Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 14:29

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2014 00:56 
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2012 12:10
Мнения: 3
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
От снощи имам някакъв проблем с интернета и телевизията , около 22:00~23:00 се получава някаква аномалия, просто както ми е интернета феноменонално добър цял ден, изведнъж по това време просто почва да лаги толкова много, едиственото нещо което мога да правя е да пиша в скаип и да отварям саита на бергон и форума... всичко друго отнема поне 10 минути или него отваря. Телевизията също е така, някои канали просто накъсват звук и картина. Аз работя вечер на машината ми и такива нередности ми пречат... някои друг да има този проблем...?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2014 13:22 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 15 Яну 2012 19:45
Мнения: 30
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
тоя проблем с нета го имам от време на време и аз вечерта след 11ч и то с оглед на много спокойно време ... да отбележа ,че не съм на бергон де.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2014 13:55 
Offline
Горд Добричлия

Регистриран на: 03 Мар 2014 22:49
Мнения: 153
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
mk7eam написа:
От снощи имам някакъв проблем с интернета и телевизията , около 22:00~23:00 се получава някаква аномалия, просто както ми е интернета феноменонално добър цял ден, изведнъж по това време просто почва да лаги толкова много, едиственото нещо което мога да правя е да пиша в скаип и да отварям саита на бергон и форума... всичко друго отнема поне 10 минути или него отваря. Телевизията също е така, някои канали просто накъсват звук и картина. Аз работя вечер на машината ми и такива нередности ми пречат... някои друг да има този проблем...?


И на мене сноще скоростта много лагваше както беше преди един месец радиа сечат , да отваря сайт тряя презаредя 3 4 пъти с тв съм нямал проблеми снощи кога най-накрая ще свършат проблеми скоростен нет през деня не ми трябва а вечерта .... като дойде 20 00 и лага се почва. По едно време си помислих че някой се закача към мене но ту се оправя ту пак след 20 мин почва да лаги луда раота


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов