Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 27 Апр 2024 19:58

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 540 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2010 21:23 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Аз пък щях да набия стюардите ако се отнасяхе с мен така. Хубаво е че Волен е запазил самообладание.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2010 10:50 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
3 март породи дипломатически скандал в Пловдив

Скандален билборд разгневи консула на Гърция

Билбордът - снимка:

http://www.dnes.bg/images/photos/0086/0 ... rticle.jpg

В навечерието на националния празник на България – 3 март, кметът на Пловдив Славчо Атанасов е напът да всее гняв в сърцата на съседна Гърция.

Градоначалникът, който е лидер на ВМРО-Пловдив, е изтипосал на билбордове в Града под тепетата поздрав към съгражданите си за националния празник Трети март с карта на България.

На нея обаче е изобразена и част от Гърция и Македония.

Надписите са “Вяра, Морал, Родолюбие и Отговорност”, което е абревиатура на ВМРО. Възмутен, консулът на Гърция Николаос Пиперигос е поискал спешна среща с Атанасов.

Градоначалникът отказал да го приеме, оправдавайки се със спешни ангажименти в столицата.

Това принудило консула да потърси съдействието на областния управител Иван Тотев. Пред Dnes.bg губернаторът заяви, че ще си проличи какъв градоначалник е кметът по това дали ще бъдат премахнати билбордовете, които са цъфнали из цял Пловдив. Консулът пък от своя страна изрази мнение, че ставащото е скандално и недопустимо.

По думите му политическият ефект, който цели кмета, е грубо вмешателство в прекрасните отношения между двете съседни страни.

От ВМРО-Пловдив заявиха, че Трети март е националният празник на страната ни и че картата, изобразена на рекламните пана, е била предмет на международни договори от 1878 година.

Местните войводи препоръчаха на консула да се обърне към Народното събрание с искане да се отмени националният празник.

Те заявиха, че винаги на такива дни ще поставят подобни пана и няма да спрат да тачат Санстефанска България.


А няма ли кой да напомни на гръцкия консул, че в Атина и в Солун има булевард с името "Василий 2ри Българоубиец" и да го попита, дали това също не разваля "прекрасните" ни отношения /дотолкова "прекрасни", че гръцките бизнесмени и фермери третират българските работници като роби/?

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2010 12:24 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Еми гърците уж се мислят за големи историци , а пък се обиждат от исторически факти :)

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2010 15:30 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
Празнуват 3-ти март с ... оргия!

Докато в Пловдив гръцки дипломати вдигат шум до Бога за билбордове, на които се вижда карта на Санстефанска България, в София „родолюбиви” българи са решили да отбележат най-светлата българска дата 3 март с... групов секс.

Еротичният купон се организира от сайта http://www.gepime.com и е обявен като "Първото парти по случай рождения ден на gepime". „За първи път Gepime.com организира грандиозно парти с еротичен спектакъл и провокиращи страстите изпълнители, за да отпразнуваме третата ни годишнина от създаването на Gepime в България! - призовават организаторите на оргията. - Ако сте освободени, ако сте разкрепостени, ако сте и малко щури, каним ви да се присъедините и заедно да отпразнуваме с размазващ купон нашата все още невръстна годишнина! В късните часове на вечерта ще подсладим купона с парчета торта по телата на всички, осмелили се да се разсъблекат със или без помощта на сексапилните ни танцьорки и танцьори, за които задръжките са табу!”. Това всъщност не е първото им парти, а на предишното вече е имало предостатъчно разврат, включително и масов секс, припомнят бдителни блогъри.
„Свързването на националния празник с форма на сексуален разврат е гавра с народността - възмутиха се читатели на “Plovdivmedia”, прочели рекламата в сайта. - Едва ли хилядите хора, потвърдили участие в партито, осъзнават, че без събитията, на които Трети март е възпоменание, изобщо нямаше да съществуват така, както днес”.
„Разбирам идеята на Gepime и нямам против организирането на подобен вид оргии ("партита"), но организирането им на празник на народа е АБСУРД, според мен”, втрещен е един от явно малцината останали в страната ни патриоти.
Да свалят гащи в чест на националния ни празник заявки вече са дали 1544 българи от цялата страна. Още 2180 се колебаят. „Чудесна възможност да се забавляваме без задръжки... Това събитие предполагам ще бъде доста време помнено, дано не останем разочаровани”, надяват се сексуално разкрепостените ни сънародници.
Интересно дали организаторите са се сетили да поканят на купона и посланиците на Русия, Финландия и другите страни, чиито солдати са загинали по бойните полета за свободата на България. Ако не, дано поне да запазят едноминутно мълчание с... вдигнати гащи. В случай, че им е останала поне една капка свян.
„Това е върхът на деградацията - изумен е координаторът на ВМРО-Пловдив Слави Георгиев. – Дотук стигнахме след 45 години комунизъм и 20 години безвремие. Това е плод на унищожението на българското образование и съсипването на интелигенцията ни. Българските деца са оставени на произвола”.
Войводите призовават пловдивчани да не участват в „купона” на Gepime. „Който наистина почита България и датата 3 март, няма място там”, твърд е Слави Георгиев. http://www.plovdivmedia.com/22755.html

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2010 22:14 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Щели да си събуват гащите на националния празник. Това са антибългари.....

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2010 22:15 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
абе да правят каквото си искат тези утайки на обществото

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2010 14:33 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Честит празник драги сънародници и сънароднички

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 07 Мар 2010 11:36 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
Трябва да се изучава "Аз съм турче"!!

Юзеир Юзеиров:
Ще се кандидатирам за президент на България, не признавам Трети март
Мария Филева
Не празнувам Трети март, не признавам този празник. Ще се кандидатирам за президент, а брат ми Али ще ми е вицепрезидент. България трябва да стане федеративна република и тогава ще върнем старото турско име на Търговище – Ески Джумая. “Аз съм българче” няма място в училище, иначе да учим и “Аз съм турче”. Против съм смесените бракове, доказано е, че са вредни. В България се извършва геноцид над турците – същият като Арменския геноцид в Турция. Горд съм, че съм наследник на най-великата империя в света – Османската. Тези откровения принадлежат на един от скандалните братя Юзеирови – Юзеир, който въпреки белгийското си гражданство, претендира за овладяване на българската държава. Наскоро той обяви, че ще създава нова партия с абревиатура ОТОМАН. В нея включил и по един източноправославен християнин, католик, арменец и … кришнар, за да може да я регистрира. Ако не му я признаят обаче, вече е подготвил документи за трета. И с нея ще атакува съда. Ще пробва, докато си направи партия. Обича да ходи с фес, допълнен с френски костюм и английски чепици.

Г-н Юзеиров, ще празнувате ли утре?

Какво да празнувам?

Трети март, националният празник на България.

Не, аз не го празнувам. Дори не го признавам за национален празник. Това не може да бъде празник – една държава да празнува освобождението от друга държава. Всичко друго, но не и точно това. Досега беше Девети септември, преди това беше друго. Всяка правителство променя националния празник.

Пак не разбрах, защо няма да отбележите националния празник?

Да ви кажа, в Белгия празнуваме на втори юли, мисля, че беше, националната независимост. Защо не празнуваме националната независимост? Защо празнуваме освобождението от отоманско иго? Защо не празнуваме някой друг празник?

Какво се случва с новата партия ОТОМАН, за чието предстоящо учредяване научихме вчера? Да припомним на читателите, че това име е абревиатура на Обединение за толерантност, отговорност, морал и алтернативен напредък.

Да, ние работим по въпроса. Обявили сме учредителната декларация на Инициативния комитет. Тя излезе във в. “Дума” на 24 февруари.

Защо точно във в. “Дума”?

Ами другите отказаха.

Платихте ли си за публикацията?

Разбира се, има си такси.

Защо опитвате с нова партия, след като имате горчивия опит с нерегестрирания Мюсюлмандемократичен съюз?

Не, това не е опит. Това е ефективно изградена партия, която е учредена на учредително събрание (говори за Мюсюлмандемократичния съюз – б .а.), но понеже премиерът, президентът и водещи лица в страната се изявиха предварително, че е противоконституционна и не очакваме регистрация (за нея, МДС – б.а.) от съдебните органи в страната, понеже направо им заповядаха – не я регистрирайте. А и СГС протаква нещата, търси малки проблеми, пропуски. Затова решихме да създадем втора организация, която да бъде по-либерална, по-отворена за общностите, за етносите и избрахме това име – Обединение. В нея има представители на различни религии и етнически групи.

Какво означава, че ще бъде по-отворена и либерална? Бяхте афиширали Мюсюлмандемократичния съюз като “сдружение на личности, приели морално-етичните норми на исляма”. Вече не ги ли приемате?

Точно това притесни нашите граждани, сънародниците от други религии и етноси и те казаха, че това е точно мюсюлманска партия. Затова точно тази дума “ислям” я няма сега, вече има толерантност, отговорност, алтернатива. Тях ги сложихме на нейно място, но по принцип уставът ни е същият.

Защо си избрахте Мендерес Кунгюн за партньор?

Кой е казал, че сме съдружници с Мендерес Кунгюн?

Той съобщи за новата партия пред БНР, оттам изтече информацията.

Това е негово твърдение. Той не фигурира в учредителната декларация, няма го дори сред нашите членове. Дори не е в Инициативния комитет. Абсолютно няма никакво участие.

А кой участва във вашата нова организация?

Ние сме учредителите – аз съм учредител № 1, брат ми е учредител № 2. В Инициативния комитет са майка ми, сестра ми, наши съмишленици, хора, тясно свързани с нашата идея.

Тя тази партия малко семейна ми се струва… Само роднини ли сте в нея?

Не, имаме и чужди хора в нея, но ние сме първите, ние сме инициаторите. Около първите 15 човека са наши много близки съратници – роднини.

Колко общо са учредителите?

51.

Има ли между тях етнически българин, евреин, арменец?

Да. Имаме един българин, един евреин, един Харе Кришна. Аз даже не я познавам тази религия.

И кришнар сте си взели.

Да, имаме кришнар, католик и източноправославен. По един са, но имаме. Те са в тези 51 човека. А вече имаме към 600 членове, подали декларация и заявление. Вече там абсолютно не поставяме расова, полова или религиозна принадлежност. Там вече не можем да кажем какви са тези 600 човека – дали са евреи, дали са мюсюлмани или християни. Просто това е декларация, в която заявяват, че искат да са членове на ОТОМАН.

Самото име на партията също навява определени асоциации.

Всеки каквото иска. Ние събрахме тези думи и се получи така.

Не е търсено нарочно името, а случайно се получила точно тази абревиатура?

Да. Нас ни интересуваше думата Обединение, защото България е многонационална държава, ние сме един букет от нации, етноси и религиозни представители. Толерантността е много важна.

Не се ли притеснявате, че ОТОМАН може да последва съдбата на Мюсюлмандемократичния съюз?

Притесняваме се, затова сме готови с трета партия. Паралелно подготвяме документите за трета партия.

Айде… Колко партии ще направите, г-н Юзеиров?

Докато регистрираме партия.

Коя е третата?

Нека да остане за момента в тайна. Сега готвим ОТОМАН. При отказ, веднага регистрираме третата.

Преди време пред “Всеки ден” бяхте казал, че ако не се регистрира МДС, ще създадете партия на антихристите. Натам ли сте тръгнали?

Не, това беше шега.

Като гледам с какво темпо работите, хич не ми изглежда шега. Защо ви трябва партия?

Абсолютно. Искаме да се кандидатираме за президентските избори.

А!

И имаме вече кандидат за президент и за вицепрезидент.

Кои са тези хора?

Юзеир Юзеиров е кандидат за президент.

Вие? А брат ви Али сигурно е вицепрезидентът?

Аз съм кандидат за президент, а брат ми е кандидат за вицепрезидент.

Доста сериозно намерение.

Разбира се.

Да нямате проблем с гражданството? Нали знаете, че именно това препъна няколко кандидати за държавен глава – Георги Пирински бе принуден да се оттегли, плахата заявка на Сергей Станишев също бе посрещната на нож, понеже не е роден в България?

Значи, аз съм гражданин на европейска държава, това не е проблем. Аз съм гражданин на Кралство Белгия.

Проблем е. Особено ако и в момента сте гражданин на Кралство Белгия?

Да. Ако е проблем, ще се дистанцирам от белгийското гражданство, но ще се кандидатирам на следващите президентски избори в Република България.

А на местните избори ще участвате ли?

Разбира се, разбира се. Президентските избори ще бъдат барометърът на нашата идея – доколко е узряло обществото да ни приеме и доколко симпатизанти имаме.

Я виж ти! А Мендерес Кунгюн не искате да го каните. Не разбирам защо, не го ли харесвате?

Аз не го познавам този човек. Този човек изникна в Славяново от мъглата, от нищото. И ни обвини в какво ли не. Между другото с него съм си писал само по форумите и му стиснах ръката за първи път в Славяново, на подиума. И го поканих - заповядай, той каза – не, отказа и изписа след това една камара глупости.

А Адем Кенан ще го поканите ли при вас?

Адем Кенан? Кой е той?

И той искаше да прави партия и наричаше българите “изроди”.

Не го познавам, нивга не съм чувал за него. Чух, че имало някакъв Адем и го свързаха с моя приятел от Белгия, който е член на Контролната комисия на МДС – Адем Хайрула, и се опитаха да направят някакви асоциации с него. Но този човек не го познавам. А, сега си спомних за някакъв луд човек, развявал знаме, обявявал роби някакви. За този ли става въпрос?

Да, за същия.

О, не абсолютно не може да се говори за такива неща.

Какво стана с проверката на ДАНС срещу вас? Териториалната дирекция на ДАНС в Търговище разследваше законността на земя, купена от вас и брат ви Али. Ставаше дума за хиляда декара в районите на Търговище, Горна Оряховица и Велико Търново, твърдеше, че средствата за закупените земи са предоставени чрез договори за заеми от физически лица, предимно от Белгия за над 100 хиляди лева. И данните трябваше да бъдат предоставени на прокуратурата.

Да, всичко приключи, всичко е доказано.

Как приключи, какво стана?

Еми, изкараха една сума да доплатим, едни такси, които сме пропуснали да платим. И сега ще ги платим и това е.

В какъв размер е тази сума?

98 000 лева мисля, че беше таксата, която … Не, това не е такса. Точният термин мисля, че беше неплатени данъци.

Сумата никак не е малка.

Еми сега, искам да знаете, че ние не сме счетоводители, които се подписват на трицифрена сума всеки месец.

Т.е. вие имате стабилни доходи, заможни сте?

Разбира се. Ние сме международни бизнесмени, госпожо. Ние имаме бизнес в три континента.

Доколкото знам, един от вас търгува с климатици, а другият - с пилета за африкански държави.

Да, брат ми търгува с климатици за Китай, а аз търгувам с пилета в Африка. А имаме централен офис в Белгия, имаме и филиал в Ротердам.

Чу се, че пилетата са с изтекъл срок на годност.

Не, това не е така. Това са някакви измислици. Това са пилета, които са субсидирани от ЕС и са носачки. И тези носачки не могат да се върнат обратно в страни-членки на ЕС и трябва да напуснат Евросъюза.

Появи се информация, че са ви видели с фес пред РПУ-Търговище вчера.

Да, имам снимка.

Е, защо сте бил с фес пред РПУ-Търговище? Арестували ли са ви? Или просто така се разхождате.

Поискаха ни да ни запознаят с материалите по обвинение в хулиганство.

Какво хулиганство?

Ами те казаха, че учредяването на МДС е било акт на хулиганство. И аз отидох там с феса си. Това е хубав фес. В тон с костюма ми, с вратовръзката ми. Имам снимка в Кърджали сербест форум, там съм я качил. Аз пиша в него форум.

А защо избрахте да си сложите фес?

В тон с костюма ми е. Това е много хубава шапка. Аз бях с френски обувки и английско сако.

Космополитна личност.

Ама разбира се.

Откъде си купихте феса?

От Истанбул.

Като си говорим за писане по форуми, четох ваши признания. Вие казвате: “Аз като потомък и представител на най-голямата империя, съществувала някога под слънцето, а именно Османската… мисля, че днес моят народ е нападнат от многоброен и много опасен враг, който от години иска нашето унищожение…”. Какво точно ви застрашава?

Аз съм такъв, аз съм потомък на тези хора. Не съм застрашен, аз лично не, но етносът ми, моите съратници са. Аз съм сигурен отвсякъде, но не става въпрос за мен, а за моя народ, за моята религия, за моята култура, за моя език.

Добре, де, от какво сте застрашен? Нали има джамии, хората се молят. Има партия, която защитава правата и свободите на гражданите.

Не, ДПС е комунистическа партия, дъщерна фирма на БСП. Тя никога не е била партия на етническите малцинства, никога не е представлявала техните интереси.

Наистина не ви разбирам – какво ви застрашава? Кажете, за да разбера.

Знаете ли, аз например поисках да бъда уведомен информативно в Следствената служба в Търговище на моя роден език. Казаха не може, забранено е, това е България. Казах им – не разбирам български, не го говоря добре.

Ама как не разбирате български, г-н Юзеиров, ние с вас на какъв език говорим?!

Момент, аз разбирам български, аз говоря 6 езика. Мога да говоря с вас на още 5 езика. Но аз казах, избирам си, имам това право да говоря на моя роден език. Казаха ми – не може, забранено е, това е България. Сега ще има дело, ще ме съдят за хулиганство. Ще им кажа – г-н или г-жо съдия, не разбирам, искам да бъда осведомен на моя роден език. Отговорът ще бъде същият, нали.

Вие сте роден като български гражданин, нали?

Г-жо, предполагам сте начетена и сте били по света и в Европа, и знаете, че това е мое право – да избера на кой език да бъда разпитан, съден и информиран от държавата. Това е мое човешко право. В Белгия искам фламандски, френски, български или турски. Тия четирите езика ги разбирам 95 %. Там служителят ме пита на кой език искате да говорите, и аз понякога казвам български, защото понякога ни карат турци от турските провинции и той говори много лош турски. Всъщност той говори добре турски, но аз не го разбирам. Понякога искам турски преводач, защото ми карат някакъв български преводач, който е от Македония.




Защо не си избрахте фламандски тогава?

Ето, виждате ли, те не ми разрешават нито един от езиците, защото ми казват, че е забранено. Аз мога да поискам и френски, мога да поискам и английски.

Не сте поискали френски и английски, а турски. Защо не сте пожелали превод от фламандски?

Окей, запишете, на делото ще поискам френски или английски, или фламандски. Не, фламандски ще поискам. И какъв ще бъде отговорът? Ще бъде същият. Не става въпрос за турския, а че българският закон забранява на българските граждани. Казват, ако си турски гражданин, ще ти докараме турски преводач. Ако си немски гражданин, немски преводач. Но за българските граждани…

Защо свързвате езика и етническата принадлежност с религията?

Няма нищо общо. Аз познавам много турци католици и източноправославни. Те са към 8-9% в Турция. Мисля, че има и към 3 % евреи.

Е, чак много. Те не са чак толкова много.

Аз познавам и турци-атеисти. 50 % от турците са атеисти.

Е, такива и аз познавам.

Най-големият проблем е, че половината турци са атеисти.

Не виждам къде е проблемът.

Знаете ли, един човек няма ли религия, няма ли вяра и морал, той става кух. Затова сме запазили, че трябва да се преодолее моралната криза. Икономическа, политическа може да има, но най-фрапиращата е моралната. Ние сме в огромна морална криза, тя е по-страшна от икономическата.

Ние? Кои ние? Ние, българите ли?

Да, в България. Аз съм български гражданин, правим партия в България.

Вие всъщност имате двойно гражданство, така ли?

Да, в момента съм с двойно гражданство.

Настоявахте за промяна в Конституцията. Кое точно трябва да се промени?

Че България е еднонационална държава, че официалният език е един, българският. Много неща са, адвокатът ги е приготвил. Мисля, че са около 37 точки, които искаме да променим. А се оказа, че и други формации искат други промени, та стават към 50. Абе да ви кажа честно, май цялата Конституция трябва да се преработи.

Настоявахте за смяна на имена на улици, на градове.

Не настоявам, искам. Редно е. Трябва да ви кажа, че село със 100-процентово мюсюлманско население се казва Света Петка. И на входа на селото е направен параклис с огромен кръст. Това е обида!

Защо да е обида?

Обида е за живеещите в това населено място.

Чакайте малко, докато говорим, през прозореца виждам джамията в центъра на София. Не съм тръгнала да твърдя, че ме обижда. Напротив, археологически паметник е.

Ето това е толерантността. Но защо не направят такъв параклис в стопроцентово християнско село, а го правят в стопроцентово мюсюлманско?! И защо кръщават селото Света Петка?! В България мюсюлманите са 15 % и е редно 15 % от улиците вместо Иван и Драган, да се казват Али и Мехмед.

Дайте да говорим по-конкретно. На кой град искате да смените името?

Ами например моето село. То се е казвало Караач кьой (селото на черното дърво – превод) и е било от 100 % турско население. Избиват турското население…

Кой го избива?

Извънземните.

Кога се е случило това нещо?

Преди 130 години.

Аха, след Освобождението. И?

И извънземните пристигат и избиват турското население, превземат земите и го кръщават на царя – правят го Борисово. От 4 млн. турци в България сега има 800 000, това е един геноцид.

Вие признавате ли Арменския геноцид?

Да, съществувал е. Както сега съществува българския. Както признахме и геноцида в Руанда.

Турция още не е признала Арменския геноцид.

Това си е неин проблем, аз го признавам. Както признавам и българския, който продължава да се извършва.

Какъв геноцид? Какви са му формите на този геноцид, та аз не го виждам?

Да ви кажа ли? 12 насилствени преименувания, 12 асимилации, държавни.

Президентът ви се извини, в парламента сега се разглежда декларация за осъждане на Възродителния процес.

Ето, това трябва да стане.

Добре, де, геноцид значи изтребление. А вие говорите, че имате добър стандарт.

В Белгия, да. Вижте, аз познавам геноцида в Руанда. Там се биха племената хуту и тутси. Това е политиката за отмъщение на големите сили – малтретираните управляват малтретиралите ги.

И каква е връзката?

Че точно обратното се прави в България. Като не смятам евреите и арменците за малцинства, асоциирам ги с източноправославието. Те са си като вас. В държавните служби няма нито един турчин, нито един мюсюлманин, нито един помак. Ислямът е много дискриминиран в България.

Вие сепаритистка партия ли сте?

Какво означава сепаритистка партия?

Да късате територии от България.

Не, но съм привърженик на федералното управление. Не искам да късам и да се присъединяваме към други държави. Но историята показва, че федералният строй е по-успешен за страни като България. Вижте какво е положението в Америка, в Швейцария, в Белгия. Всеки щат се управлява от собствен парламент.

В България има областни управители?

Но те са свързани с държавата.

И като вземете властта в Търговище, какво ще направите?

Първо искаме да направим закон – всеки район да се управлява от собствен… Ето, ние сме 10 % и никога в 7-милионна държава не можем да прокараме закон, който да защитава нашите интереси. Ако вземем властта, ще можем да вземем решение да променим името на Търговище да бъде Ески Джумая. Ако на местна почва го решим, ще си прокараме този закон. Но София няма да го одобри никога, нали?

Там има българи.

Ето, това е правото на 51 % от гласовете. Вижте, ние сме демократични, ние сме толерантни. Показахме го с кръста, с нашия клуб.

Знам, че сте против смесените бракове.

Да, моят опит го доказа – че са несполучливи и неуспешни.

Защо?

Смесени бракове между два различни етноса и една религия са успешни. Но между два различни етноса и две различни религии дават много неприятни истории в практика . Като името на детето, като традиции, като посещаемост на храмовете. Животът го доказа, че са несполучливи. Ако един американец е мюсюлманин, а българката християнка, няма да стане. Аз го преживях, моят род го преживя, няколко пъти.

Във форумите пишете още: “Мисля, че мюсюлманите отдавна са готови за нова партия, която не трябва непременно да бъде обединяваща, а напротив…”

Да, аз не мисля, че в една мюсюлманска партия трябва да дойдат евреи, християни, кришнари, които вече ги имаме. Ние имаме отделни морални ценности. Може да са горе-долу еднакви, но вие ги изкривявате. Нашата морална ценност е много тясно свързана с майката, бащата, семейството, с техните права, правата на децата. Докато вече в едно модерно общество децата не уважават родителите си, което за нас е неприемливо.

Нали помните как започнахме разговор – че партията е обединение, взели ли сте си дори кришнар. Току-що ми казахте, че те нямат място при вас.

Това беше старата идея. Мислех го, да.

Сега сте израснали, променили сте си мисленето, усъвършенствали сте се.

Може би не сме се усъвършенствали толкова, по-точната дума е, че сме се приспособили към времето. Може би се съобразяваме във времето, в което живеем. Много хора казват – ти ходиш в джамия, ама жената ти не се е забрадила. Моята съпруга е 100 % вярваща, но не се забражда. Дъщерите ми ходят с къси поли по дискотеки, аз не мога да им забраня. Това е тяхно лично решение.

Какво ви питаха, като ви викаха на разпит в Търговище?

Запознаха ме с материалите, които са събрали по темата за хулиганството при учредяването на МДС. Показаха ми снимков материал и аз казвам – не отричам, защо събирате документи? Цял свят разбра, че сме учредили мюсюлманска партия. Разпитвали са триста човека, един по един са карани в полицията за разпит! Не сте го чували, нали?

Та утре няма да празнувате, окончателно ли е решението ви?

Празнувам само Курбан Байрам и Рамазан Байрам.

“Аз съм българче” трябва ли да се изучава в училище?

Аз също съм български гражданин, но не съм българин. Аз съм турчин. Да се изучава тогава “Аз съм турче”. Да вървят паралелно.

“Под игото” и “Опълченците на Шипка” трябва ли да се изучават в училище като част от задължителната програма?

Аз съм против. Не би подхождало на един помашки район да се изучава “Аз съм българче”. Или в Разград например. И да ги карат да заставят и да се правят…

Мислите ли, че в “Опълченците на Шипка” се описва достоверно събитие?

Мисля, че да.

А в “Под игото”?

До 80 % да.

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 07 Мар 2010 22:57 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
прочетох само 1/3 и нямах нерви да чета всичко. Искат да ни превземат, но ние истинските българи няма да се предадем без бой.
България над всичко!!!

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 07 Мар 2010 23:44 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
YAVOR написа:
прочетох само 1/3 и нямах нерви да чета всичко. Искат да ни превземат, но ние истинските българи няма да се предадем без бой.
България над всичко!!!

НИЕ младите няма да позволим това , въпреки че имаме различни мнения сме обединени от това да не позволяваме на турците и мангалите да ни завземат . Както и дъртите комунисти които с рабирането си ни погребват !!! И тази партия нямада я бъде, каккто на изборите за парламент показахме кой е шефа и че ни е писнало от грабежи , така няма да позволим и на тези избори да се появяват резаци и да се мислят за велики !!!

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2010 23:10 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
Днес се навършват 25год. от атентата на гара Буново

На днешната дата, преди 25 години, се е случила невиждана трагедия, целенасочен терористичен акт, който имал за цел да вземе невинни цивилни жертви. Вечерта на 09.03.1985 г. вероятно някъде преди гара Златица, във вагона предназначен за майки с деца на влак № 326, движещ се по линията Бургас-София е поставено взривно устройство с часовников механизъм, което трябвало да избухне в момента на преминаването на вагоните през тунела малко преди гара Буново. Забавянето на композицията с 2 минути на гара Златица спасява не един човешки живот – бомбата избухва на открито преди тунела. Убити са 7 души, сред които две глухонеми деца, избягали от пансиона, в който били настанени, за да се приберат в дома си. Има множество ранени.

Това не е единственият атентат в този ден, но със сигурност е „най-успешния”. Бомба избухва и в кафе-сладкарницата на хотел „Сливен” в Сливен, където няма убити. По-малко от година преди това – бомбени експлозии разстърсват чакалнята на жп-гарата в Пловдив и Аерогара Варна. Умира една жена, а ранени са повече от 40 души.

Извършителите на терористичните актове принадлежат към нелегалната организацията, наречена „Турско националноосвободително движение в България”. По-късно извършителите на терористичните актове са заловени и осъдени на смърт. Определени източници твърдят, че движението е предшественик на ДПС и че Ахмед Доган го е оглавил през 1986 година. Самият Доган споделя, че през 1985 година е основал нелегална организация бореща се с престъпните действия по смяната на имената на турците в България. Участието си в тази организация не крие и политикът от ДПС – Касим Дал.

Да сведем глава и да почетем паметта на жертвите на турския тероризъм в България! Никога няма да забравим, никога няма да простим

Човекът в кръгчето е един от атентаторите, който е осъден и след това помилван. В момента мисля, че все още е областен координатор на ДПС в Руен. Виждате и с кого още е на снимката с агент Гоце.
Изображение

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2010 23:45 
Offline
BGT
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 22:56
Мнения: 3977
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
http://news.data.bg/4/economics/120734/ ... 1%81%D0%B8

XAHXHAHAX
de da beshe taka i v Bg...:)))

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2010 23:51 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
те нашите ще се пръскат не могат да погълнат толкова

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2010 19:50 
Offline
Администратор
Администратор
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2009 16:18
Мнения: 1352
Години: 35

Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 58 пъти
Aca написа:
те нашите ще се пръскат не могат да погълнат толкова


А поглъщат те, я ги гледай кви свинчуци всичките... :D

_________________
Докато има будали, ще има и тарикати!
Искаш ли да получиш умен отговор,питай умно.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2010 20:37 
Offline
Администратор
Администратор
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2009 16:18
Мнения: 1352
Години: 35

Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 58 пъти
TNT прочетох целия материал който си постнал, и направо останах шашнат. ТА ТЕ НИ НАРИЧАТ ИЗВЪНЗЕМНИ МАМИЦАТА ИМ!!!
(swear)

_________________
Докато има будали, ще има и тарикати!
Искаш ли да получиш умен отговор,питай умно.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2010 23:54 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
http://www.cybermacedonia.com/kiril.html

wtf :rofl: :rofl:

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2010 00:06 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
TNT написа:
http://www.cybermacedonia.com/kiril.html

wtf :rofl: :rofl:

баси , тука нема нищо верно освен имената им (rofl) (rofl) (rofl)

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2010 21:07 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
брех брех, да не повярваш, че Бойко може да прояви малко мъжество по проблемите с външната ни политика :D

Режем подкрепата за Македония заради Спаска

Македония не може да очаква никаква подкрепа от България за реформирането на съдебната си система, заяви по повод скандала със Спаска Митрова премиерът Бойко Борисов. "Съдебната власт в Македония е независима, но моята много ясна позиция, изразена чрез външното ни министерство е, че докато не си приведат съдебната власт в унисон с европейските изисквания, не могат да очакват подкрепа от нас за тази съдебна система", каза Борисов на пресконференцията с еврокомисар Георгиева.
Припомняме, че на 11 март съдът в македонския град Гевгели отне детето от българката Спаска Митрова и го присъди на бащата Воислав Савич, на когото майката трябва да плаща и издръжка от 40 евро всеки месец. Външното ни министерство определи процеса като непрозрачен и проведен в условията на силно негативна обществена атмосфера. Ден след заседанието Воислав удари Спаска и й счупи мобилния телефон, докато тя пробвала да види детето си в определеното от съда време.

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2010 21:58 
Offline
Оня Луд
Оня Луд
Аватар

Регистриран на: 01 Апр 2005 08:00
Мнения: 351
Години: 43

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Няма да вдигат здравната вноска

http://www.btv.bg/news/bulgaria/story/5 ... noska.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2010 16:27 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
СРАААМ, СРААМ И ПОЗОР!!!!


_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2010 19:21 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Апр 2009 20:03
Мнения: 154
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Всички срещу ГЕРБ и АТАКА които гласуваха за ГМО а наглите атакаджии дори бяха със значики не на ГМО, гадост;
http://www.bnews.bg/article-7200
КАК НИ ИЗЛЪГАХТЕ МАМКА ВИ

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2010 19:57 
Offline
Администратор
Администратор
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2009 16:18
Мнения: 1352
Години: 35

Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 58 пъти
Ебахти простотията честно... :@

_________________
Докато има будали, ще има и тарикати!
Искаш ли да получиш умен отговор,питай умно.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2010 10:52 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Апр 2009 20:03
Мнения: 154
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Мотор и кола на бивш депутат от "Атака" изгоряха в Хасково

http://www.tvevropa.com/bg/news/bulgaria/view/23892

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2010 14:46 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
АТАКА готви протести срещу нова протурска партия

Братя Юзеирови събират циганите в Шумен за създаването на ОТОМАН

АТАКА ще организира протести, с които да посрещне в Шумен учредителите на партия ОТОМАН на скандалните братя Юзеирови. Вчера патриотите гласуваха единодушно специална декларация против основаването на протурската партия. "Не случайно на Разпети петък, в навечерието на най-големият християнски празник Великден за поред път се върши гавра с потъпкване на християнските ценности и неспазването на българските закони. Създаването на партията е демонстрация, че ислямският радикализъм е над християнството и ще допринесе напрежение в Шуменска област", се казва в декларацията на АТАКА.
Новата формация на братя Юзеирови, станали известни с построяването на паметник на незнайния турски войн в родното си село Славяново, ще носи името ОТОМАН (Обединение за толерантност, отговорност, морал и алтернативен напредък). Тя щяла да бъде учредена на 2 април в хотел "Шумен" съобщи вчера Али Юзеиров. Той подчерта, че очакват най-малко 501 човека да присъстват на събранието, за да може да се създаде новата партия. Основната група от така наречените учредители щяла да бъде цигани от града, както това се случи през септември миналата година на събранието за основаването на първата партия на братята "Мюсюлмандемократичен съюз". Емисари на Юзеирови усилено обикалят двете ромски махали в Шумен-Витоша и Бялата пръст, и примамват жителите им с пари и кебапчета. Миналата година хора на Юзеирови стигнаха чак до "Столипиново" в Пловдив в опит да намерят основатели на протурската си партия.
Юзеиров вчера нагло се похвали, че към момента са събрани подписи за създаването не на една, а на три партии. Парафите не били само от България, а принадлежали и на емигранти в Испания, Холандия, Белгия и други. Юзеиров обясни, че учредяването ще бъде в Шумен, защото при предния опит за създаване на партия в село Славяново, много хора са ги нарекли "селски момчета". Плановете са, че ако ще има трета партия, тя да бъде създадена в столицата, каза още Юзеиров. Той подчерта, че сега събраните подписи се пазят много добре, за да не могат да бъдат откраднати като предния път. Преди учредяване на новата партия в Шумен братята ще присъстват в някоя от шуменските джамии за петъчната мюсюлманска молитва.

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2010 13:08 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Апр 2009 20:03
Мнения: 154
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Местният парламент реши: Без ГМО във Варна

http://narodnodelo.bg/todaynews.php?news=2922

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2010 17:40 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
София, лъвов мост, пореден случай


_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2010 19:55 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
Целите и деянията на ционистите - 1 част (от 7)



_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2010 10:58 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
Австралийски рок идол пусна клип за Априлското въстание



2-минутното филмче, което довчера бе гледано от 16207 души, показва как Бътлър и групата му записват своя последен албум "Априлско въстание".

Заглавието е вдъхновено от идването на 34-годишния Бътлър в Копривщица през есента на 2008 г.

"Моят прапрадядо е бил един от борците за свобода в Копривщица, където е станало Априлското въстание. Тук, на това знаме пише "Свобода или смърт", казва Джон в клипа и показва зелено знаме, подарено му преди 1,5 г. от "24 часа".

Тогава помогнахме на музиканта да открие в България живи роднини на прадядо си, емигрирал през 1906 г. Екип на SBS направи филм за завръщането му, който бе излъчен през ноември 2009 г. като един от 6-те в култовата поредица Who do you think you are? - "Кой мислиш, че си ти?".

Поредицата на SBS се прави по модела на популярните серии на британската телевизия Би Би Си и Wall to wall media. В нея известни личности търсят корените си по цял свят.
SBS се обърна за помощ към "24 часа", вдъхновени от 7-годишният ни опит по намиране и събиране на изчезнали близки.


http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=423889

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2010 12:45 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
Още пет години затвор за Хорст Малер

Последният съдебен ден в засега последния съдебен процес срещу Малер. 5 години затвор беше присъдата на съдията в Потсдам за “престъпленията” на мисълта, които Малер е извършил съмнявайки се в исторически особености около съдбата на евреите през Втората световна война. По този начин съдът даже надскочи исканото от прокуратурата наказание – 4 години и 9 месеца.

На 73-годишният Малер беше предявено обвинение, че от 2001-ва до 2004-та в 21 случая е разпращал електронни писма до политици, съдии и медии, в които е поставял под съмнение установената чрез закон версия за Холокау$та. През последните седмици Малер вече беше осъден два пъти по подобни обвинения.

Сега общата присъда от трите процеса става 11 години и 10 месеца. Всичко това за различно от общоприетото мнение.

ДА ЖИВЕЕ ДЕМОКРАЦИЯТА!

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Новини
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2010 15:08 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
"Д-р Марк А. Габриел е роден като Мустафа на 30 декември 1957 г. в дълбоко религиозно ислямско семейство в Египет. На 12 години Мустафа научава Корана наизуст. По-късно завършва най-големия и престижен ислямски университет - "Ал Азхар" в Кайро, и става преподавател по ислямска история и култура в него. Става и имам - води молитвите в джамията в Гиза. Но насилието, заложена в Корана, го отблъсква. При едно пътуване по бизнес делата на семейството до ЮАР приема християнството. Родителите му са в ужас. Според ислямския закон баща му е длъжен да го убие. За да избегне смъртта, "блудният син" бяга през Африка за ЮАР, при което едва не умира от малария и най-после получава религиозно убежище в САЩ. Там приема името Марк Габриел. Досега е издал 6 книги, в които разобличава една от най-големите заблуди на европейците - че причина за тероризма на мюсюлманите са социални, например бедност, невежество и пр. Истинската причина е религиозна - тя е вярата, че да завоюваш чужди страни и народи, да грабиш създаденото от тях и да продаваш народите им в робство е дело благословено от Аллах. Тя е вярата, че един ден ислямският бог ще изпълни обещанието си - да превърне целия свят в халифат, управляван от мюсюлманите, стига те да водят неуморно джихад "по пътя на Аллаха". Неотдавна в България излезе един от неговите бестселъри "Пътешествие в ума на един ислямски терорист" (Изд. Мемра" ООД). В нея д-р Габриел дефинира петте стълба на радикалната ислямска философия, което е негов оригинален и уникален принос в изследването на явлението. В следващите няколко броя ще ви представим откъси от това проникновено четиво.

http://www.vestnikataka.com/?module=dis ... ormat=html

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 540 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов