Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 21:52

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 450 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Сеп 2004 23:17 
Offline

Регистриран на: 24 Авг 2004 09:01
Мнения: 4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DarK AvengeR написа:
Mi nali tva ti kazvam we da se znae ot koe spisanie e infoto are ne ma drazni we 4e pak 6te ma bannat!


Кой ща баннва бе, ти нали си плащаш нета. Някой се мисли за всемогъщ ли. Такива дет пречат на потребителите от бергон хич да не им дават права.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Сеп 2004 23:20 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Абе ти знаеш ли за къв БАН говори бе.За БАН от форума ти кво БАН от бергон за нета ли си помисли щото аз не съм чувал такоа нещо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Сеп 2004 23:27 
Offline

Регистриран на: 24 Авг 2004 09:01
Мнения: 4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
dobdob написа:
Абе ти знаеш ли за къв БАН говори бе.За БАН от форума ти кво БАН от бергон за нета ли си помисли щото аз не съм чувал такоа нещо.


Щом си плащаш като добър клиент начи имаш право и на форум. И не може някой си там да решава.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Сеп 2004 23:58 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:37
Мнения: 159
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Материалите са писани на ръка. Няма нищо копирано. Посочено е от къде е взета всяка статия. Скоро едва ли ще имам време да пиша нещо и качих много материали наведнъж. Но май-съм затрупал някои хора с твърде много информация. Четете това, което ви интересува.
Целта на темата е да изберете по-лесно с какво да си защитите компютъра.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Сеп 2004 09:50 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 12 Юли 2004 16:19
Мнения: 266
Години: 35

Местоположение: Who cares? (Gangster's paradise)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Nakata написа:
Материалите са писани на ръка. Няма нищо копирано. Посочено е от къде е взета всяка статия. Скоро едва ли ще имам време да пиша нещо и качих много материали наведнъж. Но май-съм затрупал някои хора с твърде много информация. Четете това, което ви интересува.
Целта на темата е да изберете по-лесно с какво да си защитите компютъра.
i da nau4im malko polezna informaciq koeto napravih i az!

_________________
Ууу WE!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Сеп 2004 10:18 
Offline

Регистриран на: 15 Фев 2004 00:44
Мнения: 4
Местоположение: G@mers
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Nakata написа:
Материалите са писани на ръка. Няма нищо копирано. Посочено е от къде е взета всяка статия. Скоро едва ли ще имам време да пиша нещо и качих много материали наведнъж. Но май-съм затрупал някои хора с твърде много информация. Четете това, което ви интересува.
Целта на темата е да изберете по-лесно с какво да си защитите компютъра.

Благодаря ти за старанието. Аз го имам списанието, но за тези които го нямат е хубаво да има от каде да го прочетат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Сеп 2004 19:56 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 12 Юли 2004 16:19
Мнения: 266
Години: 35

Местоположение: Who cares? (Gangster's paradise)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Skoro ako imam vreme 6te prepi6a edna statiq ot vesnik komputri! Mnoo e interesna, kratka no interesna!Pi6e za gre6ka vuv OS ot koqto moje da se razbere edin kod i ala bala mnoo qko ama samo da imam vreme!

_________________
Ууу WE!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Сеп 2004 22:52 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 23 Авг 2004 23:23
Мнения: 259
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DarK AvengeR написа:
Skoro ako imam vreme 6te prepi6a edna statiq ot vesnik komputri! Mnoo e interesna, kratka no interesna!Pi6e za gre6ka vuv OS ot koqto moje da se razbere edin kod i ala bala mnoo qko ama samo da imam vreme!


Звучи добре... Намирай по-бързо време и пиши!!! :)

_________________
По-добре да видиш в Google Earth къде си пил, отколкото в Youtube как!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2004 07:11 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 12 Юли 2004 16:19
Мнения: 266
Години: 35

Местоположение: Who cares? (Gangster's paradise)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Pavel написа:
DarK AvengeR написа:
Skoro ako imam vreme 6te prepi6a edna statiq ot vesnik komputri! Mnoo e interesna, kratka no interesna!Pi6e za gre6ka vuv OS ot koqto moje da se razbere edin kod i ala bala mnoo qko ama samo da imam vreme!


Звучи добре... Намирай по-бързо време и пиши!!! :)

Moje bi dnes vav petuk 6te q napi6a!

_________________
Ууу WE!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2004 09:00 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 06 Май 2004 12:42
Мнения: 16
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Mrazq antivirusniq software.. i nakraq est.. mi sa napylni win-a s bacili i sq daje ne trygwa.. poweche nqa si sloja win za postoqnna rabota.. mrazq wirusite deba.. :chew:

_________________
Ок, а ти?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2004 16:48 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:37
Мнения: 159
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Трябва да се сканира редовно. Това е тайната. Наскоро се отървах от 8 вируса, но съм сканирал с 6-7 програми. Кракерските сайтове са бъкани с троянци. Преди да ги посетите, което не ви препоръчвам, Си дръпнете последните дефиниции и след като намерите каквото ви трябва в тези сайтове сканирайте компютъра. Ще намерите 2-3 кончета да се скатават. Пък може да ударите джакпота и да си лепнете нещо страшно.


Последна промяна Nakata на 16 Юни 2006 21:01, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Окт 2004 19:32 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:37
Мнения: 159
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Вестник "Компютри" - брой 40 2004 година.

Антивирусната компания Symantec съобщи, че в Интернет се е появил троянски кон, който премахва adware и spyware приложенията, скрити в компютъра, но едновременно с това променя някои от защитните настройки в системата. След като премахне защитните механизми, той започва да сваля файлове от непознати уебсайтове.

Троянският кон, който е бил наречен Downloader.Lunii, "пипа" в настройките на софтуера на Microsoft., Symantec и McAfee. Lunii e класифициран от Symantec като нискорисков троянец.

През Септември тази година Trend Micro е отбелязала шесткратно увеличение на вирусите спрямо същото време миналата година. Както вече знаете вирусописачите започнаха да използват творенията си главно за кражби. Интернета стана едно опасно място.
Ето я и дългоочакваната класация на антивирусната компания Sophos:
1. Zafi-B 30.5%
2. Netsky-P 26.7%
3. Netsky-D 6.1%
4. Netsky-Z 5.5%
5. Bagle-AA 3.8%
6. MyDoom-O 3.6%
7. Netsky-B 3.5%
8. Netsky-Q 2.7%
9. Lovgate-V 2.6%
10. Netsky-C 2.0%
Други - 13.0%


Има опасна пролука в Real Player 10. Дръпнете кръпка, за да оправите проблема. Дупката в Real Player 10 е аналогична на тази, открита наскоро в приложенията за Windows , които управляват файловия формат JPEG. Хакерите вече търсят пролуки в широко използвани приложения, а не само в ОС.

През есента софтуерните компании пускат на пазара новите версии на своите продукти и представят нови. Побързайте да се снабдите с последните версии на любимите ви програми и най-вече на антивирусния софтуер.

От Panda Software за България съобщиха, че ще пуснат оферта за месечен абонамент само за 5-6 лв. Това е една наистина много изгодна оферта за домашните потребители. Поинтересувайте се.
Съкратих статията, че тука е адски студ и ръцете ми замръзват.
Вкарах данни и от вестник "Computer World".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Окт 2004 19:57 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:37
Мнения: 159
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Усещам малка незаинтересованост от ваша страна. Не искате ли да качите нещо, което да е полезно за другите?!! Фактът, че имам над 700 посещения само ме насърчава, но все пак очаквам подкрепа и от вас.
Някой все пак интересува ли се от тия материали дето ги качам?

В Щатите се е завихрила нова система за източване на банкови сметки.
Първият начин е чрез фалшиви банкомати. Купувате си един банкомат. Слагате го някъде. Пълните го с пари и го барвате тук там. Може да го свържите с някоя банка. Те си прибират комисионните от паричните прехвърляния и друго не ги интересува. Жертвата идва и си пъха картата. Вашата умна машинка сканирва и запомня данните на картата и след това изплаща поисканата сума. В края на деня отивате и си изтегляте информацията. Правенето на фалшиви карти е детска игра. За нула време източвате баянковите сметки и вече сте по-богати с няколко милиона. Отпрашвате на някой остров с красиви мацки, коктейли ....
Вторият начин е по-изтънчен. Правите дублиращи сайтове на някои банки. Жертвата иска да посети сайта на банката, но сървърърът го препраща на вашия сайт. Жертвата си вкарва информацията и останалото е лесно. Другият начин е чрез писмо. Пишете, че сметката на жертвата ще бъде закрита, ако не изпрати данните си на еди кой си e-mail и слагате връзка към него.
Казвам ви тези неща, че и тука ще се появят.

Използвани са материали от вестник Computer World.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Окт 2004 21:23 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 12 Юли 2004 16:19
Мнения: 266
Години: 35

Местоположение: Who cares? (Gangster's paradise)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Naka az se interesuvam!:) Ama nqma prosto s kvo da dopulnq ti dava6 prekaleno mnoo informaciq i to nujna taj 4e...

_________________
Ууу WE!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2004 22:53 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:37
Мнения: 159
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
http://www.virusbtn.com

Тук можете да получите нужната ви информация за защитата на вашия компютър.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2004 23:18 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:37
Мнения: 159
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
http://pub.bergon.net/pub/rack7/users/APSoft/Antivirus/WildList%20Real-Time%202004.txt

Малко информация за вируси. Посетете wildlist.org за повече информация.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2004 23:27 
Offline

Регистриран на: 25 Авг 2004 21:52
Мнения: 9
Местоположение: Арре беги,аз не живея :)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Nqkoi 6te moje li da mi obqsni kak to4no se registrirva Norton Antivirus 2004?!PLs pomognete (be6e mi regnata ama si formatnah harda i sq nemoga da 4atna kkak stava regvaneto) :anger: :anger: :anger: :anger: :anger: Blagodarq PredvaITelno!!!

_________________
Please.FuCk.Me.Don'T.LovE.Me!!!
Секса е като математиката-прибавя6 леглото,изважда6 дрехите,раздеаля6 краката и се омножавате:)
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2004 19:28 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:37
Мнения: 159
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Crazy написа:
Nqkoi 6te moje li da mi obqsni kak to4no se registrirva Norton Antivirus 2004?!PLs pomognete (be6e mi regnata ama si formatnah harda i sq nemoga da 4atna kkak stava regvaneto) :anger: :anger: :anger: :anger: :anger: Blagodarq PredvaITelno!!!

Доколкото си спомням при инсталацията се вкарва код, който ти осигурява 15 дни. За повече ти трябва онлайн регистрация. Това го въведиха за по-голяма сигурност. Един добър кракер може да избегне тази регистрация. Не ползвам тази програма от много време и не мога да ти помогна повече. Програмата е преминала 26 теста на Virus Buletin и се е провалила при 6. Страхотно постижение, но аз предпочитам NOD32 на ESET. Наскоро продуктите й се разпространяват и в България. Затова и тази програма е слабо популярна. На сайта на Virus Buletin има тестове с най-добрите антивируси. Там можете да получите добър съвет какво да си сложите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2004 22:17 
Offline

Регистриран на: 25 Авг 2004 21:52
Мнения: 9
Местоположение: Арре беги,аз не живея :)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Nakata написа:
Crazy написа:
Nqkoi 6te moje li da mi obqsni kak to4no se registrirva Norton Antivirus 2004?!PLs pomognete (be6e mi regnata ama si formatnah harda i sq nemoga da 4atna kkak stava regvaneto) :anger: :anger: :anger: :anger: :anger: Blagodarq PredvaITelno!!!

Доколкото си спомням при инсталацията се вкарва код, който ти осигурява 15 дни. За повече ти трябва онлайн регистрация. Това го въведиха за по-голяма сигурност. Един добър кракер може да избегне тази регистрация. Не ползвам тази програма от много време и не мога да ти помогна повече. Програмата е преминала 26 теста на Virus Buletin и се е провалила при 6. Страхотно постижение, но аз предпочитам NOD32 на ESET. Наскоро продуктите й се разпространяват и в България. Затова и тази програма е слабо популярна. На сайта на Virus Buletin има тестове с най-добрите антивируси. Там можете да получите добър съвет какво да си сложите.

ami togava NAKA ai dai link kam nai dobrata za tebe ANTIVIRUSNA PROGRAMA 4e vse 06te si karam na NA2003>>>4akam otgovor :anger: :anger: :anger:

_________________
Please.FuCk.Me.Don'T.LovE.Me!!!
Секса е като математиката-прибавя6 леглото,изважда6 дрехите,раздеаля6 краката и се омножавате:)
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2004 22:21 
Offline
śŁΣėρШăŁKёг
Аватар

Регистриран на: 05 Май 2004 12:57
Мнения: 704
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
za mene nai doorata e f-prot

_________________
Ако не си част от решението, то тогава си част от проблема!
The solution of this problem is trivial and is left as an exercise for the reader.
Software is like sex, it's better when it's free.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Ное 2004 00:00 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:37
Мнения: 159
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Crazy написа:
Nakata написа:
Crazy написа:
Nqkoi 6te moje li da mi obqsni kak to4no se registrirva Norton Antivirus 2004?!PLs pomognete (be6e mi regnata ama si formatnah harda i sq nemoga da 4atna kkak stava regvaneto) :anger: :anger: :anger: :anger: :anger: Blagodarq PredvaITelno!!!

Доколкото си спомням при инсталацията се вкарва код, който ти осигурява 15 дни. За повече ти трябва онлайн регистрация. Това го въведиха за по-голяма сигурност. Един добър кракер може да избегне тази регистрация. Не ползвам тази програма от много време и не мога да ти помогна повече. Програмата е преминала 26 теста на Virus Buletin и се е провалила при 6. Страхотно постижение, но аз предпочитам NOD32 на ESET. Наскоро продуктите й се разпространяват и в България. Затова и тази програма е слабо популярна. На сайта на Virus Buletin има тестове с най-добрите антивируси. Там можете да получите добър съвет какво да си сложите.

ami togava NAKA ai dai link kam nai dobrata za tebe ANTIVIRUSNA PROGRAMA 4e vse 06te si karam na NA2003>>>4akam otgovor :anger: :anger: :anger:



http://pub.bergon.net/pub/rack7/users/A ... rus/NOD32/
Избери си в зависимост от Windows версията. Има и за DOS. 29 минати теста на вирус бюлетин и 3 провала. Един тест се минава при 100% откриване на вирусите. F-Prot е една от най-добрите в света, но няма толкова добър резултат при тестовете. Въпреки това бих я препоръчал. Нортъна също е много добра, но причината да използвам NOD32 е, че е стабилен и сканирва с шеметна скорост. Пробната версия е за 30 дни и можете да си я ъпдейтвате колкото си искате, (което не важи за F-Prot). Но дори и тя ще пропусне много вируси. Както съм казвал много пъти ви трябва резервна операционна система, в която да сложите друг антивирус. Лека нощ!!!!!!!!

Послепис: В папката ми има доста антивирус. Качил съм и някои дефиниции.

В темата съм приложил описания на много антивируси и вируси. За последен път се впускам в повторения на казани вече неща.

Четете. Затова съм го написал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Ное 2004 00:02 
Offline
śŁΣėρШăŁKёг
Аватар

Регистриран на: 05 Май 2004 12:57
Мнения: 704
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
am k ako ima6 za Xp vesriq po oto4ni koq e po to4no

_________________
Ако не си част от решението, то тогава си част от проблема!
The solution of this problem is trivial and is left as an exercise for the reader.
Software is like sex, it's better when it's free.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Ное 2004 20:14 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:37
Мнения: 159
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
d3v1l` написа:
am k ako ima6 za Xp vesriq po oto4ni koq e po to4no


http://pub.bergon.net/pub/rack7/users/APSoft/Antivirus/NOD32/nentenst.exe


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Ное 2004 20:50 
Offline
śŁΣėρШăŁKёг
Аватар

Регистриран на: 05 Май 2004 12:57
Мнения: 704
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Nakata написа:
d3v1l` написа:
am k ako ima6 za Xp vesriq po oto4ni koq e po to4no


http://pub.bergon.net/pub/rack7/users/APSoft/Antivirus/NOD32/nentenst.exe

10x no ai mi sloji crack za f-prot 3.15c pls

_________________
Ако не си част от решението, то тогава си част от проблема!
The solution of this problem is trivial and is left as an exercise for the reader.
Software is like sex, it's better when it's free.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Ное 2004 23:19 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:37
Мнения: 159
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
d3v1l` написа:
Nakata написа:
d3v1l` написа:
am k ako ima6 za Xp vesriq po oto4ni koq e po to4no


http://pub.bergon.net/pub/rack7/users/APSoft/Antivirus/NOD32/nentenst.exe

10x no ai mi sloji crack za f-prot 3.15c pls


Щом на astalavista.box.sk няма значи трудно ще го намериш. Пробвай с Google.com или изчакай няколко седмици да излезе нещо. Имай предвид, че тези сайтове са пълни със троянци. Успех.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Ное 2004 00:44 
Offline

Регистриран на: 25 Авг 2004 21:52
Мнения: 9
Местоположение: Арре беги,аз не живея :)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
iskate li da ka4a Norton Antivirus 2005?!

_________________
Please.FuCk.Me.Don'T.LovE.Me!!!
Секса е като математиката-прибавя6 леглото,изважда6 дрехите,раздеаля6 краката и се омножавате:)
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2004 03:11 
Offline

Регистриран на: 28 Фев 2004 14:15
Мнения: 1
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Може ама ако имаш и някои програма за Троянски коне дето дане тежи много на комба че като ми се включи нортана по време на игра почва да ми сече кат за световно.Ползвам една програмка AVG Anti-Virus ама по някога и тя се скапва :confused2:

_________________
Y Tu Mama Tambien.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2004 21:03 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:37
Мнения: 159
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Crazy написа:
iskate li da ka4a Norton Antivirus 2005?!


Качай.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2004 20:10 
Offline

Регистриран на: 01 Фев 2004 20:24
Мнения: 2
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Hm......

Ne mi se 4etat kam 8 stanici postove.
Zna4i predpolagam 4e pove4eto ste na XP.
Za XP virusi nqma. Ima gadni programki deto kvato i antivirusna da si slojish vinagi sha vlizat na mashinta. Za da se predotvrati "zaka4ane" na razni gadosti kam XP-to trqbva da se napravqt nqkolko neshta:

1. Slagate si ServicePack 2
2. Nikoga ne polzvaite Inernet "Exploder" za razglejdane na stranici. Ama nikoga dori sas SP2. Az predpo4itam Mozila Firefox.
3. Slagate si programa ot roda na SpyBot Search&Destroy i si po4istvate redovno registrite.
4. Ako slu4aino ste na FAT konvertitaite sistemata na NTFS. Mnogo ot virusite se zapisvat samo na FAT (win98 winME). Konvertiraneto stva kato ot run menuto napishete: "cmd" enter posle pishete "convert c: /FS:NTFS". I taka za vsi4ki ustroistva.

Mislq 4e tova e dostat4no pod XP za zashtita ot "virusi".

Zashto antivirusnte ne pomagat: Prosto e virusa si zashtava failovete i se zarejda predi antivirusnata. V pove4eto slu4ai antivirusnata namira virusa i ne moje da go iztrie i trqbva da si teglish otdelen fix za da go opravish.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2004 18:34 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:37
Мнения: 159
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
От две седмици не съм влизал в нета и не можах да позная дизайна.
Попаднах на готини материали за социален инженеринг. Ако остане време ще ги кача. Не се стеснявайте от коментари. Благодаря на включилите се в темата. Вярно е, че 8 страници са доста, но има интересни неща. Четете само това, което ви интересува. Ще се опитам да намаля обема на темата като сложа линкове към текстови файлове. Това ще оправи проблема.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 450 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов