Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Апр 2024 14:43

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 02 Окт 2008 02:23 
Offline

Регистриран на: 01 Мар 2008 12:42
Мнения: 4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Здравейте, аз съм поредният човек, на който му е писнало да гледа как нашата малка държавица и и се взима здравето от недорасли пенсионери които мислят за джоба си преди всичко, а не за бъдещето или казано по друг начин за малдото поколение, което иска да остане във България и да има самочуствие като на млади хора, хора с достойнство,хора с надежди и възможности или по друг начин казано като европеици. Според някои песимисти, маладите хора нямат бъдеще в тази държава, понеже няма какво да ядат, как да си гледат децата, да си изплащат заемите за жилище, кола, и др. всекидневни нужди.Според др. оптимисти, тук е най-доброто място за развиване на 'нарко бизнеса" проституцията,кражбите и перфектното бъдеще изградено на базата на мръсните пари. А аз да ви кажа честно, мисля че в България има почва за развитие на едно приятно съжителство в рамките на една държава,богата на много ресурси,и добре образовани хора, на които все още им пука за това дали ще са тук или някаде другаде. Но това приятели би било възможно,поне според мен, ако на младите хора все пак им пука какво става в собствената им държава, какво се случва с тях, и как светът гледа на ситуацията в тяхната страна. За това апелирам към всички млади хора, на които им пука да дадът по едно предложение за какво биха дали гласа си ? Защото според мен, не само на мен ми е писнало да ме лъжат на всеки 4 години и нищо да не правят за нас а само да пълнят джобовите си. Ако ви пука кажете своето мнение то ще даде сила в по нататъчното развите с което сме се заели няколко човека пръснати по целя свят.
[/b]


Последна промяна OinG на 02 Окт 2008 02:29, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Окт 2008 02:40 
Offline

Регистриран на: 05 Сеп 2008 22:23
Мнения: 7
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
[quote="KIMI_RAIKKONEN"]Колко труден бил майчиният език... :bored:
По темата:"Всичките са маскари"[/quote
ето един дето не му пука и се прави от раз на интересен ...

по темата: гледах наскоро предаване от народното събрание - то там е по-скоро като бойно поле за хора, които си оправят личните проблеми, а не тези на една цяла държава ... като за начало може би ще е бодре ако решенията, които се вземат за страната ни бъдат по някакъв начин съгласувани и със живущите в нея или поне каквото се прави в нея да е насочено в полза на тези хора ... аз като за начало бих искала да имам възможността да се изкажа в това наше "народно събрание" и аз да задам няколко въпроса ...

_________________
....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Окт 2008 03:31 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 20 Фев 2008 01:04
Мнения: 38
Местоположение: The couch
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ще дам гласа си само и единствено когато видя че нещо се променя в БГ(след като стана на 18 де) ;) . Но за сега :633 :633 :633 :633 :633


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Окт 2008 09:43 
Offline

Регистриран на: 01 Мар 2008 12:42
Мнения: 4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
да наистина в това наше "народно събрание" е като в бойно поле, мн точно казано, но това е положението приблизително от 15 години насам и според изгледи няма да се оправи скоро, или поне докато не се намеси младото поколение и по точно хората които никога не гласуват или гласуват, но без информация. Чудя се дали ако се направи допитване до тези хора, младежите от 18 до 26-27 годишна възраст за какво точно биха дали гласа си ? и след това се отиде в някоя партия и се симилира всичко, което според маладото поколение трябва да се промени за да ги задържи в родната им страна дали тази партия няма да успее да привлече гласоподавателите от тези възрастови групи. и също така се чудя колко от младиоте хора са готови да направят нещо за да помогнат да излезем от това положение защо бъдещето е в младите хора :clap: :clap: :clap:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Окт 2008 11:49 
Offline
RIP
RIP
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2006 22:45
Мнения: 724
Години: 33

Местоположение: У нас бе!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Атака ;/ там ще си дам гласа .

_________________
ИзображениеИзображение
Изображение

In God we trust


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Окт 2008 12:39 
Offline

Регистриран на: 05 Сеп 2008 22:23
Мнения: 7
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Sha'Nar написа:
Атака ;/ там ще си дам гласа .


обоснови се защо! нали това се питаше в темата - за какво бихте далигласа си?, а не за кого?

_________________
....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Окт 2008 12:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Окт 2008 12:44
Мнения: 4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
OinG написа:
Здравейте, аз съм поредният човек, на който му е писнало да гледа как нашата малка държавица и и се взима здравето от недорасли пенсионери които мислят за джоба си преди всичко, а не за бъдещето или казано по друг начин за малдото поколение, което иска да остане във България и да има самочуствие като на млади хора, хора с достойнство,хора с надежди и възможности или по друг начин казано като европеици. Според някои песимисти, маладите хора нямат бъдеще в тази държава, понеже няма какво да ядат, как да си гледат децата, да си изплащат заемите за жилище, кола, и др. всекидневни нужди.Според др. оптимисти, тук е най-доброто място за развиване на 'нарко бизнеса" проституцията,кражбите и перфектното бъдеще изградено на базата на мръсните пари. А аз да ви кажа честно, мисля че в България има почва за развитие на едно приятно съжителство в рамките на една държава,богата на много ресурси,и добре образовани хора, на които все още им пука за това дали ще са тук или някаде другаде. Но това приятели би било възможно,поне според мен, ако на младите хора все пак им пука какво става в собствената им държава, какво се случва с тях, и как светът гледа на ситуацията в тяхната страна. За това апелирам към всички млади хора, на които им пука да дадът по едно предложение за какво биха дали гласа си ? Защото според мен, не само на мен ми е писнало да ме лъжат на всеки 4 години и нищо да не правят за нас а само да пълнят джобовите си. Ако ви пука кажете своето мнение то ще даде сила в по нататъчното развите с което сме се заели няколко човека пръснати по целя свят.
[/b]


заставам зад всяка една дума казана от OinG и ви отпарям абсолутно същия въпрос - какво точно искате като малди хора да бъде променено в страната ни, за да имате желанието да продължите да живеете в нея ....
аз избрах пътя на бягството, но за мен то е временно състояние - аз искам да се върна в България и да си дам шанс за по-добър живот именно там, но 1 и 2ма няма да направят кой знае каква разлика - ако ви пука станете и вие част от нашата инициатива!!!

_________________
Never start with waiting ... start with doing !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Окт 2008 14:08 
Offline
RIP
RIP
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2006 22:45
Мнения: 724
Години: 33

Местоположение: У нас бе!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
bobbby написа:
Sha'Nar написа:
Атака ;/ там ще си дам гласа .


обоснови се защо! нали това се питаше в темата - за какво бихте далигласа си?, а не за кого?


Защото наистина мислят доброто на народа а не си гледат мерцедесите и фирмите като другите затова!

_________________
ИзображениеИзображение
Изображение

In God we trust


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Окт 2008 15:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Окт 2008 12:44
Мнения: 4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Sha'Nar написа:
bobbby написа:
Sha'Nar написа:
Атака ;/ там ще си дам гласа .


обоснови се защо! нали това се питаше в темата - за какво бихте далигласа си?, а не за кого?


Защото наистина мислят доброто на народа а не си гледат мерцедесите и фирмите като другите затова!


Добре те мислят за доброто на народа, но тук се пита ти какво мислиш и ти какво искаш да се промени???

_________________
Never start with waiting ... start with doing !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Окт 2008 16:07 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Дек 2007 12:18
Мнения: 410
Местоположение: СССР
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Sha'Nar написа:
Атака ;/ там ще си дам гласа .
Атака ,както и другите са ПЪЛНИ БОКЛУЦИ,сега някой ще каже"Ами Бойко Борисов??"Ами и той е същият боклук като Доган,царя,сергей и абсолютно всички от управляващите и опозицията,защото те не мислят за мене, за тебе и за оня ей там дето бачка цял ден като ненормален за 400-500 лева!Не,те мислят само и единствено за себе си и се чудят какво още да ограбят от вече почти разрушената българска държава!

_________________
Ако ще падаш,падай прав,но не и на колене!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Окт 2008 22:07 
Offline
RIP
RIP
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2006 22:45
Мнения: 724
Години: 33

Местоположение: У нас бе!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
dqdo mrazzzzzzzzz написа:
Sha'Nar написа:
Атака ;/ там ще си дам гласа .
Атака ,както и другите са ПЪЛНИ БОКЛУЦИ,сега някой ще каже"Ами Бойко Борисов??"Ами и той е същият боклук като Доган,царя,сергей и абсолютно всички от управляващите и опозицията,защото те не мислят за мене, за тебе и за оня ей там дето бачка цял ден като ненормален за 400-500 лева!Не,те мислят само и единствено за себе си и се чудят какво още да ограбят от вече почти разрушената българска държава!


Боклука си ти а не Атака.Бойкото отначало беше надежда ся не е никакъв а също е боклук .

Такаче АТАКА!

_________________
ИзображениеИзображение
Изображение

In God we trust


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2008 17:07 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 19 Апр 2008 23:08
Мнения: 113
Местоположение: funky kingdom
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ДПС извън властта... приоритет номер 1 за мен. Ако това значи да гласувам за ГЕРБ, ще го направя. На този етап те са единствената партия, която страни от Доган и в същото време има реалния шанс да спечели изборите. Ако това се случи, следващата стъпка е поставяне на някаква цел пред тази държава... ако до 2007 това беше влизане в ЕС, то от тази дата насам няма ясно изразена такава... дали това ще е износител номер 1 на ток, изключително развит туризъм (секс туризъм, хазарт, леки наркотици) или огромни данъчни облекчения, подлежи на по-нататъчна дискусия...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2008 14:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Окт 2008 12:44
Мнения: 4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
"Всичко тръгва от хората, минава през тези хора, които те са избрали в парламента, които създават нормите и оттам те рефлектират върху изпълнителната структура наречена Министерство или каса, които да ги изпълняват. Въпросът е, че към момента липсва финансовият гръб на подобна дейност" - доц. Александров.
ей това е цялата работа - ако ние като един нормален народ се обединим, а не следваме обичаиното "всеки сам за себе си" ... мойе и да пстигнем нещо, за да си подобрим положението .... иначе шанс нямаме ... избора е наш, а на моменти изглежда, че нямаме желание да го направим.

_________________
Never start with waiting ... start with doing !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов