Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 11:16

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 95 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: БЕЗОПАСНОСТ!!!
МнениеПубликувано на: 25 Май 2005 18:34 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Оправдано ли е използването на колан при шофиране?Какво мислите за това?
Аз лично го ползвам редовно и ми е станало навик,защото като гледам какви пилоти има и как си карат както им кефне-изтръпвам!!!
И не ме е страх,че ще се ударя аз,ами да не ме удари мен някой!Не че не може да ми се случи и на мен!Или разни нови шофьори с книжки от 1 месец-пил две ракии и да се направи на рейсър пред мадамата-газ до ламарината и белята готова!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Май 2005 18:47 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Лично аз ако съм сам правя лудници няма да е голяма загуба ако се трясна някъде...ако има някой освен мен в колата карам точно като бабка, просто возя хора, пък и животни да са пак бих внимавал....колкото до колана..засега само като съм на предната седалка слагам за да не глобят водача на мпс-то иначе не...нямам книжка и дали с колан , дали без него все в гъз пък и карам само в населено място (на село :P ) и с не повече от 50-60. Иначе взема ли книжката няма как...колана е задължителен !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Май 2005 19:41 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Май 2004 15:31
Мнения: 481
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
мисля , че има полза от колан само ако е в комбинация с еърбег


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Май 2005 19:50 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Max написа:
мисля , че има полза от колан само ако е в комбинация с еърбег

Това е най-добрия вариант!Ами ние дето нямаме еърбъг?Остава коланът и вниманието!Преди време имах Волво и много се учидих,че в предната и задна броня има интегрирани тръби за безопасност при удар.Наложи се да сваля кората на вратата за ремонт на машинката на стъклата и вътре във вратата същите тръби!Поставени на нивото на седялката.
P.S. В ползата от тръбите в броните се "уверих" лично! :eyebrow:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Май 2005 21:13 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Май 2004 15:31
Мнения: 481
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
мисля ,че във всяка врата е така-не е просто една ламарина с тапицерия
но някои модели наистина имат добри решения за безопастност
между другото сега всяка втора кола втора употреба идва с климатик и шофьорски еърбег-просто в някои страни това е законово изискване(е не за климатика де)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Май 2005 23:39 
При мен първата ми работа след като седна пред волана е да си сложа колана и така паля...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Май 2005 23:59 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
хеххе фабер и аз така :clap: даже се чудя как един познат на бащата :kill minx: като се кача в джипа му слагам колана а пък той ми го маха и вика ти луд ли си да си го слагаш :confused2: иди ги разбери такива хора

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Май 2005 00:01 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Винаги слагам колан, и като се возя и като карам, макар че напоследък супер рядко карам. И го слагам, щото са ми ценни точките от талона, не за друго. С тая кола, която карам в момента всяко блъскане различно от неуспешна маневра най-вероятно ще е последно, но .... кво да се прави.
Пък иначе скоро братовчедка ми ми разказва как една нейна приятелка се е отървала от смърта благодарение на това, че е била без колан. Така са се нацепили, че девойката е хвръкнала през предното стъкло, а колата е станала на пихтия. Ако е била с колан е щяла да остане под ламарините и ..... край.
Разбира се съм далеч от мисълта, че без колан е по-безопасно, но има и прецеденти. :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Май 2005 15:29 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 11 Дек 2004 20:25
Мнения: 562
Местоположение: ДР Конго
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Имам горчиви спомени от карането без колан.....не че аз съм карала де...

_________________
LügerLuder


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Май 2005 19:02 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 23 Авг 2004 23:23
Мнения: 259
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Според мен трябва да се слага колан и то винаги!!! Просто това би ви спасило живота, ако стане катастрофа. А това, че може и да ви го отнеме са много редки случаи и немисля, че биха повлияли на мнението ми. Аз самия слагам колан като се возя и карам, но честно казано понякога го забравям, а и не ми е удобен много. Важни са и въздушните възглавници, разбира се, но нашата кола няма. Ако имаше щеше да е много по-безопасно. Те дори са по-важни и от коланите. Защото ако се нацепиш в кола пред теб, например, дори и да имаш колан, ако сблъсъкът е силен могат да ти се намачкат краката. Така, че като се качвате в кола ВИНАГИ се замисляйте за колана и го слагайте.

_________________
По-добре да видиш в Google Earth къде си пил, отколкото в Youtube как!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2005 22:35 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Колана трябва задължително да се използва.Много хора го слагат само и само да нямат проблеми с полицаите, други твърдят,че им пречи...обаче не осъзнават, че този колан може да ги предпази...Аз лично винаги слагам и често подсещам другите...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Авг 2005 11:12 
MuTHu4aP написа:
Колана трябва задължително да се използва.Много хора го слагат само и само да нямат проблеми с полицаите, други твърдят,че им пречи...обаче не осъзнават, че този колан може да ги предпази...Аз лично винаги слагам и често подсещам другите...


Всеки както му е удобно!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Авг 2005 12:01 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Аз се старая колана да ми стане навик да го слгам преди да потегля, колкото и да е ще ми спаси живота, не мисля че биха го сложили ако няма полза от него. Кофтито е че има много чичлета със Москвичи и ГАЗ-ки в града, дето карат без да спазват правила и е голяма вероятността да те блъснат....вчера видях един дъртак със Камаза как неможа да вземе завоя щото беше засилен и се качи на бордюра...а ако имаше пешеходци там ? :kill minx:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2005 14:53 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Преди малко един червен пасат така се натряска в бордюра... караше със над 70 покрей светофарите на новата поща, 300-400м по-надолу явно се пробва да направи завой но се заби във бордюра, след това преобръщане... И двамата пътници излязаха ама дали са добре само лекарите ще кажат. От пасата кола няма да става май... бая я разби тоя "шофьор". Докато има такива, лично аз не бих се чувствал много сигурен на пътя :anger:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2006 22:35 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 09 Фев 2006 15:52
Мнения: 105
Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Аз по цял ден сам зад волана, през деня с сужебната "Peugeot Partner" след работа с "Kadett-a". Колана го слагам доста рядко в града с служебната защото сам сам а тя я без задни прозорци , много е кофти на крастовища , няма видимост . с него сам "вързан" за седялката, но изван градско задалжително !!! Малко екстремно го карам но ... налага се , гоня време до някаде. А с личната почти винаги сам с него , даже мисля да си сложа лепенка като на бакшишите на таблото "аз слагам колан" или нешо подобно да ме подсеща :PaKo: :PaKo2:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Сеп 2006 11:54 
Offline
VIP
VIP

Регистриран на: 02 Сеп 2005 04:28
Мнения: 876
Години: 37

Местоположение: Добрич/Варна
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Винаги винаги винаги слагам колана. Сядам зад волата, слагам колана и тогава паля. Не е било никога да карам без колан, няма и да бъде. То за нас е направено. Не е ей така да ни пречи и да ни мачка дрехите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Сеп 2006 12:17 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 02 Окт 2004 20:39
Мнения: 975
Години: 36

Местоположение: в гаража :)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
someone написа:
Винаги винаги винаги слагам колана. Сядам зад волата, слагам колана и тогава паля. Не е било никога да карам без колан, няма и да бъде. То за нас е направено. Не е ей така да ни пречи и да ни мачка дрехите.

сигурно ;)

аз лично винаги го слагам и си карам другия да сложи колан (само баща ми немога да накарам да слага), даже първия час като сложих колана и инструктора ма гледаше като извъмземно :bang:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Сеп 2006 12:22 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 14 Фев 2005 23:16
Мнения: 436
Местоположение: Dobrich-Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз не слагах, докано не ми изпраскаха АКТ-а :O_o:
Оттогава насам слагам винаги, дори несъзнателно, може би от вътрешен страх.
Според мен е добре да се слага колан, но не мисля че това трябва да се изисква от закона. Все пак живеем в свободна страна(УЖ). Защо някой трябва да ме задължава за бъда здрав?!?! Ами ако искам ако стане катастрофа да си начупя кокалите? На никого не преча, а не ми е позволено от закона. Т.е. нарушават ми се личностните права!!!
По тая логика с коланите, ако някой направи опит за самоубийство и не успее да се утрепе, тряя после да лежи в затвора, за това че е искал да се нарани! Същото е ... :O_o:

_________________
Ши бачкаш ли, ши учиш ли?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Сеп 2006 12:32 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Незнам, аз лично не мога без колана -сериозно! Когато не съм го сложил ми е много терсене...свикнал съм да ме притиска нещо към облегалката...така ми е едно по-комфортно, друго на завоите не се плъзгам наляво-надясно :) Навик ми е вече и така..

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Сеп 2006 17:12 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Юни 2005 23:51
Мнения: 328
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DiFFF написа:
Аз не слагах, докано не ми изпраскаха АКТ-а :O_o:
Оттогава насам слагам винаги, дори несъзнателно, може би от вътрешен страх.
Според мен е добре да се слага колан, но не мисля че това трябва да се изисква от закона. Все пак живеем в свободна страна(УЖ). Защо някой трябва да ме задължава за бъда здрав?!?! Ами ако искам ако стане катастрофа да си начупя кокалите? На никого не преча, а не ми е позволено от закона. Т.е. нарушават ми се личностните права!!!
По тая логика с коланите, ако някой направи опит за самоубийство и не успее да се утрепе, тряя после да лежи в затвора, за това че е искал да се нарани! Същото е ... :O_o:

И аз като теб! Докато не ме глобиха за колан не бях много редовен! Тъпото е че бях с колан като ме спряха, но това е друга тема. Колкото до коланите щом са ги сложили в колата, значи има нужда от тях - ползвайте ги.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2006 22:30 
Offline
Търсач

Регистриран на: 10 Апр 2006 23:19
Мнения: 60
Местоположение: nqma kajaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DiFFF написа:
По тая логика с коланите, ако някой направи опит за самоубийство и не успее да се утрепе, тряя после да лежи в затвора, за това че е искал да се нарани! Същото е ... :O_o:

такива ги водят в лудницата :)
а за коланите съм абсолютно съгласен даже да са слагат и на задните седялки


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2006 22:32 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 03 Дек 2004 23:26
Мнения: 578
Години: 37

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
[33] написа:
DiFFF написа:
По тая логика с коланите, ако някой направи опит за самоубийство и не успее да се утрепе, тряя после да лежи в затвора, за това че е искал да се нарани! Същото е ... :O_o:

такива ги водят в лудницата :)
а за коланите съм абсолютно съгласен даже да са слагат и на задните седялки




Прав си ама не слагат и после глобяват водача за това,а не пътниците


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2006 22:33 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Ами на старите руски коли как да се сложат колани??
те не са приспособени, че и на тях да може да се сложат.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2006 01:24 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 11 Дек 2004 03:46
Мнения: 485
Местоположение: Добрич
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
YAVOR написа:
Ами на старите руски коли как да се сложат колани??
те не са приспособени, че и на тях да може да се сложат.


тия коли са вече на изчезване :clap:

_________________
Кучетата лаят - Голфът си върви!

http://www.vbox7.com/play:5aec15aa


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2006 01:27 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
The HiT написа:
YAVOR написа:
Ами на старите руски коли как да се сложат колани??
те не са приспособени, че и на тях да може да се сложат.


тия коли са вече на изчезване :clap:
И по-добре... те едно, че колани нямат ами нямат и защити във вратите и изобщо навсякъде срещу сблъсък. Все едно консервена кутийка...тея коли са амортизирани вече и са опасност за шофьорите, пътниците и движещите се по пътищата. Дано затегнат положението с техническите прегледи поне, та да не пускат такива коли. Оня с жигулата ще плаща 7лв данък а колата му ще пуши като кюмбет а аз дето си поддържам колата и си влагам всичките пари в нея ще давам 20лв за данък а колата си е наред. Къде го дават така ?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2006 09:10 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 14 Фев 2005 23:16
Мнения: 436
Местоположение: Dobrich-Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
PaKo написа:
нямат и защити във вратите и изобщо навсякъде срещу сблъсък. Все едно консервена кутийка...тея коли са амортизирани вече и са опасност за шофьорите, пътниците и движещите се по пътищата. Дано затегнат положението с техническите прегледи поне, та да не пускат такива коли. Оня с жигулата ще плаща 7лв данък а колата му ще пуши като кюмбет а аз дето си поддържам колата и си влагам всичките пари в нея ще давам 20лв за данък а колата си е наред. Къде го дават така ?


А ти знаеш ли че Кадет и Корса също нямат абсолютно никакви защити във вратите и се огъват адски лесно(предполагам и от други марки има доста модели които нямат защити във вратите, ама не мога да кажа, щото само с Опел съм запознат изцяло) И какво трябва да спрат всички кадети ли? Искаш ли да те кача в един кадет и да те блъсна с някой лада или москвич. Щото аз съм виждал такава катастрофа, много тъжно за кадета-купето му беше огънато и шофьора излиза през прозореца.... На москвича му трябваха нова маска(около 7 лева и нов Фар - 8 лева)
А знаеш ли че има мноого руски автомобили, които са много по-поддържани от наще УЖ в по добро състояние коли. Много от тях са с основни ремонти на двигателя и се обзалагам че имат по-малко вредни емисии от ауспуха от нашите...
Не говори така само защото не караш руски автомобил :two beer:

_________________
Ши бачкаш ли, ши учиш ли?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2006 10:22 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Браво "Дифф" подкрепяш нашата стара руска колица :) и аз разправам на Пако, че като е нова колата не е гаранция, че няма да се развали и какво ли не......
Пако нашата кола няма основен ремонт на двигателя и не пуши като печка, колата си е много наред, дори харчи около 9 на 100 газ, айде намери 30 годишна такава барака. И както каза "Дифф" има стари коли, които са по издръжливи и от новите.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2006 11:33 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 01 Дек 2005 17:31
Мнения: 890
Местоположение: Добротица
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
относно спора ви за руската кола ми яворе може и вашата да е
добре ама тя е единствена сред всички други руски морги,
а за колана ми не виждам толкова голям смисъл от него
според мен който иска да си го слага и това е ,на мен лично не ми се
слага няма да казвам като всички че го слагам,то излезе че всички ходят с колани басиии


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2006 12:32 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
DiFFF написа:
PaKo написа:
нямат и защити във вратите и изобщо навсякъде срещу сблъсък. Все едно консервена кутийка...тея коли са амортизирани вече и са опасност за шофьорите, пътниците и движещите се по пътищата. Дано затегнат положението с техническите прегледи поне, та да не пускат такива коли. Оня с жигулата ще плаща 7лв данък а колата му ще пуши като кюмбет а аз дето си поддържам колата и си влагам всичките пари в нея ще давам 20лв за данък а колата си е наред. Къде го дават така ?


А ти знаеш ли че Кадет и Корса също нямат абсолютно никакви защити във вратите и се огъват адски лесно(предполагам и от други марки има доста модели които нямат защити във вратите, ама не мога да кажа, щото само с Опел съм запознат изцяло) И какво трябва да спрат всички кадети ли? Искаш ли да те кача в един кадет и да те блъсна с някой лада или москвич. Щото аз съм виждал такава катастрофа, много тъжно за кадета-купето му беше огънато и шофьора излиза през прозореца.... На москвича му трябваха нова маска(около 7 лева и нов Фар - 8 лева)
А знаеш ли че има мноого руски автомобили, които са много по-поддържани от наще УЖ в по добро състояние коли. Много от тях са с основни ремонти на двигателя и се обзалагам че имат по-малко вредни емисии от ауспуха от нашите...
Не говори така само защото не караш руски автомобил :two beer:
И аз съм виждал катастрофи с жигули, 19-ски и кадети... тя и моята 19-ска няма прегради във вратите или поне не съм виждал ама в никакъв случай не може да се сравнява с 30 годишна морга, дето изправни са й само седалките :) На отец паисий една 19-ска се беше блъснала в жигула, hiteck беше с мене и се увери кое колко беше намачкано...още веднъж по същата улица рено 19 шамад пак с жигулка се беше ударило..ситуацията същата. За москвича съм съгласен ! Само, че има нещо което не спомена, на съвременните коли самата конструкция е така замислена, че при удър да се смачка колата и да обере силата от удъра ламарината е на пътниците. Яворе, тея лади, москвичи и жигули не можеш да ги сравняваш по никакъв параграф с другите коли...освен на техните години които са. 1000 пъти бих избрал кадетт или пежо или рено пред жигула, москвич или лада. Който каквото иска да говори, аз си вярвам на западните коли и такива смятам (и )да карам. За мене екстрите са си екстри...кола без централно, ел. стъкла, серво, абс и халогени не искам...нищо, че моята няма хидравлика и абс, но си спира доста бързо и волана го въртя с една ръка... Сега да не съм се возил на тея руски трошляци да говоря - окей..ама съм израстнал в москвич 12-так които си харесвам по принцип ама само да ги гледам, возил съм се и съм карал жигула с ладовия мотор ( на goldberg ) и една обикновенна 1.2, и лада 7-ца и 5-ца съм имал честта да управлявам...абсолютно никакво сравнение не може да има :) То винаги ще има и по-гадни коли...като на някой циганин голфа димящ като комин на ТЕЦ, или някоя друга неподдържана кола... Те ако бяха хубави коли всички щяхме това да караме :) ама най-редовно ги виждам по моргите наредени на купчинка

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2006 13:00 
Offline
Търсач

Регистриран на: 10 Апр 2006 23:19
Мнения: 60
Местоположение: nqma kajaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
пако фостата! стига да е поддържана колата ще държи сичко зависи от собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 95 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов