Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 27 Апр 2024 14:25

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 450 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2005 02:01 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:37
Мнения: 159
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
themadman написа:
abe NaKaTa ot de gi zima6 teq statii we basi fenomena napisa spr mnoo za antivirusnite ?

От интернет. Не е 4ак толкова много. От време на време като имам свободно време и желание пища по нещо. Ако се заровиш ще откриеш много информация за вирусите.


Последна промяна Nakata на 26 Ное 2005 19:31, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2005 02:35 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:37
Мнения: 159
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Windows 2000 Update
Запушете дупките
http://freeftp.bergon.net/rack5/users/APSoft/Antivirus/Windows%202000%20Updates/29.10.2005/


Последна промяна Nakata на 26 Ное 2005 19:31, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2005 11:53 
Offline

Регистриран на: 07 Юли 2005 20:41
Мнения: 12
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ave to hubavo 4e si dal da si zapu6im dupkite ama ako windowsa ne ti e originalen se bugva i ti stava mnogo gotino :> :Piqnde: :giggle:




Edited by someone:
КИРИЛИЦА!!!

_________________
none.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2005 13:01 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 29 Ное 2004 07:52
Мнения: 963
Местоположение: който ми чете постовете е пич:D
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Търся дифиниции за Nod32 че ми писна се да се ъпдеитва

_________________
yea take it deep


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2005 17:49 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:37
Мнения: 159
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
При мен няма проблеми с ъпдейта. Инсталирах си ОС от дикса с 6 ОС Win 2000.

Що се отнася за NOD32, не съм виждал никакви ъпдейти.
Пък и колко са няколко мегабайта на седмица?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Ное 2005 14:12 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 06 Май 2005 11:39
Мнения: 74
Местоположение: нямам дом аз съм един бездомник :)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
na men spe6no mi trqbva programa koqto da iz4isti cydoor psguard malware registry key adware 6toto zarad tupata kazaaa deto ispolsvax.... pc-to mi fulll s bokluci i postoqno baneri mi islisat s istegli si tui istegli si onui..... znam 4e kato si formatiram pc-to 6te se opravi ama ... probvax baq programi daje ru4no istrix add cache nanovo se poqvqva sled sekundi napravo :anger: ako nqkoi moge da mi pomogne da mi dade programa s koqto 6te mi is4isto napulno si4kite bokluci!




Edited by someone:
КИРИЛИЦА!!!

_________________
IPHONE 4 32GB FU ios 4.0.1,Ipad 3g 64gb,mac book pro mid 2009,15",t9900 3.06ghz core 2 duo,4gb ddr 3,ssd intel g2 160gb 240mb/s read , 100mb/s write speed,battery life 7 hours,magic mouse,IBM T61, 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиятия!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си.
Never Forgive Me, Never Forget Me!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Ное 2005 17:16 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 49

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Ad-Aware
Тове е програмата, на която разчитам.

Ето тука ще прочетеш и други мнения

http://forum.bergon.net/viewtopic.php?t=5317

_________________
Стига сте роби, бъдете горди, чеда сте на славен род.
... Не скланяйте никому глава, вие сте божия твърдина.
Живейте деца с любов и вяра и ке я биде България.

Послание от Ванга.
http://vbox7.com/play:664c15b1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2005 20:06 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2004 20:21
Мнения: 2224
Години: 33

Местоположение: В кенефа с лаптопа, докато ми умалеят краката.
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
ivo написа:
Ad-Aware
Тове е програмата, на която разчитам.

Ето тука ще прочетеш и други мнения

http://forum.bergon.net/viewtopic.php?t=5317

И аз разчитам на нея много е добра....слагаите си я...>!

_________________
PC:CPU:Athlon64 X2 4600+F3@3.0Ghz|MB:GA-MA770-DS3|Cooler:Thermalright Ultra-120A|Memory:2x1GB@860mhz|HDD:250GB Hitachi|VGA:Sapphire HD3850 512mb|PSU:Fortron 450W


Да черпим от живота мечти, да даваме на мeчтите живот.(Мария Склодовска-Кюри)
Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Ное 2005 02:32 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:37
Мнения: 159
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Качил съм някои нови антивирусни приложения и по-нови версии на други.

Сложих едно текстово файлче с кратка компютърна история, описание на популярни български вируси и интервюто на Сара Гордън с Dark Avenger.
http://freeftp.bergon.net/rack5/users/APSoft/Antivirus/Istoriq%20na%20Virusite%20i%20po-izvestni%20bulgarski%20virusi/

Събрах малка, но мощна колекция от предимно безплатни приложения за унищожаване на вируси и всякакви паразити.
http://freeftp.bergon.net/rack5/users/APSoft/Antivirus/Strong%20Removal%20tools/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Ное 2005 04:39 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 25 Яну 2005 19:25
Мнения: 317
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ivo написа:
Ad-Aware
Тове е програмата, на която разчитам.

Ето тука ще прочетеш и други мнения

http://forum.bergon.net/viewtopic.php?t=5317


и аз съм с таз програма, и не ми прай проблеми както някой антивирусни ..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Ное 2005 11:30 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 29 Ное 2004 07:52
Мнения: 963
Местоположение: който ми чете постовете е пич:D
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Да ви се намират дефиниции за НОД32

_________________
yea take it deep


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Ное 2005 19:40 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2004 20:21
Мнения: 2224
Години: 33

Местоположение: В кенефа с лаптопа, докато ми умалеят краката.
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
Update only......за 10mb-та ли си на месец че и няма и толкоз...!

_________________
PC:CPU:Athlon64 X2 4600+F3@3.0Ghz|MB:GA-MA770-DS3|Cooler:Thermalright Ultra-120A|Memory:2x1GB@860mhz|HDD:250GB Hitachi|VGA:Sapphire HD3850 512mb|PSU:Fortron 450W


Да черпим от живота мечти, да даваме на мeчтите живот.(Мария Склодовска-Кюри)
Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Ное 2005 19:32 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Юни 2005 20:49
Мнения: 1538
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
q mi kajete kakvo da pravq
kompa mi dosta vidimo se zabavi
ne6to neznaino kak se privi6avam MB
izob6to mnogo e muden slojih si nod 32 no sqka6 nqma promqna
suvet?
da go preinstaliram li windolsa[na xp s1m]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Ное 2005 19:48 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 04 Окт 2005 19:13
Мнения: 1523
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Mnogo qsno we Preinstall

_________________
Цитат:
добрич се намира ж района на добруджа.(на 50км от гр.Варна)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Ное 2005 21:17 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Юни 2005 20:49
Мнения: 1538
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
awe napravo mislq go dam na bergon te da mi praqt kvoto 6te mi praqt i da mi slojat nqkva qka antivirustna


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Дек 2005 02:27 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 06 Май 2005 11:39
Мнения: 74
Местоположение: нямам дом аз съм един бездомник :)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
i koq e nai dobrata?

_________________
IPHONE 4 32GB FU ios 4.0.1,Ipad 3g 64gb,mac book pro mid 2009,15",t9900 3.06ghz core 2 duo,4gb ddr 3,ssd intel g2 160gb 240mb/s read , 100mb/s write speed,battery life 7 hours,magic mouse,IBM T61, 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиятия!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си.
Never Forgive Me, Never Forget Me!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Дек 2005 02:43 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2004 20:21
Мнения: 2224
Години: 33

Местоположение: В кенефа с лаптопа, докато ми умалеят краката.
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
lqlq написа:
i koq e nai dobrata?

NOD32

_________________
PC:CPU:Athlon64 X2 4600+F3@3.0Ghz|MB:GA-MA770-DS3|Cooler:Thermalright Ultra-120A|Memory:2x1GB@860mhz|HDD:250GB Hitachi|VGA:Sapphire HD3850 512mb|PSU:Fortron 450W


Да черпим от живота мечти, да даваме на мeчтите живот.(Мария Склодовска-Кюри)
Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Дек 2005 02:37 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Юни 2005 20:49
Мнения: 1538
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
awe NOD 32 ..
az s1m s neq
mi ..nz ama kak moga s taq programa da skaniram PC-to za virusi?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Дек 2005 15:20 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 06 Май 2005 11:39
Мнения: 74
Местоположение: нямам дом аз съм един бездомник :)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
avast dobra antivirusna li e ?

_________________
IPHONE 4 32GB FU ios 4.0.1,Ipad 3g 64gb,mac book pro mid 2009,15",t9900 3.06ghz core 2 duo,4gb ddr 3,ssd intel g2 160gb 240mb/s read , 100mb/s write speed,battery life 7 hours,magic mouse,IBM T61, 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиятия!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си.
Never Forgive Me, Never Forget Me!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Дек 2005 17:08 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:37
Мнения: 159
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
lqlq написа:
avast dobra antivirusna li e ?

Да. Можеш да си дръпнеш поддръжка за български език, безплатна е за домашно ползване, чешка е и сканира добре. Има различни кожи, които са добри. При мен единственият проблем е, че ми затруднява отварянето на уеб страници, но на други компютри едва ли има проблем. Сигурно се среща при някои конфигурации. F-Prot ,например, ми забавя отварянето на видео файлове. Във всеки случай си струва да се сканира с нея. Все пак съм сложил една папка с почистващи инструменти, които са едни от най-добрите. Забавянето на компютъра се причинява и от боклуците, които остават от различни приложения. Трябва ти System Mechanic или Tune UP Utilities. Написал съм няколко реда за това в Книгата за компютърни съвети в подфорума за поезия, литература и т.н.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2005 17:45 
nqkoi da mi kaje kak moga da mahna tui 4e e za 30 dni toest da imate nekvi licenz keyove ili nesto ot sorta


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2005 19:58 
are we pls kajete nqkoi licenz key na LS ako trq stoto sled 5 dena izti4a 30 dnevniq mi srok pls


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2005 20:05 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 04 Окт 2005 19:13
Мнения: 1523
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
anAkiN^_^ написа:
awe NOD 32 ..
az s1m s neq
mi ..nz ama kak moga s taq programa da skaniram PC-to za virusi?



vliza6 v My computer dava6 2 ro kop4e na disc C i tam ima NOD32 antivirus sistem natiska6 tam i po4va da skanira :evil_laugh:

_________________
Цитат:
добрич се намира ж района на добруджа.(на 50км от гр.Варна)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2006 14:21 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 19 Май 2005 17:52
Мнения: 970
Благодарил: 18 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
викам да ви представя една антивирусна програма :)

Dr.Web 4.33.1.12292
Публикувано на 03.01.2006 - 23:52

Една от най-известните и надеждни антивирусни програми. Можете да й имате пълно доверие, тя ще Ви предпази от повече от 86000 вируса, като базата и постоянно се ъпдейтва. Писана е от руснаци. Лиценз: Shareware.

toto -> Взема по малко ресурси от NOD32 и Kaspersky (колкото и да ги хвалят) . След инсталиране остави активни - Schedular , Spider Guard и нямаш проблеми - просто

Официална страница: www.drweb.com
Danloads ->папката на toto :) <-
danloads хапче


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2006 14:39 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2004 20:21
Мнения: 2224
Години: 33

Местоположение: В кенефа с лаптопа, докато ми умалеят краката.
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
Предполагам,че това ще ви хареса..!
Уважаеми посетители на сайта VirusInfo.hit.bg, всички сме свидетели на едно състезание за надмощие. Не става дума за процесори или за графични карти а за войната между вирусите и антивирусните програми. За какво става дума? Какво пише този? Бихте се запитали. Работата е там, че не можем само да разчитаме на антивирусните кадри, компании и програми в борбата с вирусите. До голяма степен ние потребителите можем да помогнем на антивирусните компании. Никой от нас не желае компотъра му да е жертва на вируси. Можете да помогнете на анти-вирусните компании да правят по-добър софтуер като преди да премахнете вируса, изпратите на антивирусните компании диксета с вируса. В повечето случай ще ви върнат дискетата с изчистен и възстановен файл и ще са взели вируса за анализ и актуализация на техните продукти. Използвайте техническата поддръжка да докладвате бъгове - това помага на компаниите да усъвършенстват софтуера си.

Работата е там, че нещата не се изчерпват само с това. Нека да се поогледаме около нас. Проблема е около нас а ние се правим, че не го виждаме, правим се че го няма, но проблема е там с цялата си тежест. Много от отговорите се крият в обстановката около нас. Нека да ви дам пример с до болка познатият ни на всички пазар "Славейков". Какво ли толкова има там бихте се запитали? Ако човек се поразрови в каталозите на масите с купища пиратски софтуер - ще намери отговора - в края на каталозите обикновено има заглавия от вида на:

Хакери и взломщику (Хакери и взломстване)

Hacker's collection 99

Хакер 2000

Да точно така. А в дисковете има не малко софтуер за създаване на вируси!!!!!

Ето част от заглавията:

Instant virus production kit

Virus creation 2000

Trident virus polymorphic engine - алгоритъм който прави вируса полиморфичен

Virus encryption tool - алгоритъм който кара вируса да се шифрова.

Word macro virus creation kit

Trojan creator kit

Virus creaton lab

Trojan horse construction kit

* * *

Не е ли по-добре да се замислим над картинката? Не е ли по-добре вместо да се правят вируси да се занимаваме с нещо полезно като борбата с тях. Като писах този материал проведох и разговор с мой познати, които приемат вирусите като маловажен проблем и едва като си изпатят тогава обръщат по-голямо внимание на въпроса и са готови да дадат всичко само и само тази подценена в началото напаст - вируса да бъде премахната а данните възстановени. Другото което е, че много от хората съзнателно отбягват антивирусните програми за да не им забавят компютъра. Защо след като под един Word компютъра дори ви изчаква да му дадете команда не оставяте програмата да работи? Нима ви притеснява факта че файла ще се отвори по-бавно или че програмата стартира малко по-бавно? Това едва ли е проблем при днешните процесори над 750 мегахерца, и бързата РС133 DDR памет. Какво ви коства - нищо почти. А какво ви помага - цялостна антивирусна защита - редовно сканиране на файловете за вируси, следене на трафика идващ към компютъра ви, прехващане и обезвреждане на троянски коне и навлизащи вируси. Макро вирусите също са проблем а за вирусите за електронна поща да не споменавам вируса I love you, и многото последвали след него подобни вируси. Нека преди I love you да си припомним и Melissa и win95.cih да все вируси, които не са кой знае колко оригинални но достатъчно различни за да излъжат антивирусните програми. Да никоя анти-вирусна компания не е господ бог за да реши проблема с магическа пръчица. Много от компаниите успяват да пускат навреме актуализациите си, но представяте ли си какъв къртовски и неуморен труд полагат за ви предпазят? Тези компании имат нужда от потребителска помощ, за да може работата им да е по-ползотворна. Бих желал да попитам защо не изпратите вирусен генератор на антивирусна компания с молбата да анализират генератора и вирусите които генерира, за да усъвършенстват програмите си? Вместо да се използват тези генератори за писане на вируси? Проблемът съществува и в другите страни бихте възразили, да така е наистина съществува, но в по-малки размери защото просто там има хора които са достатъчно съвестни да изкарат злото на бял а не да го прикриват както се получава у нас. Нека за пример ви дам Съюза на издателите на бизнес софтуер (СИБС) у нас, които са типичен пример за това как се пренебрегва корена на най-голямото зло - проблема Славейков. СИБС водят диалози с нас потребителите и търговците чудесно, но защо не се заемат с наистина голямата рана. Защо ли не организират една акция и да изземат продукцията и компютрите на пиратите от Славейков? Кога ли ще го направят? Не е достатъчно да се ударят само магазините. Дори и с проверки от НСБОП по компютърни асемблатори, може в момента да се усоети продажбата на нелегален софтуер, но нищо не пречи на потребителя да си купи програми от Славейков и то на цени които поставят СИБС в немилост. Защо ли не се контролира и съдържанието на дисковете? Продават си се дискове с хакерски софтуер и така всеки може да си прави вируси. Работата е там, че с тези инструменти за правене на вируси всеки може да прави много лесно огромно количество вируси и да ги разпространява независимо от това дали е способен програмист или едва прохождащ потребител. Ако мен питате не е достатъчно да говорим: "Ще ударим Славейков, слагайте този или онзи антивирус и не мислете повече…" ами реално да се удари славейков нека всички приказки да станат дела!. Ако искаме да намалим вирусите всички взаимно трябва да се борим срещу тях, да поддържаме връзки с антивирусните компании и да им помагаме като им пращаме всичко съмнително за анализ включително и вирусните генератори. В България си имаме Национална лаборатория по компютърна вирусология към БАН. Защо не помогнем на лабораторията? Ако сред вас уважаеми посетители има хора които са си изпатили от вируси, то нека си припомнят главоболията и проблемите които са имали и да помогнат на околните за да може да по-малко хора да изпитат същото неприятно усещане. Някои биха ме попитали компютъра ми хващал ли е вируси? Да компютъра ми е хващал вируси и знам колко е неприятно, колко мъчително да се спасят последните ви ценни битове информация. Сега обаче е повече от лесно да се изпрати файл на антивирусна компания или лаборатория, за анализ. Електронната поща ви позволява да го направите бързо и лесно. Все пак едва ли проблема с вирусите е малък щом като най-големите пощенски портали като Yahoo и Hotmail сканират автоматично прииждащата и заминаващата поща, едва ли производителите на дънни платки биха слагали антивирусни програми по дисковете ако проблема бе незначителен. Според мен факта, че на компакт диска към почти всяка дънна платка има най-новата до момента на окомлектоване на диска и дънната платка антивирусна програма говори че проблема е сериозен. До кога ще си дъжим главата в пясъка? До кога ще се правим, че проблемът не ни засята? Докато си изпатим - тогава вече е късно. Уви повечето от потребителите са на принципа - след дъжд качулка - след като си изпатят тогава да реагират. Да неприятно е наистина. Нека си припомним и една друга поговорка: след като падне тенджерата се сещаме, че има 100 начина да я опазм да не падне. Докато не се вземат наистина строги мерки за контрол - нещата ще са такива неконтролируеми и всеки ще може да се възползва от хаоса и анархията да прави каквото си иска. Не забравяйте че докато има задни вратички винаги ще има кой да мине през тях и да ги покаже на другите.

_________________
PC:CPU:Athlon64 X2 4600+F3@3.0Ghz|MB:GA-MA770-DS3|Cooler:Thermalright Ultra-120A|Memory:2x1GB@860mhz|HDD:250GB Hitachi|VGA:Sapphire HD3850 512mb|PSU:Fortron 450W


Да черпим от живота мечти, да даваме на мeчтите живот.(Мария Склодовска-Кюри)
Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2006 21:48 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 09 Яну 2005 11:08
Мнения: 26
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
и в крайна сметка коя е най-яката антивирусна! изчетох всички страници долу-горе... аз досега бях с McAfee и нямах никакви проблеми с нея, но от известно време спря да се ъпдейтво. незнам защо - може и от windows-a нещо да се е бъгнало - не съм го преинсталирал един месец вече. за сканиране само ползвам F-Prot. махнах McAfee-то и сега сложих Nod32, че много ми я хвалиха, ама нещо не ми допада - може би не мога да приема смяната. от 3-4 дни съм с нея и не че съм стоял много пред компа, но някак си не съм сигурен с нея - друго си е провереното. на работа съм с Avast и тя се държи доста добре, но още не съм решил. та скоро ще преинсталирам win-a и се чудя кво да си сложа. коя бихте ми препоръчали най-горещо! сериозно питам и то само пробвали!

_________________
Harley is the best, **** the rest!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2006 22:20 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 18 Фев 2005 19:15
Мнения: 1566
Години: 34

Местоположение: всеиздирвано
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
hd7 написа:
и в крайна сметка коя е най-яката антивирусна! изчетох всички страници долу-горе... аз досега бях с McAfee и нямах никакви проблеми с нея, но от известно време спря да се ъпдейтво. незнам защо - може и от windows-a нещо да се е бъгнало - не съм го преинсталирал един месец вече. за сканиране само ползвам F-Prot. махнах McAfee-то и сега сложих Nod32, че много ми я хвалиха, ама нещо не ми допада - може би не мога да приема смяната. от 3-4 дни съм с нея и не че съм стоял много пред компа, но някак си не съм сигурен с нея - друго си е провереното. на работа съм с Avast и тя се държи доста добре, но още не съм решил. та скоро ще преинсталирам win-a и се чудя кво да си сложа. коя бихте ми препоръчали най-горещо! сериозно питам и то само пробвали!

по интерфейс може и да не може да се мери с нортон или с други програми но вервай...излезе ли вурус веднага го засича>>>и на мене в отначалото ми беше трудно да свикна но...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2006 22:33 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 09 Яну 2005 11:08
Мнения: 26
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Marcos написа:
hd7 написа:
и в крайна сметка коя е най-яката антивирусна! изчетох всички страници долу-горе... аз досега бях с McAfee и нямах никакви проблеми с нея, но от известно време спря да се ъпдейтво. незнам защо - може и от windows-a нещо да се е бъгнало - не съм го преинсталирал един месец вече. за сканиране само ползвам F-Prot. махнах McAfee-то и сега сложих Nod32, че много ми я хвалиха, ама нещо не ми допада - може би не мога да приема смяната. от 3-4 дни съм с нея и не че съм стоял много пред компа, но някак си не съм сигурен с нея - друго си е провереното. на работа съм с Avast и тя се държи доста добре, но още не съм решил. та скоро ще преинсталирам win-a и се чудя кво да си сложа. коя бихте ми препоръчали най-горещо! сериозно питам и то само пробвали!

по интерфейс може и да не може да се мери с нортон или с други програми но вервай...излезе ли вурус веднага го засича>>>и на мене в отначалото ми беше трудно да свикна но...

нортън ми беше първата и никога няма да си сложа вече! наистина нещо не мога да свикна с този интерфейс, но ще я потърпя 10-на дни! мерси за отговора!

_________________
Harley is the best, **** the rest!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2006 22:34 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2004 20:21
Мнения: 2224
Години: 33

Местоположение: В кенефа с лаптопа, докато ми умалеят краката.
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
F-prot e хубава нос tial-и е гадното затова я смених с NOD32 иначе F-prot-a ми върше се перфектна работа...!
Ся съм с NOD32 от близо 1година и нямам никакви проблеми дори забравам дая пускам(таками защитава PC-то) за мене е перфектна...!
Много е лека и върши напваро чудеса напрао е раид протиф вируси с сравнение с Nortana или много други...!Не случайно споменавам Nortana защото по едно време сички са зарибиха с нея и направеха грешка первото което е много е тешка и мисля лично мое мнение не защитава PC-то от вируси...!
NOD32-PyJle3

_________________
PC:CPU:Athlon64 X2 4600+F3@3.0Ghz|MB:GA-MA770-DS3|Cooler:Thermalright Ultra-120A|Memory:2x1GB@860mhz|HDD:250GB Hitachi|VGA:Sapphire HD3850 512mb|PSU:Fortron 450W


Да черпим от живота мечти, да даваме на мeчтите живот.(Мария Склодовска-Кюри)
Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Яну 2006 00:59 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 26 Ное 2004 10:31
Мнения: 262
Години: 40

Местоположение: kadeto si poiskam
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
az bix kazal 4e za windows XP nqma virusi i az li4no ne polzvam antivirusna i nqmam problemi ....


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 450 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов