Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 10:57

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 186 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Авг 2008 12:48 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2004 18:06
Мнения: 150
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
velko написа:
В Добрич бензина и нафтата са най-добри на Екото(защото горивата са гръцки а по другите бензиностанции ни карат румънски боклуци.)
Ние зареждане само на Екото и сме най-доволни от него.В краен случай на лукойл но не тия на дето само името е лукойл(срещу КАТ и като се излиза за Варна това са си бензиностанции на Петрол) а Лукойл срещу старата баня горе дето сега е некав агро бизнес център.


Бензиностанцията срещу кат вече е 100% Лукоил . Преди облика на бензиностанцията беше на Лукоил а персонала на Петрол сега всичко е Лукоил.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Авг 2008 13:23 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 08 Мар 2004 13:58
Мнения: 1074
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Krass написа:
velko написа:
В Добрич бензина и нафтата са най-добри на Екото(защото горивата са гръцки а по другите бензиностанции ни карат румънски боклуци.)
Ние зареждане само на Екото и сме най-доволни от него.В краен случай на лукойл но не тия на дето само името е лукойл(срещу КАТ и като се излиза за Варна това са си бензиностанции на Петрол) а Лукойл срещу старата баня горе дето сега е некав агро бизнес център.


Бензиностанцията срещу кат вече е 100% Лукоил . Преди облика на бензиностанцията беше на Лукоил а персонала на Петрол сега всичко е Лукоил.

извинявам се за грешката не знаех

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: :)
МнениеПубликувано на: 01 Авг 2008 20:17 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 17 Ное 2004 21:26
Мнения: 159
Местоположение: село Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз от както почнах да зареждам газ от Ромпетрол на Димитър Ковачев и разхода на колата е друг и вървенето също :) помалък разход по добре се държи колата

_________________
и вече само с каручка за по безопастно :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: :)
МнениеПубликувано на: 04 Авг 2008 23:21 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 17 Апр 2007 15:33
Мнения: 31
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Iceeeboyyy написа:
Аз от както почнах да зареждам газ от Ромпетрол на Димитър Ковачев и разхода на колата е друг и вървенето също :) помалък разход по добре се държи колата
също така има ромпетрол по жакард


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 18 Сеп 2008 20:36 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 14 Яну 2005 09:41
Мнения: 404
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Тъй като в форума има бая хора , които разбират от коли , да попитам.Когато запаля колата на газ , ако не е загряла изгасва , когато съм на бензин тези проблеми ги няма.Когато загрее и на газ и на бензин не изгасва.Някой има ли идея от какво може да е.Опел вектра А 93-та година.Карал съм я при Гошо карбуратора , обаче нямаше кой знае какъв резултат.Приемам всякакви мнения , ако някой иска да я види на място , ако може да направи нещо си плащам.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Сеп 2008 22:56 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Юни 2005 23:51
Мнения: 328
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Може да е от няколко неща! Кога е слагана АГУ? може да са заминали мембраните на изпарителя. Ако е студено изпарителя се обледява и колата гасне.

_________________
Keep driving, let the meter run!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Сеп 2008 23:10 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
То по принцип колата не трябва да се пали на газ, има определена температура при която изпарителя започва да изпарява газта ( т.е. да я обръща от течно в газообразно състояние ) и под нея в мотора влиза течна газ, която е с много по-лоши запалителни качества от колкото газообразната. От там идва и смисъла да има изпарител. До сега е нямало проблем защото навън като е 30-40градуса мотора загрява доста бързо водата до тая температура и подгрява изпарителя бързо. Сега с по-ниските температури няма как да е. Сигурно и мембраните са позаминали и това допринася допълнително.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Сеп 2008 23:50 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 14 Яну 2005 09:41
Мнения: 404
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
PaKo написа:
То по принцип колата не трябва да се пали на газ, има определена температура при която изпарителя започва да изпарява газта ( т.е. да я обръща от течно в газообразно състояние ) и под нея в мотора влиза течна газ, която е с много по-лоши запалителни качества от колкото газообразната. От там идва и смисъла да има изпарител. До сега е нямало проблем защото навън като е 30-40градуса мотора загрява доста бързо водата до тая температура и подгрява изпарителя бързо. Сега с по-ниските температури няма как да е. Сигурно и мембраните са позаминали и това допринася допълнително.

Колата и на 45 градуса да е оставена да я пече слънцето пак е същото , пак гасне.Аз смятам , че имам проблем , защото преди 3 години като сложихме газовото не гаснеше , а сега гасне.Четох нещо за регулиране на оборотите , но не съм много запознат с тези работи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Сеп 2008 00:08 
Offline
The Ultimate Driving Machine-BMW
Аватар

Регистриран на: 15 Сеп 2006 17:19
Мнения: 1761
Години: 31

Местоположение: пустинята Сахара във един оазис
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 5 пъти
iovkito написа:
PaKo написа:
То по принцип колата не трябва да се пали на газ, има определена температура при която изпарителя започва да изпарява газта ( т.е. да я обръща от течно в газообразно състояние ) и под нея в мотора влиза течна газ, която е с много по-лоши запалителни качества от колкото газообразната. От там идва и смисъла да има изпарител. До сега е нямало проблем защото навън като е 30-40градуса мотора загрява доста бързо водата до тая температура и подгрява изпарителя бързо. Сега с по-ниските температури няма как да е. Сигурно и мембраните са позаминали и това допринася допълнително.

Колата и на 45 градуса да е оставена да я пече слънцето пак е същото , пак гасне.Аз смятам , че имам проблем , защото преди 3 години като сложихме газовото не гаснеше , а сега гасне.Четох нещо за регулиране на оборотите , но не съм много запознат с тези работи.


Значи наща жигула е на газ и така гасне и кат се поддържа оборота след 5 мин примерно не гасне вече опава се.Ама може би проблема е че газовото е слагано преди 7-8 години и нормално е да е развалено вече да не е кат ново.Ама иначе кат се поддържа газта не гасне.А другата кола(опела) си е на нафта и поне там не може да се сложи газ(успокоение)

_________________
WINDOWS - а е като Тамагочи.Храниш го, чистиш му, грижиш се за него, сън не те хваща и накрая пак ..... умира.

Bergon rulz all round the world!!!

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Сеп 2008 00:14 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 14 Яну 2005 09:41
Мнения: 404
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Dr@cula написа:
iovkito написа:
PaKo написа:
То по принцип колата не трябва да се пали на газ, има определена температура при която изпарителя започва да изпарява газта ( т.е. да я обръща от течно в газообразно състояние ) и под нея в мотора влиза течна газ, която е с много по-лоши запалителни качества от колкото газообразната. От там идва и смисъла да има изпарител. До сега е нямало проблем защото навън като е 30-40градуса мотора загрява доста бързо водата до тая температура и подгрява изпарителя бързо. Сега с по-ниските температури няма как да е. Сигурно и мембраните са позаминали и това допринася допълнително.

Колата и на 45 градуса да е оставена да я пече слънцето пак е същото , пак гасне.Аз смятам , че имам проблем , защото преди 3 години като сложихме газовото не гаснеше , а сега гасне.Четох нещо за регулиране на оборотите , но не съм много запознат с тези работи.


Значи наща жигула е на газ и така гасне и кат се
поддържа оборота след 5 мин примерно не гасне вече опава се.Ама може би проблема е че газовото е слагано преди 7-8 години и нормално е да е развалено вече да не е кат ново.Ама иначе кат се поддържа газта не гасне.А другата кола(опела) си е на нафта и поне там не може да се сложи газ(успокоение)

не знам , обаче е много кофти .Аз карам колата само градско , ако превключвам на бензин после на газ и като я паркирам обратното , това означава да карам почти само на бензин.А преди си палеше на газ без да гасне и си караш.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Сеп 2008 00:20 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Кофти е и е неудобно но така трябва да се прави по принцип. Най-вероятно ще си за смяна на мембрани на изпарителя и почистване на самия изпарител. С това палене на студен мотор му се скъсява живота доста.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Сеп 2008 00:26 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 14 Яну 2005 09:41
Мнения: 404
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
PaKo написа:
Кофти е и е неудобно но така трябва да се прави по принцип. Най-вероятно ще си за смяна на мембрани на изпарителя и почистване на самия изпарител. С това палене на студен мотор му се скъсява живота доста.

баща ми миналата година смени изпарителя , пак гаснеше и 1 год не е карана.От нещо друго да е ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Сеп 2008 09:51 
Offline
The Ultimate Driving Machine-BMW
Аватар

Регистриран на: 15 Сеп 2006 17:19
Мнения: 1761
Години: 31

Местоположение: пустинята Сахара във един оазис
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 5 пъти
Сега се сетих имахме подобен проблем със жигулата само че на високите обороти прекъсваше тоест кат дойде първия баир ко си на 3та натискаш съединител с пълна газ ръгаш втора и пускаш съединителя докат е на пълна газ макар че и това не помагаше особенно и един вид просто не й стига мощността и угасва на баира.И ходихме долу до борсата дето е там срещу патото не мога да го обесня точно при един майстор(той ни е комшия даже живее през 1 блок ама забраех как се казва) е че я закарахме при него и кат извади тръбичките изкара една лопата графит(колкото и странно да ви се стори) да графит изкара защото газта и медта(нали тръбите са медни) правят някакво взаимодействие което след дълго отлагане пълни тръбите с графит и не стига газ до двигателя.Така че най-добре я закарай при човек който разбира тоест на сервиз за газови уретби и той най-добре ще ти каже какво й има .А иначе той ги чисти след като ги извади и с компресора леко пусна въздух у буф една черна пушилка графит . . . и сега както не я караме много жигулата само за из града ей тей да стои пред блока щот тука нямаме гараж а опела го държим в гаража в бабини и ей тей за пред блока 1 седмица студ,дъжд и докато се чукне леко на 1-2 оборота и си пали че и на газ . . .

_________________
WINDOWS - а е като Тамагочи.Храниш го, чистиш му, грижиш се за него, сън не те хваща и накрая пак ..... умира.

Bergon rulz all round the world!!!

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Сеп 2008 21:18 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Юни 2005 23:51
Мнения: 328
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Провери филтъра на газта! Не вярвам да се оправи от оборотите - всмисъл преди си е вървяла и без да са бутани оборотите е почнала да прави проблеми. Ако отпуснеш оборотите ще ти харчи повече и може да няма ефект.

_________________
Keep driving, let the meter run!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Ное 2008 20:52 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 01 Мар 2008 20:58
Мнения: 121
Години: 46

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
на шел газта е най-добра,те си я правят сами. а на атанасов груп е под всякаква критика.

_________________
don't fuck with me


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Ное 2008 22:40 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 29 Авг 2007 19:48
Мнения: 92
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
[quote="touareg"]на шел газта е най-добра,те си я правят сами. а на атанасов груп е под всякаква критика.[/quote
Верно бре,и аз щях да заредя там ама тъкмо я забъркваха и щях да се забавя много. :D На мен пък навсякъде ми харесва газта,пушилка съм еле като цъкна копчето на бензин,изстрелва ме и всички газеничета остават в миналото. :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Ное 2008 22:53 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 20 Яну 2008 17:30
Мнения: 85
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
lukoil do hristobotev :) tam e istinata ili kato cqlo v lukoil benzinostaniciite naidobre


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 27 Ное 2008 11:28 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 01 Мар 2008 20:58
Мнения: 121
Години: 46

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Верно бре,и аз щях да заредя там ама тъкмо я забъркваха и щях да се забавя много. :D На мен пък навсякъде ми харесва газта,пушилка съм еле като цъкна копчето на бензин,изстрелва ме и всички газеничета остават в миналото. :)


шел си правят газта в стара загора,внасят компонентите (пропан и бутан) от украйна предимно и тук ги забъркват,както ти се изрази. има зимни и летни смеси,в зависимост от съотношението пропан/бутан.

_________________
don't fuck with me


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 28 Ное 2008 23:07 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 26 Ное 2004 10:31
Мнения: 262
Години: 40

Местоположение: kadeto si poiskam
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
az pak sam nai dovolen ot OMV tam kolata mi ima nai golqm rqx i nai malak razxod .... shel mnogo lajat s kolonkata i roma petrol e dosta dobra .... ot eko vaob6te ne sam dovolen nito benzin nito gaz .... a kolata mi e golf 3 sas gazovo lovato ...

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Май 2009 17:57 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 12 Ное 2008 01:03
Мнения: 42
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Може ли профисионално мнение ,ако си сложа газов инжикцион ,какви ще бъдат предимствата и дали ще загубя от мощтноста на кола си ??????


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Май 2009 18:13 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Юни 2005 23:51
Мнения: 328
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Каква е колата?
Има голяма разлика между двете както в цената, така и в принципа на работа, затова кажи на каква кола ще го слагаш!

_________________
Keep driving, let the meter run!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Май 2009 18:20 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 18 Ное 2008 00:50
Мнения: 30
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
газожия инжекцион е много по добре за кола с пална инжекция. Защото ще имаш само ядове ако сложиш обикновенно газово ще гарми дебитомера или трабата от ваздушния филтар. И тягата на колата ти ще е минимално по слаба гарантирам ти и разхода ти от бензин на газ няма да е по висок от половин литар.Имаи на пшредвид че спират автомобилите с газови или метанови уредби от 1-юни 2010-та за това е спряно производството на коли с метанова или газова уредба от миналата зима.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Май 2009 18:52 
Offline
Объркал се
Аватар

Регистриран на: 05 Дек 2007 01:15
Мнения: 22
Години: 34

Местоположение: Santa Banana
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз съм с газов инжекцион. Вървежа и разхода са същите както на бензин.
Тя колата ти сигурно е пълна инжекция така , че това е твоя избор. Ако някой се мисли за голям майстор и ти казва, че ще я подкара с обикновен изпарител недей вярва, защото после ще те боли главата.
И ако слагаш инжекцион недей в Добрич ( Варна е градът - личен опит), все пак даваш куп пари.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Май 2009 21:12 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 12 Ное 2008 01:03
Мнения: 42
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
благодаря за мненията ,за4и колата е волво 460 1.7 пълна инжекция ,а този закон през 2010 година от тогава ли ще влиза е сила или ....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Май 2009 21:38 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Юни 2005 23:51
Мнения: 328
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Относно закона: вие как го мислите че това ще се приеме. Масово хората карат на газ и то не само в БГ ами и в Италия и др. страни.
Освен това от гледна точка за екологията газта е по екологична от бензина и дизела.
Ще се въведат по строги мерки за лицензиране на сервизите слагащи ГИ (а не както е сега повярвал си някой че е голям майстор и сам го слага), ще има задължителни прегледи с провверяване на системата.

Относно обикновенното газово: имам приятел който имаше кола с обикновенно газово, само че с емулатори и аванс процесор - нямаше никакви проблеми.

Иначе и аз съм с ГИ.

_________________
Keep driving, let the meter run!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 07 Май 2009 01:10 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2006 22:59
Мнения: 1089
Местоположение: Някъде в мечтите си...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
колко струва да се сложи газов инжекцион?
И ако тук не препоръчвате, къде във Варна да отида , за да ми сложат?

_________________
Истинското приятелство идва, когато мълчанието между двама души е приятно...





Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 07 Май 2009 11:52 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 17 Апр 2006 11:52
Мнения: 1216
Местоположение: На село при мисирите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
b3bo123 написа:
газожия инжекцион е много по добре за кола с пална инжекция. Защото ще имаш само ядове ако сложиш обикновенно газово ще гарми дебитомера или трабата от ваздушния филтар. И тягата на колата ти ще е минимално по слаба гарантирам ти и разхода ти от бензин на газ няма да е по висок от половин литар.Имаи на пшредвид че спират автомобилите с газови или метанови уредби от 1-юни 2010-та за това е спряно производството на коли с метанова или газова уредба от миналата зима.

Това с гърмежите звучи интересно. Аз карам вече една година така и още ни един гърмеж не е имало. Може и да съм случил на майстор.
Северна корона за газов инжекцион ми искаха малко над 1000 лв миналата пролет, предполагам сега е сходна цената.

_________________
Born of desire


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 07 Май 2009 17:15 
Offline
Объркал се
Аватар

Регистриран на: 05 Дек 2007 01:15
Мнения: 22
Години: 34

Местоположение: Santa Banana
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
severnakorona написа:
колко струва да се сложи газов инжекцион?
И ако тук не препоръчвате, къде във Варна да отида , за да ми сложат?



Цената е 1500 или 1600 някъде там. Сервиза се намира отстрани Военна болница, една жълта табела има Алфа-газ мисля, че се казваше. Това е номера на шефа на сервиза 0888211048/Наско, при който почти всички майстори от Добрич се учат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 07 Май 2009 18:27 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2006 22:59
Мнения: 1089
Местоположение: Някъде в мечтите си...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
nadin4o написа:
severnakorona написа:
колко струва да се сложи газов инжекцион?
И ако тук не препоръчвате, къде във Варна да отида , за да ми сложат?



Цената е 1500 или 1600 някъде там. Сервиза се намира отстрани Военна болница, една жълта табела има Алфа-газ мисля, че се казваше. Това е номера на шефа на сервиза 0888211048/Наско, при който почти всички майстори от Добрич се учат.


Благодаря!...

_________________
Истинското приятелство идва, когато мълчанието между двама души е приятно...





Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 07 Май 2009 18:59 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2004 18:06
Мнения: 150
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Здравейте,
И аз да кажа моето мнение...
Преди време и аз се чудих по същия начин но моята кола е с по-голям двигател, много маистори ми казваха ,че ще ми сложат обикновенна и ще заспи .... след 1-месечно рушкане из нета и проучване разбрах ,че ако не искам да имам проблемите на хората из форумите и тн ГИ е моя избор след това гледах кое ГИ наи-доброто на нашия пазар и открих ФОБУС който се оказаха Български ... и разбрах ,че в село Стефан Караджа има сервиз който е официален техен представител.... оказа се ,че този сервиз е бил доста популярен ,че от целия окръг идват хората там да си слагат уредбите ( понеже слагат всякакви) .. та както и да е отидох слжих си ГИ Фобус и съм адски доволен и от ГИ и от майсторите там .... всичко ми е подредено в двигателя и е на много високо ниво направено всичко включително и реглажа варви като на бензин и харчи толкова вече 1 год нямам никакви забележки ...нз дали вече има и други марки които да предлагат смяна на режима на работа на ГИ-то ... фобуса предлага 3 режима (икономичен,нормален,турбо) като предварително си посочваш кои рейим колко газ да ти впръсква .... на турбо режима си се едно с чип тунинг или нз още какво ама харчи пшовече газ ( колкото си посочил предварително)


Та савета ми е ако имаш 1000лв отиваи там и си слагаи ГИ Фобус и ще забравиш за всички проблеми ....


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 186 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов