Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 19 Мар 2024 06:08

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 79  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 28 Май 2009 20:25 
Offline
Оня Луд
Оня Луд
Аватар

Регистриран на: 01 Апр 2005 08:00
Мнения: 351
Години: 43

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Цитат:
Декларация на ПГ АТАКА по повод бандитското поведение на лидера на ДПС Ахмед Доган спрямо журналисти Печат

28 Май 2009

Мутрите на ДПС пребиха екип на телевизия СКАТ На 27 май, сряда на митинг в Долни Воден, квартал на Асеновград активисти на ДПС нападнаха и биха екип на телевизия СКАТ. Двамата оператори и журналистката Силвия Трендафилова са снимали поредния предизборен митинг на мюсюлманската партия ДПС, който е открито, публично събитие и снимането му не изисква специално разрешение. Забелязвайки екипа на СКАТ, лидерът на ДПС Ахмед Доган дава разпореждане към партийната охрана на ДПС сочейки към екипа на СКАТ. Веднага след неговото разпореждане около 5-6 човека, явно активисти на ДПС, облечени с тениски с надпис ДПС и шапки със същия надпис наредиха на екипа да извади касетата и да им предаде записа.
Екипът отказва да предаде записа, след което активистите на ДПС са започнали да блъскат и удрят оператора и репортерката на СКАТ. След което отнемат противозаконно камерата и микрофона на телевизия СКАТ. Уплашени от бандитското нападение на депесарите за своя живот и здраве, екипът на СКАТ тръгва към колата си. Пътя им преграждат около 30-40 човека, също активисти на ДПС, които също удрят журналистите от СКАТ и им отнемат ключовете от колата. До този момент нито един полицай не се намесва, за да предотврати физическото насилие над журналисти от национална телевизия. Нито един от нападателите над екипа на СКАТ не е задържан за хулиганското си и противозаконно поведение. Когато все пак след време се появява един служител на МВР и екипът на СКАТ се обръща към него за помощ и с молба да повика подкрепление, служителят на МВР отказва с обяснението, че нямал батерия на телефона, радиостанция изобщо нямал.

В личен разговор с шефа на РПУ Асеновград Илия Трайков, лидерът на партия АТАКА Волен Сидеров е получил потвърждение, че няма нито един задържан депесар за хулиганското нападение над журналисти.

Партия АТАКА призовава народните представители от 40-то Народно събрание да заклеймят с декларация вандалското нападение над журналисти от активисти на една парламентарно представена сила, каквато е ДПС. Нападение, извършено под личната команда на лидера на ДПС Ахмед Доган. От трибуната на парламента сезираме и главния прокурор на републиката да поиска сваляне на имунитета на Ахмед Доган и започване на следствени действия за подбудителство към физическо насилие и саморазправа.

Сезираме и Комисията по етика към 40-то Народно събрание да разгледа случая с хулиганското поведение на депутата Ахмед Доган. Ще сезираме също така и Алианса на либералите и демократите в Европарламента за хулиганското поведение на лидера на партия ДПС – член на този алианс.

Настояваме министърът на вътрешните работи Михаил Миков да разпореди веднага проверка на случая и да отстрани от служба началника на РПУ Асеновград Илия Трайков, който не е взел необходимите мерки за опазване на реда по време на митинги и неговите служители умишлено са бездействали, наблюдавайки безучастно побоя над журналисти от страна на над 30 лумпени от ДПС. След което не задържат нито един от тези депесарски бандити.

Заявяваме най-отговорно, че българските патриоти няма да търпят изродското поведение на депесарските ганстери и щом полицията гледа безучастно как у нас турчеещи се лумпени бият журналисти на една национална телевизия, то българските патриоти ще вземат нещата в свои ръце и отвърнат адекватно на Догановските безчинства.

Не за първи път лумпени на Доган нападат журналисти на телевизия СКАТ, нападат активисти на АТАКА и българи, които просто не споделят башибозушката и антибългарска политика на Доган и ДПС. И тъй като това е партията, с чийто мандат се управлява България, ние от политическа партия АТАКА смятаме, че за настоящото положение в България, при което управляващата партия в лицето на своя лидер и активисти бият журналисти от една независима телевизия са виновни на първо място президентът Георги Първанов, както и т. нар коалиционни партньори на ДПС, които безучастно гледат вече осма година безчинствата на башибозука, наречен ДПС и са съучастници в престъпленията на тази партия, наследник на терористична организация, която взривяваше вагони с майки и деца през 1985 г.

Нека депесарските бандити, упражнили насилие над журналисти да знаят, че техният край идва и те ще плащат за всички свои престъпления.

Да живее свободна от турски лумпени и бандити България!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 28 Май 2009 21:11 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 21 Фев 2009 02:04
Мнения: 170
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
PRODIGY написа:
Цитат:
Декларация на ПГ АТАКА по повод бандитското поведение на лидера на ДПС Ахмед Доган спрямо журналисти Печат

28 Май 2009

Мутрите на ДПС пребиха екип на телевизия СКАТ На 27 май, сряда на митинг в Долни Воден, квартал на Асеновград активисти на ДПС нападнаха и биха екип на телевизия СКАТ. Двамата оператори и журналистката Силвия Трендафилова са снимали поредния предизборен митинг на мюсюлманската партия ДПС, който е открито, публично събитие и снимането му не изисква специално разрешение. Забелязвайки екипа на СКАТ, лидерът на ДПС Ахмед Доган дава разпореждане към партийната охрана на ДПС сочейки към екипа на СКАТ. Веднага след неговото разпореждане около 5-6 човека, явно активисти на ДПС, облечени с тениски с надпис ДПС и шапки със същия надпис наредиха на екипа да извади касетата и да им предаде записа.
Екипът отказва да предаде записа, след което активистите на ДПС са започнали да блъскат и удрят оператора и репортерката на СКАТ. След което отнемат противозаконно камерата и микрофона на телевизия СКАТ. Уплашени от бандитското нападение на депесарите за своя живот и здраве, екипът на СКАТ тръгва към колата си. Пътя им преграждат около 30-40 човека, също активисти на ДПС, които също удрят журналистите от СКАТ и им отнемат ключовете от колата. До този момент нито един полицай не се намесва, за да предотврати физическото насилие над журналисти от национална телевизия. Нито един от нападателите над екипа на СКАТ не е задържан за хулиганското си и противозаконно поведение. Когато все пак след време се появява един служител на МВР и екипът на СКАТ се обръща към него за помощ и с молба да повика подкрепление, служителят на МВР отказва с обяснението, че нямал батерия на телефона, радиостанция изобщо нямал.

В личен разговор с шефа на РПУ Асеновград Илия Трайков, лидерът на партия АТАКА Волен Сидеров е получил потвърждение, че няма нито един задържан депесар за хулиганското нападение над журналисти.

Партия АТАКА призовава народните представители от 40-то Народно събрание да заклеймят с декларация вандалското нападение над журналисти от активисти на една парламентарно представена сила, каквато е ДПС. Нападение, извършено под личната команда на лидера на ДПС Ахмед Доган. От трибуната на парламента сезираме и главния прокурор на републиката да поиска сваляне на имунитета на Ахмед Доган и започване на следствени действия за подбудителство към физическо насилие и саморазправа.

Сезираме и Комисията по етика към 40-то Народно събрание да разгледа случая с хулиганското поведение на депутата Ахмед Доган. Ще сезираме също така и Алианса на либералите и демократите в Европарламента за хулиганското поведение на лидера на партия ДПС – член на този алианс.

Настояваме министърът на вътрешните работи Михаил Миков да разпореди веднага проверка на случая и да отстрани от служба началника на РПУ Асеновград Илия Трайков, който не е взел необходимите мерки за опазване на реда по време на митинги и неговите служители умишлено са бездействали, наблюдавайки безучастно побоя над журналисти от страна на над 30 лумпени от ДПС. След което не задържат нито един от тези депесарски бандити.

Заявяваме най-отговорно, че българските патриоти няма да търпят изродското поведение на депесарските ганстери и щом полицията гледа безучастно как у нас турчеещи се лумпени бият журналисти на една национална телевизия, то българските патриоти ще вземат нещата в свои ръце и отвърнат адекватно на Догановските безчинства.

Не за първи път лумпени на Доган нападат журналисти на телевизия СКАТ, нападат активисти на АТАКА и българи, които просто не споделят башибозушката и антибългарска политика на Доган и ДПС. И тъй като това е партията, с чийто мандат се управлява България, ние от политическа партия АТАКА смятаме, че за настоящото положение в България, при което управляващата партия в лицето на своя лидер и активисти бият журналисти от една независима телевизия са виновни на първо място президентът Георги Първанов, както и т. нар коалиционни партньори на ДПС, които безучастно гледат вече осма година безчинствата на башибозука, наречен ДПС и са съучастници в престъпленията на тази партия, наследник на терористична организация, която взривяваше вагони с майки и деца през 1985 г.

Нека депесарските бандити, упражнили насилие над журналисти да знаят, че техният край идва и те ще плащат за всички свои престъпления.

Да живее свободна от турски лумпени и бандити България!

ПРИЯТЕЛ кво си мислиш че ДПС ги интересува кво приказва Волен Сидеров ли .Уверявам те дълбоко се лъжеш че те могат да бъдат стреснати по някакъв начин, те си печелят милионите возят си се на яхти за незнам си кви пари и нали знаеш приказката 'кучетата си лаят, 8) а кервана си върви'.А и друго да ти кажа за тва с гласовете въобще все тая кой ще ни управлява пак ще се обещават разни неща и накрая пак нищо и пак ще минат 4 години и пак ще си приказваме почти същите работи колко много проблеми има държавата ни и тва е един кръговрат

_________________
Гербът ни е лъв а живеем като мишки


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 28 Май 2009 21:40 
Offline
Оня Луд
Оня Луд
Аватар

Регистриран на: 01 Апр 2005 08:00
Мнения: 351
Години: 43

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Не мисля да споря с песимисти.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 28 Май 2009 21:56 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 21 Фев 2009 02:04
Мнения: 170
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Извинявай но аз съм реалист 8)

_________________
Гербът ни е лъв а живеем като мишки


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 28 Май 2009 22:02 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Фев 2008 23:15
Мнения: 881
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Из целият град по стълбовете плакати на ДПС (devil) (devil) (devil)

_________________
ko4


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 28 Май 2009 22:04 
Offline
Оня Луд
Оня Луд
Аватар

Регистриран на: 01 Апр 2005 08:00
Мнения: 351
Години: 43

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Jack_Daniels написа:
Извинявай но аз съм реалист 8)


Ок
за подписа ми мисълта е да гласуват повечето Българи без значение за коя партия номера е ДСП да не са в челната 3-ка чиста математика си е.А на 07.06 ще видим кой е прав


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 28 Май 2009 22:07 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Jack_Daniels вместо да коментираш това, че отново има насилие върху екип на СКАТ ти говориш разни други глупости. Замисли се защо бият екип на четвъртата власт, тоест медия. Защото някои хора ги е страх от нас.
Jack_Daniels както каза "ПРОДИДЖИ" ти си пълен песимист.
Ако всички са като теб, никога няма да се оправим и ще ми казваш "кучетата си лаят, а кервана си върви"
Цитат:
А и друго да ти кажа за тва с гласовете въобще все тая кой ще ни управлява

Като ти е все тая ти не си българин и по добре не гласувай. Мен ме интерисува кой ме управлява и
ще се боря за България. Гласувайте си за ГЕРБ и ще продължаваме да говорим, колко проблеми има държавата ни.

Цитат:
Из целият град по стълбовете плакати на ДПС

От понеделник ще променим всичко.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 28 Май 2009 22:13 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Фев 2008 23:15
Мнения: 881
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
az i ruhl spomognahme malko kym balik ako sme edna golqma grupa nqma da ostanat

_________________
ko4


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 28 Май 2009 22:20 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 21 Фев 2009 02:04
Мнения: 170
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Jack_Daniels вместо да коментираш това, че отново има насилие върху екип на СКАТ ти говориш разни други глупости. Замисли се защо бият екип на четвъртата власт, тоест медия. Защото някои хора ги е страх от нас.
Jack_Daniels както каза "ПРОДИДЖИ" ти си пълен песимист.
Ако всички са като теб, никога няма да се оправим и ще ми казваш "кучетата си лаят, а кервана си върви"
Цитат:
А и друго да ти кажа за тва с гласовете въобще все тая кой ще ни управлява

Като ти е все тая ти не си българин и по добре не гласувай. Мен ме интерисува кой ме управлява и
ще се боря за България. Гласувайте си за ГЕРБ и ще продължаваме да говорим, колко проблеми има държавата ни.

Цитат:
Из целият град по стълбовете плакати на ДПС

От понеделник ще променим всичко.

Ти приятелю виж кво мислят да ни правят циганите http://vbox7.com/play:e8473b82 8)Тва е бъдещето ни и после съм бил песимист http://vbox7.com/play:3ded5f46

_________________
Гербът ни е лъв а живеем като мишки


Последна промяна Jack_Daniels на 28 Май 2009 23:06, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 28 Май 2009 22:26 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Бъдещето ни е такова като гласувате без да знаете за кого. Аз съм сигурен, че никой не е чел програмата на ГЕРБ или на друга партия.
А пък и не се оплаквай вие ще си ги изберете, те са ваши гласове. В Добрич тези гласове вие ги купихте. Така, че приятелю осъзнай се навреме.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 28 Май 2009 22:45 
Offline
Оня Луд
Оня Луд
Аватар

Регистриран на: 01 Апр 2005 08:00
Мнения: 351
Години: 43

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Всеки който не гласува дава гласи си на доган щото неговите гласоподаватели или по точно гласоПлатени отиват под строй и гласуват, не казват като нас аз няма да гласувам щот ми е все тая еми като ти е все тая никога няма да се оправим.Кога ще го разберете най после.Според мен трябва да се направи гласуването задължително както е било едно време за да има някакъв напредък България.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 28 Май 2009 22:54 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
YAVOR написа:
Бъдещето ни е такова като гласувате без да знаете за кого. Аз съм сигурен, че никой не е чел програмата на ГЕРБ или на друга партия.
А пък и не се оплаквай вие ще си ги изберете, те са ваши гласове. В Добрич тези гласове вие ги купихте. Така, че приятелю осъзнай се навреме.

най добре е първо ти да се осъзнаеш и тогава да даваш този съвет на другите защото след изборите ще е късно и за България и за теб и останалите болни атакисти

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 28 Май 2009 23:06 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Значи и ти си пълен песимист, щом не вярваш на твоята партия ГЕРТ.
Аз съм се осъзнал още от както е създадена Атака. Ако изберът ей такива, като вас дето не защитават българския интерес наистина може да е късно.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 28 Май 2009 23:55 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 21 Фев 2009 02:04
Мнения: 170
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Яворе ти и Вокил гледам се подвизавате в други форуми само за политика :D :D :D :D :D

_________________
Гербът ни е лъв а живеем като мишки


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 29 Май 2009 19:55 
Offline
Оня Луд
Оня Луд
Аватар

Регистриран на: 01 Апр 2005 08:00
Мнения: 351
Години: 43

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Хроника, бТВ, 28 май 2009 г. Teрора над журналистите на СКАТ ТВ

http://www.ataka.bg/images/gallery/v13/vgallery.htm


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 29 Май 2009 21:05 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Фев 2008 23:15
Мнения: 881
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
xaxxaaxa siderov kak hrani :D

_________________
ko4


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 29 Май 2009 21:50 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Е после ми кажете не е ли прав? Не каза ли отново истината директно без недомлъвки?

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 30 Май 2009 10:50 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
да че говори истини си парав той постоянно го прави но партията не прави нищо важно което да помогне на сегашното състояние на страната ни освен да се опитва да разпалва други ненужни спорове тези етнически неща които са доста идеалистични са осъществими едва като се оправят по належащите проблеми като корупция безработица заплащане регулиране на цените на продукти от първа необходимост (хляб мляко и тн)

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 30 Май 2009 21:52 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
В програмата е записано всичко, за корупцията за по ниско ДДС и тн. Какви етнически спорове? Това е самата истина, защо трябва да се прикрива, че мангали ни управляват?

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 31 Май 2009 11:28 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 24 Май 2009 13:18
Мнения: 71
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Яворе направо ти се чудя как се занимаваш цял ден с идиоти. Ти ходиш му обясняваш, показваш програмата на АТАКА и какво ли не, той пак не възприема.. такива хора няма какво да се занимаваш с тях. Аз също съм се осъзнал от създаването на АТАКА и слава богу преди 2 месеца навърших 18 и за мен няма никакво съмнение за кого ще гласувам. Няма друга опция. Не ми се нрави украинец, турчин и испанец да ме управляват, а също така и бат Бойко доста ми падна в очите с тази подкрепа на Турция за ЕС .... ПОБЕДА !! АТАКА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2009 10:21 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
атака ще победи но не сега а когато се оттърве от идиоти като тебе

Яворе хайде сложи политическата програма на атака тук в форума а не да цитираш определени неща от нея

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2009 11:40 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Aca написа:
атака ще победи но не сега а когато се оттърве от идиоти като тебе

Яворе хайде сложи политическата програма на атака тук в форума а не да цитираш определени неща от нея

за пореден път се убеждавам, че четеш между редовете или прескачаш някой постове.
Програмата съм я писал в предни мои постове в темата "За кого ще гласувате на предстоящите избори"

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2009 13:44 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
YAVOR написа:
Aca написа:
атака ще победи но не сега а когато се оттърве от идиоти като тебе

Яворе хайде сложи политическата програма на атака тук в форума а не да цитираш определени неща от нея

за пореден път се убеждавам, че четеш между редовете или прескачаш някой постове.
Програмата съм я писал в предни мои постове в темата "За кого ще гласувате на предстоящите избори"

аз тази тема не я послщавам често да наистина там си я постнал прочетох я добре написана и в края пак глупости добре щеше да я няма последната точка защото такъв процес в България няма

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2009 22:03 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Видя, че ние имаме програма, която я имаме от 6 месеца, а вие нямате.
Цитат:
Не на ислямизацията на България!
И накрая – АТАКА си поставя за основна цел пресичането на ислямизацията на България, която сега върви с една мощна подкрепа от външни, враждебни на страната ни фактори. Ще приемем специални закони, регулиращи строежите на нехристиянски религиозни храмове. Ще въведем закон за българския език, който да отхвърли всякаква възможност за спекулации с конституционната постановка, че българският език е официалният език у нас и спор по този въпрос няма. Ще пресечем законодателно и административно опитите България да бъде разчленена на анклави и да бъде представяна като механичен сбор от етноси и вероизповедания.

АТАКА е за признаване на основополагаща, националнополагаща роля на Православието у нас. АТАКА има изготвен закон, който днешното мнозинство спира, но в следващия парламент ще го приемем, които връща с еднократен и безусловен акт имотите на Българската православна църква, за да спре най- после гаврата с тази животворяща българска националност институция.

Не можах да разбера, какво не харесваш на последната точка? Само казионните медии ли гледаш, че не виждаш, че ни турцизират? Какъв е областния ни управител, строят повече джамии отколкото църкви, ако не знаеш турски не можеш да си купиш хляб, български читалища кръстени на турци и тн.... Явно си "за" новини на турски език?

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2009 22:05 
Offline
Right Here, Right Now

Регистриран на: 05 Май 2008 13:04
Мнения: 1084
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ще се гласува... най-лесно е да се примириш или да се откажеш


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2009 22:16 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 30 Яну 2008 14:32
Мнения: 603
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ама и вие сте едни сега слушам по новините Сидеров и компания пак провалили празника... Точно на тоя ден дайте пак..да се караме..

_________________
„Животът придобива смисъл посредством Любовта.“
/Без революция сме загубени во веки веков/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2009 22:24 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
AlexSS написа:
Ама и вие сте едни сега слушам по новините Сидеров и компания пак провалили празника... Точно на тоя ден дайте пак..да се караме..

точно бих те опровергал , защото всеки има право да си провежда митинг където си иска , стига да не нарушава законите на страната. А това за проваления празник са виновни точно управляващите , защото те провокират. А това което са направили привържениците на атака , е било малко необмислено. Не е трябвало да постъпват така, а за освиркването и ругатните аз бих ги отпратил към управляващите и без да ме провокират защото си го заслужават , но според мен не и на този светъл празник. Аз лично ги ругая всеки път като ги дадът по телевизията ;)

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2009 22:27 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
AlexSS написа:
Ама и вие сте едни сега слушам по новините Сидеров и компания пак провалили празника... Точно на тоя ден дайте пак..да се караме..

Аз не гледам само измислените казионни медии.
какво е нарушила АТАКА, какви разпоредби, че да й изключват захранването след като е имала разрешение за реч до 11:00 часа - когато започва официалното комунистическо-турско присъствие?!?!!
Полицията освен с мирни граждани и честни данъкоплатци с други тя не се бори. Управляващите ги е страх, че си отиват и затова бият наши активисти и репортери на тв Скат.

Цитат:
Волен Сидеров: Ако някой е опорочил деня на почит, това е Сергей Станишев


Ако някой е опорочил деня на почит, това е Сергей Станишев и тези, които наредиха да се извърши груба агресия и прекратиха законния и конституционно аргументиран митинг на „Атака” по един абсолютно неправомерен, незаконен начин. Това каза пред Агенция „Фокус” Волен Сидеров - лидер на ПП „Атака” по повод проявата на партията по време на поклонението на връх Околчица. Волен Сидеров заяви, че опорочаването е от страна на Станишев и добави: „Това, че аз в отговор на неговите действия го нарекох турско мекере, слуга на Доган, марионетка на Доган е абсолютна истина. Това не е опорочаване, това е наричане с истинските имена на нещата”.
По думите му на 2 юни на Околчица представителите на ПП „Атака” и симпатизантите й ходят традиционно. „Нашите младежи участват в похода от Козлодуй до Околчица”, посочи Сидеров. Той каза още, че и тази година са отишли, обичайно. „В 10.30 часа аз започнах да правя митинг половин час преди официалния, за което имам всички права, тъй като тази проява не е нито на кмета, нито на Сергей Станишев, нито на някой друг измислен политик. Там ние си носим озвучителна уредба и агрегат, с който я захранваме”, каза още Сидеров. Той добави, че в един момент групичка полицаи, които по думите му изпълняват ролята на „рицарски корпус” са прекъснали тока на озвучаването. „Грубо нарушиха моите конституционни права на свобода на словото. Аз и съратници от „Атака” поискахме обяснение от страна на полицаите, след което те откраднаха агрегата, който захранва озвучителната уредба”, заяви Сидеров.
„Всичко това очевидно го правеха по нареждане от най-високо място. Най-високото място в случая може да бъде Сергей Станишев, тъй като той трябваше да присъства и предстоеше да дойде. Явно се страхува Станишев от думите, които аз говоря и е наредил на полицаите да откраднат агрегата и да спрат тока на нашата уредба”, каза още лидерът на ПП„Атака”.
„С това те грубо нарушиха закона и когато ние им поискахме да върнат агрегата беше необходимо повече от 20 минути да се обясняваме и разправяме, да ги питаме по чия заповед действат, да извършат тази груба агресия и да опорочат по този начин празник. Ако някой опорочи празника, това е полицията, сред които един цивилен, който се казваше Росен Иванов и инспектор Костов, които командваха своите еничари, които дойдоха да нападнат и да опорочат митинг на българска политическа партия, легитимно представена в парламента, патриотична партия, която заедно с всички други иска да отбележи Деня на Ботев на връх Околчица”, каза още Сидеров.
Той бе категоричен, че цялото опорочаване на проявата е било извършено от полицията по нареждане на Станишев и кметството на Враца.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2009 12:24 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
"Сидеров изгони Станишев и гей дружинката му от Околчица.

Властта опита със сила да запуши устата на АТАКА, но не успя.


Навръх 2 юни управляващите опитаха да осуетят проява на АТАКА под връх Вола в местността Околчица. Униформени полицаи откраднаха генератора, който захранваше с електричество озвучителната уредба на националистите, дошли да почетат Христо Ботев на святото за всеки българин място. Така властта поиска да заглуши думите на Волен Сидеров срещу Станишев и правителството му с турски мандат. (Словото на Волен Сидеров - на стр. 10).
Униформените блъскаха и дърпаха лидера на АТАКА и неговите привърженици в стремежа си да отмъкнат електрическия агрегат и така да оставят без озвучаване проявата на националистите. Целта бе премиерът да произнесе необезпокояван казионното си слово.
"Станишев, веднага изтегли гей дружинката си, която мъкнеш с теб на това свято за България място, където почитаме паметта на Христо Ботев и неговите четници. Ти нямаш право да си тук". С тези думи лидерът на АТАКА се обърна към премиера, след като патриотите все пак си върнаха генератора.
Призивът на Сидеров и скандирането на хора от цяла България "Станишев - бандит, стига геноцид" накараха премиера да избяга от високата трибуна и заедно с охраната си от НСО да напусне Околчица.
Преди това, уплашен от патриотите, Станишев побърза да ги обвини, че опорочили проявата, а по-късно си позволи да се извинява от името на АТАКА.

Цялото опорочаване
на проявата бе извършено от полицията по нареждане на Сергей Станишев
и кметството на Враца", категоричен бе Сидеров.
Рамо до рамо с премиера да "отбие номера", както го определиха гражданите от цялата страна, дошли на Околчица, беше формалният лидер на ГЕРБ - Цветан Цветанов. Депутатът от ДСБ Асен Агов, водачът на листата на НДСВ за евровота Меглена Кунева, както и Кристиян Вигенин от БСП също се бяха присламчили към казионното честване.
"Станишев, не цапай с присъствието си това свято място. Най-добре ходи в сараите на Доган", обърна се към стреснатия премиер Сидеров. "Всички вие, цялата ви педерастка компания нямате срам да застанете тук и да ви пази полиция от българските патриоти", отсече националистът. Той призова управляващите да се ометат от Околчица, защото иначе ще ги помете народният гняв. Сидеров ги посъветва по-бързо да отидат при Доган, за да си получат парите за националното предателство, което извършиха спрямо България. "Станишев, ти си марионетка на Ахмед Доган", категоричен бе пред хиляди българи Волен Сидеров, които го аплодираха. "Ела пред мен, за да ти го кажа в лицето, не се крий зад охраната си", се обърна към премиера водачът на патриотите. Под призивите "Атака" и "Победа" Сидеров заяви: "Станишев, не разбра ли, че сте нежелани, измитайте се оттук, вие сте срам и позор за българския народ. Наредихте на полицията да упражни насилие върху митинга на АТАКА", добави Волен Сидеров. Той заключи, че правителството на Станишев ще бъде изметено от политическата сцена, което събралото се множество приветства с викове "Долу БСП, долу ДПС". "Какво правиш там, нали си опозиция, нали си алтернатива, какво правиш там - при червената мафия", обърна се Сидеров към лидера на ГЕРБ Цветан Цветанов. "Стига комунистическо-турско управление, крайно време е да сложим точка на този сатрапски режим, крайно време е този еничарски корпус МВР да стане отново полиция", призова пред хилядите българи водачът на АТАКА. Според него народът никога няма да прости на Станишев и компания, че продадоха България на Доган. "

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2009 13:21 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 24 Май 2009 13:18
Мнения: 71
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Наглостта на "тройните" няма граници... Хора осъзнайте се вече четири години г-н Волен Сидеров изважда ежедневно кирливите ризи на продажните псета наяве.Няма по-добър вариант за политически лидер на България и няма и да има скоро..


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 79  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов