn trudno , taka si , hem da uchish , hem da rabotish , samo nemski naokolo , vashite trqbva da sa milioneri che da te izdurjat tam bez da rabotish... ama vse pak tova e shibaniq jivot , ne moje vashite da ti gotvqt i da ti davat djobni do kraq na jivota ti , se nqkoga shte ti stane mn trudno , daje i da si v BG , tuka poluchavash malko pari , a cenite sa kato teq v Germaniq ... a i kakvo po-sladko ot tova da si dalech ot vashite za izvestno vreme i da pochustvash istinskiq jivot , a ne nqkakva izkustvena maska , suzdadena ot roditelite ti :chick:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2005 23:52 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Razor написа:
MinX , az ucha nemski ot 4ti klas...7 godini sa tova ... i kakvo , kato stana metach ili lekar ili policai i kakvoto i da e bilo v BG , za kakvo na :censored: sum go uchil toq nemski... imam mn priqteli , koito sa bili v EG s nemski i za zaminali v Germaniq , edno 70% ot tqh se vrushtat na purvata god i se oplakvat che e mn trudno , taka si , hem da uchish , hem da rabotish , samo nemski naokolo , vashite trqbva da sa milioneri che da te izdurjat tam bez da rabotish... ama vse pak tova e shibaniq jivot , ne moje vashite da ti gotvqt i da ti davat djobni do kraq na jivota ti , se nqkoga shte ti stane mn trudno , daje i da si v BG , tuka poluchavash malko pari , a cenite sa kato teq v Germaniq ... a i kakvo po-sladko ot tova da si dalech ot vashite za izvestno vreme i da pochustvash istinskiq jivot , a ne nqkakva izkustvena maska , suzdadena ot roditelite ti :chick:

а там мнооого щото получаваш....абе както и да е изборът е твой,но Германия...незнам,ти не си за такава страна,в смисъл че си за по-добра:)

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2005 00:09 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2004 22:42
Мнения: 1081
Години: 36

Местоположение: Somewhere Over The Rainbow
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Razor написа:
MinX , az ucha nemski ot 4ti klas...7 godini sa tova ... i kakvo , kato stana metach ili lekar ili policai i kakvoto i da e bilo v BG , za kakvo na :censored: sum go uchil toq nemski... imam mn priqteli , koito sa bili v EG s nemski i za zaminali v Germaniq , edno 70% ot tqh se vrushtat na purvata god i se oplakvat che e mn trudno , taka si , hem da uchish , hem da rabotish , samo nemski naokolo , vashite trqbva da sa milioneri che da te izdurjat tam bez da rabotish... ama vse pak tova e shibaniq jivot , ne moje vashite da ti gotvqt i da ti davat djobni do kraq na jivota ti , se nqkoga shte ti stane mn trudno , daje i da si v BG , tuka poluchavash malko pari , a cenite sa kato teq v Germaniq ... a i kakvo po-sladko ot tova da si dalech ot vashite za izvestno vreme i da pochustvash istinskiq jivot , a ne nqkakva izkustvena maska , suzdadena ot roditelite ti :chick:
Razor, аз също у4а немски от 3ти клас... но не си представям един щастлив живот в Германия... Не мисля 4е си срува... Наще можа да не са били милионери и да не са ми осигурявали вси4ко, което искам, но дори и така ми харесва пове4е... искам децата ми да си говорят български, с вси4ките български лаф4ета и псувни... даже и псувните ни зву4ат по-хубаво от немските... искам да се 4увстват на мястото си, у дома, а не да ги е срам да кажат пред германските си приятел4ета, 4е вкъщи говорят на български и са емигранти...
Не става въпрос само за това къде ще у4иш, защото университета в който влизаш до голяма степен определя живота ти по-нататък... Аз искам да си изживея студентските години по български, и да си родя едно 4истокръвно българ4е, което да ме псува на български... :chick:

_________________
в ледена стая виждам безкрая
в сенки от рая - моите сто лица


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2005 00:20 
ami da , v Germaniq opredeleno nqma da ima diskotechki , kafeta i vsqkakvi glezotii , da ne govorim che ne trqbva da pravish gaf ( ili shte te vurnat ili shte platish solena globa ) ... ama vse pak ako se stremij da napravish neshto golqmo ,a si probiven i imash ambicii ... povqrvai mi v Bg nqma da go poluchish... az ne se predstavqm sled 20 god v Bg s 2 deca , koito mi slushat chalga , esenta pravq zimnina , a prez zimata se toplq na durva i vuglishta ...tova ne e moq jivot , vse pak taq EG ti dava nqkakuv shans da go napravish , naravno si s dr germanski uchenici koito shte sledvat ...ama spored men , shtom taka mislish , si napravila greshka , che si vlqzla nemski i dori v LK , vse pak nemski se govori v 3 durjavi ... ne e angliiskiq... a i veche nqma vreme , trqbva da se vzimat vajni resheniq za kratko vreme ot koito shte ti zavisi jivota

Ina az ne sum izbral Germaniq , shtoto sum nemski v EG , baba mi e jivqla 10 god tam , imam super mn priqteli , a stranata po princip is me kefi ... inache mersi za chetkata :joy:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2005 00:32 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2004 22:42
Мнения: 1081
Години: 36

Местоположение: Somewhere Over The Rainbow
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Razor написа:
ami da , v Germaniq opredeleno nqma da ima diskotechki , kafeta i vsqkakvi glezotii , da ne govorim che ne trqbva da pravish gaf ( ili shte te vurnat ili shte platish solena globa ) ... ama vse pak ako se stremij da napravish neshto golqmo ,a si probiven i imash ambicii ... povqrvai mi v Bg nqma da go poluchish... az ne se predstavqm sled 20 god v Bg s 2 deca , koito mi slushat chalga , esenta pravq zimnina , a prez zimata se toplq na durva i vuglishta ...tova ne e moq jivot , vse pak taq EG ti dava nqkakuv shans da go napravish , naravno si s dr germanski uchenici koito shte sledvat ...ama spored men , shtom taka mislish , si napravila greshka , che si vlqzla nemski i dori v LK , vse pak nemski se govori v 3 durjavi ... ne e angliiskiq... a i veche nqma vreme , trqbva da se vzimat vajni resheniq za kratko vreme ot koito shte ti zavisi jivota

Ina az ne sum izbral Germaniq , shtoto sum nemski v EG , baba mi e jivqla 10 god tam , imam super mn priqteli , a stranata po princip is me kefi ... inache mersi za chetkata :joy:
Както каза---> изборът си е мой... До сега съм живяла така и се справям, и ми харесва... До някъде ме е страх от непознатото, но и аз нямам намерение да ба4кам за 150 лв, да родя на 18 и да ходя да си набавям храна от село... Искам да постигна реализация тук, не искам някъде си другаде... Аз в някои отношения съм 4овек, който много се привързва и не мисля, 4е ще ми е хубаво другаде, защото освен една леля на 55 години от Швеция, нямам никакви други близки хора, на които може да се раз4ита, в 4ужбина

_________________
в ледена стая виждам безкрая
в сенки от рая - моите сто лица


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2005 01:28 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ima smisul da se hopdi v 4ujbina za men ako ima6 gotova rabota koqti ti dostavq kef i ednovremenno e sus solidna zaplata..ina4e ne vijdam smisul 6to da se hodi nqkude pri polojenie 4e te gledat tam kato kromanec da eba i evropeicite i vsekvi drugi liohmani ...da be6e stignala do tqh osmanskata imperiq da gi vidq sega ...gotin e varianta da otide6 za mesec-dva i da se vurne6 s kinti...edin moi poznat takja pravi..ba4ka 2 meseca v germaniq i sled tva se vru6ta s nqkolko hilqdi evro i si po4iva

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 107 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов