Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 18 Апр 2024 07:38

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1140 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 38  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2006 23:01 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 14 Авг 2005 22:43
Мнения: 545
Местоположение: n/a
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
tedo_boy написа:
Темата не беше ли специално за Циганския терор?
А и какво лошо има малките деца да опознаят различните хора в тяхната държава? друго си е да запо4нем да у4им турски Задължително т'фа ако стане... вече е ... но в този учебник не е такъв случая

12-годишния това според тебе не е ли цигански терор? то снимките си личи, че искат да ни превземат. Искат да махат, "аз съм българче" от учебниците, сега преглеждат учебниците да няма дескриминационни думи, "Турско робство" щяло да бъде "османско присъствие". Накрая може да неможем да си празнуваме празника 3-март, заради толкова умни хора, а знаеш ли кой е председател на комисията по образование в народното събрание? председателят е МАНГАЛ

Знаех си,че началото на отговора ще ти е такъв.Еми каквото и да ти говоря и да направя,а и не само аз не мога да ти пр0меня мнението,така че...а и си с 22 самочувствие,с което си мислиш разни неща(въпреки че това е отклонение) Само не разбирам защо толкова ги мразиш,явно има някаква случка в живота ти.
Сигурно в някои от учебниците ми,където се разказва за Карнавалът във Венеция е Италиянски терор.Така ли трябва да го приемаме?
Аз всъщност се противопоставям главно на поста ти със снимките.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2006 23:09 
YAVOR написа:
Коментара на тези снимки го оставам на вас!!!

Изображение
Изображение
Изображение
после ми кажете, че мангалите не искат да ни превземат, те са вода не напита.

аз не ги виждам...качи ги някъде другаде, че докато се прибера в къщи ще забравя за тях ;)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2006 23:10 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Оффф............... не ме разбираш, както и да е....

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2006 23:11 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 49

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Офф. Аман от мангали вече. Просто не ми се пише на тая тема. Мразя ги от дъното на душата и сърцето си.
Искам един ден да доживея да видя БЪЛГАЛИЯ ЧИСТА ОТ ЦИГАНИ ИЛИ РОМИ И ТУРЦИ. Както искате така ги наричайте.
Искам да видя ако ще да е в последния ден на живота ми БЪЛГАРИЯ ЧИСТА И СВЯТА.

_________________
Стига сте роби, бъдете горди, чеда сте на славен род.
... Не скланяйте никому глава, вие сте божия твърдина.
Живейте деца с любов и вяра и ке я биде България.

Послание от Ванга.
http://vbox7.com/play:664c15b1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2006 23:18 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 14 Авг 2005 22:43
Мнения: 545
Местоположение: n/a
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
По улиците ми е понякога много тъпи4ко като гледам две(или двама или повече) уж си говорят,ама то такова говорене,че се чува на 50м. от тях.
На тях май само образование им липсва,а от там възпитанието,но времето ще покаже дали тенденцията се променя,нали сега повече взеха да идват на училище.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2006 23:27 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 49

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Яворе ако нямаш къде аз ще ги кача зада ги види и Faber. Поне имам доста хостове.
Пусни едно ЛС.

_________________
Стига сте роби, бъдете горди, чеда сте на славен род.
... Не скланяйте никому глава, вие сте божия твърдина.
Живейте деца с любов и вяра и ке я биде България.

Послание от Ванга.
http://vbox7.com/play:664c15b1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2006 23:32 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
ivo написа:
Яворе ако нямаш къде аз ще ги кача зада ги види и Faber. Поне имам доста хостове.
Пусни едно ЛС.

ай качи му ги....

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2006 23:37 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 01 Дек 2005 17:31
Мнения: 890
Местоположение: Добротица
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
като сме тръгнали да се отклоняваме от темата: тоя форум стана е***и расисткия бе това форума на бергон ли е или
на атака тука има поне три теми за пропагандиране идеите на атака.
като говорим за циганите не ги обичам но не смятам че трябва да се избият. нежеланието ни в предишни години да ги интегрираме и безнаказноста която се шири в момента ги направи такива


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2006 23:43 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
RS4 написа:
като сме тръгнали да се отклоняваме от темата: тоя форум стана е***и расисткия бе това форума на бергон ли е или
на атака тука има поне три теми за пропагандиране идеите на атака.
като говорим за циганите не ги обичам но не смятам че трябва да се избият. нежеланието ни в предишни години да ги интегрираме и безнаказноста която се шири в момента ги направи такива


Форум: място където се дискутират нещата от дневния ред, може да се пише по всякакви теми. това го пише в речника.
И мисля да направя подфорум "Политика" че да се отделят темите, щото в този подфорум стана много политически

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2006 23:57 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Явор: недей да пишеш със главни букви, това е като предтекст, че се караш на някой и повишаваш тон, това също го пише в правилата на всички форуми.

По тая логика да питам ти защо си написал ника си с главни букви? Ние да не сме глухи?

Я виж в речника как определят расист, а след това, ако нямаш кво да правиш, може и Ханука

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2006 00:10 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
k написа:
YAVOR написа:
Явор: недей да пишеш със главни букви, това е като предтекст, че се караш на някой и повишаваш тон, това също го пише в правилата на всички форуми.

По тая логика да питам ти защо си написал ника си с главни букви? Ние да не сме глухи?

Я виж в речника как определят расист, а след това, ако нямаш кво да правиш, може и Ханука

ти вече нямаш ли с кво да се заядеш? сега и с ника ми
в правилата никъде не пише за ника, ако това е проблема, ще си го редактирам. А иначе знам какво означава думата расист. И престани да се заяждаш и да флоодиш, безпричинно

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2006 00:33 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Юли 2005 13:55
Мнения: 130
Местоположение: I'm on a walkabout
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
абе к , виждам , че искаш да се изкараш мистър компетенция , ама не вървиш ... много силни думи от страна на Смотан , направо сърцето ми къса ... не бием цигани , путки сме , добре ... ама ти смотан , какво си направил , масов побой някакъв ?

_________________
хахах


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2006 00:36 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 25 Яну 2005 19:25
Мнения: 317
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Вие не сте добре хора :hot: :hot: :hot: Точно това е проблема на българите, че не сме единни и се изпокарахте тука . . .


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2006 00:37 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Юли 2005 13:55
Мнения: 130
Местоположение: I'm on a walkabout
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ми то аман от непукисти , идиоти и всезнайковци

_________________
хахах


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2006 01:21 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
BiLLyRubin написа:
абе к , виждам , че искаш да се изкараш мистър компетенция , ама не вървиш ... много силни думи от страна на Смотан , направо сърцето ми къса ... не бием цигани , путки сме , добре ... ама ти смотан , какво си направил , масов побой някакъв ?

Аз не искам да се изкарвам никакъв. Ама вие с тая АТАКА се престарахте. Всеки има право на свое мнение и виждане и т.н. ама вие почвате да се опитвате да натрапвате своето наред. Тоя форум не е за политически и расистки пропаганди. Мен лично не ме вълнува кви го говорите, но в тоя форум доста сериозна част от потребителите са непълнолетни или малолетни, следователно по-голямата част от форума вашите политически възгледи не ги касаят. Но с тия пропаганди създавате расова нетърпимост и т.н. В предната тема имаше 100 000 мнения от сорта на "циганите на сапун" или "циганите под ножа". Тва кво е и от къде идва?
И е смешно, че изведнъж всички се превърнаха големи патриоти и националисти и подобни.
От мен в тая тема толкова. Да сте живи и здрави и да станете членове на АТАКА : )
\/ peace

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2006 15:53 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 28 Ное 2005 00:08
Мнения: 158
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
BiLLyRubin написа:
ми то аман от непукисти , идиоти и всезнайковци


Смяташ ли че като пребиеш циганин ще ти се реши проблема? Заради хора с подобно пещерно мислене всичко е толкова крайно. Циганите им били виновни. Всеки има право на мнение, положително или отрицателно няма значение, ама никой не ти дава право да съдиш. Лозунги от типа: " Циганите вън, България само за българи " няма да стигнеш по далече от входа на пещерата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2006 18:28 
абе кво се знамивате--Иво и Яворе--за тези години дето сте --сте едни деца и още повече --още повече че Явор го познавам лично а тука не мога да го позная?!

Ама аиде да не се паля--че няма смисьл--аиде зиг хаил.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2006 19:46 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Юли 2005 13:55
Мнения: 130
Местоположение: I'm on a walkabout
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
messershmit написа:
BiLLyRubin написа:
ми то аман от непукисти , идиоти и всезнайковци


Смяташ ли че като пребиеш циганин ще ти се реши проблема? Заради хора с подобно пещерно мислене всичко е толкова крайно. Циганите им били виновни. Всеки има право на мнение, положително или отрицателно няма значение, ама никой не ти дава право да съдиш. Лозунги от типа: " Циганите вън, България само за българи " няма да стигнеш по далече от входа на пещерата.

абе шматарок , къде съм казал , че съм или ще пребивам цигани

_________________
хахах


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2006 21:38 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 28 Ное 2005 00:08
Мнения: 158
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
BiLLyRubin написа:
абе к , виждам , че искаш да се изкараш мистър компетенция , ама не вървиш ... много силни думи от страна на Смотан , направо сърцето ми къса ... не бием цигани , путки сме , добре ... ама ти смотан , какво си направил , масов побой някакъв ?


Никой не се изкарва компетентен, това цялото дрънкане което правим тука не води до нищо повече от това да се разграничаваме още повече.


Последна промяна messershmit на 17 Фев 2006 21:47, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2006 21:41 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Днес казаха по новините, че в един софийски квартал, написали на някаква стена "смърт за всички българи" това било дело на ромите.

Без коментар!!!

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2006 21:49 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 28 Ное 2005 00:08
Мнения: 158
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
KaMeH4o написа:
ciganite -----------> na SAPUN ! ! !


YAVOR коментар на това да неби да имаш?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2006 21:56 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 14 Юли 2005 00:34
Мнения: 309
Местоположение: Ела бе,пиле, ела !
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Циганите са най-гадната твар на България. Нито работят, а се искат да лапат. Супер са мързеливи и тъпи само гледат кво да гепят от честния човечец и да си гледат мизерния живот. А и майка им мръсна да еба все се правят на мн важни, вдигат бунтове срещу българи, дори убиват хора а после се правят на невинни.Един прост пример - ако един обикновен човек не си плати тока за 2 месеца веднага идват и му го спират, а мръсните мангали с години не плащат ток и тъпото ми министерство иска да ги интегрира. Естествено че ще ги интегрира като половината от тях са мръсни мангали и турци. Тъпите гадини дори не заслужават да живеят в Булгария, за такива като тях ли са се борили нашите велики освободители ?!?!!?!?!?!?!?

_________________
"Какво е това - бележка: 'Алф, не яж това!'. Та аз не ям хартия


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2006 22:08 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
messershmit написа:
KaMeH4o написа:
ciganite -----------> na SAPUN ! ! !


YAVOR коментар на това да неби да имаш?

аз на такива не им обръщам внимание.

Цитат:
Осъдиха Адем Кенан да заплати 600 лв. неимуществени щети заради думите си, казани пред столичен седмичник, че българите са “нация от изроди”.

Правят каквото си искат :(
Имаше на скоро един случай министъра приказва на турски в Кърджали, а той няма право да приказва на турски пред общесвеността.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2006 22:11 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Ай ше ги еб@ в мангалите мръсни... Турците са си по-големи цигани от мангалите даже... още от едно време се пробват да ни поробят, за жалост са успявали... скоро може-би ще успеят пак, докато гласуваме за педали като тоя амуджа Доган да еб@ Турчина му прост :grrr: :grrr:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2006 22:14 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Роми от кв. "Факултета" не позвояват на Енергото да подмени мрежата в района.Причините за подмяна на мрежата в кв. "Факултета" са
загубите, които дружеството търпи от кражби на електроенергия.
CkaPab3u написа:
Циганите са най-гадната твар на България. Нито работят, а се искат да лапат. Супер са мързеливи и тъпи само гледат кво да гепят от честния човечец и да си гледат мизерния живот. А и майка им мръсна да еба все се правят на мн важни, вдигат бунтове срещу българи, дори убиват хора а после се правят на невинни.Един прост пример - ако един обикновен човек не си плати тока за 2 месеца веднага идват и му го спират, а мръсните мангали с години не плащат ток и тъпото ми министерство иска да ги интегрира. Естествено че ще ги интегрира като половината от тях са мръсни мангали и турци. Тъпите гадини дори не заслужават да живеят в Булгария, за такива като тях ли са се борили нашите велики освободители ?!?!!?!?!?!?!?

Ей заради това сме така щото циганите, крадът ток, вода........ веднага скачат срещу полицията, дават им помощи без да работят. А ние мизеруваме Щото някой българин ако не си плати тока или водата за 1мес. и веднага му ги спират, а те са безнаказани

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2006 23:04 
баси напушва ме смях от думите ви --просто нз--вие не живеете с мисьлта вие да сте добре--а другите да са зле--гледаите си живота и го даваите по кротко--нищо не зависи от вас--така че помислете малко и може би след време ще сте на друго мнение.
да знаете че споерд повечето хора които ругае е идиот а не умен човек--да знаете просто де--селяни такива :ugly:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2006 23:06 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 01 Дек 2005 17:31
Мнения: 890
Местоположение: Добротица
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
LoNgA написа:
баси напушва ме смях от думите ви --просто нз--вие не живеете с мисьлта вие да сте добре--а другите да са зле--гледаите си живота и го даваите по кротко--нищо не зависи от вас--така че помислете малко и може би след време ще сте на друго мнение.
да знаете че споерд повечето хора които ругае е идиот а не умен човек--да знаете просто де--селяни такива :ugly:

:clap: :clap: едно от малкото смислени мнения


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2006 23:10 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
LoNgA написа:
баси напушва ме смях от думите ви --просто нз--вие не живеете с мисьлта вие да сте добре--а другите да са зле--гледаите си живота и го даваите по кротко--нищо не зависи от вас--така че помислете малко и може би след време ще сте на друго мнение.
да знаете че споерд повечето хора които ругае е идиот а не умен човек--да знаете просто де--селяни такива :ugly:

ооо батка до някъде не си прав, аз иначе си гледам живота и ще продължавам да се вълнувам и от политика и от спорт.
Цитат:
нищо не зависи от вас
Много се лъжеш. Точно че зависи от нас, ако искаме да живеем в една по - добра държава. Всичко зависи от самите нас, неможем да чакаме на готово, за каквото и да било.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2006 23:18 
YAVOR написа:
LoNgA написа:
баси напушва ме смях от думите ви --просто нз--вие не живеете с мисьлта вие да сте добре--а другите да са зле--гледаите си живота и го даваите по кротко--нищо не зависи от вас--така че помислете малко и може би след време ще сте на друго мнение.
да знаете че споерд повечето хора които ругае е идиот а не умен човек--да знаете просто де--селяни такива :ugly:

ооо батка до някъде не си прав, аз иначе си гледам живота и ще продължавам да се вълнувам и от политика и от спорт.
Цитат:
нищо не зависи от вас
Много се лъжеш. Точно че зависи от нас, ако искаме да живеем в една по - добра държава. Всичко зависи от самите нас, неможем да чакаме на готово, за каквото и да било.


Явка според теб с насилие ли е начина?--аз не мисля...просто твьрде много агресия не избива на добре,еми обясни ми как според тебе ще се оправим ама конкретно а не като АТАКА --от едисиколко време все едно и сьщо слушам--а промяна няма-- :brose:
Според мен начина е един---силно засилено обучение,намаляне на помощите им и работни места--да си заработят хляба .


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2006 23:20 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 01 Дек 2005 17:31
Мнения: 890
Местоположение: Добротица
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
прав си че трябва да се интересуваме от това къде живеем
но мислиш ли чи нещата ще се оправят като избием циганите и турците както казваше волен сидеров нима те са ни виновни че
живеем зле, напротив виновни са политиците щото най големия
проблем на държавата са законите й и това ни го казва цял свят
ама ония дето ги творят не им се иска да ги позатегнат защото ще засегнат и тях самите.Волен щял да оправа държавата и ще я оправи сигурно като не ползва парламентарни коли, добре бе ами от къде взе пари лятото да почива в един от най скъпите хотели в най луксозното
крило а всъщото време да говори как хората мизерували .


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1140 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 38  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов