Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 03 Май 2024 04:20

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 530 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2006 16:40 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 04 Окт 2005 19:13
Мнения: 1523
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не ме интересува кво става а и да можех да гласувам няя да гласувам те си живуркат живота и нищо не праят не съм чул нищо да напраи тоз селяк

_________________
Цитат:
добрич се намира ж района на добруджа.(на 50км от гр.Варна)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2006 16:56 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Michelin написа:
Не ме интересува кво става а и да можех да гласувам няя да гласувам те си живуркат живота и нищо не праят не съм чул нищо да напраи тоз селяк

ти значи си мангал, аз така го разбирам, щом не би гласувал. Ти какво искаш да направи Волен като няма никакви права в момента? И аз съм против Волен, но съм за АТАКА, и ще гласувам за него, защото нямам избор, няма да гласувам за антибългарския президент в момента Първанов, нито пък за дядото Беронов подкрепен от десните партии, затова бих дал гласа си за Волен, за да е по - малък шанса за Първанов.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2006 16:58 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 04 Окт 2005 19:13
Мнения: 1523
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не съм сапун ма те само 3 ли са кандидатите ве :bang: начи не следя политиката както тря

_________________
Цитат:
добрич се намира ж района на добруджа.(на 50км от гр.Варна)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2006 17:04 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Michelin написа:
Не съм сапун ма те само 3 ли са кандидатите ве :bang: начи не следя политиката както тря

че ти следиш ли нещо??
Кандидате не са 3-ма, но другите са някакви измислени и нямат никакви шансове да спечелят. Просто с най - големи шансове са Първанов и Сидеров. Беронов, няма никакви шансове, защото не е толкова популярен

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2006 18:01 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 01 Дек 2005 17:31
Мнения: 890
Местоположение: Добротица
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Цитат:
затова бих дал гласа си за Волен, за да е по - малък шанса за Първанов.

ей затова на управляват хора които не ни харесват щото Българина
никога не гласува щот някой му харесва ,а защото някой не му харесвал.Сигурно и аз съм в това число ама не ми излизайте с думите
гласувайте да не спечелят циганите или там квито са,щото ти гласуваш ама не се знае след като дадеш гласа си за тоя човек дали няма да се отметне от думите си.Те и БСП бяха врагове на ДПС ама за власт кво ли не прави човек.Като не си ориентиран за кого да гласуваш по добре да не дадеш гласа си отколкото да го дадеш за някой които не та кефи ,ама пък мразиш другия и после да съжаляваш

Специално за президент пък няма особено значение кой ще е
президента в България има главно представителни функций


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2006 12:25 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 04 Сеп 2006 21:21
Мнения: 938
Години: 29

Местоположение: На баскетболното игрище ;)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Сички са тапанари само Парванов става!!!! :P


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2006 19:05 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 35

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
ViRuS_m написа:
Сички са тапанари само Парванов става!!!! :P


:bestwishes: :bestwishes:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2006 19:49 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 37

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ViRuS_m написа:
Сички са тапанари само Парванов става!!!! :P

Точно пък пАрванов нищо не е направил както трябва за тая държава... даже се чудя как може да бъде толкова нагъл да се кандидатира отново... :good mornig:

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2006 20:38 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 07 Юли 2005 18:11
Мнения: 32
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Първанов е най-малкото зло :) И единствен поне дава вид на сериозен човек...

_________________
Ударная любовь Стучит по проводам И проникает в нас Ударом телеграмм Барьерная любовь Прокладывает путь
В барьеры и мосты Где скрылись я и ты


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2006 21:38 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
GroysmaN написа:
Първанов е най-малкото зло :) И единствен поне дава вид на сериозен човек...

Президентът Първанов допусна чужди военни бази на българската територия, не направи нищо за спасяването на АЕЦ "Козлодуй", не върна нито един закон, който работи срещу българите, не обелва нито дума срещу процеса на турцизация и не казва нищо против новините на турски и дискриминацията на българи в смесените региони. Той протектира обръчите от фирми на ДПС, изсичането на горите, източването на Държавния резерв и всички мафиотски действия на движението. Поради тези причини категорично смятам, че президентът не защитава националните интереси и затова трябва да бъде победен
Освен това Първанов е бил и агент на Държавна сигурност, той даде мандата за правителството на ДПС
, това не е български президент, той е турски. Затова трябва да отидем и да гласуваме на президентските избори дори и да не е за Волен Сидеров. Всеки глас е решаващ, всеки си казва ама моя глас ли ще е решаващ за какво да ходя....... ей затова сега мангалите ни управляват. Ако сте истниски българи вземете се в ръце и отидете да гласувате на 22.10.2006г.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2006 21:47 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 28 Ное 2005 00:08
Мнения: 158
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
RS4 написа:
Цитат:
затова бих дал гласа си за Волен, за да е по - малък шанса за Първанов.

ей затова на управляват хора които не ни харесват щото Българина
никога не гласува щот някой му харесва ,а защото някой не му харесвал.Сигурно и аз съм в това число ама не ми излизайте с думите
гласувайте да не спечелят циганите или там квито са,щото ти гласуваш ама не се знае след като дадеш гласа си за тоя човек дали няма да се отметне от думите си.Те и БСП бяха врагове на ДПС ама за власт кво ли не прави човек.Като не си ориентиран за кого да гласуваш по добре да не дадеш гласа си отколкото да го дадеш за някой които не та кефи ,ама пък мразиш другия и после да съжаляваш

Специално за президент пък няма особено значение кой ще е
президента в България има главно представителни функций



RS4 ПРЕЗИДЕНТ!!!

:clap: :bestwishes: :clap:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2006 21:54 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 07 Юли 2005 18:11
Мнения: 32
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
GroysmaN написа:
Първанов е най-малкото зло :) И единствен поне дава вид на сериозен човек...

Президентът Първанов допусна чужди военни бази на българската територия, не направи нищо за спасяването на АЕЦ "Козлодуй", не върна нито един закон, който работи срещу българите, не обелва нито дума срещу процеса на турцизация и не казва нищо против новините на турски и дискриминацията на българи в смесените региони. Той протектира обръчите от фирми на ДПС, изсичането на горите, източването на Държавния резерв и всички мафиотски действия на движението. Поради тези причини категорично смятам, че президентът не защитава националните интереси и затова трябва да бъде победен
Освен това Първанов е бил и агент на Държавна сигурност, той даде мандата за правителството на ДПС
, това не е български президент, той е турски. Затова трябва да отидем и да гласуваме на президентските избори дори и да не е за Волен Сидеров. Всеки глас е решаващ, всеки си казва ама моя глас ли ще е решаващ за какво да ходя....... ей затова сега мангалите ни управляват. Ако сте истниски българи вземете се в ръце и отидете да гласувате на 22.10.2006г.


Стоянов не е ли бил агент (репресиран адвокат през комунизма...айде бе ! :clap: )Берончов ще пукне по средата на мандата,толкова е смешен,че няма смисъл да го коментираме.А Волен говори някои умни неща,ала твърде залита надясно,а на всичкото отгоре от обкръжението му ми призлява...

_________________
Ударная любовь Стучит по проводам И проникает в нас Ударом телеграмм Барьерная любовь Прокладывает путь
В барьеры и мосты Где скрылись я и ты


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2006 00:18 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Дек 2005 02:39
Мнения: 134
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ще пукне до края на мандата
ахаха
тва беше мн добро
браво


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2006 00:23 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 07 Юли 2005 18:11
Мнения: 32
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ani написа:
Ще пукне до края на мандата
ахаха
тва беше мн добро
браво


Честността ми ме кара да призная,че не съм измислил аз лафа,а прочетох някъде нещо в тоя дух :)

_________________
Ударная любовь Стучит по проводам И проникает в нас Ударом телеграмм Барьерная любовь Прокладывает путь
В барьеры и мосты Где скрылись я и ты


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2006 00:24 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Дек 2005 02:39
Мнения: 134
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ми нищо ама пак си е супер смешно


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2006 02:04 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 37

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Абе неразбрахте ли че на България и трябва президент който на въпроси като този "Искаш ли да те е*бем?" от разни др страни или ЕС да отговаря "Не мерси аз вас ще е*ба!"......този човек не е ДРИСНЯН....извинявайте-ПЪРВАНКО!.... а Стоянов е кон затова няма право да участва на изборите.....а Беронов е undead :O_o: ....от СДС са го resurect-нали специално за изборите ...ама мирише ..... :) :P

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2006 19:18 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 23 Юни 2006 08:08
Мнения: 730
Местоположение: Beyond The Within
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ето затова форума е на такова високо ниво,заради привържениците на Волен!Евала момчета


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2006 20:46 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 07 Юли 2005 18:11
Мнения: 32
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DiviNe написа:
Абе неразбрахте ли че на България и трябва президент който на въпроси като този "Искаш ли да те е*бем?" от разни др страни или ЕС да отговаря "Не мерси аз вас ще е*ба!"......този човек не е ДРИСНЯН....извинявайте-ПЪРВАНКО!.... а Стоянов е кон затова няма право да участва на изборите.....а Беронов е undead :O_o: ....от СДС са го resurect-нали специално за изборите ...ама мирише ..... :) :P


Истинският политик не използва изрази като "Не мерси аз вас ще е*ба!",а постига целите си "со кротце,со благо".Едва ли Първанов спада към тази графа наистина,но се приближава доста повече отколкото Волес Сидеров,който е явен популист и затова ви се харесва.И на мен ми харесват много от нещата,които казва,но с фенове от типа на Боян Расате,какво добро може да се очаква...

_________________
Ударная любовь Стучит по проводам И проникает в нас Ударом телеграмм Барьерная любовь Прокладывает путь
В барьеры и мосты Где скрылись я и ты


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 04:01 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 37

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
GroysmaN написа:
DiviNe написа:
Абе неразбрахте ли че на България и трябва президент който на въпроси като този "Искаш ли да те е*бем?" от разни др страни или ЕС да отговаря "Не мерси аз вас ще е*ба!"......този човек не е ДРИСНЯН....извинявайте-ПЪРВАНКО!.... а Стоянов е кон затова няма право да участва на изборите.....а Беронов е undead :O_o: ....от СДС са го resurect-нали специално за изборите ...ама мирише ..... :) :P


Истинският политик не използва изрази като "Не мерси аз вас ще е*ба!",а постига целите си "со кротце,со благо".Едва ли Първанов спада към тази графа наистина,но се приближава доста повече отколкото Волес Сидеров,който е явен популист и затова ви се харесва.И на мен ми харесват много от нещата,които казва,но с фенове от типа на Боян Расате,какво добро може да се очаква...

Ами явно си леко тъп като неможе да разбереш едно вулгарно сравнение на една напълно "нормална" ситуация.... :bang:

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 11:48 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 07 Юли 2005 18:11
Мнения: 32
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DiviNe написа:
GroysmaN написа:
DiviNe написа:
Абе неразбрахте ли че на България и трябва президент който на въпроси като този "Искаш ли да те е*бем?" от разни др страни или ЕС да отговаря "Не мерси аз вас ще е*ба!"......този човек не е ДРИСНЯН....извинявайте-ПЪРВАНКО!.... а Стоянов е кон затова няма право да участва на изборите.....а Беронов е undead :O_o: ....от СДС са го resurect-нали специално за изборите ...ама мирише ..... :) :P


Истинският политик не използва изрази като "Не мерси аз вас ще е*ба!",а постига целите си "со кротце,со благо".Едва ли Първанов спада към тази графа наистина,но се приближава доста повече отколкото Волес Сидеров,който е явен популист и затова ви се харесва.И на мен ми харесват много от нещата,които казва,но с фенове от типа на Боян Расате,какво добро може да се очаква...

Ами явно си леко тъп като неможе да разбереш едно вулгарно сравнение на една напълно "нормална" ситуация.... :bang:


Внимавай с квалификациите,ако обичаш и се опитай да вникнеш в написаното от мен.Аргументът "Абе ти си тъп и затова не си прав",далеч не доказва правотата на атакаджиите.

_________________
Ударная любовь Стучит по проводам И проникает в нас Ударом телеграмм Барьерная любовь Прокладывает путь
В барьеры и мосты Где скрылись я и ты


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 12:19 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 37

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
GroysmaN написа:
DiviNe написа:
GroysmaN написа:
DiviNe написа:
Абе неразбрахте ли че на България и трябва президент който на въпроси като този "Искаш ли да те е*бем?" от разни др страни или ЕС да отговаря "Не мерси аз вас ще е*ба!"......този човек не е ДРИСНЯН....извинявайте-ПЪРВАНКО!.... а Стоянов е кон затова няма право да участва на изборите.....а Беронов е undead :O_o: ....от СДС са го resurect-нали специално за изборите ...ама мирише ..... :) :P


Истинският политик не използва изрази като "Не мерси аз вас ще е*ба!",а постига целите си "со кротце,со благо".Едва ли Първанов спада към тази графа наистина,но се приближава доста повече отколкото Волес Сидеров,който е явен популист и затова ви се харесва.И на мен ми харесват много от нещата,които казва,но с фенове от типа на Боян Расате,какво добро може да се очаква...

Ами явно си леко тъп като неможе да разбереш едно вулгарно сравнение на една напълно "нормална" ситуация.... :bang:


Внимавай с квалификациите,ако обичаш и се опитай да вникнеш в написаното от мен.Аргументът "Абе ти си тъп и затова не си прав",далеч не доказва правотата на атакаджиите.

Ти се научи да четеш както трябва после ми казвай дали мога или немога да вниквам в някакво "съдържание".....както виждаш такова изречение никъде не съм писал: "Абе ти си тъп и затова не си прав".....и няма и да го напиша...
:good mornig:

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Сеп 2006 16:29 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
И Петър Берон се готви за кандидат-президент

Месец и половина преди насрочените за 22 октомври избори за държавен глава за участие в надпреварата вече се подготвят четири кандидатпрезидентски двойки с националистически виждания. Досега официално намеренията си да се борят за "Дондуков" 2 са заявили лидерът на "Атака" Волен Сидеров с подгласник Павел Шопов, председателят на Обединението на българските националисти "Целокупна България" Григор Велев с о.р. ген. Йордан Мутафчиев и бившият депутат от БСП о.р. ген. Любен Петров заедно с Нели Топалова, подкрепени от новоучреденото Национално патриотично обединение.
В четвъртък народният представител от "Атака" и зам.-председател на Съюза на патриотичните сили и воините от запаса "Защита" Петър Берон каза за "Дневник", че също възнамерява да се кандидатира и вече се събират подписи в негова подкрепа. За кандидат-вицепрезидент той се е спрял на напусналата преди време групата на "Атака" и настоящ независим депутат Стела Банкова. Берон ще участва за трети път на президентски избори след 1992 г. - като подгласник на Жорж Ганчев, и 2001 г., когато беше кандидат за държавен глава заедно с о.р. ген. Стоян Андреев. Той обясни, че не е информирал ръководството на "Атака" за намеренията си.
Появата на толкова играчи на националистическия фронт ще засегне потенциала на Волен Сидеров, макар и той да е най-разпознаваемият кандидат в сравнение с останалите, коментираха за "Дневник" директорите на "Алфа рисърч" Боряна Димитрова и на "Медиана" Кольо Колев. В последните седмици се появиха мнения на социолози, че не е изключено при настоящата конфигурация от участници в изборите Сидеров да се класира на балотаж срещу борещия се за втори мандат Георги Първанов. Все пак едва ли може да се очаква много драстичен отлив на гласове от лидера на "Атака" към другите кандидати, смята Колев. Според Димитрова обаче кандидатите в полето на национализма имат потенциал да отнемат гласове и от социално неудовлетворените леви избиратели. Трудно е да се прогнозира в какъв мащаб ще е това, но определено явяването на толкова много подобни кандидати намаляват шансовете на президента Първанов за победа на първи тур, каквато цел той заяви, добави тя. По думите й централният въпрос е колко от левите гласове, които не са дадени за Първанов на първия тур, ще се върнат към него на балотажа или ще бъдат безвъзвратно загубени за левицата.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Сеп 2006 22:11 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
15 са партиите и инициативните комитети, регистрирани за участие в президентските избори в ЦИК

София. 15 са партиите, коалициите и инициативните комитети, регистрирани за участие в президентските избори в ЦИК. Регистрирани до 19 часа тази вечер, когато изтече крайният срок са НДСВ, ССД, БЗНС на Георги Пинчев, инициативен комитет, издигнал кандидатурите на Георги Първанов и Ангел Марин, Обединение на българските националисти ”Целокупна България”, партия „Ред, законност и справедливост”, инициативен комитет, издигнал кандидатурите на Неделчо Беронов и Юлиана Николова, партия „Атака”, БЗНС –НС, политическа партия “Обединен блок на труда”, инициативен комитет за издигане на ген. Любен Петров и Нели Топалова, инициативен комитет за издигане на Валерий Спасов и Емилия Бахарова, политическа партия Българска комунистическа партия, инициативен комитет за издигане на Росен Николов и Димитър Маринов – Пищова, инициативен комите за издигане на Петър Берон и Стела Банкова. ЦИК е отказала регистрация на политическа партия Съюз на демократичните партии и движения, заради неизпълнени условия при подаването на документите.

И така виждате колко кандидатури има за президенти, дори и тази на Митьо Пищова.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Сеп 2006 22:22 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
Нихат Кабил: Твърде вероятно е ДПС да подкрепи Георги Първанов. възможността за подкрепа на Неделчо Беронов все повече намалява.

че те имали ли са намерение да подкрепят дъртака, колко са жалки тез мангали, малее......
Този дядо Н. Беронов е бил 7год. председател на Конституционния съд, и не е сезирал прокуратурата за прекратената процедура от 91-а година за неконституционното присъствие на ДПС в политическия живот

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Сеп 2006 22:33 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Ето тази тема намерих по политолгия.

Цитат:
За президентските избори.

Основния проблем на Въпросът за президентските избори е че е твърде рано да се правят каквито и да е прогнози основани на реални факти.Толкова е рано че дори не са известни и никакви кандидати.Следователно нашата прогноза ще се основава на съвсем хипотетични предсказания. На първо място ще трябва да разгледаме външно политическите фактори, които ще обуславят политическите процеси, а именно вече ще е ясно нас дали ни „приемат” или не в ЕС.Това ще е ключов фактор за рейтинга на правителството и от тук за президента.
Президентските избори ще се проведат през есента на 2006.До тогава ще е ясно какво е направено от българското правителство и какво не.До къде е стигнала реформата в сфери като националната сигурност, икономиката, социалната сфера здравеопазване и др.Ако ни приемат логично само управляващите партии ще има достатъчно обществена подкрепа за да играят за успех на президентските избори.Това са Коалиция за България, НДСВ и ДПС, като последната разбира се няма да участва но ще подкрепи един или друг кандидат президент.ДПС отново ще играе важна роля защото това са 10% от българските гласоподаватели.Интригата ще се завърже около НДСВ или КБ.
Важно е да се отбележи, и състоянието на вътрешно политическата среда.Десния проект според мен няма да е в състояние да се изправи за толкова кратко време.Това разбира се зависи преди всичко от това как ще се развият нещата около избор на нов ръководен състав на партията.Аз дълбоко се съмнявам, че ще се случи добър лидер от ранга на Доган или Първанов, който да предефинира изцяло дясното мислене..Тези избори за тях ще бъдат тест за реалната електорална подкрепа, която получават.В зависимост от рефомите, които се направят в дясното пространство за президент ще е необходимо колкото и да са фрагментирани да се обединят за да формират и подкрепят единна кандидатура за президент.Аз вярвам че Надежда Михайлова няма да бъде избрана повторно.най вероятно ше бъде избран човек , който да намали тежненията по хоризонталата ОДС-ДСБ.За да постигнат каквато и да е електорална подкрепа ще трябва да настъпи окрупняване на партията.Между другото разпад на антилевите партии се наблюдава и повечето бивши соцстрани.На пример в Полша те не успяха да си върнат каквато и да е подкрепа като на пример „Сомооброна”.
Що се отнася до левия спектър основния проблем там ще бъде успешното развитие на правителството.Най-вероятно Г.Първанов ще се кандидатира за нов мандат и той ще е най-силния претендент за президент.Той може да стъпи съвсем спокойно на успешния си мандат като президент.За да се получи по- пълна прогноза ще трябва да направя анализ на неговите действия като президент.Съществуват много критики по отношение на правителството. Вярно е че това правителство тръгва с най-ниския рейтинг до сега.Изследване показва че правителството на Костов е имало най-висок рейтинг.Вярно е че правителството ще предприема множество мерки като повишаване на тока и горивата, което ще доведе до цялостно поскъпване на живота.Тези непопулярни мерки обаче ще вървят в сянката на навечерието на присъединяването ни и аз твърдя че периода няма да е достатъчно дълг за да се отрази негативно на правителството и от тук на президента, който е неговия стратег.
Всеки един от президентите до сега оставяше различен оттенък на президентската институция. Като се започне от силовят президент – Петър Младенов, минава се през президента, който беше постоянно в конфликт с парламента Жельо Желев,след това любимеца на софиянци, но провалилия се поради агресивен PR Петър Стоянов и се стигне до сегашния президент. За Г. Първанов можем да кажем, че си заслужава одобрението, което получи. Много премерени обществени прояви, уравновесен. Притежава един от най добрите съветнически екипи в държавата.Той значително подсили президентската институция, така наречената нулева власт.Първанов превърна президентската власт в над институционален център на властта.Това той постигне не натрапчиво, умерено и много професионално. Резултатът е че сега всички се съобразяват с него до степен че някои се страхуват се страхуват. Така да се каже той превърна нулевата власт в особено влиятелна за постигане ,както на скорошни така и на дългосрочни цели. .Не би следвало да го упрекваме че използва слабите места на закона.Веднага трябва да обясним,че той просто не използва незаконосъобразни средства, открива не реализирани властови ресурси от изпълнителната власт. Именно тук се крие неговата лидерски способност граничещи на моменти с гениалност. Той използва не реализирани низши в изпълнителната власт където той изпрати свои хора.Тук може да посочим станалата прецедент квота на президента в ЦИК.Не еднократно той използва правомощията си с изключително прецизирани действия за решаване на проблеми, като дори самото правителство не можа да се справи.Като се започне от изтеглянето на българските войски от Ирак та се стигне до посредничеството му в междуинституционални спорове.Никой от лидерите на партии в България не може да каже, че той не голям професионалист.Президентът също така подписа доста международни договори.Всяка намеса на президента се обосновава много точно и изглежда че той успява отново използвайки консенсусни похвати да убеди насрещната страна в правотата на своите действия.
Нека да погледнем последните му вътрешнополитически действия.Първанов започна да разбива екипа си и да ги разпраща по всички ключови центрове на властта.Веднага поглеждаме към Ивайло Калфин, който стана външен министър.Също така той използва много добре правомощията си за назначаване на посланици.В тази си част той срещна сериозна съпротива по времето на Соломон Паси. Важно е да се отбележи че много от настоящите посланици пресрочиха своя мандат поради конфликта ,който се породи между министъра и президента.Това естествено веднага рефлектира и върху българската външна политика.
Аз вярвам че Първанов вече мисли за следващите избори. Както стана ясно той разпраща настоящия си съветници и довереници по ключови постове в администрацията, като по този начин ще наглежда действията на Станишев и министерствата поверени на коалиционните му партньори.Те ще бъдат заместени от президента с по-агресивни професионалисти.Това е при шаха се нарича двоен ход с едно движение се постигат две цели. Един от стратегическите ходове, които убягна на анализаторите напоследък е формирането на тристранната коалиция - ДПС НДСВ и БСП. Ние трябва да си зададем следния въпрос.Защо тристранна + ДПС ? На пръв поглед НДСВ и БСП можеха да сформират сами правителство.Колкото по-малко участници има, толкова повече ще ше да има за тях.Да не говорим, че НДСВ въобще не искаше ДПС да участва - тогава ? Както се забеляза от начало Коалиция за България лансира идеята за участието на ДПС в правителството.
За да си отговорим на този въпрос ще трябва да се върнем назад от 1992 когато ДПС участваше в изборите и подкрепата, която те получават е около 5% тогава се провеждат и президентски избори.ДПС не гласно подкрепя Жельо Желев.Вече през 1996 ноември решителната подкрепа за Петър Стоянов се получава от ДПС отново. Най-очевидният момент е през 2001 когато отново с решителния глас Доган подкрепя Г.Първанов за президент.Така че изглежда сделката е сключена-Доган ще подкрепи Първанов ако участва във властта.Доган много успешно подрежда картите си.Той знае че ако не участва в правителството ще започнат сериозни сблъсъци с АТАКА.Резултатът е с един куршум два заека – участие в правителството и размиване на сблъсък с АТАКА.
При анализа си не трябва да пропускаме АТАКА.Те имат много скрит потенциал.След като влезнаха в парламента основната им идея беше да инициират предсрочни избори - подобно на всички млади опозиционни партии.АТАКА е формация, която постоянно набира сила.Нейния електорат може да достигне 15%, което вече ще ги превърне в решаващ партньор на партиите с най-широка парламентарно представителство.Вярно е че АТАКА няма партийна структура, а само един лидер но това не има пречи да объркат сметките на останалите кандидати за президент.Най-вероятно те ще излъчат кандидат прдимно за да си премерят силите .
До тук разгледах ситуация при , която България стане член на ЕС.Но при евентуален обрат.Ще се иска вот на недоверие към правителството.Разбира се той няма да мине, но косвено ще нанесе удар по имиджа на Пъврванов и той от най-силен кандидат да се изравни с останалите.Трябва да си признаем,че при евентуален не успех за членство предизборната надпревара ще стане съвсем непрогнозируема.Твърди се че преходът е приключил.Това означава,че правителството ще остане дори и бе българската интеграция в ЕС.Аз лично се съмнявам че няма да ни приемат.Въпреки ,че сега много ни плашат със разни доклади, които може би ще са отрицателни и така нататък, цялостната стратегия на ЕС включва и България.Самия смисъл от предпазната клауза е за да всява страх в политиците.Тя съчетава в себе си два момента, от една страна плаши политика че ако то не интегрира страната си в ЕС ще изгуби изборите в собствената си страна и от друга ги стимулират да работят по-усърдно.
Като крайна прогноза аз твърдя че Г.Първанов ще излезе най-силният претендент.Ако не се появи друга консенсусна фигура той ще спечели.Едва ще се мине без балотаж тъй като не се чака много висока избирателна активност.В края на краищата президента е от най-влиятелните фигури в държава в момента и рейтинга му постепенно се покачва.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2006 10:23 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Ето една интервю на двама комунисти по НТВ от днес сутринта.

Цитат:
Водещ: Добро утро и добре дошли.
Евгения Живкова: Добро утро.
Илия Божинов: Добро утро.
Водещ: Ще ми позволите да започнем, обаче, с г-н Божинов, тъй като той е бил на пленума, разполага и с документа, който един вестник днес определя като, беше доста забавно, “БСП с наръчник, Първанов – президент” – това е заглавие от вестник “Монитор”. Това наръчник ли е, г-н Божинов?
Илия Божинов: Не. Това е една книга, която по-голямата част от самата книга е със списъци на хора, които са в инициативните комитети, издигнали Първанов.
Водещ: Да, за по-добра координация.
Илия Божинов: Да, ами просто отзад има два доклада. Едното е изказването на Стефан Данаилов, който е шеф на Инициативния комитет за издигане на Първанов, другото е изказване на самия президент в отговор на събраната подписка за издигането му за президент.
Водещ: Разбира се, преди да светнат прожекторите и да се включат камерите, аз разгледах този документ, тъй като съм пристрастен, особено към документи на БСП и видях, че доста подробно сте подчертал речта на Първанов с удивителни, с така доста солидни заметки. Вероятно нещо Ви е направило впечатление.
Илия Божинов: Ами, защото много от това, което казва Първанов, се покрива с това, което нашето ляво крило от БСП твърди.
Водещ: Така ли? Тезите на Първанов се покриват с тезите на лявото крило в принципната си оценка?
Илия Божинов: Точно така, да.
Водещ: Какво точно е сходството, бихте ли цитирал?
Илия Божинов: Да, първо тезата му, че трябва да има промени в политическата система и които промени се изразяват в това да се увеличи мажоритарното начало при изборите, което е една от нашите основни тези.
Водещ: Така.
Илия Божинов: Второто, е че трябва да се засили пряката демокрация, т.е. референдумите, което е също друга наша теза. Мога тук дори да цитирам.
Водещ: Така.
Илия Божинов: “Необходимо е пречистване в българската политика, да се изкорени практиката властта в България да е сигурен и успешен бизнес, без риск и с висок процент печалба”.
Водещ: Може ли да прочетете оценката за правителството и за оптимистичните отчети?
Илия Божинов: Значи, оценката за правителството, разбира се, е принципно добра, тъй като се отчита, че това правителство ще ни вкара в ЕС, но има и критика, която до голяма степен се покрива с нашата критика към правителството.
Водещ: Коя е тя?
Илия Божинов: Ами, ще ви прочета просто откъси. “Хората обаче реално не усещат позитивните промени, които са в отчета на правителството. Мнозина от нашите сънародници продължават да живеят така зле, както са живели и преди три, пет и десет години и мисля, че ако сега правителството не види този реален проблем, има опасност и в бъдеще да се предадат подобни оптимистични отчети”.
Водещ: Това, този фрагмент от словото на г-н Първанов съвпада с вашите критики до голяма степен, да не кажа почти сто процента.
Илия Божинов: Така е, да.
Водещ: Г-жо Живкова, лява или дясна политика осъществява в момента правителството с премиер Сергей Станишев?
Евгения Живкова: Както г-н Божинов каза, има хора в БСП, може би по-ляво ориентираните привърженици на левицата, смятат, че правителството осъществява по-дясна политика.
Водещ: А според Вас каква политика осъществява?
Евгения Живкова: Аз смятам, че правителството осъществява, в момента, реално възможната политика, която на този етап би могло да осъществява. По принцип политиката на правителството е в рамките на един четири годишен мандат и аз лично смятам, че това правителство и това НС ще успее да изпълни ангажиментите, които е поело. Не малко неща са свързани, са направени през тази година в сферата на социалните придобивки и на повишаването на стандарта на живота на хората, което не е може би достатъчно, но все пак мисля, че за една година това е възможното.
Водещ: Да, обаче, което ни казвате, съществено се разминава с оценката на г-н Първанов, който подчертава, че хората продължават да живеят толкова зле, както и преди пет, и преди десет години.
Коритаров сега ли разбра, че на Първанов винаги му я пишат речта, както на нашата кметица.
Цитат:
Илия Божинов: Второто, е че трябва да се засили пряката демокрация, т.е. референдумите
Като искат да се засилят референдумите, защо не се допитаха за Американските бази, за приемането ни в ЕС, за затварянето на АЕЦ, как може да им вярвате на такива хора и да ми гласувате за тях.
Цитат:
“Хората обаче реално не усещат позитивните промени, които са в отчета на правителството. Мнозина от нашите сънародници продължават да живеят така зле, както са живели и преди три, пет и десет години и мисля, че ако сега правителството не види този реален проблем, има опасност и в бъдеще да се предадат подобни оптимистични отчети”.
Ако са видели, че живеем зле, защо нищо не направиха, ами продължават да вдигат цените на стоки и тн. а заплатите не ги вдигат, за изборите веднага са сетили, че сме зле, а после всичко по старо му. От сумати и години слушам едно и също от БСП, СДС и НДСВ и никаква промяна.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2006 10:42 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Ето част от това, за което ще се бори В. Сидеров, ако спечели изборите.
Цитат:
за разполагането на бази на САЩ на наша територия, изпращането на войски в Ирак, участието на незаконната етническа партия ДПС във властта. "Необяснимо е мълчанието на Първанов за всички сделки и далавери, които опоскаха до кости скелета на държавата. Както и защо БСП-претендентът не отне българското гражданство на лицето Адем Кенан, което нарече българите "изроди"

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Сеп 2006 15:27 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
Политическият съвет на НДСВ реши партията да не участва със свой кандидат в президентските избори. Симеон Сакскобургготски призова симпатизантите на партията да гласуват, тъй като по думите му те са достатъчно зрели, за да направят правилен избор. Днешното решение председателят на партията обясни с нагласата на избирателите и на политическия съвет той да се кандидатира за президент, нещо което още през 2004 година Сакскобургготски е решил, че няма да направи. Сакскобургготски каза, че ако евентуално има втори тур, НДСВ сигурно ще призове да се гласува за някого.

шансовете за Първанов стават по - големи :( а пък и НДСВ сигорно ще го подкрепи, да е*а :(

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Сеп 2006 15:31 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Утре в Добрич, ще е Кандидат-президентската двойка на “Ред, законност и справедливост” (РЗС) – Георги Марков и Мария Иванова, заедно с председателя на Централния предизборен щаб Яне Янев и част от екипа. Срещата в Добрич е от 18 часа в хотел “България”.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Сеп 2006 15:52 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 35

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
YAVOR написа:
Цитат:
Политическият съвет на НДСВ реши партията да не участва със свой кандидат в президентските избори. Симеон Сакскобургготски призова симпатизантите на партията да гласуват, тъй като по думите му те са достатъчно зрели, за да направят правилен избор. Днешното решение председателят на партията обясни с нагласата на избирателите и на политическия съвет той да се кандидатира за президент, нещо което още през 2004 година Сакскобургготски е решил, че няма да направи. Сакскобургготски каза, че ако евентуално има втори тур, НДСВ сигурно ще призове да се гласува за някого.

шансовете за Първанов стават по - големи :( а пък и НДСВ сигорно ще го подкрепи, да е*а :(
:clap: :clap: :clap: :clap:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 530 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов