Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 20 Апр 2024 07:22

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 269 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

За кого ще гласувате на местните избори - 28.10.2007г.
ПП "АТАКА" - Валентин Николов 21%  21%  [ 32 ]
ГЕРБ - Детелина Николова 45%  45%  [ 67 ]
БСП - Иван Добрев 2%  2%  [ 3 ]
СДС, ДСБ, НДСВ - Енчо Малев 7%  7%  [ 11 ]
ПДС - Николай Николов 1%  1%  [ 2 ]
РЗС - Марин Джамбазов 0%  0%  [ 0 ]
ДПС - Пламен Ганев 4%  4%  [ 6 ]
Друг 3%  3%  [ 4 ]
Няма да гласувам 16%  16%  [ 24 ]
Общо гласове : 149
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 02:24 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 11 Дек 2004 03:46
Мнения: 485
Местоположение: Добрич
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Razor написа:
не е така ... градската не се оправя от общината ... а Лъчезар Росенов освети 2 пъти повече улици от Детелина , ама никой не иска да се сети за него . Вземете си пуснете някакъв предизборен диспут и вижте какво се обсъжда ... работни места , заводи , образование , инфраструктура и тн ... спрете с това осветление и асфалтиране , защото ставате смешни


ае чук, ти като не си в д4, какво изобщо коментираш?!? само глупости приказваш, мене положението ми харесва, аз след 3г. в англия избрах БГ и д4 и след като вече намерих начин да се развивам, мога да кажа, че не съжалявам за избора си. айде ЛОК на темата, че вече наистина няма кво да се коментира.

_________________
Кучетата лаят - Голфът си върви!

http://www.vbox7.com/play:5aec15aa


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 02:34 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Приятелю , твоето жизнено развитие се класира някъде преди прокариотите . Хайде , спри да ни занимаваш с елементарната си същност . Колко по-ясно да ти го кажа - тъп си като гъз ! Лека ти :two beer:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 02:38 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 11 Дек 2004 03:46
Мнения: 485
Местоположение: Добрич
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
хахах, даже неможеш да се защитиш, лягай си, че лека нощ деца отдавна мина и аз ще си лягам че съм на работа утре, ахах пишлеме

_________________
Кучетата лаят - Голфът си върви!

http://www.vbox7.com/play:5aec15aa


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 02:41 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Razor написа:
не е така ... градската не се оправя от общината ... а Лъчезар Росенов освети 2 пъти повече улици от Детелина , ама никой не иска да се сети за него . Вземете си пуснете някакъв предизборен диспут и вижте какво се обсъжда ... работни места , заводи , образование , инфраструктура и тн ... спрете с това осветление и асфалтиране , защото ставате смешни

а ся къде е Лъчезар Росенов,тука вече не е за него защото той си беше доста добър но защо се отказа,защото интересите към добрич станаха прекалено големи и заплахи и тем подобни работи,той нямаше гръбна който да се опре затова се отказа.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 10:22 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
RS4 написа:
Стига с това купуване на гласове бееее,Яворе ти от де знаиш
кой ги дава тия пари там ли беше като ги даваха?

Какво правят тогава цял ден пред секциите? Единия ми показа пълномощно от ГЕРБ и цял ден обикаляше секции, поне да беше в нея, а той седи отвън. Защо като ги снимахме веднага ревнаха а? Нали няма нищо, нали са чисти защо ревът? Всички знаят, че Детелинка купуваше гласове, както на предните избори, а само ти не знаеш. Вземи се върни малко назад и ми прочети постовете, дори е писано, че Е. Малев е давал пари на предните избори за Детелинка.
DontMind написа:
detelina mangalka li e?! we
ako e mangalka da gnie !! mangalite na very ve4e!

Мангалка е защото ходи да играе кючеци на мангалските сватби и само те я подкрепиха, а нищо не направи за футбола и не влезе във владение на пазара, като вече е гласувано.
Защо всички ги заблуждава булевардите, то и в цялата си кампания тя това натякваше. Булевардите беше задължително да се преасфалтират. Пусна фонтана точно преди празника на Добрич след 3год. ремонт.
Десет причини да НЕ гласувам за Детелина Николова

Цитат:
1. Защото не искам повече да бъда лъган и да живея в изоставен на произвола град, за койтосе сещат само като дойдат избори.
2. Защото не искам кметицата ми да тресе меса като кючеклийка на поредната циганска сватба и да се вие по пилоните на нощните клубове.
3. Защото не искам кмет да ми бъде пенсионирания солдафон Николов, който кара кметицата да му лъска обувките.
4. Защото не искам да ми обяснява, че асфалтирането на улицата е заслуга, а не необходимост.
5. Защото не искам да ми крадът общинския пазар.
6. Защото не искам политическата проституция на кметицата да бъде пример за поведение на моите деца.
7. Защото не искам да пратя баща си в старчески дом, както го направи Детелина.
8. Защото не искам да живея забравен в североизточния ъгъл на Родината и да плащам командировките на Детелина в Брюксел.
9. Защото не искам да ме управляват ченгета и бивши доносници.
10. Защото не искам да емигрирам в чужбина, да бягам във Варна и в София и да се срамувам от хората, които управляват града ми.


Цитат:
-ПФК “Добруджа” АД -(Загуба за общината към момента с около 7 мил. лв., нереконструиран пазар, футболният отбор във В група).
-Облигационен заем за 2,6 мил. евро целево за инфраструктура – (Загуба на общината, тъй като е теглен с около 2 пункта по-висока лихва. Преасфалтирани и ремонтирани са едва 15% от пътната мрежа).
-Хипермаркет “Кауфланд” - (Загуба за общинския бюджет с около 1,700 мил. лева – спечелил търга посредник, който в последствие продава част от терена за строителство на фирмата “Кауфланд” с регистрация в България).
-“Добрички панаир” АД – (Вдигане на капитала от 900 хил. лева на 1,900 хил. лева – без да има санкция на Общинския съвет. По този начин община гр. Добрич от мажоритарен собственик остава с около 40%, независимо че общинският съвет заради гарантирано мажоритарно участие се съгласи да даде 41 дка земя за 17 лв./м2 в атрактивна част на града).
-Учредяване на отстъпено право на строеж по бул. “25-ти септември” на цена 120лв./м2 без съгласие на общинския съвет, при положение, че пазарната цена на м2 е около 2500 лева – загуба на общината около 200 000 хил. лева, отстъпено право на строеж КООП центъра с прилежащите части и редица други сделки за горепосочения срок в т. ч. и редица концесионни договори (някои от тях прекратени). Например -“Летен театър”, обекти в училищата, които се превърнаха в кръчми, необмислени концесии на спирки с разрешаваща търговска дейност – ЗОХ, без WC, които замърсяват околната среда и нарушават спокойствието на гражданите и редица други с които сме запознати добре.За целта ще бъде създаден специален “Ревизионен отдел”, който ще докладва на всяка сесия за извършените проверки и ще подготвя всички необходими документи – съвместно с юридическия отдел за търсене на отговорност на съответните длъжностни лица ощетили общината.


Четете внимателно, защото някой ми прескачат всики постове и ме карат да се повтарям многократно, никога не коментирате моитте постове, понеже само истините казвам. Искам да ви попитам имали кучкарник или някоя тоалетна в града??? Лапа парички с Лъчо от Величко.
Но явно не сте толкова на вътре в нещата и нямате представа за тези неща, които писах по - горе, а нещата са от мои хора, които работят в ОС. Хвали се, че привлякла инвестиции, да не ги е привлякла тя? Да не се е обадила на управителя ми, че да има магазин тука? Колко е глупава горката....

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 10:45 
Offline
The Ultimate Driving Machine-BMW
Аватар

Регистриран на: 15 Сеп 2006 17:19
Мнения: 1761
Години: 31

Местоположение: пустинята Сахара във един оазис
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 5 пъти
Кой спечели изборите .Аз дочух че Детелина Николова ама пак не знам за туй питам

_________________
WINDOWS - а е като Тамагочи.Храниш го, чистиш му, грижиш се за него, сън не те хваща и накрая пак ..... умира.

Bergon rulz all round the world!!!

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 11:07 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 28 Дек 2005 23:50
Мнения: 368
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Dr@cula написа:
Кой спечели изборите .Аз дочух че Детелина Николова ама пак не знам за туй питам


Детелинка доколкото знам аЗ! :bestwishes:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 11:10 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 04 Окт 2005 19:13
Мнения: 1523
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
детелина николова. а 60 и нещо процента. По добруджа кабел я даваха.

_________________
Цитат:
добрич се намира ж района на добруджа.(на 50км от гр.Варна)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 15:07 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Отвратителни сте ...

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 15:33 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 11 Дек 2004 03:46
Мнения: 485
Местоположение: Добрич
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Goddess написа:
Отвратителни сте ...



ти също :loving:

_________________
Кучетата лаят - Голфът си върви!

http://www.vbox7.com/play:5aec15aa


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 15:58 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 31 Авг 2005 20:43
Мнения: 21
Местоположение: HAWAII
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Искам да ви попитам имали кучкарник или някоя тоалетна в града???

Но явно не сте толкова на вътре в нещата и нямате представа за тези неща, които писах по - горе, а нещата са от мои хора, които работят в ОС. Хвали се, че привлякла инвестиции, да не ги е привлякла тя? Да не се е обадила на управителя ми, че да има магазин тука? Колко е глупава горката....


Яворчо, поздравявам те с резултата!
А относно твоите хора - те май се шегуват с теб, ти им вярваш и после ни флудиш тук с ненужда информация. В политиката винаги е имало далавери и никой чист не е излязъл от нея. Неслучайно политиката я наричат "мръсна работа". въпроса е да изберем някой, който най-малко ще се възползва от властта. В услуга на обществото свички кметове на Герб са подписали декларация, че ако населеното място бойкотира кмета издигнат от тяхната партия, той е задължен да си попаде оставката.
Другото, което искам да ти кажа лично, е по повеод на това, че наричаш всички, които не са от Атака - неразбиращи от политика и т.н. Ти ако беше толкова наясно с материята щеше да си вътре в нещата, а не да гледаш отсрани и да бръмчиш с жигулката до техномаркет.

p.s. Кучкарник има по околовръсното от ж.к. "Балик" посока бившия завод "Калиакра".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 16:59 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2004 13:07
Мнения: 1287
Години: 41

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
oktaviqn харесва ми поста ти. а колкото до кметицата. кмета до колкото знам е човека който движи нещата, а общинския съвет е този който взима решенията и казва кое как.

_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една ябълка.
Ако двамата имаме по една идея или информация и ги разменим, всеки ще има по две!


Interview with Dali :)
Change the way you see disability...!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 17:08 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Стига с тоя ГЕРБ , бе ... какво ни го врете само в очите това жалко подобие на партия ... която няма идеология , възгледи и идеи , която се крепи единствено на харизматичността на един телохранител ... и стига сте плюли Явор :bqss:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 17:25 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
tih написа:
Goddess написа:
Отвратителни сте ...



ти също :loving:

Знам

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 17:46 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2004 13:07
Мнения: 1287
Години: 41

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Razor написа:
Стига с тоя ГЕРБ , бе ... какво ни го врете само в очите това жалко подобие на партия ... която няма идеология , възгледи и идеи , която се крепи единствено на харизматичността на един телохранител ... и стига сте плюли Явор :bqss:


Ти по принцип за АТАКА ли си?

_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една ябълка.
Ако двамата имаме по една идея или информация и ги разменим, всеки ще има по две!


Interview with Dali :)
Change the way you see disability...!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 17:59 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 37

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Razor написа:
Стига с тоя ГЕРБ , бе ... какво ни го врете само в очите това жалко подобие на партия ... която няма идеология , възгледи и идеи , която се крепи единствено на харизматичността на един телохранител ... и стига сте плюли Явор :bqss:

Всяко чудо за три дни... ама трите дни са покрай изборите май :)
Отново 50% от хората неизлязоха да гласуват, ето това е да си непукист за бъдещето си и за това на децата си! Не ходят да гласуват тези хора, но пък и неизлизат да свалят правителството като не го харесват... това пък е мазохизъм... е мазохисти "яко ви дупе" както се казва и със здраве да си го носите... :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 17:59 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 14 Яну 2005 09:41
Мнения: 404
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Razor написа:
Стига с тоя ГЕРБ , бе ... какво ни го врете само в очите това жалко подобие на партия ... която няма идеология , възгледи и идеи , която се крепи единствено на харизматичността на един телохранител ... и стига сте плюли Явор :bqss:

а другите партии какви възгледи и идеи имат ? прав си , всяка партия има много идеи , друг е въпросът , че нито една от идеите им не сме я видели осъществена.бях чул един човек по радиото , който се изказа много добре - ако в България се направи нещо добре , то това е било по пълна случайност.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: г
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 18:14 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Вярно е ! Мамка му ... българинът е мързеливо копеле що се отнася за политика . И най-големият олигофрен може да стигне до извода , че всичките политици са маскари ,че ни лъжат и правят на балами по най-нагъл начин ... но никой , никой не се опитва да направи нещо ... гражданско общество , какво граждонско общество , бе ... нали за това уж се бореше ГЕРБ ... никога , ама никога няма да стигнем до нивото на унгарците , сърбите , гърците или който и да е там ... и всички ще ни тъпчат , защото сме шибано племе и си го заслужаваме !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: г
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 18:16 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Razor написа:
Вярно е ! Мамка му ... българинът е мързеливо копеле що се отнася за политика . И най-големият олигофрен може да стигне до извода , че всичките политици са маскари ,че ни лъжат и правят на балами по най-нагъл начин ... но никой , никой не се опитва да направи нещо ... гражданско общество , какво граждонско общество , бе ... нали за това уж се бореше ГЕРБ ... никога , ама никога няма да стигнем до нивото на унгарците , сърбите , гърците или който и да е там ... и всички ще ни тъпчат , защото сме шибано племе и си го заслужаваме !!!

Ами вярно е, ама не ми е ясно що тогава си се хванал за тая Атака и си мислиш, че има някаква разлика?

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: г
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 18:16 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
Razor написа:
Вярно е ! Мамка му ... българинът е мързеливо копеле що се отнася за политика . И най-големият олигофрен може да стигне до извода , че всичките политици са маскари ,че ни лъжат и правят на балами по най-нагъл начин ... но никой , никой не се опитва да направи нещо ... гражданско общество , какво граждонско общество , бе ... нали за това уж се бореше ГЕРБ ... никога , ама никога няма да стигнем до нивото на унгарците , сърбите , гърците или който и да е там ... и всички ще ни тъпчат , защото сме шибано племе и си го заслужаваме !!!
всички политици на сапун :531

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 18:18 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Каква АТАКА ?! Никога не съм бил привърженик на АТАКА , ако някой път съм ги защитавал , то то е било по друга причина ... в случая говорих за народопсихологията ни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 19:19 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Razor написа:
Каква АТАКА ?! Никога не съм бил привърженик на АТАКА , ако някой път съм ги защитавал , то то е било по друга причина ... в случая говорих за народопсихологията ни

Добре :blowkiss:

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 19:30 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 01 Дек 2005 17:31
Мнения: 890
Местоположение: Добротица
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
YAVOR написа:
RS4 написа:
Стига с това купуване на гласове бееее,Яворе ти от де знаиш
кой ги дава тия пари там ли беше като ги даваха?

Какво правят тогава цял ден пред секциите? Единия ми показа пълномощно от ГЕРБ и цял ден обикаляше секции, поне да беше в нея, а той седи отвън. Защо като ги снимахме веднага ревнаха а? Нали няма нищо, нали са чисти защо ревът? Всички знаят, че Детелинка купуваше гласове, както на предните избори, а само ти не знаеш.

Мисля че бях пределно ясен влез в махалата говори с тях
и тогава пак пиши щото аз ония ден бях там пък и една част
от служителите ми живеят там и говорят съвсем различни неща


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2007 21:13 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2004 13:07
Мнения: 1287
Години: 41

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Razor написа:
Каква АТАКА ?! Никога не съм бил привърженик на АТАКА , ако някой път съм ги защитавал , то то е било по друга причина ... в случая говорих за народопсихологията ни


Извинявай значи :] Просто на акъл ми приличаш на някакъв атакист и... Сори.

_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една ябълка.
Ако двамата имаме по една идея или информация и ги разменим, всеки ще има по две!


Interview with Dali :)
Change the way you see disability...!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2007 00:19 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4225253
Цяла София е облепена с такива плакати :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2007 00:19 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
RS4 написа:
Мисля че бях пределно ясен влез в махалата говори с тях
и тогава пак пиши щото аз ония ден бях там пък и една част
от служителите ми живеят там и говорят съвсем различни неща

и какво искаш да ми кажиш, че Детелина не е купувала гласове ли.
ххахахахах :yes:
Цял Добрич, значе че е купувала само ти не знаеш. Даже имаше задържан човек, но по - късно го освободиха.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2007 00:21 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
400 хил. са раздадени на ромите от ГЕРБ
400 хиляди лева са раздадени от предизборния щаб на ГЕРБ в ромските квартали на Добрич, обяви пред журналисти областният лидер на БСП Ясен Пенчев. Той заяви, че ще докаже твърдението си съвсем скоро, когато излезе броя на гласувалите по секции в ромските квартали.
Покупката на гласове е фрапиращо явление в ромските махали на Добрич и аз съм крайно неудовлетворен от реакцията на полицията и Окръжна прокуратура, каза още Пенчев.
От БСП са депозирали жалба в Районна прокуратура за нанесени щети на кандидата за кмет Иван Добрев. В жалбата се твърди, че купуването на ромски гласове от страна на ГЕРБ е повлияло на изборния резултат. Това може да даде основание да искаме касиране на изборите в Добрич, обявиха от щаба на БСП

Цитат:
ОИК:Жалбата към съда
Общинската Избирателна Комисия оставя без разглеждане жалбата на ПП Атака ,БСП и Коалиция Обединена десница за град Добрич.Мотивът е,че според чл. 104 от Закона за местните Избори,по изложеното в жалбата може да се произнесе съдът.В нея политическите сили настояваха за отмяна на изборните резултати.
Днес подобна жалба, към която се присъедини и ДПС бе подадена и до Административния съд в Добрич . В нея се посочва, че в списъците на избирателите, представени в ОИК за избор на кмет и за общински съветници има разлика от 5 000 души.Има разлика и в положените подписи в Броят на гласувалите за кмет и за общински съветници.“Считаме, че вота на избирателите в Добрич е манипулиран и като са склонявани граждани да упражняват избирателното си право в полза на определен кандидат, чрез даване на пари в брой.Тези обстоятелства са установени и има подадена жалба до Районна прокуратура,в която се посочва,че има задържан при опит за купуване на гласове със сума от 4480 лв. и списък с адресите на лица,на които парите трябва да се дадат”,се казва в жалбата.

Цитат:
Искат касиране на изборите в Добрич
Жалба до Общинската избирателна комисия в Добрич са депозирали от предизборните щабове на “Атака”, БСП и “Обединена десница за град Добрич – НДСВ, Земеделски народен съюз, движение “Гергьовден”. Трите политически сили настояват за ръчно преброяване на бюлетините за кмет и общински съветници заради констатирани от щабовете явни несъответствия в изборните книжа.
Броят на избирателите в избирателния списък при представянето му в СИК за кмет е 96 787 души, а за общински съветници – 91 787. От предизборните щабове недоумяват на какво се дължи разликата от 5 000 гласоподаватели, при положение, че избирателният списък е един и всеки вписан в него има право да даде вота си както за кмет, така и за общински съветници. Според протокола на ОИК за кмет са гласували 43 948 избиратели, а за листа – 43 404. От Атака, БСП и обединената десница питат на какво се дължи разликата от 544 души, при положение, че всеки избирател се подписва само веднъж. Разлика има и в броя на подалите декларации по чл. 79 от Закона за местните избори. Според протокола на ОИК за кмет декларациите са 109, а за общински съветници – 43. От трите предизборни щаба задават въпроса означава ли това, че избирателят попълва декларация за всеки вид избор. Ако се вярва на протокола от ОИК, е допуснато гласуване с бюлетини без плик – в урните са намерени 827 такива за кмет и 563 за съветници. Към жалбата са приложени и извлечения от протоколите на СИК № 79, 88 и 132. Според тях в секции 79 и 132 би трябвало да няма валидни бюлетини. Оказва се, че общият брой на гласувалите за общински съветници е 5 969 по-малко от положените в избирателния списък подписи. За кмет цифрата на “липсващите” гласоподаватели е 6509, алармират от предизборните щабове на “Атака”, БСП и “Обединена десница за град Добрич” и питат на каква база е изчислена активността, след като броят на избирателите за кмет и общински съветници се разминава. От предизборните щабове очакват писмен отговор на зададените към ОИК въпроси.
Областният лидер на “Атака” Валентин Николов заяви за DT, че днес вероятно ще бъде внесена жалба в прокуратурата и искане за касиране на резултата от изборите в Добрич в Административния съд.
Тъй като жалбата бе внесена късно Общинската избирателна комисия не успя да се събере в пълен състав, заяви председателят на ОИК Йорданка Мишева. Планираното за късно снощи заседание на комисията е отложено за днес.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Ное 2007 13:17 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2004 20:21
Мнения: 2224
Години: 33

Местоположение: В кенефа с лаптопа, докато ми умалеят краката.
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
Доган: Купуването на гласове е европейско явление
roll on the floor laughing


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Ное 2007 17:36 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 15 Яну 2005 03:23
Мнения: 163
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Бях в 132 секция. Разликата се състои в следното. 6 плика с по две къси бюлетини ( за кмет) във всеки плик. Бюлени за общински съветници липсваха. Глупавите женички от комисията решиха че трябва да зачетат гласовете и ги смесиха., после беше вече късно да ги вадят :boo: . Успях да надникна и да видя какви бюленити са пускани по две, бяха на Атака и ДПС. Най-вероятно са вкарвани от вън подготвени и маркирани а на среща са искали празна , нещо не са се разбрали коя бюленина точно да приберат в джоба :boi:
:byez:

_________________
:579


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 269 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов