Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 13:05

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 05 Май 2011 20:54 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 12 Ное 2008 01:03
Мнения: 42
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Здравейте ,някой карали с такава газова уредба .Доволен ли е от нея и ако може някой да сподели ..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 17 Юни 2011 21:16 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 29 Авг 2006 11:52
Мнения: 800
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз съм с газов инжекцион фобос. Питай, какво имаш да питаш. Като цяло е добре, няма забележка. Но тия скапани инжектори се сменят на по 15 000 км. А аз ги правя отма. Както всички газови уретби, така и фобосът си има косури, които естествено не са кой знае, какви. Правиха ми я в ИЙЗИ ГАЗ (Easy gas). Георги се казва човека, разбира си от работата. Проблемът при него е, че има много клиенти и почти не открива време, за моите малки проблеми, но все пак ги решава с известно закъснение. Бачкат доста бързо и ефективно. Ако имаш конкретно питане, питай. Но нека е на лс, че тук едва ли ще следя какво пишеш. Поздрави, лека и безаварийна! Извинявам се за правописните грешки. +hungry

_________________
Изображение

Цитат:
Американски форум: Задаваш въпрос, после ти отговарят.
Израелски форум: Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
Български форум: Задаваш въпрос, после дълго ти разказват какъв си тъпак.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Юни 2012 00:53 
Offline

Регистриран на: 18 Окт 2005 22:59
Мнения: 9
Местоположение: Светия престол и брат му
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Да попитам за Фобуса, на мен като ми сложи газовото майстора ми каза че винаги колата пали на бензин и като изпарителя дигне 30 градуса тя автоматично обръща на газ, има само аварийно палене директно на газ, но ми каза че след 10-тото палене тррябва да ходя да ми изчиства грешките, та найстина ли е така, няма ли вариант да паля винаги на газ без да чакам изпарителя да дигне 30 градуса и да обръща на газ, без да излизат грешки на компютъра както ми казва майстора

_________________
И зиме и лете, в добри и лоши моменти, винаги намираме повод и място да се напием.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Юни 2012 08:58 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 13 Окт 2010 15:43
Мнения: 93
Години: 50

Местоположение: Dobrich
Благодарил: 8 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
-==WestBam==- написа:
Да попитам за Фобуса, на мен като ми сложи газовото майстора ми каза че винаги колата пали на бензин и като изпарителя дигне 30 градуса тя автоматично обръща на газ, има само аварийно палене директно на газ, но ми каза че след 10-тото палене тррябва да ходя да ми изчиства грешките, та найстина ли е така, няма ли вариант да паля винаги на газ без да чакам изпарителя да дигне 30 градуса и да обръща на газ, без да излизат грешки на компютъра както ми казва майстора
Да попитам за Фобуса, на мен като ми сложи газовото майстора ми каза че винаги колата пали на бензин и като изпарителя дигне 30 градуса тя автоматично обръща на газ, има само аварийно палене директно на газ, но ми каза че след 10-тото палене тррябва да ходя да ми изчиства грешките, та найстина ли е така, няма ли вариант да паля винаги на газ без да чакам изпарителя да дигне 30 градуса и да обръща на газ, без да излизат грешки на компютъра както ми казва майстора

При газовите инжекциони мисля, че само Ловато имат възможност да палят директно на газ при топъл автомобил. Поне при мен е така.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Юни 2012 13:13 
Offline

Регистриран на: 17 Май 2007 14:28
Мнения: 2
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Здрасти колега.Аз също съм с фобус газов инжекцион вече 2г. близо.Никакви проблеми освен 2 пъти ходене да се чистят грешки и 1 път за смяна на филтърчета който струват около 30лв.Това е!Паленето на бензин е горещо препоръчвано.Най-малкото бензинова помпа може да се повреди.Настройката е много важна на инжекциона.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Юни 2012 16:41 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 14 Фев 2008 22:32
Мнения: 709
Благодарил: 7 пъти
Получил благодарност: 38 пъти
взех си опел вектра 98 бензин 1.8 и сега се чудя какво газово да сложа пълна инжекция или обикновено казваите по бързо само ви моля че утре имам час и тряа реша на място


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Юни 2012 17:03 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 18 Фев 2008 17:21
Мнения: 932
Години: 33

Местоположение: тук, там, някъде или просто навсякъде
Благодарил: 18 пъти
Получил благодарност: 9 пъти
Е колега, колата ти, ако е пълна инжекция е 100 пъти по-добре газовия инжекцион. Обикновеното газово е за моно инжекция или карбуратор. Става и на пълна, но прави проблеми. Не ти го препоръчвам!

_________________
БЪЛГАРИО, ЗА ТЕБЕ ТЕ УМРЯХА, ЕДНА БЕ ТИ ДОСТОЙНА ЗАРАД ТЯХ, И ТЕ ЗА ТЕБ ДОСТОЙНИ, МАЙКО, БЯХА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Юни 2012 17:06 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 14 Фев 2008 22:32
Мнения: 709
Благодарил: 7 пъти
Получил благодарност: 38 пъти
аха за 700 лв ми говори майстора пълна инжекция добре ли е


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Юни 2012 17:13 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 18 Фев 2008 17:21
Мнения: 932
Години: 33

Местоположение: тук, там, някъде или просто навсякъде
Благодарил: 18 пъти
Получил благодарност: 9 пъти
Ами на мен за Лагуната ми искаха 1000.. Прималя ми като ми каза :D Ти си прецени. По принцип за пълната инжекция се препоръчва ГИ. Напълно е възможно и с обикновено газово, с добра настройка, което ще ти излезе много по-евтино. Но ако имаш парите слагай ГИ и забравяш за проблемите.

_________________
БЪЛГАРИО, ЗА ТЕБЕ ТЕ УМРЯХА, ЕДНА БЕ ТИ ДОСТОЙНА ЗАРАД ТЯХ, И ТЕ ЗА ТЕБ ДОСТОЙНИ, МАЙКО, БЯХА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов