Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 21:05

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 500 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2005 01:01 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
може да обсъждаме, всичко свързано с политиката :) за нещата които стават всеки ден.
новата простотия е че ще съкращават от 2006г 10% от работещите в бюджетната сфера. на какво прилича това ;(
в момента всеки ден вдигат цените на бензините, а заплатите така си седят.
вдигнаха цените на парното в Пловдив дори с почти 50% го вдигнаха, заплатите не ги вдигат.
В момента искат да правят 3 военни бази в България. ЗАЩО??? защото ближем отново гЪзовете на шибаните американци :( :anger: Заради някакъв шибан ЕС, ще им лижем гЪзовете :(.
Щяха да проверяват незаконните сделки, но и това не стана. ЗАЩО ЛИ?? защото в това коалиционно правителство има хора и от предното и могат да продължават да крадат заедно.
Нямало да има 13-та заплата и пенсия за новогодишните празници, защото нямало пари :( :evil_laugh:
вече се чудя как ще издържаме :( взеха ни съвсем като опитни мишки :( те май само гледат заплатите в София, където минималната е 400лв. и по това съдят за цялата страна, май не знаят че в Добрич, заплатите варират от 150-200лв.

не ми са пише повече, стига съм се ядосвал :( :anger: :anger: :anger:
извинете ме за псувните, ама вече ми е писнало от тез политици :( трябва да се направи нещо

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Последна промяна Явор на 07 Ное 2006 11:50, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2005 02:59 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Трябва ама какво и кой... Софиянците са ми ясни отдавна, те си гледат техните интереси и ги боли кура разбираш ли за нас. Всички чакаме някой да ни оправи затова се получават така нещата, за в бъдеще ше се влошават...дано скоро има някакъв напредък де но ме съмнява :anger:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2005 03:01 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2004 20:16
Мнения: 401
Години: 36

Местоположение: VELIKO TYRNOVO
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
:kill minx:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=RP2l_Y7pW5w
kontrol na radostta,zashtoto bez kontrol DO KYDE BIHME STIGNALI ??!


Последна промяна fidget на 14 Окт 2005 19:41, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2005 04:01 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 49

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Браво Яворе за темата. Вече си мислех, че патриотите и тези, които искаме да променим нещо се броим на пръсти.
Във форума на добрич ком ми писна да пиша такива работи, защото в семейният им форум се признават само мненията на smile и гугутката, а те явно са от дупедайковците.
Трябва да се направи нещо и има законни начини.
Ние сме младите хора на тази страна. Можем много работи да направим. В ръцете ни е една от новите, но най-модерните власти - ИНТЕРНЕТ. Можем да направим сдружение на младите хора в Добрич, които неискат да се примирят с мизерията и лъжите.
Защо няма протести в другите големи градове - еми ще ви кажа: В другите големи градове дават хубави заплати, а в нашия не.
Не говоря за София, Варна и Пловдив. Говоря за градове, които са еднакви горе долу по големина с Добрич например В. Търново.
Там една чистачка в частна фирма взема 250-300 лева. Работник във фирма за производство на перони и найлонови турбички взема 380-400 лева. За техници и специализиран персонал просто не ми се говори.
Вижте Добрич. Вчера гледам заплата за компютърен техник в сайта на бюрото по труда Добрич - 75 лв. Дотук спирам със заплатите. Млъквам. Нямам думи.
Целия Добрич и добруджа е в ръцете на софиянските мафии и търговци. Никой обаче това не го интересува. Всеки си влиза в къщи, заключва вратата и до там...
След като "старите" са свикнали да не вдигат врява, то нека ние да вдигаме и да изказваме несъгласието си с това или онова, касаещо нивото ни на живот и града ни.
Предлагам да направим (пълнолетните и сериозните) едно сдружение на младите хора в Добрич, чиято цел да бъде именно това - да изказва публично своето мнение и виждане, но не в Добрич а в София и по медиите за да разберът софиянци, че свърши техния диктат тука. :kill minx:


ПОБЕДА АТАКА

_________________
Стига сте роби, бъдете горди, чеда сте на славен род.
... Не скланяйте никому глава, вие сте божия твърдина.
Живейте деца с любов и вяра и ке я биде България.

Послание от Ванга.
http://vbox7.com/play:664c15b1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2005 18:03 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 12 Юли 2004 16:19
Мнения: 266
Години: 35

Местоположение: Who cares? (Gangster's paradise)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Темата наистина е добра!
макар и да не съм компетентен ми е интересно и ще я следя как се развива!

По темата:
само едно ще ви кажа учили са ме да не харесвам комунизма...
и това че вскички ревът че държаеата нямало да се оправи а другите реват че трети нищо не правили и пети че правили но силите не им стигали а не получавали помощ и от другите... ми няма как да стане докато не се организират булшинство и не се разберат какви интереси имат!

_________________
Ууу WE!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2005 21:44 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Иво правилно казва.Лятото търсиха студенти в София и от София за работа гарантирана 100% само да им се работи.Заплатата не падаше под 900-1000 това и по телевизията го даваха.Тук всички знаем как са нещата със заплащането,няма да коментирам.Повечето , които плачат , че няма работа просто не им се работи.Ей така както е трудно да се намери работа в курортите мога да ви кажа , че постоянно се търсеше , ама на хората не им се работи нали и само говорят няма работа.
Казват , че ще работят само когато заплатите са високи и сега се радват на ЕС.Къде се радвате , че заплатите ще станат по-високи ли ?! - Ми те ще станат , ама и цените ще станат много високи.Имам късмета да съм ходил тук там из страни , които са в Европейския съюз , ама искате ли да ви кажа , че там взимат високи заплати , ама един хляб стува 2 евро ?! Тука за 2 евро може да си купим и хляб , че и нещо друго.Изобщо единственото , за което се радвам за ЕС е , че от тук там наистина ще дойдат средства , но като цяло България си е най-хубата такава каквато си е !!!!Как по времето на комунизма за всички е имало работа , а сега няма?! Повярвайте ми работа има!Е случва се някой наистина да няма работа , но това го има навсякъде и като вземат да говорят по новините "при еди си кое правителство имало по-малко % безработица , е добре аз ако съм безработен и пак съм безработа това не значи нищо за мен !

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2005 23:24 
Offline
Търсач

Регистриран на: 11 Авг 2004 02:46
Мнения: 69
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Какво да кажа братче...Едно куче кажеш ли му бясно, бясно си отива и оправия няма.Всеки е ербап като говори и като дойде момента на практика, всеки си показва кирливите ризи.Толкова има да се пише по тая тема, че чак няма смисъл да давам какъвто и да е отговор.Късно е либе за китка...късно е брат ми за сметки...Картата е начертана и ще си берем кайлето...Който може се спасява който неможе да си вдига яката на всеки вятър...Успех на всички млади хора от който зависи бъдещето на тая "наша" Българийка...Едни боклуци неможем да оправим у Софийката та дорде дойде ред на цялата държава....еееееееееехххх Българио хубава си ама що съм тука..... :bored:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2005 00:42 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Еми кво да каже човек те онея не ходят на събранията праят си квот искат и хич не ебават.И тея на управляват.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2005 01:07 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
Предлагам да направим (пълнолетните и сериозните) едно сдружение на младите хора в Добрич, чиято цел да бъде именно това - да изказва публично своето мнение и виждане, но не в Добрич а в София и по медиите за да разберът софиянци, че свърши техния диктат тука

това е много добро предложение. ама само 1-2-ма човека нищо немогат да направят. Ако се съберем достатъчно хора, можем да седнем и да обсъдим някой неща. Примерно можем да се интерисуваме, дали можем да пуснем подписка за референдум за американските бази в БГ.
Днес слушах новините и казаха че от 2006-та щели да увеличават заплатите с 5%. Тез подиграват ли се със нас :( те увеличаха на всичко цените не с 5% ами с 50%. за какво са ни техните 10лв. към заплатите, какво можем да направим с 10лв. повече :anger:
сега по телевизиите се тръби само за изборите на софиянци, само реклами на кандидатите :( на какво прилича това, защото на държавата ни всичко и е ОК, че вече почнали да оправат София, щом е за шопите само дискусии и глупости..... ;( Проблема им с боклуците стана, сякаш че национален проблем, да си се оправат, нас какво ни интерисува. Питам се нещо :confused2: защо на някой общини изборите им за кмет бяха по различно време, не трябваше ли всички да са по едно и също време :confused2: ама както винаги шопите трябва да се отличават, трябва да имат време за разни дискусии и простотии по ТВ-то.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Окт 2005 19:11 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
nqma smisul ...politikata e nai-gnusnoto i podkupno ne6to v cqlata istoriq - edno vreme ne slu4aino plebesite sa iskali da u4astvat v upravlenieto na Rim za6toto sa znaeli 4e tam e KIRIQTA ...sorry za dumata no to4no tq pridava zna4enieto na vlastta i ottam respektivno na t.n politika i politici
al4ni kopeleta

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Окт 2005 19:28 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
t0xIc написа:
nqma smisul ...politikata e nai-gnusnoto i podkupno ne6to v cqlata istoriq - edno vreme ne slu4aino plebesite sa iskali da u4astvat v upravlenieto na Rim za6toto sa znaeli 4e tam e KIRIQTA ...sorry za dumata no to4no tq pridava zna4enieto na vlastta i ottam respektivno na t.n politika i politici
al4ni kopeleta

ами то няма такъв който е станал политик, и да не гледа да уреди първо себе си. В момента се интерисувам, защото ми писна вече от всичко :( увеличаване на цените, американски бази, ЕС...... а за заплатите нищо не се чува :( затова трябва да се направи нещо по въпроса, трябва някак си да ни чуят и нас дълбоката провинция, ние също сме граждани на БЪЛГАРИЯ. няма да правят сами каквото си по искат. В момента АТАКА ще настояват за референдум за Ам. бази, ама ме съмнява да има, щот веднага ще изтъкнат като причина че всичко това струва пари и време. Ама не искат да правят референдум, защото знаят какво ще стане, малко са хората в България които искат да влезем в ЕС и да има Ам. бази.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Окт 2005 19:31 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
zaebi ATAKA - te ni6to nemogat da promenqt - trqbva celiqt narod da se vdigne za da ima realni merki - v drugi civilizovani durjavi kato vdignat cenata na ne6to bez realna pri4ina pravqt sta4ki navsqkude i upravlenieto se suobrazqva s tqh ..tuka vseki lae mnogo i rugaqt ama po nikakuv drug na4in ne pokazvat nesuglasieto si

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Окт 2005 19:33 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Прав си, трябва да сме единни. Ако имат АТАКА тука офис, ще може да се организирват, разни подписки и събирания.
само АТАКА им казват истината в очите, макар че и те са ми ясни, само за пари :)
АТАКА ПОБЕДА

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Окт 2005 21:15 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 04 Окт 2005 19:13
Мнения: 1523
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Shto mangali trqq da upravlqvat na6ta d1rjava deto e nare4ena BALGARIA-B1lgari kva e taz prostotia :crazy:

_________________
Цитат:
добрич се намира ж района на добруджа.(на 50км от гр.Варна)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Окт 2005 22:15 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Предлагам следващата форум среща да е на ЖП релсите и на булевардите. Това съвсем сериозно. Ако ние не си направим хубавото то кой друг ? Да видят че и тук хора има, че умеем да работим и да изкарваме заплати с честен труд. Майната им на базите и там глупостите, не се наядаха на пари майка им куча ! Все на Американците дупенцата да целуваме а за нас Българите нищо ! Всичко се търпи до едно време !

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Окт 2005 23:09 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
PaKo написа:
Предлагам следващата форум среща да е на ЖП релсите и на булевардите. Това съвсем сериозно. Ако ние не си направим хубавото то кой друг ? Да видят че и тук хора има, че умеем да работим и да изкарваме заплати с честен труд. Майната им на базите и там глупостите, не се наядаха на пари майка им куча ! Все на Американците дупенцата да целуваме а за нас Българите нищо ! Всичко се търпи до едно време !

за да протестираш се иска разрешение от кметицата, иначе ще те приберат "ушевите" :) и на мене ми е минавало през главата тази идея :)
Цитат:
Shto mangali trqq da upravlqvat na6ta d1rjava deto e nare4ena BALGARIA-B1lgari kva e taz prostotia
ами щот са единни, затова ни управляват те, и много привелегии вече им дават :(
Не знам дали сте гледали неска предаването на В. Сидеров, човека много добре го каза, как може Комисаря по разширяването на ЕС за България, да разговаря с хората от Парламента само 10мин. така ли се решават проблемите със 10минутен разговор. :confused2:


От понеделник почва да излиза новия всекидневен вестник: АТАКА :)
айде в понеделник ще четем вестник АТАКА :)

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Окт 2005 16:24 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
да е*а шибаните политици :( :anger: Имот под 1400лв. няма да се облага. Искам да попитам къде има имот под 1400лв. че то един покрив на една паднала къщурка е над 1400лв. само пари искат да ги ... а ще увеличават заплатите само с 5% от 1.01.2006г.

Глоба до 100 000 лв. заплашва медиите, ако разкрият и съобщят далаверите на министър, депутат, областен управител или редови гражданин. Това предвиждат промени в Закона за защита на личните данни
Нямам коментар просто........... :anger: :anger: искат да се справим с корупцията, а те си правят законите на тях, както им е удобно.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Окт 2005 17:31 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Пълна простотия е това ! Гражданското за шофьори ще стане 180лв !!!! Какво е това бе майка им смотана ? Много хора ще си продадат автомобилите и много нямат да имат възможност да карат :evil_laugh: Бахти смотаните политици :kill minx:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Окт 2005 17:57 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ае хора що се захващате с простотии?Харесва ми ,че мислите за България,ама мислите ли,че някой изобщо ще ви обърне внимание?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Окт 2005 17:59 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
MuTHu4aP написа:
Ае хора що се захващате с простотии?Харесва ми ,че мислите за България,ама мислите ли,че някой изобщо ще ви обърне внимание?
Малък протест, знак за несъгласие. Че нещо повече не можем да направим е ясно. Поне тук да споменм за недоволството си. Прав си че никой не ни слуша ама ....

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Окт 2005 18:02 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2004 13:07
Мнения: 1287
Години: 40

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Хахаха ми гледай тогава и парламетарния контрол в петък ;]

_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една ябълка.
Ако двамата имаме по една идея или информация и ги разменим, всеки ще има по две!


Interview with Dali :)
Change the way you see disability...!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Окт 2005 18:24 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
Mojo-Jojo написа:
Хахаха ми гледай тогава и парламетарния контрол в петък ;]

НЕ!!!
Гледай АТАКА по ТВ СКАТ!!!!
АТАКА ПОБЕДА !!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Окт 2005 22:23 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Питам се нещо :confused2: защо на някой общини изборите им за кмет бяха по различно време, не трябваше ли всички да са по едно и също време :confused2: ама както винаги шопите трябва да се отличават, трябва да имат време за разни дискусии и простотии по ТВ-то.



Ми не е това причината, че в събота има избори в София.То и в Русе и в Разград( и не само там сякаш) ще има избори в събота,ама кандитатите не бяха така широко рекламирани :) Надявам се знайш,че в София има избори в събота защото Софиянски е вече в парламента и не може да бъде кмет :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Окт 2005 22:35 
Майко мила колко сте малоумни и елементарни!
АТАКА ПОБЕДА АТАКА да ви еба в задръстените смешни еднообразни лайна! Бабента ви трънкена! static отиди лапни чурката на чичо ти Сайдеров барем на забележи на картата на България пък ако му ареса още по хубаво ше доди и найш ко ше напрай Ше на опрай вервай ми гласувай за мене мразя цигани няма да ви лъжа ше ядете и ше пиете на глава глигани мръсни сган мръсна! Ше ви напрая заплатите колко Иляда леву не Две илиди лево олигофрени!
И като направите протест какво ше направите бе смешници какво? Ше излязат ше ви се изсмеят все едно ва няма! Боклуци! Били младите били бъдещето то човек като прочете размисли и страсти във най-селския смешен форум на Бергон и ще реве като бога!
Бъдеще за вас няма да има разберете!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Окт 2005 22:38 
Щели да се дигнат да праят протест ПХАХАХАХААХ! Глупаци! Като си тъп и прост няма да взимаш голяма заплата! Заплатата ли е важна???
Аз си взимам голяма и ме боли гъза за циреи като тебе!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Окт 2005 00:27 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
///M3 написа:
Щели да се дигнат да праят протест ПХАХАХАХААХ! Глупаци! Като си тъп и прост няма да взимаш голяма заплата! Заплатата ли е важна???
Аз си взимам голяма и ме боли гъза за циреи като тебе!

Haha.. mi s tvoqta partiq BNS li ko beshe... k'vo stana..?! golemi patrioti bqha, golqma podrujka im vkara..., a ne6to ne se 4uvat. Na Bulgariq moje da ne i pomogne ATAKA koi znae kolko, no za momenta e nai-dobroto koeto moje da byde izbrano kato vlast na stranata ni.
Puk kolkoto do "цирейте като мене", 6te ti kaja 4e cirei mojesh da nari4a6 4ervenata gnoina to4ka na gyza si. A i da ne ti napomnqm koi e nai-golemiq cirei v toq forum, koito imashe ban do skoro i ne ne znae dali nqma da go posledva oshte edin.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Окт 2005 00:33 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Mojo аз лично гледам парламентарния контрол, интерисувам се от политика.
Sharky като не те вълнува политиката не се изказвай.
Mitni4ar избори за кмет имаше и преди 1месец, и то защото старите им кметове станаха депутати, а сега пак избори заради същата причина.

Цитат:
И като направите протест какво ше направите бе смешници какво? Ше излязат ше ви се изсмеят все едно ва няма! Боклуци

Може да се изсмеят, ей такива като тебе, дето не мислят за бъдещето си, дето само приказват и нищо не правят. Не ви вълнува бъдещето на държавата ни, взимате си парите и толкова.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Окт 2005 00:36 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
и АТАКА искат да се наядат, това е ясно, но те в момента им казват на някой хора истината в очите, трябва да има такива хора като АТАКА.

БСП не са съгласни, депутатите да нямат имунитет, щото били чисти и нищо нямало да им помогни в разследването на убийства, корупции...
Ако са чисти какво се притесняват, дали ще имат имунитет а?
Сега за свалянето на имунитета на Софиянски ще решат чак януари 2006г. С такава конституция, дето ще ми влаче делата, за къде сме тръгнали :( :anger: ПРОСТО БЕЗ КОМЕНТАР :(

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Окт 2005 01:39 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 21:27
Мнения: 2302
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
///M3 написа:
Щели да се дигнат да праят протест ПХАХАХАХААХ! Глупаци! Като си тъп и прост няма да взимаш голяма заплата! Заплатата ли е важна???
Аз си взимам голяма и ме боли гъза за циреи като тебе!

a,ti ne umrq li be?

_________________
will i live to be 23?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Окт 2005 02:09 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 16 Сеп 2004 23:14
Мнения: 727
Местоположение: planet mary jane
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
да да.Атака ше ва оправи................


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 500 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов