Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 17:10

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 213 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2006 21:41 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 03 Апр 2004 00:42
Мнения: 424
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Интересува ме възможно ли е да се оправят следните охлузвания така, че да не си личи нищо.Къде и срещу какво заплащане?
http://freeftp.bergon.net/rack4/users/s ... 404530.JPG

_________________
"I live my life, I don't apologize to take care of my family. And I refused to be a fool dancing on the strings held by all of those big shots. That's my life I don't apologize for that."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2006 22:00 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 22 Юли 2004 11:22
Мнения: 1022
Местоположение: ДОБРИЧ-У НАС, И НА БАКАРДИ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
всичко се оправя :) първо ще го изшкурят после ще го китосат и след това ще го боядисат, много зависи вече кой ще ти го боядиса, ако си разбира от работата изобщо няма да си личи. Значи до автогарата има една уличка ама няма как да ти обясня мястото-иди и питай таксиджиите ще ти кажат каде се намира точно- Аутоколор ли нещо такова беше името на фирмата- бояджиите които работят там са едни от най добрите в града и имат много клиенти може да се наложи да си запишеш ден и час. вземат скъпо но за сметка на това работят качествено. Предварително може да питаш колко ще ти струва и да си направиш сметка.

_________________
DEYANBOY


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2006 22:15 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 01 Дек 2005 17:31
Мнения: 890
Местоположение: Добротица
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
то това е козметично без проблеми всеки бояджия ще го оправи


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2006 22:19 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 22 Юли 2004 11:22
Мнения: 1022
Местоположение: ДОБРИЧ-У НАС, И НА БАКАРДИ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
има и вдлъбнатини не е само охлузено май, трябва да се китосва, ама да иде да пита те ще му обяснят

_________________
DEYANBOY


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2006 23:22 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Косьо кога свари да удари Астрара бе :) сега искаш да я оправиш да не те разберат ли :)

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2006 23:37 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 03 Апр 2004 00:42
Мнения: 424
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Оф остъй се.Днес ми беше кофти ден и при маневра назад я чукнах в една ограда съвсем леко.Немога да разбера защо се е нагънало така.Бати тънката ламарина.Първата ми случка от такъв вид, ама няма как.Сега ми казаха няква сума от 100-150 лв. в опелфорума да се оправи :scared: То по-добре така да я оставя за тея пари.

_________________
"I live my life, I don't apologize to take care of my family. And I refused to be a fool dancing on the strings held by all of those big shots. That's my life I don't apologize for that."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2006 23:40 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Най-добре я остави така. Имай предвид, че кола без кусури няма, прими го така: на твоята кола това е кусура и един вид защита от други по-големи бели :) Инструктора така беше казал за неговата кола, тя имаше почти същата драскотина...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2006 23:42 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Аз като казвам, че старата машина най - здрава не ме чувате :)
Косьо виж само със спрей със същия цвят да го боядисаш само, без да го изправяш, ще си личи ли много?

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2006 23:45 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 03 Апр 2004 00:42
Мнения: 424
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Пфф ми ако наистина е 100-150 лв определено няма да се прави.Той баща ми по принцип хич не обича да дава пари за дребни неща по колата.Яд ме е, щото нямаше и драскотина тая кола (освен загниващите вежди, които скоро ще се сменят сякаш), ама дано тва да ми е най-сериозния инцидент.Абсурд да намеря точно такъв цвят спрей.

_________________
"I live my life, I don't apologize to take care of my family. And I refused to be a fool dancing on the strings held by all of those big shots. That's my life I don't apologize for that."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2006 23:46 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
YAVOR написа:
Аз като казвам, че старата машина най - здрава не ме чувате :)
Косьо виж само със спрей със същия цвят да го боядисаш само, без да го изправяш, ще си личи ли много?
Днес видях две катастрофи, Москвич vs Renault 11, москвича надран целия от дясно и огъната вратата, реното никъде нямаше надраскано :) втората Жигула vs Renault 19, реното счупен фар и огънат калник а жигулата със огънат калник...така, че какво им е здравото не знам :) Предпочитам като се блъсна да се счупи колата от колкото аз да стана на кайма от колкото колата да седи с драскотини а мене да ме отлепят от стъклото като ваденка... айде стига с тея "стари" машини...то ако бяха хубави щяха така да ги правят и новите - с твърда ламарина... Карай я така Астрата и си свиркай, обеца на ухото ти трябва да е :) да знаеш да си по-внимателен като караш на задна...



пп. ако ще правиш веждите ще ти остане малко боя...пръснете и ожуленото ( но преди това я дай на тенекеджия да я изпъне ) и работата е 6 ...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Апр 2006 00:00 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 03 Апр 2004 00:42
Мнения: 424
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
На тенекеджия ме съмнява да стане идеално.Китосване ли ще му трябва незнам... ще видим ако ще сменяме веждите кво ще прайм..

_________________
"I live my life, I don't apologize to take care of my family. And I refused to be a fool dancing on the strings held by all of those big shots. That's my life I don't apologize for that."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Апр 2006 00:02 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 01 Дек 2005 17:31
Мнения: 890
Местоположение: Добротица
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
само с тенекиджия не става ама ко ти пука бе и аз си имам такова
точно отзад ,да не та е*е,дреболия


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Апр 2006 02:12 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 22 Юли 2004 11:22
Мнения: 1022
Местоположение: ДОБРИЧ-У НАС, И НА БАКАРДИ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
spider^^^ написа:
Пфф ми ако наистина е 100-150 лв определено няма да се прави.Той баща ми по принцип хич не обича да дава пари за дребни неща по колата.Яд ме е, щото нямаше и драскотина тая кола (освен загниващите вежди, които скоро ще се сменят сякаш), ама дано тва да ми е най-сериозния инцидент.Абсурд да намеря точно такъв цвят спрей.


Значи може по поръчка да ти направят спрей със същия цвят-17 лв струва, но няма да можеш ти да я боядисаш така че да не си личи-няма начин със спрей това не става,не случайно е скъпа тая услуга-боядисването-има си тънкости. Аз се пробвах на мойта кола да ти кажа личи си,защото не може да се прецени колко дебел слой боя да пръснеш, а и първо пак трябва да изшкуриш мястото защото не хваща боята върху друг слой боя-пак ще го покрие но ще се обели бързо. И след боядисването със спрей си вземи и един лак-безцветен-6лв, нанася се 30 мин след изсъхване на боята-той я предпазава от драскане. Според мен най напред питай колко ще ти вземат ако е скъпо давай със спрей. Ако я оставиш така бъди сигурен че ще се заглеждаш постоянно там където е одраскана и ще те дразни много :)-от личен опит ти го казвам

_________________
DEYANBOY


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Апр 2006 09:38 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 04 Окт 2005 19:13
Мнения: 1523
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Малеее за какъв малък проблем 200 лева ауу тез ме подлудяват аз щи кажа зими я ушкури поръчай си спреи с същия цвят както казаха в по горните постове - мисля имаше 1 форум точно за боядисване какви слоеве НЕ ГИ РАЗБИРАМ може и сам да оправиш проблема

_________________
Цитат:
добрич се намира ж района на добруджа.(на 50км от гр.Варна)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Апр 2006 09:58 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Май 2004 15:31
Мнения: 481
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ами трябва да се сваля броня
да се изчуква и китосва(само кит май няма да стане-много дълбока вдлъбнатина)
да се боядиса(повечето опели са с металик а това е скъпа боя)

аз пък се интересувам какво се прави с малките драскотини от камъчета по пътя-не са до метала но все пак съм чувал за маркери с оригиналния цвят на колата ,които маскират драскотината като с флумастер


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2006 13:49 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Max написа:
ами трябва да се сваля броня
да се изчуква и китосва(само кит май няма да стане-много дълбока вдлъбнатина)
да се боядиса(повечето опели са с металик а това е скъпа боя)

аз пък се интересувам какво се прави с малките драскотини от камъчета по пътя-не са до метала но все пак съм чувал за маркери с оригиналния цвят на колата ,които маскират драскотината като с флумастер
При мене на Рендето има такива дракскотини на предния капак също... и няколко петънца на които лака е паднал...как могат да се оправят - идеи ?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2006 14:36 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 49

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Точно до новата кооперация, която се намира до хуманитарна гимназия - там преди имаше барче, та до барчето това са едни метални такива постройки - стари. Като излезеш от двора на гимназията по-посока запад тръгваш по столетов - кооперацията има магазин отдолу и е в ляво в дясно има един метален човек, с микрофон в ръка и малко по-нагоре има един сервиз. Боядисан в сиво.
Отиди питай там. Момчетата не работят скъпо, но ще се наложи да си поръчаш боя. За това малкото нещо предполагам, ще ти стигне 200 грама, че и по-малко.
Лично съм ги виждал, как правят форд с изгнили вежди, докаран от германия, за продан. Трябва да ти кажа, че изобщо не личеше, въпреки, че дори не ги смениха.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2006 15:03 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 22 Яну 2005 22:02
Мнения: 568
Години: 35

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
PaKo написа:
YAVOR написа:
Аз като казвам, че старата машина най - здрава не ме чувате :)
Косьо виж само със спрей със същия цвят да го боядисаш само, без да го изправяш, ще си личи ли много?
Днес видях две катастрофи, Москвич vs Renault 11, москвича надран целия от дясно и огъната вратата, реното никъде нямаше надраскано :) втората Жигула vs Renault 19, реното счупен фар и огънат калник а жигулата със огънат калник...така, че какво им е здравото не знам :) Предпочитам като се блъсна да се счупи колата от колкото аз да стана на кайма от колкото колата да седи с драскотини а мене да ме отлепят от стъклото като ваденка... айде стига с тея "стари" машини...то ако бяха хубави щяха така да ги правят и новите - с твърда ламарина... Карай я така Астрата и си свиркай, обеца на ухото ти трябва да е :) да знаеш да си по-внимателен като караш на задна...



пп. ако ще правиш веждите ще ти остане малко боя...пръснете и ожуленото ( но преди това я дай на тенекеджия да я изпъне ) и работата е 6 ...





Реното на аверчето Вътре бях полицията като доиде и му вика на ония с жигулата ае ти невидя ли зн и ония вика ами вижте му спирачния пат на него тои(полицая) кфо да му гледам виж си пак ти казвам знака .. ;))


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2006 17:03 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 22 Юли 2004 11:22
Мнения: 1022
Местоположение: ДОБРИЧ-У НАС, И НА БАКАРДИ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аутоколор-до автогарата-най добрите майстори са там.
Всички останали в града от тях са се учили

_________________
DEYANBOY


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Охлаждаща перка
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2006 16:32 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Къде мога да ида да ми погледнат перката ? Днес не се включи а колата беше над 100 градуса загряла...след това пък като изстина и като покарах се включи..не ми харесва така както прави и искам да я погледне някой който хваща от тея неща. На къде ще ме насочите ? :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2006 17:42 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 28 Ное 2005 00:08
Мнения: 158
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
кво ще ти я гледат бе виж си бушоните или термостата, пък и кво питаш къде, първият сервиз който видиш и влизаш, тва е перка да не е атомна бомба


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2006 17:47 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 22 Юли 2004 11:22
Мнения: 1022
Местоположение: ДОБРИЧ-У НАС, И НА БАКАРДИ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не е от термостата-100 %, има един датчик за перката който се прецаква и просто се сменя-към 15 лв струва- ама преди това се източва антифриза-намира се на един от тънките маркучета които отиват към радеатора

_________________
DEYANBOY


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2006 17:49 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 01 Дек 2005 17:31
Мнения: 890
Местоположение: Добротица
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
ми другия път като стигне сто градуса може да се наложи и други
работи да ти гледат не само перката ,а по темата най вероятно термостата
всеки може да го види не е кой знае кво


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2006 17:59 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
messershmit написа:
кво ще ти я гледат бе виж си бушоните или термостата, пък и кво питаш къде, първият сервиз който видиш и влизаш, тва е перка да не е атомна бомба
Не е от бушоните 100%, преди малко както казах се включи. Мен ме съмнява слаба връзка или този датчик. Не знаех, че е на маркуча направо, ще поразгледам след малко. Иначе ако се наложи да източа антифриза с колко литра трябва да се запася за да го възстановя ?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2006 18:06 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 22 Юли 2004 11:22
Мнения: 1022
Местоположение: ДОБРИЧ-У НАС, И НА БАКАРДИ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Антифирза сложи някакъв съд и го събери и после ще си го налееш пак
Ама 100 % не е от термостата- ако беше той нямаше да загрява колата- а тя си вдига градусите ама перката не работи то е ясно че е от датчика за перката.

_________________
DEYANBOY


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2006 18:09 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Датчика при мен е на самия радиатор, беше се поизвадила клемата малко, наместих я и да се надяваме да нямам повече проблеми с пустата перка :/

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2006 21:06 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Май 2004 15:31
Мнения: 481
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
създай си навик да поглеждаш термометъра
винаги може да откаже някоя част от охлаждащата система
и аз нямах навик ама баща ми ме пита "защо ти се включи вентилатора"а аз даже не съм забелязал-а това е сериозно


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2006 21:18 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
http://www.renault-bg.com/forum/viewtop ... 2A&start=0


Една ПРЕКРАСНА идея от страна на Рено колегите :clap: Още утре ще си сложа ключе и лампата за подгряващите свещи ще и намеря приложение :D

Иначе Max аз редовно го гледам честно казано, като забелязах, че перката не работи а е стигнала стрелката делението в което би трябвало да се включи започнах да гледам дори доста по-често към него... като видях, че кача а не сваля градуси спрях и вдигнах капака за 10-тина минути да се охлади двигателя.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2006 22:50 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 22 Апр 2005 21:21
Мнения: 82
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Термостата ако не си погледнал се ено нищо не си напраел.Сложи го във вода на котлона и ако имаш термометър до 100 градуса добре ако нямаш гледай да отвори преди да заври водата :)))


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2006 22:54 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
ivip написа:
Термостата ако не си погледнал се ено нищо не си напраел.Сложи го във вода на котлона и ако имаш термометър до 100 градуса добре ако нямаш гледай да отвори преди да заври водата :)))
Къде се намира термостата, като се замисля също може да е от него, да задържа. Утре ще поогледам и ако случайно го намеря ще го пробвам :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 213 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов