Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 16 Юни 2024 11:08

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1140 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 38  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Май 2007 14:17 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 37

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ilhanbg написа:
Баси поръчковата статия колко са зли и лоши тея турци :clap:
Статията е написана за балъци които вярват на такива глупости, защото се премълчава най-важното!!!
Става въпрос за турски граждани записани в ТУ Варна. Тези хора се връщат в Турция и "вредят" на тяхната си икономика с фалшивите си дипломи, затова можете само да се радвате
;)

Немога да ти опиша колко глупаво разсъждаваш (винаги като жертва се възприемаш дори когато никой не те осъжда за това)!
Никой не говори за това колко "лоши били турците".
Ще ти го кажа в прав текст...
КОРУПЦИЯТА В БЪЛГАРИЯ И РОЛЯТА НА ТУРЦИТЕ В НЕЯ!
ТОВА Е БЪЛГАРИЯ!
Да бъдем реалисти, никой няма нищо против турци или ганайци или китайци, но доколко те не проявяват някакъв вид агресия в България...

П.П. Станно е това как всички турци почнаха да обръщат всяко изречение в дискриминативно относно етноса им... като се има на предвид че няма нищо такова в него...

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Май 2007 14:22 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
"Провокацията за Батак е един сондаж, за да се разбере докаде е стигнало разрушаването на националната тъкан."

Не съм дребнава (:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Май 2007 16:43 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
DiviNe написа:
ilhanbg написа:
Баси поръчковата статия колко са зли и лоши тея турци :clap:
Статията е написана за балъци които вярват на такива глупости, защото се премълчава най-важното!!!
Става въпрос за турски граждани записани в ТУ Варна. Тези хора се връщат в Турция и "вредят" на тяхната си икономика с фалшивите си дипломи, затова можете само да се радвате
;)

Немога да ти опиша колко глупаво разсъждаваш (винаги като жертва се възприемаш дори когато никой не те осъжда за това)!
Никой не говори за това колко "лоши били турците".
Ще ти го кажа в прав текст...
КОРУПЦИЯТА В БЪЛГАРИЯ И РОЛЯТА НА ТУРЦИТЕ В НЕЯ!
ТОВА Е БЪЛГАРИЯ!
Да бъдем реалисти, никой няма нищо против турци или ганайци или китайци, но доколко те не проявяват някакъв вид агресия в България...

П.П. Станно е това как всички турци почнаха да обръщат всяко изречение в дискриминативно относно етноса им... като се има на предвид че няма нищо такова в него...
не само турците ами и други ...

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Май 2007 17:16 
Offline
старо куче
старо куче
Аватар

Регистриран на: 01 Яну 2006 19:59
Мнения: 1106
Местоположение: Welcome to Jamrock
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Male neska po centara edin balgaren ne widqh...samo shibani mazni gadni cigani sqkash praznika tehen !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Май 2007 19:09 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 07 Мар 2007 22:08
Мнения: 186
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Maystora написа:
Male neska po centara edin balgaren ne widqh...samo shibani mazni gadni cigani sqkash praznika tehen !!!
да е ибаси на кво мяза тва те хуу са излезли ама не по толкоз мн е те кат хлебарки пу...

_________________
And the only thing between, between the two of us, is your blood and our sweat..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Май 2007 19:38 
Offline
A.C.A.B.

Регистриран на: 06 Фев 2006 18:52
Мнения: 1090
Години: 31

Местоположение: стадион "Дружба"
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Maystora написа:
Male neska po centara edin balgaren ne widqh...samo shibani mazni gadni cigani sqkash praznika tehen !!!
;) Мн мангаля батка :O_o:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Май 2007 19:51 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 50

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Аз за това вече не ходя по центъра. Задушавам се от милизмата им.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Май 2007 20:03 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 14 Юни 2004 14:44
Мнения: 861
Местоположение: hypercube
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Да беее аз излизах с една приятелка на разходка в градската. ПО едно време се оглеждам пред мен цигани, зад мен цигани абе навсякъде мръсни гадни миризливи уроди. И като ги гледах как си хвърлят боклуците по земята, минават през тревата, чоплят семки и се хилят и си крещят нещо на мазния си език направо не знам нещо се обръща в мене. Сърдете се ако искате ама българин дето ги защитава за мен е ненормален изруд и е срам за нацията !

_________________
Wing Tsun concepts


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Май 2007 20:04 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 03 Фев 2006 22:38
Мнения: 293
Местоположение: d4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Гледайте кво става ся на 24-ти.......


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Май 2007 20:07 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
The_Raven написа:
Гледайте кво става ся на 24-ти.......


Да бе някой като ми каже 24 май и веднага го асоцирам със сапун.Защо ли?

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Май 2007 20:18 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 23 Мар 2007 23:14
Мнения: 46
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
The_Raven написа:
Гледайте кво става ся на 24-ти.......

da naistina na 24-ti izlizat da praznuvat za praznika na bg pismennost , a te edno 4e ne mogat da pi6at i vtoro dori ne govorqt na bg! kato shi jiveqt tyk da si govorqt na bylgarski


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Май 2007 21:04 
Offline
старо куче
старо куче
Аватар

Регистриран на: 01 Яну 2006 19:59
Мнения: 1106
Местоположение: Welcome to Jamrock
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Това е България : ) - > Цигани : )


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Май 2007 22:08 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
http://www.vbox7.com/play:c71e999a

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Май 2007 22:32 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
StreetStep написа:
Да беее аз излизах с една приятелка на разходка в градската. ПО едно време се оглеждам пред мен цигани, зад мен цигани абе навсякъде мръсни гадни миризливи уроди. И като ги гледах как си хвърлят боклуците по земята, минават през тревата, чоплят семки и се хилят и си крещят нещо на мазния си език направо не знам нещо се обръща в мене. Сърдете се ако искате ама българин дето ги защитава за мен е ненормален изруд и е срам за нацията !
то има ли българи дето ги защитават, това ще е бхти изменника майна

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Май 2007 22:33 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
YAVOR написа:
http://www.vbox7.com/play:c71e999a
абе каквото и да си говорим това мазния черен мангал не е човек бе

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 22:05 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
Син на ДПС-активист изнасили момченце в шести клас

Полицаите задържали изверга, но след намеса "отгоре" го закарали с патрулка до дома му


Зверско изнасилване на момченце в 6-ти клас от 30-годишния Ешреф, син на ДПС активиста Нури Хасан в Кърджалийското село Трепетлика потресе хората в смесения район, алармира областната координаторка на АТАКА там Камелия Колчева. За помощ при нея дошъл бащата на детето Хасан Хасан, за който "Атака" многократно писа, че е подложен на тормоз от активистите на Доган в окръга.
В събота непълнолетният Али Хасан бил на сватба заедно със своите родители на роднини в съседното село Островец. Момчето, заедно със свои двама връстници се заиграло и към 22 часа вечерта се прибрало в родното си село Трепетлика. Като слезли от автобуса трите момченца минали покрай магазина, където от ранни зори се наливал с алкохол 30-годишният Ешреф Нури Хасан, син на лидера на ДПС в региона. Оскотелият от алкохол и бездействие мъж видял трите деца и тръгнал след тях. Уплашен от пиянството на клиента си, магазинерът Сабри, който е и собственик на заведението, започнал да вика на Ешреф да остави децата на мира и да се върне в центъра на селото. Замаян обаче от алкохола мъжът продължил да задиря трите деца и се помъкнал подире им. В село Трепетлика има нова и стара махала, като в старата е домът на Хасан Хасан, където той живее със съпругата и двете си деца. Тяхната къща е единствената, останала в стария квартал. Семейството има къща в новата махала, но кметицата на Кирково Шукран Идриз отказва да прекара път и комуникации до там и затова семейството на Хасан живее изолирано накрая на селото.
Приятелите на Али стигнали първи до домовете си в новата махала, а синът на Хасан продължил самичък в тъмнината към старата махала. Пияният Ершан обаче не се отказал и въпреки молбите на момчетата продължил да следва детето по петите. На една поляна извергът се нахвърлил върху момченцето, повалил го на земята, извил му ръцете и го изнасилил. Към полунощ поруганото и смазано от бой момченце се добрало до дома си, разказа през сълзи баща му Хасан пред "Атака". Още в 06.00 часа в неделя той извикал кварталния полицай от съседното село Чорбаджийско. Двамата мъже заедно сигнализирали в РПУ в Кирково и в РДВР в Кърджали. Два часа по-късно към 8 часа изнасилвачът Ешреф бил арестуван и затворен в килия в Кирково. През това време малкият Али бил прегледан от съдебен лекар, който неясно защо е отказал да издаде медицинско свидетелство за телесните увреждания на малчугана. По-скоро е ясно за всички наплашени местни хора - как някой ще посегне да направи нещо срещу роднини на развилнелите се в областта партийни велможи на ДПС. Какъвто е бащата на изнасилвача Ешреф - Нури Хасан, коментира Колчева.
В селото открито си говорят как функционерът на Доган веднага след гадорията, свършена от сина му е зазвънял по телефоните на кметицата Шукран Идриз и депутата Лютви Местан. И как насилникът на малки момченца - Ешреф е бил освободен от полицейското управление още в неделя вечерта. Даже в знак на приятелство полицаите го закарали с патрулката до селото - да не се мори да ходи пеша.
Само благодарение на активната намеса на АТАКА вчера местните власти в Кърджалийско нямаше какво да сторят и пак прибраха изверга-изнасилвач. Необяснимо за здравия разум е поведението на униформените подчинени на Румен Петков в областта. Как така оставят на свобода 30-годишния Ешреф Нури Хасан, след като са се убедили лично и са видели последствията от пъкленото му дело, разпитали са двете деца, приятелчета на Али, както и магазинера Сабри? "Още повече, че явно Ешреф обича да изнасилва малки момченца, тъй като е вършил подобни зверства и в други селища като например в Златоград преди години, но продължава да е на свобода, разказва областната координаторка на националистите Камелия Колчева. Тя недоумява и как така, и защо полицаите са предупредили бащата на унизеното дете Хасан да не разказва на никого за случилото се. Защото семейството на момчето нямало пари и нищо не можело да направи, но пък те - полицаите щели били да се справят с изнасилвача. Без да питат бащата, вчера униформените прибрали на разпит и малтретираното дете направо от училищата скамейка. На разпита обаче не поканили психолог, нито пък специалист от детската педагогическа стая. Карали детето да подписва някакви формуляри, но не се знае какви точно, защото то не може да обясни.
Малкият Али е едва в 6-и клас и учи в основното училище в село Хаджийско. Той е отличен ученик, както и сестричката му. Всеки ден двете деца ходят пеша по 5-6 км сутрин по тъмно, за да могат да стигнат от дома си в старата махала до пътя край селото, от където пътуват с автобус.
Вчера Али пак отиде на училище. "Много ме боли, но не искам да си стоя вкъщи и да се сещам....", разказало детето на своя баща. "Душата и сърцето ме болят за сина ми, не зная какво да направя и на кой Господ или Аллах да се моля за него, като нямаме нито пари, нито връзки и само ни подмятат от кабинет на кабинет", каза вчера Хасан по телефона. Човекът се чудеше на кой лекар да заведе поруганото си дете. И къде да се скрие от срам и безсилие...

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2007 12:44 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 06 Дек 2005 18:42
Мнения: 86
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ivo написа:
Незнам какво ще каже Илхан, но ако Доган ми попадне лично ще го обезглавя ако съм на 5-6 ракии и няма охрана. После мога да го излежа, но ще оттърва България от него и ще вляза в историята.
Нямам нищо против българските турци и те си имат някаква вяра и ние не можем да ги спрем относно това. Против съм агенти на държавна сигурност като проклетия Доган да се правят на велики турци, а всъщност не го знаят добре езика граматически и уж спомагали за етническия мир в България. Напротив не спомагат за мира, а постепенно наострят българи и турци едни срещу други и ще дойде ден да се повтори баташкото клане нищо че сме в европа.



До "Форумния тежкар" Иво!!! Доган ще идва в днес в Дч, приготви ракийките и меча. Сега му е времето да влезеш в историята :clap:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2007 13:04 
Offline
RIP
RIP
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2006 22:45
Мнения: 724
Години: 33

Местоположение: У нас бе!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
ilhanbg написа:
ivo написа:
Незнам какво ще каже Илхан, но ако Доган ми попадне лично ще го обезглавя ако съм на 5-6 ракии и няма охрана. После мога да го излежа, но ще оттърва България от него и ще вляза в историята.
Нямам нищо против българските турци и те си имат някаква вяра и ние не можем да ги спрем относно това. Против съм агенти на държавна сигурност като проклетия Доган да се правят на велики турци, а всъщност не го знаят добре езика граматически и уж спомагали за етническия мир в България. Напротив не спомагат за мира, а постепенно наострят българи и турци едни срещу други и ще дойде ден да се повтори баташкото клане нищо че сме в европа.



До "Форумния тежкар" Иво!!! Доган ще идва в днес в Дч, приготви ракийките и меча. Сега му е времето да влезеш в историята :clap:


ако не той аз отиам ..... възмощавам се от нещата който чета ...

_________________
ИзображениеИзображение
Изображение

In God we trust


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2007 18:19 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
Sha'Nar написа:
ilhanbg написа:
ivo написа:
Незнам какво ще каже Илхан, но ако Доган ми попадне лично ще го обезглавя ако съм на 5-6 ракии и няма охрана. После мога да го излежа, но ще оттърва България от него и ще вляза в историята.
Нямам нищо против българските турци и те си имат някаква вяра и ние не можем да ги спрем относно това. Против съм агенти на държавна сигурност като проклетия Доган да се правят на велики турци, а всъщност не го знаят добре езика граматически и уж спомагали за етническия мир в България. Напротив не спомагат за мира, а постепенно наострят българи и турци едни срещу други и ще дойде ден да се повтори баташкото клане нищо че сме в европа.



До "Форумния тежкар" Иво!!! Доган ще идва в днес в Дч, приготви ракийките и меча. Сега му е времето да влезеш в историята :clap:


ако не той аз отиам ..... възмощавам се от нещата който чета ...
Доган е мръсен шибан терорист :boi: :boi:

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 08:54 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
“Мараба, Добруджа!”, така лидерът на ДПС Ахмед Доган се обърна към активисти и симпатизанти в Добрич при представянето на листата с кандитати за български представители в ЕП на движението. Почти една трета от речта на политика беше на турски език. Кореспондентът на радио “Фокус” – Варна потърси преводач, за да разбере изказването на Доган

Да отиди в Ада този мангал, мамицата му мръсна :( Ще ми ми приказва на турски, къде се намира тоз идиот бе, да го ..... Ако знаех, че ще бъде в Добрич щях да отида с ударна група провокатори.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2007 20:57 
Offline
The Ultimate Driving Machine-BMW
Аватар

Регистриран на: 15 Сеп 2006 17:19
Мнения: 1761
Години: 32

Местоположение: пустинята Сахара във един оазис
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 5 пъти
Преди време на магазина на село беше залепена ена обява и много й се кефех тогава

Цитат:
Изкупувам цигани за ядрени опити.Срещу 1 килограм жива плът-1.30лв.Изработено от погребална агенция "две дъски на кръст и два кубика пръст"


Мноо яка обява.Айде давайте ги насам да ги купуваме и айде на ядрените площадки

_________________
WINDOWS - а е като Тамагочи.Храниш го, чистиш му, грижиш се за него, сън не те хваща и накрая пак ..... умира.

Bergon rulz all round the world!!!

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2007 21:25 
Offline
ONE SICK BASTARD!
Аватар

Регистриран на: 15 Яну 2005 12:45
Мнения: 1019
Години: 33

Местоположение: оо не,не!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Чакам денят в който един от нас ще продума "We match..."

_________________
Пропаганджа хит!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юни 2007 18:18 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 25 Юни 2007 15:55
Мнения: 47
Местоположение: nqkade v Astrala
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
iskam da izlqza vednaj na centara na grada i da vidq poveche balgari otkolkoto bratq romi...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юни 2007 22:41 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 37

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
MravkataNikodim написа:
iskam da izlqza vednaj na centara na grada i da vidq poveche balgari otkolkoto bratq romi...

Викаш вече си се нагледал на братята си от мааалата....

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2007 14:35 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 21 Юни 2006 16:52
Мнения: 72
Местоположение: В мрежата!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Бог създавал хората от кал...Когато калта свършила,взел 1 лайно и създал МАНГАЛА !!! Просто нямам думи...Майка ви циганска...Сачове !

_________________
let the good times roll...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Юли 2007 01:07 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
Скандален материал в проекта за учебник по история

ВМРО-БНД изразява огромното си възмущение от предложения вариант за проект на учебник по “История и цивилизация” за 6-ти клас в българските училища.
Проекто- учебникът е на издателство “Просвета” и в момента е подложен на обсъждане от експерти на МОН.

Оценяваме като абсолютно скандално присъствието на рекламен пропаганден плакат на политическа партия на стр. 170 в учебно помагало. Още по-скандален е факта, че в този учебник рекламния плакат е на Движението за права и свободи (ДПС). Това противоречи на всички етични и законови норми в българското образование и погазва всички морални принципи.

Държим да подчертаем, че в историята на България нито една политическа партия не си е позволявала по такъв арогантен начин да води своя пропаганда на свещената територия на българското образование.

Смятаме, че екипът, подготвил проекта за учебника дължи на обществото отговор по какви причини и с какви мотиви е включил политическия плакат в изданието. Настояваме изготвилите учебника и издателите да понесат съответната отговорност, а предложения проект да бъде незабавно отхвърлен от експертите на МОН.

ВМРО-БНД ще следи и винаги ще се противопоставя остро на подобни политически опити за спекулации. Защото българското образование не може да бъде територия за политически игри и “промиване на мозъци”.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2007 01:18 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 05 Дек 2006 03:23
Мнения: 294
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
10 юли, привечер. 17-годишната Даниела Станева тръгва към къщи. Гостувала е на леля си. Бърза към къщи, защото многолюдната фамилия я чака. По всеобщо мнение в селото - това е най-красивото момиче в с.Красен дол, община Никола Козлево. Изневиделица, почти връхлитайки върху момичето на пътя застава черен автомобил. Зад волана е Митхат. Всички в селото го знаят като много богат човек с възможности. Турчинът заповядва на красавицата да се качва в колата, без да задава излишни въпроси. Подчинява се. Двамата са се познавали. За да й докаже, че няма да се церемони Митхат удря два силни шамара на момичето. Буквално я натиква като багаж в колата. Потеглят. В с. Мировци ги чака друга кола. Другите двама герои, Васви и Тошко прехвърлят девойката в техния автомобил. Карат я насила в апартамент в Нови пазар, където е бита и изнасилвана многократно. След няколко дни е преместена в друг апартамент. През цялото време е малтретирана физически и психически, връзвана и заключвана.
Не издържайки на гаврите, на 31 юли около 12.15 часа, се хвърля от 4-тия етаж.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2007 01:24 
Offline
VIP
VIP
Аватар

Регистриран на: 12 Юни 2007 14:00
Мнения: 591
Местоположение: HOME
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
bahti istoriqta


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2007 10:32 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2006 22:59
Мнения: 1089
Местоположение: Някъде в мечтите си...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
p01n7`oF`SySteM` написа:
10 юли, привечер. 17-годишната Даниела Станева тръгва към къщи. Гостувала е на леля си. Бърза към къщи, защото многолюдната фамилия я чака. По всеобщо мнение в селото - това е най-красивото момиче в с.Красен дол, община Никола Козлево. Изневиделица, почти връхлитайки върху момичето на пътя застава черен автомобил. Зад волана е Митхат. Всички в селото го знаят като много богат човек с възможности. Турчинът заповядва на красавицата да се качва в колата, без да задава излишни въпроси. Подчинява се. Двамата са се познавали. За да й докаже, че няма да се церемони Митхат удря два силни шамара на момичето. Буквално я натиква като багаж в колата. Потеглят. В с. Мировци ги чака друга кола. Другите двама герои, Васви и Тошко прехвърлят девойката в техния автомобил. Карат я насила в апартамент в Нови пазар, където е бита и изнасилвана многократно. След няколко дни е преместена в друг апартамент. През цялото време е малтретирана физически и психически, връзвана и заключвана.
Не издържайки на гаврите, на 31 юли около 12.15 часа, се хвърля от 4-тия етаж.

Ето я цялата история:
http://dnes.dir.bg/2007/08/10/news1980925.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2007 10:48 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 18 Ное 2006 12:30
Мнения: 219
Местоположение: ада
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
p01n7`oF`SySteM` написа:
10 юли, привечер. 17-годишната Даниела Станева тръгва към къщи. Гостувала е на леля си. Бърза към къщи, защото многолюдната фамилия я чака. По всеобщо мнение в селото - това е най-красивото момиче в с.Красен дол, община Никола Козлево. Изневиделица, почти връхлитайки върху момичето на пътя застава черен автомобил. Зад волана е Митхат. Всички в селото го знаят като много богат човек с възможности. Турчинът заповядва на красавицата да се качва в колата, без да задава излишни въпроси. Подчинява се. Двамата са се познавали. За да й докаже, че няма да се церемони Митхат удря два силни шамара на момичето. Буквално я натиква като багаж в колата. Потеглят. В с. Мировци ги чака друга кола. Другите двама герои, Васви и Тошко прехвърлят девойката в техния автомобил. Карат я насила в апартамент в Нови пазар, където е бита и изнасилвана многократно. След няколко дни е преместена в друг апартамент. През цялото време е малтретирана физически и психически, връзвана и заключвана.
Не издържайки на гаврите, на 31 юли около 12.15 часа, се хвърля от 4-тия етаж.

още един от многото примери за циганско насилие
свършиха се думите ми просто :(
след прочетеното и за оня полицай дето преби някаква баба вече напълно си мисля, че единствения ти път е сам да се оправяш колкото и да ми е неприятно това

_________________
Гениите създават, великите крадът!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1140 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 38  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов