Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 27 Апр 2024 16:05

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 89 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2006 19:02 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
На мене поне целта ми е, да не се гуша с пари, ами да направя нещо.

ами...как да ти кажа;) нищо лично, ама трябва да имаш стабилни знания по история и икономика най-малкото

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2006 19:05 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Goddess написа:
YAVOR написа:
На мене поне целта ми е, да не се гуша с пари, ами да направя нещо.

ами...как да ти кажа;) нищо лично, ама трябва да имаш стабилни знания по история и икономика най-малкото

взехме да се отклоняваме от темата, но ще ти кажа, че имало 10-тина депутати с средно образование, те дори нямат и средно. И защо ми е да имам знания по история и икономика??? Аз съм завършил Инф. технологии, сега дори ще записвам бакалавърска степен. История знам важните за България дати.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2006 19:30 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Goddess написа:
YAVOR написа:
На мене поне целта ми е, да не се гуша с пари, ами да направя нещо.

ами...как да ти кажа;) нищо лично, ама трябва да имаш стабилни знания по история и икономика най-малкото

взехме да се отклоняваме от темата, но ще ти кажа, че имало 10-тина депутати с средно образование, те дори нямат и средно. И защо ми е да имам знания по история и икономика??? Аз съм завършил Инф. технологии, сега дори ще записвам бакалавърска степен. История знам важните за България дати.

за да си добър депутат, а не просто депутат!
не е достатъчно да знаеш само важните дати на БГ!
п.с. тези от атака станаха за смях вече тотално. Незнам с какъв акъл все още има хора, които твърдят, че хора като Сидеров не говорят глупости. Преди малко по новините големият патриот се опита да се изкаже малко по-сложно и измисли нова дума-беше нещо като "непреняемост", не я запомних точно. Горкият освен да вика заучени фрази по митинги друго не може.Уж щяха да правят нещо за Бг, ама и те се занимават с тъпи интриги. Нали са в парламента?Какво искат повече...имат достатъчно власт вече, но това, че не могат нищо да свършат е вече друг въпрос

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Последна промяна Goddess на 12 Апр 2006 19:44, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2006 19:40 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 03 Апр 2004 00:42
Мнения: 424
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
На мене поне целта ми е, да не се гуша с пари, ами да направя нещо.

Яворе, Яворе като развълнуван тийнейджър разсъждаваш, който си мисли че може да спаси света...Тея, които се мъчат да правят нещо много не се задържат в парламента.Другите кучета ги изпъждат.
А аз бих ти препоръчал да прочетеш "Приказка за стълбата" от Христо Смирненски, човекът я е посветил на всички, които ще кажат "това не се отнася до мене" ...

_________________
"I live my life, I don't apologize to take care of my family. And I refused to be a fool dancing on the strings held by all of those big shots. That's my life I don't apologize for that."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2006 20:13 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
nokia1985 написа:
ХАХАХА сега че положението е зле , не отричам ама що си мислите че ако АТАКА доиде на власт ще цъфнем и ще вържем....

А ти какво предлагаш?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2006 20:16 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 03 Апр 2004 00:42
Мнения: 424
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ComickalyTroll написа:
kr0kzZ` написа:
призовавам всички пълнолетни граждани да гласуват за АТАКА на следващите избори!Аз ще го направя направете го и вие!
Слушах едно интервю на Сидеров и той иска да избие всички цигани чрез газови камери!Нека да се отървем веднъж за винаги от тази напаст наречена мангали!!!!!!!

:haha:

Ами да смешно е, но незнам дали не бие на трагично...

_________________
"I live my life, I don't apologize to take care of my family. And I refused to be a fool dancing on the strings held by all of those big shots. That's my life I don't apologize for that."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2006 21:04 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 17 Сеп 2004 22:17
Мнения: 1559
Години: 35

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Goddess написа:
YAVOR написа:
Goddess написа:
YAVOR написа:
На мене поне целта ми е, да не се гуша с пари, ами да направя нещо.

ами...как да ти кажа;) нищо лично, ама трябва да имаш стабилни знания по история и икономика най-малкото

взехме да се отклоняваме от темата, но ще ти кажа, че имало 10-тина депутати с средно образование, те дори нямат и средно. И защо ми е да имам знания по история и икономика??? Аз съм завършил Инф. технологии, сега дори ще записвам бакалавърска степен. История знам важните за България дати.

за да си добър депутат, а не просто депутат!
не е достатъчно да знаеш само важните дати на БГ!
п.с. тези от атака станаха за смях вече тотално. Незнам с какъв акъл все още има хора, които твърдят, че хора като Сидеров не говорят глупости. Преди малко по новините големият патриот се опита да се изкаже малко по-сложно и измисли нова дума-беше нещо като "непреняемост", не я запомних точно. Горкият освен да вика заучени фрази по митинги друго не може.Уж щяха да правят нещо за Бг, ама и те се занимават с тъпи интриги. Нали са в парламента?Какво искат повече...имат достатъчно власт вече, но това, че не могат нищо да свършат е вече друг въпрос

те не искат да имат достатъчно власт а пълна .. това искат а за това дали са станали за смях мисля че при нас повечето депутати са за смях това че някой не го показват не означава че не са ..

_________________
О , хора! Бедни същества,
дошли от Ева на земята;
вас своето не ви влече,
вас все към тайното дръвче
ви мами ден и нощ змията;
плод забранен им само дай,
без него раят не е рай.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2006 22:07 
Offline
Търсач

Регистриран на: 16 Юни 2005 02:28
Мнения: 57
Местоположение: у нас
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
static написа:
nokia1985 написа:
ХАХАХА сега че положението е зле , не отричам ама що си мислите че ако АТАКА доиде на власт ще цъфнем и ще вържем....

А ти какво предлагаш?


РЕШЕНИЕТО Е ПРЕЗИДЕНСКА РЕПУБЛИКА - според мен България трябва да стане президенска република. Защо ли ? Защото власта за хубаво или лошо ще е в ръцете на 1 човек , не на 240 и другото което е ПРЕЗИДЕНТА ВИНАГИ ЩЕ Е БЪЛГАРИН , защото колкото и много да са циганите, БЪЛГАРИТЕ ВИНАГИ ЩЕ СА ПОВЕЧЕ !!! А щом Президента е българин всички надолу в власта ще са българи , не цигани и турци!
Просто не мога да ви разбера как вярвате на Сидеров че щял да разкара турците и циганите, да ги изтреби , камери и др. фантазии ПОМИСЛЕТЕ МАЛКО ТОВА Е НЕВЪЗМОЖНО !!! НИКОИ В ЕВРОПА НЯМА ДА НИ ПОЗВОЛИ ТОВА.
АТАКА НЕ Е РЕШЕНИЕ НА ПРОБЛЕМИТЕ НА БЪЛГАРИЯ, а просто още една партиика от мутри и бандити...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2006 22:24 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
nokia1985 написа:
static написа:
nokia1985 написа:
ХАХАХА сега че положението е зле , не отричам ама що си мислите че ако АТАКА доиде на власт ще цъфнем и ще вържем....

А ти какво предлагаш?


РЕШЕНИЕТО Е ПРЕЗИДЕНСКА РЕПУБЛИКА - според мен България трябва да стане президенска република. Защо ли ? Защото власта за хубаво или лошо ще е в ръцете на 1 човек , не на 240 и другото което е ПРЕЗИДЕНТА ВИНАГИ ЩЕ Е БЪЛГАРИН , защото колкото и много да са циганите, БЪЛГАРИТЕ ВИНАГИ ЩЕ СА ПОВЕЧЕ !!! А щом Президента е българин всички надолу в власта ще са българи , не цигани и турци!
Просто не мога да ви разбера как вярвате на Сидеров че щял да разкара турците и циганите, да ги изтреби , камери и др. фантазии ПОМИСЛЕТЕ МАЛКО ТОВА Е НЕВЪЗМОЖНО !!! НИКОИ В ЕВРОПА НЯМА ДА НИ ПОЗВОЛИ ТОВА.
АТАКА НЕ Е РЕШЕНИЕ НА ПРОБЛЕМИТЕ НА БЪЛГАРИЯ, а просто още една партиика от мутри и бандити...

Вмомента ми казваш, какво трябва да стане, а аз не те питах това. Имах впредвид, за кого друг трябваше да гласуваме на изборите, ако не за АТАКА? На това ми отговори. Колкото до това че АТАКА е "партиика от мутри и бандити" ми е чудно какво е мнението ти за останалите партии с обръчи от фирми и членови които ходят по яхти с мафиоти, какво ли мислиш за тях, вероятно че са праведни... А само АТАКА са злите нали. :haha: Не се излагай дууд, атака бледнеят пред мафииките в парламента, които чакат да налапат евро фондовете и инвестициите които ще дойдат с влизането ни в ЕС :looser:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2006 22:58 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Които не знаят концепцията на АТАКА да не приказват. Вие неразбрахте ли, че АТАКА са против привелегиите за малцинствата, не са против тях, никой неможе да ги изгони от България това всеки го знае дори и Сидеров. Туй че вие не сте разбрали то си е ваш проблем.
"Годдесс" АТАКА какви правомощия имат в момента я ми кажи???
Каквото могат го правят, правят подписки и митинги, срещу базите и ЕС.....

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2006 23:30 
Offline
Търсач

Регистриран на: 16 Юни 2005 02:28
Мнения: 57
Местоположение: у нас
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
static написа:
nokia1985 написа:
static написа:
nokia1985 написа:
ХАХАХА сега че положението е зле , не отричам ама що си мислите че ако АТАКА доиде на власт ще цъфнем и ще вържем....

А ти какво предлагаш?


РЕШЕНИЕТО Е ПРЕЗИДЕНСКА РЕПУБЛИКА - според мен България трябва да стане президенска република. Защо ли ? Защото власта за хубаво или лошо ще е в ръцете на 1 човек , не на 240 и другото което е ПРЕЗИДЕНТА ВИНАГИ ЩЕ Е БЪЛГАРИН , защото колкото и много да са циганите, БЪЛГАРИТЕ ВИНАГИ ЩЕ СА ПОВЕЧЕ !!! А щом Президента е българин всички надолу в власта ще са българи , не цигани и турци!
Просто не мога да ви разбера как вярвате на Сидеров че щял да разкара турците и циганите, да ги изтреби , камери и др. фантазии ПОМИСЛЕТЕ МАЛКО ТОВА Е НЕВЪЗМОЖНО !!! НИКОИ В ЕВРОПА НЯМА ДА НИ ПОЗВОЛИ ТОВА.
АТАКА НЕ Е РЕШЕНИЕ НА ПРОБЛЕМИТЕ НА БЪЛГАРИЯ, а просто още една партиика от мутри и бандити...

Вмомента ми казваш, какво трябва да стане, а аз не те питах това. Имах впредвид, за кого друг трябваше да гласуваме на изборите, ако не за АТАКА? На това ми отговори. Колкото до това че АТАКА е "партиика от мутри и бандити" ми е чудно какво е мнението ти за останалите партии с обръчи от фирми и членови които ходят по яхти с мафиоти, какво ли мислиш за тях, вероятно че са праведни... А само АТАКА са злите нали. :haha: Не се излагай дууд, атака бледнеят пред мафииките в парламента, които чакат да налапат евро фондовете и инвестициите които ще дойдат с влизането ни в ЕС :looser:


static съгласен съм че всички партии вкл. АТАКА са бандидити , просто се нервя че ги защитавате и искате да ги искарате невинни душици и това което най-много ме дразни Е ЧЕ ПРИЗОВАВАТЕ ДА СЕ ГЛАСУВА ЗА ТЯХ !!! СМЯТАМ ЧЕ ВСЕКИ си има глава на раменете и може да си прецени за кого да гласува Не е нужно да ми обясняваш колко велика партия е АТАКА , колко милееели за БЪЛГАРИЯ и да ме агитираш.Гледах митингите на Сидеров, на митинга крещи "ЦИГАНИТЕ НА САПУН" и после от АТАКА казват "НИЕ СМЕ СРЕЩУ ПРИВИЛЕГИИИТЕ ЗА ЦИГАНИТЕ И НИЩО ДРУГО" Това за мене показват едно двуличие , за пред хората едно , за пред журналистите друго...
АТАКА И ТЕ СА БАНДИТИ И ТЕ СА МУТРИ И ТЕ НЕ "БЛЕДНЕЯТ" спрямо другите , а като тях драпат да докопат еврофондовете НЕ ПРАВЯ РАЗЛИКА МЕЖДУ ТЯХ И ОСТАНАЛИТЕ ПАРТИИИ !!! ВСИЧКИТЕ СА ЕДНО
ПРОСТО СЕ ЯДОСВАМ ЧЕ ИМА ХОРА ДЕТО ТОЛКОВА ИМ ВЯРВАТ ЧЕ И АГИТИРАТ И ДРУГИ ДА ГЛАСУВАТ ЗА ТЯХ

Всеки да си прави сам изводите за кого да гласува ... просто не се самозалъгваите че нещо ще се промени , въпроса е да не стане още по лошо ако и те се изредят да ни управляват


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2006 23:36 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Ами всички партии сме ги видяли, за какво стават искаме нещо ново, да видим и те какво ще направят и без това много сме изстрадали. Знаете как беше като доди Царя. Защото го знаем че е важна фигура и доста известен и си мислехме че може нещо да направи, да ама не. Знаете ли защо съм за АТАКА??? Защото съм българин и защото им казва истината в очите, защото правят подписки срещу базите и ЕС и вече са втора сила в България и при едни избори ще имат доста депутати и вече се чудят по какви ли не начини да им навредят.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2006 10:54 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Ами всички партии сме ги видяли, за какво стават искаме нещо ново, да видим и те какво ще направят и без това много сме изстрадали. Знаете как беше като доди Царя. Защото го знаем че е важна фигура и доста известен и си мислехме че може нещо да направи, да ама не. Знаете ли защо съм за АТАКА??? Защото съм българин и защото им казва истината в очите, защото правят подписки срещу базите и ЕС и вече са втора сила в България и при едни избори ще имат доста депутати и вече се чудят по какви ли не начини да им навредят.

ама то най-лесно да "кажеш истината в очите". В чии очи-на народа-ами той си знае истината. Сякаш пък като я каже, нещо се променя...нито циганите ще станат на сапун, нито България ще е на три морета, нито ще станем независима дрържава.Приказки за лека нощ-не на мене:)

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2006 12:04 
дано някой да е гледал сутрешния блок по Нова , обади се един човечец , който каза много истини


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2006 13:23 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
nokia1985 написа:
static написа:
nokia1985 написа:
static написа:
nokia1985 написа:
ХАХАХА сега че положението е зле , не отричам ама що си мислите че ако АТАКА доиде на власт ще цъфнем и ще вържем....

А ти какво предлагаш?


РЕШЕНИЕТО Е ПРЕЗИДЕНСКА РЕПУБЛИКА - според мен България трябва да стане президенска република. Защо ли ? Защото власта за хубаво или лошо ще е в ръцете на 1 човек , не на 240 и другото което е ПРЕЗИДЕНТА ВИНАГИ ЩЕ Е БЪЛГАРИН , защото колкото и много да са циганите, БЪЛГАРИТЕ ВИНАГИ ЩЕ СА ПОВЕЧЕ !!! А щом Президента е българин всички надолу в власта ще са българи , не цигани и турци!
Просто не мога да ви разбера как вярвате на Сидеров че щял да разкара турците и циганите, да ги изтреби , камери и др. фантазии ПОМИСЛЕТЕ МАЛКО ТОВА Е НЕВЪЗМОЖНО !!! НИКОИ В ЕВРОПА НЯМА ДА НИ ПОЗВОЛИ ТОВА.
АТАКА НЕ Е РЕШЕНИЕ НА ПРОБЛЕМИТЕ НА БЪЛГАРИЯ, а просто още една партиика от мутри и бандити...

Вмомента ми казваш, какво трябва да стане, а аз не те питах това. Имах впредвид, за кого друг трябваше да гласуваме на изборите, ако не за АТАКА? На това ми отговори. Колкото до това че АТАКА е "партиика от мутри и бандити" ми е чудно какво е мнението ти за останалите партии с обръчи от фирми и членови които ходят по яхти с мафиоти, какво ли мислиш за тях, вероятно че са праведни... А само АТАКА са злите нали. :haha: Не се излагай дууд, атака бледнеят пред мафииките в парламента, които чакат да налапат евро фондовете и инвестициите които ще дойдат с влизането ни в ЕС :looser:


static съгласен съм че всички партии вкл. АТАКА са бандидити , просто се нервя че ги защитавате и искате да ги искарате невинни душици и това което най-много ме дразни Е ЧЕ ПРИЗОВАВАТЕ ДА СЕ ГЛАСУВА ЗА ТЯХ !!! СМЯТАМ ЧЕ ВСЕКИ си има глава на раменете и може да си прецени за кого да гласува Не е нужно да ми обясняваш колко велика партия е АТАКА , колко милееели за БЪЛГАРИЯ и да ме агитираш.Гледах митингите на Сидеров, на митинга крещи "ЦИГАНИТЕ НА САПУН" и после от АТАКА казват "НИЕ СМЕ СРЕЩУ ПРИВИЛЕГИИИТЕ ЗА ЦИГАНИТЕ И НИЩО ДРУГО" Това за мене показват едно двуличие , за пред хората едно , за пред журналистите друго...
АТАКА И ТЕ СА БАНДИТИ И ТЕ СА МУТРИ И ТЕ НЕ "БЛЕДНЕЯТ" спрямо другите , а като тях драпат да докопат еврофондовете НЕ ПРАВЯ РАЗЛИКА МЕЖДУ ТЯХ И ОСТАНАЛИТЕ ПАРТИИИ !!! ВСИЧКИТЕ СА ЕДНО
ПРОСТО СЕ ЯДОСВАМ ЧЕ ИМА ХОРА ДЕТО ТОЛКОВА ИМ ВЯРВАТ ЧЕ И АГИТИРАТ И ДРУГИ ДА ГЛАСУВАТ ЗА ТЯХ

Всеки да си прави сам изводите за кого да гласува ... просто не се самозалъгваите че нещо ще се промени , въпроса е да не стане още по лошо ако и те се изредят да ни управляват

nokia1985 написа:
Сидеров, на митинга крещи "ЦИГАНИТЕ НА САПУН"

Само с това изречение което написа ми става ясно колко си "запознат" с темата и колко си разбрал идеологията на АТАКА. Поради тая причина мисля да преключа обсъждането на партията с теб. Като за последно само ще припомня че не агитирам никой просто искам да покажа че АТАКА са най-малкото зло, а ти за кого ще гласуваш изобщо ми е през.. нали се сещаш каде, ако искаш можеш и в ДПС да инвестираш гласа си, ако вече не си го направил де. :bye:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2006 14:37 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
разбира се, че ще гласуваме за който искаме, а според феновете ма атака тези, които не гласуват за тях гласуват за ДПС:)

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2006 15:30 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Razor написа:
дано някой да е гледал сутрешния блок по Нова , обади се един човечец , който каза много истини

Какво са казали?? Неска неможах да стана да гледам :(

И на другите избори може да не гласувате за АТАКА, но поне отидете да пуснете бюлетина за някоя партия, щото е възможно и ДПС да ни управлява отново, а нали мразите мангалите, поне заради това отиде да гласувате, само и само да не ни управляват мангалите.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2006 16:33 
ами човека спомена някои неща , като това - защо в парламента се вкарва декларация против депутат , когато още не е доказана вината му , какво общо има парламента с такъв битов проблем , не е ли работа това на МВР , защо се говори само за това , а се забрави тема като вота на недоверие ...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2006 21:31 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
Goddess написа:
разбира се, че ще гласуваме за който искаме, а според феновете ма атака тези, които не гласуват за тях гласуват за ДПС:)

Да така е.. и ще ти кажа защо.
Както видя всички се коалираха с ДПС с изключение на АТАКА, така че ако гласувате за други, пак ще си стиснат ръцете с турците, и все едно пак за ДПС сте гласували. :looser:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2006 21:52 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
те се коалираха в правителство. На изборите всеки е сам за себе си

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2006 21:58 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 01 Дек 2005 17:31
Мнения: 890
Местоположение: Добротица
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Razor написа:
ами човека спомена някои неща , като това - защо в парламента се вкарва декларация против депутат , когато още не е доказана вината му , какво общо има парламента с такъв битов проблем , не е ли работа това на МВР , защо се говори само за това , а се забрави тема като вота на недоверие ...

кво общо има парламента с битов скандал ли?
ми общото е че единия е депутат и един депутат не може да си
позволява саморазправа по улиците.по такъв начин ли ще си решаваме проблемите през 21 век.първо казаха че бил чужд
агент и баща му всъщност не му бил баща после друга версия
че баща му на момчето бил гъст с дпс.Дори и така да е недопустимо
е такова държание за депутат


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2006 22:12 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Май 2004 15:31
Мнения: 481
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
общото е ,че има имунитет и дори скандала който се повдигна няма да помогне да бъде съден за постъпките си
и Чернев е наясно щото се видя с каква нахакана стъпка се оттегли по коридорите на парламента


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2006 22:15 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
Абе не знам.. не разбирам от политика :)
Само си говоря еи така щото нямам раота.. иначе хабер си нямам за какво става въпрос, всъщност за какво говорим? :brose:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2006 22:33 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 49

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Аз пък мисля, че на тая тема и дойде края. Няма смисъл повече да се рови и да се спори. Ако вземем да ровим във всяка една партия ще се размирише от София до Добрич. Така че просто няма смисъл.
Станало станало. До тук. 8 стратици безмислени спорове и нападки.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2007 14:10 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Днес по НТВ беше гост Павел Чернев, ето части от интервюто.

Коритаров: В. Сидеров кара ли ви да лъжесвидетелствате
Чернев: Не му е мястото тук да отговарям води се следствено дело в момента.( тук Коритаров го попита сигорно 10-тина пъти едно и също и Чернев, само това отговаряше)
Чернев: Нанесоха удар срещу една млада политическа партия, понеже станаха много националисти и всичко беше с цел да се дестабилизира партията.
Коритаров: ще имали осъден по делото
Чернев: аз не съм съдия, съдът ще реши
Коритаров: добрволно ли дадохте показания
Чернев: да
Коритаров: каква е перспективата на националистите
Чернев: те са основна заплаха на управляващото статуктво

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2008 15:20 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
Изпълнителите на мръсната поръчка срещу патриота - семейство Докови онемя

Физическите изпълнители на опита за покушение срещу лидера на АТАКА Волен Сидеров - Ромео и Явор Докови, вчера категорично отказаха да разговарят с журналисти в сградата на Софийски градски съд. Бащата Ромео Доков е личен приятел на Румен Петков. Той е бивш милиционер, след това приватизатор, управител на къмпинг "Русалка", бил в управителния съвет на застрахователно дружество "Алианс", после в ръководството на СИБанк, където е в партньорство със Здравко Стоицев. Неговият роднина Жоро Стоицев пък бе шеф на полицията в Пазарджик по време на убийството на семейство Белнейски и на атентата срещу Сидеров. Ромео Доков слага ръка на "Плевен" АД по времето, когато Румен Петков е кмет на града. Семейството притежава хотели по Черноморието.
Само преди седмица стана ясно, че магистралният хулиган Явор Доков ще работи при Георги Първанов като негов стажант в администрацията. Истината лъсна от електронния сайт на президента. Така стана кристално ясно, че освен Глъвъта и Гоце има пръст в мръсната поръчка срещу Сидеров, и се отплаща на главния изпълнител. Че Първанов е гузен си пролича веднага - след публикация на "Атака", името на Явор Доков бе заличено в президентския сайт.

Още като стана инцидента, някой неща и аз ги казах.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2008 21:21 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 37

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Хахаххах, излезе истината! :)

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2008 21:28 
Offline
RIP
RIP
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2006 22:45
Мнения: 724
Години: 33

Местоположение: У нас бе!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
DiviNe написа:
Хахаххах, излезе истината! :)

_________________
ИзображениеИзображение
Изображение

In God we trust


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Яну 2011 22:32 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
Магистралните бандити не успяха да дискредитират АТАКА

Ромео Доков и неговият син Явор бяха в основата на опита за атентат срещу лидера на АТАКА Волен Сидеров на магистрала "Тракия" на 7 април 2006 година. Целта на БСП беше чрез кампания срещу председателя на АТАКА да бъде спрян възходът на партията. На скалъпения съдебен процес обаче двамата Докови многократно се оплитаха в показанията си, а след като лъжата им лъсна, престанаха да говорят с журналисти. След проточило се повече от две години съдебно дело на 20 октомври 2008 Софийски градски съд бе категоричен: Волен Сидеров е невинен за инцидента.
По време на управлението на Иван Костов Доков-баща, личен приятел на бившия вътрешен министър Румен Петков, бързо се превръща от постови милиционер в един от големите приватизатори на България, член на управителни съвети на няколко банки с участие в хотелиерския бизнес. Явор пък първоначално твърдеше, че учи в Англия международни отношения, но през 2008 година се дипломира в Софийския университет като правист, без никой да го е виждал на лекции. Той даде няколко поръчкови интервюто срещу Волен Сидеров и за награда бе допуснат като финалист на конкурса на стажанти при Гоце, но след като вестник "Атака" разкри за назначението му, бързо прекъсна работата си.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 89 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов