Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 29 Мар 2024 02:23

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2012 09:05 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 22 Фев 2007 23:45
Мнения: 226
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Здравейте, имам следния проблем. Нещо ми се прецака компа и си казах докато е още горе долу добре да го преинсталирам(да ама не).
Вкарвам си диска рестартвам го давам да тръгне от CD - DVD и няма проблем тръгва си зарежда цъквам на Windows setup и пак няма проблем Windows-a си продължава,
но като стигне до синия екран с цветята там къде трябва да ви изкара да си избирате език и т.н. нищо не се слу4ва 4акал съм го 5 минути и пак нищо не става тоя прозорец не ми го вади.
За 1ви път ми се слу4ва такова нещо, някой да измисли някво решение(сега да не по4нете да се базикате, не правя 1та си преинсталация).

_________________
"Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2012 10:48 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Може проблемът да е в инсталационният диск (примерно драскотина)!?
Като за начало, пробвай с друг инсталационен диск!

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2012 21:21 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 22 Фев 2007 23:45
Мнения: 226
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Пробвах човек, направо не знам кво му стана на животното. Голяма изненада с 3 различни пробвах и не мога да разбера какво точно става.

_________________
"Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2012 21:29 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2008 22:53
Мнения: 76
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Пробвай с друг вид уин например експи и после сложи седмицата аз имах подобен проблем с експи и минах на 7. Записвачката ти добре ли да не би да не чете добре защото моята старта е забивала по врем на инсталация и е много кофти , харда как е. Ако всичко е ок с машинката пробвай друг уин и след това пак пробвай с 7ца а защиоо ен пробваш пак 7ца но хоме или бейсик на мен ми мяза честно казано или на проблем с диска или със записвачката. Форматираш ли си другите дялове да нямаш някоя гад имах подобен проблем оказа се мнооого гаден троянец след инсталация на експи и след влизането забива наложи ми се да си качвам цялата музика на дискове не беше никак малко към 8гб. След това формат на целия хард и наново го разпределях след това с еоправиха нещата оказа се някакъв вирус загнезден в Е - то което е странно.

_________________
Solus populi,Suprema lex est- CICERONIS


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2012 17:48 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2009 20:08
Мнения: 120
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 10 пъти
Изчакай го повече.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов