Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 23 Апр 2024 13:41

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Creative Inspire T6100
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2007 17:44 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 22 Фев 2007 23:45
Мнения: 226
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
К'во ще кажете за тази система, на мен ми допада ама четох едно-две мнения. Нека чуя какво мислите. Ето го и линк за характеристики.
http://uk.europe.creative.com/products/ ... duct=15774


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2007 18:12 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2004 18:38
Мнения: 899
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
В Технополис я има същата за 119 лева.

Основен конкурент й е тази система Logitech X-530 - струва 129 (гледах, че е на промоция - пак за Технополис говоря, и аз да не пропуснах вчера да огледам новата забележителност на Добрич :) ).

http://www.logitech.com/index.cfm/speak ... cl=roeu,en

Двете системи имат почти еднакви характеристики и цена, така че остава въпрос на субективно мнение как ти звучат и коя ти харесва повече като дизайн. Аз съм ги слушал и двете при приятели и честно казано разлика голяма не видях, пък то си зависи и от звуковата карта, помещението, доброто разположение на колонките и т.н.

Моето лично мнение е, че и двете като за цената си са много добри.

Сега ако питаш някой сериозен музикален маниак, ще почне да ти изрежда марки колони по 400 лева най-евтините им модели. То много ясно, че са класи над тези, ама и парите са им много като колонки за компютър.

Други пък ще почнат да ти изреждат модели на Luxeon, Privileg, Ozaki и всякакви такива второкласни китайски марки, които струват с 20-50 лева по-малко за аналогични характеристики (макар че при тези марки повечето е на хартия, пък на практика ... ). Не знам, може и да са прави хората.

Та като си избираш тонколони най-добре е да ги чуеш, защото всеки има различен слух и предпочитания и различни работи им се струват важни - много плътен и силен бас, добри средни и високи честоти и т.н. Лошото е че в Технополис например е много съмнително дали някой ще тръгне да се занимава да ти ги пуска ...

:byez:

_________________
No Guts - No Glory
No Pain - No Gain


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2007 19:41 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 22 Фев 2007 23:45
Мнения: 226
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Mерсаж, за мнението и линка.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2007 20:04 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2004 21:03
Мнения: 283
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
2бр. Амфитон 100АС-022 за 150лв + усилвател за 150лв и ето за 300лв супер системка :) Само Амфитата се намират по-трудно.

_________________
Bergon.net


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2007 00:12 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 03 Апр 2004 00:42
Мнения: 424
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз съм с Logitech X-530 от година и половина.В Технополис я мярнах днес, само че беше с 1 година гаранция.Моята е с 2, а в един сайт видях и с 3...не че е от кой знае какво значение...И creative-а не е лоша алтернатива.Ако имаш възможност да ги чуеш, сам ще си прецениш.

_________________
"I live my life, I don't apologize to take care of my family. And I refused to be a fool dancing on the strings held by all of those big shots. That's my life I don't apologize for that."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2007 12:38 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2004 16:16
Мнения: 1136
Години: 56

Местоположение: Добрич - България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Не зная какво да кажа, но ми се струва, че Creative са добър избор като производител. Напоследък съм с наблягане в/у системите на TEAC. За цени още не мисля, но ще попрочета още малко до рождения си ден. Като ще е звук да е звук, гледам стари и улегнали производители с имена в историята на техниката.
Concord естествено се е ориентирал професионално с Амфитон. Който ги има е щастлив собственик казвам аз.

_________________
Изображение
Изображение

Конституция на РБ.
Чл. 36.
(1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов