Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 17:33

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 494 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2005 22:32 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Ето че и моето време да ставам шЕфьор настъпи ! Почват и проблемите, не знам какво, как и къде да направя, по-точно при кого да карам курса, какви документи ми трябват и колко пари ще струва (ориентировъчно знам като цена 310лв). Някой ако може да ми изясни как стоят нещата и ако има предложение към някой инструктор :confused2:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2005 23:05 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 23 Авг 2004 23:23
Мнения: 259
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ми и аз догодина ще карам курсове и съм се интересувал. Цената зависи от колата, но не е чак толкова голяма разликата около 30-40 лв. Значи самият курс е към 220 лв, но после се ходи и на курс в БЧК и там ти взимат пари. И всичко ще излезе мисля към 300лв. Но зависи пак и при кого ще отидеш. Аз май ще отида на един приятел комшията му е инструктор на Лада и взима малко над 200 лв. поне преди 1-2 години. Сега незнам, но едва ли е повече от 240лв.

_________________
По-добре да видиш в Google Earth къде си пил, отколкото в Youtube как!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2005 23:20 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Аз нямам чак такива притенций за колата. Предпочитам опелче да е сякаш :confused2:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2005 23:34 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Пако предлагам ти Йордан Петков.Има едно маслинено Ауди 80...Заедно с Пантелеев и Ганчо Стефанов имат фирма,която държи едно Ауди А2 и Фолксваген Пасат.Човека е мн точен,мн добър,отличен професионалист...Не вика,говори спокойно,пуска лафове,но всъщото време не те оставя да се разсеяш... 8 човека от мойте приятели сме изкарали курсовете при него...Само 1 беше скъсан и то на листовките...на курмуването не е имало скъсан до сега...И още един мой приятел кара в момента при него и е мн доволен...
А за да се запишеш ти трябва единствено да си знаеш 3-те имена и ЕГН-то :) Пък после другото ще ти стане ясно...А за парите не мога да ти кажа...До колкото знам е 300 лева за 30 часа плюс изпита...Ако проявиш интерес пиши ЛС за телефони за връзка :)

П.С На инструктура му викат БЕЗПОГРЕШНИЯ,заради ниския брой на скъсани ученици :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 00:18 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
PaKo най-добре е да отидеш там, където стоят учебните коли пред Стоматологията. Харесваш си една кола и почваш да питаш инструктора, за всичко, което те интересува. Аз така направих и .... стана, че даже и книжка взех :)

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 00:23 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
k написа:
PaKo най-добре е да отидеш там, където стоят учебните коли пред Стоматологията. Харесваш си една кола и почваш да питаш инструктора, за всичко, което те интересува.
То колата хубава ама на човек дали ще попадна един господ знае. Имал съм няколко опита да шофирам, мисля че се справям като за новобранец но не е задоволително за шофьор, за това искам при някой който обяснява добре, да има голям опит с дечурлиги и да ме научи на тънкостите на занаята. За това чакам предложения от вас, шофьорите, вие знаете как са ви обучавали и ако сте доволни от учителя си моля да пишете. MuTHu4aP ми помогна доста до сега, за което му благодаря много. Чакам мнения и коментари още максимално седмица докато изтегля парите за курса и се мятам на гребена на вълната :pelvic_thrust:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 00:31 
PaKo написа:
k написа:
PaKo най-добре е да отидеш там, където стоят учебните коли пред Стоматологията. Харесваш си една кола и почваш да питаш инструктора, за всичко, което те интересува.
То колата хубава ама на човек дали ще попадна един господ знае. Имал съм няколко опита да шофирам, мисля че се справям като за новобранец но не е задоволително за шофьор, за това искам при някой който обяснява добре, да има голям опит с дечурлиги и да ме научи на тънкостите на занаята. За това чакам предложения от вас, шофьорите, вие знаете как са ви обучавали и ако сте доволни от учителя си моля да пишете. MuTHu4aP ми помогна доста до сега, за което му благодаря много. Чакам мнения и коментари още максимално седмица докато изтегля парите за курса и се мятам на гребена на вълната :pelvic_thrust:


ХА! Най-добре хич не се вайкай направи както ти казва k отиваш оглед и разпитваш! Така всеки ще ти похвали неговия си инструктор! Аз досега не съм чул от никой да казва моя инструктор беше супер гаден или не обясняваше добре! Всички са доволни! Всеки хвали следователно няма значение при кой ще почнеш! От тука вече си правиш сметка за парите и за колата на която ще караш! И аз карах на Ауди 80 само че едно черно при Г. Добрев! Абсолютен мега пич! Препоръча ми го един приятел и там се записах все ми беше тая! Аз карах 24 часа по 10 лв. смятай си ги!
12лв. даваш на Червения Кръст за едно картонче! Още 30 кинта ми дадох значи за деня за испита по кормуване ко тана тя.... после понеже нямах търпение да започна да се усъвършенствам си я искарах експресно книгата т.е. 2-но повече платих 40 кинта! И готово! И кат земеш книжката му носиш на човека една голяма торба с манджа и пиячка да се почерпи и си оген! Може и да не му занесеш зависи от човека!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 00:32 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Според мен е по-важно да те научи да караш до толкова, че да вземеш изпитите. Пък и тия курсове са така замислени, за да се научат да карат хора, които никога не са хващали геврека. Тъй че .... си напред с материала.
П.С: Дет вика ///М3 всеки ще си хвали инструктура ама едва ли някой е карал при двама трима, че да може да ги сравнява един с друг.

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 00:34 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
k написа:
Според мен е по-важно да те научи да караш до толкова, че да вземеш изпитите. Пък и тия курсове са така замислени, за да се научат да карат хора, които никога не са хващали геврека. Тъй че .... си напред с материала.
Абе добре ще е да се прая на цапнат, по-точно че и аз за сефте се качам на шофьорското място, може да имам някой пропуски а като се направя на много знаещ ще пропуснат да ми обяснят за това което не знам и полза никаква. След време да се надяваме хора ще возя, не искам да съм заплаха за околните и себе си, за това ще си трая и ще слушам внимателно, отговорност ще поемам все пак, не може да карам на сляпо без да разбирам...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 00:41 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
PaKo написа:
k написа:
Според мен е по-важно да те научи да караш до толкова, че да вземеш изпитите. Пък и тия курсове са така замислени, за да се научат да карат хора, които никога не са хващали геврека. Тъй че .... си напред с материала.
Абе добре ще е да се прая на цапнат, по-точно че и аз за сефте се качам на шофьорското място, може да имам някой пропуски а като се направя на много знаещ ще пропуснат да ми обяснят за това което не знам и полза никаква. След време да се надяваме хора ще возя, не искам да съм заплаха за околните и себе си, за това ще си трая и ще слушам внимателно, отговорност ще поемам все пак, не може да карам на сляпо без да разбирам...

Ако ти се слушат обяснения от сорта на: средния педал е спирачка и се натиска, като искаш да спреш; :) оная сопа там като я натиснеш надолу даваш ляв мигач; недей да включваш на задна, докато караш напред и т.н. недей им казва :)
Аз като отидох за сефте да карам се получи следния диалог:
Инструктора: Ти карал ли си кола досега?
аз: Да. Даже и съм се блъскал вече. (гордо) :) :)
Инструктора: Ами тогава инструктажа ще го пропуснем. Качвай се да караш ,да видим, що си се блъснал.
И тъй ... забавно беше :)

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 00:50 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
k написа:
PaKo написа:
k написа:
Според мен е по-важно да те научи да караш до толкова, че да вземеш изпитите. Пък и тия курсове са така замислени, за да се научат да карат хора, които никога не са хващали геврека. Тъй че .... си напред с материала.
Абе добре ще е да се прая на цапнат, по-точно че и аз за сефте се качам на шофьорското място, може да имам някой пропуски а като се направя на много знаещ ще пропуснат да ми обяснят за това което не знам и полза никаква. След време да се надяваме хора ще возя, не искам да съм заплаха за околните и себе си, за това ще си трая и ще слушам внимателно, отговорност ще поемам все пак, не може да карам на сляпо без да разбирам...

Ако ти се слушат обяснения от сорта на: средния педал е спирачка и се натиска, като искаш да спреш; :) оная сопа там като я натиснеш надолу даваш ляв мигач; недей да включваш на задна, докато караш напред и т.н. недей им казва :)
Аз като отидох за сефте да карам се получи следния диалог:
Инструктора: Ти карал ли си кола досега?
аз: Да. Даже и съм се блъскал вече. (гордо) :) :)
Инструктора: Ами тогава инструктажа ще го пропуснем. Качвай се да караш ,да видим, що си се блъснал.
И тъй ... забавно беше :)
Ааа недей вкарва темата за катастрофи, че и аз имам една зад гърба си...с едно тракторче самоделка в един стълб...е какво да прая като педала за съединителя хващаше чак като го настъпя до край и отпускаше като го мръдна леко нагоре от ламарината....и аз какъвто съм флегмест докато разбера че е толкова коварен съединителя опитах стълба който беше на метър пред мене :) даже предница вдигна бъгито :evil_laugh: ама това сякаш да не му го казвам на пича че ще ме помисли баш за инвалид :chick:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 01:02 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
И на мене моя ми го предложи един приятел...Както казах и на Пако 8 човека сме взели книжка при него и още един кара сега при него(говоея за мои приятели) :) А относно началото- да...имаше инструктаж...За него нищо не значеше,че съм карал и преди това...Обясни ми особеностите на колата като се започна от това как се пали,кой педал за какво,скоростите,сичките копчета по таблото...после защо върви колата,как върви....Седях и слушах...Карах 1 час по околовръстното...хареса ме..и на втория в града...един мой приятел кара 4 по околовръстното и мн се притесняваше,мислеше,че е мн зле...ама ей го на кара си количката сега без проблеми :wave:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 01:06 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
MuTHu4aP написа:
И на мене моя ми го предложи един приятел...Както казах и на Пако 8 човека сме взели книжка при него и още един кара сега при него(говоея за мои приятели) :) А относно началото- да...имаше инструктаж...За него нищо не значеше,че съм карал и преди това...Обясни ми особеностите на колата като се започна от това как се пали,кой педал за какво,скоростите,сичките копчета по таблото...после защо върви колата,как върви....Седях и слушах...Карах 1 час по околовръстното...хареса ме..и на втория в града...един мой приятел кара 4 по околовръстното и мн се притесняваше,мислеше,че е мн зле...ама ей го на кара си количката сега без проблеми :wave:
Да ви имам късмета, иначе силен вилен съм ама сега ме е страх малко да не се издъня :anger: Много ми е важно да изкарам книжката, едно че ми е мечта от много време, друго че ми е много нужна защото в семейството няма никой кола пък по маршрутки, влакове и раздрънкани Чавдари да ходим постоянно като решим да пътуваме не е работа. За това съм се хванал, не толкова за мен колкото за семейството , да доставя удоволствие да идем на моренце, на село дори. Не да сляза от Чавдара и да ми се повръща и да ми се е развалило настроението...ама така е...баща ми като не си е напваил едно време сметката няма как...същата грешка не правя !

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 01:31 
Супер забавно е! Няма проблеми стига си се правил на притеснен голямата работа ше кажеш че на заколение отиваш! Аре!
Забавно супер лафове и т.н.! Караш си бавно с 40-50 кат пенсионер и пей сърце на 3-та!
Мене още първия ден ме вкара в града! Направихме една малка обиколка на града и айде на центъра! Познай зе ми се акъла! Ама се опраех! Чак и маневри ме кара да правя на задна там до Стоматологията по обед познай най-натовареното движение!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 01:34 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
///M3 написа:
Супер забавно е! Няма проблеми стига си се правил на притеснен голямата работа ше кажеш че на заколение отиваш! Аре!
Забавно супер лафове и т.н.! Караш си бавно с 40-50 кат пенсионер и пей сърце на 3-та!
Мене още първия ден ме вкара в града! Направихме една малка обиколка на града и айде на центъра! Познай зе ми се акъла! Ама се опраех! Чак и маневри ме кара да правя на задна там до Стоматологията по обед познай най-натовареното движение!
Мъка ще е ама няма как... трябва да се науча. Няма как да не ме е страх, щото пари се влагат и най-накрая ако ме скъсат лошо...ама то притеснението докарва до грешки като се замисля де...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 01:39 
PaKo написа:
///M3 написа:
Супер забавно е! Няма проблеми стига си се правил на притеснен голямата работа ше кажеш че на заколение отиваш! Аре!
Забавно супер лафове и т.н.! Караш си бавно с 40-50 кат пенсионер и пей сърце на 3-та!
Мене още първия ден ме вкара в града! Направихме една малка обиколка на града и айде на центъра! Познай зе ми се акъла! Ама се опраех! Чак и маневри ме кара да правя на задна там до Стоматологията по обед познай най-натовареното движение!
Мъка ще е ама няма как... трябва да се науча. Няма как да не ме е страх, щото пари се влагат и най-накрая ако ме скъсат лошо...ама то притеснението докарва до грешки като се замисля де...


Ко му е лошото 30 кинта и пак! Аз немога да рабера кое му е сложното! Аз листовките и 1 път не ги бях минал супер се притеснявах ама ги минах! Сега ми се кара C категория за ТИР :eyebrow: ама нямам излишни 160-180 кинта!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 01:42 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
///M3 написа:
PaKo написа:
///M3 написа:
Супер забавно е! Няма проблеми стига си се правил на притеснен голямата работа ше кажеш че на заколение отиваш! Аре!
Забавно супер лафове и т.н.! Караш си бавно с 40-50 кат пенсионер и пей сърце на 3-та!
Мене още първия ден ме вкара в града! Направихме една малка обиколка на града и айде на центъра! Познай зе ми се акъла! Ама се опраех! Чак и маневри ме кара да правя на задна там до Стоматологията по обед познай най-натовареното движение!
Мъка ще е ама няма как... трябва да се науча. Няма как да не ме е страх, щото пари се влагат и най-накрая ако ме скъсат лошо...ама то притеснението докарва до грешки като се замисля де...


Ко му е лошото 30 кинта и пак! Аз немога да рабера кое му е сложното! Аз листовките и 1 път не ги бях минал супер се притеснявах ама ги минах! Сега ми се кара C категория за ТИР :eyebrow: ама нямам излишни 160-180 кинта!
И 30лв са пари като ги нямаш ;) . Ще дам всичко от себе си да взема курса че не може да се търпи да разчитам на някой друг примерно като ми се ходи на море и тн...после за кола ще мислим :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 01:51 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 03 Апр 2004 00:42
Мнения: 424
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
MuTHu4aP написа:
Пако предлагам ти Йордан Петков.Има едно маслинено Ауди 80...Заедно с Пантелеев и Ганчо Стефанов имат фирма,която държи едно Ауди А2 и Фолксваген Пасат.Човека е мн точен,мн добър,отличен професионалист...Не вика,говори спокойно,пуска лафове,но всъщото време не те оставя да се разсеяш... 8 човека от мойте приятели сме изкарали курсовете при него...Само 1 беше скъсан и то на листовките...на курмуването не е имало скъсан до сега...И още един мой приятел кара в момента при него и е мн доволен...
А за да се запишеш ти трябва единствено да си знаеш 3-те имена и ЕГН-то :) Пък после другото ще ти стане ясно...А за парите не мога да ти кажа...До колкото знам е 300 лева за 30 часа плюс изпита...Ако проявиш интерес пиши ЛС за телефони за връзка :)

П.С На инструктура му викат БЕЗПОГРЕШНИЯ,заради ниския брой на скъсани ученици :)

При тоя с А2-ката Ганчо ходи един авер на курс и го скъсаха (на кормуване).Не казвам, че е само от инструктора, но и аз съм се возил в колата докато той обяснява.Не ми се понрави особено...

_________________
"I live my life, I don't apologize to take care of my family. And I refused to be a fool dancing on the strings held by all of those big shots. That's my life I don't apologize for that."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 02:54 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Тука за някакъв Георги Георгиев със син пасат ми разправят, 20 години стаж...много добре се държал...ще видя и за него ще поразпитам. Ако имате информация за него напишете плс. да знам..

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 03:21 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Яну 2004 01:00
Мнения: 177
Местоположение: Quel' Thalas
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
PaKo написа:
Тука за някакъв Георги Георгиев със син пасат ми разправят, 20 години стаж...много добре се държал...ще видя и за него ще поразпитам. Ако имате информация за него напишете плс. да знам..

Моя инструктор и той пускаше лафчета от време на време.Добричък плешивко е :)
Баща ми е карал курс за автобус при него,пък бащата колко стаж направи.....Смятай баща ми е на 49 години и за рейс е изкарал колкото се може по-бързо след казармата...
Пууууу то стана баси рекламата.
Ааааа и да добавя моя инструктор 1 път не ми е повишил тон :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 04:18 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
При тоя Георги, нямало ограничения на часовете, казал че докато не се научи да кара тоя който е почнал курса не го оставял . Ако е така ще е супер. Първите няколко пъти било по 1 час, после като почнеш да свикваш по 45 минути и така докато не се научиш са по 45 минути часовете. При първото излизане на пътя се ходело до Албена и се връщаш, после по околовръстното и вече в града най-накрая. Според мен е яко замислено но сякаш липсва (незнам дали изобщо го има при други ) една голяма площадка както в КАТ със оранжеви цилиндърчета дето се заобикалят, мисля че там трябва да е първото запознаване на водача с автомобил...да научи малко маневри и тн. Не е ли опасно направо от пърия път като се качи че в Албена :confused2: не че ми е проблем де ама проста логика..

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 10:00 
PaKo написа:
При тоя Георги, нямало ограничения на часовете, казал че докато не се научи да кара тоя който е почнал курса не го оставял . Ако е така ще е супер. Първите няколко пъти било по 1 час, после като почнеш да свикваш по 45 минути и така докато не се научиш са по 45 минути часовете. При първото излизане на пътя се ходело до Албена и се връщаш, после по околовръстното и вече в града най-накрая. Според мен е яко замислено но сякаш липсва (незнам дали изобщо го има при други ) една голяма площадка както в КАТ със оранжеви цилиндърчета дето се заобикалят, мисля че там трябва да е първото запознаване на водача с автомобил...да научи малко маневри и тн. Не е ли опасно направо от пърия път като се качи че в Албена :confused2: не че ми е проблем де ама проста логика..


Това нещо с полигона вече почти никой не го практикува! Мнооооооого на рядко! Забелязъл съм че все с разни момиченца ходят явно са много големи паники и са схванати и затова! Абе незнам и представа си нямам, но аз не съм правил нито гаражи и полигони никакви! Аз моите гаражи бяха пред стоматологията да паркирам колата! Там беше по-натоварено по-гадно! Ама се свиква!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 11:54 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
spider^^^ написа:
MuTHu4aP написа:
Пако предлагам ти Йордан Петков.Има едно маслинено Ауди 80...Заедно с Пантелеев и Ганчо Стефанов имат фирма,която държи едно Ауди А2 и Фолксваген Пасат.Човека е мн точен,мн добър,отличен професионалист...Не вика,говори спокойно,пуска лафове,но всъщото време не те оставя да се разсеяш... 8 човека от мойте приятели сме изкарали курсовете при него...Само 1 беше скъсан и то на листовките...на курмуването не е имало скъсан до сега...И още един мой приятел кара в момента при него и е мн доволен...
А за да се запишеш ти трябва единствено да си знаеш 3-те имена и ЕГН-то :) Пък после другото ще ти стане ясно...А за парите не мога да ти кажа...До колкото знам е 300 лева за 30 часа плюс изпита...Ако проявиш интерес пиши ЛС за телефони за връзка :)

П.С На инструктура му викат БЕЗПОГРЕШНИЯ,заради ниския брой на скъсани ученици :)

При тоя с А2-ката Ганчо ходи един авер на курс и го скъсаха (на кормуване).Не казвам, че е само от инструктора, но и аз съм се возил в колата докато той обяснява.Не ми се понрави особено...


Ама аз не ти говоря за Ганчко, а за Йордан Петков...Не мога да знам как се държи оня и дали обяснява...

///M3 написа:

Ко му е лошото 30 кинта и пак! Аз немога да рабера кое му е сложното! Аз листовките и 1 път не ги бях минал супер се притеснявах ама ги минах! Сега ми се кара C категория за ТИР :eyebrow: ама нямам излишни 160-180 кинта!


Категория "С" е около 360 лева :eyebrow: Плюс тва има да се ходи на психо,където сигурно искат сумати пари....И аз мисля да карам "С",но и аз нямам пари :)

П.С. А някой да знае колко пари е БЧК-то...Още ли е към 24 лв?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 11:59 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
PaKo написа:
Тука за някакъв Георги Георгиев със син пасат ми разправят, 20 години стаж...много добре се държал...ще видя и за него ще поразпитам. Ако имате информация за него напишете плс. да знам..



Тоя ако се лъжа е един доста едричък....Майка ми е изкарала курса при него преди 18989897979013158 години :eyebrow: Баща ми искаше и аз карам при него,но аз не се съгласих и отидох при Йордан Петков :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 13:40 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
MuTHu4aP написа:
PaKo написа:
Тука за някакъв Георги Георгиев със син пасат ми разправят, 20 години стаж...много добре се държал...ще видя и за него ще поразпитам. Ако имате информация за него напишете плс. да знам..



Тоя ако се лъжа е един доста едричък....Майка ми е изкарала курса при него преди 18989897979013158 години :eyebrow: Баща ми искаше и аз карам при него,но аз не се съгласих и отидох при Йордан Петков :)
Днес ще отида да видя как стоят нещата с него, доста ми го хвалят ако е това което са ми казали май при него ще се запиша, щом няма ограничение в часовете както при другите ( по 30 учебни ) .. незнам и аз, ще говоря с него, ако ми се стори изгодно ще се запиша при него, ако ли не при Йордан Петков ще се запиша, тея двамата най-много хора съм чувал да ги разправят явно има защо :eyebrow:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 19:48 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
На тоя Йордан Петков дъщеря му ми беше съученичка, пък един приятел го блъснаха докато караше Аудито му и после 1 седмица почивка, за да си свършат тенекеджиите работата по колата.
ПаКо, по-добре виж за някоя кола с климатик.

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 20:00 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Честно да ти кажа и на Лада да е уча не ми дреме, важното е да мина курса и да ми дадат книжката...ако се уредя по евтино също няма да е зле. Нямам търпение да карам в града и аз ... толкова време се това си мисля ...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 20:15 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2004 18:06
Мнения: 150
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Pako az shte ti preporacham Симеон Куртев intruktor sys nad 20godishen staj az pri nego si karah kursovete v momenta uchebnata mu kola e BMW i mislq che e edinstvenata i moga da kaja che toi me e nauchil na mnogo polezni navici s koito da si pazish kolata i tem podobni i ot nqkoi vredni navici .... mn e pekan pri nego otivash da karash sys kef naprao ... i pri nego e taka uchi te dokat ne se nauchish i togava te pusnaka na izpit ..... i cenata na kursa e po eftino ot tezi pred stomatologiqta ... ako se interisuvash shte ti dam negoviq tel da se obadish da razpitash ..... ima mn osoben no dobre rabotesht podhod na obuchenie koito sym seguren che shte zapomnish za cql jivot !!!

pyk za listovkite ne se pretisnqvai ..... prosto mini sichki listovki pone 1 pat mojesh da ne chetesh pravelnika .... az gi zeh s 1 greshka .... to povecheto vyprosi na izpita si bqha podvejdashti i ako ne si sreshtal v listovkite takiva vyprosi shte se podvedesh .. nesi misli che sa lesna rabota i da nereshavash nishto ....trqbva na 10 listovki da praish po ne poveche ot 3-5 greshki az bqh stignal do 1 greshka na 10 listovki :)))


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 20:19 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Добре и него ще проверя значи. Напиши телефона и по-късно ще му звънна да видим как стоят нещата при него :oleole: Пък й кога друг път ще карам BMW :P

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 20:27 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Яну 2004 01:00
Мнения: 177
Местоположение: Quel' Thalas
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
PaKo написа:
Добре и него ще проверя значи. Напиши телефона и по-късно ще му звънна да видим как стоят нещата при него :oleole: Пък й кога друг път ще карам BMW :P

Аааа майтап,давай ся ти се е паднало ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 494 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов