Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 27 Апр 2024 11:14

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 530 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2006 00:35 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 11 Дек 2004 03:46
Мнения: 485
Местоположение: Добрич
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
ама ти вярваш на това което хората говорят ли беее или на телевизията :haha: заблуден си!!

_________________
Кучетата лаят - Голфът си върви!

http://www.vbox7.com/play:5aec15aa


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2006 00:37 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2005 17:18
Мнения: 1355
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Най вероятно си прав,но едва ли ще е по-лошо от зимата на 1996, ама тва жадно за власт фотогравче от Ямбол, най малко не е достоино за български президент.

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2006 00:37 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
The HiT написа:
ама ти вярваш на това което хората говорят ли беее или на телевизията :haha: заблуден си!!

ами помисли трезво и вземи да слушаш, какво е говорил Сидеров. Ти дори не знаеш какво е направил Сидеров за 1год в Парламента и целите му не знаеш като президент а пишеш.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2006 00:41 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 11 Дек 2004 03:46
Мнения: 485
Местоположение: Добрич
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
YAVOR написа:
The HiT написа:
ама ти вярваш на това което хората говорят ли беее или на телевизията :haha: заблуден си!!

ами помисли трезво и вземи да слушаш, какво е говорил Сидеров. Ти дори не знаеш какво е направил Сидеров за 1год в Парламента и целите му не знаеш като президент а пишеш.


Напротив, знам - НИЩО!!!

пс: ТИ СИ ФАНАТИК!!! ;)

_________________
Кучетата лаят - Голфът си върви!

http://www.vbox7.com/play:5aec15aa


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2006 00:43 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 11 Дек 2004 03:46
Мнения: 485
Местоположение: Добрич
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
IVOSTIIL написа:
.....ама тва жадно за власт фотогравче от Ямбол, най малко не е достоино за български президент.


Няма как да не се съглася с това мнение, истината!!!

_________________
Кучетата лаят - Голфът си върви!

http://www.vbox7.com/play:5aec15aa


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2006 00:45 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
The HiT написа:
Напротив, знам - НИЩО!!!

пс: ТИ СИ ФАНАТИК!!! ;)

Не, не съм фанатик, гледам реално на нещата.
Кажи ми тогава, защо трябваше да изберем Първаноглу???
и прочети постовете ми тука и ела да спорим пак
http://forum.bergon.net/viewtopic.php?t ... &start=280

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2006 00:46 
Offline
Infected Mushroom

Регистриран на: 28 Дек 2005 01:28
Мнения: 1021
Години: 35

Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
YAVOR написа:
Ivcho написа:
мислите че като гласувате ще направят нещо за България или за вас......в голяма заблудасте,аз негласувах и няма да гласувам защото това е България!

Заради това сме на това дередже, защото никой не гласува, живеете ден за ден и в пълна заблуда, не ви пука за нищо и тн.....
"Ivo" много си прав, че ще страдаме заради другите :( ама тези които са за ЕС, искам най - много да страдат и после ще говорим. След 2год ще приказвате друго за агент Гоце, но сега си го избрахте, после да не го плюете.

пеете една и съща песен и все някой друг ви е виновен,ае българщина


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2006 02:14 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 37

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Мда българщина е постоянно да критикуваш някого че не е направил нещо, като дори ти самия си по зле и от него в това отношение, ето това е българщина. Волен Сидеров може да не достатъчно достоен за този пост, но е 100 пъти по достоен от Първанов!
Днес един ни нарича изроди утре стават двама, а в други ден може да са милиони... Като президент той НЕ защитава и НЕ защити българското и българите в тази държава. Ето защо и не е достоен да бъде човек който олицитворява и представя България.
На България и трябва силна ръка. Човек който да слуша народа и който да се справя със ситуаций накърняващити достойнствата на българина.

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2006 02:49 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 49

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
DiviNe написа:
Мда българщина е постоянно да критикуваш някого че не е направил нещо, като дори ти самия си по зле и от него в това отношение, ето това е българщина. Волен Сидеров може да не достатъчно достоен за този пост, но е 100 пъти по достоен от Първанов!
Днес един ни нарича изроди утре стават двама, а в други ден може да са милиони... Като президент той НЕ защитава и НЕ защити българското и българите в тази държава. Ето защо и не е достоен да бъде човек който олицитворява и представя България.
На България и трябва силна ръка. Човек който да слуша народа и който да се справя със ситуаций накърняващити достойнствата на българина.


То да ни наричат изроди малка работа, но когато ни кажат ГЯУРИ става вече много.

_________________
Стига сте роби, бъдете горди, чеда сте на славен род.
... Не скланяйте никому глава, вие сте божия твърдина.
Живейте деца с любов и вяра и ке я биде България.

Послание от Ванга.
http://vbox7.com/play:664c15b1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2006 03:07 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 11 Дек 2004 03:46
Мнения: 485
Местоположение: Добрич
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
ivo написа:
То да ни наричат изроди малка работа, но когато ни кажат ГЯУРИ става вече много.


незнам какво означава "ГЯУРИ", но след като се засягате когато ви наричат по някакъв начин, значи има за какво!

_________________
Кучетата лаят - Голфът си върви!

http://www.vbox7.com/play:5aec15aa


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2006 03:16 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
The HiT написа:
ама ти вярваш на това което хората говорят ли беее или на телевизията :haha: заблуден си!!

ами помисли трезво и вземи да слушаш, какво е говорил Сидеров. Ти дори не знаеш какво е направил Сидеров за 1год в Парламента и целите му не знаеш като президент а пишеш.

Яворе, ти си болен, отивай на лекар. С тва Първаноглу просто разсмиваш сериозно. Същота работа, като ЛеФски ама тва е хептен смешно.
бай да уей ... работата стана "АТАКА ... Ф батака"
:byez:

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2006 04:39 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Сеп 2006 02:36
Мнения: 449
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ivo написа:
А знаете ли, че има хора от Добрич,
които понеже са с друга адресна регистрация са ходили
да гласуват на много километри от тук само и само да
подкрепят Атака и Волен. Това са хора, успели в бизнеса си,
хора с много ама много акъл в главата и т.н.
Разумните днес гласувахме за Волен Сидеров.


Брейй разумни тц тц тц...
И ний ся кво да прайми да се надрискаме ли? Това прозвуча като махай ги тия какво знаят, НИЕ ЗНАЕМ, МОЖЕМ, ПРАВИМ всичко.
Абе я да те попитам един въпрос, бе разумни ми съфорумнико... Абе ти на колко години си?
Я дай някакви доказателства за тия много успели и разумни хора, които са гласували за Сидеров.

YAVOR написа:
ами помисли трезво и вземи да слушаш, какво е говорил Сидеров. Ти дори не знаеш какво е направил Сидеров за 1год в Парламента
и целите му не знаеш като президент а пишеш.


Ето още един типичен отговор стил Явор. Един вид ае къв си ти кво разбираш, аз знам всичко.
Освен да го подмина с поредната доза смях, да чукна на дърво и да пожелая, по малко такива отрепки на света, друго немога да направя.
Живей си в заблуда момче. Сори БЛОНДИ ти си нищо, радвам се, че поне се наслаждаваш на жалкото си ТИ.

DiviNe написа:
На България и трябва силна ръка. Човек който да слуша народа и който да се справя със ситуаций накърняващити достойнствата на българина.


Нека позная, това сигурно трябва да е вашия човек нали? Ейййй жалко, че българския народ е толкова ТЪП, че не го осъзнава.
Абе хубаво, че сте вие карикатурите, тук, че да ни вкарате в правия път!
На България и трябвало силна ръка... бла бла бла простотиите нямат край.

YAVOR написа:
Да, промиват ми главата с истини.


Имаме човек, който знае истината.
Поредния заблуден глупак за съжаление :(

YAVOR написа:
Знаеш ли какви хора гласуваха за Волен, изглежда не.


Сигурно това са хора много успели в бизнеса си и много акъл в главата както написа твоя колега по горе. Може би само умни хора.
Може би това са хора с чиста кръв, безгрешни... Идеалния човек!
Ей пак си се надишал момче. От кога започна да делиш хора от хора?

YAVOR написа:
Днес разговарях с една жена на около 45год. и беше от НДСВ, взехме да спорим с нея за Първаноглу и за Сидеров, ами нищо не можа да ми каже, защо
трябва да гласувам за мангала, защото и казах някой истини и тя се съгласи, ако някой има желание да спорим, нека ми се обади ще му дам тел-а си с най - голямо удоволствие.


Това го знаем, че на тема политика и история си първенец, но я ми кажи как някой би разговарял очи в очи с теб, след като, човек мойе си прай само ташак с тебе.
Ти си вчерашен. Предполагам, че и жената не те е взела на сериозно, кой знай какво си е помислила!
Всеми се приведи малко във вид, защото приличаш на поредния изтръпнал чалгаджия, както предполагам и изглеждат твоите колеги "разумните" от форума и
тогава ми говорете за силна ръка, респект и уважение. Нещастие!

Няма да е лошо ей тия тримата герои тука да послушате съвета на колегата по горе. Отидете се погледнете, сичко ли ви е на мястото, че страшна работа сте. Само ейтака профилактика, няма лошо ;)!

_________________
Mark Ronson feat. Daniel Merriweather - Stop Me


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2006 10:55 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 01 Дек 2005 17:31
Мнения: 890
Местоположение: Добротица
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
добре де фенове на АТАКА ,вие гледахте ли веднага след
като гласува Волен вчера кво каза-"гласувам за президент
който ще махне цялото това корумпирано правителство".Отново
ще ви задам въпроса да ми обясните щото по вашите думи които
не гласуваме за Волен сме прости-КАК ПОДЯВОЛИТЕ СМЯТА ДА
ГИ НАПРАВИ ТИЯ НЕЩА.
айде не ми подминавайте въпроса ами ми обяснете с прости
думи щото гледам сте много наясно, както каза Иво и ние по
простите да разберем нищо че аз съм учил толкова право
и икономика колкото някой от вас не са виждали

_________________
Faster and Faster Until the Thrill of Speed Overcome the Fear of Death


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2006 10:56 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
4estito vi nov-star prezident pyrvankata :bestwishes:

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2006 11:19 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Дек 2005 16:07
Мнения: 414
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ivo написа:
........
Разумните днес гласувахме за Волен Сидеров.


Айде да не се обиждаме а!!!
така и не разбирам кое му е разумното на тоя палячо, произлязъл е от същата мизерия в която са и др политици, налучлак е една болна тема на обществото и се мъчи чрез нея да поема властта в свои ръце.
Иначе е просто един балон с много въздух под налягане, рано или късно обаче тоя балон ще се пропука и дано не отнесе и малкото което имаме в момента.
Колкото до вота му - ткаъв е защото др партии нямаха поне малко известен кандидат и той остана единствената опозиция.
Голяма част от познатите гласуваха не за Сидеров, просто против Първанов.
Аз лично колкото и да ме е срам също гласувах не "ЗА Първанов", а "ПРОТИВ Сидеров" по простата причина, че не видях др поне толкова достоен кандидат за този пост.
А ако някой си мисли, че е гласувал за национализма - е много се лъже.
Голяма част от идеите на Атака са добри, но не и начело с тоя...... айде да го наречем лидер.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2006 11:21 
Offline
The Ultimate Driving Machine-BMW
Аватар

Регистриран на: 15 Сеп 2006 17:19
Мнения: 1761
Години: 31

Местоположение: пустинята Сахара във един оазис
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 5 пъти
komy82 написа:
ivo написа:
........
Разумните днес гласувахме за Волен Сидеров.


Айде да не се обиждаме а!!!
така и не разбирам кое му е разумното на тоя палячо, произлязъл е от същата мизерия в която са и др политици, налучлак е една болна тема на обществото и се мъчи чрез нея да поема властта в свои ръце.
Иначе е просто един балон с много въздух под налягане, рано или късно обаче тоя балон ще се пропука и дано не отнесе и малкото което имаме в момента.
Колкото до вота му - ткаъв е защото др партии нямаха поне малко известен кандидат и той остана единствената опозиция.
Голяма част от познатите гласуваха не за Сидеров, просто против Първанов.
Аз лично колкото и да ме е срам също гласувах не "ЗА Първанов", а "ПРОТИВ Сидеров" по простата причина, че не видях др поне толкова достоен кандидат за този пост.
А ако някой си мисли, че е гласувал за национализма - е много се лъже.
Голяма част от идеите на Атака са добри, но не и начело с тоя...... айде да го наречем лидер.
ХАхахахах съгласен съм за палячо.Айде :lock: изборите минаха и вече темата не е толкова актуална

_________________
WINDOWS - а е като Тамагочи.Храниш го, чистиш му, грижиш се за него, сън не те хваща и накрая пак ..... умира.

Bergon rulz all round the world!!!

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2006 12:14 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2004 20:21
Мнения: 2224
Години: 33

Местоположение: В кенефа с лаптопа, докато ми умалеят краката.
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
Спорите за глупости един президент какво може да направи да прави законили ми неможе...!
Такаче и Волен да беше станал президент се там..!
Как да ви го кажа президента няма влас в мисъл неможе да законодателста вижте в попредния ми пост какви са правата на президента и тогава си помислете, кой прав, кой крив....!

_________________
PC:CPU:Athlon64 X2 4600+F3@3.0Ghz|MB:GA-MA770-DS3|Cooler:Thermalright Ultra-120A|Memory:2x1GB@860mhz|HDD:250GB Hitachi|VGA:Sapphire HD3850 512mb|PSU:Fortron 450W


Да черпим от живота мечти, да даваме на мeчтите живот.(Мария Склодовска-Кюри)
Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2006 12:29 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 49

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Чухте ли му изказването на новия стар Президент. "Мен рейтинга ми вече не ме интересува". Направо се осра. Избраха го и пак се наежи, за разлика от миналата седмица, когато бе пообесил нос.
Пък и защо да го интересува рейтинга му. Друг мандат няма да има за него по закон. Така че с добър или без добър рейтинг него вече не го интересува нищо. Хич не му пука за народа.
Спомням си като гласувахме за царя. Големи обещания даваше, но в един момент като го избраха и той взе да мрънка така и каза че ще се оправим когато му дойде времето. Явно тази болест при нашите политици е хронична.

_________________
Стига сте роби, бъдете горди, чеда сте на славен род.
... Не скланяйте никому глава, вие сте божия твърдина.
Живейте деца с любов и вяра и ке я биде България.

Послание от Ванга.
http://vbox7.com/play:664c15b1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2006 13:15 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Сеп 2006 02:36
Мнения: 449
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ivo написа:
Чухте ли му изказването на новия стар Президент. "Мен рейтинга ми вече не ме интересува". Направо се осра. Избраха го и пак се наежи, за разлика от миналата седмица, когато бе пообесил нос.
Пък и защо да го интересува рейтинга му. Друг мандат няма да има за него по закон. Така че с добър или без добър рейтинг него вече не го интересува нищо. Хич не му пука за народа.
Спомням си като гласувахме за царя. Големи обещания даваше, но в един момент като го избраха и той взе да мрънка така и каза че ще се оправим когато му дойде времето. Явно тази болест при нашите политици е хронична.


A какво те кара да мислиш, че вашия човек ще оправи нещата а? Пак те питам на колко години си, защото май бях чел някъде, че беше писал, че си големичък. Ами айде се замисли какви прости и смешни неща пишеш, погледни се и на колкото години си и тогава пиши, айде на Явор му е простено ама ти?
Ставате много смешни! Човек трябва да е малоумен за да не го забележи!

_________________
Mark Ronson feat. Daniel Merriweather - Stop Me


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2006 13:24 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 49

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
///S14.addict написа:
ivo написа:
Чухте ли му изказването на новия стар Президент. "Мен рейтинга ми вече не ме интересува". Направо се осра. Избраха го и пак се наежи, за разлика от миналата седмица, когато бе пообесил нос.
Пък и защо да го интересува рейтинга му. Друг мандат няма да има за него по закон. Така че с добър или без добър рейтинг него вече не го интересува нищо. Хич не му пука за народа.
Спомням си като гласувахме за царя. Големи обещания даваше, но в един момент като го избраха и той взе да мрънка така и каза че ще се оправим когато му дойде времето. Явно тази болест при нашите политици е хронична.


A какво те кара да мислиш, че вашия човек ще оправи нещата а? Пак те питам на колко години си, защото май бях чел някъде, че беше писал, че си големичък. Ами айде се замисли какви прости и смешни неща пишеш, погледни се и на колкото години си и тогава пиши, айде на Явор му е простено ама ти?
Ставате много смешни! Човек трябва да е малоумен за да не го забележи!


Някъде да съм писал че нашия човек ще оправи нещата..
Това никой неможе да е сигурен. Явно пак не разбра какво исках да кажа. То е нормално. Все пак сме две различни поколения.
Както виждаш сложих всички политици под един знаменател, а Волен също е политик. Само дето още не сме видяли какво ще направи той в такъв случай, а само го плюем. Докато на някой не му дадеш пост не може да кажеш какво ще направи.

Нов президент, ново правителство е като малкото прасенце и новата снаха. Не знаеш каква свиня ще стане, докато не мине време.

_________________
Стига сте роби, бъдете горди, чеда сте на славен род.
... Не скланяйте никому глава, вие сте божия твърдина.
Живейте деца с любов и вяра и ке я биде България.

Послание от Ванга.
http://vbox7.com/play:664c15b1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2006 14:40 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Alpina , ти нали беше някакъв нацист , слагаше свастики , мъртвешки черепи и тн ... какво стана ? :O_o:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2006 14:49 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2005 17:18
Мнения: 1355
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Оставете ги тез президенти бе да му *ба *иката, квот било, било

"Светът е кръчма, да седнем на една маса" :two beer:

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2006 15:03 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 14 Юли 2005 00:34
Мнения: 309
Местоположение: Ела бе,пиле, ела !
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Седефа пак президент...свършен факт...:(


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2006 15:42 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
RS4 написа:
добре де фенове на АТАКА ,вие гледахте ли веднага след
като гласува Волен вчера кво каза-"гласувам за президент
който ще махне цялото това корумпирано правителство".Отново
ще ви задам въпроса да ми обясните щото по вашите думи които
не гласуваме за Волен сме прости-КАК ПОДЯВОЛИТЕ СМЯТА ДА
ГИ НАПРАВИ ТИЯ НЕЩА.
айде не ми подминавайте въпроса ами ми обяснете с прости
думи щото гледам сте много наясно, както каза Иво и ние по
простите да разберем нищо че аз съм учил толкова право
и икономика колкото някой от вас не са виждали

Правителството може да се свали и в момента с внасяне на вот на недоверие към правителството, а аз скоро очаквам да се разцепят още тройната коалиция, тя от сега се е пропукала.
Не ми казахте, защо трябва да гласувам за агент Гоце, и защо не трябваше да гласувам за Сидеров, не ми отговорихте на 3-те големи поста, в които е цялата истина, както и да е.... аз спирам, че вече не сте ми интересни, само приказвате, а дори и не направихте коментар на постовете, защото не сте ги прочели.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2006 15:49 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 37

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Всеки може да критикува...

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2006 15:55 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Сеп 2006 02:36
Мнения: 449
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Razor написа:
Alpina , ти нали беше някакъв нацист , слагаше свастики , мъртвешки черепи и тн ... какво стана ? :O_o:


Ти нещо май си се объркал пак? Къде съм ги слагал, на масата ли?
И ти ли си от Атака героите?
И това което написа кво общо има с темата?

_________________
Mark Ronson feat. Daniel Merriweather - Stop Me


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2006 15:57 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
преди , като ника ти беше Алпина , имаше аватар със свастика ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2006 16:04 
ae честито на Първанов..


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2006 16:08 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
Razor написа:
преди , като ника ти беше Алпина , имаше аватар със свастика ;)

Tova zabolqvane se nari4a amneziq :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2006 16:09 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Сеп 2006 02:36
Мнения: 449
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Razor написа:
преди , като ника ти беше Алпина , имаше аватар със свастика ;)


В грешка си ;)

_________________
Mark Ronson feat. Daniel Merriweather - Stop Me


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 530 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов