Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 24 Апр 2024 15:26

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 104 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2008 19:51 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2006 16:13
Мнения: 665
Местоположение: dum durum dum dum
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 12 пъти
напълно съм съгласен с Divine
те тия американци като излезне някоя страничка дето иска да стане независима веднага си тикът гъза искат да разделят целия свят ебаси шибаняците според мен ... не стига , че целия свят говори на техния език ами ...

_________________
(pi6tova) Nero - Must Be The Feeling (Delta Heavy Remix)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2008 20:17 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 17 Яну 2008 01:34
Мнения: 308
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Кво става от американците уе ,най големия агресор в целият свят са те , както и подбудителят на повечето съвременни войни. Все те са най- добрите , носителите на демокрация и мир .Атентата от 11-ти стана ясно, че е дело на болните амеркански мозъци с цел започване на война.А Евро-атлантиците продължават да критикуват и обвиняват Русия ,че продължавала да води консервативна политика от студената война ,че продължавала имперското си минало.САЩ винаги ще си останат комплексирани, мръсни, копелета ,все много си рекламират оръжията насам -натам по Дискавърита , и пак продават по -малко от Русия .Колкото и подлоги да създадът по целия свят ,нищо не могат да сторят .

_________________
БОРИСОВСКИЙ ЗАВОД АВТОТРАКТОРНОГО ЭЛЕКТРООБОРУДОВАНИЯ

бзззззззззззззззззззззззззззз БОЦ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2008 20:17 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2004 13:07
Мнения: 1287
Години: 41

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Bengizlle написа:
напълно съм съгласен с Divine
те тия американци като излезне някоя страничка дето иска да стане независима веднага си тикът гъза искат да разделят целия свят ебаси шибаняците според мен ... не стига , че целия свят говори на техния език ами ...


"Разделяй и владей" :)
Абе аз предпочитам да съм роб на американец, отколкото на руснак. И двете нации ги мразя, но бих избрал по-малкото зло.

_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една ябълка.
Ако двамата имаме по една идея или информация и ги разменим, всеки ще има по две!


Interview with Dali :)
Change the way you see disability...!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2008 20:20 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2006 16:13
Мнения: 665
Местоположение: dum durum dum dum
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 12 пъти
к'ва стана я сега и Абхазия се дигнаха на оръжие всичките независимост искат и всичко почна от Грузия , ако си бяха останали в Русия сега нямаше да има такива глупости всичко там трябва да си е както преди СССР и точка дано Русия си върне надмощието аз не разбирам защо искат да се отделят тия страни за каква независимост се борят на друг език ли говорят какво друга валута ли имат всичко е едно и също каква независимост искат не разбирам ... явно вече е модерно

_________________
(pi6tova) Nero - Must Be The Feeling (Delta Heavy Remix)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2008 20:25 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2006 16:13
Мнения: 665
Местоположение: dum durum dum dum
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 12 пъти
Allexander написа:
Bengizlle написа:
напълно съм съгласен с Divine
те тия американци като излезне някоя страничка дето иска да стане независима веднага си тикът гъза искат да разделят целия свят ебаси шибаняците според мен ... не стига , че целия свят говори на техния език ами ...


"Разделяй и владей" :)
Абе аз предпочитам да съм роб на американец, отколкото на руснак. И двете нации ги мразя, но бих избрал по-малкото зло.


бе добре , ама защо американците ще разделят така света те нямат полза от тая работа не могат да направят Грузия колония на Америка това е ставало преди даже Австралия като е била колония на Англия преди, сега не е както и другите държави вече няма колонии всичко си е отделно не разбирам защо искат да разделят още повече света така няма никакъв смисъл от тия разделяния само ще си създават нови езици и ще стане като в източна Азия ... Азия е най-силния и велико континент , ама е пълно със държави там и постоянно някви нови излизат американците само подклаждат огъня нищо друго не правят дори не участват само си "заявяват позициите" , ама съм сигурен , че Русия няма да се даде така лесно ...

_________________
(pi6tova) Nero - Must Be The Feeling (Delta Heavy Remix)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2008 20:28 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 01 Фев 2004 16:12
Мнения: 329
Местоположение: горе...на черешата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Южна Осетия е сепаратистка област на Грузия, в която живеят доста руснаци. Грузия си я иска обратно, защото си е тяхна територия, но Русия се намеси уж да си защити сънародниците.
Сега си представете това: В Кържалийска област живеят предимно турци. Сега си представете, че те решат да се отделят, след което ние ги нападаме, за да си върнем Кърджали и Турция ни напада, защото видиш ли, в Кърджалийско имало техни сънародници. Не съм нито американофил, нито русофил... все ми е тая. Но в случая смятам, че руснаците не са прави като се намесиха.

_________________
www.save-darina.org


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2008 20:29 
Offline

Регистриран на: 10 Авг 2008 19:42
Мнения: 4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Кога ли и някой американски щат ще поиска независимост :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2008 20:37 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2006 16:13
Мнения: 665
Местоположение: dum durum dum dum
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 12 пъти
((()))((()))((()))((())) написа:
Кога ли и някой американски щат ще поиска независимост :)


именно американците затова са на щати и не се бият по между си най-хитри излязоха ...

_________________
(pi6tova) Nero - Must Be The Feeling (Delta Heavy Remix)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2008 20:47 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 01 Фев 2004 16:12
Мнения: 329
Местоположение: горе...на черешата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Bengizlle написа:
бе добре , ама защо американците ще разделят така света те нямат полза от тая работа не могат да направят Грузия колония на Америка ...


Никой не иска да я прави колония на Америка. Грузия е кандидат член на НАТО, а ако я приемат, Америка (НАТО) ще има ракетни остановки до задния вход на Русия. Естествено е Русия да не иска Грузия да си върне Южна Осетия, за да има буферна зона между себе си и НАТО.

_________________
www.save-darina.org


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2008 21:06 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2006 16:13
Мнения: 665
Местоположение: dum durum dum dum
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 12 пъти
terlikaa написа:
Bengizlle написа:
бе добре , ама защо американците ще разделят така света те нямат полза от тая работа не могат да направят Грузия колония на Америка ...


Никой не иска да я прави колония на Америка. Грузия е кандидат член на НАТО, а ако я приемат, Америка (НАТО) ще има ракетни остановки до задния вход на Русия. Естествено е Русия да не иска Грузия да си върне Южна Осетия, за да има буферна зона между себе си и НАТО.


да прав си

_________________
(pi6tova) Nero - Must Be The Feeling (Delta Heavy Remix)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2008 21:32 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Bengizlle написа:
terlikaa написа:
Bengizlle написа:
бе добре , ама защо американците ще разделят така света те нямат полза от тая работа не могат да направят Грузия колония на Америка ...


Никой не иска да я прави колония на Америка. Грузия е кандидат член на НАТО, а ако я приемат, Америка (НАТО) ще има ракетни остановки до задния вход на Русия. Естествено е Русия да не иска Грузия да си върне Южна Осетия, за да има буферна зона между себе си и НАТО.


да прав си


Значи аз смятам,че Грузия няма много шансове да вземе своето освен ако не се намеси ООН.Грузия няма ресурсите да води война с Русия.Второто,което е според мен не мисля,че може да се получи някаква война между Русия и САЩ в близкото,а и далечното бъдеще.Според мене тея държави си мислят,че още водят студената война.

Проблемът на света в днешна дата е Ислямът.С всеки изминал ден този проблем става все по-осезателен.САЩ и Русия могат да бъдат само съюзници...А втория възможен проблем е след около 20-тина години примерно,когато Китай натрупа още икономическа мощ да реши да завладява Азия.(Което от гледна точка на китайците е доста интригуващо,а и вероятно може би.)

Иначе войната за мен е напълно безсмислена.Не и за Грузия разбира се.Просто цялото тва културно и икономическо влияние,което Русия се опитва да оказва на всички слаби,съседни държави изплува в този конфликт.И все пак Грузия мисля си,че можеше да не прибързва.До момента са загинали 2000 души баси,много са,трябва да се прекрати тая война възможно най-скоро.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2008 21:45 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2006 16:13
Мнения: 665
Местоположение: dum durum dum dum
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 12 пъти
и аз не знам , ама доста страни почнаха да ламтят за власт , а все още Германия не е една от тях и Великобритания остана и те да се намесят и просто не знам ... в една книга бях чел , че накрая жълтата раса ще е хегемонна , а сякаш не искам в следващия си живот да съм китаец ;~) всички миски все говорят за мир м/у народите и етц. песни има за мир групи ала-бала , ама явно все още простичкия човек не е разбрал , че света се върти от хората с пари ;)

_________________
(pi6tova) Nero - Must Be The Feeling (Delta Heavy Remix)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2008 21:51 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 01 Фев 2004 16:12
Мнения: 329
Местоположение: горе...на черешата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
SsPawn написа:
....


Няма нещо, с което да не се съглася в поста ти.
Няма прави и криви, всеки си гледа интереса, лошото е, че страда Грузия заради игрите на днешните велики сили - Русия и САЩ.
Но аз все пак клоня към позицията на САЩ - подкрепят Грузия.
Знам, че го правят пак от егоизъм, не защото много им пука какво става на хиляди километри от тях, не им дреме за убитите грузинци, за осиротелите дечица и бла бла..
Клоня към позицията на Грузия всъщност, която САЩ имат интерес също да подкрепят. Просто си представям аналогичен случай с нашите потурчени вече (неофициално) райони (изложих примера по-горе в един от постовете ми).

_________________
www.save-darina.org


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2008 22:10 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2006 16:13
Мнения: 665
Местоположение: dum durum dum dum
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 12 пъти
terlikaa написа:
SsPawn написа:
....


Няма нещо, с което да не се съглася в поста ти.
Няма прави и криви, всеки си гледа интереса, лошото е, че страда Грузия заради игрите на днешните велики сили - Русия и САЩ.
Но аз все пак клоня към позицията на САЩ - подкрепят Грузия.
Знам, че го правят пак от егоизъм, не защото много им пука какво става на хиляди километри от тях, не им дреме за убитите грузинци, за осиротелите дечица и бла бла..
Клоня към позицията на Грузия всъщност, която САЩ имат интерес също да подкрепят. Просто си представям аналогичен случай с нашите потурчени вече (неофициално) райони (изложих примера по-горе в един от постовете ми).


е тука не си напълно прав , ето ти друга постановка ти си бил роден и израстнал в Сандански примерно после ставаш студент и отиваш в София Македония казва искаме си планините и територията и взема Сандански след което ти трябва да ходиш в друга държава , че да си видиш родата... същото е и там , защото Грузия се отделя от Русия според мен не мисля , че е правилно тия малките държавици да се отделят от големите и да искат независимост и етц трябва да си е СССР съветска република и това е , аз разбирам Грузия да е някаква голяма държава като Канада или Америка там и Мексико даже , че да иска независимост те там как си делят 1 континент , ама тя няква малка там ... и тая нова смешна държавица Скопие правят някви държави дето са на 10 кв/км площ и к'во ще направят нито политика нито спорт нито нищо нещастници ...Македония цъфнала и вързала...

_________________
(pi6tova) Nero - Must Be The Feeling (Delta Heavy Remix)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2008 22:31 
Offline
Lorenzo Von Matterhorn
Аватар

Регистриран на: 25 Яну 2007 19:24
Мнения: 1228
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
НАСА похарчи 18 милиона долараза да създаде химикалка,която пише в безтегловност,а руснаците пишеха с молив... :haha:
sry za offtopica :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2008 22:32 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Македония е по-особен случай.Там просто са им промили мозъците.Доста са объркани хората.

Иначе за евро съюза някой дето каза значи Германия и Англия не са никаква световна сила.За това е и създаден евро съюза.Просто няма европейска държава сама да има шанса да се противопостави на световните лидери.Това,което Германия и Франция могат да направят е просто културно и езиково асимилиране.По-големите асимилират по-малките.Погледнете в западна Европа държави като Белгия,Швейцария,Холандия( с техния развален немски)Тва е асимилация.Тва е глобализацията.Асимилация на по-малките от по-големите.Това от моя гледна точка е хубаво понеже колкото по-малко езици има,колкото по-малко държави има толкова разделението в света ще е по-малко.А иначе Евро съюза за мен води най-правилната външна политика в целия свят.Не се опитва да се намесва на чужди държави,а ако има проблем винаги се опитва да намери други начини освен военните.За това пък конкурентите и не са такива и за това Евро Съюза трябва да наложи по-твърда ръка.

А за евентуалното отцепване на турците в Родопите.

Значи ще го кажа така.

България е суверенен щат в Европейския съюз.Евентуално отцепване на територия от България означава отцепване на територия от Европейския Съюз.Т.е. ако се стигне до такова отцепване ако изобщо се стигне според мен можем да разчитаме на подкрепата на целия европейски съюз.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2008 23:12 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2006 16:13
Мнения: 665
Местоположение: dum durum dum dum
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 12 пъти
аз го дадох само за пример...

поправи ме , ако греша , но не бяха ли те виновниците (любимите ни съседи от ЕС ) заради който сега да не мога да се чипкам на 3 морета и ние да се натискаме толкова години да влизаме в тоя съюз, че и сега да ни спират субсидиите и ала-бала за това казвам , че сме КУРВЕНСКА ДЪРЖАВА ? та както и да е мисълта ми е , че държава като Грузия няма да тръгне да се освобождава от Русия сама... тя го стори, но Руснаците просто не искат да дадат Грузия... Не мислите като руснаци явно ;) естествено е като видиш , че родината ти се разделя , родина в която дядо ти се е бил да извоюва точно тази територия толкова жертви са дали и така нататък и накрая да искат независимост и да разделят такава велика държава като Русия просто е недупостимо... аз за Грузия не съм учил , ама представете си има някакви находища на злато или природен газ или на други полезни изкопаеми или минерали , не знам , но не можете да ми навиете , че Грузия трябва да се отделя просто няма смисъл малка държава е нищо няма да постигне ... и като се сетя пак за Скопие направо ... във всички програми всички бяха против признаването на Скопие за държава обаждаха се жени / мъже в предаването на Милен Цветков да се оплакват , че , ако искат да видят роднините си трябва да минат през друга държава да им проверяват паспортите и така нататък всички бяха против , но това не може да повлияе на политиците те са си забъркани в някакви игри и това е както казах по-горе КУРВЕНСКА ДЪРЖАВА

_________________
(pi6tova) Nero - Must Be The Feeling (Delta Heavy Remix)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2008 23:20 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Влизането в ЕС е неизбежно.Дали сега или след 5-10-15 години щеше да се случи.Всички типични евро държави като Швейцария,Норвегия,Хърватия,Босна,Сърбия и т.н. ще влязат в ЕС.Всичко е въпрос на време.

А дори Македония сега да беше част от България мислиш,ли,че щяхме да сме нещо повече от сега.Или,че ще ни имат за няква по-влиятелна държава.Дали сме 2 милиона повече и с 20 000 кв.км. по големи по територия нямаше да промени нищо.Още повече,че сега ако Македония беше част от България албанците щяха да създават проблеми и да искат отцепване.От 2 милиона македонци 600 000 са албанци и ще стават повече заради по-високата раждаемост.Македония е изгубена вече.Най-много македонците да дойдат и да вземат българско гражданство и да дойдат да живеят тук щото както е тръгнало албанците скоро ще станат 50% от населението,а после и мнозинство.Кво прайм тогава.Най-много още едно измислено Косово да се създаде.А Македония хептен вече няма да се вижда на картата.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2008 23:22 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 17 Яну 2008 01:34
Мнения: 308
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Bengizlle написа:
аз го дадох само за пример...

поправи ме , ако греша , но не бяха ли те виновниците (любимите ни съседи от ЕС ) заради който сега да не мога да се чипкам на 3 морета и ние да се натискаме толкова години да влизаме в тоя съюз, че и сега да ни спират субсидиите и ала-бала за това казвам , че сме КУРВЕНСКА ДЪРЖАВА ? та както и да е мисълта ми е , че държава като Грузия няма да тръгне да се освобождава от Русия сама... тя го стори, но Руснаците просто не искат да дадат Грузия... Не мислите като руснаци явно ;) естествено е като видиш , че родината ти се разделя , родина в която дядо ти се е бил да извоюва точно тази територия толкова жертви са дали и така нататък и накрая да искат независимост и да разделят такава велика държава като Русия просто е недупостимо... аз за Грузия не съм учил , ама представете си има някакви находища на злато или природен газ или на други полезни изкопаеми или минерали , не знам , но не можете да ми навиете , че Грузия трябва да се отделя просто няма смисъл малка държава е нищо няма да постигне ... и като се сетя пак за Скопие направо ... във всички програми всички бяха против признаването на Скопие за държава обаждаха се жени / мъже в предаването на Милен Цветков да се оплакват , че , ако искат да видят роднините си трябва да минат през друга държава да им проверяват паспортите и така нататък всички бяха против , но това не може да повлияе на политиците те са си забъркани в някакви игри и това е както казах по-горе КУРВЕНСКА ДЪРЖАВА


Как тъй са били против признаването на Скопие за държава ? кога се е чуло ,че тея долни сърбофили макетата , ще си правят столицата държава ?

_________________
БОРИСОВСКИЙ ЗАВОД АВТОТРАКТОРНОГО ЭЛЕКТРООБОРУДОВАНИЯ

бзззззззззззззззззззззззззззз БОЦ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2008 23:40 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2006 16:13
Мнения: 665
Местоположение: dum durum dum dum
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 12 пъти
турците как не са в ЕС , ама и не им трябва ние за какво се набутахме там само да се правим на европейци + това нищо не се знае , ако Македония беше наша друго яче щеше да е или поне щяхме да я делим със Сърбите сега пък така като не е наша ...

_________________
(pi6tova) Nero - Must Be The Feeling (Delta Heavy Remix)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2008 00:16 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Bengizlle написа:
турците как не са в ЕС , ама и не им трябва ние за какво се набутахме там само да се правим на европейци + това нищо не се знае , ако Македония беше наша друго яче щеше да е или поне щяхме да я делим със Сърбите сега пък така като не е наша ...


Обединяването на Европа е неизбежно.Нито една европейска държава поотделно не може да се конкурира със САЩ и Китай.Само,че това обединяване ще се случва на повечето континенти.Южна Америка вече има такъв съюз и смятат да го превърнат в пълно копие на европейския.Там ще е доста лесно заради културното и езиковото им сходство.И в северна Америка се говори за такъв съюз между Канада,САЩ и Мексико,а и Африкански съюз вече съществува макар,че едва ли няква икономическа роля ще играе.Те са толкова бедни там.....Така,че тва е модата в световната политика.Населението е милиарди.Правят се все по-големи обединения за да играеш няква роля в света.Освен тва в евро съюза ще се развиваме много по-бързо икономически.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2008 01:13 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 19 Апр 2008 23:08
Мнения: 113
Местоположение: funky kingdom
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
SsPawn, от къде идват парите на ЕС? Предполагам знаеш - членски внос.
А знаеш ли кой плаща най-голямата вноска? Ще ти подскажа - не е членка на съюза...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2008 03:08 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 30 Яну 2008 14:32
Мнения: 603
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
10 АВГУСТ

23:20 САЩ заподозряха Русия в заинтересованост в “смяната на режима” в Грузия

_________________
„Животът придобива смисъл посредством Любовта.“
/Без революция сме загубени во веки веков/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2008 16:28 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 15 Яну 2005 03:23
Мнения: 163
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Тази американци много проницателни излязоха :bang:

Много интересни събития се вързаха в последните дни. На балканите складове с боеприпаси гърмят, а от другата страна на Черното ни море започна война. Руски кораби следят за внасяне на оръжия . Чудя се дали тези събития имат нещо общо... ?! :boo:

_________________
:579


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2008 22:27 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 30 Яну 2008 14:32
Мнения: 603
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Изображение

_________________
„Животът придобива смисъл посредством Любовта.“
/Без революция сме загубени во веки веков/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2008 01:31 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
AlexSS написа:
Изображение

точно и ясно

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2008 14:26 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2006 16:13
Мнения: 665
Местоположение: dum durum dum dum
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 12 пъти
kurtika89 написа:
AlexSS написа:
Изображение

точно и ясно

_________________
(pi6tova) Nero - Must Be The Feeling (Delta Heavy Remix)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2008 14:52 
Offline

Регистриран на: 20 Фев 2008 17:43
Мнения: 3
Местоположение: гр.Толбухин,Народна Република България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
На страната на грузинците вояваха около 2000-3000 наемници от САЩ, фундаменталисти от арабския свят,Украйна и прибалтийските републики....Пленени и убити чернокожи американци има от улиците на Цхинвали...Но и това не им помогна на грузинците...

_________________
"Это невозможно!"-сказала Причина "Это безрассудно!"- заметил Опыт. "Это бесполезно!"- отрезала Гордость. "Попробуй......"- шепнула Мечта... "


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2008 15:07 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 14 Юни 2004 14:44
Мнения: 861
Местоположение: hypercube
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Перфектна война и още по-перфектна дипломация от страна на Русия. Яко удариха по масата и показаха на света, че не базарят нито САЩ, нито НАТО, нито ЕС. Именно заради държавници като Путин и Медведев, Руската Империя никога не е била завладявана от Наполеоновци и Хитлеровци.
Много отворени взеха да стават кандидат натовчетата :) Бой по каската ! Бой ! Бой ! :)

_________________
Wing Tsun concepts


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2008 15:22 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 30 Яну 2008 14:32
Мнения: 603
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
"Който ни освободи, той ще ни зароби."
ВАСИЛ ЛЕВСКИ

И се оказа прав.

_________________
„Животът придобива смисъл посредством Любовта.“
/Без революция сме загубени во веки веков/


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 104 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов