Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 25 Апр 2024 20:42

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 72 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Фев 2007 21:51 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Ще бъде като във шивашките фирми, да се работи за малко пари за по 120лв. и с извънредно работно време. Защото мангала знае, че тука ще намери по простички и по ниско платени работници.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Фев 2007 22:18 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 13 Апр 2006 15:12
Мнения: 117
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Кой пък е този умник който да дава повече заплата след като повечето дават 200 лв. примерно :what:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Фев 2007 22:27 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
viper написа:
Кой пък е този умник който да дава повече заплата след като повечето дават 200 лв. примерно :what:

Отиди разпитай в шивашките фирми, колко пари им дават и дали редовно им дават парите.
Знам за една шивашка фирма в която дават по 180лв. накрая на града, заключени по цял ден не могат да изляза да изпушат една цигара и някой дни остават до по - късно, за какво повече да говоря, и тука ще е така.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2007 02:04 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Юни 2004 08:00
Мнения: 1324
Години: 33

Местоположение: Grand Prairie, TX.
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Омг..и кво като е Турчин..ако си върши добре 'професията'..не виждам проблем..тва са простотии..голяма работа..

_________________
wildcat.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2007 10:19 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Ще бъде като във шивашките фирми, да се работи за малко пари за по 120лв. и с извънредно работно време. Защото мангала знае, че тука ще намери по простички и по ниско платени работници.

И турците ли са виновни, че сме простички?
Една от забавните черти на некадърниците и неудачниците е да обвиняват всички и всичко за собствените си несполуки.
Яворе ти в тва Изи ли е кво е, като работиш за българин и сигурно вземаш 800 лева заплата, нали?

p01n7`oF`SySteM` написа:
по-добре да не работи отколкото да е в ръцете на турчин ! Тея тука дето много ги защитават виждам,че са или кумонисти или не са яли бой от цигани ... вие знаете ли,че в карапелит има някфа фабрика за олио и че шефа пише само на турски и никой нищо не казва тай че ай стиа сти ми са праели

Нито съм комунист, нито съм ял бой от циганин ама съм ял от българи няколко пъти ... и ... значи ли че и на българин не трябва да го дават примерно. А за "Клас олио" дет пишели на турски или алалбала, като си се хванал на хорото или се отказваш или го играеш така както го играя другите.
И пак ще се повторя ... научете се да не си правите изводи от някакви частни случай или въз основа на някакви свои предубеждения.
Айде лека
:bestwishes:

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2007 19:28 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Юни 2004 08:00
Мнения: 1324
Години: 33

Местоположение: Grand Prairie, TX.
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
p01n7`oF`SySteM` написа:
по-добре да не работи отколкото да е в ръцете на турчин ! Тея тука дето много ги защитават виждам,че са или кумонисти или не са яли бой от цигани ... вие знаете ли,че в карапелит има някфа фабрика за олио и че шефа пише само на турски и никой нищо не казва тай че ай стиа сти ми са праели

омг..предпочиташ да живееш на улицата..отколкото да имаш Турчин работодател.. т'ва са простотии..

_________________
wildcat.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2007 20:55 
Offline
Търсач

Регистриран на: 16 Юни 2005 02:28
Мнения: 57
Местоположение: у нас
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ivo написа:
Така, аз сам си гледам семейството и сам си изкарвам парите. Въпреки всичко пак викам Атака. Нещо против някой да има.... Завода няма нищо общо с партията. Мисля обаче, че щеше да бъде по-добре, накой Софиянец сиреч Българин да го вземе този завод. Сигурен съм че има и хора с такива възможности.
Ще мине време и ще разберем какво ще стане от стария обувен завод. Предполагам със сигурност обувки няма да се произвеждат там.


Еми ivo аз да не мислиш че "милея" турчина да го купува много ясно че е по добре ние българите да си го експлоатираме ама това е положението... просто разни изказвания от рода "по-добре да не работи отколкото да попадне в турски ръце" ме дразнят ,разбираш ли разни дрисльовци дето един работен ден не са имали и които си нямат представа що е тва семейство ? що е тва работа ? да ми правят такива изказвания...

_________________
При наличието на ракийка и шопска салата не отговарям за поведението си ;Р


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2007 04:39 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Колко сте смотани!И кво кат' е турчин ве?Пф...ама наистина сте мн зле!Откъде разбрахте,че ще тормози българите?От къде разбрахте,че ще дава ниски заплати?Тва' че вие сте тъпи расисти...не значи,че всички са!Разбрахме,че ще е като в шивашките заводи...хм..и тях ли ги държи турчин?!Смешкофци

_________________
So tell me, what's it like living in a constant haze of stupidity?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2007 10:48 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Трагични сте.....
Ще си говорим след година-две, ако изобщо заработи този завод или ще го разпродадът.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2007 19:23 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 15 Яну 2005 03:23
Мнения: 163
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Трагични сте.....
Ще си говорим след година-две, ако изобщо заработи този завод или ще го разпродадът.


И така става.... то и без това стои като паметник на социалистически апогей :bestwishes:

_________________
:579


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2007 00:25 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 05 Яну 2006 21:03
Мнения: 78
Местоположение: dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
PieceOfShit написа:
Колко сте смотани!И кво кат' е турчин ве?Пф...ама наистина сте мн зле!Откъде разбрахте,че ще тормози българите?От къде разбрахте,че ще дава ниски заплати?Тва' че вие сте тъпи расисти...не значи,че всички са!Разбрахме,че ще е като в шивашките заводи...хм..и тях ли ги държи турчин?!Смешкофци



Така ли ?? А какво стана с дългоочаквания просперитет на хората като направиха "Шише джам" .. Извикаха кюрди от турция да работят нан наша земя и ги измъкнаха от Анадола а Българите лапат мухите почесват се и само приказват,защото просто само това остава да правят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2007 01:08 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 23 Юни 2006 08:08
Мнения: 730
Местоположение: Beyond The Within
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
не мисля че някой който работи за 120 лв има право да се оплаква


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2007 01:28 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 05 Дек 2006 03:23
Мнения: 294
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
след някоя друга година като ва ебът мангалите друго ше приказвате .. те вече кат започнат да на завземат икономически ... в някой области българите направо се чувстват като малцинство, там ги обиждат с "гяури" и тем подобни ... не че тук в Добрич не се случва,но там в др райони ситуацията е много зле .


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2007 06:30 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Юни 2004 08:00
Мнения: 1324
Години: 33

Местоположение: Grand Prairie, TX.
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ама после като има Турци, които живеят по-добре от вас [ся не ми наскачайте говоря за определени хора] ще има да ги ругаете какви били.. :O_o: зле..Янчето е абсолютно права според мен..
както и да е..

_________________
wildcat.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2007 18:48 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
FuN написа:
не мисля че някой който работи за 120 лв има право да се оплаква

Личи си, че не си търсил работа в Добрич.
Трудно се намира работа в Добрич и то добре заплатена. В повечето фирми дават под 200лв.

Цитат:
след някоя друга година като ва ебът мангалите друго ше приказвате .. те вече кат започнат да на завземат икономически ... в някой области българите направо се чувстват като малцинство, там ги обиждат с "гяури" и тем подобни ... не че тук в Добрич не се случва,но там в др райони ситуацията е много зле .
прав/а си, завземането вече е запачнало. Лошото е че повечето сега само приказват, а не мислят, че това скоро ще стане реалност.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2007 01:52 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 17 Апр 2006 11:52
Мнения: 1216
Местоположение: На село при мисирите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Yavore ne beri grija.
Kato ni zavzemat 6te vurnem s orujie r raka , v rodnata strana.
Posle 6te q osvobodim i bulgarskite politici pak 6te ni ebat na volq.DAli 6te sa Ataka , SDS ili BSP , vsu6tnost nqma osobenno zna4enie :)

_________________
Born of desire


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2007 23:03 
Offline
Търсач

Регистриран на: 12 Ное 2006 04:57
Мнения: 67
Местоположение: somewhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
В Бг,респ.тук,в Добрич,има евтина работна ръка,тъй като безработицата е голяма,а заради срива в икономиката почти няма производство-и да има,то е предимно за износ.Освен това в производствената сфера няма особено големи заплати никъде по света./разбира се изкл.оръжейното производство,автомобилите,компютрите и др.двигатели на световната индустрия и тежката промишленост/
Помислете дали настоящия купувач на завода ще осигури работа и съответно прехрана на добричките домакинства!Ама псевдопатриоти!Предпочитали да бъде затворен,отколкото да функционира,само защото шефа е турчин! :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2007 18:03 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 05 Дек 2006 03:23
Мнения: 294
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
в България производство няма,има търговия !Нарочно не се стимулира производството,за да може Западните страни да си пробутват на нас боклуците


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2007 18:54 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Юни 2004 08:00
Мнения: 1324
Години: 33

Местоположение: Grand Prairie, TX.
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
A sluchaino da si spomnqte onzi turchin shtangist..deto jiveeshe w Bulgaria i go nakaraxa da si smeni turskoto ime.. da igrae za Bulgaria..i mnogo qsno kato otishul na Turnir w Turciq ne se wurnal..razbiraemo e..twa sa pulni gluposti spored men..

_________________
wildcat.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2007 19:50 
Offline
Търсач

Регистриран на: 14 Ное 2006 01:55
Мнения: 68
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
i ko ot tva..puu da va eba v t1pite rasisti .....

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2007 21:46 
отде се взеха хубавите коли и хората с пари в Д4 след като нямало работа :O_o: аз познавам доста заможни хора в Добрич така че ...сори че има хеитъри дето не им е провървяло ама това не значи че града отива на зле ;)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2007 00:33 
Offline

Регистриран на: 08 Фев 2007 22:18
Мнения: 2
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
на всички националистчита и симпазитанти на атака кук лу склан и тем подобни -човека купил този завод е от добрич - бивш служител в този завод . чожека дава работа на българи и турци и цеховете които е създал работят за българия.
за това 4е е от турски произход - горепосочените активисти изреваха като магарета 4е е купил завода -демек е покрил задалженията ,които завода е дължал на държавата по времето на управлението на българските директори ( които си откриха частни обувни цехове и след фалита на фабриката съкратения от там персонал им работи по 14 часа на ден )
драги ми националистчета - дървени философчета научете се преди да си изсерете лйното да намерите подходящото място за това или преди да си напишеш тука мнението проучи за какво става на вапрос - а не да слагате всяка гозба похлупак


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Май 2007 01:12 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 06 Дек 2005 18:42
Мнения: 86
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Skrewdriver написа:
Stink__ написа:
но поне ще има работа .. а досега е стоял затворен .. и там ще работят тези, които имат нужда, в крайна сметка никой не ги кара насила да ходят там .. ако заводът си остане затворен, няма да ги има дори тези работни места ..


ще работят като в завода "шише джам" какъв е смисъла ??? бачкат на ниски заплати и турците и циганите тормозят БЪЛГАРИТЕ .. ХААА мани завода трябва да се взриви ама не и да попада в турските раце!!!

Ти имаш ли представа какви са заплатите в "Шишеджам"?АМАН от некомпетентни ,но "имащи мнения"...Сега нека ти кажа аз факти-имам лична приятелка ,която е инженер-химик-назначена на стартова заплата-800лв,а също и колега-който работи от по-отдавна-на 1000 лв.За Търговище това е доста добра заплата...А протестите ,бяха на обикновените работници-те получават 250 лв.,но са с основно образование-и досега са били безработни на село .. :O_o: Немога да разбера каква е тази омраза -даже при навлизането на инвеститори,което помага да ни се повиши жизнения стандарт... :584


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Май 2007 01:23 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 06 Дек 2005 18:42
Мнения: 86
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
am_gyl написа:
PieceOfShit написа:
Колко сте смотани!И кво кат' е турчин ве?Пф...ама наистина сте мн зле!Откъде разбрахте,че ще тормози българите?От къде разбрахте,че ще дава ниски заплати?Тва' че вие сте тъпи расисти...не значи,че всички са!Разбрахме,че ще е като в шивашките заводи...хм..и тях ли ги държи турчин?!Смешкофци



Така ли ?? А какво стана с дългоочаквания просперитет на хората като направиха "Шише джам" .. Извикаха кюрди от турция да работят нан наша земя и ги измъкнаха от Анадола а Българите лапат мухите почесват се и само приказват,защото просто само това остава да правят.

оффф,не знаете ли принципа на заводите-дойдоха кюрдите,за 6 месеца-за да обучат работниците и да "тръгне завода"-вече ги няма..пак говорите като бабите по пейките-чули-недочули :boo:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Май 2007 17:32 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2004 16:16
Мнения: 1136
Години: 56

Местоположение: Добрич - България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Що се хабите? Никой, нищо не купува без протекции. Как се прави бизнес в Добрич? Ми кат станеш член на ДПС и проверки няма ама съвсем и отникъде. Ако има пък са за да те похвалят колко добре ти е направено всичко. Другият вариант е към друга партия и пак е добре. Частен бизнес, без протекции, такова животно няма освен ако е нещо дето няма конкуренция ама става за малко. Нямам нищо против която и да е партия ама да мислят, че съм идиот и от нищо не "сфащам" или съм глух, сляп и с начално образование. С две ръце и два крака съм за просперитет на града ни. Имам доста годинки работа в завод а клюките оттам не са розови. Земеделието и то хич го няма и така ще бъде занапред с изменящия се климат докато не се усетят какво, как и къде да сеят. Житницата на България я няма отдавна а хлябът който ядем е ... европейски. Киселото мляко е ДАНОН а розовото масло китайско.

_________________
Изображение
Изображение

Конституция на РБ.
Чл. 36.
(1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Май 2007 18:25 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
Skrewdriver написа:
Stink__ написа:
но поне ще има работа .. а досега е стоял затворен .. и там ще работят тези, които имат нужда, в крайна сметка никой не ги кара насила да ходят там .. ако заводът си остане затворен, няма да ги има дори тези работни места ..


ще работят като в завода "шише джам" какъв е смисъла ??? бачкат на ниски заплати и турците и циганите тормозят БЪЛГАРИТЕ .. ХААА мани завода трябва да се взриви ама не и да попада в турските раце!!!


наи ниската заплата на шише джам като е започжал деиност е била 480 лв ама месните мутряги са ги натиснали защото са им взели работната ръка така че всичко е мафия в нашата страна

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Май 2007 04:28 
Offline

Регистриран на: 29 Май 2007 03:13
Мнения: 11
Местоположение: на луната
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Хора, смешни сте ми вече :haha: Много тесногръд народ са повечето от вас. По-добре било да се ВЗРИВИ отколкото да отиде при турчин :haha: :haha: Бе ти чуваш ли се, бе момченце малко сладко :531 Това е голям град, а не някое село, където 90% от хората са фанатизирани малцинствени елементи, които тровят и тероризират останалите българи. И не е някое малко цехче, където всеки ще може да си разиграва коня. :586 Бе вие по тая логика ще избиете половин България :531
Това тук не ви е Тора-Бора или Ивицата Газа. Който е кадърен, да взима и да прави каквото трябва, независимо дали е турчин или марсианец. А седне ли да краде и да тормози хората - под ножа наравно с останалите, които действат така. Леле, много филми гледате ей, и с много кофти мислене растете. Не бъдете толкова плитки, излагате се. :not fair:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Май 2007 05:03 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Юни 2004 08:00
Мнения: 1324
Години: 33

Местоположение: Grand Prairie, TX.
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
i k'vo kato e turchin..nie bulgarite shtoto sme po-dobri ot tqh.. o.0

_________________
wildcat.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Май 2007 16:38 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 16 Фев 2006 19:56
Мнения: 115
Местоположение: CHESTER
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ivo написа:
Мисля обаче, че щеше да бъде по-добре, накой Софиянец сиреч Българин да го вземе този завод. Сигурен съм че има и хора с такива възможности.



Тоз софиянец пеша да беше тръгнал - за 7 години трябваше да пристигне.Явно няма други желаещи така,че да си го разработва човека тоз завод.

_________________
HE ME E CTPAX OT BAC


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2007 21:16 
Offline
Наблюдател
Аватар

Регистриран на: 02 Юни 2007 15:55
Мнения: 42
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Така си е по добре да е затворен от колкото някакъв си резак да си пълни джоба с пари


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 72 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 22 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов