Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 16:56

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 61 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2007 13:43 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 26 Яну 2007 19:52
Мнения: 187
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Световният шампион по фигурно пързаляне Максим Стависки е причинил тежка катастрофа снощи по пътя Приморско-Бургас, на десен завой в близост до река Ропотамо, съобщиха от КАТ.

В инцидента е загинал един човек.

Инцидентът стана в 19.45 ч. снощи на десен завой в района на река Ропотамо.

Стависки е бил сам и управлявал джипа си Хамър. Той не е пострадал сериозно и не се е наложило да му бъде оказана медицинска помощ.

Проверка с дрегер е установила наличие от 1,2 промила алкохол в кръвта на Стависки. Днес се очакват резултатите от кръвната проба.

В катастрофата са участвали и две леки коли - Ауди и Хонда Сивик. Шофьорът на хондата Петър Петров, на 24 години от Сливен, и спътницата му бяха откарани в бургаската болница, където мъжът по-късно почина, а момичето е в кома.

Към момента се знае, че името й е Михаела. Тя е пътувала на предната дясна седалка, до шофьора.

На задната седалка в колата е бил брат му - Валентин, на 17 години, и негова приятелка - тя е с гръбначно-мозъчна травма, а Валентин има множество наранявания.

_________________
What you call dog with no legs?
Don't matter what you call him, he ain't gonna come.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2007 13:48 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 03 Апр 2007 23:45
Мнения: 493
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
бахти простотията


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2007 13:49 
Offline
Pow Wow

Регистриран на: 02 Юли 2006 19:11
Мнения: 3461
Години: 33

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
мн гадну :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2007 17:00 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 03 Апр 2004 00:42
Мнения: 424
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
http://www.dnes.bg/article.php?id=39606

Коментар на читател:
Цитат:
Vijdal sum Hamur.Karal sum daje.Kato gledam kakvo e ostanalo ot tozi specialno-4udom se 4udia-kakvo li e ostanalo ot drugata kola,i po kakvo 4udo na 4udesata edin 4ovek e ocelial v neia.Za da dovede6 Hamur do podobno sustoianie se iska ZVERSKI iak udar.Ama ZVERSKI iak!!!!Maxim prosto ne e nared...Ubiite go toia alkoholik i narkoman.I za6to sled sedmica-ta da izvetree vodkata li.Idiot smotan.

_________________
"I live my life, I don't apologize to take care of my family. And I refused to be a fool dancing on the strings held by all of those big shots. That's my life I don't apologize for that."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2007 13:54 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Дрегерът от начало е отчел 1.27 промила, а сега казват че кръвната проба е показала 1.1 промила, понеже ако е над 1.2 промила го грози затвор от 3-10год. Просто всичко ще се потули след като е световен шампион. Преди инцидента са го спрели, че кара с висока скорост и само са го предупредили, но защо не са го санкционирали? Защото е световно известен ли? Затова скоро няма да се оправим като законите не са еднакви за всички. Оня, който беше спрял на пешеходна пътека в София с Ламбургинито беше глобен само с 50лв и то заради репортажа на бтв, иначе нямаше и да бъде глобен, после излъчиха репортаж как депутат преминава на червено и куп грешки и накрая никакви последици.
Днес слушам нова информация, че Максим(тъпия гей и руснак) не бил виновен за катастрофата. Трябва да си абсолютен малоумник, че да говориш такива неща. ЩОм той навлиза в насрещното движение, кой е виновен, да не съм аз.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2007 14:44 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 49

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
YAVOR написа:
Дрегерът от начало е отчел 1.27 промила, а сега казват че кръвната проба е показала 1.1 промила, понеже ако е над 1.2 промила го грози затвор от 3-10год. Просто всичко ще се потули след като е световен шампион. Преди инцидента са го спрели, че кара с висока скорост и само са го предупредили, но защо не са го санкционирали? Защото е световно известен ли? Затова скоро няма да се оправим като законите не са еднакви за всички. Оня, който беше спрял на пешеходна пътека в София с Ламбургинито беше глобен само с 50лв и то заради репортажа на бтв, иначе нямаше и да бъде глобен, после излъчиха репортаж как депутат преминава на червено и куп грешки и накрая никакви последици.
Днес слушам нова информация, че Максим(тъпия гей и руснак) не бил виновен за катастрофата. Трябва да си абсолютен малоумник, че да говориш такива неща. ЩОм той навлиза в насрещното движение, кой е виновен, да не съм аз.


Така е Яворе. Наистина ще го оправдаят. Парата всичко оправя. Но господ гледа. Този човек едва ли ще види хубаво от сега на татък.
Най-малкото ще си навлече омразата на половината България, ако го оправдаят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2007 15:05 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 14 Юни 2004 14:44
Мнения: 861
Местоположение: hypercube
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ей скатаха го мамицата му и рус тиквеник. Как тай изведнъж стана 1.1 бахти държавата. Пародия. Жалко за момчето дето умря. Дано поне приятелката му успеят да спасят. Последно чух че я потготвят за транспортиране в София във ВМА. Дано да издържи...

_________________
Wing Tsun concepts


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2007 16:10 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Юни 2006 22:03
Мнения: 189
Местоположение: CloSe To y0u...{{ }}}
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
абе ...жалко найстина че толкова хора пострадаха и загинаха ....но да не е първия който ще бъде оправдан...нито ще е първия който е убил хора след употреба на алкохол....за него ще бъде достатъчно наказание до края на живота му че е убил хора ...има много по тежки случей които биват прекрити ..и с времето забравени ....незнам така мисля аз :(

_________________
Life without friendship is like the sky without sun !! :}}


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2007 16:43 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
StreetStep написа:
Ей скатаха го мамицата му и рус тиквеник. Как тай изведнъж стана 1.1 бахти държавата. Пародия. Жалко за момчето дето умря. Дано поне приятелката му успеят да спасят. Последно чух че я потготвят за транспортиране в София във ВМА. Дано да издържи...

Момчето, което умря Октомври щяло да се жени :(
Максим е рекламно лице на кампанията "ако си пил, слез искам да стигна жив" просто нямам думи.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2007 17:59 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
доколкото чразбрах в колата били брат му и приятелката му добре че не са загинали и те

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2007 18:02 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
Изпитвам най-дълбоко и искрено съчувствие към семействата на пострадалите. Това се казва в съобщение, изпратено до Агенция "Фокус" от страна на световния шампион по фигурно пързаляне Максим Стависки. "Не намирам думи, с които да изразя начина, по който се чувствам. Силно разстроен съм и шокиран от случилото се. Изпитвам най-дълбоко и искрено съчувствие към семействата на пострадалите", се казва в изявлението на Стависки по повод тежката катастрофа в неделя вечер край Приморско при която загина един човек, а друг е с опасност за живота. "Единственото, за което се моля и което правя сега, е да помагам с каквото мога за спасяването на Мануела и за възстановяването на Валентин и Йоана. Разбирам степента на публичния интерес и искам ясно да кажа, че аз не по-малко от останалите хора, искам справедлив процес. Трагедията е огромна и много лична и засяга всички мои близки. Знам, че това ще преобърне завинаги не само моя, но и животът на Албена. Не мога да коментирам нищо в детайли, докато тече следствието, но ще съдействам напълно на органите на прокуратурата и съда", допълва фигуристът.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2007 18:24 
Offline
wet cigarette
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2007 14:07
Мнения: 987
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Какво ли ще последва?В едно съм сигурна-няма да го осъдят!!!В България известните сякаш са имунизирани против присъди,да не говорим за политици,мафиоти...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2007 18:30 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2006 22:59
Мнения: 1089
Местоположение: Някъде в мечтите си...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
vortex написа:
Какво ли ще последва?В едно съм сигурна-няма да го осъдят!!!В България известните сякаш са имунизирани против присъди,да не говорим за политици,мафиоти...

май има такава работа

_________________
Истинското приятелство идва, когато мълчанието между двама души е приятно...





Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2007 18:48 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 49

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
severnakorona написа:
vortex написа:
Какво ли ще последва?В едно съм сигурна-няма да го осъдят!!!В България известните сякаш са имунизирани против присъди,да не говорим за политици,мафиоти...

май има такава работа


И аз така мисля.

YAVOR написа:
Цитат:
Изпитвам най-дълбоко и искрено съчувствие към семействата на пострадалите. Това се казва в съобщение, изпратено до Агенция "Фокус" от страна на световния шампион по фигурно пързаляне Максим Стависки. "Не намирам думи, с които да изразя начина, по който се чувствам. Силно разстроен съм и шокиран от случилото се. Изпитвам най-дълбоко и искрено съчувствие към семействата на пострадалите", се казва в изявлението на Стависки по повод тежката катастрофа в неделя вечер край Приморско при която загина един човек, а друг е с опасност за живота. "Единственото, за което се моля и което правя сега, е да помагам с каквото мога за спасяването на Мануела и за възстановяването на Валентин и Йоана. Разбирам степента на публичния интерес и искам ясно да кажа, че аз не по-малко от останалите хора, искам справедлив процес. Трагедията е огромна и много лична и засяга всички мои близки. Знам, че това ще преобърне завинаги не само моя, но и животът на Албена. Не мога да коментирам нищо в детайли, докато тече следствието, но ще съдействам напълно на органите на прокуратурата и съда", допълва фигуристът.


След дъжд качулка. Да беше мислил, преди да седне полупиян зад волана.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2007 19:14 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 21 Авг 2006 16:30
Мнения: 917
Години: 36

Местоположение: толбухин
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
по принцип замисля ли с те се кои прави по 4есто катастрофите богатите незадоволени лаина дето газареят из околните села или обикновените хора дето си кътат колите по 10 години . аз мисла 4е са пове4е пове4ето са ...... (лаината) !!! sory за израза


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2007 20:30 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Юни 2006 22:03
Мнения: 189
Местоположение: CloSe To y0u...{{ }}}
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
абе ...само аз ли не съм против него .....в крайна сметка както вече казах НЕ Е ПЪРВИЯ КОЙТО Е УБИЛ ЧОВЕК СЛЕД УПОТРАБА НА АЛКОХОЛ :bang: ...няма и да е последния....просто се разду толкова,защото е известен ...че то се прекриват случей с неизвестни пък кфо ще си говорим за Маским ...и кфо ако го вкарат в затвора по добре ли ще се чуствате ...ще върнете ли момчето което загина :( ...не нали ....тои няма да повтори тая грешка да кара пиян това ще му остане белег до края на живота :killnyself: ...както се разбра дори от брата на загиналия Максим дори се е опитал да им помогне...но уви...костите на 23 годишния били натрушени и изкочили прeз кожата му ;( ....точно за това четох ...преди 10 мин !дано другите се спасят не е хубаво това което се случи да :( ...но като го вкарат в затвора няма да се върни нищо назад ....България само може да загуби един от спортистите си :waa: ....

_________________
Life without friendship is like the sky without sun !! :}}


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2007 20:43 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 21 Авг 2006 16:30
Мнения: 917
Години: 36

Местоположение: толбухин
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
mimeto написа:
абе ...само аз ли не съм против него .....в крайна сметка както вече казах НЕ Е ПЪРВИЯ КОЙТО Е УБИЛ ЧОВЕК СЛЕД УПОТРАБА НА АЛКОХОЛ :bang: ...няма и да е последния....просто се разду толкова,защото е известен ...че то се прекриват случей с неизвестни пък кфо ще си говорим за Маским ...и кфо ако го вкарат в затвора по добре ли ще се чуствате ...ще върнете ли момчето което загина :( ...не нали ....тои няма да повтори тая грешка да кара пиян това ще му остане белег до края на живота :killnyself: ...както се разбра дори от брата на загиналия Максим дори се е опитал да им помогне...но уви...костите на 23 годишния били натрушени и изкочили прeз кожата му ;( ....точно за това четох ...преди 10 мин !дано другите се спасят не е хубаво това което се случи да :( ...но като го вкарат в затвора няма да се върни нищо назад ....България само може да загуби един от спортистите си :waa: ....
а неса ли законите равни за си4ки , нетрявба да има капка жал за подобни престапления да бе помислил преди да седне да кара . Ако има някаква присъда което малко ме самнява това 6те послужи за пример на останалите .


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2007 21:35 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 49

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Законите са за всички и трябва да се прилагат за всички. Такава избирателност може да доведе до съд на България в Страсбург, а за ЕС няма да говорим.
Истината е че тези с джиповете, като тръгнат се имат все едно са хванали да не казвам кой за грездея. Пътувам често из страната и вече не веднъж са ми настръхвали косите от такива лайненца.
Изпреварват в завой в който нямат видимост и ако идвате отсреща им с по-голяма скорост става белята. В такива случаи искам да съм с един тир, но държавен. Така хубаво ще го цункам ако ми излезе насреща, че и на него да му хареса и да не може да си познае джипа.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2007 21:41 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Юни 2006 22:03
Мнения: 189
Местоположение: CloSe To y0u...{{ }}}
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
абе кви закони в България четете ли кфо пишете...да сте видели някой осъден не...тогава...ся ще се говори за това и след месец ще го помнят само близките на загиналите...кактo стана и с двете сестри ...говори се ...търсиха и какво вече втора година така :boo:

_________________
Life without friendship is like the sky without sun !! :}}


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2007 21:53 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 04 Окт 2005 19:13
Мнения: 1523
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
mimeto ти с къф акъл пишеш тез простотии ?. Та той самия е в кампанията "Ако си пилл....." , След това е рекламно лице мисля че на водка. Па сега и катастрофа причинила смърт на МЛАДО МОМче . Тоз тряя да го осъдят .

_________________
Цитат:
добрич се намира ж района на добруджа.(на 50км от гр.Варна)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2007 22:09 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Юни 2006 22:03
Мнения: 189
Местоположение: CloSe To y0u...{{ }}}
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Michelin написа:
mimeto ти с къф акъл пишеш тез простотии ?. Та той самия е в кампанията "Ако си пилл....." , След това е рекламно лице мисля че на водка. Па сега и катастрофа причинила смърт на МЛАДО МОМче . Тоз тряя да го осъдят .


и като го осъдят кфо ще стане бе ?!ай кажи ще се върне ли момчето не ...ще стане ли по-леко на семейството не...тогава ...я си представи че бащати блъсне някога някого ...искаш ли да влезе в затвора за тфа че е постъпил един единствен път глупаво ...никога няма да съдя някого кфото и да напраят ...не съм такава ...за тфа мисля различно ..!

_________________
Life without friendship is like the sky without sun !! :}}


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2007 22:13 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
"Мимето" на колко години си???? Изключително глупаво разсъждаваш.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2007 22:16 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Юни 2006 22:03
Мнения: 189
Местоположение: CloSe To y0u...{{ }}}
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
"Мимето" на колко години си???? Изключително глупаво разсъждаваш.


16 проблем ...така мисля ...това пиша... ДОРИ И ДА ГО ОСЪДЯТ НИКОЙ НЯМА ДА СИ ВЗЕМЕ ПОУКА ДА НЕ ПИЕ И ДА КАРА ЕДНОВРЕМЕННО ...тфа си е МОЕ МНЕНИЕ :O_o:

_________________
Life without friendship is like the sky without sun !! :}}


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2007 22:18 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
mimeto написа:
16 проблем ...така мисля ...това пиша... ДОРИ И ДА ГО ОСЪДЯТ НИКОЙ НЯМА ДА СИ ВЗЕМЕ ПОУКА ДА НЕ ПИЕ И ДА КАРА ЕДНОВРЕМЕННО ...тфа си е МОЕ МНЕНИЕ :O_o:

Личи ти, че си малка.
Значи по твоята глупава логика, никой да не съдят понеже никой няма да си вземе поука.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2007 22:19 
Offline
wet cigarette
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2007 14:07
Мнения: 987
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Най-интересното е,че Максим участва в кампания срещу алкохола и шофирането...Би трябвало като известна личност да бъде образец!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2007 22:20 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Юни 2006 22:03
Мнения: 189
Местоположение: CloSe To y0u...{{ }}}
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
а има ли осъдени до сега ...че да съдят него ..?и що се хващате за тфа че бил на еди кфа си кампания ...значи ако не беше няяше да се дигне тоя шум ...щото аз ся чета в още няколко форума и всички изтъквате това че бил рекламно лице

_________________
Life without friendship is like the sky without sun !! :}}


Последна промяна mimeto на 07 Авг 2007 22:22, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2007 22:22 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 05 Дек 2006 03:23
Мнения: 294
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
аз чух,че пробата е над 1.20 апък ся казват 1.10,за да не го съдят..и аз може един път да постъпя глупаво и да убия човек ама ше вляза в пандиза ... няма значение..то сички постъпват глупаво..мимето наистина много тъпо разсъждаваш :clap:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2007 22:23 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
mimeto написа:
а има ли осъдени до сега ...че да съдят него ..?

Винаги има осъдени, но известни личности няма осъдени няма и да има. Май изобщо не следиш новините и тн.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2007 22:23 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 04 Окт 2005 19:13
Мнения: 1523
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
mimeto написа:
а има ли осъдени до сега ...че да съдят него ..?и що се хващате за тфа че бил на еди кфа си кампания ...значи ако не беше няяше да се дигне тоя шум ...щото аз ся чета в още няколко форума и всички изтъквате това че бил рекламно лице

моля те стига :byez:

_________________
Цитат:
добрич се намира ж района на добруджа.(на 50км от гр.Варна)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2007 22:25 
Offline
wet cigarette
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2007 14:07
Мнения: 987
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Трябва да си понесе последствията!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 61 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов