Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Апр 2024 10:01

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1910 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 64  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2010 21:13 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 18 Фев 2008 17:21
Мнения: 932
Години: 33

Местоположение: тук, там, някъде или просто навсякъде
Благодарил: 18 пъти
Получил благодарност: 9 пъти
Астролета задно гърне ли няма или така ми се стори? :P Иначе яка стойка има :)

_________________
БЪЛГАРИО, ЗА ТЕБЕ ТЕ УМРЯХА, ЕДНА БЕ ТИ ДОСТОЙНА ЗАРАД ТЯХ, И ТЕ ЗА ТЕБ ДОСТОЙНИ, МАЙКО, БЯХА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2010 21:55 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 10:20
Мнения: 207
Години: 36

Местоположение: Неизвестно!!!
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
От кога се каня една неделя да дойда и аз да позяпам малко ама на,все на работа се падам...... :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2010 01:40 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Астрата има гърне - в багажника е ]:)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2010 10:29 
Offline
Администратор
Администратор
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2009 16:18
Мнения: 1352
Години: 35

Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 58 пъти
Абе тоя белия голф 324234234+++ коня, и тва ауди закво не се пускат ве.... уш много бягат, а гледам само вървят като минават от там :D

Поне шоу да праят щом имат такива коли.... Бахти скучните гонки дето имаме...

_________________
Докато има будали, ще има и тарикати!
Искаш ли да получиш умен отговор,питай умно.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2010 10:40 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 15 Дек 2006 11:38
Мнения: 365
Години: 35

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
на тошко с аудито му падна гърнето на булеварда..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2010 19:39 
Offline

Регистриран на: 10 Яну 2010 12:24
Мнения: 3
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
PROTOTYPE написа:
Абе тоя белия голф 324234234+++ коня, и тва ауди закво не се пускат ве.... уш много бягат, а гледам само вървят като минават от там :D

Поне шоу да праят щом имат такива коли.... Бахти скучните гонки дето имаме...


ей приятел мисля че дори и да се пускаме с тошко ти никога няма да разбереш разбираш ли? точно заради такива като вас в нашия град няма как да видите нищо интересно,а само семкаджии.откаде и кои каза че голфа ми бил ....... коня?кои от вас беше там кои видя и така нататък. аз като незнам нещо не го коментирам а вие от мохата правите слон (не визирам изцело теб).мисля че ме разбираш правилно. ако съм обидил някои ,да ми приеме извинението.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2010 20:23 
Offline
Администратор
Администратор
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2009 16:18
Мнения: 1352
Години: 35

Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 58 пъти
16vturbo написа:
PROTOTYPE написа:
Абе тоя белия голф 324234234+++ коня, и тва ауди закво не се пускат ве.... уш много бягат, а гледам само вървят като минават от там :D

Поне шоу да праят щом имат такива коли.... Бахти скучните гонки дето имаме...


ей приятел мисля че дори и да се пускаме с тошко ти никога няма да разбереш разбираш ли? точно заради такива като вас в нашия град няма как да видите нищо интересно,а само семкаджии.откаде и кои каза че голфа ми бил ....... коня?кои от вас беше там кои видя и така нататък. аз като незнам нещо не го коментирам а вие от мохата правите слон (не визирам изцело теб).мисля че ме разбираш правилно. ако съм обидил някои ,да ми приеме извинението.


Първо искам да кажа, че оценявам факта, че си се регистрирал специално в нашия форум, да напишеш това....

И що няма да видя, тайно ли се пускате, нали много го хвалят голфа, покажи да видим кво може, пък и не да не го надуваш на 100%, изяш там 4-5 коли да се накефят момчетата. ШОУ ТРЯБВА ДА СТАВА!!!...
Казваш семкаджии, еми добре бе пич, не всеки разполага с твойте пари, които си дал за тази кола, затова отиват хората, да видят нещо по-така, разбираш ли... Аз съм сигурен че от тия всичките хора които ходят там, 80% от тях ако имаха нужните пари, нямаше да са просто семкаджии, разбираш ли. Пак ти казвам, не всеки разполага с нужните пари, не че отива там шото обича семки. Откъде и кой какво казал за голфа ти, ..... ми ддз, вече не помня, но се чуват разни работи, и знаеш как е като мине през 10-20 усти...

Надявам се и ти ме разбра правилно...

_________________
Докато има будали, ще има и тарикати!
Искаш ли да получиш умен отговор,питай умно.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2010 00:31 
Offline

Регистриран на: 10 Яну 2010 12:24
Мнения: 3
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Добре де, на какво отгоре ги има тия коне? Дай да чуем... или само ще говорим?[/quote]


xaxax mahata kato ne ti se vqrva iskarai tvoita kola koqto se obzalagam che ne e poveche ot 90 kc.. namirash kola koqto e 350 kc+++ slagash 500leva i se provejda gonkata.nqmakakvo da se spori kolata e nastroivana pri Nasko v varna merena e pri Kelesha tka che samy mojesh da se smeesh kolata e nadyvana na 2 bara ..i konete sa na lice ...kolata v momenta ne se kara na 2 bara kolata e merena v heed auto tka che spri s glypaviqt smqx....nqma smisal da sporim vsichko si e na lice


davai banketa ti ...:) davai na todor audito i da pravqt gonka ...:) nqma kakvo da sporim tyk nqma kakvo da chuvash choveka zatova ne se pyska ili da pishe po forumi ..shtoto aitakiva semkadjii se sreshtat ..sigorno i na Mitko Golf 2 kata nqma 300kc m ? hahah aide s zdrawe si ostanete i si cheshete klaawiatyrite ot men tolkova ...

дори и не те познавам, комшия ли си ми или какавто и да е? искам само да те попитам, от кога те назначих да ми станеш мениджар че ми се губи някаде това нещо. и все пак ти благодаря че и аз разбрах колко коня ми е колата


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2010 01:45 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Според мене само и единствено трябва да се напише следното - браво за голфа, върви много добре. Тея коне, магарета и тн ги оставете за диното да ги прецени.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2010 04:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2010 03:58
Мнения: 3
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
здравеите и от мен... гледам голяма забава пада тук..викам да се впусна и аз .. :) :P не хабете толкова злоба е хора :) които квото има да си го кара с здраве и да се радва ... мн грозно става когато "" разбира4и " си отворят устите ... не 4е аз мн ги 4увам ама си мал4а 8) малък град сме няма смисал от подобни измишлиотини от рода на 1000 коня ... 444 коня ... ии т.н. правете си кефа кои как го усеща и тва е... мога само да ви (y) успех ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2010 10:15 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 03 Мар 2005 20:10
Мнения: 267
Години: 35

Местоположение: в гълъбарника
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
За Голфа и Аудито просто мога да кажа евала, дори и да не се пускат, то това стига да се появат и да стане шоуто, щом толкова напирате вземете вашите коли , и се пускайте, щом искате шоу... Всеки отговаря за себе си , дали ще се пустне или не, това е лично решение. айде от мен здраве. ;)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2010 11:07 
Offline
Администратор
Администратор
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2009 16:18
Мнения: 1352
Години: 35

Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 58 пъти
Blo0D 1n d3viL написа:
За Голфа и Аудито просто мога да кажа евала, дори и да не се пускат, то това стига да се появат и да стане шоуто, щом толкова напирате вземете вашите коли , и се пускайте, щом искате шоу... Всеки отговаря за себе си , дали ще се пустне или не, това е лично решение. айде от мен здраве. ;)


Аз лично как да се пускам с пасат 1.8 моно инжекция бе брат (въпреки, че съм го пускал няколко пъти)? Стига глупости, ако имах кола, нямаше да я спра вярвай ми.... Същото се отнася и за доста голяма част от другите (да де говоря за моята компания, вярно е че има и доста истински семкаджии) :)

_________________
Докато има будали, ще има и тарикати!
Искаш ли да получиш умен отговор,питай умно.
Изображение


Последна промяна cooliovato на 09 Ное 2010 11:22, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2010 11:12 
Offline
Администратор
Администратор
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2009 16:18
Мнения: 1352
Години: 35

Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 58 пъти
16vturbo написа:
PROTOTYPE написа:
Добре де, на какво отгоре ги има тия коне? Дай да чуем... или само ще говорим?



feno написа:
xaxax mahata kato ne ti se vqrva iskarai tvoita kola koqto se obzalagam che ne e poveche ot 90 kc.. namirash kola koqto e 350 kc+++ slagash 500leva i se provejda gonkata.nqmakakvo da se spori kolata e nastroivana pri Nasko v varna merena e pri Kelesha tka che samy mojesh da se smeesh kolata e nadyvana na 2 bara ..i konete sa na lice ...kolata v momenta ne se kara na 2 bara kolata e merena v heed auto tka che spri s glypaviqt smqx....nqma smisal da sporim vsichko si e na lice


davai banketa ti ...:) davai na todor audito i da pravqt gonka ...:) nqma kakvo da sporim tyk nqma kakvo da chuvash choveka zatova ne se pyska ili da pishe po forumi ..shtoto aitakiva semkadjii se sreshtat ..sigorno i na Mitko Golf 2 kata nqma 300kc m ? hahah aide s zdrawe si ostanete i si cheshete klaawiatyrite ot men tolkova ...


дори и не те познавам, комшия ли си ми или какавто и да е? искам само да те попитам, от кога те назначих да ми станеш мениджар че ми се губи някаде това нещо. и все пак ти благодаря че и аз разбрах колко коня ми е колата


А.... радвам се, че видя и този пост...сега мисля, че почна да разбираш от къде съм чул че колата ти е ..... коня.
Само немога да разбера как, хора които дори не те познават ореждат гонки с твоята кола, че и 500лв искат за гонка. Мале мале... мисля че семкаджиите почнаха да излизат на лице (tooth)
Та feno, дай сега човека е тука, уточни се с него, за коне и пари, да знаем ква кола да търсим, и да ги мятаме хаха, ще ме уморите тука, честно...

_________________
Докато има будали, ще има и тарикати!
Искаш ли да получиш умен отговор,питай умно.
Изображение


Последна промяна cooliovato на 09 Ное 2010 11:29, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2010 11:15 
Offline
Наблюдател
Аватар

Регистриран на: 05 Юни 2008 14:07
Мнения: 41
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
хя не е ко ти пука е брат кои с каква кола е пускаи се да става шоу други ще видят и те ще се пускат тои моя голф като 75 коня да не варви много ама се пусках неделя с Форда там тои ма би 1 пат и аз него 1 пат и толкова аз да става шоу не че за пари нещо :):)

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2010 11:20 
Offline
Администратор
Администратор
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2009 16:18
Мнения: 1352
Години: 35

Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 58 пъти
p_ionee_r написа:
хя не е ко ти пука е брат кои с каква кола е пускаи се да става шоу други ще видят и те ще се пускат тои моя голф като 75 коня да не варви много ама се пусках неделя с Форда там тои ма би 1 пат и аз него 1 пат и толкова аз да става шоу не че за пари нещо :):)


Попринцип не му пука каква е колата, пускал съм се в доста нереални гонки за шоуто, но все пак трябва да има някакъв баланс между колите за да стане някаква гонка. А то все едни и същи коли се пускат. Както казах, когато видя, че има смисъл се пускам... не си го спестявам :)

_________________
Докато има будали, ще има и тарикати!
Искаш ли да получиш умен отговор,питай умно.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2010 16:08 
Offline
Наблюдател
Аватар

Регистриран на: 05 Юни 2008 14:07
Мнения: 41
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
е да е аз са пускам с коли до 115 коня сякжи няма значение какви са ся немоа са пускам с ГОлфа белия или аудито те по 300 коня тои ще ми напраи 5 тира растояние :Д :D

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2010 19:42 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 22 Яну 2005 22:02
Мнения: 568
Години: 35

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
PROTOTYPE написа:
16vturbo написа:
PROTOTYPE написа:
Добре де, на какво отгоре ги има тия коне? Дай да чуем... или само ще говорим?



feno написа:
xaxax mahata kato ne ti se vqrva iskarai tvoita kola koqto se obzalagam che ne e poveche ot 90 kc.. namirash kola koqto e 350 kc+++ slagash 500leva i se provejda gonkata.nqmakakvo da se spori kolata e nastroivana pri Nasko v varna merena e pri Kelesha tka che samy mojesh da se smeesh kolata e nadyvana na 2 bara ..i konete sa na lice ...kolata v momenta ne se kara na 2 bara kolata e merena v heed auto tka che spri s glypaviqt smqx....nqma smisal da sporim vsichko si e na lice


davai banketa ti ...:) davai na todor audito i da pravqt gonka ...:) nqma kakvo da sporim tyk nqma kakvo da chuvash choveka zatova ne se pyska ili da pishe po forumi ..shtoto aitakiva semkadjii se sreshtat ..sigorno i na Mitko Golf 2 kata nqma 300kc m ? hahah aide s zdrawe si ostanete i si cheshete klaawiatyrite ot men tolkova ...


дори и не те познавам, комшия ли си ми или какавто и да е? искам само да те попитам, от кога те назначих да ми станеш мениджар че ми се губи някаде това нещо. и все пак ти благодаря че и аз разбрах колко коня ми е колата


А.... радвам се, че видя и този пост...сега мисля, че почна да разбираш от къде съм чул че колата ти е ..... коня.
Само немога да разбера как, хора които дори не те познават ореждат гонки с твоята кола, че и 500лв искат за гонка. Мале мале... мисля че семкаджиите почнаха да излизат на лице (tooth)
Та feno, дай сега човека е тука, уточни се с него, за коне и пари, да знаем ква кола да търсим, и да ги мятаме хаха, ще ме уморите тука, честно...




s nego nqma kakvo da se ogovqrqm digam si tela i my zvanq i se razbirame semkadjiq sam bil ai trai si tam che pochvash da draznish s mneniqta si ..na teb nqma kakvo da ti obesnqvam ..ti oshte sig si s kolelo


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2010 10:20 
Offline
Администратор
Администратор
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2009 16:18
Мнения: 1352
Години: 35

Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 58 пъти
С колело 450++ коня обаче (tooth) (tooth) (tooth)

_________________
Докато има будали, ще има и тарикати!
Искаш ли да получиш умен отговор,питай умно.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2010 12:32 
Offline
Наблюдател
Аватар

Регистриран на: 05 Юни 2008 14:07
Мнения: 41
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ха ха защо спорите за глупости колко гил голфа колко било аудито колкото толкова завиждате ли нз секи 4ул някви работи бил 200 коня другия ти луд лиси 300 коня е др как ве 350 + е тои 4овека сиг стои и са смеи отсрани колкото толкова са ко значение имат пари праят си ги само те си знаят колко коня са вии ве4е залагате пари мари говорете си на кои колко коня му е колата зако обсъждате на др колите :) :)

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2010 13:27 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 18 Фев 2008 17:21
Мнения: 932
Години: 33

Местоположение: тук, там, някъде или просто навсякъде
Благодарил: 18 пъти
Получил благодарност: 9 пъти
:good post:

_________________
БЪЛГАРИО, ЗА ТЕБЕ ТЕ УМРЯХА, ЕДНА БЕ ТИ ДОСТОЙНА ЗАРАД ТЯХ, И ТЕ ЗА ТЕБ ДОСТОЙНИ, МАЙКО, БЯХА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2010 17:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2010 03:58
Мнения: 3
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
аи варви им обесняваи ... (rofl)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2010 20:34 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 22 Яну 2005 22:02
Мнения: 568
Години: 35

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
audi a4 написа:
аи варви им обесняваи ... (rofl)



ko sa smeish bre toshe ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2010 00:28 
Offline

Регистриран на: 10 Яну 2010 12:24
Мнения: 3
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
FENO и все пак няма ли да се представиш кои си???


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2010 01:10 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 01 Дек 2005 17:31
Мнения: 890
Местоположение: Добротица
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
хм колко интересно станало в тоя форум ;)

_________________
Faster and Faster Until the Thrill of Speed Overcome the Fear of Death


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2010 15:43 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 18 Фев 2008 17:21
Мнения: 932
Години: 33

Местоположение: тук, там, някъде или просто навсякъде
Благодарил: 18 пъти
Получил благодарност: 9 пъти
Днеска хубави гонки станаха!

_________________
БЪЛГАРИО, ЗА ТЕБЕ ТЕ УМРЯХА, ЕДНА БЕ ТИ ДОСТОЙНА ЗАРАД ТЯХ, И ТЕ ЗА ТЕБ ДОСТОЙНИ, МАЙКО, БЯХА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2010 11:39 
Offline
Администратор
Администратор
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2009 16:18
Мнения: 1352
Години: 35

Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 58 пъти
Fatal Bazooka написа:
Днеска хубави гонки станаха!


Имаше интересни моменти, но бат ти Иван полицая (дето подгони нагоре bmw-то) пак развали всичко.... (tooth)
Пък другите от кат, кат викат .... ай махайте се, отивайте да пиете кафе. (finger)
Бахти хората, защо ни развалят кефа немога да разбера.

_________________
Докато има будали, ще има и тарикати!
Искаш ли да получиш умен отговор,питай умно.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2010 14:21 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 18 Фев 2008 17:21
Мнения: 932
Години: 33

Местоположение: тук, там, някъде или просто навсякъде
Благодарил: 18 пъти
Получил благодарност: 9 пъти
Xaxaxa той натам ли хукна оня с патрулката :D 75 кончета под капака на Опела не знам къде ще хванат бавареца (mm) Иначе беше наистина добро, Уно-то ми е интересно какво има под задния капак и колко кончета е :)

_________________
БЪЛГАРИО, ЗА ТЕБЕ ТЕ УМРЯХА, ЕДНА БЕ ТИ ДОСТОЙНА ЗАРАД ТЯХ, И ТЕ ЗА ТЕБ ДОСТОЙНИ, МАЙКО, БЯХА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2010 14:27 
Offline
Администратор
Администратор
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2009 16:18
Мнения: 1352
Години: 35

Благодарил: 19 пъти
Получил благодарност: 58 пъти
Fatal Bazooka написа:
Xaxaxa той натам ли хукна оня с патрулката :D 75 кончета под капака на Опела не знам къде ще хванат бавареца (mm) Иначе беше наистина добро, Уно-то ми е интересно какво има под задния капак и колко кончета е :)


Е теоритично неможе да го хване, но трябва да си много голям мазохист да бягаш от патрулка, пък и той им подаде сигнал да спрът. Въпреки, че ме съмнява да им е направил нещо, Ванко е пекан тип, после даже идваха в сервиза да махат един теглич... супер много им се смяхме кви са майстори :D

Уното да, интересно нещо ще стане, стига да се завърши де... мен по интересно ми беше, оня с митсубишито с 2-та ауспуха, дето мяза на супер бегачка... а маздата направо го разтреля хяхяххя...

_________________
Докато има будали, ще има и тарикати!
Искаш ли да получиш умен отговор,питай умно.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2010 14:29 
Offline
Търсач
Аватар

Регистриран на: 26 Дек 2007 20:45
Мнения: 59
Благодарил: 3 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Fatal Bazooka написа:
Xaxaxa той натам ли хукна оня с патрулката :D 75 кончета под капака на Опела не знам къде ще хванат бавареца (mm) Иначе беше наистина добро, Уно-то ми е интересно какво има под задния капак и колко кончета е :)


На Уното мотора е от Фиат Крома 2.0 Турбо леко подобрен видимо около 200 коня е Уното :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2010 14:53 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 18 Фев 2008 17:21
Мнения: 932
Години: 33

Местоположение: тук, там, някъде или просто навсякъде
Благодарил: 18 пъти
Получил благодарност: 9 пъти
Значи Мицубиши е червения дзвер. Май само на външен вид са го докарали, аз лично не можах да разгадая каква е колата. Маздата обаче наистина го уби хахаха А тя дали е с обикновен двигател знае ли някой?

_________________
БЪЛГАРИО, ЗА ТЕБЕ ТЕ УМРЯХА, ЕДНА БЕ ТИ ДОСТОЙНА ЗАРАД ТЯХ, И ТЕ ЗА ТЕБ ДОСТОЙНИ, МАЙКО, БЯХА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1910 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 64  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов