Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 18:23

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 17 Май 2014 12:42 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2006 19:25
Мнения: 1477
Години: 30

Местоположение: Urban Streets
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Интересува ме къде правят най-професионално чипосване, тъй като четох доста из форумите и се пообърках. Говорих и с приятели.. някои ми казват, че след 2-3 години мотора ти напълно заминавал и по-добре да си вземеш нова кола тогава, други ми казват да намеря Келеша от Варна, трети ми хвалят VRP от Русе. Като цяло доста се обатачих.. не съм толкова на зор, но все пак искам да съм наясно кой е най-правилния избор според ВАС! Искам места където настройват чипа по колата, а не обратното.. та, споделете мнения ако има :)

_________________
Слушай тялото си. ТО ще ти казва какво да правиш ..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 17 Май 2014 14:07 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 19 Фев 2008 17:10
Мнения: 41
Години: 53

Местоположение: Добрич
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Преди да ходиш,при някакви "Келеши" и т.н.,отиди в сервиза на ул."Славянска" до блок "МИР" 3.Потърси Жулиян и нека човека ти погледне колата като двигател и управление.Тези момчета се занимават с цялостна подмяна на совтуера на управление на двигателя,без да интегрират допълнителни чипове и става тунинговането много по-качествено.Удобството също е,че ти запазват оригиналния совтуер и винаги можеш да си възстановиш заводските настройки ако не си доволен или ти се стори безсмислен тунинга.Освен това имаш право на избор как точно да се промени режима на двигателя.Жулиян хвърли много пари за нужната техника да се занимава с това,но сегя наистина върши добра работа,без да им правя реклама и абстрахирайки се от факта,че са ми дългогодишни приятели още от времето когато двамата обслужваха технически самолетите във военното летище Добрич.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов