Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 24 Апр 2024 06:46

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2010 18:58 
Offline
Объркал се
Аватар

Регистриран на: 15 Фев 2010 20:13
Мнения: 24
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Здравейте! Искам да помоля малко за помощ, защото след като преинсталирах компютъра не форматирах "D:/" и си останаха старите ми папки. Това нормално не ги трия при преинсталация, но от тогава, папката с "Filmi" остана и не може да се сложи нищо в нея, не може да се изстрие (Пробвах със Unlocker, Deleteonboot и под Save Mode), но същият резултат. Папката е "Read Only" когато се опитам да го махна или да преустановя от Security, Permissions не може да се настрои НИЩО. Изкарва ми Acces Is Denied.
Make sure the disk is not full or write-protected and that the file is not currently in use. Файлът не се използва (Нито един от филмите нито другите файлове вътре) Спирах Explorer от таск манагер-а и се опитвах да изстрия папката, но също без ефект.
Моля ако някой има друг вариант освен изброените да отговори ако може защото нямам място на харда да сийдвам от Фтп-то а папката заема близо 10ГБ.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2010 19:34 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
ами ако имаш ценна информация копирай я на друг дял и форматирай

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2010 19:53 
Offline
same shit every day
Аватар

Регистриран на: 24 Фев 2008 23:20
Мнения: 1999
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
имах подобен проблем.
буутваш някоя дистрибуция на линукс на live cd и си изтриваш папката.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2010 20:20 
Offline
Объркал се
Аватар

Регистриран на: 15 Фев 2010 20:13
Мнения: 24
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Back0 написа:
имах подобен проблем.
буутваш някоя дистрибуция на линукс на live cd и си изтриваш папката.

Проблем : Записвачката ми е тотално развалена след последната преинсталация (Тя и си правеше проблеми преди това но вечеее... ) и нямам флашка за ливе боот или нещо бодобно.
И "Ц" то ми е прекалено малко за да си копирам нужните работи. То само програмите ми са 20 Гб~ няма начин да ги кача, да ги запиша или да ги преместя. За това пуснах тема.
Прецакан съм нали ???

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2010 21:07 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 28 Май 2004 14:31
Мнения: 145
Години: 39

Местоположение: Babyland
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Има един начин да си оправиш проблема от систем акаунта чрез тази команда: at 10:41 /interactive “cmd.exe” или at 10:41 /interactive “explorer.exe” като смениш часа на стартиране естествено.
1. Трябва да са ти разрешени стартирането на планирани задачи (Start Menu/Programs/Accessories/System Tools/Scheduled Tasks и от меню advanced избираш start using task scheduler) иначе няма да се активира.
2. Задължително отваряш cmd.exe
3. След като си го отворил премахваш explorer.exe от task manager-а.
4. Накрая в cmd.exe пишеш съответната команда с настроено според теб предпочитано време изчакваш и explorer.exe се отваря с пълни права върху всичко що е информация като дори можеш да се ровиш в system volume information и да триеш, което обикновено е забранено.
Систем акаунта се деактивира веднага щом си рестартираш системата и единствения бъг който оставя е, че при зареждане на уиндоус понякога се вижда като че ли слага онази банална полянка с тревичката за декстоп картинка.

_________________
Тамагочи-МАМАгочи :)
-Мамоооо!
-Кажи.
-Имам си зъбченца. (tooth)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2010 22:24 
Offline
Объркал се
Аватар

Регистриран на: 15 Фев 2010 20:13
Мнения: 24
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
^^DANGER^^-desi написа:
Има един начин да си оправиш проблема от систем акаунта чрез тази команда: at 10:41 /interactive “cmd.exe” или at 10:41 /interactive “explorer.exe” като смениш часа на стартиране естествено.
1. Трябва да са ти разрешени стартирането на планирани задачи (Start Menu/Programs/Accessories/System Tools/Scheduled Tasks и от меню advanced избираш start using task scheduler) иначе няма да се активира.
2. Задължително отваряш cmd.exe
3. След като си го отворил премахваш explorer.exe от task manager-а.
4. Накрая в cmd.exe пишеш съответната команда с настроено според теб предпочитано време изчакваш и explorer.exe се отваря с пълни права върху всичко що е информация като дори можеш да се ровиш в system volume information и да триеш, което обикновено е забранено.
Систем акаунта се деактивира веднага щом си рестартираш системата и единствения бъг който оставя е, че при зареждане на уиндоус понякога се вижда като че ли слага онази банална полянка с тревичката за декстоп картинка.


Yeahhhhh!!! Стана БЛАГОДАРЯ Много! Само дето малко настройки се върнаха но това не е никакъв проблем. СТРАШНО много благодаря ! ! !

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Мар 2010 23:01 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 28 Май 2004 14:31
Мнения: 145
Години: 39

Местоположение: Babyland
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Радвам се, че съм успяла да ти помогна.
Хубавото е, че поне другия път ще знаеш как да се справиш. (clap) (clap) (clap)

_________________
Тамагочи-МАМАгочи :)
-Мамоооо!
-Кажи.
-Имам си зъбченца. (tooth)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 29 Юли 2010 18:08 
Offline
Объркал се
Аватар

Регистриран на: 15 Фев 2010 20:13
Мнения: 24
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Здравейте пак съм аз! :) този път на лаптопа на приятелката ми се сблъсках със следният проблем след 2-3 преинсталации : Отначало, Лаптопа се бави (преди 1-вата преинсталация) като отварям "Ц" или "Д" ги отваря в нов Експлорер. Не знам дали е важно, но преди преинсталацията, "Д"-то беше наименувано на кирилица. По време на инсталацията, когато избирах партишъни, там ми го показа като "____" или "------" и не съм сигурен дали е от това. "Ц"-то си беше на латиница като "Local Disk".
Не знам това дали е важно, но след 1-вата преинсталация както и след другите като се опитаме да влезем в "Д" дава Дон'т сенд, както ще видите на скрийншота. Пробвах да го запиша като "Локал Диск Д" както си е дефаулт, преинсталирам и пак същата работа.
Да добавя, че с дясното копче на мишката и "Explore" си влиза пак в нов прозорец. Чете всичките файлове от "Д". Сканирал съм партишъна, дефрагментирал съм го, виждам го виждам всичко в него и мога да го ползвам, но е мн. гадно така когато искаш да влезеш в "Д"-то да видите показаното на Скрийн-а.
Това е от мен за сега И предварително благодаря за отговорите. ;)
Edit : Оправен проблема след пълен формат ! :)


Прикачени файлове:
Skreen Bebio.JPG
Skreen Bebio.JPG [ 88.94 KiB | Прегледано 2969 пъти ]

_________________
Изображение
Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов