Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 18 Апр 2024 17:14

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 109 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Дек 2007 00:58 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Юни 2005 23:51
Мнения: 328
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
k написа:
Вчера, към 17:30 минавах през тез глупости дет са до центъра и цирка беше голям. Една жена стоя да чака 4-5 коли сигурно да я пуснат да пресече обаче хората минават през бабуните и продължават и никой не я пуска. Дойде моя ред да минавам и аз спрях, щото сфетофара пред мен светеше червено. Жената мина до средата на пътя и пак чака някой да я пусне ама ядец. И общи линии стана така, че нито жената успя да си пресече спокойно, нито колите минават оттам нормално, където се губи и елия смисъл от тез простотии дет ги сложеха ама ... да сме модерни

Наистина е много тъпо. Тъй като всички минават на първа (супер бавно), не може да се изниже колоната за да пресекат пешеходците. Наистина им се губи до някъде смисъла. Няма да има ударени но и пешеходците ще почнат да пресичат другаде!

_________________
Keep driving, let the meter run!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Дек 2007 01:06 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 30 Яну 2004 00:56
Мнения: 410
Години: 35

Местоположение: TX
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
аве борислав може да няям книжка от 5години като тебе ама като има хора на пътеката ги пускам за разлика от доста хора.. така че не ми давай примери за блъснати хора и така нататъка щот има някой педали дето карат като изтървани и хич не ги интерва за другите важното е там колата да не пада под 100 и газ гумите свирят и тем подобни цигании и да ти кажа ше минавам както си искам през бабунките не си ти човека който ще ми наливаш акъл как да минавам.. осещай са малко нз на къв са праиш на голям ли кво ама просто излагации... написъл сим че вечерта сим карал късно става това не по обяд както обикновено виждам а за бабунките те са просто да се привлече вниманието пак може да се блъсне пешеходец пак може да стане катастрофа просто са да привлекът малко вниманието...

_________________
POWER OF DREAMS


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Дек 2007 01:51 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 02 Окт 2004 20:39
Мнения: 975
Години: 36

Местоположение: в гаража :)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
hiteck написа:
На приказки всеки е примерен водач,но на пътия вече е различно.

мдааааа

Бай Тъ Вей: на първомайска има вече 1 2 изкъртени топки :)

_________________
NOKIA E51 black steel + 2 Gb
RULES ARE MADE TO BE BROKEN
PaKo написа:
Направете ни духовна чекия


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Дек 2007 12:24 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Сеп 2005 22:26
Мнения: 207
Местоположение: Добрич каунти
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
RS4 написа:
borislav82 написа:
тренирайте-------- те хората ги слагат заради такива като вас.ГОЛЕМИТЕ ШОФЬОРИ с 2 дена стаж и вече сме най-добрите а??????
даже много хубаво са направели ама е трябвало да сложат още 2реда топки тогава ще ви вида къде ще заобикаляте пък може и да дам идеята на компетентните лица

борко нещо много примерен водач го даваш


че аз винаги съм бил.А колкото до бабуните не са за заостряне на вниманието а принудително да НИ(в това число и мен) накарат да шофираме малко по нормално щото всичките сме диви селяни относно шофьорлъка


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Дек 2007 12:28 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Сеп 2005 22:26
Мнения: 207
Местоположение: Добрич каунти
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
TEHKO написа:
аве борислав може да няям книжка от 5години като тебе ама като има хора на пътеката ги пускам за разлика от доста хора.. така че не ми давай примери за блъснати хора и така нататъка щот има някой педали дето карат като изтървани и хич не ги интерва за другите важното е там колата да не пада под 100 и газ гумите свирят и тем подобни цигании и да ти кажа ше минавам както си искам през бабунките не си ти човека който ще ми наливаш акъл как да минавам.. осещай са малко нз на къв са праиш на голям ли кво ама просто излагации... написъл сим че вечерта сим карал късно става това не по обяд както обикновено виждам а за бабунките те са просто да се привлече вниманието пак може да се блъсне пешеходец пак може да стане катастрофа просто са да привлекът малко вниманието...

не е там въпроса от колко време имаш книжка важното е какво има човек в главата си.И моляте без заяждания


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Дек 2007 12:45 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Сеп 2005 22:26
Мнения: 207
Местоположение: Добрич каунти
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
абе те хората се мъчеха и по други начини но нямаше успех нали слагаха едни светофари за пешеходци--да имаше ефект някакъв?Иначе и на мен са ми гадни бабуните но много убийства станаха напоследък заради висока скорост и безразсъдно шофиране поне това е моето виждане незнам за вас всеки си е различен.Винаги ще има ЗА и ПРОТИВ бабуните


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Дек 2007 13:27 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 30 Яну 2004 00:56
Мнения: 410
Години: 35

Местоположение: TX
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
вместо да бяха давали пари за светофара и са забуните там да бяха сложили един надлес и да им е мирна главата

_________________
POWER OF DREAMS


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Дек 2007 13:28 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Сеп 2005 22:26
Мнения: 207
Местоположение: Добрич каунти
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
TEHKO написа:
вместо да бяха давали пари за светофара и са забуните там да бяха сложили един надлес и да им е мирна главата


за това съм много съгласен макар че пешеходците 30% пак ще минават по пътя.До БЧК до пазара има подлез ама кой го ползва всичките като овце през пътя.Просто нямаме култура


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Дек 2007 16:42 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 01 Фев 2004 16:12
Мнения: 329
Местоположение: горе...на черешата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Че нямаме култура, това е ясно. Вярно, че на българина акъла му не идва от самосебе си, но не е тва начина в случая. Първо, че пешеходците изобщо не трябва да минават оттам, а през подлеза, като се има впредвид че това е главната пътна артерия в Добрич. Много по-лесно щеше да е просто подлеза да се почисти и да се постави осветление, както и ограждения на тротоара. Давам пример с Цариградско шосе в София и подлеза на Плиска. Там ограничението е 80 км/ч, има си мантинела по средата и НИКОЙ не си позволява да пресича шосето. Тук идва момента и с пешеходците, защото съм се убедил, че не само шофьорите нямат култура. Предполагам, че и да се оправи подлеза пак ще има такива, които ще пресичат като говеда по булеварда (пример: Подлеза на Градската градина).
В крайна сметка решението е да се сложат камери и да почнат да пращат актове по домовете, както стана с пътя през Аксаково. Там всички пъплят с 50. В началото си мислих, че камерите са прекалено големи и всички ги виждат, та няма смисъл от тях, но за случая в Дч са идеални - знаеш че има камери и си караш бавно, иначе глоба. А ако успоредно с това се оправи и подлеза, ефекта ще е изключителен


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Дек 2007 16:49 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Юни 2005 23:51
Мнения: 328
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
:good post: :clap:

_________________
Keep driving, let the meter run!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Дек 2007 18:04 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 14 Фев 2005 23:16
Мнения: 436
Местоположение: Dobrich-Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Някой има ли инфо дали в друга европейска държава има такова нещо като легнали полицаи?!?!? :O_o:

Колкото до Борислав... на мен ми е ясно че такова нещо като съвсем примерен шофьор няма... Като ти гледам аватара, предполагам имаш Мотор, само не ми почвай да ми разправяш сега че караш пистов мотор из Добрич винаги с ДО 50км МАХ :bored:
Тъпото е че това беше възможно най селското решение по проблема ... гумени топчета на чисто нов трилентов булевард :bang:

_________________
Ши бачкаш ли, ши учиш ли?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Дек 2007 18:13 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 04 Окт 2005 19:13
Мнения: 1523
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DiFFF написа:
Някой има ли инфо дали в друга европейска държава има такова нещо като легнали полицаи?!?!? :O_o:

Колкото до Борислав... на мен ми е ясно че такова нещо като съвсем примерен шофьор няма... Като ти гледам аватара, предполагам имаш Мотор, само не ми почвай да ми разправяш сега че караш пистов мотор из Добрич винаги с ДО 50км МАХ :bored:
Тъпото е че това беше възможно най селското решение по проблема ... гумени топчета на чисто нов трилентов булевард :bang:
:good post: Мене ми приличат се едно една крава минала и минирала асвалта.

_________________
Цитат:
добрич се намира ж района на добруджа.(на 50км от гр.Варна)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Дек 2007 13:04 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Сеп 2005 22:26
Мнения: 207
Местоположение: Добрич каунти
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DiFFF написа:
Някой има ли инфо дали в друга европейска държава има такова нещо като легнали полицаи?!?!? :O_o:

Колкото до Борислав... на мен ми е ясно че такова нещо като съвсем примерен шофьор няма... Като ти гледам аватара, предполагам имаш Мотор, само не ми почвай да ми разправяш сега че караш пистов мотор из Добрич винаги с ДО 50км МАХ :bored:
Тъпото е че това беше възможно най селското решение по проблема ... гумени топчета на чисто нов трилентов булевард :bang:

не нямам мотор но за останалото си прав


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Дек 2007 15:01 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 30 Яну 2004 00:56
Мнения: 410
Години: 35

Местоположение: TX
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
а вече няма ли на няколко кръстовища камери които не следят околните работи а пътя? смисъл да не се минава на червено-главно?

_________________
POWER OF DREAMS


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2007 01:03 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
terlikaa написа:
В крайна сметка решението е да се сложат камери и да почнат да пращат актове по домовете, както стана с пътя през Аксаково. Там всички пъплят с 50. В началото си мислих, че камерите са прекалено големи и всички ги виждат, та няма смисъл от тях

Тези камери са сложени с друга цел предполагам. По света камерите с радар имат и светкавица и са разположени доста по-ниско. Когато минеш с превишена скорост радара задейства камерата, тя святка и ти прави снимка и се вижда дори и кой кара. С тези камери на тази височина тва не може да стане според мен. Вечер как ще те хване тази камера като ти светят фаровете срещу нея, няма как да стане сякаш

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2007 02:19 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2004 13:07
Мнения: 1287
Години: 41

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
k написа:
terlikaa написа:
В крайна сметка решението е да се сложат камери и да почнат да пращат актове по домовете, както стана с пътя през Аксаково. Там всички пъплят с 50. В началото си мислих, че камерите са прекалено големи и всички ги виждат, та няма смисъл от тях

Тези камери са сложени с друга цел предполагам. По света камерите с радар имат и светкавица и са разположени доста по-ниско. Когато минеш с превишена скорост радара задейства камерата, тя святка и ти прави снимка и се вижда дори и кой кара. С тези камери на тази височина тва не може да стане според мен. Вечер как ще те хване тази камера като ти светят фаровете срещу нея, няма как да стане сякаш

А те може нашите полицаи да не го знаят това :)

_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една ябълка.
Ако двамата имаме по една идея или информация и ги разменим, всеки ще има по две!


Interview with Dali :)
Change the way you see disability...!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2007 02:24 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 30 Яну 2004 00:56
Мнения: 410
Години: 35

Местоположение: TX
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
е чак пък толкова :) трябва да се благодарим че няма камери още защото едвали сички като се престрояват дават мигач.. спират на стоп минават на червено и такиз.. и са силят най -малкото :) книжката ще бъде валидна 5дена и актове глоби снимки фишове лудница :)

_________________
POWER OF DREAMS


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2007 02:41 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 14 Фев 2005 23:16
Мнения: 436
Местоположение: Dobrich-Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
За камерите съм съгласен, нека да ги има, все пак това си е цивилизован начин... ама тез топаци ... Голем СМЕЕЕХ :bored:
Най малкото че камерите ловят само тея дето нарушават закона, а през топчетата всеки минава, дори и примерните шофьори (най добре да сложат топчета с радар, и ако караш с над 50 да набъбват от асфалта, ако си с до 50 да се скриват) :funny post:

_________________
Ши бачкаш ли, ши учиш ли?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2007 03:13 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 17 Апр 2006 11:52
Мнения: 1216
Местоположение: На село при мисирите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DiFFF написа:
Някой има ли инфо дали в друга европейска държава има такова нещо като легнали полицаи?!?!? :O_o:

Колкото до Борислав... на мен ми е ясно че такова нещо като съвсем примерен шофьор няма... Като ти гледам аватара, предполагам имаш Мотор, само не ми почвай да ми разправяш сега че караш пистов мотор из Добрич винаги с ДО 50км МАХ :bored:
Тъпото е че това беше възможно най селското решение по проблема ... гумени топчета на чисто нов трилентов булевард :bang:
В Германия има нещо подобно на тези "топчета" , но съм виждал май само на кръстовища със "СТОП" , и то малко играе роля и на маркировка :)
По принцип са по ниски от нашите и не друса твърде много като минаваш през тях.И в Румъния май имаше....

_________________
Born of desire


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2007 03:24 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 18 Фев 2005 19:15
Мнения: 1566
Години: 34

Местоположение: всеиздирвано
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Малее,ама те навсякъде сложили бе !!!
Преди малко главата ми щеше да се откачи....как не се завъртях на булеварда - незнам...на фантазия овладях колата :scared:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2007 14:15 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 14 Фев 2005 23:16
Мнения: 436
Местоположение: Dobrich-Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Дааа, струва ми се че зимата сега като накапе поледицата и ще има кръв и сополи. Най вече от по рязко настъпване на спирачката преди препятствията с цел да се намали, което обаче на лед не върви много :bye: :omg:

_________________
Ши бачкаш ли, ши учиш ли?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2007 14:46 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 30 Яну 2004 00:56
Мнения: 410
Години: 35

Местоположение: TX
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
то снежната покривка ще се дигне и топчетата ще останат под снега ще са скове и чао чао топчета :) ама то пак бавно ше са кара че мантинелата дебела и висока :)

_________________
POWER OF DREAMS


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2007 16:06 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 17 Сеп 2004 22:17
Мнения: 1559
Години: 35

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
заради тея че забравих да че ги има завъртях колата в средата на булеварда (деба и снега) :)
иначе хубаво са ги сложили , само дето пешеходците нещо са малко глупави , или поне аз на такива попадам. Вижда че спирам ама седи , правя му знак да минава неще , кат тръгна и оня тръгва . Е как да не го блъснеш ? :)

_________________
О , хора! Бедни същества,
дошли от Ева на земята;
вас своето не ви влече,
вас все към тайното дръвче
ви мами ден и нощ змията;
плод забранен им само дай,
без него раят не е рай.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Дек 2007 05:11 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 17 Апр 2006 11:52
Мнения: 1216
Местоположение: На село при мисирите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ne sa glupavi.Imat ne6to naum.

_________________
Born of desire


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Дек 2007 11:57 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2004 20:21
Мнения: 2224
Години: 33

Местоположение: В кенефа с лаптопа, докато ми умалеят краката.
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
eMinEm написа:
заради тея че забравих да че ги има завъртях колата в средата на булеварда (деба и снега) :)
иначе хубаво са ги сложили , само дето пешеходците нещо са малко глупави , или поне аз на такива попадам. Вижда че спирам ама седи , правя му знак да минава неще , кат тръгна и оня тръгва . Е как да не го блъснеш ? :)
Принцпино като пешеходеца стъпи на пешеходната линия или си подаде дясната ръка напред шофьорите трябва да му направят.

_________________
PC:CPU:Athlon64 X2 4600+F3@3.0Ghz|MB:GA-MA770-DS3|Cooler:Thermalright Ultra-120A|Memory:2x1GB@860mhz|HDD:250GB Hitachi|VGA:Sapphire HD3850 512mb|PSU:Fortron 450W


Да черпим от живота мечти, да даваме на мeчтите живот.(Мария Склодовска-Кюри)
Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Дек 2007 15:34 
Offline

Регистриран на: 18 Дек 2007 14:59
Мнения: 1
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
значи нека да обърнем малко гледната точка
защо КАТ може да санкционира автомобили паркирани на тротоари, да ни ги вдигат с паяци, да ни вземат точки, а да не могат да глобят пешеходци неправилно пресичащи, на места неприспособени за тази цел (да добавя, че имам впредвид времето, когато още не бяха направили пешеходни патеки - сега вече е изпусната работа)????? ТОВА СА БУЛЕВАРДИ, което означава, че са направени, за да се движат колите с малко по-висока скорост с цел по-бързото стигане от т.А до т.Б и където неби трябвало да има пешеходци. А сега се постига обратния ефект - шофьорите спират, образуват се колони, хората се изнервят и пак неспират и пешеходците отново немогат да преминат, докато шофьорите не ги пуснат. Да не говорим колко е лошо за самата кола точно този вид изкуствени препядствия. От КАТ ще кажат - "ами неможем да спрем потока от хора по тези места и сме принудени да възпрепятстваме движението по този начин" , но някой направи ли подсилени и високи огради за да немогат да минават хората оттам,??? Отговора е не. Ако така се процедираше и в големите градове, досега New York да е станал целия в такива неравности. И най-важното, ако след като е забранено пресичането на такива места и пак продалжават да го правят - то това да е на тяхна отговорност, а не да обвиняваме веднага шофьора.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Дек 2007 17:50 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 17 Сеп 2004 22:17
Мнения: 1559
Години: 35

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
лууп , радва ме поста ти !

_________________
О , хора! Бедни същества,
дошли от Ева на земята;
вас своето не ви влече,
вас все към тайното дръвче
ви мами ден и нощ змията;
плод забранен им само дай,
без него раят не е рай.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Дек 2007 17:04 
Offline
|unleashed|
Аватар

Регистриран на: 07 Юни 2006 21:00
Мнения: 571
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
висчко стана заради няколкото катастрофи с пешеходци пресичащи по такива места и заради тях сложиха тия работи.Това е просашка работа -колата си я караш със 40-50 и туп тес барабонки на пътя и тряа намаляш скоростта после пак да ускоряваш-простотия ! Първото нещо което трябваше да напраят е където има подлез да влезе в сила а където няма - да се построи надлез ! тея топчета са последна грижа и не се слагат на булеварди а на улици с по голям трафик - примерно Отец Паисий (то там си има легнали полицаи...)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2008 20:37 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2006 22:59
Мнения: 1089
Местоположение: Някъде в мечтите си...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Като гледам тук-таме топките изчезнали и колите минават свободно

_________________
Истинското приятелство идва, когато мълчанието между двама души е приятно...





Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2008 21:07 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 30 Яну 2004 00:56
Мнения: 410
Години: 35

Местоположение: TX
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
хаах нормално те и на отец паисий бяха махнали малко от бабунката ама пак я сложеха ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 109 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов