Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 19:41

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 433 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2011 21:57 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 18 Фев 2008 22:58
Мнения: 152
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Michael написа:
на 5-тия километър къде по-точно се намира камерата?


Че там пък от кога има, не съм чул да има там, но ако има направо не ми се мисли :x

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2011 22:51 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 03 Дек 2004 23:26
Мнения: 578
Години: 37

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
На 5тия километър има камера и там ограничението е 50км. :s


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2011 03:01 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 35

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
meleaturut написа:
tih написа:
meleaturut написа:
...........


..... но срама от ебането щеше да е голям и едвали щеше да се хвалиш....

нали разбирате че ми е през чепа, колко ми вярвате, защо всички мислите, че вече като е пагон и е хванал господ за шлифера. Щели да ме ебът така и не го прочетохте тоя закон и те си имат права и задължения, не може да си правят каквото си искат.

Просто нямам думи...няма оправяне тая държава, заради ей такива индивиди ще продължат да се избиват като мухи по пътищата. Жалкото е, че има доста такива :winedrink:

_________________
Бях побеждаван и пречупван,
падах на колене, когато надеждата се изгубеше.
Дойде времето да променя себе си...

В този ден вече виждам ясно, всичко се събужда за живот,
мъчително място и съкрушена мечта, ще оставя всичко зад гърба си

Никога няма да копнея за това, което е можело да бъде,
Съжалението няма да похаби живота ми отново...
Няма да поглеждам назад, ще се боря, за да остана...



Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2011 13:22 
Offline

Регистриран на: 12 Мар 2010 23:09
Мнения: 11
Години: 12

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Предизвикахте и моя интерес,къде е тая прословута камера на 5-ти километър.Че то ако има там аз трябваше да имам 350 акта за година. :D :D :D

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Авг 2011 18:57 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2009 15:00
Мнения: 124
Години: 36

Местоположение: в матрицата
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
прочети и помисли http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=566275 не ме караи и закон за убида на полицаи да ти вадя всички сме били герои ама ти се изкара направо че си спрял до патрулката и си им искал докоментите за проверка
п.п. нищо лично мое си мнение някво там

_________________
Ford Sierra fan club Bulgaria

fordsierra-bg.com
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
1-Москвич 412 1.5 75 к.с. 2-Ауди 90 2.0 5 цилиндара 115 к.с. 3-0пел Вектра 2.0 16V 150 к.с. 4-Форд Сиера (МНОГО МОЩНА)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Авг 2011 21:12 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 11 Апр 2004 01:39
Мнения: 116
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
докато има на пътя селяни които с 10-20 годишна кола която е 115-200 коня карат като ненормални и имат искривена представа че хората ги виждат като газари а те смешници в дърти ръждясали щаиги .Докато има такива хора които мислят като селяни няма да има нормална държава а за пътища да не говорим.

_________________
Who is NEXT ???


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Авг 2011 23:42 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2009 15:00
Мнения: 124
Години: 36

Местоположение: в матрицата
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Zlatin88 написа:
докато има на пътя селяни които с 10-20 годишна кола която е 115-200 коня карат като ненормални и имат искривена представа че хората ги виждат като газари а те смешници в дърти ръждясали щаиги .Докато има такива хора които мислят като селяни няма да има нормална държава а за пътища да не говорим.

съгласен със теб колега даже да си призная карам наистина 20 годишен обор и се мисля за оборотен като карам като ненормален с тоя пак казвам обор които си мисля че варви но все си мисля че неможеш да кажеш на някого как да се излага за селяните не съм съгласен щот тука аиде нали да не е цял добрич ама по голямата част от добричлиите са от селата няма селяни или граждани има хора с погрешно мислене

_________________
Ford Sierra fan club Bulgaria

fordsierra-bg.com
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
1-Москвич 412 1.5 75 к.с. 2-Ауди 90 2.0 5 цилиндара 115 к.с. 3-0пел Вектра 2.0 16V 150 к.с. 4-Форд Сиера (МНОГО МОЩНА)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2011 18:20 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 11 Апр 2004 01:39
Мнения: 116
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Bat_Zoro написа:
Zlatin88 написа:
докато има на пътя селяни които с 10-20 годишна кола която е 115-200 коня карат като ненормални и имат искривена представа че хората ги виждат като газари а те смешници в дърти ръждясали щаиги .Докато има такива хора които мислят като селяни няма да има нормална държава а за пътища да не говорим.

съгласен със теб колега даже да си призная карам наистина 20 годишен обор и се мисля за оборотен като карам като ненормален с тоя пак казвам обор които си мисля че варви но все си мисля че неможеш да кажеш на някого как да се излага за селяните не съм съгласен щот тука аиде нали да не е цял добрич ама по голямата част от добричлиите са от селата няма селяни или граждани има хора с погрешно мислене

Много си прав израза е много погрешен извинявам се за това тази дума много се ползва в преносен смисъл и е погрешно.
Проблема не е в 20 годишната кола и 40 да е нищо не пречи всеки кара каквото си иска а и ние българите не сме богат народ и да имаш пари не си длъжен да ги харчиш за коли но масово се надценяват възможностите на колите неговоря за хората който бързат а за хората който дивеят по пътя.Но докато се убиват хора на пътя и се дават присъди по 3-5 години и от тях се лежат 1-2 години така ще е и аз не спазвам законите но гледам поне да съм близо до тях.

_________________
Who is NEXT ???


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2011 18:54 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2009 15:00
Мнения: 124
Години: 36

Местоположение: в матрицата
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
"ту райд шотгън" *

отключваш колата, отваряш вратата и я изчакваш да седне като гледаш като затваряш вратата да не й притиснеш крака... или здраво стъпил с двата крака на земята ви се срещат погледите когато грациозно (или не толкова грациозно) се мята зад тебе на мотора и те прегръща отзад.

жената която ще возиш.

която съзнателно или несъзнателно си поверява живота в твоите ръце, умение, късмет и всичко останало което те пази на пътя. и едновремено с това нищо не може да направи срещу нещата които могат да те убият на пътя - липсата ти на умение, липсата на късмет, самозабравата която извира от младоста и чувството за неуязвимост.

тя е човека които в момента в които ти позволи да я возиш ти подарява най-скъпото си и типично по женски най-вероятно и не го осъзнава. и от тебе зависи дали ще оцениш подаръка или ще я прегръщаш край пътя докато ти умира в ръцете защото си си мислил че се случват 3 неща едновремено а те са били 10 и убягналите 7 са следвали законите на физиката а не на младоста. господ вижда всичко. но не се меси. и не слуша когато виеш като бито куче защото си смъртен и като такъв когато се срещнеш със смърта и тя не избере тебе - болката е точно толкова страшна. и след много години - когато ужким всичко е свършило - боли пак толкова. и искаш да се събудиш, но кашата от твоя и не-твоя кръв по ръцете, лицето и дрехите ви няма как да измиеш. нито ужаса от това че си даваш сметка че при цялата ти мъжественост, себеотрицание, адреналин и всичко друго което ти идва на талази в момента няма какво да направиш и времето не работи за тебе и това не е филм.

затова следващия път когато тя седне до тебе в колата или те прегърне отзад на мотора - оцени какво ти се предлага и го оцени като мъж - а не като пикльо които е на път по най-страшния начин да намери себе си.



пс. *шотгън - "чифте" - "to ride shotgun" - да се возиш до шофьора - идва от едно време когато файтоните из дивия запад за яздили с кочиаш и с охрана (с чифте) до него на капрата.

свалено от бмв форума

нека не бъдем егоисти и със здраве чао от мен

_________________
Ford Sierra fan club Bulgaria

fordsierra-bg.com
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
1-Москвич 412 1.5 75 к.с. 2-Ауди 90 2.0 5 цилиндара 115 к.с. 3-0пел Вектра 2.0 16V 150 к.с. 4-Форд Сиера (МНОГО МОЩНА)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2011 19:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 14 Дек 2006 00:53
Мнения: 14
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Еми аз пък съм от най-тъпите българи дето са безсмъртни или поне за такива се мислят не моя да разбера що трябва да му се хиля на тоя полицай за да се държи с мене нормално, ае много им здраве на фуражките те ще си клечат в храстите аз ще си остана прост и жиота ще си продължава.

_________________
колкото и да съм луд мога още


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2011 19:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 14 Дек 2006 00:53
Мнения: 14
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
аз в гробищата място нямам все още и не ми трябва преди няколко месеца загубих бивша съученичка в катастрофа заради недъгаф шофЬор така че falco тва за мястото в гробищата беше неуместно всички един ден ще отидем там така или иначе. сами се сетете за разликата да живееш като мишкаи да се чудиш какво ли щеше да стане ако го бях направил или да се пребиеш като куче и да си кажеш хаа и тоя път съм цял...

_________________
колкото и да съм луд мога още


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 01 Дек 2011 17:14 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2005 04:35
Мнения: 640
Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
batista написа:
meleaturut написа:
tih написа:
meleaturut написа:
...........


..... но срама от ебането щеше да е голям и едвали щеше да се хвалиш....

нали разбирате че ми е през чепа, колко ми вярвате, защо всички мислите, че вече като е пагон и е хванал господ за шлифера. Щели да ме ебът така и не го прочетохте тоя закон и те си имат права и задължения, не може да си правят каквото си искат.

Просто нямам думи...няма оправяне тая държава, заради ей такива индивиди ще продължат да се избиват като мухи по пътищата. Жалкото е, че има доста такива :winedrink:

Аз бих му запазил от сега едно място на гробищата, докато е по евтинко. А и той човека толкоз акъл има ся. Не може всички да сме умни :D

_________________
Всяко малко гущерче желае да стане голям крокодил, но не всяко умее добре да плува ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 01 Дек 2011 17:27 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2005 04:35
Мнения: 640
Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
meleaturut написа:
tih написа:
meleaturut написа:
...........


..... но срама от ебането щеше да е голям и едвали щеше да се хвалиш....

нали разбирате че ми е през чепа, колко ми вярвате, защо всички мислите, че вече като е пагон и е хванал господ за шлифера. Щели да ме ебът така и не го прочетохте тоя закон и те си имат права и задължения, не може да си правят каквото си искат.

Пич, тя идеята е на тъпия българин да му се набие в акъла, че и той първо трябва да спазва тея закони и чак тогаз ако направиш някое дребно нарушение може да ти пуснат аванта полицаите. Както се държиш с тях, така и те с тебе. Дълбоко се съмнявам че всички още от ставането сутрин или засъпването им на смяна вадят пиличките и си наточват зъбките за рушвети и заяжданки. Повярвай такива са единици в полицията, щото стадо без мърша няма. И аз като съм бил с приятели в техните коли са ни спирали, че и веднъж 3 пъти ни спряха и като ни видяха да се смеем са шашнаха. Ама като им обяснихме че техните колеги са ни спрели 2 пъти вече и си ни пуснаха след една справка по станцията. Спокойно можеха да се заядат за каквото си поискат, ама не го направиха. Подхода и държанието са важни, а не да са хвалиш тука че си направил нещо "героично". Я в Гърция или Германия напсувай полицай да видим колко ше са хвалиш и с какво най вече. :D

_________________
Всяко малко гущерче желае да стане голям крокодил, но не всяко умее добре да плува ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 433 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов