Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 16:43

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 595 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 20  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: ГЕРБ
МнениеПубликувано на: 02 Ное 2009 21:16 
Offline
Администратор
Администратор
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2009 16:18
Мнения: 1352
Години: 35

Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 58 пъти
YAVOR написа:
Какво направиха ГЕРБ според вас за почти 100 дена??
Моето мнение е, че нищо не са направили. Само приказват, кого щели да дадът на прокурор и никакви закони не се приемат. Бойко всеки ден открива някой обект да си прави ПР акцията. Всичко което ще се прави е само в София този човек нека не забравя, че не е кмет на София и че София не е България.


Ти кво искаш, да чукне с магическата пръчица на някой камък, и хоп ... цяла България цъфти и връзва. Ми нестава така батка, нито Бойко нито АТАКА може да направи това за 100 дена, при положение че Станишев доста добре на окраде...

_________________
Докато има будали, ще има и тарикати!
Искаш ли да получиш умен отговор,питай умно.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ГЕРБ
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2009 13:17 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 08 Ное 2009 03:31
Мнения: 75
Местоположение: Do you not go in there wohoo
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
TNT написа:
(tmi)



Не виждам какво лошо е направил човека тук, тия от скат са големи кретени. Лошото е това, което Доган прави - претопява българите, така да се каже. Турците ни завземат по мирен начин.

Бойко изкара кирливите ризи на Станишев и окото не му мигна, не е казал нито една лъжа, за разлика от предишните управляващи, направил е, тези, които го отричат просто казват на бялото черно.

_________________
Five times I've died it's all the same
Got only myself to blame

Never begged for you to rescue me!

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ГЕРБ
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2009 22:57 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Явно си от ДПС и не виждаш лошите неща. Слушай по добре самия репортаж.
Аз като казвам, че само с гласовете на мангалите беше избран не ме слушате.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ГЕРБ
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2009 11:16 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
YAVOR написа:
Явно си от ДПС и не виждаш лошите неща. Слушай по добре самия репортаж.
Аз като казвам, че само с гласовете на мангалите беше избран не ме слушате.

Пак греда!

П.С. "МЪЛЧАНИЕТО Е ЗЛАТО"!

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ГЕРБ
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2009 18:37 
Offline
Администратор
Администратор
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2009 16:18
Мнения: 1352
Години: 35

Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 58 пъти
Yavore Yavore..... (giggle) (giggle) (giggle) (giggle)

_________________
Докато има будали, ще има и тарикати!
Искаш ли да получиш умен отговор,питай умно.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ГЕРБ
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2009 23:09 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Борисов много бързо забрави за какво го избраха Българските избиратели - да събори незаконните джамии , турските паметници , а не паметничета , да спре новините на турски по БНТ , .... да вкара Доган в затвора , да конфискува сараите /палатите/ на турчина Ахмед , да влезе цивилизовано в смесените БЪЛГАРСКИ ГРАДОВЕ и да разруши турската депесарска дъга на ДПС , ... това премиера на РБ Бойко Борисов не го прави до ден днешен !

Борисов решил да харчи от дупката на бюджета - като си поръчал социологическо проучване във в. Атака за новините на турски , това е безумието на Бойко Борисов , да харчиш пари по време на криза да наливаш пари в касата на социолозите които му спретнаха един пиар - над 80 % рейтинг
Бойко си е обвързан и зависим мафиот. Самият факт, че не напада Доган предполагам се дължи на натиск от службите на Турция, САЩ и Израел и икономическата обвързаност на Борисов с хора от обръчите на Доган.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ГЕРБ
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2009 23:18 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
Яворе тебе пак ли та шибна стария факс аз никога не съм гласувал за ГЕРБ да събаря джамий и паметници джамий събарят атака така че недей заблуждава хората като преписваш такива работи по правилно от това да се допита до народа няма а що се отнася до това доган в затвора ще отнеме много време ако вобще успее незабравяй че те са си правили закони и са действали според тях

много ще съм ти благодарен да я забравиш тая песен поне до следващите избори

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ГЕРБ
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2009 23:27 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
явно наистина не си чел програмата им и не си го слушал в интервютата..... прощавам ти го ти си умно момче. ;)

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ГЕРБ
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2009 23:32 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
YAVOR написа:
Борисов много бързо забрави за какво го избраха Българските избиратели - да събори незаконните джамии , турските паметници , а не паметничета , да спре новините на турски по БНТ , .... да вкара Доган в затвора , да конфискува сараите /палатите/ на турчина Ахмед , да влезе цивилизовано в смесените БЪЛГАРСКИ ГРАДОВЕ и да разруши турската депесарска дъга на ДПС , ... това премиера на РБ Бойко Борисов не го прави до ден днешен !

Борисов решил да харчи от дупката на бюджета - като си поръчал социологическо проучване във в. Атака за новините на турски , това е безумието на Бойко Борисов , да харчиш пари по време на криза да наливаш пари в касата на социолозите които му спретнаха един пиар - над 80 % рейтинг
Бойко си е обвързан и зависим мафиот. Самият факт, че не напада Доган предполагам се дължи на натиск от службите на Турция, САЩ и Израел и икономическата обвързаност на Борисов с хора от обръчите на Доган.

Яворе поспри за малко и помисли трезво на нещата . Да не мислиш ,че е толкова лесно да махнеш с една магическа пръчка и всичко да стане цветно и красиво . Има страшно много работи с които трябва да се съобразява и в политиката всичко се постига с плавни преговори и не без подкрепа естествено . И сега той прави точно това което трябва има 4 години в които да извърши тези действия . Да започна първо с Доган той както каза и Бойко не е сложил и един подпис някъде и неможе да го пипне поне за сега . За престъпноста в управлението е ясно и тя ще изчезне когато си върне контрола над силовите структури в МВР . Под това имам предвид ДАНС тя в момента в управлявана от мутрите и си действа както си иска . Той и затова в момента отнема права на тази агенция , за да я направи по контролируема . Защото в сегашният си вид единственото което може да я спре е българската армия ама така като гледам скоро може и това да не може да направи.

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ГЕРБ
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2009 23:49 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Ами за новините на турски език, какво да кажем???
Той се чуди, какво да прави и за президента...... да го махат ли да не го ли махат....
Казва, че нямало пари и нямал с какво да се направят избори, значи е по добре агента да си остане на власт. В момента Атака внасят закон, който гласи, че всички агенти на ДС нямат право да заемат ръководни постове.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ГЕРБ
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2009 01:05 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
YAVOR написа:
Ами за новините на турски език, какво да кажем???
Той се чуди, какво да прави и за президента...... да го махат ли да не го ли махат....
Казва, че нямало пари и нямал с какво да се направят избори, значи е по добре агента да си остане на власт. В момента Атака внасят закон, който гласи, че всички агенти на ДС нямат право да заемат ръководни постове.

Виж ся за новините на турски да се махнат трябва Доган да се отслаби, а и не са чак толкова пречещи. В момента е наложително да изгони мутрите ор ръководните постове , от там натаъка ще му е лесно да ги премахне . В момента се прави разчистване на тези престъпници , но не на веднъж а постепенно . Сам виждаш ,че по новините лека полека се вижда премахват еди си кой шеф и еди си кого е на и първанов пречи да се премахнат корумпираните посланници в Турция за САЩ не мога да кажа . За президента хем е хубаво да се премахне , хем пък ще се отнеме част от постигнатото доверие към страната ни . Този закон е мн добър това им го признавам на АТАКА и трябваше мн отдавна да бъде приет . Виж как и Волен се съобразява с Бойко което значи ,че има рабиране между тях и много работи ще се променят с това разбиране ;)

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ГЕРБ
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2009 01:47 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 14 Фев 2008 22:32
Мнения: 709
Благодарил: 7 пъти
Получил благодарност: 38 пъти
незнам аз за боико гласувах и засега съм доволен от това което направи


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ГЕРБ
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2009 09:03 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Smirnoff-d4 написа:
незнам аз за боико гласувах и засега съм доволен от това което направи

Какво е направил ?? Аз нищо не съм усетил. За Бойко не може да си гласувал тъй като той не беше кандидат. Ако не бяхте взели толкова проценти Бойко нямаше да стане премиер и тогава, какво щяхте да правите??? Дали сте си гласа на вятъра.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ГЕРБ
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2009 11:14 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
YAVOR написа:
Smirnoff-d4 написа:
незнам аз за боико гласувах и засега съм доволен от това което направи

Какво е направил ?? Аз нищо не съм усетил. За Бойко не може да си гласувал тъй като той не беше кандидат. Ако не бяхте взели толкова проценти Бойко нямаше да стане премиер и тогава, какво щяхте да правите??? Дали сте си гласа на вятъра.

Ако ... ако ... ако ...
Ако баба ми беше мъжка .... ?!

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ГЕРБ
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2009 11:16 
Offline
Администратор
Администратор
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2009 16:18
Мнения: 1352
Години: 35

Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 58 пъти
Yavore аз имам чувството, че ти нищо никога няма да усетиш. За тебе явно е по-важно да се махнат турските новини, джамиите, и всичките там турски работи, А НЕ да се оправи корупцията, мутрите и всичко което влече България надолу?
Значи аз така виждам работите които ти описваш, че докато има тези турски неща които избройх България отива надолу, без значение мафии, мутри и тн. Както много пъти и много хора са ти го писали тук - РАБОТИТЕ НЕСТАВАТ С МАГИЧЕСКА ПРЪЧКА. Бързата работа срам за майстора.

_________________
Докато има будали, ще има и тарикати!
Искаш ли да получиш умен отговор,питай умно.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ГЕРБ
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2009 11:29 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
kurtika89 написа:


Тук съзирам сериозно израстване в начина на мислене и анализиране на нещата!
Понамирисва ми на русенска школовка ... май?!
Някой ще попита сигурно, каква връзка тук има Русе?
Точно с протестите в Русе на "Екогласност" започнаха промените!
А Русе е стар аристократичен град с виенска архитектура и западноевропейско мислене на хората!
Там манталитетът е друг. Не на тесногръди еснафи, а на широко скроени хора!
Минал съм от там и ми е познато до болка! Випуск '84.

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ГЕРБ
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2009 12:25 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2007 14:34
Мнения: 229
Години: 33

Местоположение: Гетото на Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
20 години немойм са опрайми вийй искате Герб дана опрае набързо е нема кък да стане но поне правят нещо със законите


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ГЕРБ
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2009 13:56 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
мен ме дразни това че Явор винаги говори за джамии и паметници мен вобще не ме бъркат тези неща аз съм доволен от откритата политика която водяд ГЕРБ и навременните подпомагания за крайно нуждаещи се постррадали от бедствия и други подобни случки за тези 100 дни имаше поне 5 такаива подпомагания е това е нещо от което се нуждае народа не от съборени паметници и джамии и хора останали без дом

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ГЕРБ
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2009 14:04 
Offline
Администратор
Администратор
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2009 16:18
Мнения: 1352
Години: 35

Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 58 пъти
Еми той Явор от както го помня си говори за тия работи. Сега с тая АТАКА съвсем се сдуха. Можеби вече има някаква болест :)

_________________
Докато има будали, ще има и тарикати!
Искаш ли да получиш умен отговор,питай умно.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ГЕРБ
МнениеПубликувано на: 13 Ное 2009 17:07 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Doggy Dogg написа:
Еми той Явор от както го помня си говори за тия работи. Сега с тая АТАКА съвсем се сдуха. Можеби вече има някаква болест :)

Баце не се притеснявай добре съм :)
Просто не харесвам ГЕРБ-ерите и най - вече лидера им. Интерисуваме какво направиха за 100 дена?? Не са приели един закон. От 2011 година здравната вноска ще се увеличи от осем на десет процента. Двата процента увеличение няма да се заплаща от работодателите, а само от здравноосигурените. Предлагат помощите за близнаци да намалеят двойно и да отпадне помощта за майките студентки при раждане. Как искате да се повиши раждаемостта след като те спират парите за майките. Скоро бат Бойко няма да открива детски градини и ясли като спре парите. Защо не вземат да спрат парите на циганите?? Бойко "моли" банките да намалят лихвите. С молене не става трябва да ги метне по сериозно и да им нареди. БНБ сваля лихвения процент, а банките не.

[Г]раждани за [Е]фективно [Р]азрушение на [Б]ълтария ... - ГЕРБ

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ГЕРБ
МнениеПубликувано на: 13 Ное 2009 17:59 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
YAVOR написа:
Doggy Dogg написа:
Еми той Явор от както го помня си говори за тия работи. Сега с тая АТАКА съвсем се сдуха. Можеби вече има някаква болест :)

Баце не се притеснявай добре съм :)
Просто не харесвам ГЕРБ-ерите и най - вече лидера им. Интерисуваме какво направиха за 100 дена?? Не са приели един закон. От 2011 година здравната вноска ще се увеличи от осем на десет процента. Двата процента увеличение няма да се заплаща от работодателите, а само от здравноосигурените. Предлагат помощите за близнаци да намалеят двойно и да отпадне помощта за майките студентки при раждане. Как искате да се повиши раждаемостта след като те спират парите за майките. Скоро бат Бойко няма да открива детски градини и ясли като спре парите. Защо не вземат да спрат парите на циганите?? Бойко "моли" банките да намалят лихвите. С молене не става трябва да ги метне по сериозно и да им нареди. БНБ сваля лихвения процент, а банките не.

[Г]раждани за [Е]фективно [Р]азрушение на [Б]ълтария ... - ГЕРБ

Казваш, че си добре, но ме съмнява!
Пак ли Комунизъм искаш да строим? Макар, че съм сигурен, че не знаеш точно що е то Комунизъм!
Как да нареди на банките бре?
Те да не са държавни или негови, че да им нарежда?

П.С. "МЪЛЧАНИЕТО Е ЗЛАТО"!

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ГЕРБ
МнениеПубликувано на: 13 Ное 2009 18:05 
Offline
Администратор
Администратор
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2009 16:18
Мнения: 1352
Години: 35

Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 58 пъти
Явка от коментарите ти, съдя че дори и ти незнаеш какво точно искаш да направи Бойко. Въртиш се като пумпал в едни и същи теми и само плюеш човека.

_________________
Докато има будали, ще има и тарикати!
Искаш ли да получиш умен отговор,питай умно.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ГЕРБ
МнениеПубликувано на: 13 Ное 2009 18:33 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
значи не съм прав за това, което писах в предния си пост?? На злините, които изборих комунизъм ли му се вика?? Няма да си мълча, истината трябва да се казва.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ГЕРБ
МнениеПубликувано на: 13 Ное 2009 18:34 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
донякаде го разбирам в това че мрази Бойко и аз мразя Волен ама не го плюя човека то няма и смисал де дори и не се опитвам да го очерня защото до преди изборите сам се чернеше достатъчно сега позамълча малко и взе да ми става по симпатичен

YAVOR написа:
значи не съм прав за това, което писах в предния си пост?? На злините, които изборих комунизъм ли му се вика?? Няма да си мълча, истината трябва да се казва.

това което пишеш е изопачена истина тя е по вредна и подла и от лъжата

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ГЕРБ
МнениеПубликувано на: 13 Ное 2009 18:49 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
"Аса" Щом не вярваш ще говоря с факти.
http://www.lev.bg/view_article.php?article_id=31835
http://www.focus-news.net/?id=n1294268

Банките не са на Бойко, но те са длъжни да преговарят с тях за да се стигне до това малко да се свалят.
Цитат:
Симеон Дянков: правителството се справя много
добре, финансовият риск намалява, което означава, че и лихвите
трябва да паднат. Предстои нова среща с банките, на
която бих искал да бъдат представени поне 10 идеи и конкретни
Ако част от резерва се даде на банките, лихвите по кредитите
могат да паднат, казва в интервю за "Новинар" председателят на
Центъра за икономическо развитие Георги Прохаски.

Това с резерва е добра идея, но опасно.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ГЕРБ
МнениеПубликувано на: 13 Ное 2009 19:05 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
YAVOR написа:
значи не съм прав за това, което писах в предния си пост?? На злините, които изборих комунизъм ли му се вика?? Няма да си мълча, истината трябва да се казва.

Това, което си писал за банките си е "жив" Комунизъм!
Ама нали ти казах, че нямаш представа що е то Комунизъм!?
На другите неща им се вика "непопулярни мерки по време на криза" след като това, което наследиха е УНИКАЛНО!
Иначе като ти казвам, че мълчанието е злато не ти казвам буквално да млъкнеш, а да внимаваш какви ги "ръсиш", че да няма излагане!

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ГЕРБ
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2009 15:31 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Герб говорят много добре, но нищо не се случва. Закони не се приемат. Те имат двоен стандарт и един от депутатите им до вчера е бил в борда на директорите на общинската фирма Електротранспорт София. Това е фирма, която е задлъжняла с милиони и Общината налива постоянно пари в нея. Бойко преди време беше казал, че няма да има политически назначения по бордовете. Това не е ли политическо назначение щом от борд отива депутат.
Това не е първото нещо за което ГЕРБ си менят мнението.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ГЕРБ
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2009 16:57 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
Яворе тва е някакси апсурдно защо човека да не може да стане депутат стига глупости то е ясно че няма да сме аз и ти а хора които имат някакво реноме

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ГЕРБ
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2009 14:03 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Чудя се до кога ГЕРБ-ерите ще ни лъжат и заблуждават?? Днес по радио Добруджа слушам председателя на ОС Иван Мандев, че искали да свалят наемите на пазарите и АТАКА си правели популизъм. Аз не знам какво са направили освен да вдигат безбожно наеми, данъци и такси. Догодина отново се очакват увеличения и то по време на финансова криза, явно някой хора в Общината не мислят въобще. Точно АТАКА бяха против да се вдигат наемите дори имахме подписка от наемателите.
Нека ГЕРБ-ерите да кажат кой си прави популизъм и да не ни заблуждават, че много работа вършат, а остналите нищо
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=423234
От Атака предложиха да се ремонтират улиците в кв. Пинета с тегления заем от 10млн. но те не го приеха. Гражданите от квартала бяха събрали 580 подписа. В проекта влязоха други обекти, където живеят съветниците на ГЕРБ. Предложенията ни бяха внесени доста по - рано преди да се определят тези обекти.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ГЕРБ
МнениеПубликувано на: 07 Яну 2010 13:08 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
"Сега ще разберем Бойко що за птица е. Макар той и преди изборите да каза, че не е против членството на Турция в ЕС

Ето какво казват медиата в Турция по темата. Въпросителните са мои

”Заман”: Външният министър на Турция предупреди България относно искането за компенсации
Турция предупреди, че съобщеното от медиите искане на България за компенсации за изселниците в началото на 20-и век, може да навреди на двустранните отношения и постави под въпрос законността на българските претенции (???), отбелязвайки, че турците са пострадали колкото и българите по време на този период от историята (???), пише вестник ”Заман”.
„Продължаването на турско-българското приятелство е в интерес и на двете страни. От най-голяма полза би било въздържането от изказвания, които биха навредили на това приятелство”, каза външният министър на страната Ахмет Давутоглу по време на съвместна пресконференция с намиращия се на посещение в Анкара външен министър на Бразилия Селсу Аморим. Давутоглу подчерта, че Турция и България са обсъждали въпроси, свързани с масовото преселване на българи и турци по време на последните дни на Османската империя. Турският министър оспорва българските претенции, заявявайки, че живеещите в днешна България турци също трябвало да изоставят домовете и имотите си при мигриране в Турция (???). Давутоглу изтъква, че въпросът трябва да бъде обсъждан разширено и рационално.
Външният министър на Турция пояснява, че няма официално искане на България са изплащане на компенсациите според договора от 1925 г. (???)

Си Ен Ен Тюрк: България иска обезщетение от 20 милиарда долара
България обяви, че размерът на обезщетенията за бежанците от Турция в България през 1913 година може да надмине 20 милиарда долара, съобщава телевизионният канал Си Ен Ен Тюрк. Министърът за българите в чужбина в българското правителство Божидар Димитров заяви в интервю за Ройтерс, че размерът на обезщетенията, които възнамерява да поиска България за имуществото на бежанците, напуснали принудително Турция през 1913 година, може да надхвърли сумата от 20 милиарда долара според документите за собственост, които постъпват при тях.
От друга страна според данни, събрани от представители на изселнически организации на турци, напуснали принудително България, стойността на имуществото на турски фондации и лични имоти, възлиза към 200 милиарда долара. (???)"

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 595 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов