Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 19 Апр 2024 04:19

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Стъклен Дом
МнениеПубликувано на: 22 Юни 2010 21:42 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 17 Мар 2006 20:23
Мнения: 587
Години: 29

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Турските сериали са с по-високо културно ниво от нашите просто сте слепи понеже става дума за национализъм и не може да прецените коректно. Нормално е да не сте обективни и да се нахвърляте върху всеки който казва истината ;) Хубаво е да се обича родината , но по-хубаво е да се разсъждава трезво , а не като коне с капаци.

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Стъклен Дом
МнениеПубликувано на: 23 Юни 2010 01:50 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 33

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
BacuJl4o написа:
Турските сериали са с по-високо културно ниво от нашите



Я се обоснови (giggle)

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Стъклен Дом
МнениеПубликувано на: 23 Юни 2010 10:47 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 17 Мар 2006 20:23
Мнения: 587
Години: 29

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
cMoTaH` написа:
BacuJl4o написа:
Турските сериали са с по-високо културно ниво от нашите



Я се обоснови (giggle)

Прост пример отношението към възрастните е на много по-високо ниво винаги се зачита мнението им и се уважават. Такова нещо в български сериал не съм виждал(въпреки че не съм и гледал много). Нашите сериали са само измами кой кого да измами коя от кого забременяла и ще абортира. Турците като народ по-принцип са по консервативни от нас мисля че това го знаеш , заради това и сериалите им са по консервативни няма такива прелъстявания и простотии като в Стъкления ви Домец. Просто турските сериали имат някаква повторяемост но от сапунен сериал кво очаквате съспенс ли ? А Стъкленото Домче е опит за някакъв микс между екшън-измекяр-драма , която според мене не се е получила просто щото смесват прекалено много ралзични работи.

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Стъклен Дом
МнениеПубликувано на: 23 Юни 2010 14:34 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 33

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Цитат:
Прост пример отношението към възрастните е на много по-високо ниво винаги се зачита мнението им и се уважават.



Пълни глупости. Ако в един сериал всчки се уважаваха нямаше да има смисъл.

Цитат:
Нашите сериали са само измами кой кого да измами коя от кого забременяла и ще абортира.



Ти сериал гледал ли си през живота си?

Цитат:
Турците като народ по-принцип са по консервативни от нас мисля че това го знаеш , заради това и сериалите им са по консервативни няма такива прелъстявания и простотии като в Стъкления ви Домец


Пълни глупости.

Цитат:
А Стъкленото Домче е опит за някакъв микс между екшън-измекяр-драма , която според мене не се е поличила просто щото смесват прекалено много ралзични работи



Ти сериал гледал ли си през живота си? (втори път)

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Стъклен Дом
МнениеПубликувано на: 23 Юни 2010 15:17 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 23 Апр 2007 20:56
Мнения: 242
Години: 33

Местоположение: OC
Благодарил: 7 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
василчо гледай си сънчо и си лягай почнаха и 10 годишните да разбират от филми :rofl:

в нашата мизерна страна няма пари да се правят хубави филми по един на година е прекалено малко . евала за : мисия лондон , стъклен дом , джифт , забранена любов... :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Стъклен Дом
МнениеПубликувано на: 23 Юни 2010 17:03 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 17 Мар 2006 20:23
Мнения: 587
Години: 29

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
cMoTaH` написа:
Цитат:
Прост пример отношението към възрастните е на много по-високо ниво винаги се зачита мнението им и се уважават.



Пълни глупости. Ако в един сериал всчки се уважаваха нямаше да има смисъл.

Цитат:
Нашите сериали са само измами кой кого да измами коя от кого забременяла и ще абортира.



Ти сериал гледал ли си през живота си?

Цитат:
Турците като народ по-принцип са по консервативни от нас мисля че това го знаеш , заради това и сериалите им са по консервативни няма такива прелъстявания и простотии като в Стъкления ви Домец


Пълни глупости.

Цитат:
А Стъкленото Домче е опит за някакъв микс между екшън-измекяр-драма , която според мене не се е поличила просто щото смесват прекалено много ралзични работи



Ти сериал гледал ли си през живота си? (втори път)

Може да се хванем на бас че съм гледал много повече сериали от тебе. Казах ти нормално е да не си обективен не се притеснявай разбирам те. Не се чувствай длъжен дам и падаш на нивото и да ми отговаряш аз знам че не можеш да ме обориш просто щото съм прав.

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Стъклен Дом
МнениеПубликувано на: 23 Юни 2010 17:34 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 04 Юни 2006 16:08
Мнения: 150
Години: 31

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Лично според мен това е първия сполучлив български сериал, във всички останали - "Клиника на 3 етаж", "Тя и Той", "Морска Сол" и "Забранена любов" играта е някаква супер фалшива има супер тъпи реплики, абе общо казано са пълни помии. В тоя сериа замисъла е доста по-добър и актьорите не са толкова изкуствени. Лично ма не филма ми допадна доста, вярно има какво още да се желае, но да не забравяме че все пак е българска продукция, а българското кино е доста назад сравнение с това в САЩ. Не мога да разбера защо всички правите сравнение между България и САЩ където блъскат маса пари за 1 филм.

Относно това където казвате да го дават всеки ден ... тръпката няма да е същата. В този филм така са направили сериите, че винаги в края на серията събуждат интереса ти и те оставят с нетърпение да дочакаш следващия епизод.

Евала! И дано във втория сезон да не се изложат :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Стъклен Дом
МнениеПубликувано на: 23 Юни 2010 18:51 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 33

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Обясни ми какво става по турските сериали като няма интриги,скандали,отвличания,аборти,убийства и т.н

Всички сериали се въртят около някакъв вид интрига иначе за какъв чеп някой ще си прави труда да ги гледа? Българските сериали са еднакви с всички останалите , но с по-слаба продукция и актьори.

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Стъклен Дом
МнениеПубликувано на: 23 Юни 2010 20:08 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 23 Апр 2007 20:56
Мнения: 242
Години: 33

Местоположение: OC
Благодарил: 7 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
хора осъзнавате ли че ние сме в българия ;(
за другите страни нашите серали са нищо
но за нас значат много , поне за мен са нещо
тея гадни измамници бтв и нова купуват турски сериики само да им излезе по евтино
ако се сещате преди 5 години даваха само испански сериали с една геройня :D
сега наред са турските сериали
а за по напред сигурно румънците ще навлязат и естестевено на нас ще ни е все едно :(
защото ТОВА Е БЪЛГАРИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Стъклен Дом
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2010 11:32 
Offline
same shit every day
Аватар

Регистриран на: 24 Фев 2008 23:20
Мнения: 1999
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
http://www.btv.bg/shows/tazi-sutrin/vid ... miera.html

(clap)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов