Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 26 Апр 2024 06:54

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 79  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 13:41 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
БОЙ БОЙ БОЙ!!!!
+ninvsp
ИСКАМ БОЙ В ПАРЛАМЕНТА ТАЗИ ВЕЧЕР!!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 13:48 
Offline
d0c
Аватар

Регистриран на: 04 Яну 2007 12:12
Мнения: 1420
Години: 32

Благодарил: 9 пъти
Получил благодарност: 14 пъти
X написа:
БОЙ БОЙ БОЙ!!!!
+ninvsp
ИСКАМ БОЙ В ПАРЛАМЕНТА ТАЗИ ВЕЧЕР!!!

сиирджия :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 13:52 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
cia0 написа:
X написа:
БОЙ БОЙ БОЙ!!!!
+ninvsp
ИСКАМ БОЙ В ПАРЛАМЕНТА ТАЗИ ВЕЧЕР!!!

сиирджия :D


Много ясно, няма да вземат толкова пари само за да спят в парламента я!
След като не правят нищо смислено, поне шоу програми са длъжни да ни изнасят, и тъй като съм превърженик на екшъна искам пого представление тая вечер! :-D А и в крайна сметка, който плаща той поръчва музиката (tooth)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 13:53 
Offline
d0c
Аватар

Регистриран на: 04 Яну 2007 12:12
Мнения: 1420
Години: 32

Благодарил: 9 пъти
Получил благодарност: 14 пъти
тей тей :)
+fairfight ---> бойко подмята доган :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 13:56 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
cia0 написа:
тей тей :)
+fairfight ---> бойко подмята доган :D

Станишев прай свирки на Доган за още един мандат :blowme:
(tooth)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 17:30 
Offline
d0c
Аватар

Регистриран на: 04 Яну 2007 12:12
Мнения: 1420
Години: 32

Благодарил: 9 пъти
Получил благодарност: 14 пъти
ХАХАХАхахХАХАх :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 19:18 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 21 Фев 2009 02:04
Мнения: 170
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
X написа:
Jack_Daniels написа:
X написа:
kurtika89 написа:
пич ти гледал ли си интервюта с Волен ? За да видиш колко трезво мисли , а не както го представят в новините по платените ефирни телевизии..... ;)


Щом лудите започнаха да казват че нормалните са луди , докъде я докарахме..... Държавна политика е хората в България да са бедни и гладни , полицията да бие със колове / благозвучно казано - палки / невинните и да убива безнаказано! След такива случки всеки нормален човек е длъжен да се грижи за собствената си сигурност със оръжие , защото от затвор се излиза но от гроб не!

Както и да е, след малко отивам да дам глас против ПОМАЦИТЕ и тюркофилите!!! (smoking)


Лудия си ти, а за помаците мога да кажа само едно че ти си пълен идиот помаците са най-чистите българи приятелю само гледай тук http://www.vbox7.com/play:90105aaf (punch)


Абе мохамеданин, истинските българи са тези който са си сложили главите под брадвата, за да не станат помаци бе кретен.
За съжаление повечето от тях не са живи, а тия помаци са раята. Пасмина обрязани страхливи българи.




Ти си прос българин уверявам се все повече в това (finger) (skandal) :Ban?: вземи се :killnyself:
Страшен сценарий Кими браво (y) :D :D :D :D :D :D :D :D А за всички атакисти ГЕРБ е с 41 % за сега а може и повече да са (dance) (dance) (flex) (fle

_________________
Гербът ни е лъв а живеем като мишки


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 19:22 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
религията е измислена точно за това за да може да се маниполират хората докато хората не го осъзнаят това във всички държави в които има религиозно напрежение ще управляват тарикатите

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Последна промяна Aca на 05 Юли 2009 20:01, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 19:40 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
Jack_Daniels написа:
X написа:
Jack_Daniels написа:
X написа:
kurtika89 написа:
пич ти гледал ли си интервюта с Волен ? За да видиш колко трезво мисли , а не както го представят в новините по платените ефирни телевизии..... ;)


Щом лудите започнаха да казват че нормалните са луди , докъде я докарахме..... Държавна политика е хората в България да са бедни и гладни , полицията да бие със колове / благозвучно казано - палки / невинните и да убива безнаказано! След такива случки всеки нормален човек е длъжен да се грижи за собствената си сигурност със оръжие , защото от затвор се излиза но от гроб не!

Както и да е, след малко отивам да дам глас против ПОМАЦИТЕ и тюркофилите!!! (smoking)


Лудия си ти, а за помаците мога да кажа само едно че ти си пълен идиот помаците са най-чистите българи приятелю само гледай тук http://www.vbox7.com/play:90105aaf (punch)


Абе мохамеданин, истинските българи са тези който са си сложили главите под брадвата, за да не станат помаци бе кретен.
За съжаление повечето от тях не са живи, а тия помаци са раята. Пасмина обрязани страхливи българи.




Ти си прос българин уверявам се все повече в това (finger) (skandal) :Ban?: вземи се :killnyself:
Страшен сценарий Кими браво (y) :D :D :D :D :D :D :D :D А за всички атакисти ГЕРБ е с 41 % за сега а може и повече да са (dance) (dance) (flex) (fle


По-добре прост българин, отколкото прост мангал :D
И недей руга щото да не излетиш от форума ей ся.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 21:38 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 08 Мар 2004 13:58
Мнения: 1074
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Айде на печелишите честито сега чакаме коалицията, която по думите на Бат Бойко ще е: Герб, РЗС, Атака и Синята коалиция па да видим...

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 21:49 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2008 12:39
Мнения: 328
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ми дано и АТАКА да включи па най-накрая да се отървем от ДПС и Ахмет ДОГАН

Честито на ГЕРБ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2009 21:54 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
искрено се надявам да няма коалиция но ГЕРБ да се вслушват и в гласа на останалите десни партии

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2009 02:15 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 24 Май 2009 13:18
Мнения: 71
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Aca написа:
религията е измислена точно за това за да може да се маниполират хората докато хората не го осъзнаят това във всички държави в които има религиозно напрежение ще управляват тарикатите

Поздравления за един от малкото ти вярни постове !! (handshake) (bow)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2009 03:16 
Offline
Right Here, Right Now

Регистриран на: 05 Май 2008 13:04
Мнения: 1084
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
iwanow написа:
Aca написа:
религията е измислена точно за това за да може да се маниполират хората докато хората не го осъзнаят това във всички държави в които има религиозно напрежение ще управляват тарикатите

Поздравления за един от малкото ти вярни постове !! (handshake) (bow)


Много добре казано ! Всички религии са създадени с цел манипулация и игра с доверието на хората !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2009 04:02 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 21 Фев 2009 02:04
Мнения: 170
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Хаха тва си е чисто комунистическа реакция ; пример- опозицията 1000 пъти вкарваха Вот на недоверие към правителството и им искаха оставката поради това че управляваха държавата ужасно зле но те не подаваха въпреки че през седмица имаше протести пред парламента имаше национални стачки на учители, таксиметрови шофьори, коя ли още не и в края на управлението Станишев с най голямата наглост заявява, че за тези 4 години едва ли не сме станали като втора "Ирландия", която всички знаят е икономическото чудо на Европа че и при теб така Х, аз ти казвам истината че си прост българин а ти веднага заплахи {ще те изхвърля оттук незнам си кво че съм бил мангал къвто всъщност си ти не аз}, съжелявам но аз не се влияя от такива като теб расистчета и още нещо ако продължаваш да пишеш такива простотии във форума и ако наистина това на аватара ти че си админ е истина по добре ме банни ще ми направиш услуга . Благодаря за вниманието 8) :fight: (fubar)

_________________
Гербът ни е лъв а живеем като мишки


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2009 10:16 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
Jack_Daniels написа:
Хаха тва си е чисто комунистическа реакция ; пример- опозицията 1000 пъти вкарваха Вот на недоверие към правителството и им искаха оставката поради това че управляваха държавата ужасно зле но те не подаваха въпреки че през седмица имаше протести пред парламента имаше национални стачки на учители, таксиметрови шофьори, коя ли още не и в края на управлението Станишев с най голямата наглост заявява, че за тези 4 години едва ли не сме станали като втора "Ирландия", която всички знаят е икономическото чудо на Европа че и при теб така Х, аз ти казвам истината че си прост българин а ти веднага заплахи {ще те изхвърля оттук незнам си кво че съм бил мангал къвто всъщност си ти не аз}, съжелявам но аз не се влияя от такива като теб расистчета и още нещо ако продължаваш да пишеш такива простотии във форума и ако наистина това на аватара ти че си админ е истина по добре ме банни ще ми направиш услуга . Благодаря за вниманието 8) :fight: (fubar)


Не съм расист, дори смея да твърдя че съм безкрайно толерантен към всички националности живеещи в България и около мен. Но, не мисля че етническа партия като ДПС има място в управлението на държавата ни. Дори е смешно да се говори за "Движение за права и свободи" в една европейска държава и подобна партия няма място в Европа и България. А към помаците, турците и циганите, които искат да направят Турция в България, няма как да съм добронамерено настроен, и ще ги упреквам винаги. Който се чувства турчин и копнее много за турското, да върви в родината си!
И относно теб, за сега ще се въздържа от услугата която искаш. Освен ако не продължиш с личностните си нападки и непристойното си поведение, било то към мен или други потребители на форума.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2009 12:58 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 24 Май 2009 13:18
Мнения: 71
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
X написа:
Jack_Daniels написа:
Хаха тва си е чисто комунистическа реакция ; пример- опозицията 1000 пъти вкарваха Вот на недоверие към правителството и им искаха оставката поради това че управляваха държавата ужасно зле но те не подаваха въпреки че през седмица имаше протести пред парламента имаше национални стачки на учители, таксиметрови шофьори, коя ли още не и в края на управлението Станишев с най голямата наглост заявява, че за тези 4 години едва ли не сме станали като втора "Ирландия", която всички знаят е икономическото чудо на Европа че и при теб така Х, аз ти казвам истината че си прост българин а ти веднага заплахи {ще те изхвърля оттук незнам си кво че съм бил мангал къвто всъщност си ти не аз}, съжелявам но аз не се влияя от такива като теб расистчета и още нещо ако продължаваш да пишеш такива простотии във форума и ако наистина това на аватара ти че си админ е истина по добре ме банни ще ми направиш услуга . Благодаря за вниманието 8) :fight: (fubar)


Не съм расист, дори смея да твърдя че съм безкрайно толерантен към всички националности живеещи в България и около мен. Но, не мисля че етническа партия като ДПС има място в управлението на държавата ни. Дори е смешно да се говори за "Движение за права и свободи" в една европейска държава и подобна партия няма място в Европа и България. А към помаците, турците и циганите, които искат да направят Турция в България, няма как да съм добронамерено настроен, и ще ги упреквам винаги. Който се чувства турчин и копнее много за турското, да върви в родината си!
И относно теб, за сега ще се въздържа от услугата която искаш. Освен ако не продължиш с личностните си нападки и непристойното си поведение, било то към мен или други потребители на форума.

:good post: Напълно съм съгласен с теб


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2009 15:06 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 21 Фев 2009 02:04
Мнения: 170
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
X написа:
Jack_Daniels написа:
Хаха тва си е чисто комунистическа реакция ; пример- опозицията 1000 пъти вкарваха Вот на недоверие към правителството и им искаха оставката поради това че управляваха държавата ужасно зле но те не подаваха въпреки че през седмица имаше протести пред парламента имаше национални стачки на учители, таксиметрови шофьори, коя ли още не и в края на управлението Станишев с най голямата наглост заявява, че за тези 4 години едва ли не сме станали като втора "Ирландия", която всички знаят е икономическото чудо на Европа че и при теб така Х, аз ти казвам истината че си прост българин а ти веднага заплахи {ще те изхвърля оттук незнам си кво че съм бил мангал къвто всъщност си ти не аз}, съжелявам но аз не се влияя от такива като теб расистчета и още нещо ако продължаваш да пишеш такива простотии във форума и ако наистина това на аватара ти че си админ е истина по добре ме банни ще ми направиш услуга . Благодаря за вниманието 8) :fight: (fubar)


Не съм расист, дори смея да твърдя че съм безкрайно толерантен към всички националности живеещи в България и около мен. Но, не мисля че етническа партия като ДПС има място в управлението на държавата ни. Дори е смешно да се говори за "Движение за права и свободи" в една европейска държава и подобна партия няма място в Европа и България. А към помаците, турците и циганите, които искат да направят Турция в България, няма как да съм добронамерено настроен, и ще ги упреквам винаги. Който се чувства турчин и копнее много за турското, да върви в родината си!
И относно теб, за сега ще се въздържа от услугата която искаш. Освен ако не продължиш с личностните си нападки и непристойното си поведение, било то към мен или други потребители на форума.


ОК извинявам ти се. Но никога не съм твърдял че партия като ДПС има място в политиката точно обратното смятам я за етническа партия, която трябва да се унищожи, смятам също така че Ахмет Доган трябва да влезе зад решетките на топло, но не смятам че си прав че помаците и турците искат да направят Турция в България и също така смятам че АТАКА причинява точно това разделение на етноси. Никога АТАКА не е влизала в чисто етнически региони съставени от помаци и турци да се опита да намери общ език с тях .А при ДПС е точно обратно те ходят в тези региони и ги плашат че Волен ще ги изрита от България че ще ги прави на сапун и още такива неща и въпреки че това може да не е вярно те вярват на Ахмет Доган и естествено се дистанцират от нас българите и си мислят че ние ще ги трепем едва ли не и така между нас застава една огромна пропаст: например най простичък пример давам със телевизията, навсякъде из тези места ще видите сателитни приемници насочени към Турция и естествено като ги е страх от нас като не общуват с нас след това се чудим защо голяма част от тях незнаят добре български а има и такива които въобще не знаят и капка българска реч и след това се намира такива като теб които твърдят че те се чувстват турци ами то си е напълно естествено като не им се дава възможност да се почувстват български граждани .А специално за циганите незнам как ще ги интегрираме те просто са твърде див народ и съм убеден че ще имаме в бъдеще много проблеми с тях.

И като извод на всичко написано до тук ще кажа, гласувах за ГЕРБ за едно европейско икономическо развитие на страната ни и щом тези които съм избрал са ЗА Турция в Европейския съюз аз съм с тях, но разбира се както снощи каза Бойко Борисов трябва да се спре това етническо напрежение от страна на ДПС и ако не се вслуша Ахмет Доган в думите му то той трябва да си плати с последствия, които са плод на неговата политика и журналистката снощи правилно му зададе въпроса не се ли превръща ДПС в една Фирма.Герб смятам ще успеят да спечелят доверието в районите с турци и помаци. И за това ЗА или ПРОТИВ Турция ще кажа че имаме около 300хил българи мохамедани в Европейска Турция а и смятам че тази наша политика ще спомогне за решаването на проблема с имотите в Одринска Тракия и ще можем да вземем тези милиарди като компенсация отпреди век.Също така за тези които са против Турция генетично те са:
Развитието на генетиката в последните години спомага на ентографската наука да изясни произхода на съвременното население на Турция. Данните показват, че в по-голямата си част това население /някъде на около 60-70 %/ не е от т.нар. тюркски произход. Антропологическите замервания също показват, че на 60 % демографски „днешните турци” принадлежат към средиземноморския антропографски тип население, което не принадлежи към т.нар. тюркски народи свързани със Средна Азия (в Турция има установени също и други антропологически типове освен тюркските)



Смятам че ще бъда разбран, а не обиждан след като го прочетете, 8) (y) но по вероятно второто

_________________
Гербът ни е лъв а живеем като мишки


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2009 17:13 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Jack_Daniels написа:
но не смятам че си прав че помаците и турците искат да направят Турция в България и също така смятам че АТАКА причинява точно това разделение на етноси. Никога АТАКА не е влизала в чисто етнически региони съставени от помаци и турци да се опита да намери общ език с тях .А при ДПС е точно обратно те ходят в тези региони и ги плашат че Волен ще ги изрита от България че ще ги прави на сапун и още такива неща и въпреки че това може да не е вярно те вярват на Ахмет Доган и естествено се дистанцират от нас българите и си мислят че ние ще ги трепем едва ли не и така между нас застава една огромна пропаст: например най простичък пример давам със телевизията, навсякъде из тези места ще видите сателитни приемници насочени към Турция и естествено като ги е страх от нас като не общуват с нас след това се чудим защо голяма част от тях незнаят добре български а има и такива които въобще не знаят и капка българска реч и след това се намира такива като теб които твърдят че те се чувстват турци ами то си е напълно естествено като не им се дава възможност да се почувстват български граждани .А специално за циганите незнам как ще ги интегрираме те просто са твърде див народ и съм убеден че ще имаме в бъдеще много проблеми с тях.

И като извод на всичко написано до тук ще кажа, гласувах за ГЕРБ за едно европейско икономическо развитие на страната ни и щом тези които съм избрал са ЗА Турция в Европейския съюз аз съм с тях, но разбира се както снощи каза Бойко Борисов трябва да се спре това етническо напрежение от страна на ДПС и ако не се вслуша Ахмет Доган в думите му то той трябва да си плати с последствия, които са плод на неговата политика и журналистката снощи правилно му зададе въпроса не се ли превръща ДПС в една Фирма.Герб смятам ще успеят да спечелят доверието в районите с турци и помаци. И за това ЗА или ПРОТИВ Турция ще кажа че имаме около 300хил българи мохамедани в Европейска Турция

ами като не си се интерисувал няма как да знаеш, че искаха Родопите да го правят автономна област на Анкара. Това беше го заявил самия Ахмед Доган. Дори в момента има слухове турския език да бъде втори официален в България. Атака специално за област Добрич в смесените райони стои доста добре. Специално в Карапелит разликата е съвсем малка.
ГЕРБ - 99, ДПС - 136, АТАКА - 119, БСП - 149.
Всички трябва да разберът дори и ти. Волен никога не е казвал, че ще ги прави на сапун и тн. това са думи на Боян Расате. Ние на събранията си казвахме, че ние не сме против мюсюлманското население, ние сме против ДПС и Доган. Ние сме за това да се строят джамии, но където има мюсюлмани и където е нужно, а не да строят където няма и един човек който да изповядва ислям. Ти и няколко човека тук не искате да схванете някой неща, колкото и да ви повтарям.
Много интересно как може да стане това европейско икономическо развитие на страната за което говориш??? Примерно ние като казвахме, какво можем да направим казвахме и от къде могат да дойдат парите, вие нищо не казвате.
Истинските българи гласувахме срещу Турция в ЕС, защото знаем какво ще стане с родината ни. ГЕРТ ще въведат ли високи мита за турските стоки?? Ако има високи мита така нашата продукция ще е по - евтина и ще се купува, това ще е в полза на българските производители. По този начин ги стимулираме. Ние това също го писахме в програмата. Щом имаме 300хил. българо мохамедани в Турция, те щяха да се завърнат тук ако наистина се чувстват българи. В момента те са с двойно гражданство и гласуват за ДПС.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2009 17:33 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2008 12:39
Мнения: 328
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Jack_Daniels написа:
но не смятам че си прав че помаците и турците искат да направят Турция в България и също така смятам че АТАКА причинява точно това разделение на етноси. Никога АТАКА не е влизала в чисто етнически региони съставени от помаци и турци да се опита да намери общ език с тях .А при ДПС е точно обратно те ходят в тези региони и ги плашат че Волен ще ги изрита от България че ще ги прави на сапун и още такива неща и въпреки че това може да не е вярно те вярват на Ахмет Доган и естествено се дистанцират от нас българите и си мислят че ние ще ги трепем едва ли не и така между нас застава една огромна пропаст: например най простичък пример давам със телевизията, навсякъде из тези места ще видите сателитни приемници насочени към Турция и естествено като ги е страх от нас като не общуват с нас след това се чудим защо голяма част от тях незнаят добре български а има и такива които въобще не знаят и капка българска реч и след това се намира такива като теб които твърдят че те се чувстват турци ами то си е напълно естествено като не им се дава възможност да се почувстват български граждани .А специално за циганите незнам как ще ги интегрираме те просто са твърде див народ и съм убеден че ще имаме в бъдеще много проблеми с тях.

И като извод на всичко написано до тук ще кажа, гласувах за ГЕРБ за едно европейско икономическо развитие на страната ни и щом тези които съм избрал са ЗА Турция в Европейския съюз аз съм с тях, но разбира се както снощи каза Бойко Борисов трябва да се спре това етническо напрежение от страна на ДПС и ако не се вслуша Ахмет Доган в думите му то той трябва да си плати с последствия, които са плод на неговата политика и журналистката снощи правилно му зададе въпроса не се ли превръща ДПС в една Фирма.Герб смятам ще успеят да спечелят доверието в районите с турци и помаци. И за това ЗА или ПРОТИВ Турция ще кажа че имаме около 300хил българи мохамедани в Европейска Турция

ами като не си се интерисувал няма как да знаеш, че искаха Родопите да го правят автономна област на Анкара. Това беше го заявил самия Ахмед Доган. Дори в момента има слухове турския език да бъде втори официален в България. Атака специално за област Добрич в смесените райони стои доста добре. Специално в Карапелит разликата е съвсем малка.
ГЕРБ - 99, ДПС - 136, АТАКА - 119, БСП - 149.
Всички трябва да разберът дори и ти. Волен никога не е казвал, че ще ги прави на сапун и тн. това са думи на Боян Расате. Ние на събранията си казвахме, че ние не сме против мюсюлманското население, ние сме против ДПС и Доган. Ние сме за това да се строят джамии, но където има мюсюлмани и където е нужно, а не да строят където няма и един човек който да изповядва ислям. Ти и няколко човека тук не искате да схванете някой неща, колкото и да ви повтарям.
Много интересно как може да стане това европейско икономическо развитие на страната за което говориш??? Примерно ние като казвахме, какво можем да направим казвахме и от къде могат да дойдат парите, вие нищо не казвате.
Истинските българи гласувахме срещу Турция в ЕС, защото знаем какво ще стане с родината ни. ГЕРТ ще въведат ли високи мита за турските стоки?? Ако има високи мита така нашата продукция ще е по - евтина и ще се купува, това ще е в полза на българските производители. По този начин ги стимулираме. Ние това също го писахме в програмата. Щом имаме 300хил. българо мохамедани в Турция, те щяха да се завърнат тук ако наистина се чувстват българи. В момента те са с двойно гражданство и гласуват за ДПС.


Карапелит
"ГЕРБ - 99, ДПС - 136, АТАКА -119, БСП - 149."

От къде мога да взема и аз такива данни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2009 17:40 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
http://rezultati.cik2009.bg/protocols/rik_08/list.html
Можеш да видиш във всички секции в областта как са гласували хората.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2009 17:56 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2008 12:39
Мнения: 328
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
http://rezultati.cik2009.bg/protocols/rik_08/list.html
Можеш да видиш във всички секции в областта как са гласували хората.


много мерси


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2009 21:01 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
Атака с ангажименти за цената на водата, земеделието и туризма

Валентин Николов от Атака заяви, че данните от паралелното им преброяване съвпадат с тези на РИК и са удовлетворени от резултата. Получаваме над 14 000 гласа за цялата област, в сравнение с 2005-та това е 82 процента ръст, отбеляза Николов. Той напомни, че на евроизборите са победили ДПС с 2 000 гласа. Сега вложиха по-голям финансов ресурс а дойдоха и хора с двойно гражданство, затова движението води с около 500 гласа, посочи областният лидер. Партии като РЗС и Лидер работиха през цялото време срещу АТАКА- повтарят едно към едно наши идеи и отнеха от нашите гласове, коментира Николов. Той е поел ангажименти към гражданите от Добрич по отношение цената на водата, развитието на селското стопанство и туризма. “Друг е въпросът дали атака ще има властови ресурс, но нека това не звучи като оправдание- и в общинския съвет на Добрич нямаме мнозинство, но успяхме да изпълним 10 приоритетни точки за по-малко от 2 години, от 12 обещани.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2009 21:12 
Offline
The Ultimate Driving Machine-BMW
Аватар

Регистриран на: 15 Сеп 2006 17:19
Мнения: 1761
Години: 31

Местоположение: пустинята Сахара във един оазис
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 5 пъти
http://img124.imageshack.us/img124/5334/img002s.jpg
Това днес отивам на автобусната спирка и го гледам залепено а и не само там и на други места в града го има :D

_________________
WINDOWS - а е като Тамагочи.Храниш го, чистиш му, грижиш се за него, сън не те хваща и накрая пак ..... умира.

Bergon rulz all round the world!!!

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2009 21:24 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
това са пълни глупости за Атака. Зрелите хора няма да се вържат на тях.
че сме били против ЕС, че сме искали България на 3 морета и тн......
Аз подобни неща мога да изкарам и за ГЕРТ и за Румен Иванов и за Бат Бойко, но както и да е .....

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2009 21:44 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
лично с ушите си чух Волен на един парламентарен контрол да казва че атака е против евро съюза недей да отричаш неща казани от лидера ви това че в последствие почна да говори друго не затрива това което е казал преди това така че моляти се с това си поведение на следващите избори сте при НДСВ

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2009 21:46 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Винаги сме били против ранното ни приемане в ЕС. Прави разликата.
Смятам, че и ти ще потвърдиш, че не бяхме готови за влизане в ЕС.
Виж Петър Берон какво казва в свое интервю. Той е бивш член на коалиция Атака, но не е бил член на ПП Атака.
Цитат:
- Темата Бойко Борисов е много интересна. Поради няколко непремерени изказвания на Димитър Стоянов главно се наложи един облик на “Атака”, че е против ЕС и НАТО. Излизането от НАТО явно не може да стане. Ние не сме протива ЕС, както казва и Бойко Борисов. Това съвпада изцяло и с моите виждания, че ние трябва са сме с НАТО и ЕС, но с достойнство. Той дори се изрази още по… тия пачаври дето ходят по Брюксел. Аз биологично ги наричам така. Това са едни стоножки, които пълзят. Ние не сме против влизането.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2009 22:28 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Човек да има нерви, дебели като корабни въжета, пак няма да издържи на такива плиткоумни изказвания!
Ако не бяхме приети в ЕС през 2007 г. никога, ама никога нямаше да бъдем приети! (Особено след управлението на ламята Спаска).
Ето за това толкова упорито се мъчите да направите така, че да ни изхвърлят от там и пак да направите пореднта услуга на Доган, както направихте сега на изборите!
Направихте така, че да си вдигне броят на гласоподавателите от 400 на 620 хиляди!
Сигурно ще попиташ как точно вие сте направили така, че да си увеличи броя на гласоподавателите?
От просто по-просто е, ама няма кой да го проумее!
А от изхвърлянето ни от ЕС най-доволен ще е пак Доган! И тогава всичко, за което сега вдигате врява до Бога може и да стане реалност!
Ами тогава ... и ти ... и твоят Бог ... че и другите келеши, като не знаете как се навиват партенки, освен вазелинът друго няма да ви остава, защото никак няма да прилича на CS!!!
Излагациите ви и тук и в европарламента нямат край!
Цитат:
ЕП ще накаже евродепутати от "Атака"
Европейският парламент ще накаже българските евродепутати от "Атака" Димитър Стоянов, Слави Бинев и Десислав Чуколов, съобщи БНТ.

На 12 декември 2007 г. те прекъснаха с освирквания церемонията при подписването на Хартата за основните права на Европейския съвет. Днес на първата пленарна сесия за тази година, председателят на Европарламента Ханс-Герт Пьотеринг обяви поведението им за недопустимо.

Димитър Стоянов, Слави Бинев и Десислав Чуколов и евродепутати от крайната десница протестирали шумно, прекъсвали ораторите, подсвирквали и подвиквали, докато Ханс-Герт Пьотеринг, Жозе Мануел Барозу и Жозе Сократеш, подписвали Хартата за основните права на Европейския съюз.

Действията на малката група депутати, прекъснали на няколко пъти церемонията, шокирало техните колеги. Мартин Шулц от ПЕС напомнил, че практиката да се освиркват политическите опоненти била въведена във Ваймарската република от партията на Хитлер.

Правилникът на Европарламента предвижда за подобни нарушения следните санкции: порицание, лишаване от дневни надбавки за срок от 2 до 10 дни, временно отстраняване от някои или от всички дейности на Парламента.

Най-строгото наказание е освобождаване на евродепутата от заеманите от него изборни длъжности.

Много повече е вредата отколкото ползата от вас за България!
Този, който ви мъти мозъците си е направил много добре сметката!
Простият човек много лесно се управлява (манипулира) ... но докато прогледне!!!

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2009 22:37 
Offline
The Ultimate Driving Machine-BMW
Аватар

Регистриран на: 15 Сеп 2006 17:19
Мнения: 1761
Години: 31

Местоположение: пустинята Сахара във един оазис
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 5 пъти
Еми не съм го лепил аз просто нито пък имам нещо против атака даже и аз съм за атака но просто ми направи впечатление и го снимах и реших да го постна тук

ПС:За Яне Янев ме разсмя повече :Д

_________________
WINDOWS - а е като Тамагочи.Храниш го, чистиш му, грижиш се за него, сън не те хваща и накрая пак ..... умира.

Bergon rulz all round the world!!!

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2009 23:26 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 24 Май 2009 13:18
Мнения: 71
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
checho_58 написа:
Човек да има нерви, дебели като корабни въжета, пак няма да издържи на такива плиткоумни изказвания!
Ако не бяхме приети в ЕС през 2007 г. никога, ама никога нямаше да бъдем приети! (Особено след управлението на ламята Спаска).
Ето за това толкова упорито се мъчите да направите така, че да ни изхвърлят от там и пак да направите пореднта услуга на Доган, както направихте сега на изборите!
Направихте така, че да си вдигне броят на гласоподавателите от 400 на 620 хиляди!
Сигурно ще попиташ как точно вие сте направили така, че да си увеличи броя на гласоподавателите?
От просто по-просто е, ама няма кой да го проумее!
А от изхвърлянето ни от ЕС най-доволен ще е пак Доган! И тогава всичко, за което сега вдигате врява до Бога може и да стане реалност!
Ами тогава ... и ти ... и твоят Бог ... че и другите келеши, като не знаете как се навиват партенки, освен вазелинът друго няма да ви остава, защото никак няма да прилича на CS!!!
Излагациите ви и тук и в европарламента нямат край!
Цитат:
ЕП ще накаже евродепутати от "Атака"
Европейският парламент ще накаже българските евродепутати от "Атака" Димитър Стоянов, Слави Бинев и Десислав Чуколов, съобщи БНТ.

На 12 декември 2007 г. те прекъснаха с освирквания церемонията при подписването на Хартата за основните права на Европейския съвет. Днес на първата пленарна сесия за тази година, председателят на Европарламента Ханс-Герт Пьотеринг обяви поведението им за недопустимо.

Димитър Стоянов, Слави Бинев и Десислав Чуколов и евродепутати от крайната десница протестирали шумно, прекъсвали ораторите, подсвирквали и подвиквали, докато Ханс-Герт Пьотеринг, Жозе Мануел Барозу и Жозе Сократеш, подписвали Хартата за основните права на Европейския съюз.

Действията на малката група депутати, прекъснали на няколко пъти церемонията, шокирало техните колеги. Мартин Шулц от ПЕС напомнил, че практиката да се освиркват политическите опоненти била въведена във Ваймарската република от партията на Хитлер.

Правилникът на Европарламента предвижда за подобни нарушения следните санкции: порицание, лишаване от дневни надбавки за срок от 2 до 10 дни, временно отстраняване от някои или от всички дейности на Парламента.

Най-строгото наказание е освобождаване на евродепутата от заеманите от него изборни длъжности.

Много повече е вредата отколкото ползата от вас за България!
Този, който ви мъти мозъците си е направил много добре сметката!
Простият човек много лесно се управлява (манипулира) ... но докато прогледне!!!

:rofl: Плиткоумни са му изкаванията за тебе си, както и за някой други хора споделящи твоето мнение. Ти не разбра ли, че ти си си прав за себе си и Явор си е прав за него си, както и за нас да речем, споделящи неговите възгледи.Винаги е имало и винаги ще има различия, на каквото и да е основа, поради причината, че всички хора на Земята сме различни !


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 79  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов