Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 27 Апр 2024 13:05

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 556 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Следваща

За коя партия ще гласувате на Парламентарните избори
АТАКА 40%  40%  [ 111 ]
ГЕРБ 29%  29%  [ 80 ]
БСП 2%  2%  [ 5 ]
ДПС 2%  2%  [ 6 ]
НДСВ 1%  1%  [ 2 ]
СДС 2%  2%  [ 6 ]
ДСБ 2%  2%  [ 5 ]
Движение Напред 0%  0%  [ 1 ]
Ред Законност Сигурност 1%  1%  [ 3 ]
Друга партия 1%  1%  [ 2 ]
Не съм решил/а 7%  7%  [ 18 ]
Няма да гласувам 13%  13%  [ 36 ]
Общо гласове : 275
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2009 21:41 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
ComickalyTroll написа:
тц тц бре тая атака я изкарахте голяма работа бе .... така искам да спечелят и да се издънят щото ще го направят и те са като другите мисири ама квото е Св.Волен Сидеров е човека....

бях писал преди няколко поста кажи ми за кого да гласувам, никой не ми отговори.
БСП, ДПС и НДСВ ограбват българия в момента, а пък и не искам мангали да ме управляват, понеже ще ни превземат скоро. ГЕРБ ли?? Партията, която гради джамии, ходи на посещения в Анкара и иска Турция в ЕС. ДСБ ли? Иван Костов, който ограби България сега СДС заради него не искат да се обединят с ДСБ. ВМРО ли?? Които се обединиха с мафиота Ковачки, който е и спонсор на ДПС.
РЗС ли? Да и това е вариант, но Яне Янев за жалост няма никакви шансове да влезе отново в парламента :( Евала на такива хора на България точно такива и трябват. Хора, които назовават нещата с истинското им лице.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2009 00:19 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
После да не кажете, че това са новини само от вестник АТАКА. Долу цитата е от независим сайт.
Цитат:
Волен Сидеров: При честни избори АТАКА взема 50 процента плюс 1

Националистите няма да допуснат създаване на автономна област Родопи

Ако предстоящите избори бъдат честно състезание, АТАКА може да вземе 50 процента плюс 1 и да има мнозинство в следващото 41-во Народно събрание. Това заяви вчера Волен Сидеров в предаването на Мартин Карбовски "Пропаганда" по Дарик радио. Няколко неща обаче говорят, че изборите няма да бъдат честни: управляващите БСП и ДПС окрадоха милиони по време на управлението си и ще ги хвърлят в предстоящата кампания, твърди националистът. Според него от 4 години продължава и черната пропаганда срещу АТАКА. Сидеров напомни за телевизионната цензура, заради която не беше отразен многохилядният митинг на патриотите в София по случай националния празник на страната 3 март. Лидерът на АТАКА разказа за признанието на шефката на БНТ Уляна Пръмова, според която през 2006 г. управителите на електронни медии решили да не отразяват изобщо АТАКА. Третият повод за съмнение в честността на изборите според Сидеров идва от факта, че дълго време в обществото се работи по създаването на псевдоалтернативата ГЕРБ. Националистът припомни, че партията на Бойко Борисов както всички останали без АТАКА са "за" влизането на Турция в ЕС, което ще е начало на ликвидиране на българската нация.
От 15 г. говоря срещу опасността от ислямизация на Родопите и срещу нахлуването на емисари под маската на учители, финансирани от ислямистки фондации с изменени имена, които в Западна Европа считат за терористични, заяви Сидеров. Според него тези хора са финансирани от Турция и се поддържат от ДПС не защото са толкова религиозни, а защото работят за отделяне на автономна област в Родопите в рамките на бъдеща федерална България. Целта е България да се представи като мултинационална държава, която да се раздроби на Източни и Западни Родопи, да й се отнеме Лудогорието (Делиормана) и по този начин достъпът до основните черноморски курорти, твърди националистът. Според него това е старият стремеж държавата ни да бъде изтласкана до Балкана. АТАКА няма да допусне това, категоричен бе лидерът на патриотите.
Сидеров приветства говоренето за опасността от ислямизация, подето от други политически сили, но изрази опасения, че това е само предизборна рекламна акция.
Националистът категорично се обяви срещу т.нар. "Зелени мюсюлмански училища" и призова държавата да направи карта на тези центрове за разпространение на исляма. "Такива училища, в които децата се учат на омраза и нетолерантност към друговерците, не трябва да има. В тях учат подрастващите, че България е мюсюлманска територия и пак ще стане такава", заяви Сидеров.


Цитат:
АТАКА вече е ПЪРВА политическа СИЛА! МЕХМЕДМЕДИИТЕ мълчат! Крият изследванието!

varna-sport.com 05.03.2009 09:34
Атака вече е първа политическа сила в България. Мехмедмедиите обаче мълчат. Крият изследването, което е направено от почти всички водещи социологически агенции, но процентите са заключени в бюрата. И започва контраатака. Днес една социологическа агенция
излиза със следните проценти: ГЕРБ - 25,6, БСП - 18, Атака - 7, ДСП - 6, СДС - 3,7
"Сините" били малко под бариерата, вдигнал се % и на НДСВ. Все по-голяма ставала възможността повече от 4 партии да влязат в парламента. Българинът нямал шанс и щял да отиде да избира между сигурност (БСП) и справедливост (ГЕРБ). Такава е истеричната контраатака срещу "Атака" в мехмедмедиите, които думичка не обелват за това, че българинът се е събудил и национализмът е станал водеща сила в съзнанието му, защото долу в Родопите е страшно. И не само в Родопите. В цяла България върви потурчване. Доказателствата:
1. В село Руен нито един мюсюлманин не казва пред камерата какво е за него "3 март". Накрая една 70-годишна мюсюлманка казва право в очите на репортерка на "Скат": "Тук вече не е българско"!
2. Кмет на училище, мюсюлманин благодари на Аллах на арабски пред учениците в
малък родопски град за придобивка в училището.
3. Във всички селища с преобладаващо турско население започна кампания с питане към българите: "А вие откъде знаете, че сте българи, след като тук 500 години е имало турско присъствие". С други думи искат да ни кажат, че ние не сме българи, а турци.
4. На Шипка на 3 март бе показана мартеница с полумесец.
5. В Якоруда от 11 000 жители, 8000 са си сменили имената с турски без дори да знаят турски.
6. В петък бе приет закона за българското наследство познат като закона "Чилова". Той бе приет след сделка - ДПС казва "ДА" срещу следната добавка - джамии, които досега са били паметници на културата да могат да стават действащи джамии. Такива храмове в България има много. Една такава джамия е тази в Стара Загора, който е един от най-българските градове с много малко мюсюлмани.

Атака събра на митинга в София 20 000 души от цяла България.
Основният лозунг пред храма "Св. Александър Невски" бе "Не на 80 милионна Турция в Европа". Това ще е и лозунгът на националистите в предстоящите вотове за Европарламент и Народно събрание. Пред хилядното множество Сидеров обясни, че АТАКА е единствената партия, която се противопоставя на членството на Турция в ЕС. Той предупреди, че ако това членство стане факт, Турция ще бъде държавата с най-голямо влияние в евроструктурите и в Европарламента. Тогава ще се сбъдне прокобата на бившия турски премиер Тургут Йозал, че България ще бъде заличена икономически и демографски от Турция.

Снимка сценарий www.varna-sport.com
Волен Сидеров дори не подозира каква отговорност го чака, след като народа наричан от ДПС гяурите го изстрелят на върха на политическата сцена. Причината е една - новото турско робство. Виждате това дърво мартеница до часовника на центъра във Варна. Тук е българско, но в Родопите и много други прекрасни селища вече е турско.
Историци твърдят, че 21 от великите турски везири са родени от българки и най-големият герой на Турция - Кемал Ататьорк е наполовина българин

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2009 01:59 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2005 17:18
Мнения: 1355
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Най-добре да ни назначат служебно правителство от ЕС.
Няма един нормален политик, всички от кол и въже и от луд до побъркан.

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2009 14:03 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2004 20:21
Мнения: 2224
Години: 33

Местоположение: В кенефа с лаптопа, докато ми умалеят краката.
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
Робска държава сме си ама айде...

_________________
PC:CPU:Athlon64 X2 4600+F3@3.0Ghz|MB:GA-MA770-DS3|Cooler:Thermalright Ultra-120A|Memory:2x1GB@860mhz|HDD:250GB Hitachi|VGA:Sapphire HD3850 512mb|PSU:Fortron 450W


Да черпим от живота мечти, да даваме на мeчтите живот.(Мария Склодовска-Кюри)
Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2009 16:25 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Почна се братя българи, почна се..
http://www.dnes.bg/article.php?id=67119


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2009 16:33 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
има начин ще блокираме границите и ще пускаме само товари и тези които излизат от страната а да видим как ще ги вкарат ;) чрез самолети ли ?

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2009 17:04 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 24 Май 2007 00:59
Мнения: 1179
Години: 36

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Цитат:
86. - 14:16 - не говорете глупости!
От: НФБ
турци в България няма!
Има българи изповядващи исляма!
това че на един или друг не му харесва като религия е отделен въпрос!
Истина е обаче че българските мюсюлмани са работливи!
не пият по много!
Имат и някои ценностни системи на семейството на които можем само да завиждаме!
грижат се за децата си и неги захвърлят...
Дайте ми в проценти колко младежи от тези български мюсюлмани се дрогират!!!
ще видите драстични разлики в сравнение с младежта около нас!
И закакво в крайна сметка говорим и си лаем....!
Проблема не е Доган дори не е станишев!
Проблема е че тези хора, като политици позволяват да се изнасят капитали от страната!
Не се инвестира достатъъчно в България!
управляващите нямат визия за бъдещето развитие на страната..петилетни планове....
Да това не е социализъм, това е планова икономика!
на Запад и в САЩ независимо кой управлява..прартиите се сменят но новите политици продължават политиката на своите предшественици в името на държавата и народа!
Политиците им са поумнели и знаят че след като държавата е богата то и сътресенията са по-редки!
Няма така изострени противоречия, няма остри конфликти!
когато държавата се разпада на първо място идват расови и религиозни различия и политиците ги експлоатират за личната си изгода!
.....
Много ми допадна този коментар.

_________________
My new song!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2009 22:28 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
На мен пък не ми допада отговора, защото те се приемат за турци, а не за българи. Дори по телевизията са го давали.
kurtika89 бургаските организации бяха предложили да се блокират граничните пунктове за изборите, но не знам дали ще има нещо.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2009 19:07 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
http://gerb-haskovo.com/forum/viewtopic.php?t=51
"антиглобалист" съм аз. ;) голям отговор голямо нещо. Тази от къде се пръкна.
Изобщо не коментира цитатите ми. Говори това което иска. Не иска да си признае нещата, че са реални. Май тя е като кон с капаци.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2009 09:42 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
ГЕРБ вече не е Граждани за Европейско Развитие на България, а е Граждани за Европейско развитие на Турция.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2009 14:22 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2004 20:21
Мнения: 2224
Години: 33

Местоположение: В кенефа с лаптопа, докато ми умалеят краката.
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
YAVOR написа:
ГЕРБ вече не е Граждани за Европейско Развитие на България, а е Граждани за Европейско развитие на Турция.

"Смислен пост".

_________________
PC:CPU:Athlon64 X2 4600+F3@3.0Ghz|MB:GA-MA770-DS3|Cooler:Thermalright Ultra-120A|Memory:2x1GB@860mhz|HDD:250GB Hitachi|VGA:Sapphire HD3850 512mb|PSU:Fortron 450W


Да черпим от живота мечти, да даваме на мeчтите живот.(Мария Склодовска-Кюри)
Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2009 17:50 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 19:28
Мнения: 384
Години: 33

Местоположение: Добрич, ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
http://gerb-haskovo.com/forum/viewtopic.php?t=51
"антиглобалист" съм аз. ;) голям отговор голямо нещо. Тази от къде се пръкна.
Изобщо не коментира цитатите ми. Говори това което иска. Не иска да си признае нещата, че са реални. Май тя е като кон с капаци.


YAVORE що не и кажеш на тази да отиде да се блъсне някъде :D Господ да пази България от такива ...

_________________
"Не преставай - рече - да четеш историята на древните. Защото там без труд ще намериш онова, за което други много са се трудили."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2009 17:52 
Offline
Poluidiot
Аватар

Регистриран на: 15 Юни 2006 23:55
Мнения: 1164
Години: 33

Местоположение: България,Добрич,Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
nedicha написа:
YAVOR написа:
http://gerb-haskovo.com/forum/viewtopic.php?t=51
"антиглобалист" съм аз. ;) голям отговор голямо нещо. Тази от къде се пръкна.
Изобщо не коментира цитатите ми. Говори това което иска. Не иска да си признае нещата, че са реални. Май тя е като кон с капаци.


YAVORE що не и кажеш на тази да отиде да се блъсне някъде :D Господ да пази България от такива ...


Не Господ ми АТАКА да пази България !!!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=nfnE83xD_68
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2009 17:53 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 12 Юни 2008 09:22
Мнения: 580
Години: 44

Местоположение: надолу по улицата,в дясно
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Има ли я още Бирената партия?Едно време имаше,сега незнам.Мното ми харесваше платформата. (beer)

_________________
След тебе злото диша като хрътка
(Доброто е обществено понятие.)
Разтвориш ли ръцете за прегръдка,
ти вече си удобен за разпятие.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2009 18:04 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 10 Яну 2008 21:51
Мнения: 612
Години: 43

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не мислиш ли, че нещата са доста по-сериозни? Берина партия :^)

_________________
На неграмотно написани постове и такива на шльокавица отказвам да отговарям!
Изображение
Изображение
Изображение
Asus P5Q Deluxe | Intel C2Q Q9550 + Xigmatek Achilles S1284 | 4х2GB G.SKILL F2-8000CL5D-4GBPI + Dominator fan | Sapphire 7870 OC | 2xWD6400AAKS + Samsung F3 HD103SJ 1TB | NEC AD-7200S | Auzen X-plosion + Logitech X530 | Corsair TX750W | CM Stacker 831SE | ASUS MK241H


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2009 18:14 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 24 Май 2007 00:59
Мнения: 1179
Години: 36

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Първото ми гласуване. И съм решил за АТАКА! :]

_________________
My new song!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2009 18:31 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 12 Юни 2008 09:22
Мнения: 580
Години: 44

Местоположение: надолу по улицата,в дясно
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Eх,момчета,какво е значението за кого гласувате?Който и да дойде на власт,нищо няма да се оправи,само те ще се оправят и техните роднини.Боли ме оная работа кой ще е на власт,само Сокола да го няма там,щото трети мандат ще му дойде множко.Добре бе Атака,ами той Волен отсега е компрометиран,то не бяха скандали,боища,изгонване от партията,Владко Кузов и той май от там влезе в парламента,доведеният му син на Сидеров и той едно недарозумение-в Европейският парламент ги насърба едни.Е нали няма да има шуробаджанащина?.........."Ко да ти ги хвалям свате,ти ги видя".............Лошото е,че няма алтернатива!

_________________
След тебе злото диша като хрътка
(Доброто е обществено понятие.)
Разтвориш ли ръцете за прегръдка,
ти вече си удобен за разпятие.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2009 22:33 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Квазимодо ли си какъв си.... за теб ако няма значение кой ще е на власт отивай се гръмни. Ти не си никакъв българин. Владимир Кузов беше избран от друга партия ако не знаеш АТАКА преди да влезе в парламента беше в коалиция с още 3 партии, никой не е знаел кой е този Кузов. Сидеров ако беше виновен за нещо щяха да го осъдят. Няколко дела се водиха срещу него и го оправдаха.
За нас истинските българи има значение кой ни управлява. Ние носим българското в сърцата си.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2009 22:46 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 12 Юни 2008 09:22
Мнения: 580
Години: 44

Местоположение: надолу по улицата,в дясно
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ха,интересни съждения.Да ти кажа нямам намерение да слагам край на живота си,това е най-големият грях,който човек може да стори.Живота е даден свише и трябва да се живее.Българин съм,абсолютно,това,че не споделяме еднакви партийни пристрастия не ти дава правото ти да определяш моята национална принадлежност.Виждам,че си и доста краен в оценките си,въздържай се малко,бъди по-умерен,малко по-разсъдлив.Не може ти да даваш оценки и раздаваш присъди.Промили са ти мозъка ми се струва,затова живеем в демокрация за да може всеке да изразява мнение.Ако сме от Атака-хубаво,а,ако не какво?Значи не сме българи и трябва да се гърмим?Не мисля така.

_________________
След тебе злото диша като хрътка
(Доброто е обществено понятие.)
Разтвориш ли ръцете за прегръдка,
ти вече си удобен за разпятие.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2009 22:50 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 19:28
Мнения: 384
Години: 33

Местоположение: Добрич, ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ами Kvazimodo противоречиш си доста само това мога да кажа :)

_________________
"Не преставай - рече - да четеш историята на древните. Защото там без труд ще намериш онова, за което други много са се трудили."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2009 22:50 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Разбери бе момче. Доста по - голям съм от теб и мога да ти кажа, че никой не ми е промил мозъка. Аз съм "ИСТНИСКИ БЪЛГАРИН" смятам да живея в Добрич и не смятам да ходя в чужбина. Интерисувам се от България и милея за родината си, както обичам родителите си. Аз съм "ЗА" идеята това да се оправи България. Ако ми кажеш коя друга партия е "за" България, аз да не се казвам Явор.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2009 23:07 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 12 Юни 2008 09:22
Мнения: 580
Години: 44

Местоположение: надолу по улицата,в дясно
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Всеки има право на мнение,не мисля,че Атака е алтернативата.Това,че ти си и привърженик е хубаво за теб,ангажиран си и,предан си и,но има и други мнения освен твоето.Всички са едни докато са в опозиция или извън парламента и след като докопат мандат се променят на 180*,защото властта е сладка.Една партия ме излъга да изляза на улицата през Виденовата зима,тази грешка не бих я повторил аз лично за себе си.
"Разбери бе момче"
Повярвай ми,доста неща съм преживял в живота си,което ме е направило мъж.Аз също обичам родината си и ще гласувам на изборите,но къде е алтернативата?

_________________
След тебе злото диша като хрътка
(Доброто е обществено понятие.)
Разтвориш ли ръцете за прегръдка,
ти вече си удобен за разпятие.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2009 23:10 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Изключвам АТАКА. Интерисувам се 24 часа от новини и политика и знам какво правят всички партии и какви глупости върши Детелина в Добрич.
Ади ти кажи къде е алтернативата????

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2009 23:20 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 12 Юни 2008 09:22
Мнения: 580
Години: 44

Местоположение: надолу по улицата,в дясно
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Аз не виждам алтернатива,желая само да няма ДПС в бъдещо правителство.Да не мислиш,че твоите от Атака ако са в управляващият мандат няма да крадат?Това е балкански манталитет,дай им власт и им гледай сеира.Парите променят,а големите пари още повече.

_________________
След тебе злото диша като хрътка
(Доброто е обществено понятие.)
Разтвориш ли ръцете за прегръдка,
ти вече си удобен за разпятие.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2009 23:23 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
da i az sum na tova mnenie dano samo dps ne sa v upravlenieto 4e aman

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2009 23:28 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 19:28
Мнения: 384
Години: 33

Местоположение: Добрич, ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ами в случая единствената партия, която няма да допусне ДПС е АТАКА ... за какво се води този спор тогава ?

_________________
"Не преставай - рече - да четеш историята на древните. Защото там без труд ще намериш онова, за което други много са се трудили."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2009 23:30 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Дори и да крадът те са единственната алтернатива в момента. И са сигурни, че няма да правят разни коалиции с партии като ДПС. БСП, ДПС и Напред не искат да се подписват в инициатива за честни избори без купуване на гласове. Това какво говори???
За ГЕРБ ли да гласувам??? Които са "За" Турция в ЕС??? За ВМРО ли да гласувам, които се обединиха с Христо Ковачки??? Явно четеш през няколко поста. Ето виж какво съм писал преди 2 стр. били ми отговорил??? Мога да ти кажа още много неща за злините на ГЕРБ или ГЕРТ = Граждани за Европейско Развитие на Турция
Цитат:
БСП, ДПС и НДСВ ограбват българия в момента, а пък и не искам мангали да ме управляват, понеже ще ни превземат скоро. ГЕРБ ли?? Партията, която гради джамии, ходи на посещения в Анкара и иска Турция в ЕС. ДСБ ли? Иван Костов, който ограби България сега СДС заради него не искат да се обединят с ДСБ. ВМРО ли?? Които се обединиха с мафиота Ковачки, който е и спонсор на ДПС.
РЗС ли? Да и това е вариант, но Яне Янев за жалост няма никакви шансове да влезе отново в парламента :( Евала на такива хора на България точно такива и трябват. Хора, които назовават нещата с истинското им лице.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2009 23:41 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 21 Фев 2009 02:04
Мнения: 170
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз лично ще гласувам за ГЕРБ и ако те не направят нищо повече на избори без МЕН ще си бера гъби и толкоз както каза Милен Цветков :D :D :D :D :yes:

_________________
Гербът ни е лъв а живеем като мишки


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2009 23:46 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 12 Юни 2008 09:22
Мнения: 580
Години: 44

Местоположение: надолу по улицата,в дясно
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Мога само да ти кажа,че в бъдещият парламент никоя партия няма да има мнозинство 50+1% за създаване на собствено правителство и ще се търси компромисен вариант Герб+Атака и евентуално обединените десни партии-СДС+ДСБ.Или някаква подобна въртележка.Повярвай ми Волен е склонен на коалиране,щото още един мандат опозиция не е приятно,да пита Иван Костов.Ще си разделят министерствата и могат да се мятат-4 години имаме "ден година храни" : D !Според теб на синчето на Сидеров,какъв министерски пост ще му дадът,може би на Външните работи?

_________________
След тебе злото диша като хрътка
(Доброто е обществено понятие.)
Разтвориш ли ръцете за прегръдка,
ти вече си удобен за разпятие.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2009 23:49 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
Яворе не смяташ ли че това че герб може да направи нещо по въпроса с европеизирането на турция както и самата държава може да направи колкото герб това има кой да го реши и това не е България така че престанете с тези глупави кои каде ходил и кой строил джамии

идете в родопите и ще видите за какво става дума джамии на всеки 5 квадратни километра те са построени вече

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 556 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов