Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 25 Апр 2024 14:37

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 79  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2009 23:43 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
iwanow написа:
:rofl: Плиткоумни са му изкаванията за тебе си, както и за някой други хора споделящи твоето мнение. Ти не разбра ли, че ти си си прав за себе си и Явор си е прав за него си, както и за нас да речем, споделящи неговите възгледи.Винаги е имало и винаги ще има различия, на каквото и да е основа, поради причината, че всички хора на Земята сме различни !

Само на мен ли ми се струва, че освен всичко друго си и непоправим мазохист?
За пореден път сам се намърдваш между шамарите (без причина) и после хленчиш като малко дете пред майка си, че не ти харесва?!
Да! Всички хора са различни. Те и лудите са различни в определен смисъл!
Очевидно е и, че около 40% в България мислят като мен, а около 9% като теб!
Много лесно и простичко е, но явно трудно правиш връзка с "главният" и ... поредното излагане ...

П.С. Бях казал, че съм готов да се извиня (за сръвненията). Сгрешх! Все пак е човешко да се греши!
Всичко, което съм казал за теб до сега е във възможно най меката форма, в която може да се каже!

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 09:12 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
нашите депутати протестираха срещу приемането на хартата за основните права на ЕС. Тя ще стане основна за законодателствата на страните-членки на съюза, като по този начин обезличи националните закони.По искахме референдум за задължителното прилагане на хартата и новия европейски договор. Страх ги е да има референдум в държавите-членки на ЕС
Те се обявиха против унифицирането на националните законодателства, като обясниха, че хартата ще обезсмисли много от важните български закони, сред които НПК.

Плюете ги понеже защитават българското и българското законодателство.
Ние не работим за да се махнем от ЕС. Знаеш ли, че нашите депутати доказаха в ЕС, че няма приет закон за затварянето на АЕЦ. Ако работиха за това да излизаме от ЕС, нямаше да защитават България. Аз така и не разбрах как се е увеличил броят на гласоподавателите на Доган? Атака ли са виновни, че има 123 секции в Турция? Атака ли са виновни, че има двойно гражданство?? Защото Атака са виновни те затова искаха да блокират границата.
Аз знам вашите 40% процента от къде идват, но както и да е. ПО - късно ще ти покажа снимките от концерта ви в събота. В момента сте на гребена на вълната като НДСВ преди 8год. внимавайте много, че от високо лошо се пада.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 09:29 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
прав си за това че от високо лошо се пада но тези хора които са гласували за ГЕРБ са гласували за промяна за надежда за нещо ново и ни най малко са робували на някаква политическа сила както го правите вие от атака недупостимо е чубани в евро парламента а атака изпрати точно такива нямат грам мозък в главите си и единственото което им идва да направят е да издават някакви нечленоразделни звуци като примати

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 09:40 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
14000 човека в областта не можем да ги накараме да робуват нали ти е ясно?
Чубани ги наричате, защото защитиха българското законодателство и българските интереси.
Защо ГЕРТ не се обадиха? Нека си обслужват чуждите интереси. Ние сме българи и защитаваме България.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 10:08 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 24 Фев 2005 14:10
Мнения: 1207
Години: 34

Местоположение: ____________________________
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Всеки който купува гласове ми пада в очите...мислих, че АТАКА не са от тях но и те са същите, че и дават по 50-60лв. (n)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 10:33 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Bez_Nick написа:
Всеки който купува гласове ми пада в очите...мислих, че АТАКА не са от тях но и те са същите, че и дават по 50-60лв. (n)

(tooth) (tooth) (tooth) (tooth) (tooth) (tooth) (tooth) (tooth) (tooth) (tooth)
Къде, кога, защо? Само пишеш без аргументи.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 10:35 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Апр 2009 20:03
Мнения: 154
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Bez_Nick написа:
Всеки който купува гласове ми пада в очите...мислих, че АТАКА не са от тях но и те са същите, че и дават по 50-60лв. (n)

Лъжеш като циганин АТАКА не са давали пари и не са купували гласове ,това е абсурдно твърдение.АТАКА е единствената партия която не участва в тази ванхалия ,ако има някой на който са предлагали пари от АТАКА нека да сподели ,но да знае ,че ще бъде разобличен защото знам със сигурност ,че това не е вярно ,защото съм участвал и помагал за каузата на АТАКА и един лев не съм взел.Всички помагаха на доброволни начела ,освен застъпниците на тях им се плати което е нормално.Само да отбележа ,че АТАКА имаше по един застъпник в секция и то там където нямахме член на комисия .И заплащането е по 30 лева ,а не 50-60 както се мъчи да втълпи на хората Bez_Nick
Така ,че бегай с тези глупости от тук...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 10:37 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 24 Фев 2005 14:10
Мнения: 1207
Години: 34

Местоположение: ____________________________
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
:) хаха, добре така да е (giggle)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 10:55 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
YAVOR написа:

Вашите депутати са искали да протестират, но са го направили както винаги го правят, типично в техеният първобитен стил.
Това е Европейски парламент, а не митинг на бАТАКА където се дава воля на дивите балкански нрави!
Не ги “плюем” за това, че защитават българското, а за това, че го правят по абсолютно нецивилизован начин, начин неприемлив за европейското възпитание и стандарти!
Това носи единствено негативи към България като цяло!
За АЕЦ съм казвал много пъти (и не ми казвай дали занам или не)! АЕЦ-а можеше да работи още известен брой години, но това беше една от цените, които трябваше да платим за членството си в ЕС (и според мен е твърде висока цена)!
Това, че не си разбрал как точно сте помогнали за увеличаването на броя на гласоподавателите на Доган, показва доста повърхностното ти мислене!
Нямам намерение да започвам да ти развивам теории за засилване на инстинкта за самосъхранение при надвиснала опасност!
Като знаеш “нашите” 40% от къде идват казвай смело, а не с “както и да е”, защото цяла България знае защо е такъв резултатът и той е в следствие на действията и говоренето на определени хора до изборите!
Купуване на гласове е имало винаги до сега и може би от повечето партии, но докато има будали ще има и тарикати! Не случайно неведнъж съм казвал, че простият (неук) човек се управлява (манипулира) много лесно.
Аз на митинги не ходя на нито една партия. Думите, които се сипят от там са насочени пак към хората посочени по-горе! За мен е по важен принципът – “по делата им ще ги познаете”!
От високо се пада лошо, и това трябва да го знае всеки, който се захваща с такива задачи и ако не се справи, отива на бунището на историята – примери много!
Накрая ще ти кажа, че ние българите имаме една много характерна черта: имаме чувството, че сме на “банкет” и постоянно се “ядем” един – друг (една от причините за големият брой гласоподаватели на Доган)!
Дори и когато сме зад граница по-лесно се разбира българин с чужденец, отколкото българин с българин! Ген!

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 13:22 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Апр 2009 20:03
Мнения: 154
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Чечи,склонен съм да се съглася с голяма част от написаното от теб ,този е един от малкото ти смислени постове които си писал .И все пак не мога да се съглася с теб ,че АТАКА е виновна за нарастването на ДПС избирателите !!!Не ви ли е минавало през акъла ,че това е дългосрочна насочена политика раководена от Турция и ,че АТАКА спомогна на българите да се посъбудят и да излязат да гласуват е имаше и други стимули но все пак е по добре от нищо.
АТАКА би камбаната и със своето безстрашие даде гласност на надвисналата опасност от турцизацията ,битката обаче съвсем не е приключила да не се заблуждаваме ,трябва да има воля това да се промени ,а аз лично не виждам ГЕРБ да я имат .Българския народ не е узрял все още за АТАКА .Да минаха едно стъпало на горе изхвърлейки от власта БСП и ДПС и това е най хубавото за тези избори.Силно се надявам Бойко да направи все пак някакви промени, поне що се отнася за избирателния закон ,дори да са популистки и да нямат нужния ефект ,ще се даде правилната посока към която да вървим и започнатото ,ще завърши АТАКА като дойде на власт !!!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 13:43 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 24 Май 2009 13:18
Мнения: 71
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
checho_58 написа:
iwanow написа:
:rofl: Плиткоумни са му изкаванията за тебе си, както и за някой други хора споделящи твоето мнение. Ти не разбра ли, че ти си си прав за себе си и Явор си е прав за него си, както и за нас да речем, споделящи неговите възгледи.Винаги е имало и винаги ще има различия, на каквото и да е основа, поради причината, че всички хора на Земята сме различни !

Само на мен ли ми се струва, че освен всичко друго си и непоправим мазохист?
За пореден път сам се намърдваш между шамарите (без причина) и после хленчиш като малко дете пред майка си, че не ти харесва?!
Да! Всички хора са различни. Те и лудите са различни в определен смисъл!
Очевидно е и, че около 40% в България мислят като мен, а около 9% като теб!
Много лесно и простичко е, но явно трудно правиш връзка с "главният" и ... поредното излагане ...

П.С. Бях казал, че съм готов да се извиня (за сръвненията). Сгрешх! Все пак е човешко да се греши!
Всичко, което съм казал за теб до сега е във възможно най меката форма, в която може да се каже!

За пореден път се убеждавам, че ти не си изобщо наясно с нещата и само се самозалъгваш. Ако за теб,това че аз отстоявам интересите си, тезите си е "наместване между шамарите" и "излагане", така да бъде, но да знаеш, че ти за мен си по-голям смешник от онзи на твоя "величествен" аватар със шута "Ти член ли си на АТАКА?"
П.С. От мен да знаеш "сръвнение" всъщност се пише СРАВНЕНИЕ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 14:07 
Offline
śŁΣėρШăŁKёг
Аватар

Регистриран на: 05 Май 2004 12:57
Мнения: 704
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
http://news.ibox.bg/news/id_1469588071

_________________
Ако не си част от решението, то тогава си част от проблема!
The solution of this problem is trivial and is left as an exercise for the reader.
Software is like sex, it's better when it's free.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 14:14 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
iwanow написа:
За пореден път се убеждавам, че ти не си изобщо наясно с нещата и само се самозалъгваш. Ако за теб,това че аз отстоявам интересите си, тезите си е "наместване между шамарите" и "излагане", така да бъде, но да знаеш, че ти за мен си по-голям смешник от онзи на твоя "величествен" аватар със шута "Ти член ли си на АТАКА?"
П.С. От мен да знаеш "сръвнение" всъщност се пише СРАВНЕНИЕ

Твое право е да смяташ, че “не съм наясно с нещата”!
То узряването идва с годините и опитът, но видно е, че на теб ти е твърде рано (за узряването)!
Самозалъгването е относително нещо. Зависи от гледната точка!
И ако ти се струва каквото и да било смешно – посмей се, посмей се ... пък после ако искаш можеш и да си поплачеш (насаме) за пропиляното си време!

П.С. Благодаря за поправката! И като ще издребняваме (излагаме) ... поне да го правим до край!
От мен да го знаеш: запетая се слага пред - че, но ... и т.н.т. и със се пише пред дума, започваща с буквата – с !

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 15:02 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Апр 2009 20:03
Мнения: 154
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
http://www.vbox7.com/play:3fe36555
Относно купуването на гласове от дпс кмета на 7 гласа за АТАКА ,е от ясно по ясно,че е постановка,истината е ,че именно заради АТАКА и нейната последователна политика сега ДПС си заминава и както съм писъл в по преден пост българина узря за момента ,само и дотолкова ,че да припознае идеите на АТАКА в плагиатството на ГЕРБ , но не се надявайте ГЕРБ да ги изпълни ,те могат само да направят два-три популистки хода и нищо друго.Както съм казвал и преди поне ще тръгнат по верния ход и посока по който България трябва да мине за да се изправи и отново да бъдем онази велика и достойна страна каквато сме били преди.Но за да се случи това е необходимо да има воля и желание , и когато настъпи часа на АТАКА , националната оздравителна програма на патриотите ,ще вдигне духа на българина и ще пресече този нихилизъм който се насажда по купените от недоброжелатели на България медии .Българина трябва да разбере,че изборите не са реалити шоу ,а много отговорно задължение от което зависи бъдещето на нас ,на децата ни ,на самата държавност!!!Не може да отидеш и да си продадеш гласа и да очакваш ,че тези който са те купили ще мислят да теб и твоето съществуване ,не те ще мислят единствено как да си избият парите и как да откраднат още ,че да са и на плюс.Замислете се българи крайните резултатите все още не са излезли ,а някой сигурно вече е изакал тези пари с които го купиха ,замислете се струваше ли си да си продавате душата за 30 сребърника ,и не ви ли е срам...
Не мога да си представя ,аз да взема пари от някой и да глсувам ,ще ми изсъхне раката ако посегна към тези прокълнати пари ,аз не мога да ставам ортак с дявола, и винаги ще гласувам по съвест. Дори и да направя грешния избор ,ще бъда на ти със себе си !!!!
Иначе честито на победителите ,дано не ни забатачат повече от колкото сме сега

_________________
Изображение


Последна промяна vokil на 07 Юли 2009 15:57, променена общо 3 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 15:12 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2004 13:50
Мнения: 1737
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Кими, това е конспирация! Всички искат да натопят ТАКАА, защото те са ЕДИНСТВЕНИТЕ, които искат да оправят България!

_________________
So tell me, what's it like living in a constant haze of stupidity?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 15:22 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Стига ве хора това си е чиста проба провокация , ще излезе че ДПС хич не копват гласове нали . Те купуват ама не ги хващат е как става тоя но,ер да хванат чеовек от дпс да агитира за атака и още да се води в листите им ;) Е това не е ли чиста доза провокация и опетняване на името ? И това се отнася за всяка една партия не само за атака , може дас е представиш за която си партия искаш и да купуваш гласове от нейно име без въобще да е така ;)

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 16:07 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Апр 2009 20:03
Мнения: 154
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Кими Райкконен написа:
Да,да! (nod)
Слави Бинев не е мутра.
Павел Чернев не беше мутра.
Владо Кузов не беше педофил.
"Импосибъл ис нотинг"

Ако говорим за мутри по голям от Бат БОЙКО няма
Павел Чернев беше недорузомение на никой на челото не пише какъв е
А за Кузов пак ще повторя,че е от партия Защита която беше в коалиция с АТАКА в която е всъщност и П.Берон ,но никой не хули Берон интересно защо ?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 16:18 
Offline

Регистриран на: 07 Юли 2009 16:17
Мнения: 1
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
samo ATAKA napred (nod) :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 16:25 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 33

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
vokil написа:
Кими Райкконен написа:
Да,да! (nod)
Слави Бинев не е мутра.
Павел Чернев не беше мутра.
Владо Кузов не беше педофил.
"Импосибъл ис нотинг"

Ако говорим за мутри по голям от Бат БОЙКО няма
Павел Чернев беше недорузомение на никой на челото не пише какъв е
А за Кузов пак ще повторя,че е от партия Защита която беше в коалиция с АТАКА в която е всъщност и П.Берон ,но никой не хули Берон интересно защо ?


Значи 40% от далите си гласа българи предпочитат да гласуват за Мутра вместо за чистокръвния Волен ... тъжно

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 16:30 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 33

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
vokil написа:
Bez_Nick написа:
Всеки който купува гласове ми пада в очите...мислих, че АТАКА не са от тях но и те са същите, че и дават по 50-60лв. (n)

Лъжеш като циганин АТАКА не са давали пари и не са купували гласове ,това е абсурдно твърдение.


Много ми е интересно как можеш да гарантираш за всеки един от партийката ти , че не е купувал гласове. Случайно да нямате вградени чипове в телата на съпартийците си , че си сигурен? Или пък разчиташ на тяхната честност? Защо си мислиш , че ако някой ще направи такова деяние няма да се покрие добре?

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Последна промяна cMoTaH` на 07 Юли 2009 16:36, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 16:33 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
"Кими" Vokil ти отговори, но ти като останалите гербери четеш през редовете.

Цитат:
Относно купуването на гласове от дпс кмета на 7 гласа за АТАКА ,е от ясно по ясно,че е постановка,истината е ,че именно заради АТАКА и нейната последователна политика сега ДПС иска да опетни Атака.

Не можеш 7 гласа да купиш и да спечелиш избори всичко е нагласено за да се срине доверието към Атака. Всички неща които се вършат срещу Атака са по време на избори, не сте ли го забелязали това??
"Вокил" Павел Чернев също не е от Атака, той е от партия Свобода.
В прокуратурата имало сигнали за купуване на гласове срещу всички партии, да видим какво ще се докаже. Аз знам циганин, който може да свиделства срещу кмета на едно село, където кмета е купувал гласове в позла на ГЕРТ.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 16:36 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 33

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Часът на конспирацийте удари.

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 16:39 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 31 Яну 2006 15:59
Мнения: 654
Години: 28

Местоположение: у наС
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Я дайте една тениска на АТАКА и да отида в "Изгрев" да видим какво ще стане .. :D

_________________
Герба ни е лъв , а живеем като мишки..
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 16:48 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
YAVOR написа:
"Кими" Vokil ти отговори, но ти като останалите гербери четеш през редовете.

Цитат:
Относно купуването на гласове от дпс кмета на 7 гласа за АТАКА ,е от ясно по ясно,че е постановка,истината е ,че именно заради АТАКА и нейната последователна политика сега ДПС иска да опетни Атака.

Не можеш 7 гласа да купиш и да спечелиш избори всичко е нагласено за да се срине доверието към Атака. Всички неща които се вършат срещу Атака са по време на избори, не сте ли го забелязали това??
"Вокил" Павел Чернев също не е от Атака, той е от партия Свобода.
В прокуратурата имало сигнали за купуване на гласове срещу всички партии, да видим какво ще се докаже. Аз знам циганин, който може да свиделства срещу кмета на едно село, където кмета е купувал гласове в позла на ГЕРТ.

ами направи го нали за това се борите и след като го изоблечиш напиши какво си направил и аз по телевизията видях много цигани които са си продали гласовете но
и това един циганин един кмет и едно село много пословично ми звучи никаква фактология не откривам в това

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 16:54 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2008 12:39
Мнения: 328
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
АБЕ Вие чувате ли се бе??????

Как ПП"Атака" ще копува гласове и то от циганин?
ВСЕ едно ти да си продадеш душата на дявола за 50-60 лева.

ЗА мангалите и турците ПП"АТАКА" е като тамян за дявол.(никои оважаващ себе си циганин :D :D :D нама да гласува за тях и ако ще не 50, а 500 лева да му дадат)
Всеки турчин или циганин е наплашен че ще става на сапун(АТАКА никога не са го казвали (измислица на БСП и ДПС)), а вие казвате, че някой копувал гласове от турци.

Единствения начин по които АТАКА "копуват"(или по точно печелят) гласове е благодарение на тяхната програма и деиствия

_________________
О Олимпия-я-я-я,
Догодина пак ела!
Чакаме те с интерес,
Уефски пак да отнесеш!

ОЛИМПИЯ-Я-Я-Я,
вземи Слован и ела,
чакаме те с интерес,
Уефски пак да отнесеш!!!


Последна промяна ivan_gogo на 07 Юли 2009 16:59, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 16:55 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
YAVOR написа:
Не можеш 7 гласа да купиш и да спечелиш избори всичко е нагласено за да се срине доверието към Атака. Всички неща които се вършат срещу Атака са по време на избори, не сте ли го забелязали това??
"Вокил" Павел Чернев също не е от Атака, той е от партия Свобода.
В прокуратурата имало сигнали за купуване на гласове срещу всички партии, да видим какво ще се докаже. Аз знам циганин, който може да свиделства срещу кмета на едно село, където кмета е купувал гласове в позла на ГЕРТ.

Да бе вярно е, че всички неща срещу бАТАКА се вършат по време на избори. То и срещу другите партии нещата, които се говорят и вършат са пак по време на избори! Що ли е така ...?
За това село ли говориш:
http://dnes.dir.bg/2009/06/30/video4693638_0.html

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 17:01 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
b0uHuq написа:
Я дайте една тениска на АТАКА и да отида в "Изгрев" да видим какво ще стане .. :D

нищо няма да стане. Аз съм ходил с тениска и с колата, на които пишеше Атака."Чечо" не знам какво говори човека, понеже нямам никакви колони на това ПЦ, но става въпрос за с. Баня в Бургаско.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 17:06 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2008 12:39
Мнения: 328
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
b0uHuq написа:
Я дайте една тениска на АТАКА и да отида в "Изгрев" да видим какво ще стане .. :D

нищо няма да стане. Аз съм ходил с тениска и с колата, на които пишеше Атака."Чечо" не знам какво говори човека, понеже нямам никакви колони на това ПЦ, но става въпрос за с. Баня в Бургаско.


ама с кола,
а аз живея точно до пазара и е точно на края на циганската махла и ако мина с тениска на ПП"АТАКА" ще бъда линчуван и направен на салам. :D :D :D

_________________
О Олимпия-я-я-я,
Догодина пак ела!
Чакаме те с интерес,
Уефски пак да отнесеш!

ОЛИМПИЯ-Я-Я-Я,
вземи Слован и ела,
чакаме те с интерес,
Уефски пак да отнесеш!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 17:53 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
АТАКА се утвърждава като трета сила

Магдалена ТАШЕВА

Време е да огледаме по-трезво резултатите и да помислим какви политически тенденции очертават те. Първото, което вълнува българските националисти, е, естествено, представянето на партия АТАКА. Няма от какво да бъдем недоволни - партията се утвърждава като трета най-влиятелна сила в политическия живот на България. Подредени в таблица, резултатите от последните 4 години показват това недвусмислено. През 2005 г. съставената от няколко неизвестни, маргинални партии коалиция АТАКА спечели 296 848 гласа. Всъщност

това беше личният електорат на нейния лидер Волен Сидеров
При средна за България избирателна активност от 56% този резултат съставляваше 8.14%. Само една година по-късно, на президентските избори през 2006 г., "личният" електорат на Сидеров, тъждествен на общественото доверие в него, скочи на около 690 000 гласа. На евровота през 2007 г., в разгара на очерняща кампания и раздухвана по всички казионни медии интрига "Магистрала Тракия", плюс безогледно купуване на гласове и крайно демотивирани избиратели (за което говори катастрофално ниската избирателна активност от 28.6% - една от най-ниските в ЕС), АТАКА бетонира твърдото си ядро - 275 237 гласа, съставляващи 14,2% и трима евродепутати. Две години по-късно евровотът през 2009 г. показа, че към каузата на националистите "Да си върнем България" са се присъединили още 33 000 българи - и отново в условията на силна демотивация - едва 39% гласуваха.
Изборите за 41-о НС показаха, че морето на националистите е нараснало до близо 400 000 души. При високата за България избирателна активност от около 62% това ни носи 9.36% и 21 депутати. Но вече не "коалиционери", инфилтрирани в АТАКА от пропрезидентските групировки "Защита" и "Нова зора", за да я завземат отвътре като троянски коне, а националисти, проверени в периода на нейната борба за съществуване на политическата сцена, каквато беше периодът от 2005 до 2008 г.
Тези близо 400 хиляди избиратели са ни още по-ценни и заради това, че АТАКА всъщност бе лишена от възможността да проведе кампанията си наравно с кандидатите на олигархията. Още през септември тв СКАТ - единствената електронна медия, от която националистите разговарят с българското общество, бе отрязана от двата най-големи кабелни оператора "Евроком" и "Кейбълтел". АТАКА нямаше билбордове - скъпи са. Клиповете на АТАКА не присъстваха в рекламните блокове на ефирните телевизии БНТ, Би Ти Ви и Нова ТВ. Те бяха пуснати само 2-3 пъти за целия месец - за толкова можахме да съберем пари, за да платим безбожните такси. Докато другите партии, включително и тези, които Н.В. избирателят омете от политическата сцена, като НДСВ и ЛИДЕР, се проиграваха на всеки час. И дори по-често. Толкова често, че една от тези телевизии съкрати дори новинарските си емисии до санитарния минимум - четене на заглавия, за да може да рекламира ГЕРБ, БСП, Синята коалиция. В условията на подобна политическа дискриминация и при чудовищна търговия с гласове, при фалшификации, подготвени и провеждани вече не от престъпни групировки и отделни шмекери, а от самата държавна машина, нашият успех е несравним.
Обявената за трета сила

ДПС получи около 200-250 хиляди фалшиви, незаконни гласа от Турция
- точно толкова, колкото в. "АТАКА" предсказа в броя си от 4 юли. Доган представя това за "разширяване на влиянието" му. То обаче няма нищо общо с влияние. Това са гласове, излети от Турция в България. Обратно - в България влиянието му пада катастрофално, както показват и воплите на коалиционните му партньори БСП и НДСВ "Доган ни провали!"
Автентичната трета политическа сила с над 400 хиляди гласа всъщност е АТАКА.
Какво предстои? За разлика от други избори - изразители на пълната обществена непоносимост към една корумпирана власт, резултатът на ГЕРБ от 39.7% (116 депутати) не може да се нарече разгромяващ. Да не забравяме, че през 1997 г. БСП бе свалена от власт с над 50% (мнозинство от 137 депутати) от гласовете, дадени за ОДС при гигантска избирателна активност от 5 милиона избиратели. През 2001 г., когато дойде ред Костовата партия да бъде свалена, но така, че това да не качи автоматично БСП във властта, новоизлюпеното движение НДСВ получи 43% от гласовете - 120 депутата.
Прави впечатление също така големият срив на сините. През 2005 г. СДС и ДСБ имат общо 14.12% (515 111 гласа), което им осигурява 37 депутати. Днес те имат общо 6.76% (по-малко, отколкото и на евровота отпреди месец) и ще вкарат в 41-во НС едва 15 депутата. Изглежда, това е максимумът, на който ще си останат и в бъдеще.
Ясно е едно - предстоят сложни преговори. Едно е ясно. Че Гоце вече няма да е в ролята на сив кардинал и велик архитект. В интервю, което даде за "Труд" на 4 юли, озаглавено "Голяма коалиция от първите партии е най-добре за страната", той поиска коалиция между ГЕРБ, БСП и ДПС. С него президентът се опита да се намести на масата на преговорите за съставяне на следващото правителство. Той имаше неприкрити намерения да диктува каква да бъде структурата на следващото правителство, кои партии да имат вицепремиери и в кои от най-нервозните възли на управлението трябва да бъдат сложени негови хора, извадени примерно от пула на президентските съветници.
Гоце се опита освен това да си измие ръцете, оцапани до лактите от катастрофалното управление на неговата рожба - коалицията БСП-НДСВ-ДПС и най-важното - да наплаши народа, че ако двете водещи партии не се споразумеят веднага, върху него - народа - ще се изсипят неописуеми по свирепост и мащаби катаклизми. В представите на президента обаче тези катаклизми падат върху България като валеж от небето - те, според него, няма да имат никаква връзка с управлението на Станишев, Доган и Сакскобургготски, нито с изпразнената от техните мафиотски обръчи държавна хазна, нито със съкращаването на гигантски приходи в нея поради продажбата на печеливши предприятия като Параходство БМФ, нито със скока на безработицата поради политиката

на умишлен фалит на други ключови предприятия като "Кремиковци",
която безподобните хапльовци в кабинета - Петър Димитров, Нина Радева и най-вече самият Станишев в ролята на главния хапльо - водиха. Гоце надълго и нашироко говори за прословутата криза, но не обелва и дума за оценка на приключилия мандат. Предпочита да се отдаде на сладки спомени за времето 1996-1997 г., когато, представете си, той постъпил много мъдро, воден единствено от мисълта на националното спасение на България:
"Ще ви припомня 1997 г. Първото нещо, с което започна тогавашният парламент, беше приемането на Декларация за национално съгласие. Тогава ние, от левицата, бяхме на колене и въпреки всичко гласувахме в т.ч. и текстовете за НАТО".
Не "въпреки", а ЗАЩОТО сте били на колене, е трябвало да гласувате текстовете за НАТО, неуважаеми Първанов! Пък и тази поза не ви беше неприятна. Как така се озовахте на колене? Не беше ли защото "червените мобифони" като вашия съветник Евгени Узунов източиха банките, които бяха взели за управление? Как тъй стана, че шефовете на всички умишлено фалирани банки - 13 или 14 на брой - бяха все "червени мобифони"? И не "червените мобифони" ли ви направиха председател на БСП, след като единственият български политик, излязъл от властта, без да присвои стотинка - Жан Виденов, им хвърли оставката си по Рождество Христово на 1996 г.
Хубаво е, че властта се изплъзва от ръцете на Гоце и той остава в ролята на обикновена марионетка. А не е ли време президентът на България да се избира от НС? Това е задачата, която новите депутати предстои да решат.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 18:33 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Апр 2009 20:03
Мнения: 154
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Айде и по радиото го казаха АТАКА е с рекорд за купуване на гласове .

На теб или на някой твой познат, да са ви предлага ли пари от АТАКА !!??Да си чувал тук в Добрич някаква схема за купуване на гласове от страна на АТАКА ,щото за другите се чу и се знае...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 79  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов