Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 27 Апр 2024 22:46

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2010 08:41 
Offline
The Ultimate Driving Machine-BMW
Аватар

Регистриран на: 15 Сеп 2006 17:19
Мнения: 1761
Години: 31

Местоположение: пустинята Сахара във един оазис
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 5 пъти
Здравейте искам да попитам какво ще стане ако преместя C:\Users\.....\AppData на друг дял на хард диска защото ц-то ми в последно време е постоянно фулл и все трия временни интернет файлове и след няколко дена пак имам по 1-2 мб празни... Доколкото знам тази папка е със файлове нужни на програмите да работят но ако ги изместя дали ще се бъгне нещо? Благодаря предварително за отговора.

_________________
WINDOWS - а е като Тамагочи.Храниш го, чистиш му, грижиш се за него, сън не те хваща и накрая пак ..... умира.

Bergon rulz all round the world!!!

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2010 11:06 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
Dr@cula написа:
Здравейте искам да попитам какво ще стане ако преместя C:\Users\.....\AppData на друг дял на хард диска защото ц-то ми в последно време е постоянно фулл и все трия временни интернет файлове и след няколко дена пак имам по 1-2 мб празни... Доколкото знам тази папка е със файлове нужни на програмите да работят но ако ги изместя дали ще се бъгне нещо? Благодаря предварително за отговора.

Няма как да я преместиш, защото докато работи windowsа тя се ползва, и ще ти изпише Access Denied съобщение, или ще се измести само половината и съдържание :)
Това е директория в която се съдържат настройките на програмите, както и техните добавки или данни създадени след ползването им. Ако се изтрие всички приложения ще се рестартират в режим "по подразбиране", т.е. ако до преди това скайпа автоматично ти се е вписвал, след като изтриеш директорията, ще се наложи на ново да си въвеждаш user/pass.
Така че най-доброто решение в твоя случай е да си увеличиш дяла.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2010 11:17 
Offline
The Ultimate Driving Machine-BMW
Аватар

Регистриран на: 15 Сеп 2006 17:19
Мнения: 1761
Години: 31

Местоположение: пустинята Сахара във един оазис
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 5 пъти
Късно го прочетох това което написа ... Преместих ги в другия дял но те си останаха и в ц-то после от регистрите им промених местоположението и уж стана всичко обаче без да искам изтрих папката от другия дял - Е-то и се изгубиха доста неща... После върнах от регистрите пак местоположението да е Ц на тая папка AppData ама нищо не стана и сега съм назад със Favorites-а на опера,хронологията на скайп,бързото избиране на опера там дет мога да си сложа сайтове и с 1 клик да ги отварям.Аз си върнах повечето но има 6-7 за които не се сещам... И тей като гледам 1-2-3 програми не работят но ще ги преинсталирам.Наистина май най-удачния вариянт да си прехвърля още малко място от другия локален диск на този.Та сега да попитам за програма или начин някакъв с който става да се прехвърли малко място без форматиране на дяловете и загуба на информация.

_________________
WINDOWS - а е като Тамагочи.Храниш го, чистиш му, грижиш се за него, сън не те хваща и накрая пак ..... умира.

Bergon rulz all round the world!!!

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2010 11:29 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
http://zamunda.net/details.php?id=114638&hit=1
Запиши си тва CD.
Като буутнеш от него избери Hiren's Bootcd -> Partition tools -> Acronis Disk Director.
С него можеш да си пре-оразмериш ( с функция resize) дяла без загуба на информация или формат!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2010 15:49 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2004 16:16
Мнения: 1136
Години: 56

Местоположение: Добрич - България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Така, пускаш си Hiren's Boot CD и избираш мини Уиндоус ХР.
Намираш папка System Volume Information в диск C: и се намъкваш вътре. Намираш къде са ти RP папките /restore point/ и влизаш там, избираш си една дата / да не е много последна или много стара/ и от регистърските ключове там копираш някъде security, software, system и sam ключовете съответно с имена security, software и т.н. без разширение. После отиваш във Windows, System32, config и ги изсипваш вътре и четирите. Рестартираш и може би ще имаш настройките от преди времето на разбърникването.

А как се местят специалните папки пише в бюлетините на Майкрософт. Не е невъзможно :)

_________________
Изображение
Изображение

Конституция на РБ.
Чл. 36.
(1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов