Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Апр 2024 15:16

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 61 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2007 22:56 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Юли 2004 15:09
Мнения: 1824
Местоположение: Walking On Clouds
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
mimeto написа:
Michelin написа:
mimeto ти с къф акъл пишеш тез простотии ?. Та той самия е в кампанията "Ако си пилл....." , След това е рекламно лице мисля че на водка. Па сега и катастрофа причинила смърт на МЛАДО МОМче . Тоз тряя да го осъдят .


и като го осъдят кфо ще стане бе ?!ай кажи ще се върне ли момчето не ...ще стане ли по-леко на семейството не...тогава ...я си представи че бащати блъсне някога някого ...искаш ли да влезе в затвора за тфа че е постъпил един единствен път глупаво ...никога няма да съдя някого кфото и да напраят ...не съм такава ...за тфа мисля различно ..!


А я сега ти си представи, ако мъртвото момче беше брат ти или баща ти...?Тогава щеше ли да ти пука, че Максим, виж ти, се бил опитвал да помогне на пострадалите...ами, пийте по една бира заедно тогава, щом на всеки се случвало да сгреши...Случва се , да ...едно е да се напиеш и публично да се изложиш, като псуваш или нещо от сорта...друго е да убиеш човек...
Представата ти за справедливост е доста изкривена...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2007 22:56 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Юни 2006 22:03
Мнения: 189
Местоположение: CloSe To y0u...{{ }}}
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
но няма да ги понесе защото е известен ....колкото и да искате няма да стане така...просто законите не важът за тези така наречени "звезди" това се опитвам да кажа от 1000 часа насам ...ако се беше случило другаде можеше да влезе за 10 години ..но в България ъпсурт да стане :bang:

_________________
Life without friendship is like the sky without sun !! :}}


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2007 22:59 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Юни 2006 22:03
Мнения: 189
Местоположение: CloSe To y0u...{{ }}}
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
EyesWideShut написа:
mimeto написа:
Michelin написа:
mimeto ти с къф акъл пишеш тез простотии ?. Та той самия е в кампанията "Ако си пилл....." , След това е рекламно лице мисля че на водка. Па сега и катастрофа причинила смърт на МЛАДО МОМче . Тоз тряя да го осъдят .


и като го осъдят кфо ще стане бе ?!ай кажи ще се върне ли момчето не ...ще стане ли по-леко на семейството не...тогава ...я си представи че бащати блъсне някога някого ...искаш ли да влезе в затвора за тфа че е постъпил един единствен път глупаво ...никога няма да съдя някого кфото и да напраят ...не съм такава ...за тфа мисля различно ..!


А я сега ти си представи, ако мъртвото момче беше брат ти или баща ти...?Тогава щеше ли да ти пука, че Максим, виж ти, се бил опитвал да помогне на пострадалите...ами, пийте по една бира заедно тогава, щом на всеки се случвало да сгреши...Случва се , да ...едно е да се напиеш и публично да се изложиш, като псуваш или нещо от сорта...друго е да убиеш човек...
Представата ти за справедливост е доста изкривена...


а ти мислиш ли чи говоря без основание ...случи ми си преди 2 години да....нито съдихме нито нищо....нарича се нещастен случей...но нямаше намесен алкохол а гонка ..

_________________
Life without friendship is like the sky without sun !! :}}


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2007 23:05 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Юли 2004 15:09
Мнения: 1824
Местоположение: Walking On Clouds
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ще ме прощаваш, но не съм съгласна с теб.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2007 00:21 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Юни 2006 22:03
Мнения: 189
Местоположение: CloSe To y0u...{{ }}}
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
различни хора..различни виждания ;)

_________________
Life without friendship is like the sky without sun !! :}}


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2007 10:26 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 14 Юни 2004 14:44
Мнения: 861
Местоположение: hypercube
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Миме то по твойта логика дай всичките да караме пияни. Утрепал съм човек ко па голяма работа станало да не съм само аз :O_o:
Значи аз и баща ти и брат ти и приятеля ти примерно можем да спазваме законите ама русото шефче да прай каквото си иска тай ли ?

_________________
Wing Tsun concepts


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2007 13:27 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Юни 2006 22:03
Мнения: 189
Местоположение: CloSe To y0u...{{ }}}
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
не аз неможах да обесня това което исках да кажа още в началото и после си промених гледната точка...
:boo: аз не съм за това да не го съдят ...като искат да го вкарат до живот не ми пука особенно...просто исках да кажа че като го напраят на никой няма да му олекне...или преди да го вкарат обжалват присъда 2-3 години ....и после всички забрават и всичко отминава... пред 99 тоя от "Щурците"убил жена...снахата била парализирана завинаги ...а детето потрошено направо :( ...някой знае ли за това ...?просто с Максим ще напраят същото...ще го покрият щото е известен ...не е правилно ама това е България

_________________
Life without friendship is like the sky without sun !! :}}


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2007 13:30 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Ае да го затварят в затвора тоя боклук!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2007 13:37 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Юни 2006 22:03
Мнения: 189
Местоположение: CloSe To y0u...{{ }}}
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
да ти кажа това беше много по - тъпо от това което съм писала до сега ....щото ти си се хванала за най-малкото свързано с темата :O_o:

_________________
Life without friendship is like the sky without sun !! :}}


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2007 23:19 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
Все още не е уточнена причината за катастрофата и затова кой е виновен.
е от това по - голяма простотия не бях чувал. Ти ще караш в насрещното и няма си виновен. Днес погребаха момчето, което почина, оня русия гей даже не е пратил цветя нито съболезнователна телеграма. За такива идиот СМЪРТ!!!

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2007 23:45 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Юни 2006 22:03
Мнения: 189
Местоположение: CloSe To y0u...{{ }}}
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Все още не е уточнена причината за катастрофата и затова кой е виновен.

сериозно ли казват че не се знае кфа е причината и кой го е напраел?леелеллеле.....тфа найстина е тъпо вече...по много нелеп начин се опитват да го прекрият .... :( :(

_________________
Life without friendship is like the sky without sun !! :}}


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Авг 2007 00:54 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 49

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Да така казаха по новините и по канала и по БТВ.
Ще го замажат мамицата им стара.
Жалко за момчето.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2007 17:00 
Offline
wet cigarette
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2007 14:07
Мнения: 987
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Сега пък нямало виновен...
Такава е суровата действителност в България!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2007 10:35 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2006 22:59
Мнения: 1089
Местоположение: Някъде в мечтите си...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
май ще остане в миналото:
http://dnes.dir.bg/2007/08/10/news1981837.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2007 02:03 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 17 Апр 2006 11:52
Мнения: 1216
Местоположение: На село при мисирите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
edna snosna pu6ka struva okolo 300 leva
ba6tata na mom4eto vinagi moje da se pogriji za spravedlivost

_________________
Born of desire


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2007 13:57 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 33

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
mimeto ти в час ли си въобще? един пост ти прочетох и ме изби на смях ..

всичко е ясно .. за един миг живота на куп хора бива разбит заради простутията на поредния селяк .. и в крайна сметка пак ще обере всичките лаври русото леке , на кой му пука че еди кой си умрял , тука на почит са само мафиотите като умират , и на кой му дреме , че живота на куп хора бива разбит по най-нелепия начин , живота на поредните двама влюбени бива разбит на парчета .. и що .. заради някъв лайнар ..

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2007 14:05 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Юни 2006 22:03
Мнения: 189
Местоположение: CloSe To y0u...{{ }}}
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
mimeto написа:
но няма да ги понесе защото е известен ....колкото и да искате няма да стане така...просто законите не важът за тези така наречени "звезди" това се опитвам да кажа от 1000 часа насам ...ако се беше случило другаде можеше да влезе за 10 години ..но в България ъпсурт да стане :bang:

_________________
Life without friendship is like the sky without sun !! :}}


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2007 14:36 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 49

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
mimeto написа:
mimeto написа:
но няма да ги понесе защото е известен ....колкото и да искате няма да стане така...просто законите не важът за тези така наречени "звезди" това се опитвам да кажа от 1000 часа насам ...ако се беше случило другаде можеше да влезе за 10 години ..но в България ъпсурт да стане :bang:


А ние от 1000 часа насам се опитваме да кажем, че трябва законите да са еднакви за всички и искаме и той нищо че е незнам си кой да си получи заслуженото.

Трябва да се промени това "за кокошка няма прошка".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2007 15:34 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Юни 2006 22:03
Мнения: 189
Местоположение: CloSe To y0u...{{ }}}
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
еми да ама...дори и да го мислите няма да помогнете с нищо за да го вкарат.. нали...щом почнаха да измислят че не се знае причината значи до 3-4 месеца ще кажат че е нямало и катастрофа ;) ;)

_________________
Life without friendship is like the sky without sun !! :}}


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Авг 2007 12:29 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 29 Сеп 2004 10:40
Мнения: 16
Местоположение: Добрич<->Велико Търново
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
mimeto написа:
еми да ама...дори и да го мислите няма да помогнете с нищо за да го вкарат.. нали...щом почнаха да измислят че не се знае причината значи до 3-4 месеца ще кажат че е нямало и катастрофа ;) ;)

Е да тука си много права.1-во беше алкохолната проба за по малко от 24 часа я изкараха е те ад не са факири че да могат да я определят толкова бързо.2-ро беше под 1,2 за което в България ще получи по малко накаазание.И на Максим не му е лесно,но каквото си е надробил това ще сърба.Аз се чудя дали и като на Максимчу и на мен ще ми простят.Защото преди 4-5 и аз бях в неговото положение след като пииш решаваш че трява да се прибереш бързо ама само до болницата стигаш.При мен застастие нямаше загинали,а само 5 човека ранени.Е не вярвам да ми опростят вината не се и надявам,а можеби с най-голяма тежест ще я приложат.Но това е БГ за едни има за други няма.

_________________
Dw we make ... ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Авг 2007 12:36 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2004 20:21
Мнения: 2224
Години: 33

Местоположение: В кенефа с лаптопа, докато ми умалеят краката.
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
F_3_N написа:
mimeto написа:
еми да ама...дори и да го мислите няма да помогнете с нищо за да го вкарат.. нали...щом почнаха да измислят че не се знае причината значи до 3-4 месеца ще кажат че е нямало и катастрофа ;) ;)

Е да тука си много права.1-во беше алкохолната проба за по малко от 24 часа я изкараха е те ад не са факири че да могат да я определят толкова бързо.2-ро беше под 1,2 за което в България ще получи по малко накаазание.И на Максим не му е лесно,но каквото си е надробил това ще сърба.Аз се чудя дали и като на Максимчу и на мен ще ми простят.Защото преди 4-5 и аз бях в неговото положение след като пииш решаваш че трява да се прибереш бързо ама само до болницата стигаш.При мен застастие нямаше загинали,а само 5 човека ранени.Е не вярвам да ми опростят вината не се и надявам,а можеби с най-голяма тежест ще я приложат.Но това е БГ за едни има за други няма.
А тогава защо пишеш в форума?

_________________
PC:CPU:Athlon64 X2 4600+F3@3.0Ghz|MB:GA-MA770-DS3|Cooler:Thermalright Ultra-120A|Memory:2x1GB@860mhz|HDD:250GB Hitachi|VGA:Sapphire HD3850 512mb|PSU:Fortron 450W


Да черпим от живота мечти, да даваме на мeчтите живот.(Мария Склодовска-Кюри)
Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Авг 2007 12:37 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 29 Сеп 2004 10:40
Мнения: 16
Местоположение: Добрич<->Велико Търново
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
jenih_a написа:
F_3_N написа:
mimeto написа:
еми да ама...дори и да го мислите няма да помогнете с нищо за да го вкарат.. нали...щом почнаха да измислят че не се знае причината значи до 3-4 месеца ще кажат че е нямало и катастрофа ;) ;)

Е да тука си много права.1-во беше алкохолната проба за по малко от 24 часа я изкараха е те ад не са факири че да могат да я определят толкова бързо.2-ро беше под 1,2 за което в България ще получи по малко накаазание.И на Максим не му е лесно,но каквото си е надробил това ще сърба.Аз се чудя дали и като на Максимчу и на мен ще ми простят.Защото преди 4-5 и аз бях в неговото положение след като пииш решаваш че трява да се прибереш бързо ама само до болницата стигаш.При мен застастие нямаше загинали,а само 5 човека ранени.Е не вярвам да ми опростят вината не се и надявам,а можеби с най-голяма тежест ще я приложат.Но това е БГ за едни има за други няма.
А тогава защо пишеш в форума?


Защо забранено ли е? МИсля че се отклоняваш от темата.

_________________
Dw we make ... ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Авг 2007 14:14 
Offline
КаТаЛуНцИТе
КаТаЛуНцИТе
Аватар

Регистриран на: 26 Юни 2007 15:58
Мнения: 496
Години: 29

Местоположение: Spain-Barcelona-Katalunia-Nou Camp
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
shte go sadqt li 4e neshto ne razbrah


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Авг 2007 14:24 
Offline
RIP
RIP
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2006 22:45
Мнения: 724
Години: 33

Местоположение: У нас бе!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
nqma go sudqt

_________________
ИзображениеИзображение
Изображение

In God we trust


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Авг 2007 16:58 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 04 Окт 2005 19:13
Мнения: 1523
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Sha'Nar написа:
nqma go sudqt
:481 :bqss:

_________________
Цитат:
добрич се намира ж района на добруджа.(на 50км от гр.Варна)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Авг 2007 17:13 
Offline
КаТаЛуНцИТе
КаТаЛуНцИТе
Аватар

Регистриран на: 26 Юни 2007 15:58
Мнения: 496
Години: 29

Местоположение: Spain-Barcelona-Katalunia-Nou Camp
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
aha mersi


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2007 12:37 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 14 Юни 2004 14:44
Мнения: 861
Местоположение: hypercube
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
www.Dnes.bg написа:
6. - 11:21 - свидетел на катастрофата на максим
От: свидетел на катастрофата на максим
Мнението е копирано от друг форум:

"Буквално секунда ме раздели от това и моето име сега да се споменава по медиите. Бях предната кола пред аудито и сивика. Ето и пълната истина за това което се случи!

Нямаше изпреварване, колона или каквото и да е. Просто завой който аз бих взел със 70км/ч Максим се опита да вземе с около 160км/ч!!!
Естествено тази скорост я казвам по преценка на око и не гарантирам за верността. Но беше абсолютно очевидно че беше прекалено висока за този завой. Още преди да го видя се чуваше фучене и свирене на гуми, а мина толкова бързо че въобще неможах да видя какъв е джипа. Още преди да се разминем почна да изпуска завоя и мина на няколко сантиметра от мен. В следващата кола, аудито, се удари странично. В по-следващата, сивика, челно. След това сигурно е имало въртене при което е закачил леко един бус и се удря със задница в едно дърво, което е на 2 метра от реката. Метър в ляво или в дясно и щеше да се озове на дъното на реката, както и може би заслужаваше.....

Когато обърнахме и спряхме на мястото, той още не беше излязъл от хамъра.
Тук вече ми се губи точната хронология но ще нахвърлям определени факти.

Двигателя на сивика пушеше, а отзад имаше газова.
Максим твърди че е бил сам, но с него имаше още двама души. Една наточена мадама и някакъв мургав тип, които на бързо се дръпнаха и се смесиха с хората по назад.
Именно този мургав тип извади пожарогасител от хамъра с които ние загасихме двигателя.

Максим твърди че бил помагал.....е ако обикалянето напред назад, държането за главата и викането "мале, какво стана" е помагане.....
е към 30 мин по късно реши наистина да помага ама с ритници точно там където беше шофьора, който беше толкова затиснат и смазан, че само главата му се подаваше изпод волана, който беше стигнал някъде до предната седалка.....

Полицаите които дойдоха, очевидно го познаваха. Той им каза "Просто не ми говори"

По някое време заяви че имал 2 пищова в колата, когато куките го пратиха да ги донесе, на половината път се върна и каза "Абе единия съм го оставил НЯКЪДЕ"

По мое лично и субективно мнение, освен пил, Максим беше и надрусан....


Друго разминаване с информациата по медиите. Двете момчета бяха от пред, а момичетата отзад.
Именно хората в лявата страна на сивика пострадаха най-много, тъй като хамъра ги смаза предимно в ляво. Шофьора е мъртъв, момичето зад него в кома. 2-мата в дясно бяха в съзнание.
Само тях успяхме да извадим в началото, тъй като другите бяха прекалено затиснати и имаше опасност да им навредим още повече.
Тук идва и картинката при която едва се сдържах да не се разплача, по-младото момче лежи на асфалта във видимо лошо състояние, супер трудно приказваше, но единственото което казваше е "къде е БРАТ ми"
Как да му обесня че брат му е на 3 метра от него, смазан в колата, в безсъзнание и плюещ кръв и пяна........


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2007 13:40 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
:/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2007 14:42 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 49

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Нямам думи. По-добре наистина да беше излетял в реката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2007 06:55 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 14 Фев 2005 23:16
Мнения: 436
Местоположение: Dobrich-Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Sha'Nar написа:
nqma go sudqt


Няма смисъл, по добре направо да си го обесят

_________________
Ши бачкаш ли, ши учиш ли?


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 61 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов