Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 19 Мар 2024 10:58

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 79  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 15 Май 2009 20:05 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Апр 2009 20:03
Мнения: 154
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ами виж си постовете; предлагам да са мажоритарни ,а как да станат по какъв начин и ако станат, като се избере парламент по напълно мажоритарен принцип как ще се определи кой да е премиера??? Доразвий си тезата ,но до тогава не ми говори ,че не трябва да се гласува или поне не казвай ,че АТАКА не става защото друга алтернатива няма!!!
А ,че ти е каруцарски езика е факт ,говори ми за политика какво е направил Волен в политиката което да не е правилно или да е ощетил държавата с нещо или да не е защитил българските интереси когато се е налагало.
П.П.Историята не веднъж е доказвала,че на сцената появили се истинския човек ,родолюбеца,човеколюбеца всички му стават неприятели защото истината не е долюбвана от никого...но докато го унищожат си върши работата и след него остават последователите му да довършат делото
А такива като теб никой не ги помни ....

_________________
Изображение


Последна промяна vokil на 15 Май 2009 20:47, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 15 Май 2009 20:10 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 04 Юни 2007 22:14
Мнения: 241
Местоположение: Навсякъде
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
checho_58 написа:
vokil написа:
По последователен и праволинеен политик от Сидеров все още не съм виждал ,поне в новата история на България.Доказъл го е с делата си ...
А това, че езика ти е на каруцар доказва само едно ,че си некомпетентен с ниска култура
и сляп за истинското положение в страната ни, явно май ти си този който има проблеми с психиката ...

На това дали езикът ми е "каруцарски" ще ти напомня една поговорка "Каквото повикало - такова и отговорило"!
Това че речникът, който ползвам далеч надхвърля скромните 100-200 думи, които ползват повечето тук, на някои им се струва като "каруцарски"!
А дали съм "некомпетентен" и с "ниска култура" може да поспорим доста, но мисля, че форумът не е точното място!
Колкото до "проблемът с психиката ми..." нямам нищо против да се подложиме (заедно) на психотест и на IQ-тест ... тя науката ще си каже "тежката дума"!

П.С.И като се "занимаваш" с история (надявам се не любителски) е добре да четеш и "между редовете" ... там е написано важното!


Самите ти думи те орповергават...
"По делата ще ги познаете..."

_________________
Казва се приятел пръв , но защо е той такъв ? За това , че пръв полита в огъня да те спаси ; пръв и без да се запита прав ли си или не си ; пръв за теб леда пролазва ,пръв за теб пролива кръв - ето затова се казва , че приятелят е ПРЪВ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 15 Май 2009 20:16 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 18 Май 2007 16:01
Мнения: 554
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
vokil написа:
По последователен и праволинеен политик от Сидеров все още не съм виждал ,поне в новата история на България.Доказъл го е с делата си ...
А това ,че езика ти е на каруцар доказва само едно ,че си некомпетентен с ниска култура
и сляп за истинското положение в страната ни, явно май ти си този който има проблеми с психиката ...


Като прочетох онзи ден тази статия на воленчо, когато е работил във вестник Демокрация ми стана ясна колко е праволинеен http://ruse-news.com/gallery/displayima ... fullsize=1 :O


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 15 Май 2009 20:45 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Апр 2009 20:03
Мнения: 154
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
sinhron написа:
vokil написа:
По последователен и праволинеен политик от Сидеров все още не съм виждал ,поне в новата история на България.Доказъл го е с делата си ...
А това ,че езика ти е на каруцар доказва само едно ,че си некомпетентен с ниска култура
и сляп за истинското положение в страната ни, явно май ти си този който има проблеми с психиката ...


Като прочетох онзи ден тази статия на воленчо, когато е работил във вестник Демокрация ми стана ясна колко е праволинеен http://ruse-news.com/gallery/displayima ... fullsize=1 :O

Това ,че е защитавал тогава турско говорящите българи не означава,че не е праволинеен а напротив доказва ,че не е фашист както се опитват да го изкарат много хора.А това ,че сега е против турцизацията на България и против ДПС не виждам противоречието!!!
Това да си демократ по душа не изключва възможноста да си националист , а доказва колко широко скроена личност е Волен и колко истински политик е всъщност!
Да не забравяме ,че Волен е истински християнин а знаем догмите на християнството нали ?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 15 Май 2009 20:59 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 25 Сеп 2007 09:31
Мнения: 38
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
хахахаххаха баси дволичника...че се и точат да гласуват за него...няма да забравя кат си дига раката нагоре,точно както Хитлер...и едно фактче парвата партия на Хитлер се е казвала "Щурм''...което откадето и да го погледнем си е чиста ''Атака''


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 15 Май 2009 21:30 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
mmariqnn написа:
хахахаххаха баси дволичника...че се и точат да гласуват за него...няма да забравя кат си дига раката нагоре,точно както Хитлер...и едно фактче парвата партия на Хитлер се е казвала "Щурм''...което откадето и да го погледнем си е чиста ''Атака''

за кой ли път да споменавам за Хитлер и за неговите много точни съждения , но за съжаление е искал да ги направи по неправилния начин ;)

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 15 Май 2009 21:36 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
kurtika89 ти го каза точно. Бойко и партията му са клоуни. Не показаха програмата си. Като ги питаш за програмата им почват да го овътат. Аз иначе се колебая за мажоритарните избори има и плюсове и минуси.
На последните парламентарни избори водач на листата на НДСВ беше Даниел Вълчев, колко пъти този човек е дошъл в Добрич след това? Ние Атака искаме водач на листите ни да бъде местен човек.

mmariqnn научи се да пишеш грамотно на КИРИЛИЦА и тогава ела. Всеки гледа, какво е направил, че вдигнал ръката и тн. Никой не слуша, какво говори и какво направи за последните 4 години.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 16 Май 2009 00:18 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
vokil написа:
Ами виж си постовете; предлагам да са мажоритарни ,а как да станат по какъв начин и ако станат, като се избере парламент по напълно мажоритарен принцип как ще се определи кой да е премиера??? Доразвий си тезата ,но до тогава не ми говори ,че не трябва да се гласува или поне не казвай ,че АТАКА не става защото друга алтернатива няма!!!
А ,че ти е каруцарски езика е факт ,говори ми за политика какво е направил Волен в политиката което да не е правилно или да е ощетил държавата с нещо или да не е защитил българските интереси когато се е налагало.
П.П.Историята не веднъж е доказвала,че на сцената появили се истинския човек ,родолюбеца,човеколюбеца всички му стават неприятели защото истината не е долюбвана от никого...но докато го унищожат си върши работата и след него остават последователите му да довършат делото
А такива като теб никой не ги помни ....

Поредният патологичен случай!
Аз постовете си няма за какво да чета, прочети ги ти ... АМА МНОГО ВНИМАТЕЛНО и се опитай да ги осмислиш ... колкото и трудно да ти се отдава!
За "каруцарите" вече говорихме ... хайде да не се повтаряме, че ставаме банални?!
Хайде кажи ми ти какво е направил Болен (не какво си говори), а какво е направил ... то така да да си лафиме е друга работа!
И това, че такива като мен никой няма да ги запомни не е голяма беда! По-лошото е ако не запомнят такива като теб, че празнословието ще си продължи до безкрай!

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 16 Май 2009 00:30 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
vokil написа:
sinhron написа:
vokil написа:
По последователен и праволинеен политик от Сидеров все още не съм виждал ,поне в новата история на България.Доказъл го е с делата си ...
А това ,че езика ти е на каруцар доказва само едно ,че си некомпетентен с ниска култура
и сляп за истинското положение в страната ни, явно май ти си този който има проблеми с психиката ...


Като прочетох онзи ден тази статия на воленчо, когато е работил във вестник Демокрация ми стана ясна колко е праволинеен http://ruse-news.com/gallery/displayima ... fullsize=1 :O

Това ,че е защитавал тогава турско говорящите българи не означава,че не е праволинеен а напротив доказва ,че не е фашист както се опитват да го изкарат много хора.А това ,че сега е против турцизацията на България и против ДПС не виждам противоречието!!!
Това да си демократ по душа не изключва възможноста да си националист , а доказва колко широко скроена личност е Волен и колко истински политик е всъщност!
Да не забравяме ,че Волен е истински християнин а знаем догмите на християнството нали ?

Това, че тогава е защитавал една теза, а сега съвсем друга малко ми напомня за ефекта на ВЕТРОПОКАЗАТЕЛЯ (ако ме разбираш какво искам да кажа)... (не е задължително)?!
А дали е "истински християнин" ... върни се малко по-назад и прочети това което съм постнал, но не го чети така както дяволът чете Евангелието ...!!!
П.С. Аааа ... и щях да забравя ... ПОДПИСЪТ МИ!

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 16 Май 2009 00:44 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
YAVOR написа:
kurtika89 ти го каза точно. Бойко и партията му са клоуни. Не показаха програмата си. Като ги питаш за програмата им почват да го овътат. Аз иначе се колебая за мажоритарните избори има и плюсове и минуси.
На последните парламентарни избори водач на листата на НДСВ беше Даниел Вълчев, колко пъти този човек е дошъл в Добрич след това? Ние Атака искаме водач на листите ни да бъде местен човек.

mmariqnn научи се да пишеш грамотно на КИРИЛИЦА и тогава ела. Всеки гледа, какво е направил, че вдигнал ръката и тн. Никой не слуша, какво говори и какво направи за последните 4 години.

То така, с колебаене започва съзряването и избистрянето на реалната ситуация, но всичко с времето си!

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 16 Май 2009 00:56 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
kurtika89 написа:
checho_58 написа:
vokil написа:
А това за мажоритарните избори не е лошо като идея,но смятам ,че не сме готови за такъв вот все още.
И не на последно място да ти кажа да АТАКА ще влезе и не само ,че ще влезе а и ще бъде в управлението, в най лошия случай ще бъде балансъор и без нея нищо съществено няма да може да се прави.
Това за домашното е пълна глупост и никой вече не се вързва на тези глупости

И под каква форма ще бъдат в управлението?
С кого ще направят коалиция тези лайномети, като не остана неоплют от тях никой! Или ще започнат да дават леко "на задна" само и само да са по-близо до "кацата с меда", защото все пак "интересА клати фесА"?

пич еми как ще остане 1 чист като всичките са в кюпа ? АТАКА с право ги плюят защото всичките до един са корумпирани използвачи , а пък да не говорим за неофициалния лидер на герб бате бойко дето цялата престъпност той я управлява ;) и ако дойде на власт няма да има демокрация , а ще има тиранство , защото всеки който си отвори устата ще бъде пребиван или учистван ;) Обествена тайна са неговите престъпни връзки и влияния и с всеки който заговоря за политика знаете ли какво ми казва ще гласувам за БСП или АТАКА и аз ги питам защо , а отговора е прост и много смислен Бойко е клоун без ясно изразена политика той се прави само на шут и всичко се гради само на това и точно за това няма смисъл да гласувам за герб , а другите партии или се разпадат или имат хептен престъпници вътре като Ковачки и най-важното е не за кого ще гласувам а това ДПС да не управлят и да имат колкото се може по-малко депутати в народното събрание и казват така накарайте по-вече хора да гласуват на изборите за да не се падат вашите гласове за ДПС защото който не е гласувал гласът му се разпределя между политическите партии и така ти като не гласуваш даваш гласът си на всички партии от което пеелят и ДПС което е най лошото ;)

Толкова много думи, думи, думи ... свързани (или не чак толкова) в нещо като изречение, стих или нещо подобно ... ама ей богу нищо не разбрах ... може пък наистина и да съм тъп...???!!!
Поне съм самокритичен!
П.С. И благодаря ти за това: "пич" ... СИНЕ!

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 16 Май 2009 01:19 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
checho_58 написа:
kurtika89 написа:
checho_58 написа:
vokil написа:
А това за мажоритарните избори не е лошо като идея,но смятам ,че не сме готови за такъв вот все още.
И не на последно място да ти кажа да АТАКА ще влезе и не само ,че ще влезе а и ще бъде в управлението, в най лошия случай ще бъде балансъор и без нея нищо съществено няма да може да се прави.
Това за домашното е пълна глупост и никой вече не се вързва на тези глупости

И под каква форма ще бъдат в управлението?
С кого ще направят коалиция тези лайномети, като не остана неоплют от тях никой! Или ще започнат да дават леко "на задна" само и само да са по-близо до "кацата с меда", защото все пак "интересА клати фесА"?

пич еми как ще остане 1 чист като всичките са в кюпа ? АТАКА с право ги плюят защото всичките до един са корумпирани използвачи , а пък да не говорим за неофициалния лидер на герб бате бойко дето цялата престъпност той я управлява ;) и ако дойде на власт няма да има демокрация , а ще има тиранство , защото всеки който си отвори устата ще бъде пребиван или учистван ;) Обествена тайна са неговите престъпни връзки и влияния и с всеки който заговоря за политика знаете ли какво ми казва ще гласувам за БСП или АТАКА и аз ги питам защо , а отговора е прост и много смислен Бойко е клоун без ясно изразена политика той се прави само на шут и всичко се гради само на това и точно за това няма смисъл да гласувам за герб , а другите партии или се разпадат или имат хептен престъпници вътре като Ковачки и най-важното е не за кого ще гласувам а това ДПС да не управлят и да имат колкото се може по-малко депутати в народното събрание и казват така накарайте по-вече хора да гласуват на изборите за да не се падат вашите гласове за ДПС защото който не е гласувал гласът му се разпределя между политическите партии и така ти като не гласуваш даваш гласът си на всички партии от което пеелят и ДПС което е най лошото ;)

Толкова много думи, думи, думи ... свързани (или не чак толкова) в нещо като изречение, стих или нещо подобно ... ама ей богу нищо не разбрах ... може пък наистина и да съм тъп...???!!!
Поне съм самокритичен!
П.С. И благодаря ти за това: "пич" ... СИНЕ!

таман се бях вдъхновил и си викам я да не си секвам мисълта , а пък после ме домърззя да го редактирам (blush)

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 16 Май 2009 11:13 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Апр 2009 20:03
Мнения: 154
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Хайде кажи ми ти какво е направил Болен (не какво си говори), а какво е направил ... то така да да си лафиме е друга работа!

По време на президенските избори излезе цяла книга с компромат как видите ли се е снимал Волен ,5000 броики бяха раздадени тогава,сега се задават избори и хоп появяват се плужеци като теб ,който се представят като независими УЖ,ама само на ужким.
Добра тактика сте си избрали уж сте за мажоритарен вот и уж не харесвате нито една партия,а всъшност целта е ясна да сеем компромати с/у АТАКА.Стар ченгеджииски трик на комунягите.Не мислете хората за толкова прости знаем ви вече номерата и няма да ви оставим този път да си разигравате кончето!!!
Във всички казионни медии има информационно затъмнение на изявите на АТАКА единствено тук в нета не можете да контролирате нещата и затова има екземпляри като теб който да внасят смут сред колебаещите се за кого да гласуват .Защото колкото по малко отидат да гласуват толкова по добре за БСП-ДПС.Не видях да плюеш по бсп или по герб да речем , а си насочил недолюбването си с/у АТАКА защо ли ??
Ясен си ми татенце ,отдел пропаганда и компромати разделяи и владеи...
На въпроса какво е направил Волен и АТАКА ти отговарям;
1.Единствено АТАКА защити граничния полицай Цонев
2.Единствено АТАКА защити полицая от село Бояджик защитил българкото знаме
3.Единствено АТАКА се противопостави с/у строежа на джамия в София
4.Единствено АТАКА се противопостави с/у строежа на джамия в Бургас
5.Единствено АТАКА и по нейна инициатива се призна турския геноцид с/у Арменския народ в някой градове, в парламента не мина по ясно какви причини
6. Единствено АТАКА реагира за поруганите християнски гробища
7.По питане от представител на АТАКА в европарламента се разбра ,че не е искано от нас затварянето на АЕЦ''Козлодуй'.' Битката за спасяване на централата продължава
8.АТАКА единствена има изработена национална доктрина !!!
9.АТАКА първа алармира за ислямизирането и потурчването на цели райони във България!!!
10.АТАКА единствена се противопостави и не гласува плоския данък, убиеца на средния и малкия бизнес
11.АТАКА е единствената партия която иска почасово заплащане на труда!!
12.АТАКА е единствената партия която когато доиде на власт ще ревизира криминалната приватизация,и ще конфискува и обяви за нищожи онези зделки които са ощетили България
13.АТАКА когато доиде на власт ще развали всички криминални заменки и ще ги обяви за нищожни
14.АТАКА Е ЗА;България е еднонационална, монолитна държава, неподлежаща на разделяне по нито един от следните принципи: верски, етнически, културен. Различието по произход или вяра не може да се поставя над националната принадлежност. Който прави това, се самоотделя от българската нация и държава и не може да има никакви претенции към тях.
15.АТАКА е единствената партия обявила се официално ПРОТИВ кандидатурата на Турция в ЕС
16.И не на последно място да кажа нещо и за местния парламент , макар и само с 5 съветника АТАКА Добрич ,изпълни 9 от обещаните 12 точки от предизборната си програма
Мога да пиша и още много зазалугите на АТАКА ,но поста ще стане много дълаг а знам,че такива постове не се четът целите и е излишно да се хабя
п.п.СИЛАТА НА АТАКА НЕ СА ПАРИТЕ А ДУХА НА БЪЛГАРИНА ,РАЗБРАЛИ МЕ БЕ ЛАЙНЯНА ХАРТИШКА

_________________
Изображение


Последна промяна vokil на 16 Май 2009 22:59, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 16 Май 2009 12:38 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
vokil написа:

Айдеее, сега и ченге, и комунист ме изкара ....
А бе смешник нещастен, ако имаше нещо малко под шапката си щеше да си направиш труда да ми прочетеш всички постове от раздел "НОВИНИ И ПОЛИТИКА" от форума, ама то е много трудно да се досети човек!
"Недолюбването" ми не е насочено срещу Атака, а срещу тонът на такива пишман патриоти като теб, които като озверели псета вият из форума и си знаят само едно - "Който не е с нас е против нас", но да не се повтарям специално за теб ти препоръчах по-горе нещо!
И като стана дума за ченгета не е лошо да хвърлиш едно око тук:
http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak ... 6312_n.jpg
Тук наистина се изравнихте по проценти с комунистите!

Аз за разлика от теб съм гласувал още от "онова" време, в което имаше само две бюлетини и преди да вляза в тъмната стаичка едно ченге ме предупреждаваше да не объркам "правилната" бюлетина! Ей от тогава ми е започнала безграничната "любов" към тях, а сега започнах да се "влюбвам" и във вас по същата причина!

П.С. Ииии така като гледам "каруцарският" тон хич, ама хич не ти е чужд и на теб!

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 16 Май 2009 14:33 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Апр 2009 20:03
Мнения: 154
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Сега да ти обясня ,направих си труда както казваш и ти прегледах постовете ти, и първоначалното ми впечатление се потвърди ,сега съм още по убеден,че си бивш номенклатурчик с едно уточнение ,че сега си преминал на страната на евентуалните бъдещи ''победители'' герберите.И усърдно си ги защитаваш почти навсякаде из форума.То няма да се учдя в ранните години на прехода да си бил залепнал и за СДС-то типично за неуспелите номенклатурчици от БСП.Криеш се зад маската на мажоритарния вот правейки се на независим .Развий си тезата за мажоритарния вот или не си готов с урока още?
Както съм писал по горе по делата ще ги познаете да АТАКА е алтернативата няма друга.АТАКА показва на всички продажни псета как се отстояват нациоалните интереси дори когато нямаш нужния властови ресурс.
Пак ,ще те попитам защото виждам ,че избягваш неудобните за теб въпроси коя личност или партия е направила нещо положително за България и българите през последните 20 години,освен АТАКА ???
А за каруцарския език ,ще ти припомня поговорката която ти спомена; каквото почукало това се и обадило.
п.п.СИЛАТА НА АТАКА НЕ СА ПАРИТЕ А ДУХА НА БЪЛГАРИНА

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 16 Май 2009 15:20 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
vokil написа:
Сега да ти обясня ,направих си труда както казваш и ти прегледах постовете ти, и първоначалното ми впечатление се потвърди ,сега съм още по убеден,че си бивш номенклатурчик с едно уточнение ,че сега си преминал на страната на евентуалните бъдещи ''победители'' герберите.И усърдно си ги защитаваш почти навсякаде из форума.То няма да се учдя в ранните години на прехода да си бил залепнал и за СДС-то типично за неуспелите номенклатурчици от БСП.Криеш се зад маската на мажоритарния вот правейки се на независим .Развий си тезата за мажоритарния вот или не си готов с урока още?
Както съм писал по горе по делата ще ги познаете да АТАКА е алтернативата няма друга.АТАКА показва на всички продажни псета как се отстояват нациоалните интереси дори когато нямаш нужния властови ресурс.
Пак ,ще те попитам защото виждам ,че избягваш неудобните за теб въпроси коя личност или партия е направила нещо положително за България и българите през последните 20 години,освен АТАКА ???
А за каруцарския език ,ще ти припомня поговорката която ти спомена; каквото почукало това се и обадило.
п.п.СИЛАТА НА АТАКА НЕ СА ПАРИТЕ А ДУХА НА БЪЛГАРИНА

За пореден път ме караш да се смея ... ама с глас на малоумните ти заключения!
Дали съм бил "номенклатурчик" могат да го кажат хората, които ме познават, а те не са никак малко! А ти просто си оставаш за мен поредният смешник с промит мозък!
Само мога да те открехна малко, че познавам хора, които след 10.10.89 г. си скатаха партийните книжки с надеждата, че някой ден ще им потрябват (може би и родителите ти са от същата група, не знам), но аз не съм го правил ... Защо ли? Ами много е просто! Защото съм нямал какво да скатавам!
Мога да те просветлявам още много, но не ми е това целта! Пък и някак си нищожен ми се струваш в разсъждвенията си, повърхностен...!
За разлика от теб аз не агитирам никого да гласува за този или онзи, а просто да мислят с това, което подстригват от време на време!
И като питаш толкова много за мажоритарни кандидатури, бих ти посочил примерно един проф.Михаил Константинов, но не си мисли, че е само той...
Иначе добро впечатление ми направи, че от време на време "сгряваш" по нещо ... (поговорката)!
И накрая ще ти кажа, че ми стана толкова безинтересен и безразличен, че не разчитай много-много да получиш отговор от мен за терзанията на изстрадалата ти душа!
А и след около месец ще разбереш колко мислят като мен и колко като теб!

П.С. Доброто образование не е порок (макар, че е придобито по времето на комунизЪма), вътрешното убеждение е нещо съвсем различно ...

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 16 Май 2009 18:05 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2004 20:21
Мнения: 2224
Години: 33

Местоположение: В кенефа с лаптопа, докато ми умалеят краката.
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
vokil написа:
НА 21. МАЙ.2009 год.от 18.30 часа ВОЛЕН СИДЕРОВ ЩЕ СЕ СРЕЩНЕ С ГРАЖДАНИ И СИМПАТИЗАНТИ В ЗАЛАТА НА ДРАМАТИЧНИЯ ТЕАТЪР “ЙОРДАН ЙОВКОВ". НА СРЕЩАТА ЩЕ ПРИСЪСТВАТ ЕВРОДЕПУТАТИ И НАРОДНИ ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА ПП “ АТАКА”.
ВСИЧКИ ЖЕЛАЕЩИ МОГАТ ДА ПРИСЪСТВАТ!


Яяяя тук е мястото на това съобщение, няма нужда чак от нова тема.

_________________
PC:CPU:Athlon64 X2 4600+F3@3.0Ghz|MB:GA-MA770-DS3|Cooler:Thermalright Ultra-120A|Memory:2x1GB@860mhz|HDD:250GB Hitachi|VGA:Sapphire HD3850 512mb|PSU:Fortron 450W


Да черпим от живота мечти, да даваме на мeчтите живот.(Мария Склодовска-Кюри)
Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 16 Май 2009 21:51 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Апр 2009 20:03
Мнения: 154
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
А бе умник,каде си тръгнал да агитираш за нещо което не ти е ясно,хвъряш някаква идея недоразвита и айде мажоритарни избори ,като си толкова отворен доразвий си тезата.Задаох ти конкретни въпроси ,как един мажоритарно избран парламент ,ще състави правителство ,кой ще бъде премиера и по какъв начин ще бъде излъчен ,защо в постовите ти плюеш само АТАКА а не всички партии като си недоволен от избирателната система ??? Защо скачаш като попарен като се заговори за кметицата и за герб нали не си за партиите ???
Цитат:
Само мога да те открехна малко, че познавам хора, които след 10.10.89 г. си скатаха партийните книжки с надеждата, че някой ден ще им потрябват (може би и родителите ти са от същата група, не знам), но аз не съм го правил ... Защо ли? Ами много е просто! Защото съм нямал какво да скатавам!

Познавал бил той, имах си аз да не ги познаваш,нямал какво да скатава тия ги разправяй на баба си Kъна.
А защо не ти е ясно за мажоритарните избори ,ами много просто това е само маска за заблуда целта ти е съвсем друга да ръсим компромати,нямал бил да ми отговаря, сега заради мен да не останеш без работа ,че в тази криза много е лошо да знаеш!!
п.п.СИЛАТА НА АТАКА НЕ СА ПАРИТЕ А ДУХА НА БЪЛГАРИНА...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 16 Май 2009 22:07 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
те хората които се опитват да защитатават атака са смешници и не защото сa си смешници по принцип а защото начина по който я защитават е смешен

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Последна промяна Aca на 16 Май 2009 23:39, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 16 Май 2009 22:10 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Aca написа:
те хората които се опитват да защитатават атака по принцип са смешници и не защото се са смешници по принцип а защото начина по който я защитават е смешен

Значи е смешно да се наречеш "българин"???
България на българите!!!
България над всичко!!!

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 16 Май 2009 22:13 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Апр 2009 20:03
Мнения: 154
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
И кое точно ни е смешното ?Изложил съм какво е направила АТАКА за България от как е в политиката е не всичко .Посочи ми какво направи герб за България , освен ,че задръсти столицата с боклуци ...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 16 Май 2009 23:47 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
YAVOR написа:
Aca написа:
те хората които се опитват да защитатават атака са смешници и не защото са си смешници по принцип а защото начина по който я защитават е смешен

Значи е смешно да се наречеш "българин"???
България на българите!!!
България над всичко!!!


виж това е хубаво то е и единственото хубаво нещо на тази партия
vokil написа:
И кое точно ни е смешното ?Изложил съм какво е направила АТАКА за България от как е в политиката е не всичко .Посочи ми какво направи герб за България , освен ,че задръсти столицата с боклуци ...

ами смешното е че си мислиш че атака е направила нещо за бг да тя се опита да направи това онова но нещата се правят от управляващите партии и смешното е че се опитвате да очерните ГЕРБ защо защото ще събере повече гласове а не да очерните тези лайняри бсп ндсв и дпс които разграбиха тотално всичко и продължават да крадат и от народа не само от държавата еитова е смешно и абсурдно ясно ли ти е
взмете мислете като трезви хора а не като хора които на всяка цена трябва да спечелят повече места в парламента и наистина направете нещо смислено тогава и аз бих гласувал за атака те хората са го казали кучетата които лаят не се траят
ти вземи да отидеш до столицата да видиш дали е задръстена с боклук и тогава приказвай ГЕРБ била задръстила столицата с боклук отново смехории когато държавата не се отзовава на този проблем ще го има макар че София е по чиста и от Пловдив и от Варна

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 17 Май 2009 01:40 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Аса виж ся те герб са си толкова черни ама имат едно лъскаво преди тази чернота и точно атака се мъчи да махне това бляскавото че да могат хората да видят за какво иде реч в партията на бате Гойко. Аз бих казал , че БСП заслужават повече власта от колкото ГЕРБ, защото имат ясно изразена политика и програма докато герб нямат нищо . Може БСП да ни грабят но герберите направо ще ни погребът ;) Батето Бойко като вземе и официалната власт и както си владеее и престъпноста то в България ще стане една Диктатура която ще е още по лоша от лошото управление на БСП а рите :)

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 17 Май 2009 07:56 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
хора вие сте болни каква политика има бсп та те дори не се срамуват от престъпленията които извършват да ги обявяват в публичното пространство и не съдете по миналото а гледайте настоящето и не се опитвайте да тълкувате бъдещето защото не можете :x незнам просто така както говорите имам чувството че сте сателит на бсп а това повече ме отвръщава от атака много жалко но са такива нещата за да направите атака силна говорете за реални осъществими неща в политиката на атака а не да плюете останалите партии или да оправдавате други партии защото това е анти партиино спрямо партията на която сте член или я подкрепяте оставете ГЕРБ тя така или иначе ще спечели повече гласова средоточете се върху своята партия так ще спечелите още някой друг процент опитайте се да накарате тези хора които няма да си направят труда да отидат до урните да го направят а не да се опитвате да привлечете от хората които ще гласуват за друга партия много по малко изгода ще има от това начинание успех на атака на изборите

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 17 Май 2009 09:08 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Пич ти не ме разбра , аз си изразих моето лично мнение по въпроса ;) и как смятам , че е по добре комунист от колкото най големия престъпник в България. А пък за АТАКА е ясно че няма да спечелят изборите , но поне ще имат по-голямо влияние и наистина ще упражняват натиск в опозиция , за разлика от сегашната която почти винаги е на едно мнение с управляващите и не защитава интересите на народа който ги е избрал ;) . За разлика от другите партии АТАКА не се застъпва само преди избори за българския народ , а постоянно го прави , но естествено никой никъде по новините не съобава за това освен в ТВ СКАТ . Докато е вчера четох синята коалиция обявила листата си за европарламента като дарили кръв , е кажете това не е ли ПР акция , защото човек винаги може да даде кръв :) .

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 17 Май 2009 09:56 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
kurtika89 написа:
Пич ти не ме разбра , аз си изразих моето лично мнение по въпроса ;) и как смятам , че е по добре комунист от колкото най големия престъпник в България. А пък за АТАКА е ясно че няма да спечелят изборите , но поне ще имат по-голямо влияние и наистина ще упражняват натиск в опозиция , за разлика от сегашната която почти винаги е на едно мнение с управляващите и не защитава интересите на народа който ги е избрал ;) . За разлика от другите партии АТАКА не се застъпва само преди избори за българския народ , а постоянно го прави , но естествено никой никъде по новините не съобава за това освен в ТВ СКАТ . Докато е вчера четох синята коалиция обявила листата си за европарламента като дарили кръв , е кажете това не е ли ПР акция , защото човек винаги може да даде кръв :) .

напълно те подкрепям в това че атака трябва да бъде в опозицията да добре е да е с по голям процент защото този процент така или иначе ще е за сметка на дпс което е най най хубавото аз и за това казвам че е по добре да се активизират хората който ги мързи или по друга прчина не отиват до урните за да си пуснат гласа
а що се отнася до ПР ами то коя ли партия не ги прави тези прозрачни и безсмислени ПР и най лошото е че тези неща движат нещата до голяма степен а би трябвало да не е така (според мен)

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 17 Май 2009 10:40 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Апр 2009 20:03
Мнения: 154
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
АТАКА ,с иск към Турция за 50 млрд. евро
http://www.ataka.bg/index.php?option=co ... &Itemid=91

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 17 Май 2009 10:43 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Aca написа:
kurtika89 написа:
Пич ти не ме разбра , аз си изразих моето лично мнение по въпроса ;) и как смятам , че е по добре комунист от колкото най големия престъпник в България. А пък за АТАКА е ясно че няма да спечелят изборите , но поне ще имат по-голямо влияние и наистина ще упражняват натиск в опозиция , за разлика от сегашната която почти винаги е на едно мнение с управляващите и не защитава интересите на народа който ги е избрал ;) . За разлика от другите партии АТАКА не се застъпва само преди избори за българския народ , а постоянно го прави , но естествено никой никъде по новините не съобава за това освен в ТВ СКАТ . Докато е вчера четох синята коалиция обявила листата си за европарламента като дарили кръв , е кажете това не е ли ПР акция , защото човек винаги може да даде кръв :) .

напълно те подкрепям в това че атака трябва да бъде в опозицията да добре е да е с по голям процент защото този процент така или иначе ще е за сметка на дпс което е най най хубавото аз и за това казвам че е по добре да се активизират хората който ги мързи или по друга прчина не отиват до урните за да си пуснат гласа
а що се отнася до ПР ами то коя ли партия не ги прави тези прозрачни и безсмислени ПР и най лошото е че тези неща движат нещата до голяма степен а би трябвало да не е така (според мен)

По принцип не трябва да е така, но в коя нормално развита държава не се иползват медиите за ПР кампании и имат ефект. Е най-пресния случай е с президента на САЩ Барак Обама той спечели огромни гласове от това че отговаряше на въпроси по интернет и се срещаше постоянно с хората и по новините постоянно го даваха какво е направил , докато упонента му се появяваше мн малко ;) . А това за гласуването убеждавам всеки който все още не е решил да гласува да го направи и то няма толкова значение за кояпартия само да не е за ДПС :) , а пък от там нататъка на която партия му допада идеологията за нея да дава гласът си , аз лично ще гласувам за АТАКА тъй като не съзирам друга реална партия която може да се противопостави на герб , дпс и бсп ;)

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 17 Май 2009 10:47 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
vokil написа:

Бях казал, че нямам намерение да ти отговарям повече, но СПЕЦИАЛНО за теб ще го направя!
Сгреших!
Сгреших, че ти казах, че си смешник! Не, ти не си смешник, ти просто имаш много сериозен "медицински" проблем!
Един съвет: ЛЕКУВАЙ се! Лекувай се докато нещата не са станали необратими както при сектантите!

П.С. А това за баба ти Къна, притесненията ти да не остана без работа, ... спокойно бре момче! Такива притеснения човек може да има ако любимата ти партийка стане управляваща и човекът не е "от нашите"! Няма да ти обяснявам пак през кои години човек можеше да има такива притеснения!
За мен не се притеснявай! Аз си имам ценз (образование), знания, авторитет в професията, работа, .... ами ти за къде си?! ЛВЕКУВАЙ СЕ!!!

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 17 Май 2009 10:48 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
vokil написа:
АТАКА ,с иск към Турция за 50 млрд. евро
http://www.ataka.bg/index.php?option=co ... &Itemid=91

много точно казано ;) ама лошото е че нямаме независим съд и прокуратура която да докаже това ;)

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 79  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов