Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 19 Апр 2024 04:22

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2011 16:11 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 29 Мар 2007 17:05
Мнения: 46
Години: 34

Местоположение: Добрич естествено..
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Пускам тука темата, поради тва, че не ми излиза подфорума на Бергон, интересно защо. Та преди да званя, щот усещам, че ще се скараме със служителките, да попитам само на мен ли доста от каналите ми се виждш или на някви черти или направо на снежинки?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2011 16:40 
Offline
Be®gon™
Be®gon™
Аватар

Регистриран на: 31 Дек 2007 14:20
Мнения: 109
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 14 пъти
Saks написа:
Пускам тука темата, поради тва, че не ми излиза подфорума на Бергон, интересно защо. Та преди да званя, щот усещам, че ще се скараме със служителките, да попитам само на мен ли доста от каналите ми се виждш или на някви черти или направо на снежинки?

Когато пишете такива неща свързани с някакъв проблем пишете си и адреса или блока поне ,така "при мен" няма как да се разбере къде няма телевизия. (tooth) (tooth) (tooth)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2011 18:23 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 29 Мар 2007 17:05
Мнения: 46
Години: 34

Местоположение: Добрич естествено..
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Кирил и Методий 36 вх А ет 4 ап 8. Като почнах сега да превключвам установих, че не доста, ами по голямата част са така.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2011 18:52 
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2011 18:46
Мнения: 1
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Асеница 6. Кога Бергон ще си пуснат най после и телевизия, за която плащаме вече 3-ти месец, а нея я няма? :boi:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Окт 2011 18:25 
Offline

Регистриран на: 07 Сеп 2011 09:06
Мнения: 2
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Моята сага започна още от преди Велик ден. Щяха да идват тогава да пускат ТВ , пуснаха я септември . Платих инсталация за 2 телевизора като втория още беше на Булсат и го помолих да ми свърже всичко после само да сваля приемника.Беше решил че кабела трябва да се остави да се разхожда из стаята и да не намести програмите. След пресмиване от лелките в офиса дойдоха и ми закрепиха кабела и наместиха програмите.
Но нещата не свършват до тук.
Изтече ми договора с Булсат и реших да си пусна сама и др. ТВ приемник и изненада няма букса.Плащам си таксата и инсталацията за двата приемника и я помолих госпожата за букса-мисля че влиза в цената за инсталацията.Но госпожата каза че имало в спец. магазини и да си купя.Ок няма да се циганея.Купих я сложих я и изненада само 5 канала.Вече ми писна , улугата за нета е супер.Но има неща които много ме дразнят. ул.Господин Желязков 14 А


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Окт 2011 20:23 
Offline
Търсач

Регистриран на: 18 Май 2008 23:41
Мнения: 64
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 9 пъти
pavletutka написа:
Моята сага започна още от преди Велик ден. Щяха да идват тогава да пускат ТВ , пуснаха я септември . Платих инсталация за 2 телевизора като втория още беше на Булсат и го помолих да ми свърже всичко после само да сваля приемника.Беше решил че кабела трябва да се остави да се разхожда из стаята и да не намести програмите. След пресмиване от лелките в офиса дойдоха и ми закрепиха кабела и наместиха програмите.
Но нещата не свършват до тук.
Изтече ми договора с Булсат и реших да си пусна сама и др. ТВ приемник и изненада няма букса.Плащам си таксата и инсталацията за двата приемника и я помолих госпожата за букса-мисля че влиза в цената за инсталацията.Но госпожата каза че имало в спец. магазини и да си купя.Ок няма да се циганея.Купих я сложих я и изненада само 5 канала.Вече ми писна , улугата за нета е супер.Но има неща които много ме дразнят. ул.Господин Желязков 14 А

Оплачи се на dedopop@armenia.bg, не на лелките, нито на когото и да било от Бергон. Но, не се ядосвай.То, една кабелна, откога си мечтая да ми пуснатоще една чалга-програма - те ми пуснаха TLC


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Окт 2011 21:05 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
Saks написа:
Пускам тука темата, поради тва, че не ми излиза подфорума на Бергон, интересно защо. Та преди да званя, щот усещам, че ще се скараме със служителките, да попитам само на мен ли доста от каналите ми се виждш или на някви черти или направо на снежинки?

някой от твоите прекрасни комшии се е вързал нелегално а може и да не е 1 и са разказали играта на сигнала
файда да се караш с хората от бергон няма

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Окт 2011 22:00 
Offline

Регистриран на: 07 Сеп 2011 09:06
Мнения: 2
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
nagygond много благодаря
Аз мога и със стайна антена за 5 лв , но защо да е така.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2011 20:51 
Offline

Регистриран на: 12 Окт 2011 20:48
Мнения: 1
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Искам аз пък да попитам кога отново ще пуснат TLC ?????? Една интересна телевизия да има и те я спряха щом има Discovery значи и TLC трябва да има нооо..... :I miss you: :I miss you: :swear: +cries


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Окт 2011 21:14 
Offline
Търсач

Регистриран на: 18 Май 2008 23:41
Мнения: 64
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 9 пъти
И понеже стана по твоята, хайде сега, пожелай си 3 в 1. Viasat History, Viasat Nature и Viasat Explorer. Няма страшно, и там си правят татуировки по задниците и циците, но поне е без реклами.
Надявам се на твоите желания, щото, както виждам, изпълняват се. Или барем още една чалга да пуснат.
desi_keranova написа:
Искам аз пък да попитам кога отново ще пуснат TLC ?????? Една интересна телевизия да има и те я спряха щом има Discovery значи и TLC трябва да има нооо..... :I miss you: :I miss you: :swear: +cries


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов