Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 24 Апр 2024 21:40

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 107 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Би ли емигрирал?
да! да не съм луд в тая дубка да остана 18%  18%  [ 32 ]
не! аз съм си твърд патриот 16%  16%  [ 29 ]
може ....но определен0 ще е за малк0 и ще се върна! 6%  6%  [ 10 ]
бих отиш/ъл/ла само да уча и пак да съм си тук в БГ! 3%  3%  [ 5 ]
може малк0 да п0раб0тя и пак тука в БГ да си се върна 21%  21%  [ 38 ]
да мечтая си да отида някъде извън БГ и да си заживея там! 21%  21%  [ 37 ]
не съм сигор/ен/на какво все още искам! 16%  16%  [ 28 ]
Общо гласове : 179
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2005 03:15 
Offline

Регистриран на: 05 Авг 2005 01:49
Мнения: 13
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Бихте ли емигрира ли някога? и защо?
Да още като завърша даскалото(което няма да е скоро)ще замина от тук.защо ли?защото не виждам тук какво мога да работя и как да просперирам,като се има в предвит колко хора с више образование стоят безработни.
Бихте ли отишли в чужбина да учите? и защо там а не в БГ?
Ами ако имах възможност Да.
Смятате ли че няма реализация в БГ ?
Някой смятат че има реализация,аз лично Не.
Какво ще искате да постигнете там където и да е , а не в БГ?
Амм само да отида пък после ще се види или чуе кво съм направила.
Кажете всичко което мислите по темата !
Темата е мн готина и ми харесва! :peace:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2005 16:05 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
само ако има възможност за реализацията на плановете ми , а не за кинти [имам си достатъчно] ...тоест 6те разбера след 4-5 години
ло6ото е че екскурзия до австралия много солено 6те ми излезе иначе отся да съм заминал за известно време:)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2005 20:32 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
BeNtLeY_giRL^ написа:
Бихте ли емигрира ли някога? и защо?
Да още като завърша даскалото(което няма да е скоро)ще замина от тук.защо ли?защото не виждам тук какво мога да работя и как да просперирам,като се има в предвит колко хора с више образование стоят безработни.
Бихте ли отишли в чужбина да учите? и защо там а не в БГ?
Ами ако имах възможност Да.
Смятате ли че няма реализация в БГ ?
Някой смятат че има реализация,аз лично Не.
Какво ще искате да постигнете там където и да е , а не в БГ?
Амм само да отида пък после ще се види или чуе кво съм направила.
Кажете всичко което мислите по темата !
Темата е мн готина и ми харесва! :peace:


хахаха, ти си обаче много умна, нямало какво да се работи в БГ, нямало реализация в БГ ..... Само да искаш можеш да работиш, ама малко трудно можеш да си намериш работа която ти искаш, дори можеш и да се реализираш стига да имаш малко акъл.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2005 23:53 
BeNtLeY_giRL^ написа:
Бихте ли емигрира ли някога? и защо?
Да още като завърша даскалото(което няма да е скоро)ще замина от тук.защо ли?защото не виждам тук какво мога да работя и как да просперирам,като се има в предвит колко хора с више образование стоят безработни.
Бихте ли отишли в чужбина да учите? и защо там а не в БГ?
Ами ако имах възможност Да.
Смятате ли че няма реализация в БГ ?
Някой смятат че има реализация,аз лично Не.
Какво ще искате да постигнете там където и да е , а не в БГ?
Амм само да отида пък после ще се види или чуе кво съм направила.
Кажете всичко което мислите по темата !
Темата е мн готина и ми харесва! :peace:


Много си зле. Чета ти постовете тука...и някак...чудя се дали си вярваш. Навсякъде има реализация, стига да искаш и най-важното...да знаеш какво точно искаш. Тогава винаги се намира начин.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2005 01:12 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Вики момиченцето е едва на 15год. не е толкова зряла още. ама със вяра и желание всичко се постига, не всичко на този свят е пари.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2005 01:59 
Offline

Регистриран на: 05 Авг 2005 01:49
Мнения: 13
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Вики написа:
BeNtLeY_giRL^ написа:
Бихте ли емигрира ли някога? и защо?
Да още като завърша даскалото(което няма да е скоро)ще замина от тук.защо ли?защото не виждам тук какво мога да работя и как да просперирам,като се има в предвит колко хора с више образование стоят безработни.
Бихте ли отишли в чужбина да учите? и защо там а не в БГ?
Ами ако имах възможност Да.
Смятате ли че няма реализация в БГ ?
Някой смятат че има реализация,аз лично Не.
Какво ще искате да постигнете там където и да е , а не в БГ?
Амм само да отида пък после ще се види или чуе кво съм направила.
Кажете всичко което мислите по темата !
Темата е мн готина и ми харесва! :peace:


Много си зле. Чета ти постовете тука...и някак...чудя се дали си вярваш. Навсякъде има реализация, стига да искаш и най-важното...да знаеш какво точно искаш. Тогава винаги се намира начин.


Ами ти като я виждаш тая реализация стой си тук ве....да сам те карала да заминаваш а...Това си е мое мнение,аз така сам решила така ще направя.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2005 02:06 
Offline

Регистриран на: 05 Авг 2005 01:49
Мнения: 13
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
BeNtLeY_giRL^ написа:
Бихте ли емигрира ли някога? и защо?
Да още като завърша даскалото(което няма да е скоро)ще замина от тук.защо ли?защото не виждам тук какво мога да работя и как да просперирам,като се има в предвит колко хора с више образование стоят безработни.
Бихте ли отишли в чужбина да учите? и защо там а не в БГ?
Ами ако имах възможност Да.
Смятате ли че няма реализация в БГ ?
Някой смятат че има реализация,аз лично Не.
Какво ще искате да постигнете там където и да е , а не в БГ?
Амм само да отида пък после ще се види или чуе кво съм направила.
Кажете всичко което мислите по темата !
Темата е мн готина и ми харесва! :peace:


хахаха, ти си обаче много умна, нямало какво да се работи в БГ, нямало реализация в БГ ..... Само да искаш можеш да работиш, ама малко трудно можеш да си намериш работа която ти искаш, дори можеш и да се реализираш стига да имаш малко акъл.


И къде я видя тая реализация...кво ще работиш,като за почти всичко вече ти искат стаж за поне една година а.И ако това ми било реализация,а освен акъл ти трябват и връзки,щото неможе да решиш утре че ще направиш фабрика за нещо си там/примерно/ и кво ще я направиш,ама за да си продаваш стоката трябва да имаш поне познати които да те свържат с точния човек,който ти трябва на теб.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2005 02:17 
к'ви фабрики, к'ви 5 лева? това ли е реализация за тебе? да изкарваш много, много пари и да не знаеш какво да ги правиш...за мене реализация е да правиш това което искаш и което ще ти е интересно да го правиш...тогава си реализирал нещо...мечтите си...и правиш това, което правиш с кеф. и заради ей такива като тебе държавата запустява. щото искате да заминавате, а дори незнаете какво можете да направите тук. да не мислиш, че като отидеш някъде и ще ти е всичко ккто трябва. това е само по филмите миличка. ако не ставаш за нищо и да ти бутат парите в ръцете, нищо няма да стане...пример с наще...като бяха толкова време в чужбина сега какво? милионери сме...имам всичко...пха...фантазии. вобще не се заблъждавай...
колкото до връзките....те се създават.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2005 02:42 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 49

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Не бих напуснал България. Имам си прекрасен занаят. Работя каквото ми е на сърце, сам съм си началник и въобще не ме интересува какво се искарвало навън. Който може и е кадърен и тука може да печели добре, пък ако трябва като мен да започне сам. В началото е трудно поне 2-3 години после всичко се нарежда. Проблема е че в нашия град хората си броят стотинките, защото са останали повече или некадърници или пенсионери. Кадърните и платежоспособните хора са малко.
Казвам ви в нашя град труда не е оценен както трябва.
За доказателство ви давам този линк:

http://bt313.dobrich.net/e107_plugins/wrap/wrap.php?1

Цитат:
313 2959 ТЕХНИК ПОДДРЪЖКА НА КОМП.ТЕХНИКА ИНЖЕНЕРО-ТЕХНИЧЕСКО ОБРАЗОВАНИЕ 150 лв. 1 ВИСШЕ РАБОТА С КОМПЮТЪР


Кой е този тъпак (работодател), който се подиграва със знанията и способностите на някой, който е учил 5 години висше, за да стане специалист по поддъжка на компютри и да му дава 150 лева. Направо ще си умра от смях. Този човек няма да намери будала да му поддържа компютрите за 150 лева на месец. Най-много да намери някой тапанар като него да ги развали повече.
В Добрич винаги са се подигравали с работника ей такива тъпи шефове на мижави фирми. За това аз реших да започна сам. Тъпоумни началници, при които ще вземам по-малко от колкото се полага не ми трябват.
Надявам се повечето от вас да не се молят за жълтите стотинки на хора, които немогат да им оценят психическият труд най-вече, когато си потърсят работа. Работодателите просто като видят евтина работна ръка и си мислят, че всичко им е позволено.
Погледнете в строителството, където работят хора без образование вземат по 30 лева надник, а един компютърен специалист се търгува за 150 лева. Направо ми иде този дето го търси такъв да го напсувам публично, пък нека ме съди. :anger: :censored:

_________________
Стига сте роби, бъдете горди, чеда сте на славен род.
... Не скланяйте никому глава, вие сте божия твърдина.
Живейте деца с любов и вяра и ке я биде България.

Послание от Ванга.
http://vbox7.com/play:664c15b1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2005 02:55 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 33

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
ivo написа:
Не бих напуснал България. Имам си прекрасен занаят. Работя каквото ми е на сърце, сам съм си началник и въобще не ме интересува какво се искарвало навън. Който може и е кадърен и тука може да печели добре, пък ако трябва като мен да започне сам. В началото е трудно поне 2-3 години после всичко се нарежда. Проблема е че в нашия град хората си броят стотинките, защото са останали повече или некадърници или пенсионери. Кадърните и платежоспособните хора са малко.
Казвам ви в нашя град труда не е оценен както трябва.
За доказателство ви давам този линк:

http://bt313.dobrich.net/e107_plugins/wrap/wrap.php?1

Цитат:
313 2959 ТЕХНИК ПОДДРЪЖКА НА КОМП.ТЕХНИКА ИНЖЕНЕРО-ТЕХНИЧЕСКО ОБРАЗОВАНИЕ 150 лв. 1 ВИСШЕ РАБОТА С КОМПЮТЪР


Кой е този тъпак (работодател), който се подиграва със знанията и способностите на някой, който е учил 5 години висше, за да стане специалист по поддъжка на компютри и да му дава 150 лева. Направо ще си умра от смях. Този човек няма да намери будала да му поддържа компютрите за 150 лева на месец. Най-много да намери някой тапанар като него да ги развали повече.
В Добрич винаги са се подигравали с работника ей такива тъпи шефове на мижави фирми. За това аз реших да започна сам. Тъпоумни началници, при които ще вземам по-малко от колкото се полага не ми трябват.
Надявам се повечето от вас да не се молят за жълтите стотинки на хора, които немогат да им оценят психическият труд най-вече, когато си потърсят работа. Работодателите просто като видят евтина работна ръка и си мислят, че всичко им е позволено.
Погледнете в строителството, където работят хора без образование вземат по 30 лева надник, а един компютърен специалист се търгува за 150 лева. Направо ми иде този дето го търси такъв да го напсувам публично, пък нека ме съди. :anger: :censored:


лелел докаде стигна тази държава...150 лв за комп.техник това е ебаси подигравката...аз от таз година започвам да уча за компют.техника...за 150 лв трябва или да си някав чистач или кофаджия...


Последна промяна cMoTaH` на 08 Авг 2005 03:00, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2005 02:56 
Offline

Регистриран на: 05 Авг 2005 01:49
Мнения: 13
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Вики написа:
к'ви фабрики, к'ви 5 лева? това ли е реализация за тебе? да изкарваш много, много пари и да не знаеш какво да ги правиш...за мене реализация е да правиш това което искаш и което ще ти е интересно да го правиш...тогава си реализирал нещо...мечтите си...и правиш това, което правиш с кеф. и заради ей такива като тебе държавата запустява. щото искате да заминавате, а дори незнаете какво можете да направите тук. да не мислиш, че като отидеш някъде и ще ти е всичко ккто трябва. това е само по филмите миличка. ако не ставаш за нищо и да ти бутат парите в ръцете, нищо няма да стане...пример с наще...като бяха толкова време в чужбина сега какво? милионери сме...имам всичко...пха...фантазии. вобще не се заблъждавай...
колкото до връзките....те се създават.


Ами за мен да,това е реализация....да имаш пари и да не се чудиш коя сметка да платиш по-напред и най-вече да не се лишаваш от малките удоволствия.Ами да ти кажа Вики малко са хората дето вече правят нещо,което им допада,а такива са хората дето имат пари.Където и да отидеш няма да ти е лесно,това е мн ясно.Аз до сега не сам чула някой,който отишъл в чужбина е станал милионер,това бих казала че е мечта да отидеш в чужбина и да станеш милионер. Това че вашите не са успели не значи че някой друг няма да успее.
Не се заблуждавам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2005 03:21 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 49

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
BeNtLeY_giRL^ Като отидеш в чужбина и те нарекът циганка тогава ще говорим, защото ние Българите сме цигани за тях. И аз на 15 си мислех, че всичко каквото хвърчи се лапа, но много съм бъркал.

cMoTaH`не се чуди. Тази тарифа е за Добрич. В другите градове хората вземат по 10 лева на започнат час.

_________________
Стига сте роби, бъдете горди, чеда сте на славен род.
... Не скланяйте никому глава, вие сте божия твърдина.
Живейте деца с любов и вяра и ке я биде България.

Послание от Ванга.
http://vbox7.com/play:664c15b1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2005 16:01 
Offline

Регистриран на: 05 Авг 2005 01:49
Мнения: 13
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
[quote="ivo"]BeNtLeY_giRL^ Като отидеш в чужбина и те нарекът циганка тогава ще говорим, защото ние Българите сме цигани за тях. И аз на 15 си мислех, че всичко каквото хвърчи се лапа, но много съм бъркал.

Moje i taka da e,shte se razbere kato otida.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2005 16:06 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 21:27
Мнения: 2302
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
BeNtLeY_giRL^ написа:
ivo написа:
BeNtLeY_giRL^ Като отидеш в чужбина и те нарекът циганка тогава ще говорим, защото ние Българите сме цигани за тях. И аз на 15 си мислех, че всичко каквото хвърчи се лапа, но много съм бъркал.

Moje i taka da e,shte se razbere kato otida.


po-skoro po-skoro :evil_laugh:



zle-ta...nqmalo realizaciq v BG...phahahahaha UNDER THE TABLE please :evil_laugh:

_________________
will i live to be 23?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Авг 2005 01:38 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
не, защото нямам за какво да ходя в чужбина, тук си ми е добре

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2005 02:45 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 12 Окт 2004 10:44
Мнения: 19
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз лично възнамерявам да уча в германия след 12 клас.Единственото което трябва да направя е да си взема DsD-to през зимата


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2005 03:37 
Offline

Регистриран на: 30 Яну 2004 23:25
Мнения: 14
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ква реализация търсят някой от вас като дори не могат да пишат грамотно? :confused2: :confused2: :confused2:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2005 04:14 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Cappadonnka написа:
Ква реализация търсят някой от вас като дори не могат да пишат грамотно? :confused2: :confused2: :confused2:
Да въртят суджуците на дърти американци :evil_laugh:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2005 05:06 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 03 Апр 2004 00:42
Мнения: 424
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Съгласен съм, ако човек е в безизходица, има да храни семейство и няма друг изход да работи в чужбина и да се връща от време на време.Или пък просто за осигуряване на по-добър живот да се налага да работи често зад граница.За постоянно оставане немога да говоря обективно, понеже съм пристрастен, обичам страната си и немога да го приема.Вярно е, че не винаги е лесно да се реализираш в България, но някои дори и не опитват.Просто се предават без бой и "изтичат", защото е по-лесно да избягаш, да се продадеш... да идеш в Щатите, Западна Европа, при многото пари.И какво? В повечето случаи ще вършиш черната работа на чуждия народ.И да не е така - лично аз бих се почувствал много по-пълноценен човек ако се реализирам в страната си отколкото в чужбина.Дори да се установиш някъде, да имаш пари, добър живот усещаш, че нещо липсва... Не? Значи си се обезличил, смесил си се с масата, станал си част от нея и България за теб е просто някакво място, където за нещастие Бог е решил да се родиш.

_________________
"I live my life, I don't apologize to take care of my family. And I refused to be a fool dancing on the strings held by all of those big shots. That's my life I don't apologize for that."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2005 11:45 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 01 Апр 2005 12:05
Мнения: 157
Години: 114

Местоположение: Home
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
az ne sam siguren dali 6te si ostana ili 6te zamina izv1n bg

_________________
fuck it


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Сеп 2005 13:45 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 14 Авг 2005 22:43
Мнения: 545
Местоположение: n/a
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
mi i az nz ko 6i praq ama iskam ili v italiq ili na nekoi ostrov malak, :hug: 6tot mnogo im se kefq na tez mesta


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Сеп 2005 14:06 
Аз вече измислих какво да правя и как да го направя. Реших да отида в Кипър да си завърша средното. От там се мятам за Гърция да следвам, и след това се връщам в България. Мисля, че ще съм полезна.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Сеп 2005 14:46 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Фев 2005 14:30
Мнения: 319
Местоположение: neverland°
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
kpeMa^cupeHe написа:
гимназиалното обучение в бг-да на мн високо ниво в сравнение със западното.....но ситуацията не е същата с висшето образование... тяхното е на страхотоно ниво ....

Напълно те подкрепям!Но не мога да разбера защо всичките казват че няма какво да търсят в чужбина!Искали да си останат в БГ.А след няколко годинки като завършат първи те ще се изселят оттук и съм сигурен че няма да се върнат повече или само за летат!Просто са ми пределно ясни!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Сеп 2005 14:48 
Идеята да завършиш другаде и да се върнеш, доста повече ми допада.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Сеп 2005 15:49 
Вече е сигурно. На 17-ти октомври излитам. Но...ще се върна! :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Сеп 2005 15:58 
Offline
Търсач

Регистриран на: 22 Мар 2005 20:46
Мнения: 51
Местоположение: Под Дъжда
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
kr0ki написа:
kpeMa^cupeHe написа:
гимназиалното обучение в бг-да на мн високо ниво в сравнение със западното.....но ситуацията не е същата с висшето образование... тяхното е на страхотоно ниво ....

Напълно те подкрепям!Но не мога да разбера защо всичките казват че няма какво да търсят в чужбина!Искали да си останат в БГ.А след няколко годинки като завършат първи те ще се изселят оттук и съм сигурен че няма да се върнат повече или само за летат!Просто са ми пределно ясни!

Гоуем си спец. :chew:

_________________
"Всичко, каквото казвам и пиша, мисля; но не пиша и не казвам всичко, каквото мисля."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2006 21:35 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 07 Апр 2006 20:38
Мнения: 115
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
е... относително

_________________
Мои снимки


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Май 2006 13:40 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 13 Окт 2005 15:59
Мнения: 91
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
az nqmam namerenie da ostavam tuk, ama izob6to

_________________
Shte D0ide Den i Ti sHte Se QviSh, dA IskaSh sMetKa I dA zapLaTisH !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Май 2006 17:47 
Offline
Търсач

Регистриран на: 07 Юни 2005 17:47
Мнения: 62
Местоположение: iN y0uR dReamS...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Може след някоя друга годинка да замина, но ще е за кратко не мисля да оставам приятелите си и роднините си. :)

_________________
МрАзЯ ЛюБоВтА И ВсИчКо СвЪрЗаНо С НеЯ!
МрАзЯ Да Си ИгРаЯт С МеН КаТо С ИгРаЧкА!
МрАзЯ Да Ме ПрАвЯт На ГЛУПАЧКА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Май 2006 19:57 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 27 Май 2004 16:17
Мнения: 1484
Години: 102

Местоположение: Лясковец
Благодарил: 6 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
В чужбина се правят парите а най-сладко е да си ги харчиш тука!
Евала за хубавата тема
:clap:

_________________
Времето е Пари ,а Парите Ракия!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 107 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов