Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 25 Апр 2024 18:01

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 500 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2006 17:57 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Не ме интерисува как звучи. Аз значи съм промит мозък още преди да се появи АТАКА, така ли? Аз съм си националист от малък.
И що да не се изказваш за АТАКА, всеки има право на свое мнение :)
Ами както иска така да ходи, какво ви бърка че ходи с мешка? ако ще и със скъсана торбичка да ходи или с раница. Ако не знаеш нека ти кажа, че АТАКА не ползват парламентарните коли, дори някой депутати си върнаха 13-те заплати, защото на хората дадоха по половин заплата, а за тях се намереха пари за цяла заплата. Политика следя доста редовно от няколко години и се интерисувам доста, за разлика от вас.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2006 18:43 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 37

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Goddess написа:
YAVOR написа:
Новият главен прокурор на България е Борис Велчев.
Тоз и той комунист, тез ни завладяха :( да ги ..... поне на президентските избори, трябва да изберем друг..... само комунисти ни управляват :(

и какво, като президента ни е червен!
И мене не ме кефят, ест. ама Първанов е свестен и си върши работата!
а за АТАКА бих казала, че са празноглави националисти, които нищо не правят!Да си патриот не е да се биеш в гърдите само, пък и не може някво пишлеме от атака да ходи с МЕШКА в Народното Събрание...голям патриот, няма що, сигурно химна не знае целия...


A koi da hodi v parlamenta kuca6ti izkufeli dqdki s bastuni......
Na nqkoi ot "horata" v parlamenta im lipsvat pyrvite 15 godini ot jivota!Sednali da glasuvat i da mislqt za byde6teto na BG a se obijdat kato selqni sqka6 pasat govedata na selo ! Bravo na ada6a 4e e stanal da za6titi kato gentlemen damata.Tova 4e hodi s me6ka na rabota-prosto tova ima, ne e miliarder.Zapitai se kyde e morala na tos dyrtak koito obijda ei taka sqka6 se namira v obor! Tiq ba6 "depotati" sa si "selqnduri" i go dokazvat po nai beznakazan na4in!

P.S. Miglena Kuneva - da pukne dano tui 4arvo gadno! :baseball:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2006 22:39 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
метълите-по спокойно
Обидно е така да ходи в Парламента...
иначе и аз съм ходила с мешка...Извинявай, ама не се връзва с представата ми за член на атака, пък това, че нямал за друго беше просто тъпо.
Вижте и аз обичам България, нещата, които Волен Сидеров казва са хубави, но съм сигурна, че повечето няма представа как да ги изпълни, национализма не е хубави приказки на масата и да се набираш пред микрофона.Той е ДЕЙСТВИЕ, много по-голямо от това да не караш Мерцедес...

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2006 00:41 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Сега по новините казаха, че България не трябва да помага на добричлията който е задържан в Нигерия. Той имал частни интереси..... и затова бил там..... какво да си говорим :( ама не се учудвам де, те тука които сме не мислят за нас, а пък какво да говорим за другите нашенци в другите страни :(

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2006 23:32 
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2006 22:15
Мнения: 11
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Живял съм и в предната система и в тая и установявам че си прлиличат жестоко по едно и също нещо: МНОГО ТРУДНО СЕ ПРОМЕНЯТ.Законите
измислени за да обслужват определени хора.Народните представители
държавните чиновници и др. получават заплати от нашите данъци тоест те са ни работници а не подлежат на никакъв контрол!?! Кой от днешните политици ще се съгласи на МАЖОРИТАРЕН ИЗБОР,НА ЛИПСА НА ИМУНИТЕТ ЗА ИКОНОМИЧЕСКИ ПРЕСТЪПЛЕНИЯ. За това направете инициатива подписка променете го.Може би от там трябва да се започне и ако има един който да го отстоява независимо дали е Сидеров,Мунчо или Онуфрий май трябва него да подкрепим


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2006 15:24 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 37

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Goddess написа:
метълите-по спокойно
Обидно е така да ходи в Парламента...
иначе и аз съм ходила с мешка...Извинявай, ама не се връзва с представата ми за член на атака, пък това, че нямал за друго беше просто тъпо.
Вижте и аз обичам България, нещата, които Волен Сидеров казва са хубави, но съм сигурна, че повечето няма представа как да ги изпълни, национализма не е хубави приказки на масата и да се набираш пред микрофона.Той е ДЕЙСТВИЕ, много по-голямо от това да не караш Мерцедес...


To vseki si obi4a rodinata vyprosa e 4e v bg dosega nqma6e 4ovek koito otkrito da kaje NE! Stiga tolkova lyji ! Prosto takyv 4ovek nqma6e bylgarite sme se prevyrnali v edni ovce vsqka koqto se hvali kolko mn "vylna ima po sebe si " i nikoi ni6to nepravi prosto pylni nepukisti .... Vseki si gleda kefa i se 4udi kogo da precaka ili na kogo da si izbie kompleksite a tova nego pravqt vyrhu istinskite vinovnici (oniq v parlamenta). Taka 4e mislq 4e e nai pravilno v takyf moment da se podkrepi 4ovekyt rabote6t v interes na vsi4ki bg da se obedinqt vsi4ki bylgari za6toto kakto znaete idva evropeiskiq saiuz a znaete kakvo ni 4aka tam - "6te ni izdoqt " ako nqma koi da ni za6titi !

I kakto kazah miglena kuneva da umre dano tui prase ne6tastno!

P.S.Mn mi e 4udno kak pove4eto hora neosyznavat 4e bylgariq v momenta e v kriza koqto preodyljava ot simvoli4nata data 10 noemvri i koqto se zadylbo4ava vse pove4e! Ako nqma koi da ni za6titi v skoro vr moje i da ostnanete bez ni6to za6toto dokolkoto razbrah e priet zakon s koito ve4e policaq moje da vliza u vas bez da ima sydebno razre6enie za tova!-samo si predstavete kolko "policai" 6te se navydqt :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2006 16:26 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Външният министър Ивайло Калфин е казал че България няма да плаща на либийските семейства 2млрд долара че да освободят медиците ни. Преди няколко дена инцициативния комитет, с председател кмета на Пловдив са дали някакви дарения на семействата им, от къде ги взимат тези пари? Пак ни заблуждават, взимат ги от нас, от нашите данъци от всичко което плащаме. Като отрежат на всички работещи по 1лв. ето как се събират парите.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2006 20:15 
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2006 22:15
Мнения: 11
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
не знам къде са ви модераторите или както там ги наричате но за да ви разбера ми трябва мнооооого фантазия. хайде да пишем на български.Въртим сучим и работата опира до политика. един от потребителите ми направи забележка че не говоря за политика в определения за целта форум.взех си бележка но се оказва че в дъра бъра има купчина теми които могат да се приемат за политически. какво правим?чешем си езиците?софистика? бягате от прблема? мили
мои написах мнение в тема политиката и .......и не видях един да каже
старец не си прав, не видях обаче и един който да каже диагнозата е вярна но лечението което предлагаш е не правилно има по добро .....
найстина е правилно заглавието на форума дъра бъра.кучетата си лаят кервана си върви.ПРАЗНО МИ Е


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2006 21:37 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
"стареца" прав си за горния пост. Просто ние чакаме на другите никой не се наема да излезе и да каже туй.... туй....

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2006 21:47 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
И скоро никой няма да го направи... зад монитора и телевизора всички сме силни а на яве обратното... :(

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: а аз ли да ви уча?
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2006 22:27 
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2006 22:15
Мнения: 11
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
аз ли да ви уча? нали не искате акъл от моруците.тук се съгласявате а в нормален разговор гледате тавана или....човек който си отрича миналото няма бъдеше а вашето минало сме ние старците. предложих ви нещо което да направите някой погледна ли какво е написал дядо
тъй като гледам май не защо защото дядо не разбира нищо от ПС и т. н. спирам мненията отговарям само на ЛС


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: здр
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2006 22:30 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
така и не разбрах от поста ти какво да се направи?
ако искаш да затрия някой тема?

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2006 22:32 
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2006 22:15
Мнения: 11
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
stareza написа:
Живял съм и в предната система и в тая и установявам че си прлиличат жестоко по едно и също нещо: МНОГО ТРУДНО СЕ ПРОМЕНЯТ.Законите
измислени за да обслужват определени хора.Народните представители
държавните чиновници и др. получават заплати от нашите данъци тоест те са ни работници а не подлежат на никакъв контрол!?! Кой от днешните политици ще се съгласи на МАЖОРИТАРЕН ИЗБОР,НА ЛИПСА НА ИМУНИТЕТ ЗА ИКОНОМИЧЕСКИ ПРЕСТЪПЛЕНИЯ. За това направете инициатива подписка променете го.Може би от там трябва да се започне и ако има един който да го отстоява независимо дали е Сидеров,Мунчо или Онуфрий май трябва него да подкрепим


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2006 22:36 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
stareza написа:
аз ли да ви уча? нали не искате акъл от моруците.тук се съгласявате а в нормален разговор гледате тавана или....човек който си отрича миналото няма бъдеше а вашето минало сме ние старците. предложих ви нещо което да направите някой погледна ли какво е написал дядо
тъй като гледам май не защо защото дядо не разбира нищо от ПС и т. н. спирам мненията отговарям само на ЛС
Съгласявам се с това което написа в предходните си 2 поста и те подкрепям. Волен Сидеров се кандидатира за министър прецедател, ама хората за Станишев гласуваха и за царя май..тая тройка беше най-горе с гласовете. Радвам се че някой все пак подкрепи Волен но не беше достатъчно, човека изяви желание да ни изведе напред, да ни обедини...тръни... пак избрахме най-големите боклуци за управляващи. Уж всички охкаме и ахкаме и ги кълнем накрая пак те на върха ?! "стареца" тази подписка нищо няма да промени, но ще е добре да се направи. Все още има заблудени хора в България и си мислят че като не гласуват работата ще е на 6. Да ама не...който не гласува ПОДАРЯВА властта в ръцете на боклуците, те само да лапат пари знаят. Сменили няколко крушки и преасфалтирали няколко булеварда и хоп ! Сега пак за тях ще се гласува, за кметицата - циганка и подвластните и. Не че е малко което направи но можеше още много, само че защо да не лапне още някоя хилядарка като може... Такава е работата...докато не се стегнем и да се обединим все ще ни газят такива ми ти говеда като подлизурковците в парламента....

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2006 22:49 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 24 Яну 2006 11:06
Мнения: 183
Години: 31

Местоположение: In the world of your crazy dreams ~c(:
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Бе Волен Сидеров има някой добри идеи и наистина защитава до някъде националните интереси,но ако беше спечелил изборите с какво щеше да запълни отредените му места в парламента.Партията е много малда и няма достатъчно хора разбиращи от икономика или въобще от политика.Хубаво е че влязоха до толкова,че да има коректив.Партията има много хляб да яде докато стигне до ниво промяна на избирателен закон,конституция и т.н.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2006 22:54 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
prqkyr4eto_f написа:
Бе Волен Сидеров има някой добри идеи и наистина защитава до някъде националните интереси,но ако беше спечелил изборите с какво щеше да запълни отредените му места в парламента.Партията е много малда и няма достатъчно хора разбиращи от икономика или въобще от политика.Хубаво е че влязоха до толкова,че да има коректив.Партията има много хляб да яде докато стигне до ниво промяна на избирателен закон,конституция и т.н.
Ами, права си донякъде. Наистина са млада партия но щом опре ножа в гърлото няма как да не се "научат". Незнам, на АТАКА им имам доверие повече от колкото на другите партии пълни с Турци анти Българо настроени. Ще защитават интересите на България поне... а то това като начало е много добро. Те не че сегашните господа разбират много много от икономика и тн. ... На следващите избори ако АТАКА са все още "цели" съм първия който ще гласува за тях, думите на Сидеров ми харесват и най-важното - че вярвам че наистина ще направи това за което говори. Атака ни е спасението, Волен е нашия водач ! :ok:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2006 23:05 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 24 Яну 2006 11:06
Мнения: 183
Години: 31

Местоположение: In the world of your crazy dreams ~c(:
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Водач?!?На нас не ни трябва вожд.Много вожд инданец не остана.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2006 23:08 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
prqkyr4eto_f написа:
Водач?!?На нас не ни трябва вожд.Много вожд инданец не остана.
Имах предвид че той ще ни събере интересите на всички Българи или поне на едно 80% .

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2006 23:18 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Мога смело да твърдя, че българите са малко по единни вече почват да делят цигани и турци...... и така трябва да е.... виждам че повечето вече почва да ги интерисува за България.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2006 23:20 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
YAVOR написа:
Мога смело да твърдя, че българите са малко по единни вече почват да делят цигани и турци...... и така трябва да е.... виждам че повечето вече почва да ги интерисува за България.
Дано, последно време почнаха да се осъзнават хората и да си отстояват интересите и мненията. Дано занапред израстваме като нация все повече и повече. Способни хора сме Българите, работливи, умни... ако държавата отвори някои врати за нас ще имаме възможност да станем водеща сила в автомобилостроенето примерно... или в производството на ел. енергия и тн. Всичко е в нашите ръце...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2006 23:20 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 24 Яну 2006 11:06
Мнения: 183
Години: 31

Местоположение: In the world of your crazy dreams ~c(:
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
До моента до който ние не контролираме човека,който сме избрали за наш представител няма народен интерес,има само частен на (народния предсавител),над 99,9%


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2006 12:29 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Иван Костов: учениците бяха пуснати в дървена ваканция, не защото е студено, а защото, не биле отоплени училищата и нямали изолация.

Този идиот много тъп бе :( той какво направи докато беше министър, ограби бедната ни държавица :( Той май не знае, че повечето училища са на газ и бяха затворени заради студа навън, че да не се разболеят децата, да се избегне грипна епидемия, егати малоумника :(

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: ПРДЕДЛАГАМ
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2006 21:17 
Offline

Регистриран на: 12 Яну 2006 22:15
Мнения: 11
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Мислех да млъкна но като ви гледам ми се стори много неправилно липсва ви опит и нещо в организацията куца. за целта предлагам:
Политиката и всичко..... да бъде обособена като подфорум в който всички проблеми които зависят от закони,правилници,наредби и т.н. да бъдат поставяни там,за да не губим време в спорове кое е политика и кое не.разгледах последните постове и забелязах че 89 процента от изказванията и темите са политически. ЕЛМО целувам ти ръка че ми напомни да потърся "Очите" на М.Семов днес си я купих .
Яворе прочети я и ти помисли има ли политика


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2006 21:21 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
За да се прави нов подфорум "Политика" няма да има сигорно кой да пише :( защото са малко хората, които се интерисуват, малко са и хората над 18год. Тука повечето си мислят за секс и наркотици.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Яну 2006 00:06 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 11 Дек 2004 20:25
Мнения: 562
Местоположение: ДР Конго
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
оо...Яворе,не си прав,мисля,че ако се създаде такъв подфорум,доста хора биха писали или поне биха чели с малко повече интерес,защото така...просто една единствена темичка,забутана някъде там...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Фев 2006 00:07 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Юли 2005 13:55
Мнения: 130
Местоположение: I'm on a walkabout
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
някой ще даде ли малко повече инфо за депутата от АТАКА , който го обвиняват в педофилия

_________________
хахах


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Фев 2006 00:16 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 11 Дек 2004 20:25
Мнения: 562
Местоположение: ДР Конго
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Педофилски гей скандал в парламента
Централният сбор на партия "Атака" реши да предложи на ПГ и на нейното ръководство да изключи депутата Владимир Кузов.
Партийното ръководство ще изиска също така Кузов да напусне парламента. Срещу Владимир Кузов е било образувано дознание от столичната полиция за хомосексуални действия с лице под 14 години. Дознанието, започнало през 2005 г., е спряно, заради депутатския имунитет на Кузов. Той е член на Парламентарната комисия по вътрешна сигурност и обществен ред. Член 157, ал 2 от НК, по който е водено дознанието срещу Кузов, предвижда затвор от 2 до 5 години. Данните срещу него са представени в отчет на прокуратурата за борбата с корупцията и организираната престъпност през 2005 г. Кузов се прочу с пламенната си защита срещу двамата младежи, оказали съпротива при полицейска проверка в момент на лепене на плакати до софийската Синагога миналия ноември. Сега "Атака" ще иска и депутатския му имунитет.

"Атака" изключи Владимир Кузов
ПГ на Атака с мнозинство гласува да бъде изключен от групата Владимир Кузов. Колегите му го приканват да подаде оставка като депутат.
Това заяви зам.-шефът на Атака Павел Чернев, цитиран от Дарик. От партията ще подкрепят промени в Конституцията, които да премахнат депутатския имунитет и ще предложат промени в НК за увеличаване на наказанието при блудства с малолетни. Депутатският имунитет е порочен, когато става дума за случаи, като този, заяви по-рано вътрешният министър Румен Петков. Следствените действия срещу Кузов са започнали още през май 2005 г., добави той. По-късно прокурорът е "отделил разработката" срещу Кузов заради депутатския му имунитет. Престъплението е леко и се наказва със затвор до 5 години, казаха от прокуратурата. Не съм хомосексуалист, никога не съм правил секс с малолетни и не съм участвал в педофилска група. Тове е активно мероприятие, оправда се Кузов.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Фев 2006 00:19 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Юли 2005 13:55
Мнения: 130
Местоположение: I'm on a walkabout
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
мерси Stink
по-късно ще коментирам

_________________
хахах


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Фев 2006 12:26 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Няма какво да коментирам :(
Слави снощи каза че докато си правел единия път шоуто в затвора, се запознал с някакъв, който бил осъден на доживотна, защото изнасилил някво лапе и след това го убил, а този идиот седи в парламента и се ползва с имунитет.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Фев 2006 13:28 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 17 Сеп 2004 22:17
Мнения: 1559
Години: 35

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
За да се прави нов подфорум "Политика" няма да има сигорно кой да пише :( защото са малко хората, които се интерисуват, малко са и хората над 18год. Тука повечето си мислят за секс и наркотици.

има хора които са над 18 и пак нямат мнение за политиката не се интересуван и не знаят нищо по въпроса не виждам какво пречи всеки който има мнение по даден въпрос да не го каже, тук не става въпрос за гласуване все пак :)

_________________
О , хора! Бедни същества,
дошли от Ева на земята;
вас своето не ви влече,
вас все към тайното дръвче
ви мами ден и нощ змията;
плод забранен им само дай,
без него раят не е рай.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 500 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов