Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 27 Апр 2024 23:59

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1910 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 64  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2005 19:31 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ti si znae6 rabotata!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2005 21:44 
Offline
Търсач

Регистриран на: 20 Юни 2004 10:01
Мнения: 63
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Oba4e v Dobrich nqma mnogo tuningovani koli.Ima ne ka4estveni,a ka4estvenite sa mn rqdko sre6tani.Tuka ima mn selski tuningi

_________________
Chanko.Patrona.E.Nai.Qkata.Kasa.Ot.M-a-f-i-a.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2005 21:48 
90% са селски туниг. Даже и някои които ги мислите за як тунинг всъщност са селски!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2005 22:12 
Offline
Търсач

Регистриран на: 20 Юни 2004 10:01
Мнения: 63
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Po4ti si4ki sa evtini selski:)Na ivo ma kefi na hondata

_________________
Chanko.Patrona.E.Nai.Qkata.Kasa.Ot.M-a-f-i-a.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2005 22:27 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Selski tuning? That'z Cool!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2005 23:34 
Значи само дето Honda Civic червената има най-красивия и скъп оптичен тунинг! Значи другите има едно Вишнаво Fiat Tipo с черни лепенки отстрани всичко е боклук! Незнам поне в момента не се сещам за друг автомобил, а има един цигански Opel Cadett От тия Капките само че седан-че Черен на цвят има много зверски тунинг с голямо Крило отзад само че е със слабо двигателче 1.3 ебаси!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2005 16:37 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Mi kak nqma da ima. To i az da imah takowa foto na pypa na Dobrich i az 6tqh da imam Honda, ama kat nqmam .........


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2005 17:43 
Offline
Търсач

Регистриран на: 20 Юни 2004 10:01
Мнения: 63
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
edno Golf4e 3-ka vidqh s varnenska registraciq s razduvki leti djanti mn qko kapaka mu kat na Bmw na obratno sa otvarq sas tiq gotinite 6tipki nz dali se se6tate.S Remus4e.tuning pragove i spoileri naprao kusa s mn qka maska ot predi aye Divo ot sqkade.Sedalki volan,pedali si4ko tip top

_________________
Chanko.Patrona.E.Nai.Qkata.Kasa.Ot.M-a-f-i-a.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2005 14:55 
Тоз Голф го знам! 150 коня 2.0 16V GTi нищо особено! Той е на един Каварналия. Падна от една Вишнава Вектра на едно хюмненце от Добротица! Незнам дали за тоя става въпрос, ако има кристални ксенонови стопове отпред и отзад е ТОЙ!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2005 19:04 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Здравейте,Фенове :wave: Прочетох всички теми за коли във форума и да ви кажа честно,малко са хората,които знаят за какво става дума!
Не искам да обидя никой, но много от твърденията са меко казано неверни.
1.Аз съм този,когото Владо дърпа от Шумен,за което съм му много благодарен!Реното ми не е сиво,а е черно,и не е 9 а е 5GTturbo със заводски кит-кар,и още куп други неща,които съм му правил аз!
2.За да се прави тунинг на един двигател,не е достатъчно само едно турбо!Трябва да се променят много параметри,да се смени горивната апаратура,запелителната уредба,скор. кутия,силово предаване и т.н. и т.н.
3.Според мен смисълът на тунинга е сам да си правиш колата,а не да я вземеш от някъде!
4.Защо говорите само за немски автомобили?Има и италиански,френски,шведски и мн.др.!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2005 19:28 
А ко праиш бе фен! ЕЕЕЕ Ами съжелявам че съм пуснал грешен слух. Това е защото с Красъо рано тръгнахме и после някой спомена, че Реното си фърлело водите... абе няма значение. Изрод ари стегна ли го Рендето, че имаш конкуренция Ивчо Хомоса с черното BMW си купи и той Reno 5 GTTurbo! Със същия двигател. И много интересно веднъж бях седнал с Красъо в Бялото на Ботев и ти дойде там и дето се оплака за тез Гарнитури! Иво и той така. Много ги духало! Ари стягай машинката и тази неделя така яко е тръгнало Да се мятаме на летището. Красъо и той сега прай една Тойота MR2 смятай!
Абе да те питам той Владо май ни метна за едни дискове ама нали с тебе имаше един пич който снима с Камера емчи няма ли да можеш да изкрънкаш 1-2 диска за мене и Красъо! И за някой друг фен!?? :joy:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2005 19:53 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Отдавна съм го направил!Сега работя заедно с Красьо /в момента съм в болнични/и съм в течение със всичко!За Реното трябват реисингови гарнитути-метални -марка"Payne" или"Reynz"-за много пари!
Аз попромених малко и охлаждането/слабото място на този модел ДВГ/ и засега няма проблем!
Записа от Шумен е още на диг.касета,но ще се постарая до няколко дни да го има на DVD!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2005 20:25 
Ееее БРАВО!!! Да бе ти тогава спомена са тия Racing гарнитури, но сигурен ли си гарация каква. Щом казваш. Красъо ми беше споменал, че си работил в Кипър със Светъо и колата не е била карана извесно време! Мене ако питаш доста неща трябва да смениш да си стегнеш добре една диагностика и т.н. да отидеш в София там поне има много магазини даже и Аз сега нали карам един Въшлив Сеат черен много е вероятно тука до някой друг месец да го продам. Аз я продавам от зимата ама имаме познат който има автокъща и каза, че зимата е Мъртъв сезон много малко вероятно било да я продадем тогава, но пролетта живот и здраве ще има нещо от сорта 150 коня! И съм приказвал с доста хора вече и доста познати си създадох по София и Варна и ще се правят доста Ъпгрейди. Вярно лека по лека, защото нямам много пари и не съм от тия дето имат! Емчи затуй викам ще се ходи до София скоро и може да се метме с Красъо ако приятелката му го пусне ;) да отидем до София за някой магазинчета!
Хе надали ти е до мен ама аз да предложа!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2005 20:50 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
I az da kaja za twa det go pisa danny 4e malko sa horata koito razbirat ot koli. Ami az ne sym ot tqh. Priznawam si 4e znam samo kak se kara i tolkoz 4e daje i twa ne mi se otdawa mnoo mnoo ama se staraq i wlagam wsi4ko ot sebe si. To az i kato pi6a za nqkoi kola nai-mnoo da q obsyjdam na wyn6en wid i tolkoz. Awe kotui .......... wajnoto e laf da staa.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2005 21:08 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Гарнитурата ми е донесена лично от Германия!Всичко ,за което говориш ф вече направено!А пък за София съм винаги готов!
Разгледайwww.maxdrive.hit.bg
www.tuning.start.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2005 21:22 
АА да той аверчи poli! МAX DRIVE е негов с онова Пежо 106. Значи пич точно с това момче приказвах за пипане по двигателя! Момчето ми каза така за тия работи които искам аз 1370 лева с монтажа с всичко!!!
А това включва /всичко оригинално от чужбина/:
Чип /което ще е последно за слагане/
Спортен филтър
Обработка на Главата
Спортно гърне
Значи за това кажи речи лека полека ще имам възможност, защото както казах съм бедно момченце и нямам много пари.
Писахме си за валове, но много солено ще ми дойде. Аз мисля да взимам някоя 2.0 16V и с тях двата вала единия ми идва едно 400 и няколко лева плюс това поръчан от Гърция за по-ефтино. Значи смятай че от другаде 500 кинта не ми мърдат и те два вала мале леле!
Абе незнам ще видим уж събирам някакви прави ама може и чак догодина да ги направя тия работи, защото може да си дам сичките пари за колата! Това от MAXDrive пи Поли риказвах и с хора от Варна че ми е по-близко, но май там няма да е мн. качествено за автомобила. Там ще бъде външния тунинг! Приказвах с хора от Tsunami Tuning, ProSpeed ала бала ама май MAX Drive ми допадна най-добре! Успехи по твоята колица може да звънна на Красъо да пием по кафе и да се запознаем, защото ние сме си говорили ама не се познаваме!;)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2005 21:50 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
Аз мисля да взимам някоя 2.0 16V

Kwa kola misli6 da si zema6? Asrta GSi??? Edwa li sym poznal tyi 4e kaji te ako ob4a6 i ako ne e taina

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2005 22:04 
kokiboki написа:
/////ALPINA написа:
Аз мисля да взимам някоя 2.0 16V

Kwa kola misli6 da si zema6? Asrta GSi??? Edwa li sym poznal tyi 4e kaji te ako ob4a6 i ako ne e taina


Амиии пич то вече толкова мъдрене че ме заболя главата! Еми понеже съм ограничен в парите ще взема нещо по ефтино!
Първо за BMW си мислех После за Opel Vectra... Абе незнам незнам!
Може и да е Astra и Golf /но II защото III ми са адски грозни!/, може Calibra, Seat Ibiza /но следващия модел/. Абе все тая не ме интересува вече. Ще наблегна на BMW, Calibra, Golf, Seat, но за каквото имам пари. Всичките си вървят сега всяка си има косури! Наблегнал съм на Немските машини, защото няма пари за Honda или някой други по вървежни. За Reno, Pegeout незнам. Може и Pegeout 306 /защото то най-много ми харесва/... Абе все тая. Аз пак да се радвам че майка ми е пекана и се нави да я разкараме тая кобилка 1.2 ебаси въшката! Майка ми се е зарибила нещо за Calibra ама ще видим! Пък и така като се замисля досега не съм виждал гнила Calibra по калници и др... докато другите мале леле!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2005 22:10 
Offline
Търсач

Регистриран на: 20 Юни 2004 10:01
Мнения: 63
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Prodava sa edna Calibra 2.0 16 v 170 konq mai.Ama toi mangal.Pak mangalite ne pezqt.inu4e bila mn qka s leti djanti i dobar van6en vid

_________________
Chanko.Patrona.E.Nai.Qkata.Kasa.Ot.M-a-f-i-a.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2005 22:11 
Аз ще си я вкарам ВНОС от цигаНЕН НИЩА!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2005 22:21 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Adin awer mi razprawq skoro za edna Astra GSi. Edin q zel za ne6to ot porqdyka na 2000 Euro ot Holandiq mai i super mnoo wyrwqla nqkwa. Ama bila s podobren dwigatel ne6to. Probwali na drag taz Astra i onowa srebristoto E46 Coupe i astrata qko go skysala. Awe golqma reklama be6e. to twa mom4e det mi razprawqi to ima astra i be6e mnoo dowolen

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2005 15:14 
Offline
Търсач

Регистриран на: 20 Юни 2004 10:01
Мнения: 63
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
To vnos e nai qko.6tot edin pat vdi6a li Bulgarski vazduh si ebalo mamata
;))

_________________
Chanko.Patrona.E.Nai.Qkata.Kasa.Ot.M-a-f-i-a.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2005 18:23 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Извинявайте,че се бавя с отговорите,но вкъщи сме трима на едноPC :anger: Някои от нещата ,за които говориш,могат да се направят и тук за по-малко пари!Ще говорим повече като се видим.
За кафето-СУПЕР!!!Цяла седмица не съм излизал от нас-бронхит!
Само кажи за утре час и място-ТАМ СЪМ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2005 18:30 
Ами или утре или в Неделя таман ако е хубаво времето после направо на летището! Но по-верочтно да е в Неделя, защото тая вечер съм нощна и съм на работа!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2005 18:49 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
O.K.!Само кажи кога ти е удобно -за мен няма проблем!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2005 18:51 
ЕЕЕЕ Супер пич си. И аз съм свободен през деня само имам малко нощи смени да искарам, но аз не спа щом е за такива работи. А ти колата оправи ли я или не си още. Тества ли я как е с тая гарнитурка проблеми правело ли е!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2005 20:36 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Оправена е от 1 месец и досега не ми е правила никакви проблеми.Дори предната неделя щяхме да ходим в Шумен с Баницата,но то пък заваля сняг и нестана!Само в събота вечерта повозих малко Петьо/Баницата/,колкото да го подразня :anger:
Ще трябва да отидем заедно на летището,щот не го знам къде е!
Аз по принцип не ходя много по такива неща, та затова!
По ме кефи да заяждам из града разни гъзета с лъскави талиги,дет си мислят,че кой знае колко им вървят колите.Най-голямата ми"победа"е срещуBMW740 с Варненски номер.От светофара на стоматологияра до светофара на КАТ-разлика поне 30м.!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2005 08:47 
danny написа:
Оправена е от 1 месец и досега не ми е правила никакви проблеми.Дори предната неделя щяхме да ходим в Шумен с Баницата,но то пък заваля сняг и нестана!Само в събота вечерта повозих малко Петьо/Баницата/,колкото да го подразня :anger:
Ще трябва да отидем заедно на летището,щот не го знам къде е!
Аз по принцип не ходя много по такива неща, та затова!
По ме кефи да заяждам из града разни гъзета с лъскави талиги,дет си мислят,че кой знае колко им вървят колите.Най-голямата ми"победа"е срещуBMW740 с Варненски номер.От светофара на стоматологияра до светофара на КАТ-разлика поне 30м.!


ХЕХЕХЕХЕХЕХЕЕХХЕ добре бе!!! Аз пък щях да ходя сам в Шумен, защото Красъо няма кола, а приятелката му ме мрази и не го пуска с мене... колко жалко и както и да дори да беше хубаво времето пак нямаше да има, защото ги отмениха! Полицията ги надушила от рано и ги спекли. Значи За летището нали ти казвам в Неделя ще накарам Красъо да излезем да пием кафе и той сигурно ти знае телефона, ще ти се обади! В най-лошия случай ако приятелката му не го пусне кажи си телефона без кафенце аз се казвам Лазар ще ти се обадя ще те чакаме някъде и ще отидем заедно /пък там може да ми кажеш подробности за тунинг на двигателя/, защото вече от друго място се влиза в летището и малко затънтено! Викаш не си идвал на летището мога да ти кажа, че ще се надъхаш много! Само като видиш пространството и откачаш!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2005 17:50 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Що те мрази,бе?Щот обръща повече внимание на колата си и на приятелите си?Ако е така трябва тя да се замисли малко :confused2:
Приятелки мноооооогоооооо,ама коли за сладки приказки никой не дава!
Когато решите нещо се обадете-0898 856835


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2005 18:35 
danny написа:
Що те мрази,бе?Щот обръща повече внимание на колата си и на приятелите си?Ако е така трябва тя да се замисли малко :confused2:
Приятелки мноооооогоооооо,ама коли за сладки приказки никой не дава!
Когато решите нещо се обадете-0898 856835


Добре! Хехехехехех Ами има нещо такова. Ревнува го от мене смятай. Значи пич днеска се чухме за да няма излишли уговаряния или разговори по телефони се разбрахме 10 часа на спирката на Ботев срешу бялото барче! Ако е хубаво сремето. Ако случайно не видиш този пост ще ти се обадим!


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1910 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 64  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов