Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 18 Апр 2024 20:29

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 79  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 04 Юли 2009 18:09 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2008 12:39
Мнения: 328
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Different написа:
ivan_gogo написа:
abe tapanar ako 6te pi6e6 v taq tema q zemi da mahne6 toq tap avatar i da si go zavre6 nqkade

ni6to li4no no tuk sme hora koito podkrepqt ATAKA i vob6te ne mi e hubavo da te gledam s toq tap avatar

Re: На колко сте години?
ivan_gogo написа:
15

И ти как подкрепяш АТАКА, като нямаш право на глас(за изборите) ?



molq molq ne sam na 15 a na 20 [a ot profila mi pi6e i brat mi (15)]
i imam pravo na glas


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 04 Юли 2009 18:54 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
ivan_gogo написа:
Different написа:
ivan_gogo написа:
abe tapanar ako 6te pi6e6 v taq tema q zemi da mahne6 toq tap avatar i da si go zavre6 nqkade

ni6to li4no no tuk sme hora koito podkrepqt ATAKA i vob6te ne mi e hubavo da te gledam s toq tap avatar

Re: На колко сте години?
ivan_gogo написа:
15

И ти как подкрепяш АТАКА, като нямаш право на глас(за изборите) ?



molq molq ne sam na 15 a na 20 [a ot profila mi pi6e i brat mi (15)]
i imam pravo na glas


Не се притеснявай, аз ще гласувам и заради него (y)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 04 Юли 2009 19:01 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 24 Май 2009 13:18
Мнения: 71
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не съм се и съмнявал, че checho_58 и Aca ще пропуснат всекидневната възможност да оплюят отново "АТАКА". http://vbox7.com/play:b9a0e7af http://www.vbox7.com/play:6c61a679 Клиповете говорят сами за себе си.Излезте утре и гласувайте!!!!!!!!!! Надявам се разумът да надделее на ПЕТИ юли.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 04 Юли 2009 19:20 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
iwanow написа:
Не съм се и съмнявал, че checho_58 и Aca ще пропуснат всекидневната възможност да оплюят отново "АТАКА". http://vbox7.com/play:b9a0e7af http://www.vbox7.com/play:6c61a679 Клиповете говорят сами за себе си.Излезте утре и гласувайте!!!!!!!!!! Надявам се разумът да надделее на ПЕТИ юли.

Ако беше прочел внимателно кога съм поствал мнения по темата, нямаше да правиш за пореден път "характерните" за теб умозаключения и да се излагаш!

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 04 Юли 2009 19:36 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2008 12:39
Мнения: 328
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
hora utre za pet minuti idete i glasuvaite za da vie e dobre sledva6tite 4 godini

mn e vajno da ima mn glasuva6ti za da spadne % na DPS i BSP

>>>No5 za ATAKA


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 04 Юли 2009 20:12 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 24 Май 2009 13:18
Мнения: 71
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
checho_58 написа:
iwanow написа:
Не съм се и съмнявал, че checho_58 и Aca ще пропуснат всекидневната възможност да оплюят отново "АТАКА". http://vbox7.com/play:b9a0e7af http://www.vbox7.com/play:6c61a679 Клиповете говорят сами за себе си.Излезте утре и гласувайте!!!!!!!!!! Надявам се разумът да надделее на ПЕТИ юли.

Ако беше прочел внимателно кога съм поствал мнения по темата, нямаше да правиш за пореден път "характерните" за теб умозаключения и да се излагаш!

Замълчи моля ти се, характерни ли са, не са ли, излагам ли се или не, това си е твое мнение, което е доста смехотворничко (wasntme). За пореден път и ще ти кажа, че ти въобще не ме познаваш, че да знаеш какво е "характерно" за мен или както оня път ме беше сравнил с "пробита кофа". Айде със здраве г-н мажоритарен


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 04 Юли 2009 20:44 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
iwanow написа:
Замълчи моля ти се, характерни ли са, не са ли, излагам ли се или не, това си е твое мнение, което е доста смехотворничко (wasntme). За пореден път и ще ти кажа, че ти въобще не ме познаваш, че да знаеш какво е "характерно" за мен или както оня път ме беше сравнил с "пробита кофа". Айде със здраве г-н мажоритарен

Че не те познавам е вярно.
Но това не означава, че не мога да преценя (по написаното от теб) колко ти "струва шапката"!
Ако толкова много си се засегнал от "сръвнението" съм готов да се извиня, но за сега не намирам причина да го направя!
И думата "Замълчи" можеш да използваш у дома, а не на обществено място (каквото е и форумът), защото може да се тълкува като липса на аргументи!
Хайде със здраве г-н неориентиран!

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 00:40 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти

друго немам какво да кажа освен АТАКА !!!!!

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 03:00 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 21 Сеп 2006 22:28
Мнения: 621
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
!ATAKA!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 03:32 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 24 Фев 2005 14:10
Мнения: 1207
Години: 34

Местоположение: ____________________________
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Като гледам доста хора ще гласуват за атака, включително и мои приятели и познати...имам чувството че 70% от хората ще гласуват за атака а в прогнозите са на 4-то ли незнам на кое място? (mm)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 03:55 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 21 Фев 2009 02:04
Мнения: 170
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Bez_Nick написа:
Като гледам доста хора ще гласуват за атака, включително и мои приятели и познати...имам чувството че 70% от хората ще гласуват за атака а в прогнозите са на 4-то ли незнам на кое място? (mm)


70% са ама в мечтите ти (rofl)

_________________
Гербът ни е лъв а живеем като мишки


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 08:05 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Дек 2007 12:18
Мнения: 410
Местоположение: СССР
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
АТАКА ще получи около 15% и то благодарение на болните мозъци в тая държава... жалко, жалко...

_________________
Ако ще падаш,падай прав,но не и на колене!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 10:33 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Боян написа:
АТАКА ще получи около 15% и то благодарение на болните мозъци в тая държава... жалко, жалко...

болнитемозъци са тея от герб да ти кажа снощи от 2 докато заваля имаше един ненормален с мотор дето обикаляше булевард Добруджа с огромна скорост , той по рано се разкарваше със знаме на Герб , звънях в полицията , а от там казаха че , ще изпратят патрулна кола да провери :D , а оня сигурно и покрай кат минаваше с такава скорост е аз таман излязох с една бухалка да го пречакам да го шибна (шот до така степен се бях изнервил) ама на заваля и оня повече не се показа ;( . А ся кажи кои са откачените и платени пръвърженици , тосе видя и на един митинг на БСП кои бяха ненормалниците ;)

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 10:34 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 12 Яну 2009 13:11
Мнения: 228
Години: 33

Местоположение: България,Добрич,Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Гласувайте на 5 всичко да е наред !!!

_________________
Живея Ден За Ден...!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 10:42 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Дек 2007 12:18
Мнения: 410
Местоположение: СССР
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
последните два поста показват степента на морална деградация у българина. Кажете ми как България ще се оправи, ако Болен вземе властта, което е нереалност. С радикални решения нищо няма да се оправи в тая държава. И ако си мислите, че Болен мисли само за това, как да оправи държавата, се лъжете много здраво! Той мисли само за парите, до които може да се докопа, взимайки властта в ръцете си! Ако, не дай си Боже, той вземе властта (невъзможно е), след 2 години същите вие, ще ревете и ще се оплаквате от него.

_________________
Ако ще падаш,падай прав,но не и на колене!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 10:56 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Боян написа:
последните два поста показват степента на морална деградация у българина. Кажете ми как България ще се оправи, ако Болен вземе властта, което е нереалност. С радикални решения нищо няма да се оправи в тая държава. И ако си мислите, че Болен мисли само за това, как да оправи държавата, се лъжете много здраво! Той мисли само за парите, до които може да се докопа, взимайки властта в ръцете си! Ако, не дай си Боже, той вземе властта (невъзможно е), след 2 години същите вие, ще ревете и ще се оплаквате от него.

пич ти гледал ли си интервюта с Волен ? За да видиш колко трезво мисли , а не както го представят в новините по платените ефирни телевизии. Човека си го каза , че това няма да стане от веднъж но системно е се променят нещата плавна , защото в тази криза на държавата не и трябват безсмислени закончета , а решения за излизане от кризата ;) . Всички разправят , че държавата ни имала огромен валутен резерв , еми използвайте част от него за да заздравите икономиката , като направите държавни поръчки към Български фирми , на пример да се поправят училищата , с нови чинове , което ще подпомогне мебелния и строителния бранш и така нататък .Този резерв няма дани е от полза когато държавата ни закъса защото почти всички предприятия са фалирали и ние ще навлезем в още по-дълбока криза ;)

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 11:24 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Дек 2007 12:18
Мнения: 410
Местоположение: СССР
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Абсолютно си прав за глупостите на сегашните ни управляващи, наистина трябва да се действа за излизане от тази рецесия! А за Воленчо, не смятам, че е от най-трезвомислещите, много е импулсивен. На един политик не му отива такова поведение, той трябва да е спокоен, да оставя емоциите настрана!
За телевизиите, не смятам, че те са платени, това, че вие гледате само СКАТ и там говорят такива неща и промиват мозъци, не значи, че другите телевизии са такива, каквито ги изкарва телевизията на АТАКА

_________________
Ако ще падаш,падай прав,но не и на колене!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 11:29 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
kurtika89 написа:
пич ти гледал ли си интервюта с Волен ? За да видиш колко трезво мисли , а не както го представят в новините по платените ефирни телевизии..... ;)


Щом лудите започнаха да казват че нормалните са луди , докъде я докарахме..... Държавна политика е хората в България да са бедни и гладни , полицията да бие със колове / благозвучно казано - палки / невинните и да убива безнаказано! След такива случки всеки нормален човек е длъжен да се грижи за собствената си сигурност със оръжие , защото от затвор се излиза но от гроб не!

Както и да е, след малко отивам да дам глас против ПОМАЦИТЕ и тюркофилите!!! (smoking)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 12:00 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
Боян написа:
... На един политик не му отива такова поведение, той трябва да е спокоен, да оставя емоциите настрана!...

Що пък да не му отива? В Германия, Япония и други по-цивилизовани страни политиците дори се бият в парламента!!
Само на такива овчедушни душици като теб и по-голямата част от БГ населението, явно обичат да им затварят очите с медни приказки и смехотворни лъжи с обещания. Само една цигарка с марихуана трябва да ви се даде и ще бъдете готови да гласувате за най-големият идиот. +cannabis

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 12:03 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 24 Май 2009 13:18
Мнения: 71
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Bez_Nick написа:
Като гледам доста хора ще гласуват за атака, включително и мои приятели и познати...имам чувството че 70% от хората ще гласуват за атака а в прогнозите са на 4-то ли незнам на кое място? (mm)

С моите приятели и познати е същата ситуация. Към 80% са за АТАКА и за тях ще гласуват, но старите комуняги и ... останалите, които нямат оправия на всеки избори ни надробяват такава попара, че ... (shake)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 12:07 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Дек 2007 12:18
Мнения: 410
Местоположение: СССР
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз преценявам нещата доста добре, мога да ти кажа и изобщо не съм овчедушен, просто Волен не мога да го трая вече с неговите простотии! А това в Германия и Япония, да има такива случки, ама някак си изглежда смешно да се бият в парламента! И според тебе кой е достоен да спечели изборите днес, а?

_________________
Ако ще падаш,падай прав,но не и на колене!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 12:10 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 24 Май 2009 13:18
Мнения: 71
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
"Простотиите" на Волен по БТВ? Или БНТ? Къде го гледа? Ами продължавай да си ги гледаш, нямаш никакви проблеми, току виж след някое друго десетилетие си прогледнал, но може да бъде малко късно..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 12:52 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
Боян написа:
Аз преценявам нещата доста добре, мога да ти кажа и изобщо не съм овчедушен, просто Волен не мога да го трая вече с неговите простотии! А това в Германия и Япония, да има такива случки, ама някак си изглежда смешно да се бият в парламента! И според тебе кой е достоен да спечели изборите днес, а?

Ти пък да не си мислиш, че на мен не ми е писнало да гледам бат ти Бойко по всяка телевизия да се подвизава. И да не говорим, че нямат ясна позиция за това какво ще направят като дойдат на власт. Не чувам нищо смислено и подтикващо ме да гласувам за него, а само слушам детските им караници със Станишев, което е просто смехотворно и несериозно.
А кой е достоен да спечели изботите. Еми как кой?! ДПС разбира се! Защото те са най-организирани и гласуват за държавата "си" Турция, а на болшенството от нас не ни пука за нищо, дори повечето не си правят "труда" да идат да гласуват.
Виж колко българи са дошли от чужбина за да зласуват, и колко български турци от Турция. И ще разбереш сам кой е най-достоен да спечели.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 12:53 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 24 Май 2009 13:18
Мнения: 71
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Кими в Боб Марли да бе би да има нещо финландско? :rofl:
Хора, гласувайте !!!! Всеки глас е от значение !!! И естествено се надявам разумът да надделее в този съдбоносен за следващите няколко години ден за България ! :partiot: :partiot: :partiot: :partiot: :partiot:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 12:57 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 21 Фев 2009 02:04
Мнения: 170
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
X написа:
kurtika89 написа:
пич ти гледал ли си интервюта с Волен ? За да видиш колко трезво мисли , а не както го представят в новините по платените ефирни телевизии..... ;)


Щом лудите започнаха да казват че нормалните са луди , докъде я докарахме..... Държавна политика е хората в България да са бедни и гладни , полицията да бие със колове / благозвучно казано - палки / невинните и да убива безнаказано! След такива случки всеки нормален човек е длъжен да се грижи за собствената си сигурност със оръжие , защото от затвор се излиза но от гроб не!

Както и да е, след малко отивам да дам глас против ПОМАЦИТЕ и тюркофилите!!! (smoking)


Лудия си ти, а за помаците мога да кажа само едно че ти си пълен идиот помаците са най-чистите българи приятелю само гледай тук http://www.vbox7.com/play:90105aaf (punch)

_________________
Гербът ни е лъв а живеем като мишки


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 13:04 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
Jack_Daniels написа:
X написа:
kurtika89 написа:
пич ти гледал ли си интервюта с Волен ? За да видиш колко трезво мисли , а не както го представят в новините по платените ефирни телевизии..... ;)


Щом лудите започнаха да казват че нормалните са луди , докъде я докарахме..... Държавна политика е хората в България да са бедни и гладни , полицията да бие със колове / благозвучно казано - палки / невинните и да убива безнаказано! След такива случки всеки нормален човек е длъжен да се грижи за собствената си сигурност със оръжие , защото от затвор се излиза но от гроб не!

Както и да е, след малко отивам да дам глас против ПОМАЦИТЕ и тюркофилите!!! (smoking)


Лудия си ти, а за помаците мога да кажа само едно че ти си пълен идиот помаците са най-чистите българи приятелю само гледай тук http://www.vbox7.com/play:90105aaf (punch)


Абе мохамеданин, истинските българи са тези който са си сложили главите под брадвата, за да не станат помаци бе кретен.
За съжаление повечето от тях не са живи, а тия помаци са раята. Пасмина обрязани страхливи българи.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 13:06 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 17 Апр 2006 11:52
Мнения: 1216
Местоположение: На село при мисирите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Х спомена Германия та ми се прииска да покажа нещо:
http://www.youtube.com/watch?v=lPjiLm6_Z0w
Приликите са очеизвадни. Националистите в цяла европа явно са излезли като от калъп-тъпи и смешни.Забележете електората-пенсионери и лапенца. При други обстоятелства биха били смешни, но уви. Чуйте на 3 мин. (rofl)

_________________
Born of desire


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 13:24 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 24 Май 2009 13:18
Мнения: 71
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Jack_Daniels написа:
X написа:
kurtika89 написа:
пич ти гледал ли си интервюта с Волен ? За да видиш колко трезво мисли , а не както го представят в новините по платените ефирни телевизии..... ;)


Щом лудите започнаха да казват че нормалните са луди , докъде я докарахме..... Държавна политика е хората в България да са бедни и гладни , полицията да бие със колове / благозвучно казано - палки / невинните и да убива безнаказано! След такива случки всеки нормален човек е длъжен да се грижи за собствената си сигурност със оръжие , защото от затвор се излиза но от гроб не!

Както и да е, след малко отивам да дам глас против ПОМАЦИТЕ и тюркофилите!!! (smoking)


Лудия си ти, а за помаците мога да кажа само едно че ти си пълен идиот помаците са най-чистите българи приятелю само гледай тук http://www.vbox7.com/play:90105aaf (punch)

Джак Даниелс ти нормален ли си? Мога само да се изсмея на изписаното от теб...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 13:28 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
Боян написа:
... На един политик не му отива такова поведение, той трябва да е спокоен, да оставя емоциите настрана!...

Явно само за българите не е нормално политици да се бият, да се протестира, да се правят стачки, да искаме по-високо възнаграждение на труда си, докато в останалите страни, за разлика от България политиците не само се карат, а се и бият!





Само истинските политици се бият!
А не се ли сбият няколко пъти в парламента, значи за нищо не стават и всичко можем да очакваме от тях. Корупция, предателство и какво ли още не, както и се случва.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 13:32 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 14 Юни 2006 01:13
Мнения: 353
Години: 35

Местоположение: Кипър-България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
без цигани, турци, чиста раса, а?
глупости!
и ако ви се вижда нормално да се бият из парламентите...браво.
заради това е такава държавата.

_________________
....русалката ухапала принца и той умрял.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 79  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов