Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 17 Апр 2024 00:20

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Проблем с Неро
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2011 19:26 
Offline
The Ultimate Driving Machine-BMW
Аватар

Регистриран на: 15 Сеп 2006 17:19
Мнения: 1761
Години: 31

Местоположение: пустинята Сахара във един оазис
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 5 пъти
Здравейте значи откакто си преинсталирах уиндоуса ми излезе този проблем при опит да инсталирам неро уж пишеше че е готово но нямаше никакви файлове за самото неро и от него нямаше и следа.И при всеки опит за инсталиране наново пишеше че ще ъпдейтва неро но какво ще ъпдейтва не се знае защото в релност неро липсваше.И се захванах да го търся "под дърво и камък" както се казва.Инсталирах си Your Uninstaller Now! и намерих някакви файлове които бяха за нерото деинсталирах ги и оттогава започна да се появява този ерор при всеки опит за инстал на неро--> Изображение

След това какво ли не опитах но уви резултат няма.От регистрите разкарах всички файлове които са за нерото,този файл който го изкарва за проблемен го намерих и изтрих но отново си го създава и изкарва че е проблемен,от AppData папката разкарах всичко съдържащo Nero във името си но същата работа резултат няма.И под SafeMode пробвах да го инсталирам но няма резултат отново.Много моля за помощ че вече взе да ми писва пък не ми се преинсталира уиндоус заради едно неро ...

_________________
WINDOWS - а е като Тамагочи.Храниш го, чистиш му, грижиш се за него, сън не те хваща и накрая пак ..... умира.

Bergon rulz all round the world!!!

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Проблем с Неро
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2011 23:17 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2009 15:07
Мнения: 580
Години: 34

Благодарил: 167 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
ОффТопик
От години не ползвам неро, понеже не е никак удобен и товари допълнително.
Повечето хора, които слагат неро-то дори и не знаят, че може само с уиндолса да си запишеш диск.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Проблем с Неро
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2011 23:24 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 25 Мар 2010 18:24
Мнения: 70
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
BiG q6 написа:
ОффТопик
От години не ползвам неро, понеже не е никак удобен и товари допълнително.
Повечето хора, които слагат неро-то дори и не знаят, че може само с уиндолса да си запишеш диск.

Даже с уиндолса е много много по лесно от колкото с неро :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Проблем с Неро
МнениеПубликувано на: 29 Яну 2011 01:55 
Offline
The Ultimate Driving Machine-BMW
Аватар

Регистриран на: 15 Сеп 2006 17:19
Мнения: 1761
Години: 31

Местоположение: пустинята Сахара във един оазис
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 5 пъти
Много добре знам че само с уиндоуса може да се запише диск също и знам за другите програми които са за запис на дискове но просто си свикнах с нерото през годините в които съм имал компютър и ми е удобно и лесно с него.А за проблема аз се оправих.Ако някой има такъв проблем и иска да го разреши да си изтегли Nero Clean Tool и чрез него се премахват всички файлове на неро и после си го инсталирах нормално без проблем.Темата може да се разкарва или заключва(по желание на модератора)

_________________
WINDOWS - а е като Тамагочи.Храниш го, чистиш му, грижиш се за него, сън не те хваща и накрая пак ..... умира.

Bergon rulz all round the world!!!

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Проблем с Неро
МнениеПубликувано на: 29 Яну 2011 17:44 
Нерото след 7 версия го развалиха товари много а има същите функции като предишните версии предлагам ти понеже аз съм с Nero 7 версия на Windows 7 върви без проблем и си има същите функции без да товари много че и Blu Ray-ки прави само да имам нужното устройство :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Проблем с Неро
МнениеПубликувано на: 29 Яну 2011 23:40 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2005 04:35
Мнения: 640
Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
Dr@cula Ся първо се казва с коя версия на Уиндоус си. Така кат гледам си със 7-ца. Преди да инсталираш нещо на тая ОС провери какви бъгове ти дава. Качил ли си верните драйвери? В интернет пространството всичко има като информация. После, не накичвай компа кат коледна елха със софтуер (ей тъй да го има), слагай само това което наистина ще използваш. Аз лично съм със 7-64бит. и винаги преди да сложа нещо ЧЕТА как се държи до колко е стабилно и си поемам риска. Никога не слагам нещо на Уиндоус което той си го има.
Виждал съм компютри натоварени кат родопски катър с програми дето и тоя дет ги е слагал не знае защо му са. По 4 антивирусни и още толкова програми за малуер, спайуер и каквот още се сетиш и после има въпроси: Ама що ми са бави компа? Понякога има значение дори коя след коя програма си инсталирал (тука ся някой "разбирачи" ше са засмеят) щото аз лично съм си патил и от тоя проблем.

_________________
Всяко малко гущерче желае да стане голям крокодил, но не всяко умее добре да плува ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов