Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 19 Апр 2024 06:23

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 433 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2007 22:13 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 04 Окт 2005 19:13
Мнения: 1523
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
неска слагахме зимни на опелчето

_________________
Цитат:
добрич се намира ж района на добруджа.(на 50км от гр.Варна)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2007 22:44 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 31 Авг 2005 20:43
Мнения: 21
Местоположение: HAWAII
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Всичко зависи от гледната точка
http://www.dadrl.hit.bg/

_________________
Изображение[/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2007 23:23 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 14 Фев 2005 23:16
Мнения: 436
Местоположение: Dobrich-Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Много добро проучване, нека наивните съфорумци прочетат добре, щото това не са измислени данни . . .
Лично за мен през деня наистина имам по малка видимост ако насрещно движещото се МПС е със включени светлини, отколкото ако не е включило светлини . . .
А по темата за гумите, 80 и повече процента дори от колите в БГ са над 10 годишни дърти кошници, и си мисля че това какви гуми носят им е най малкия проблем за сигурността

_________________
Ши бачкаш ли, ши учиш ли?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 00:16 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 22 Яну 2005 22:02
Мнения: 568
Години: 35

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
am moita e nad 10 god ama otdelix 600 leva za gymi takache po dobre da si sigoren otkolkoto v nqkoi dyrvo


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 00:28 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Има хора дето и 1000лв за гуми да дадат ще си останат опасни за околните :O_o: Плюс това преценката кога да си сменят гумите би трябвало да е на самия водач. Ако зимата е като миналата примерно си е баси подигравката да караш с зимни гуми, та то им се е*ава майката отвсякъде.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 00:34 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 08 Мар 2004 13:58
Мнения: 1074
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
PaKo написа:
Има хора дето и 1000лв за гуми да дадат ще си останат опасни за околните :O_o: Плюс това преценката кога да си сменят гумите би трябвало да е на самия водач. Ако зимата е като миналата примерно си е баси подигравката да караш с зимни гуми, та то им се е*ава майката отвсякъде.

да но все пак свойствата на лятната гума при по ниските темпрератури се губят в сравнение с тия на зимната но да миналата зима не беше много подходяща за хасал зимни гуми тя беше за такива всесезони


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 00:36 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2004 13:07
Мнения: 1287
Години: 41

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
oktaviqn написа:
Всичко зависи от гледната точка
http://www.dadrl.hit.bg/


Интересен сайт. Мерси. Мен наистина ме дразни светлината на насреща идващите автомобили. Вечер се примиряваш, няма как, но денем е безумно.

Между другото, някой може ли да ми даде линк към официален сайт на институция, в която се посочва, че слагането на зимни гуми е задължилтелно.

_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една ябълка.
Ако двамата имаме по една идея или информация и ги разменим, всеки ще има по две!


Interview with Dali :)
Change the way you see disability...!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 03:56 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Сеп 2006 02:36
Мнения: 449
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
tih написа:
///S14.addict написа:
Велко е прав, но тука форумджиите нали са по от полицаите и над всички закони и са винаги по запознати и информирани от когото и да било!
500лв. примерно казано, зависи от много неща колко пари, ще даде човек за зимни гуми, тарикатите слагат само две зимни от пред/от зад в зависимост с какво предаване е колата, но това е поредната селяния (няма да го нарека безпаричие), защото като сложиш само две зимни гуми, все едно нищо не си направил. Карал съм семейната каручка по тоя начин и гумите помагат до тогава, когато колата се движи направо и то не с висока скорост. Дойде ли време за завой е жалка гледка!
В крайна сметка всичко опира наистина до финансите, но защо нападате, човека? Като толкова трудно се изкарват парите, как тоя човек си е позволил да си купи кола и как след като толкова трудно се изкарват пари и държавата ни е смотана не си е направил една сметка този човек, че като си купува кола, тая кола трябва да се поддържа, да се сервизира?
Българска работа! Виновен ти е винаги другия. Сега полицаите са виновни, че стягат положението заради лумпени като повечето от вас дето само се тежкареят в тия коли, а всъщност немогат да ги карат :funny post: :638


Лазаре, принципно си прав, но на практика не, значи от опит ти го казвам, че когато си "там" парите които изкарваш ти стигат до такава степен, че поне да не се чудиш как да си плащаш сметките, да живееш нормално, да пестиш и да си позволяваш гъделчета разни, пък били те и малки, това е дори при положение, че работата ти не е от най-добре платените, та значи в тая ситуация е много трудно да разбереш що тия смотаняци българите се циганеят за 500лв. за зимни гуми, но при положение, че болшинството работят за 300-400лв. как да отделят 500лв. за хубави зимни гуми, при положение, че те едвам свързват двата края. Да, има и компромисен вариант с по-евтини гуми, но пак трудно ще слезеш под 350лв., има вариант и за втора ръка, но там вече всеки сам си носи отговорност. Значи, много е лесно да кажеш това е селско онова е селско, но те уверявам, че всеки иска да си сложи зимни гуми, че и хубави дори, но просто хората нямат пари! Ти знаеш как съм си купил колата, ако бях работил в БГ, дали щях да си купя, едвали, поне не такава. Та я кажи ти сега, направи си една проста сметка, ако някой ден и ти се върнеш тука и почнеш да работиш за 400лв. примерно и нямаш спестени пари, как от 400лв. заплата ти ще дадеш 500лв. или дори 400лв. за гуми, уверявам те че пак ще прибегнеш до "селския" вариант със само 2 зимни гуми, който пак е по-добър от колкото само със летни гуми.

ПС: я кажи кои са тия лумпени, които се тежкареят в "тия" коли?

_________________
Mark Ronson feat. Daniel Merriweather - Stop Me


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 14:16 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 08 Мар 2004 13:58
Мнения: 1074
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
костана бе много отворените нали не беше задължително да сме със зими гъми бе аиде слушайте новините и ще видите че полицайте почват да проверяват и глобата е 50лв и отнемат точни не казаха колко но казаха че отнемат


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 14:34 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 11 Дек 2004 03:46
Мнения: 485
Местоположение: Добрич
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
велко, да не те прекърша като те видя!

_________________
Кучетата лаят - Голфът си върви!

http://www.vbox7.com/play:5aec15aa


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 14:44 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 14 Фев 2005 23:16
Мнения: 436
Местоположение: Dobrich-Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
За щастие нема такъв закон все още . . .
Дори и да проверяват, може би ще съветват да се сменят гумите, но не и да глобяват.
Покажете ми го в закона за да го повярвам

_________________
Ши бачкаш ли, ши учиш ли?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 14:48 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 02 Окт 2004 20:39
Мнения: 975
Години: 36

Местоположение: в гаража :)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
1 седмица ще има само предупреждения, Пепо ако не се лъжа това е наредба която после ще бъде от менена, сякаш така беше миналата година

_________________
NOKIA E51 black steel + 2 Gb
RULES ARE MADE TO BE BROKEN
PaKo написа:
Направете ни духовна чекия


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 15:02 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 08 Мар 2004 13:58
Мнения: 1074
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
tih написа:
велко, да не те прекърша като те видя!

добре бе нямаш проблем после вадим медицинското и е готова работата даже ще мина после да почерпя


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 15:05 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 14 Фев 2005 23:16
Мнения: 436
Местоположение: Dobrich-Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
До момента няма нито наредба, нито анекс към закона за движение по пътищата.
Уж изискването сега е през лятото минимален грайфер 1,6мм, а през зимата 4 мм, та според великите умове от КАТ, зимна гума е тази, която има 4мм грайфер.
Аз 4мм ги имам и на летните си, така че да не ма барат :good mornig:

_________________
Ши бачкаш ли, ши учиш ли?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 17:26 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 30 Яну 2004 00:56
Мнения: 410
Години: 35

Местоположение: TX
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
мойте зимните имат шипове как да ги сложа :clap:
имат 4мм гаранция ама шиповете.. тряя ги вадя ;)

_________________
POWER OF DREAMS


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 18:49 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Да използвам темата и да попитам ... какви зимни гуми да си купя? Размера е 195/65/15 и повече от 500 лева за 4 гуми не ми се дават ... Корморан засега за най-ефтини дет намерих, а най на далвера сякаш, като цена/качество са Нокиан за 115 лв, но продавача каза, че не били хубави за нашите условия, щото напоследък липсва сняг през зимата и т.н.
Та ... ?

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 18:54 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Сеп 2006 02:36
Мнения: 449
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DiFFF написа:
До момента няма нито наредба, нито анекс към закона за движение по пътищата.
Уж изискването сега е през лятото минимален грайфер 1,6мм, а през зимата 4 мм, та според великите умове от КАТ, зимна гума е тази, която има 4мм грайфер.
Аз 4мм ги имам и на летните си, така че да не ма барат :good mornig:


Голям си паун пич, по тъпо мнение няма просто. Само неможах да разбера ти това сериозно ли го написа или... ??? Щото ако е сериозно тряаа си много бос!

_________________
Mark Ronson feat. Daniel Merriweather - Stop Me


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 18:58 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Сеп 2006 02:36
Мнения: 449
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
k написа:
Да използвам темата и да попитам ... какви зимни гуми да си купя? Размера е 195/65/15 и повече от 500 лева за 4 гуми не ми се дават ... Корморан засега за най-ефтини дет намерих, а най на далвера сякаш, като цена/качество са Нокиан за 115 лв, но продавача каза, че не били хубави за нашите условия, щото напоследък липсва сняг през зимата и т.н.
Та ... ?


И на мен ми предстои сега купуването на тоя размер и аз търся! Тук за тия пари които си споменал могат да се купят по добри гуми като Barum, Kumho, Falken и подобри. Незнам в България как е положението, ще съм ти благодарен, ако кажеш нещо повече какво се предлага на пазара и за какви пари и какви отстъпки правят при закупуването на 4бр. комплект!
Тук има разни оферти, Dunlop SP Winter Sport M3, която е няква ненормална гума просто за 56 Евро, а за 60 се намират Goodyear и Bridgestone, Pirelli, Continental които са вече едни от най добрите гуми!
А в България 120лв. за Lassa, нещо....
Aз от тук ще пазарувам, само изчаквам още малко http://reifendirekt.de/Winterreifen.html . Пътните разноски се поемат, не им мислиш! Ако имаш някой познат в Германия който пътува редовно или който ще се връща скоро, направо поръчвай ;)!

_________________
Mark Ronson feat. Daniel Merriweather - Stop Me


Последна промяна ///S14.addict на 01 Ное 2007 19:06, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 18:59 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 14 Фев 2005 23:16
Мнения: 436
Местоположение: Dobrich-Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Големия каун си ти братле, чел ли си закона изобщо?!? Закона не разграничава зимна - лятна гума, там само две думи се споменават - "Гума" и "Грайфер"
Лятото проверяват за минимален 1,6 мм грайфер, а зимата проверяват за 4мм?? Кое не разбра, пауне?

_________________
Ши бачкаш ли, ши учиш ли?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 19:11 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Сеп 2006 02:36
Мнения: 449
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DiFFF написа:
Големия каун си ти братле, чел ли си закона изобщо?!? Закона не разграничава зимна - лятна гума, там само две думи се споменават - "Гума" и "Грайфер"
Лятото проверяват за минимален 1,6 мм грайфер, а зимата проверяват за 4мм?? Кое не разбра, пауне?


Ей пърхут, ами може би наистина е трябвало да го предвидят хората, че може да има такива олигофрени като теб!
Ще ти задам два въпроса, Зимата с какви гуми се кара, Лятото с какви гуми се кара?

_________________
Mark Ronson feat. Daniel Merriweather - Stop Me


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 19:19 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
///S14.addict написа:
k написа:
.......

Незнам в България как е положението, ще съм ти благодарен, ако кажеш нещо повече какво се предлага на пазара и за какви пари и какви отстъпки правят при закупуването на 4бр. комплект!

Lassa - 110-120
Kormoran - 98
Debica - 104
Nokian - 114
Michelin - 142
Vredestein - 145
Регенерат - 85
Днес това видях, като цени, а за отстъпки незнам


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 19:49 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Юни 2005 23:51
Мнения: 328
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Тая вечер имаше патрулка на Първомайска в посока Балик. Май спираха всичко наред - точно за тези проверки!

_________________
Keep driving, let the meter run!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 20:06 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 14 Фев 2005 23:16
Мнения: 436
Местоположение: Dobrich-Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
///S14.addict написа:
Ей пърхут, ами може би наистина е трябвало да го предвидят хората, че може да има такива олигофрени като теб!
Ще ти задам два въпроса, Зимата с какви гуми се кара, Лятото с какви гуми се кара?


Абе цървул, ти май нещо не схвана че обяснявам закона, не моето мнение! Откъде толкова голямо самочувствие бе МОЙ, успокой се, кво си почнал да обиждаш без причина? Познавам коя гума е зимна и коя не е, ако това се опитваш по много тъп начин да ме попиташ. Що така се опитваш да се държиш надменно незнам.... комплекси явно :bored:

_________________
Ши бачкаш ли, ши учиш ли?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 21:18 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 08 Мар 2004 13:58
Мнения: 1074
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DiFFF написа:
///S14.addict написа:
Ей пърхут, ами може би наистина е трябвало да го предвидят хората, че може да има такива олигофрени като теб!
Ще ти задам два въпроса, Зимата с какви гуми се кара, Лятото с какви гуми се кара?


Абе цървул, ти май нещо не схвана че обяснявам закона, не моето мнение! Откъде толкова голямо самочувствие бе МОЙ, успокой се, кво си почнал да обиждаш без причина? Познавам коя гума е зимна и коя не е, ако това се опитваш по много тъп начин да ме попиташ. Що така се опитваш да се държиш надменно незнам.... комплекси явно :bored:

Не си личи по постовете който написа до сега че разпознаваш зимна от лятна гума.Вие всичките тука сте едни разбирачи ама кво да ти говоря ама ади кво са ядосвам и аз.Аиде радвай че познаваш гумите и тов е


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 21:24 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 02 Окт 2004 20:39
Мнения: 975
Години: 36

Местоположение: в гаража :)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
браа Велко ама ти си се изкара един разбирач, нищо че си на колко 15 направи ли ? аз поне не се обаждам щото аз пари несъм давал, баща ми изкара и взе гуми и в такъв случай аз нямам право на претенции с какви гуми карам.

_________________
NOKIA E51 black steel + 2 Gb
RULES ARE MADE TO BE BROKEN
PaKo написа:
Направете ни духовна чекия


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 21:34 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 14 Фев 2005 23:16
Мнения: 436
Местоположение: Dobrich-Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
.......изискването сега е през лятото минимален грайфер 1,6мм, а през зимата 4 мм, та според великите умове от КАТ, зимна гума е тази, която има 4мм грайфер. .......
Много сте ми забавни, налага се явно да си цитирам мнението, за да се вгледате пак, по основно в червения цвят....
Така съм го написал, щото според КАТ, излиза че ако имаш 4мм грайфер на гумата си готов за зимата, което си е поредната тъпотия от униформените !!!
щом сте решили че това е мое мнение, ок вярвайте си :) . . .

_________________
Ши бачкаш ли, ши учиш ли?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 22:15 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 08 Мар 2004 13:58
Мнения: 1074
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
The Transporter написа:
браа Велко ама ти си се изкара един разбирач, нищо че си на колко 15 направи ли ? аз поне не се обаждам щото аз пари несъм давал, баща ми изкара и взе гуми и в такъв случай аз нямам право на претенции с какви гуми карам.

абе аз 15 имам затова не се притесняваи и не твърдя че съм най-големият разбирач


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2007 23:11 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 22 Яну 2005 22:02
Мнения: 568
Години: 35

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DiFFF написа:
Цитат:
.......изискването сега е през лятото минимален грайфер 1,6мм, а през зимата 4 мм, та според великите умове от КАТ, зимна гума е тази, която има 4мм грайфер. .......
Много сте ми забавни, налага се явно да си цитирам мнението, за да се вгледате пак, по основно в червения цвят....
Така съм го написал, щото според КАТ, излиза че ако имаш 4мм грайфер на гумата си готов за зимата, което си е поредната тъпотия от униформените !!!
щом сте решили че това е мое мнение, ок вярвайте си :) . . .


dneska po radioto gi spomenavaxa i kazaxa che zimata e zadaljitelno zimna i e dopostimo 4 mm graifer..i che 1 sedmica samo shte predoprejdavat.

K moita gyma e kontenental 144 leva q zemax s ddc ama mi izlezi na 115 shtoto moq shef bachka s ddc i taka inache sa hybavi ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Ное 2007 01:26 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 11 Дек 2004 03:46
Мнения: 485
Местоположение: Добрич
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Оффф топик: за всички, които незнаят, Велко е едно дебело, квартално момченце, което е далече от шофьорска книжка, което се "учи" от кварталните батковци, изключвам мене, щот няма на кво да го науча, същото лапе си няма и хабер от работа и как се изкарват пари, само яде :bang:

_________________
Кучетата лаят - Голфът си върви!

http://www.vbox7.com/play:5aec15aa


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Ное 2007 01:46 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 08 Мар 2004 13:58
Мнения: 1074
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
tih написа:
Оффф топик: за всички, които незнаят, Велко е едно дебело, квартално момченце, което е далече от шофьорска книжка, което се "учи" от кварталните батковци, изключвам мене, щот няма на кво да го науча, същото лапе си няма и хабер от работа и как се изкарват пари, само яде :bang:

аз ще правя квото си иксам и ще се уча от когото искам и да ти кажа от този от когото се уча има доста какво да науча защото знае доста повече от тебе и за едно нещо си прав че нищо не знаеш.И за разлика от тебе аз се уча и когато дойде времето да взема книжда ще знам доста повече от тебе както си 20 и кусур години.Аиде сега със здравеи си лягай че ти е късничко вече


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 433 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов