Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 18:14

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 79  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 17 Май 2009 12:01 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Апр 2009 20:03
Мнения: 154
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Досега изкарваше Волен ,че е болен сега и мен изкара такъв, за теб сигурно всички които са повярвали в патриотичната идея са болни ??
За мен това което пишеш е израз на слабост не можеш да се аргументираш, не можеш да ми отговориш на нито един въпрос смислено и затова използваш тоя махленси език,язък ти за образованието което афишираш ,че имаш.То като нямате какво да кажете за АТАКА и си ги вадите от г...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 17 Май 2009 17:43 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 21 Фев 2009 02:04
Мнения: 170
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Неделя, 17 май, 19:30 ч.

тема: Кървавият път, или историята за българските бежанци от Турция

автор: Даниела Пехливанова
оператор: Огнян Тенев

27 напълно опожарени села. Стотици хиляди българи, останали без дом, без покъщнина и без надежда. Наложило им се да оставят всичко и да бягат. А пътят, по който са минали, още се помни. По него още ехтят викове...

Това е така нареченият кървав път на тракийските българи от Дедеагач за Маджарово - история, за която малко хора знаят. Но тази история е променила съдбата на стотици хиляди българи, оставила е деца сираци, жени вдовици. Това е историята за българските бежанци от Турция, които били прогонени от нейната територия след 1913 г. Време, което би трябвало да се помни само с добро, защото тогава е подписан Лондонският мирен договор, с който българите ставали свободни. Малко по-късно обаче започнала Междусъюзническата война. ;( Това ще го дават по НОВА тв

_________________
Гербът ни е лъв а живеем като мишки


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 17 Май 2009 17:59 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 21 Фев 2009 02:04
Мнения: 170
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
vokil написа:
И кое точно ни е смешното ?Изложил съм какво е направила АТАКА за България от как е в политиката е не всичко .Посочи ми какво направи герб за България , освен ,че задръсти столицата с боклуци ...

Поинтересувай се откакто Бойко Бо е кмет на столицата дали жителите на столицата са доволни от неговото управление.Отговорът е ДА те са много доволни за разлика от предишния Стефан Софиянски.И друго да те питам ти ходил ли си наскоро в София, защото аз да и смятам да живея там.Столицата ние с много по-малко проблеми от всеки един град в България, а за това че идват избори и конкурентните партии се опитват да го изкарат едва ли не: най-голямото зло в държавата; че е Мутра; че е некадърен политик и че нищо неразбирал от политика, 8) (punch) (y) ами най-добре ще разберем след изборите кой какъв е

_________________
Гербът ни е лъв а живеем като мишки


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 17 Май 2009 20:35 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Апр 2009 20:03
Мнения: 154
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Така е след избориете ще разберем и ще гледаме един филм който сме гледали и преди с царчето, сега в главната роля ще е бат Бойко. Явно още доста мъка ни чака, има един лаф всичко ще се опраи само народа да изтраи...
.
Цитат:
И друго да те питам ти ходил ли си наскоро в София, защото аз да и смятам да живея там.

И откога взе това решение откак Бойко е кмет ли?! Ами чистито...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 21 Май 2009 09:06 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
vokil написа:
НА 21. МАЙ.2009 год.от 18.30 часа ВОЛЕН СИДЕРОВ ЩЕ СЕ СРЕЩНЕ С ГРАЖДАНИ И СИМПАТИЗАНТИ В ЗАЛАТА НА ДРАМАТИЧНИЯ ТЕАТЪР “ЙОРДАН ЙОВКОВ". НА СРЕЩАТА ЩЕ ПРИСЪСТВАТ ЕВРОДЕПУТАТИ И НАРОДНИ ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА ПП “ АТАКА”.
ВСИЧКИ ЖЕЛАЕЩИ МОГАТ ДА ПРИСЪСТВАТ!

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 21 Май 2009 21:19 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
:partiot: ПОБЕДА АТАКА!!! :partiot:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 21 Май 2009 22:05 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
АТАКА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 21 Май 2009 22:24 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 31 Яну 2006 15:59
Мнения: 654
Години: 28

Местоположение: у наС
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
И аз съм за АТАКА ,но и тя да спечели мислите ,че циганите ще се махнат от България ли ?

_________________
Герба ни е лъв , а живеем като мишки..
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 21 Май 2009 22:27 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 04 Юни 2007 22:14
Мнения: 241
Местоположение: Навсякъде
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
да

_________________
Казва се приятел пръв , но защо е той такъв ? За това , че пръв полита в огъня да те спаси ; пръв и без да се запита прав ли си или не си ; пръв за теб леда пролазва ,пръв за теб пролива кръв - ето затова се казва , че приятелят е ПРЪВ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 22 Май 2009 11:11 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 21 Фев 2009 02:04
Мнения: 170
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Здравейте на всички, как сте видяхте ли вожда Волен Сидеров и какво ви лъга, :D :D :D :D :rofl: :rofl: че да си осигури вашите гласове

_________________
Гербът ни е лъв а живеем като мишки


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 22 Май 2009 13:24 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
я метни едно клипче

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 22 Май 2009 17:28 
Offline
RIP
RIP
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2006 22:45
Мнения: 724
Години: 32

Местоположение: У нас бе!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Някой снимки направи ли ?? Не можах да присъствам ...

_________________
ИзображениеИзображение
Изображение

In God we trust


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 22 Май 2009 21:53 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Jack_Daniels написа:
Здравейте на всички, как сте видяхте ли вожда Волен Сидеров и какво ви лъга, :D :D :D :D :rofl: :rofl: че да си осигури вашите гласове

Ако се интерисуваше малко от полтика, щеше да бъдеш на срещата с Волен и на срещите на останалите партии. Аз лично съм бил на част от тях.
Моя вожд ми каза това, което ви казвам и аз, тоест истината, но вие вярвате на някакви глупости.
До няколко дена ще имам снимките и клипа, тогава нека коментират измислените фенове на ГЕРБ. Жалко, че беше заета Органовата зала, която сме я препълвали, затова този път се постарахме да поставим видео стени в фоайето на театъра да могат да гледат всички, които не успяха да влязат в залата.

Цитат:
Да спасим България призова лидерът на Атака Волен Сидеров

Залата на Драматичния театър “Йордан Йовков” снощи се оказа тясна, за да побере членовете и симпатизантите на Атака, желаещи да присъстват на официалното откриване на кампанията на партията за предстоящите европейски и парламентарни избори. Стотици добричлии с ентусиазъм посрещнаха лидера на Атака Волен Сидеров. В речта си продължила повече от час той представи програмата на партията, а досегашните евродепутати и кандидати за нов мандат Димитър Стоянов и Десислав Чуколов отчетоха свършеното от тях през последните две години в ЕП. Убеден съм, че с този дух и с безрезервната ви подкрепа Атака ще бъде водеща политическа сила и ще измете от българския политически живот турската партия ДПС и мафиотите, които ограбиха България. С тези туморни образувания трябва да се приключи веднъж завинаги. Мястото на Ахмед Доган е в Централния софийски затвор. Там трябва да са и всички мафиоти, които от години се гаврят с българския народ, категоричен бе Волен Сидеров. За да се случи това обаче ние, националистите от Атака трябва да постигнем успех на изборите. Ние сме единствената партия, която още от януари е представила предизборната си програма. Абсурдно е, че нито една друга политическа сила не е казала открито какво смята да прави, ако стигне до управлението, дори и онези партии, които претендират, че ще са алтернатива на управляващите мълчат и не смеят да застанат открито пред българския избирател, каза Волен Сидеров. Мотото на кампанията ни за европарламента е “Не на Турция в ЕС”. Ако границите с Турция паднат и тя получи право на свободно движение на стоки и хора, ще настъпи краят на българската икономика. Така ще се реализира планът на Тургут Йозал за ново поробване на България, но вече не с ятагана, а икономически и демографски, заяви водачът на евролистата Димитър Стоянов. Единствените, които защитаваха българския национален интерес в Европарламента бяха представителите на Атака. Ще продължим да се борим за повторното включване на реакторите в Козлодуй, декларира Димитър Стоянов. Десислав Чуколов припомни на присъстващите усилията, които е положил, за да запознае евродепутатите с мизерията, в която тънат българските пенсионери. Оказа се, че в ЕС се интересуват от правата на цигани и хомосексуалисти, но не и от това, че в България възрастните хора живеят с 50 евро на месец, заяви Чуколов. Провалиха се всички десни, леви и либерални управления. Българският народ 20 години бе мачкан и ограбван. Сега е ред на българския национализъм, който аз наричам българизъм, каза Волен Сидеров. Ние, българите трябва да се обединим защото българският национален интерес не може да се раздробява. Всеки, който твърди, че българския национализъм е нещо лошо, е клеветник и българофоб. Всички, които ограбиха народа трябва да получат съд, присъда и затвор. Атака е единствената политическа сила, която се обявява за разследване и разваляне на порочните приватизационни сделки и за наказване на виновниците. Икономиката на България трябва да се регулира от държавата, за да може да инвестира тя в образованието и здравеопазването. В момента една олигархична пасмина, натрупала милиарди от кражби на ДДС живее на гърба на българския народ. Всеки истински българин трябва да гласува за патриотична партия каквато е Атака. Ние сме за 15 % ДДС и нулева ставка за храните от първа необходимост. Българските селскостопански производители са поставени на колене, те са неконкурентоспособни. Атака е за подкрепа на българските производители. Следващото управление на България трябва да е в български ръце, каза в заключение Волен Сидеров. Лидерът поднесе и венец пред паметника на Левски.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 23 Май 2009 22:19 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
Волен Сидеров разкритикува за пореден път останалите партии с апетити за власт, като посочи, че само АТАКА не е участвала в разграбването на Отечеството.
Волен Сидеров в Добрич “Симеон отвори уста да получи дори връх Мусала, макар че дойде с обещанието, че не ламти за имоти. Костов продаде БГА “Балкан” за 150 хил. долара, Надежда Михайлова подписа меморандум за затварянето на Козлодуй, което стана с “помощта” на Кунева и Паси, които явно са взели огромни подкупи за това предателство”, каза Сидеров пред добричлии. Те освиркаха компрометиралите се политици с нови мераци за влизане в управлението.
С обещанието, че битката за България ще се води и на европейския фронт, Сидеров даде думата на водача на листата за ЕП Димитър Стоянов.
“В Брюксел нашата делегация като въстаническа чета бранеше Отечеството, така ще е и занапред”, каза Стоянов. Като един от основните приоритети на АТАКА в ЕП той определи спирането на Турция към ЕС. “Дори днес по българските пазари всичко е турско, продавачите даже се шегуват, че само портокалите били български. Представете си какво ще стане, ако Анкара стане част от Европа, те ще ни залеят и обезличат”, сподели със симпатизантите си националистът, на което залата отвърна с “Никога”.
“Само АТАКА в ЕП защити православната ни вяра, защото ние сме като юмрук, опълчил се на всичко антибългарско”, заяви Стоянов, след което предаде щафетата на третия кандидат на патриотите за Европарламента Десислав Чуколов. Според него само избраниците на Волен Сидеров в ЕП са оправдали доверието на българския народ. “Затова сега ви призовавам отново да дадете гласа си за нас, защото само ние ще защитим България”, призова Чуколов.
“Аз конкретно се борих Европа да научи в каква мизерия живеят българските пенсионери, които Бойко Борисов нарече “лош човешки материал”, напомни националистът и обеща, че тази негова битка ще продължи и в следващия ЕП.
“Ние, евродепутатите на АТАКА, ще водим борбата да си върнем България, няма кой друг да го свърши вместо нас”, подчерта Чуколов. Сидеров пък бе категоричен, че няма по-висш интерес от българския.
“Затова призовавам следващият парламент да е доминиран от патриотите на АТАКА. Победа и успех на вота”, завърши словото си Сидеров, аплодиран от пълната зала.

Евродепутатите на Атака казаха пред колегите си, че пенсията в България е 50евро и те са го попитали 50евро на ден ли? Той им отвърнал, че 50евро за месец и цените на лекарствата и храните са по - високи от тези в ЕС.

Цитат:
Волен Сидеров пред медиите в Добрич: АТАКА има сили да разгроми БСП

- Г-н Сидеров, понеже мотото на кампанията ви е "Не на Турция в ЕС", как по този начин ще защитите българските интереси?
- Именно по този начин, като спрем Турция за Евросъюза! Това е държава, която не само не е европейска, не е християнска, не е демократична - тя е настроена агресивно към България. В нея се провежда една пантюркистка политика и ако паднат границите между нашите две държави, българската народност прости ще бъде заличена. Освен това АТАКА иска обезщетение за унищожаването на българския генофонд по време на петвековното робство. България трябва да получи не по-малко от 50 млрд. евро, сега имаме шанс да го постигнем като страна-членка на ЕС. Призовавам всяка една българска партия да се присъедини към нашата идея, защото тя е надпартийна, тя е национална кауза.
- Защо за изборите за ЕП ще разчитате на досегашните си евродепутати?
- Защото те се проявиха като категорични бойци за каузата. ЕК, благодарение на АТАКА, разобличи лъжите на правителството за затваряне на 1-4 блок на АЕЦ "Козлодуй", например.
- Прогнозирайте колко евродепутати ще има АТАКА?
- Реалистично е да имаме 4 човека в ЕС, данните към момента ни дават реална надежда за това.
- Да продължим с прогнозите. Как ще се представи АТАКА в изборите за национален парламент?
- Смятам, че патриотите ще сме в челната тройка на политическите сили. Нека да не очертавам сега някакви схеми къде точно ще се класира АТАКА, но мисля, че можем да бием БСП. Имам такива данни, че нагласите сочат точно това. Провалът на тройната коалиция и в частност на БСП като основна политическа сила тук вече е налице и опитите чрез мажоритарните хватки няма да успеят. Във всеки случай другарят Станишев и Доган планират да си разпределят тези мандати, разчитайки, че българският вот ще бъде раздробен. По този план ДПС трябва да вземе повече мандати, отколкото могат да им дадат смесените райони. Тъй като за мажоритарните депутати ще се гласува само веднъж - няма да има балотаж, тази опасност е по-голяма, защото наистина гласовете на българите ще бъдат разпилени по множество партии, които не знаят дори защо отиват на избори. Затова призовавам всички български партии поне в смесените региони да излезем с общи кандидати, така че да не позволим ДПС отново да триумфира и да бъде определящ фактор в следващия парламент.
- Ако не ви чуят?
- Ами ще е за тяхна сметка и за сметка на българската нация, защото през 2007 г. за кметските избори, когато предложих на ГЕРБ общ блок в Кърджали, ако Б. Борисов ме беше послушал, сега нямаше поредният гаджал да управлява града. Така че, когато българите са разединени или не гласуват, печели Доган - това трябва да го знаят всички. Опасявам се, че сега той се е амбицирал, солиден ресурс има, ще мобилизира всички откраднати от България пари на ДПС, за да вкара отново достатъчно депутати, че да бъда определящ фактор.
- Да приемем, че сте трета политическа сила. След изборите единият вариант е коалиция с ГЕРБ, другият - с БСП. Какво ще правите?
- Питайте ги тях. Аз имам идейна програма, която е тиражирана и която отстоявам от години. На базата на тези правила и принципи мога да преговарям с всяка една българска партия за спасяването, за въздигането на България. Безпринципни коалиции, само заради властта, няма да има, казвал съм го милион пъти. Какво ще направят ГЕРБ и БСП си е техен въпрос.
- Как ще коментирате евентуална коалиция между Борисов и Костов след изборите?
- Аз не съм сигурен, че Иван Костов ще помирише парламента, така че не виждам такава коалиция. Ако все пак Костов влезе, той няма да има достатъчно мандати, при всички случаи Борисов пък няма да има стабилно мнозинство, което е нужно за исканите от всички радикални реформи в България. Опасявам се, че ДПС и БСП правят всичко възможно да не се допусне такова мнозинство и те пак да извиват ръце. За съжаление това стана реалност, след като Борисов не прие моята идея за предизборен опозиционен блок, с който щяхме да имаме тотално мнозинство и така влезе в капана на патовата ситуация.

Волен забрави да спомене, че Турция е азиатска държава, а не европейска. После елате да ми приказвате, че бил фашист и разни други глупости. Отново ви казва истината, която и аз ви повтарям...

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 24 Май 2009 12:39 
Offline

Регистриран на: 24 Май 2009 12:25
Мнения: 4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Турция както и да я погледнем не е в Европа !!!! Нито териториално ( 3% до 5% от територията и е в Европа) , нито религиозно, абе въобще приемането на Турция в ЕС е абсолютна глупост. А с това,че ГЕРБ подкрепят такова нещо бате Бойко ми падна в очите безвъзвратно


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 24 Май 2009 14:32 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
нека да напомня на всички едно първите изказвания на Волен в Парламента при откриването на 40-тото Народно Събрание.
http://www.ataka.bg/index.php?option=co ... &Itemid=88
До момента не се е отменал от думите си и продължава да казва истините и ще търси справедливостта.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 25 Май 2009 17:32 
Offline
Оня Луд
Оня Луд
Аватар

Регистриран на: 01 Апр 2005 08:00
Мнения: 351
Години: 43

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Цитат:
22 Май 2009

Ремзи Осман: Пия си ракията с Каракачанов и Яне Янев

"Думите на депутата от ДПС Ремзи Осман, който засяга името ми, са поредната проява на простащина от страна на депесарските мафиоти." Това заяви Волен Сидеров по повод изказването на Осман "Пука ми на оная работа какво ще каже Волен", направено на митинг в Джебел. В интервю за сайта "Всеки ден" вчера Осман призна, че контактувал с "Краси Каракачанов и Яне Янев. Сядам с войводите в Кърджали да си пия ракията като либерален мюсюлманин". От думите на ДПС депутата стана ясно, че той се разбира с всички политици в българския парламент с изключение на Волен Сидеров и неговите хора. "Типове като Ремзи Осман са арогантни простаци, които показват своята същност, своето истинско лице по време на предизборни кампании.
Пред своята публика те говорят на турски, отправят заплахи за българите, изразяват закани за саморазправа. За това аз имам неопровержими данни", коментира изявите на Ремзи Осман лидерът на АТАКА Волен Сидеров.

Той отбеляза, че като цяло депесарските мафиоти се държат изключително просташки и арогантно и най-вече антиконституционно по време на своите митинги. Изказването на Рамзи Осман е само една илюстрация за това. "Нека хората да си направят ясно сметка, че ако дадат пак възможност Догановия клан да управлява България, те дават властта в ръцете на една арогантно мафиотска, бандитска клика, която няма да се поколебае в един момент да предизвика стълкновение или сблъсъци. Защото аз имам точна информация, че това се подготвя от догановци. Нека да не забравяме, че те са наследници на терористичната организация, която взривяваше вагоните с майки с деца през 1985 г. За антиконституционната партия ДПС трябва да има само един път - изваждане от властта, съд и санкции. Това заслужават заради кражбите и антибългарската им политика", заключи Сидеров.


Нека направим така на 07.06.2009 че да му пукне оная работа!
Нека отидем и дадем гласа си и да не казваме аз няма да гласувам, всеки глас може да е решаващ съдбата на България


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 26 Май 2009 18:16 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=12509975

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 26 Май 2009 18:21 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 21 Фев 2009 02:04
Мнения: 170
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
http://www.podlupa.bg/ShowPage.aspx?id=787 ХАХА ами за тва кво ще кажеш аааааа :D :D :D И нее само един клип доста са виж тоя за плана за унищожението на България

_________________
Гербът ни е лъв а живеем като мишки


Последна промяна Jack_Daniels на 26 Май 2009 18:26, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 26 Май 2009 18:22 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Честно казано нищо не разбрах от клипа? Дойде някакъв и взе някакви вестници или каквото е там. Дори имаше човек, който пушеше там и нищо не му каза. Просто ей така необезпокоявано не могат да се отмъкнат толкова вестници. Не загрявам нищо от този клип.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 27 Май 2009 02:02 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 21 Сеп 2006 22:28
Мнения: 621
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ATAKA !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 27 Май 2009 16:57 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 24 Май 2009 13:18
Мнения: 71
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Нека на 7 юни и .. юли стане това, което всички най-много искаме и чакаме.... дано да се оттървем веднъж завинаги от тази измет....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 27 Май 2009 17:07 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 21 Фев 2009 02:04
Мнения: 170
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
от коя измет по точно :D

_________________
Гербът ни е лъв а живеем като мишки


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 27 Май 2009 17:25 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 24 Май 2009 13:18
Мнения: 71
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ами например сегашната ? или до такава степен ти е промит мозъка, че не можеш да осъзнаеш, колко е тежко положението на България с това тройно продажно правителство. Ако ти се нрави да те управляват украинец, испанец и турчин, то ти за мен си или пенсионер с промит мозък и комунистически възгледи или не си българин ( само по документи може да се водиш такъв, но не и по съзнание)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 27 Май 2009 17:44 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 21 Фев 2009 02:04
Мнения: 170
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз пък ще ти кажа че и след изборите нещата ще са си по старо, който и да ни управлява въпреки че тая някаква надежда, че Бойко Борисов може да оправи поне малко положението.Ще ти го кажа направо за да върви държавата ни напред ще трябва да се промени манталитета на българина което малко ме съмнява да се случи в близките 20-30 години при условие че съществуваме все още като етнос на световната карта 8)
http://vbox7.com/play:c4a3442b

_________________
Гербът ни е лъв а живеем като мишки


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 27 Май 2009 18:21 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2008 12:39
Мнения: 328
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Единствено АТАКА може да направи нещо по въпроса!!!!
Благодарение на сегашното управление България е на последно място по всички критерии - най-ниски пенсии, най-ниски заплати, най-много хора без работа най-писимистичен народ в ЕВПОПА и КОИ Е ВИНОВЕН-Станишев.
АКО не помните да ви подсетя!
СЛЕД ПРОТЕСТИТЕ в края на есента и стотиците плакати и викове "ДОЛУ ПРАВИТЕЛСТВОТО" сега тези хора отново са по рекламите с МОТОТО ние променихме Българич към по-добро
ДА БЕ ДРУГ ПАТ
Единствено Атака се опълчиха на идеята за реакторите на АЕЦ Козлодуй. След като страната ни изпадна в ГАЗОВА криза Станишев реши че тъй като няма с какво да се отопляваме освен газ и ток (а газ в Българиа почти няма) без много да му мисли подписа спирането на реакторите на АЕЦ и какво става сега имаме АЕЦ които повече от 60% от него не рабити и Българиа пак внася ток.
идеята за обещетение ми харесва но е трудно осъществима

ако АТАКА стане на 1 място след изборите в България ще има огромна промяна според мен, но само се обедете нещо:
в изборите участват:
АТАКА
ГЕРБ
БСП
СДС (не сам мн сигурен)
Синята коалиция
РЗС(ред законност и справедливост)
ДПС

и така първо за ДПС в никой случей Българите няма да гласуват все пак това е 100% циганска партия и ако я изберат България пада за 4 години пак под Турско робство
второ БСП И СДС - СДС нямат щанс след тая есен и тия протести а БСП осванен бабите (които отидат) няма да има друг които да гласува за тях
трето РЗС и Синята коалиция - имат малко поддръйници и няма и 8 % да земат
4то ГЕРБ - имат големи шансове да вземат властта, но хора искате един полицай, които не може да си върже обувките да ръководи държава!!!!!!!! ЧЕ ТОИ 3 МЕСЕЦА София не може да изчисти и да ръководи СЕ ДРУГИТЕ И СТАНИШЕВ МУ ВИНОВНИ
и ТАКА ОСТАВА САМО АТАКА КОЯТО ИМА реалния шанс да подобри живота България



НАДЯВАМ се да не сам ви отекчил, но това е 100% доказани факти



АТАКА е Nо 1


-------------------------------------------------------------------
sorry if somewhere there is a mistake 8)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 27 Май 2009 18:45 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 23 Апр 2007 20:56
Мнения: 242
Години: 33

Местоположение: OC
Благодарил: 7 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
вече се отказах от избирателния ми глас , дали парите ще ги прибере борисов или станишев или сакскобурготски все ми е едно преди изборите всички обещават много неща отминат ли всичко затихва
нито пътища имаме , нито заплати и пенсии , дори и здравните ни клиники са за нищо в сравнение с европейските
така че тая година без мен
ако се навие някой да ми даде 50$ може да си променя мнението ]:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 27 Май 2009 18:53 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2008 12:39
Мнения: 328
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
to4no zaradi ei takiwa kat teb si ostawame na sa6toto dirije
ako seki kaje tai i nakraq BSP i SDS pe4qt


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 27 Май 2009 22:43 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 23 Апр 2007 20:56
Мнения: 242
Години: 33

Местоположение: OC
Благодарил: 7 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
еми добре ако спечелят герб.ндсв или атака ние кво печелим
един голеям ...... (mooning)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 28 Май 2009 14:07 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Апр 2009 20:03
Мнения: 154
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
То като не гласуваш ,ако мислиш,че няма да ядеш още по голям .... се лъжеш жестоко

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 79  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов