Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 19 Апр 2024 19:46

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 556 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

За коя партия ще гласувате на Парламентарните избори
АТАКА 40%  40%  [ 111 ]
ГЕРБ 29%  29%  [ 80 ]
БСП 2%  2%  [ 5 ]
ДПС 2%  2%  [ 6 ]
НДСВ 1%  1%  [ 2 ]
СДС 2%  2%  [ 6 ]
ДСБ 2%  2%  [ 5 ]
Движение Напред 0%  0%  [ 1 ]
Ред Законност Сигурност 1%  1%  [ 3 ]
Друга партия 1%  1%  [ 2 ]
Не съм решил/а 7%  7%  [ 18 ]
Няма да гласувам 13%  13%  [ 36 ]
Общо гласове : 275
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 16:42 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Фев 2008 23:15
Мнения: 881
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
+3 и от нащо семейство. (smoking)

_________________
ko4


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 17:30 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 03 Апр 2004 00:42
Мнения: 424
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Един приятелски съвет към хората, които тръбят наляво и надясно за кого ще гласуват, защо и т.н. - въздържайте се, вота е нещо лично, ако аз съм избрал да гласувам за дадена партия и така съм преценил не виждам какъв е смисъла да пиша тук, за да очаквам одобрението на някого или пък някой да ме критикува и да ми казва кое е правилно според него.Не ангажирам никого с мнението си.

_________________
"I live my life, I don't apologize to take care of my family. And I refused to be a fool dancing on the strings held by all of those big shots. That's my life I don't apologize for that."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 17:51 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Фев 2008 23:15
Мнения: 881
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Изображение

_________________
ko4


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 17:57 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 24 Май 2009 13:18
Мнения: 71
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
PieceOfShit написа:
Яворе, вече не е забавно и интересно да иронизираш разни учреждения като им променяш имената - даскало, линкбг и герб, не драскало, лимкбг (или нещо такова) и герт. За Атака ще гласувам като пак минат първите 7 години от живота си. Много са ми смешни. Не искам като отида да почета някой национален празник и да слушам за партията на педофили и фанатици. Като са такива патриоти мисля, че не трябва да претендират с това. На всеки празник се пръкват ( няма нищо лошо в това ), а накрая се усират като започнат да говорят - АТАКА това, АТАКА онова. Искам да дойдат на власт само, за да видите, че и те си говорят, а нищо не правят. Не казвам, че ще има кой да направи нещо, но след малко ще отида да си пусна гласа, защото не искам ДПС или БСП да ме управляват.


Ми и ти на мен си ми смешен бе... Човекът кръстен "парче от лайно" тръгнал да ми обяснява кой бил "педофил" и "фанатик". Това, че са "фанатични", "крайни", "болни" от кого го чу? Нека да позная ? - Кака Ани Салич и батко Юксел Кадриев нали? Или не си прочел достатъчно добре поста на Явор, или просто това ти е природна даденост, да не можеш да осмисляш много много нещата. Хайде сега се върни на поста на Явор и го прочети, колкото пъти е нужно, че да го осмисли блокирания ти мозък. С тази твоя вятърничева теза, след време ще станеш безнадежден случай....
5 Юли - № 5 :partiot: :partiot: :partiot: :partiot: :partiot:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 18:04 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 33

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=372041

_________________
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 18:24 
Offline
obsessed
Аватар

Регистриран на: 10 Авг 2006 21:27
Мнения: 3262
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
ужасно е.Кво чуваМ АЗ ,че 50000 са гласували само от Турция. (fubar)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 18:25 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 14 Юни 2004 14:44
Мнения: 861
Местоположение: hypercube
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
До колко часа може да се гласува ?

_________________
Wing Tsun concepts


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 18:26 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 33

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
19:00

_________________
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 18:30 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 14 Юни 2004 14:44
Мнения: 861
Местоположение: hypercube
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Е значи тряя са ориентирам вече

_________________
Wing Tsun concepts


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 18:31 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 21 Фев 2009 02:04
Мнения: 170
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ха Кими като спомена за хазарите, че са претопили българите начело с Бат Баян пак ще спомена АТАКА която също така мрази евреите и че пак с техните болни мозъци едва ли не те ги представят като народ, който ще прави някакъв Световен заговор срещу всички останали; че те нали едвали не били най-богати и всичко пак с тая омраза която споменах в предните си постове.Всъщност евреите не са непременно най богати например Елвис Пресли е бил беден и след това се е издигнал;Роман Абрамович отделно пък си е бил от богаташко семейство.Това са богатите евреи, а сега например ако сравним Израел която е еврейска държава тоест са евреи въобще не е от най богатите държави само им сравнете БВП-то с на останалите държави и също техните заплати и доходи и ще стане ясно колко са богати там също има хора с най различни професии-от прост чистач на улицата до изпълнителен директор в някоя банка ;например Бил Гейтс, Уорън Бъфет ,Карлос Слим ,арабските шейхове и много други не са евреи.А затова че в миналото са били лихвари затова имат пръст самите религии при нас християните не ние било разрешено да се занимаваме с лихварство, а при тях обратното точно затова и е грешното схващане че евреите са скръндзи лихвари

Ето малко информация за евреите

Евреите (на иврит: יְהוּדִים, йеудим; на идиш: ייִדן, иден) са последователи на юдаизма или по-общо, съставят еврейския народ (еврейската нация, известна още и като децата на Израел), етно-религиозна група, наследници на древните израилтяни. Понятието включва и тези, които са преминали през официална форма на смяна на религията към юдеизъм. Понастоящем евреите наброяват над 14,5 милиона, мнозинството от които живеят в САЩ и Израел

Ашкенази е името, което носят евреите, заселили Централна и Източна Европа, основно Германия, Полша, Франция, Украйна и Русия. Периодът около началото на 10 век е наричана заради тях "Ашкеназ". Развиват собствени обичаи и закони, което ги разграничава в определени теми с другата част на еврейския народ - сефарадите. Стигат до там включително да създадат собствен език, идиш, възникнал като комбинация от немски диалекти в района със славянско и еврейско влияние. До началото на Холокоста, ашкенази представляват над 90% от всички евреи в света, но в наши дни процентът е спаднал до около 80

Мизрахи (Мизрахи, което означава Източни евреи מזרחי ; множествено число מזרחים Мизрахим «Източни») - са евреи живяли в Близкия Изток и Северна Африка, както и имигрантите от тези страни, в Израел. Мизрахим включват преди всичко арабските евреи, както и персийски, грузински, Бухара, Индийски евреи. Исторически погледнато, понятието «мизрахим» се появява като превод от арабската дума Mashriqiyyun (от арабски. Mashrek), която в арабския свят се използва за жителите на източната част на Арабският свят (Сирия, Ирак, Саудитска Арабия, Палестина, Ирак, Ливан, Египет, Йордания, Йемен и другите държави от залива), а западната част на Арабският свят се наричат Магреб (Maghrabiyyun), които включват (Египет по-малко, Либия, Тунис, Алжир, Мароко). Въпреки това, в Израел, с наименованието Мизрахи (или мн. ч. Мизрахим) са наричани всички евреи от арабския свят и Близкия изток, включително Етиопия, Иран, Индия, Пакистан, Афганистан и Турция, а Ашкенази са евреите от Европа. Този термин се използва активно от активисти Мизрахи в началото на 1990 и оттогава е широкоразпространено наименование по популярност в Израел. Докато много мизрахи не използват този термин, предпочитайки вместо това наименование да посочат директно от коя страна са по произход: иракските евреи, тунизийски евреи, ирански евреи и др. Друго препятствие е въпросът за това дали да се включи в наименованието мизрахи и сефарадите, които след експулсиране си от Испания през 1492 се заселват в много страни в Близкия Изток и Северна Африка. Докато в някои страни, те бързо се сливат с местните мизрахи евреи. А местните мизрахи евреи нарича себе си «musta'arabim» ( «Арабизирани евреи"). Понякога терминът се използва в по-тесен кръг, което показва, че са само арабски евреи, като по този начин не се включи персийски, кавказки, кюрдиски и други евреи. Мизрахите по света са около 3,5 милиона, а в Израел те наброяват около 3 милиона от около 6 милионното еврейско население на Израел

Отвсичко това надявам се стана ясно на всички че евреите имащи нещо общо с библейския Авраам са мизрахите които са мургави и живеят в днешен Израел и имат сходство с арабите, а всички останали тъй наречени Ашкенази наброяващи над 10 млн.души единствено си приличат че се назовават ЕВРЕИ и че изповядват юдаизма. Ашкеназите са бели европеиди хазари разпръснали се след 10 век из цяла Европа

_________________
Гербът ни е лъв а живеем като мишки


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 18:34 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
iwanow написа:
PieceOfShit написа:
Яворе, вече не е забавно и интересно да иронизираш разни учреждения като им променяш имената - даскало, линкбг и герб, не драскало, лимкбг (или нещо такова) и герт. За Атака ще гласувам като пак минат първите 7 години от живота си. Много са ми смешни. Не искам като отида да почета някой национален празник и да слушам за партията на педофили и фанатици. Като са такива патриоти мисля, че не трябва да претендират с това. На всеки празник се пръкват ( няма нищо лошо в това ), а накрая се усират като започнат да говорят - АТАКА това, АТАКА онова. Искам да дойдат на власт само, за да видите, че и те си говорят, а нищо не правят. Не казвам, че ще има кой да направи нещо, но след малко ще отида да си пусна гласа, защото не искам ДПС или БСП да ме управляват.


Ми и ти на мен си ми смешен бе... Човекът кръстен "парче от лайно" тръгнал да ми обяснява кой бил "педофил" и "фанатик". Това, че са "фанатични", "крайни", "болни" от кого го чу? Нека да позная ? - Кака Ани Салич и батко Юксел Кадриев нали? Или не си прочел достатъчно добре поста на Явор, или просто това ти е природна даденост, да не можеш да осмисляш много много нещата. Хайде сега се върни на поста на Явор и го прочети, колкото пъти е нужно, че да го осмисли блокирания ти мозък. С тази твоя вятърничева теза, след време ще станеш безнадежден случай....
5 Юли - № 5 :partiot: :partiot: :partiot: :partiot: :partiot:

Господин Патриот, да съм цитирала някой от постовете на Явор? Говорих като цяло. Казах какво мисля, но твоя пост доказва твърдението, че малко умни хора биха се хванали да гласуват за ТАКАА (като сме започнали да бъдем забавни и да измисляме "смешни" именца на партийте). Карам ли те да гласуваш за друг - не, опитвам ли се да си наложа мнението - не, т.е не е нужно да ревеш. За разлика от слабоумните ви привърженици... аз не се влиая от мнението на другите. Половината, които ще гласуват за АТАКА са някакви малки хюмненца, които чули от еди - си - кой - си, че АТАКА ще махнат турците и циганите, че АТАКА са много лоши, че АТАКА са много бойни, а на повечето това им дай. Хайде сега ти - с доминантния белег - тъпотия, върни се на предния ми пост, ОСМИСЛИ го, открий връзка с някой от постовете на Явор, а после може да отидеш и на някой урок по английски език.

_________________
So tell me, what's it like living in a constant haze of stupidity?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 19:01 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 24 Май 2009 13:18
Мнения: 71
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Определено затвърди мнението ми, че си нямаш и на идея какво представлява АТАКА и точно затова ти казах да му погледнеш поста, а това, че ти не си го цитирала на мен ми е ясно.Както и да е не мисля да споря с толкова силно политическа ориентирована фигура, каквато си ти, понеже може и да нямам достатъчно интелект :D:D знам ли?
П.С. Извинявай, че говорих към теб в мъжки род, но не предполагах, че си момиче
П.С В грешка си, за по-голямата част от симпатизантите ни. Не са "хюмненца", както ти ги нарече, но това са си твои догадки и аз дори и да те оборя в мнението ти, друг е въпроса ти дали ще го приемеш.
Да се надяваме поне на днешна висока активност и изхвърляне на ДПС от властта.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 19:16 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2004 13:07
Мнения: 1287
Години: 41

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
П-О-Б-Е-Д-А ;)
Дано да не се издънят и тези...

_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една ябълка.
Ако двамата имаме по една идея или информация и ги разменим, всеки ще има по две!


Interview with Dali :)
Change the way you see disability...!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 19:21 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2004 13:07
Мнения: 1287
Години: 41

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
115 места от 250 ;)

_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една ябълка.
Ако двамата имаме по една идея или информация и ги разменим, всеки ще има по две!


Interview with Dali :)
Change the way you see disability...!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 23:21 
Offline
No More Words
Аватар

Регистриран на: 25 Юни 2006 10:22
Мнения: 4637
Години: 33

Местоположение: somewhere around nothing
Благодарил: 27 пъти
Получил благодарност: 10 пъти
2 гласа за АТАКА дадох днес :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2009 02:16 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 33

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
4 млн. и 140 хиляди българи отидоха до урните

06.07.2009 01:16

Най-висока е активността в Бургас и София област, Кърджали е последна

Изображение

Избирателната активност в страната към 19 часа е 60.20%, съобщиха от Централната избирателна комисия (ЦИК).

4 140 000 души са упражнили правото си на вот до 19.00 часа.

Най-висока е активността в Бургас - 67.37%, София област - 65.64% и във Варна – 65.59%.

Най-ниска засега е активността в Кърджали – 45.22%.

Краят на изборния ден бе обявен официално в 22.30 часа.

Активност по региони:

Благоевград – 61.63%

Бургас – 67.37%;

Варна – 65.59%;

Велико Търново – 62.46%;

Видин – 53.57%;

Враца – 60.33%;

Габрово – 60.27%;

Добрич – 59.43%;

Кърджали – 45.22%;

Кюстендил – 57,42%;

Ловеч – 62.17%;

Монтана – 57.01%;

Пазарджик – 61.63%;

Перник – 61.51%;

Плевен – 60.50%;

Пловдив – 59.77%;

Област Пловдив – 61.86%;

Разград – 58.99%;

Русе – 57.91%;

Силистра – 64.50%;

Сливен – 55.90%;

Смолян – 63.18%;

София 23 МИР – 64.42%;

София 24 МИР – 53.47%;

София 25 МИР – 54.22;

София област – 65.64%;

Стара Загора – 61.12%;

Търговище – 63.53%;

Хасково – 58.96%;

Шумен – 60.21%;

Ямбол - 59.46%.

_________________
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 556 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов