Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 26 Апр 2024 10:54

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 12 Дек 2009 09:40 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Зимата отново ни изненада дами и господа. За коя ли поредна година отново пътищата са в окаяно положение от снегът . По булевардите поне да бяха посипали от онзи препарат за снегът дето го използваха миналата година , а те само незнайно кога минали един път със снегорина и вече работата е свършена или чакаме да спре снегът и вятъра за да вземем да чистим . Днес видях страшно много шофьори включително и мен , да се мъчим да излезем от заснежените кръстовища и огромния брой занасяния въпреки ниската скорост . Е до кога ще ги търпим тия дето не си вършат работата ? А ние като съвестни граждани си плащаме данъците! На мен лично ми писна и всеки ден когато мога ще им пускам жалби когато мога , за да видим кога ще и обърнат внимание . Всеки който е съгласен с мен може и той да пуска жалби или да предложи дрдуго ре6ение за6тото това не се търпи вече !

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Дек 2009 10:19 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Май 2004 15:31
Мнения: 481
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Вярно ,че още не съм си изпил кафето и не съм излизал , но не очаквам да има проблеми навън.Всички коли се движат нормално в моя квартал.Преди седмица около службата ми бяха поставени контейнери с пясък и който има нужда може да ги ползва.Друг е въпроса , че според мен кола с 4 зимни гуми с достатъчно грайфер няма да се занася в този сняг.За съжаление повечето слагат 2 зимни отпред и с летните на задната ос(ако са и поизтрити) се въртят на завоите.
За пореден път се убеждавам , че акциите на Пътна Полиция са само парлама.Всяка втора кола е с проблем или нерегулирани фарове.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Дек 2009 13:52 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Хубава работа са свършили ама сякаш малко късно са ги фърлили тея химикали сутринта беше ужас ама ся е долу горе добре . По добре късно от колкото никога :) . За пътна полиция мн отдавна нищо не правят . Аз лично съм с 4 нови зимни гуми и изпитвах проблеми сутринта а какво става за другите , е ся ще излизам извън добрич и ще видя как е положението там :(

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Дек 2009 22:41 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Ние пак сме цветета. В голяма част от България преди 1 седмица се проведе конкурса за почистването на улиците. Като одобрят кандидата останалите могат да обжалват на 2-3 седмици и през това време няма кой да чисти.

Относно за Добрич, отново ни изненада снега. Сутринта към 8;30 като отивах на работа не си личеше, че е минало снегорин.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Дек 2009 23:19 
Offline

Регистриран на: 27 Яну 2008 12:32
Мнения: 5
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
:( зимата е нормална ама пътищата много зле особено извън града.Добрич -Победа 25 минути -6 километра е това нормално ли е с 4 чисто нови гуми.а и тези светофари са ужас . искат винетка а път няма


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Дек 2009 23:44 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Пред блока едно такси дойде и полувин час не можа да излезе от квартала.Тамааан излиза на главната и пак закъса... :-D .Добре ,че не съм на място на шофьора.

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 13 Дек 2009 00:19 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 08 Май 2005 22:32
Мнения: 320
Години: 31

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Е поне извън града чистиха цял ден и нямаше проблеми с движението. Пак имаше някой друг закъсал ама тва не значи че е от пътя :)

_________________
Only Deep And Soulful House Music ! d[-_-]b


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 13 Дек 2009 01:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Авг 2007 20:30
Мнения: 6
Местоположение: Добрич..някъде там
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Вие господа дето ревете за пътища,някой от вас днес или вчера вече,слезе ли да бутне някой колега закъсал на пътя или май сте от ония дето са голяма работа само на уста.Някой от вас изчисти ли си пред входа снега или пак с жалбички ще плашим общината?И на мен ми е хубаво да си легна до жена ми ,ама това ми е работата ДА ВИ ИЗЧИСТЯ,(не ме питайте какво ще взема накрая,за дето съм блъскал по нощта,за да може някой ревльо да се оплаче после пак )Поставете се на мое място или на колегите във виелица резултати никакви,чистиш то след теб същото и ако се замислите малко по логично кога трябва дас е чисти тогава искам да чуя и ваши претенции!Хайде със здраве!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 13 Дек 2009 01:21 
Offline

Регистриран на: 27 Яну 2008 12:32
Мнения: 5
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
passat6168 написа:
Вие господа дето ревете за пътища,някой от вас днес или вчера вече,слезе ли да бутне някой колега закъсал на пътя или май сте от ония дето са голяма работа само на уста.Някой от вас изчисти ли си пред входа снега или пак с жалбички ще плашим общината?И на мен ми е хубаво да си легна до жена ми ,ама това ми е работата ДА ВИ ИЗЧИСТЯ,(не ме питайте какво ще взема накрая,за дето съм блъскал по нощта,за да може някой ревльо да се оплаче после пак )Поставете се на мое място или на колегите във виелица резултати никакви,чистиш то след теб същото и ако се замислите малко по логично кога трябва дас е чисти тогава искам да чуя и ваши претенции!Хайде със здраве!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 13 Дек 2009 02:17 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
пичове това ви е работата ОК , обаче е крайно недостатъчно това което се прави има химикали които не позволяват да замръзне еми никъде няма фърлени такива! Мн е зле в момента е такава поледица , че и верижна мащина боксува а това поне по булевардите не трябва да става. Не сте вие виновни ,а управниците ни има си технологии хората отдавна са го измислили . Тука в добричко падне ли 15 сантима сняг и вече градът е блокиран . Чичо ми е в Канада е там температурите стигат до -40 и сняг постоянно вали , еми нямат такива проблеми . За тях по принцип в центъра или по-благоустроените квартали няма малки няма големи улици всичко се изрива и пръска с химикали да не замръзва. Какво повече да се говри , решения много ама няма кой да ги чуе. Оптват се ама с тея стари методи не става .

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 13 Дек 2009 02:20 
Offline
Poluidiot
Аватар

Регистриран на: 15 Юни 2006 23:55
Мнения: 1164
Години: 33

Местоположение: България,Добрич,Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
v 5 sutrenta kato se prebirah vidqh dva snegorina na bulevarda za centara i si chisteha dosta dobre ..

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=nfnE83xD_68
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2010 11:10 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2004 16:16
Мнения: 1136
Години: 56

Местоположение: Добрич - България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Дрън-дрън изненадала ни! :D

Зима е
вънка вие вук
тате маа пръжки с лук
нека маа
зима е.

Вместо да си стоят в къщи, хората, които чистят трябваше да са извънредно на улицата. Това им е работата. Вчера съм излизал няколко пъти пред офиса за да чистя. Днес ми е лесно защото снегът е по-малко. И не чистя пътечки ами една зона от доста квадратни метри. На улицата пред нас, естествено никой не чисти а гледа през пердетата дали някой друг няма да свърши нещо. Отпрали са едни гъзове карти да играеш на тях.

_________________
Изображение
Изображение

Конституция на РБ.
Чл. 36.
(1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2010 11:14 
Offline
fallen angel
Аватар

Регистриран на: 09 Сеп 2008 10:23
Мнения: 1048
Години: 29

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
http://dobrudja-news.net/index.php?opti ... &Itemid=27 ;)

ии да пак ние сме прецакани.. http://www.dobrich.info/novini/article/150863/Учебните-занятия-във-Варна-са-прекратени |-(

_________________
I lick the gun when I'm done 'сause I know that revenge is sweet, so sweet...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2010 11:27 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 25 Сеп 2007 09:31
Мнения: 38
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
ами какво да кажа освен ,че май тазима ни го надетелинчиха.тва е


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2010 12:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Яну 2010 19:11
Мнения: 6
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
mmariqnn написа:
ами какво да кажа освен ,че май тазима ни го надетелинчиха.тва е

Само тази?

_________________
Колкото и добре да играеш,все един ден играта свършва


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2010 12:51 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
тая детелина мангалова така да лъже по радиото, всички пътища били изчистени къде са чисти един снегорин не видях (освен един дето се разхождаше с вдигнато гребло???) още снощи нямаше къде да се стъпи, добре че някои юнак беше нагазил в снега и имаше малки пътечки :) , а сега, както навява си представям.. и нямло закъсали коли, нямало сведения, ми как ще има то ако закъса някой другите хора помагат

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2010 13:04 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
TNT написа:
тая детелина мангалова така да лъже по радиото, всички пътища били изчистени къде са чисти един снегорин не видях (освен един дето се разхождаше с вдигнато гребло???) още снощи нямаше къде да се стъпи, добре че някои юнак беше нагазил в снега и имаше малки пътечки :) , а сега, както навява си представям.. и нямло закъсали коли, нямало сведения, ми как ще има то ако закъса някой другите хора помагат

Не е минавал снегорин по булевардите който да чисти , тая лъже като дърта циганка( каквато май е) никой нищо не чисти. Тея само земат парите и товае хора събудете се ве!!! А пък за закъсалите коли ко да кажа , то няма как да излязат от гаражите си колите , тя иска и закъсали автмобили (rofl)

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2010 13:21 
Offline

Регистриран на: 19 Яну 2010 13:10
Мнения: 1
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Преди 15-тина минути мина снегорин по нашия булевард ... беше със спуснати гребла и си вършеше работата !! :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2010 13:29 
Offline
Lets suck it !
Аватар

Регистриран на: 07 Мар 2008 21:02
Мнения: 268
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
И аз тази сутрин в 7.20 видях по Отец Паисий с пуснати гребла и ръсеше пясък .. Явно не бездействат , но не мисля ,че градът разполага с толкова много техника ..Пък и не спира да вали , което допълнително усложнява обстановката. Не става толкова лесно . Шофьорите ревете , а пешеходците питате ли ги .. Тротоарите пълни със сняг , излизат да вървят на пътя , всеки им свири , ги реди ..

_________________
Кръвта от вените шурти , очите пълни със сълзи , ръцете не спират своята борба , сърцето яростно тупти .. отново на върха !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2010 13:37 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 02 Дек 2006 15:35
Мнения: 433
Години: 30

Местоположение: Ейййй там горе на черешата :)
Благодарил: 12 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Незнам ама неска ще се разбия (party) (party) (party) Тоя сняг много яко ми дойде ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2010 18:54 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
За да се почиства града както трябва, фирмата трябва да е общинска. Тогава по лесно ще може да се контролира, какво е свършено. Управителя ще се назначава от общинския съвет. В момента някаква си измислена немска фирма се прави, че "уж" почиства дават си фактурите в Общината и тя им плаща. Как може в големите градове да се почиства добре, а в Добрич не може.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2010 01:19 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2005 17:18
Мнения: 1355
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Общинска, частна при такъв вятър и обилен снеговалеж който не спира, няма никакъв шанс да се почистят добре дори главните булеварди. Утре Добрич ще е блокиран, преди малко бях на вън, ситуацията е плачевна !

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2010 01:53 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2005 04:35
Мнения: 640
Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
IVOSTIIL написа:
Общинска, частна при такъв вятър и обилен снеговалеж който не спира, няма никакъв шанс да се почистят добре дори главните булеварди. Утре Добрич ще е блокиран, преди малко бях на вън, ситуацията е плачевна !


е Хубу де, снощи у Варна снегорините в 23ч. как можеха да чистят и по малките улички и поне 7 машини преброих дето чистиха пътя Варна - Добрич. Обаче след Дебрене пътя към Добрич беше ужасен. Нито един снегорин не видяхме от добричка страна. Явно нащи мърлячи ги мързи. Тръгнали да ми чистят центъра дет и да не го чистят е все тая. Вместо да организират връзката с големите населени места да я има, те са шматкат по центъра да ги видат хората че бачкат УЖ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2010 01:58 
Offline
Lets suck it !
Аватар

Регистриран на: 07 Мар 2008 21:02
Мнения: 268
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Нали се сещаш , че има много ученици , които минават по центъра за да стигнат да училищата си .. или викате заебете ги тях, те да газят , на вас пътищата да са ви добре .. Забравяте като бяхте и вие пешеходци ..

_________________
Кръвта от вените шурти , очите пълни със сълзи , ръцете не спират своята борба , сърцето яростно тупти .. отново на върха !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2010 02:15 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 17 Дек 2008 12:00
Мнения: 178
Години: 30

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
BlooDz написа:
Нали се сещаш , че има много ученици , които минават по центъра за да стигнат да училищата си .. или викате заебете ги тях, те да газят , на вас пътищата да са ви добре .. Забравяте като бяхте и вие пешеходци ..

И аз съм пешеходец все още ама нали първо пътищата трябва да са изчистени,че да се стигне до центъра.И онез мазните дебели мангалки от Шелето не да ми стоят ами да мятат греблата и да чистят тротоарите.Неска един дядка тъй са изръси горкия на пътя добре,че нямаше коли иначе можеше да стане една...
Междудругото тази вечер по новините на БНТ казаха че са отменени учебните занятия в община Добрич не Добричка ама ще гледаме утре какво ще става

_________________
Изображение

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2010 02:21 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2005 04:35
Мнения: 640
Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
Ем аз по цял ден щъкам по центъра и на мен също не ми е много приятно да газя в сняг до колене, ама ако трябва да избирам, приоритета е да има връзка с други населени места. Щот манджата не никне в магазина ами му я доставят с камиони и то от други градове. Ако една седмица само е блокирано извънградското движение, сещаш ли са ко ше стане без манджа в тоз град. Или на тебе тий по важно да учиш от колкото да ядеш. При такива "екстремни" ситуации първо се гледа да не се загуби комуникацията и доставките на жизненоважни неща за хората и чак после се гледа дали е почистен центъра в града.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2010 10:06 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
40 машини на Областно пътно управление почистваха и опесъчаваха в цялата Добричка област.

Че колко остават за Добрич??? Това са крайно недостатъчни машини. Ако една машина чисти само по една главна улица, града ще е добре. В града имаме само 4-5 главни улици - бул. Русия, бул. Добруджа, бул. 3-ти Март, ул. Отец Паисий и ул. Дим. Ковачев.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2010 19:55 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2005 04:35
Мнения: 640
Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
Абе 5 машини да бяха пуснали из града, за 24ч. щеше да е "облизан" и да питат за още. Явно има и проблем с извозването на снегът който пречи след като се почисти самата улица.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2010 23:15 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
По булевардите всичката е свършена, че вече и в кварталите ще чистят.

Цитат:
Община град Добрич: Освободете уличната платна

Община град Добрич призовава за пореден път гражданите да освободят уличните платна от неправилно паркираните автомобили, за да могат почистващите машини да навлязат в улиците и да изпълнят своите ангажименти по тяхното почистване. При условие, че улиците “Славянска”, “Райко Цончев”, “Панайот Хитов”, “Страцин” и “Кирил и Методий” не бъдат освободени от автомобили, улиците ще останат непочистени и ще продължават да бъдат трудно проходими. За да бъдат достъпни и проходими улиците в Добрич и за да сме доволни от почистването на нашия град трябва да бъдем отговорни и дисциплинирани. Всички имаме максимални очаквания и желаем да живеем в чист и подреден град. Това обаче ще се случи единствено и само тогава, когато осъзнаем, че освен права имаме отговорности и задължения. Призоваваме Ви за пореден път: Освободете уличните платна за достъп на почистващите машини!

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2010 23:27 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 14 Фев 2008 22:32
Мнения: 709
Благодарил: 7 пъти
Получил благодарност: 38 пъти
made in bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов