Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 04 Юни 2024 06:28

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 79  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Май 2006 00:30 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 37

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ами да!То направо си е булгаристан...некви талибани на4ело на власта.... :scared:
скоро и камикадзета дет неумират от взрив или отрязън крак,ръка,глава... :O (гладни цигани) 6е иаме,все о6те ги тренират ....(Аалах :pray: :pray: :pray: )
ма6ала....блаблабла!!!
Да живееме исляма нека да водим све6тенна война и да избиваме наред 6от в рая 6те ни чакат 112938198 девици....

П.П. Дрънкам простотии ама верни! :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Май 2006 01:53 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
DiviNe написа:
Ами да!То направо си е булгаристан...некви талибани на4ело на власта.... :scared:
скоро и камикадзета дет неумират от взрив или отрязън крак,ръка,глава... :O (гладни цигани) 6е иаме,все о6те ги тренират ....(Аалах :pray: :pray: :pray: )
ма6ала....блаблабла!!!
Да живееме исляма нека да водим све6тенна война и да избиваме наред 6от в рая 6те ни чакат 112938198 девици....

П.П. Дрънкам простотии ама верни! :)

Hhaha, tva sa pulni glupusti, tiq musulmani sa super zabludeni ako se vliza6e s ubiistvo v raq vsi4ki ubiici na4i sa tam, sledovatelno rai li 6te e ako e taka? Ako beshe taka v ada 6te6e da e po-qko poneje tam 6te sa pravednite :looser: v pylni glupusti vqrvat tiq fanatici...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Май 2006 10:10 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 04 Мар 2006 16:03
Мнения: 1190
Местоположение: Under the rain
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
абе за тях е така "квото каже Аллах- това трябва да се прави" а излязъл един там и казал-"Аллах каза да убиете всички дето не са ммюсюлмани" ако утре отиде някой и им каже Аллах каза да се хвърлиш от ей оня мост те ще го направят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Май 2006 10:46 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 50

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
На такива се казва ФАНАТИЦИ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Май 2006 22:11 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 13 Апр 2006 15:12
Мнения: 117
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
aneela написа:

Цитат:
абе за тях е така "квото каже Аллах- това трябва да се прави" а излязъл един там и казал-"Аллах каза да убиете всички дето не са ммюсюлмани" ако утре отиде някой и им каже Аллах каза да се хвърлиш от ей оня мост те ще го направят.



кои ти каза това Бог :haha: :bye:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Май 2006 20:05 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 14 Фев 2005 18:57
Мнения: 168
Местоположение: V Dobrich ;)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Блааа не ги знам колко струват с заканите! :hahaha:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Май 2006 20:44 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 37

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Епа нз досега ма то имало учили6та за фанатици в булгаристан е...
А главния спонсор ТуркИСТАН.... :scared: :scared:
..а на въпрос за6то учи тук и кои е лиубимия и предмет някво 12-14 годи6но сополче каза ами корана 6от учел на "добро"...........WTF
Разбира се не това беше наи интересното а това че уч. се спонсорира от Турция и вси4ко в него е БЕЗПЛАТНО ....хах.... безлатно храна топло легло у4ебници екскурзии и блаблаблабла...."Иш Аалах пак да отидем на екскурзия"........ :O


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Май 2006 01:52 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
Исляма е войнствена религия, вижте самия факт че има толкова изразен фанатизъм сред мюсюлманите е доказателство за това, както и самия култ наречен "Джихад" да убиеш човек (християнин) в името на бога! И след това ще идеш в рая и ще има много жени... само поради тоя факт трябва да ви стане ясно що за религия е исляма, една голяма лъжа и пълен сатанизъм :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Май 2006 01:54 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 16 Сеп 2004 23:14
Мнения: 727
Местоположение: planet mary jane
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
static написа:
Исляма е войнствена религия, вижте самия факт че има толкова изразен фанатизъм сред мюсюлманите е доказателство за това, както и самия култ наречен "Джихад" да убиеш човек (християнин) в името на бога! И след това ще идеш в рая и ще има много жени... само поради тоя факт трябва да ви стане ясно що за религия е исляма, една голяма лъжа и пълен сатанизъм :)
като всяка друга ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Май 2006 02:03 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
случайно да знате откъде иде Assasin?
едно време така са настройвали ислямаджиите...наджасквали са ги с Хашиш - Хасасин - и докато са били в безсъзнание ги пренасяли в огромен дворец пълен с плодове и жени...след това пак ги упоявали и се връщали в суровото средновековия и им обснвали ,че са били в Рая и ако умрат отиват там..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Май 2006 02:23 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 16 Сеп 2004 23:14
Мнения: 727
Местоположение: planet mary jane
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
случайно да знате откъде иде Assasin?
едно време така са настройвали ислямаджиите...наджасквали са ги с Хашиш - Хасасин - и докато са били в безсъзнание ги пренасяли в огромен дворец пълен с плодове и жени...след това пак ги упоявали и се връщали в суровото средновековия и им обснвали ,че са били в Рая и ако умрат отиват там..
яко кво


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Май 2006 02:36 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
kLo написа:
t0xIc написа:
случайно да знате откъде иде Assasin?
едно време така са настройвали ислямаджиите...наджасквали са ги с Хашиш - Хасасин - и докато са били в безсъзнание ги пренасяли в огромен дворец пълен с плодове и жени...след това пак ги упоявали и се връщали в суровото средновековия и им обснвали ,че са били в Рая и ако умрат отиват там..
яко кво

Да бе много яко ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Май 2006 11:53 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 14 Юни 2004 14:44
Мнения: 861
Местоположение: hypercube
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ам и кръстоносни походи е имало...;]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Май 2006 12:03 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Да само дето първия от тях е бил с цел да се освободи Йерусалим..
другите са грабителски походи...Латинците как превземат Константинопол според вас? Уж тръгват на Кръстоносен поход...добре ,че Калоян година след тва ги спуква от бой


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Май 2006 12:10 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 14 Юни 2004 14:44
Мнения: 861
Местоположение: hypercube
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ами нз..като го написах си мислех за крал Владислав и битката при Варна.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Май 2006 13:15 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ее да това е и последния организиран поход срещу Османците ,но за съжаление всеки знае какъв е краят му


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Май 2006 00:05 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Престанете да пишете за исляма това не ме вълнува. АТАКА не са мангалска партия, те са единствената българска партия.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Май 2006 01:19 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Дек 2005 02:39
Мнения: 134
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ахам
а др партиики кви са
щом е в Бг е БГ
няма значение кви са и членовете


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Май 2006 01:24 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 11 Апр 2004 01:39
Мнения: 116
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Volen nqkakav si ne sym go vidql ne sym mu ostael stapki po gyrba
mn 6te go boli 4erepa

_________________
Who is NEXT ???


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Май 2006 10:36 
Offline
Наблюдател
Аватар

Регистриран на: 14 Фев 2005 19:27
Мнения: 49
Местоположение: imam
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
samo edni ne obrazovani ne mile6i ne intelentni hora.Das man-nov4i biha glasuvali i biha podkrepqli ataka poneje tova e partiq igradena bez princip s kraino ne 4ove6ki vuzgledi,mraze6i razli4nite iska6ti vsi4ki da sa ednakvi.ako zabelqzahte minaloto lqto na izborite nad 90%ot tqhnite glasove bqha ot izvenete me za izraza "izkufeli"vuzrastni hora i ot tezi koito imaha pravo da glasuvat za purvi put sire4 nai mladite.imaneno zashoto te sa nai lesni za manipulaciq i nai lesno moje da im se zatvorqt o4ite.a za mitigite na ataka na 3-ti mart prosto sujelqvam horata izlezli i posramili nashiq nacionalen praznik.Az sum za demokraciiq koeto ozna4ava 4e moje i8 da ima takiva pratii nqma ni6o protiv no NE MOJE nakoi ot parlamenta nashite predstviteli v evropa i celiq svqt da siliza t ot kola i da prebivat mlado mom4e inegovoviq dqdo NE MOJE na 3-TI MART da ima takiva bezmislieni i li6enie it sudurjanie mitugi NE MOJE ot parlamentarnta trebuna da se psuva i da se govri za premahvane na geiovete na romite na razli4nite Prosto e absurtno I NAISTOTINA SUJELQVAM HORATA PODKREPILI I PODKREPQ6I tazi partiqako vuob6e tova e partiq

_________________
Edna zvezda v nebeto sveti,na tebe az shte da ia nazova i kogato vidia padashti kometi,ochi shte zatvoria i shte poiskam smartta.Da zaspia v zvezdnata ti pregradka kopneia,samo nie dvama i liubovta.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Май 2006 10:43 
Offline
Търсач

Регистриран на: 16 Юни 2005 02:28
Мнения: 57
Местоположение: у нас
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
^BigBrother^ написа:
samo edni ne obrazovani ne mile6i ne intelentni hora.Das man-nov4i biha glasuvali i biha podkrepqli ataka poneje tova e partiq igradena bez princip s kraino ne 4ove6ki vuzgledi,mraze6i razli4nite iska6ti vsi4ki da sa ednakvi.ako zabelqzahte minaloto lqto na izborite nad 90%ot tqhnite glasove bqha ot izvenete me za izraza "izkufeli"vuzrastni hora i ot tezi koito imaha pravo da glasuvat za purvi put sire4 nai mladite.imaneno zashoto te sa nai lesni za manipulaciq i nai lesno moje da im se zatvorqt o4ite.a za mitigite na ataka na 3-ti mart prosto sujelqvam horata izlezli i posramili nashiq nacionalen praznik.Az sum za demokraciiq koeto ozna4ava 4e moje i8 da ima takiva pratii nqma ni6o protiv no NE MOJE nakoi ot parlamenta nashite predstviteli v evropa i celiq svqt da siliza t ot kola i da prebivat mlado mom4e inegovoviq dqdo NE MOJE na 3-TI MART da ima takiva bezmislieni i li6enie it sudurjanie mitugi NE MOJE ot parlamentarnta trebuna da se psuva i da se govri za premahvane na geiovete na romite na razli4nite Prosto e absurtno I NAISTOTINA SUJELQVAM HORATA PODKREPILI I PODKREPQ6I tazi partiqako vuob6e tova e partiq


:clap:

_________________
При наличието на ракийка и шопска салата не отговарям за поведението си ;Р


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Май 2006 10:46 
Offline
Наблюдател
Аватар

Регистриран на: 14 Фев 2005 19:27
Мнения: 49
Местоположение: imam
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
kLo написа:
static написа:
Исляма е войнствена религия, вижте самия факт че има толкова изразен фанатизъм сред мюсюлманите е доказателство за това, както и самия култ наречен "Джихад" да убиеш човек (християнин) в името на бога! И след това ще идеш в рая и ще има много жени... само поради тоя факт трябва да ви стане ясно що за религия е исляма, една голяма лъжа и пълен сатанизъм :)
като всяка друга ;)

SUJElqvam ama ne ste nikak pravi ama vuob6e islqma kakto hristiqnostvoto kakto budizma i kakto o6e poiska6 sa religi i nikoi nqma pravo da kazva na drugiq v kakvo da vqrva razbira6 li.
znae6 li 4e proroka na islqma e mahamed a nashiq na hristiq nite isus znae6 li 4e dvete religii mnog si prili4at i imat ob6 koren ako neznae6 pointeresuvaite se i pro4etete.islqma ne e voinstvena religiq voinstveni sa horata koito sled prevrst naprimer zavzemat valsta i ustanovqvat diktatura izdigat sebe si kato vurhoven bog i kazavn na neobrazovanite i ni6o neznae6i misulmani 4e taka im e kazla naprimer mohamed i te im vqrvat a tezi koito znaqt 4etova ne e vqrno bivat vkarvani v zatvori bivat ubivani s edna duma premahvani.I PAK NE RAZVITOSTA NE OBRAZOVANOSTA stoqt v kroena na vasq zlo Kakto i s nahata partiika ataka poneje tova e temata .taka 4e ne sudete i ne burkaite misulmastvoto s naistina kakto kaza klo fanatizma na nqkoi opredelni hora vlastva6i v mometa tam.i smao da vmukna znae6 li kakva e koristnata 4el na bu6 i celat porqdi koqto stana tazi voina ne be6e zaradi hristiqnstvoto kakto i ne bqha zaradi nego i krustonostnite pohodi am tova e druga tema cel nebe6e i osvobojdavaneto na hora a zavzematneto na vlasta i "svobodnoto" glasuvane ne tehen parlament
no koito i prlament da e zad nego vigani 6e stoi amarika a celta na amrika 4isto i prosto be6e PETROLA na tezi starni taka 4e te se osvobodiha ot edno zlo i sega na drugo zlo da se nadqvame pone 4e 2-roto zlo e po malko i po humanitARNO

_________________
Edna zvezda v nebeto sveti,na tebe az shte da ia nazova i kogato vidia padashti kometi,ochi shte zatvoria i shte poiskam smartta.Da zaspia v zvezdnata ti pregradka kopneia,samo nie dvama i liubovta.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Май 2006 17:27 
Offline
Търсач

Регистриран на: 12 Фев 2006 07:17
Мнения: 56
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Престанете да пишете за исляма това не ме вълнува. АТАКА не са мангалска партия, те са единствената българска партия.

:clap:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2006 09:09 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 07 Юли 2005 18:11
Мнения: 32
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Атака имат някои хубави идеи.И аз не искам янките да господарстват в България и генерал-губернаторът( г-н посланикът) да има решаващата дума.НО! Хората,които стоят зад тези идеи са просто паплач.Заради това точно не бих гласувал за тях.Не видяхте ли добричките атакджии-разпускаме се и минаваме при ГЕРБ,за да сме с модерните на деня,не за друго.Е как да вярваш на такива хора?Или на хора които си сравняват лидерът с Левски...

_________________
Ударная любовь Стучит по проводам И проникает в нас Ударом телеграмм Барьерная любовь Прокладывает путь
В барьеры и мосты Где скрылись я и ты


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2006 19:42 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Дек 2005 02:39
Мнения: 134
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
^BigBrother^ написа:
samo edni ne obrazovani ne mile6i ne intelentni hora.Das man-nov4i biha glasuvali i biha podkrepqli ataka poneje tova e partiq igradena bez princip s kraino ne 4ove6ki vuzgledi,mraze6i razli4nite iska6ti vsi4ki da sa ednakvi.ako zabelqzahte minaloto lqto na izborite nad 90%ot tqhnite glasove bqha ot izvenete me za izraza "izkufeli"vuzrastni hora i ot tezi koito imaha pravo da glasuvat za purvi put sire4 nai mladite.imaneno zashoto te sa nai lesni za manipulaciq i nai lesno moje da im se zatvorqt o4ite.a za mitigite na ataka na 3-ti mart prosto sujelqvam horata izlezli i posramili nashiq nacionalen praznik.Az sum za demokraciiq koeto ozna4ava 4e moje i8 da ima takiva pratii nqma ni6o protiv no NE MOJE nakoi ot parlamenta nashite predstviteli v evropa i celiq svqt da siliza t ot kola i da prebivat mlado mom4e inegovoviq dqdo NE MOJE na 3-TI MART da ima takiva bezmislieni i li6enie it sudurjanie mitugi NE MOJE ot parlamentarnta trebuna da se psuva i da se govri za premahvane na geiovete na romite na razli4nite Prosto e absurtno I NAISTOTINA SUJELQVAM HORATA PODKREPILI I PODKREPQ6I tazi partiqako vuob6e tova e partiq




:pray: :clap:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2006 13:17 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 37

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
^BigBrother^ написа:
samo edni ne obrazovani ne mile6i ne intelentni hora.Das man-nov4i biha glasuvali i biha podkrepqli ataka poneje tova e partiq igradena bez princip s kraino ne 4ove6ki vuzgledi,mraze6i razli4nite iska6ti vsi4ki da sa ednakvi.ako zabelqzahte minaloto lqto na izborite nad 90%ot tqhnite glasove bqha ot izvenete me za izraza "izkufeli"vuzrastni hora i ot tezi koito imaha pravo da glasuvat za purvi put sire4 nai mladite.imaneno zashoto te sa nai lesni za manipulaciq i nai lesno moje da im se zatvorqt o4ite.a za mitigite na ataka na 3-ti mart prosto sujelqvam horata izlezli i posramili nashiq nacionalen praznik.Az sum za demokraciiq koeto ozna4ava 4e moje i8 da ima takiva pratii nqma ni6o protiv no NE MOJE nakoi ot parlamenta nashite predstviteli v evropa i celiq svqt da siliza t ot kola i da prebivat mlado mom4e inegovoviq dqdo NE MOJE na 3-TI MART da ima takiva bezmislieni i li6enie it sudurjanie mitugi NE MOJE ot parlamentarnta trebuna da se psuva i da se govri za premahvane na geiovete na romite na razli4nite Prosto e absurtno I NAISTOTINA SUJELQVAM HORATA PODKREPILI I PODKREPQ6I tazi partiqako vuob6e tova e partiq


Смешкииии....първо 4е няма ни6то не4ове6ко,"мразе6ти разли4ните"-глупостииии...
И какво като правят на тези празници митинги нима Левски нима Ботев не са се борили за свободаКакво разбира6 ти от свобода и къде в БГ я вижда6 ти...Тези митинги са за да накарат българското общество да се събуди малко....защото то СПИ!!!
Как мисли6 за какво са се борели Левски Ботев Хаджи Димитър и др.
апостоли....за да се гаврят с нас за да сме "свободни" ...
Нито някои там сидеров или стани6ев не е ЛЕВСКИ - НикоЙ но това 4е има хора готови да се борят с растящата корупция и турцизация на населението Може би ги прави толкова смели....
Как мисли6 приятно ли ти е да пикаят върху паметника на ЛЕВСКИ някви рязани джангали да го ругаят.Ти си този луд ти си този дас-ман който си мисли 4е мн знае и говори мн но когато бият цигани някои българин сигурно стои6 отстрани и се спотаива6 ... Такива дядо Въиовци ги знам мн добре аз.....

П.П. Атака не се бори за да избива турци или цигани или да мрази такива народности!ЗАПОМНИ ГО и тези като тебе съ6то.Борят се за да за6титят тебе и децата (ако има6 такиав) и културата ни защото аз ли4но не ми се вярва вместо да играе хоро твоето дете да хвърля гиобеци като отка4ено..и ти да си умира6 от кеф.. А кои и как е галсувал не си ти този който да ги съди...
:(


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2006 13:58 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 13 Апр 2006 15:12
Мнения: 117
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DiviNe написа:

Цитат:
Атака не се бори за да избива турци или цигани или да мрази такива народности!ЗАПОМНИ ГО и тези като тебе съ6то.Борят се за да за6титят тебе и децата


Я ми кажи досега кой казваше турците в Турция циганите на сапун не бяхали Сидеровците? а сега казвате няма такова нещо, аз тук съм си роден и имам същите права както и други. Никой не може да ми каже къде да отивам.
Мен и децата от какво искате да ме защитите да няма война?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2006 14:12 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 14 Юни 2004 14:44
Мнения: 861
Местоположение: hypercube
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
имам приятели турци, които ако разбера че са влизали в тази тема ще ми стане адски неудобно :/ вземете се поспрете малко ;p


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2006 14:56 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 50

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
StreetStep написа:
имам приятели турци, които ако разбера че са влизали в тази тема ще ми стане адски неудобно :/ вземете се поспрете малко ;p


На мен вече ми стана неудобно. Безмислено е да се настройваме един срещу друг. Днес АТАКА утре други. Всички са гладни и жадни за власт. Те си въртят синджира и ни гледат сеира, а ние се караме с комшийте си примерно и защо?? Да не би ако стане нещо в нашия дом примерно беда да дойде някой политик да помогне??? Комшията, приятеля или познатия пък било то и от турски или ромски произход ще помогне.
Вярно, че турците се делят от нас, но това е разбираемо. Ние също се делим от тях и това ги провокира.
За ромите - за тях не ми се говори. 2/3 от ромите в града се наричат Турци, защото научили турския и се ежат. Нищо подобно. Те са си цигани, и в кръвта им е вродено да правят поразии и да лъжат и мамят.
Мен ме дразни като някой турчин каже, че е турчин и иска турска партия да прави в България.
Кадърните и умните турци казват " аз съм Българин от турски произход. Пък колко е от турски един господ знае. През България са минали какви ли не хора, войни и т.н. Никой не може да каже със сигурност, че е чист Българин. Всички сме една мешана скара ама се ежим.
Плюем плюем глупости, но когато ми се наложи на път турчин ми помогна, за резил на всички българи, които гледаха сеир.
Имам позната, туркиня която се ожени за българин. Имаме се, помагаме си, виждам по-често нея отколкото мъжа и. Празнува си жената и великден и байрями.
Факта, че циганите се пишат Турци ни кара да мразим Турците заради тях, както в Германия не обичат Българите, защото имат погрешна представа за нас според мангалите, които отидоха там още преди демокрацията и крадоха и правиха поразии.
Та относно циганите. Бял циганин има, но черен турчин не, освен ако не е смес.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2006 20:22 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2004 13:07
Мнения: 1287
Години: 41

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ivo съгласен съм с мнението ти! :clap:

_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една ябълка.
Ако двамата имаме по една идея или информация и ги разменим, всеки ще има по две!


Interview with Dali :)
Change the way you see disability...!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 79  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов