Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 17:55

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 100 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: imam v1pros za xbox 360
МнениеПубликувано на: 28 Апр 2009 19:02 
Offline
‡ I'm dEmEnTeD BoY ‡
Аватар

Регистриран на: 10 Апр 2006 18:40
Мнения: 528
Години: 33

Местоположение: «»«» По Света и У Нас ™
Благодарил: 26 пъти
Получил благодарност: 9 пъти
Вече мога да ви се похваля :)
Преди 4 дни се сдобих с Microsoft Xbox360™ Arcade с над 30 игри на двуслойни DVD дискове в перфектно състояние със сменено DVD-оптично устройство "Samsung" с безжичен джойстик, 256МБ карта за записи за всичко 430 лева :)

При условие, че дисковете с игрите, който ми дадоха в комплекта са над 250ГБ всичките, за какво ми е този хард?
Ако бях взел с хард, щях на първия ден да взема дискове с игри от игралната зала до нас и да го напълня.. после да се чудя какво да трия за да запиша друго :)
НЕ казвам, че харда не е удобство, но него най-вероятно ще си го купя допълнително, но понататък, както и още един безжичен джойстик, а в най-скоро време смятам да си взема HDMI кабел, който е 15лв. за да се наслаждавам повече на картината, на 42"-то LCD, че малко кофти през AV-връзка ;)
Общо взето единствения недостатък е, че все още не е включен с интернет кабел за да си обнови кодеците за Xvid и Divx филми, за да ги чете, но това не е болка за умиране, ще сбарам някой техник на "Бергон-нет" и ще питам дали ще може да ми направи около 13м. кабел кримптован от двете страни с клипси за връзка от рутера ми до xbox-a ;)

Имам въпрос относно харда, имам flash-ка на Corsair GT 16ГБ и си ми я чете xbox-a, дали е възможно да си взема преносим HDD, който да свържа през USB2.0 на xbox-a и на него да си слагам филмите, игрите и всичко останало, вместо оригинален HDD за xbox360, че ще си взема и с повече памет и ще ми излезе така по-тънкажничко (:

_________________
Изображение
+applelove


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: imam v1pros za xbox 360
МнениеПубликувано на: 28 Апр 2009 22:31 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 17 Апр 2006 18:42
Мнения: 615
Години: 35

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
^dEmEn7eD_BoY^ написа:
Вече мога да ви се похваля :)
Преди 4 дни се сдобих с Microsoft Xbox360™ Arcade с над 30 игри на двуслойни DVD дискове в перфектно състояние със сменено DVD-оптично устройство "Samsung" с безжичен джойстик, 256МБ карта за записи за всичко 430 лева :)

При условие, че дисковете с игрите, който ми дадоха в комплекта са над 250ГБ всичките, за какво ми е този хард?
Ако бях взел с хард, щях на първия ден да взема дискове с игри от игралната зала до нас и да го напълня.. после да се чудя какво да трия за да запиша друго :)
НЕ казвам, че харда не е удобство, но него най-вероятно ще си го купя допълнително, но понататък, както и още един безжичен джойстик, а в най-скоро време смятам да си взема HDMI кабел, който е 15лв. за да се наслаждавам повече на картината, на 42"-то LCD, че малко кофти през AV-връзка ;)
Общо взето единствения недостатък е, че все още не е включен с интернет кабел за да си обнови кодеците за Xvid и Divx филми, за да ги чете, но това не е болка за умиране, ще сбарам някой техник на "Бергон-нет" и ще питам дали ще може да ми направи около 13м. кабел кримптован от двете страни с клипси за връзка от рутера ми до xbox-a ;)

Имам въпрос относно харда, имам flash-ка на Corsair GT 16ГБ и си ми я чете xbox-a, дали е възможно да си взема преносим HDD, който да свържа през USB2.0 на xbox-a и на него да си слагам филмите, игрите и всичко останало, вместо оригинален HDD за xbox360, че ще си взема и с повече памет и ще ми излезе така по-тънкажничко (:


не не може само музика а харда така или иначе не можеш да сложиш игрите и да ги играеш без диска да е вътр ;) кабела е малко по скъп но към 30 лв е

_________________
Say goodbye to the bad guy
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2009 19:15 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
бате ти мани хдд-то ,ама тия аркейд са още от първите партиди кашони. Т.е най-дефектните. Охлаждането им е под всяква критика и вземи от ozone.bg примерно един малък вентилатор да го закачиш отзад. Дано поне 1-2 години ти издържи.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2009 21:18 
Offline
‡ I'm dEmEnTeD BoY ‡
Аватар

Регистриран на: 10 Апр 2006 18:40
Мнения: 528
Години: 33

Местоположение: «»«» По Света и У Нас ™
Благодарил: 26 пъти
Получил благодарност: 9 пъти
Между другото щом на комшията му вървят филмите от моята флашка, значи че след като си направя кабел за интернета и като го ъпгрейтна xbox-a ще мога да си сложа преносимо HDD с повечко памет и да си гледам филми от там, а за игрите ми беше въпроса най-вече, щом могат да се инсталират върху оригинален HDD от xbox 360 и да зарежат по-бързо без да нагрява машината от DVD-то, то дали ще е възможно със преносим HDD да правя същото (да инсталирам игрите върху него и да играя без dvd диска) (think)

Еми то си има 2 вентилатора отзад на конзолата.. не виждам смисъл от повече.. а и на времето как са ни държали здрави Sony PlayStation 1-чките без охлаждане.. играеш 3-4 часа, като загрее, слагаш го малко на завет да се охлади 15мин. и пак игреш.. ех ех.. спомени :)

_________________
Изображение
+applelove


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2009 21:41 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Разликата е бокс-а има проблем принципно с охлаждането ...имам 50 инчова плазма в Добрич и лятото без вентилатора само топлината на екрана ебаваше майката на кашона. Аз ти препоръчвам просто - твое решение.

Със Плейстейшън двойката за 3-4 години само веднъж бях чистил оптика ,но машините и хардуера са несравними все пак.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2009 02:09 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 17 Апр 2006 18:42
Мнения: 615
Години: 35

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
аз имам 37 инча искам да ти кажа че и при 5 6 часа игра няма загряване игреи без да се притесняваш а за игрите трябва да има диск вътре само да заварти после спира и е по бързо и безшумно и без никво загряване

_________________
Say goodbye to the bad guy
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2009 02:39 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Я кажете какво ще рече xbox Live ?Не сам много наясно и затова питам.Xbox-a има интернет и с други хора можеш да играеш ли какво ?

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2009 03:02 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 17 Апр 2006 18:42
Мнения: 615
Години: 35

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
maximalniq написа:
Я кажете какво ще рече xbox Live ?Не сам много наясно и затова питам.Xbox-a има интернет и с други хора можеш да играеш ли какво ?


xbox live е точно сървъра на микрософт за игра в мрежа всяка игра има опция xbox live в която играе цял свят глобален геим сървър + там техни маркет плеис

_________________
Say goodbye to the bad guy
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2009 13:22 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
V-tec написа:
аз имам 37 инча искам да ти кажа че и при 5 6 часа игра няма загряване игреи без да се притесняваш а за игрите трябва да има диск вътре само да заварти после спира и е по бързо и безшумно и без никво загряване


с новия дашборд си е така ,като копираш игрите ,но преди като цъках някое ДВД много пъти доста стържеше да ти кажа :)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 01 Май 2009 02:02 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 17 Апр 2006 18:42
Мнения: 615
Години: 35

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
може но той така или иначе ще ползва новия дашборд

_________________
Say goodbye to the bad guy
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Май 2009 09:19 
Offline
‡ I'm dEmEnTeD BoY ‡
Аватар

Регистриран на: 10 Апр 2006 18:40
Мнения: 528
Години: 33

Местоположение: «»«» По Света и У Нас ™
Благодарил: 26 пъти
Получил благодарност: 9 пъти
Още снощи вързах xbox-a с интернет кабел(този който ползвам в момента на PC), изтрих старите IP-та(бяха на линкБГ.. хах) от xbox-a и дадох всичко на default(защото съм с рутер) от настройките за интернета, после давам да се update и ми иска да вържа и компютър към мрежата за да мога да го ъпдейтна дашборд-а и до там.. няма ъпдейт, а си намери интернета..
по едно време показваше, че тегли нещо май за xbox live и се рестартира, после никаква разлика нямаше и пак продължава да ми иска PC за да играя игри в мрежа и да обновя кодеци и тем подобни глупости...
Аз си мисля, че трябва да отида в братовчедка ми щото другия сигнал от кабелния ми рутер отива на нейния PC и да тегля някакъв софтуер от xbox.com.. , чрез който по мрежата на рутера ще ъпгрейтна кашона.. бъркам ли?

_________________
Изображение
+applelove


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Май 2009 17:08 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
dashboard-a napravo go tegli ot arena.bg i go metni na edna flashka i ottam v USB-to na box-a. Nai-lesnoto i byrzo resheniq. Veche za live-a az taka i ne sym vlizal shoto oshte v nachaloto si flashnah box-a i ne sym probval oshte samiq si connection. Ama imam vse oshte 1 mesec free LIVE :)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Май 2009 18:55 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 17 Апр 2006 18:42
Мнения: 615
Години: 35

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
dashboard-a napravo go tegli ot arena.bg i go metni na edna flashka i ottam v USB-to na box-a. Nai-lesnoto i byrzo resheniq. Veche za live-a az taka i ne sym vlizal shoto oshte v nachaloto si flashnah box-a i ne sym probval oshte samiq si connection. Ama imam vse oshte 1 mesec free LIVE :)


имаш 3 месеца лаив :) да дам един жокер и аз имаш право на 3 профила на всеки от който имаш по 1 месец а за по горния пост както каза човека аренабг му е маиката

_________________
Say goodbye to the bad guy
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Май 2009 15:18 
Offline
‡ I'm dEmEnTeD BoY ‡
Аватар

Регистриран на: 10 Апр 2006 18:40
Мнения: 528
Години: 33

Местоположение: «»«» По Света и У Нас ™
Благодарил: 26 пъти
Получил благодарност: 9 пъти
Версията на Dashboard-а ми е 2.0.7371.0, не знам дали има по-нова, ако има с какво е по различна от моята, която е много хубава и прилича на тази от сайта на Xbox-a:
?

Забравих да спомена, че основната причина, поради която искам да ъпдейтна xbox-a е, че не ми отваря Divx и Xvid филми с субтитри(*.sub и *.srt) .. въобще да сложа един кодек пакет на xbox-a с всички известни видео формати и друго не ми трябва (ако има и вариант да се слагат през USB флашка ще е супер) :)

Вече ако има нови функции, които биха ми били полезни тогава бих си сложил цялостен ъпдейт, стига да няма риск, защото все пак е xbox-a хакнат и със сменено dvd, демек нелегален
;-)

_________________
Изображение
+applelove


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Май 2009 22:05 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Сега друг е въпросът дали няма да ми я баннат ,тъй като не съм си правил много решения дали да играя игра преди официалната дата на издаване ,а тия неща се пазят и може да ми го бутнат мазно :) Не ,че ми пука де. То така и не се знае на какъв принципн точно търсят да банват флашнати конзоли

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Май 2009 23:50 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 17 Апр 2006 18:42
Мнения: 615
Години: 35

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
не играеш игри в нета преди официалното им излизане аз от 4 месеца имам лаив 3 безплатни и 1 платен не са ме банали за момчето с даш борда това е новия даш борд

_________________
Say goodbye to the bad guy
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Май 2009 20:55 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 02 Дек 2006 15:35
Мнения: 433
Години: 30

Местоположение: Ейййй там горе на черешата :)
Благодарил: 12 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Абе аз щях да си взимам бокс360 ама леко ...така ... ме прецкаха и аз леко така ... ибурзах и си взех https://www.ozone.bg/games/product/xbox ... rcooler_ex <----- тука пише за к'ео е.Тааа стана ясно,че няма смисал да го даржа повече и го продавам.Така ако на някой му трябва да пише в темата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Май 2009 20:56 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 08 Мар 2004 13:58
Мнения: 1074
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Обясни малко повече за него?

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Май 2009 21:00 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 02 Дек 2006 15:35
Мнения: 433
Години: 30

Местоположение: Ейййй там горе на черешата :)
Благодарил: 12 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
M-Power написа:
Обясни малко повече за него?

Вентилаторна охладителна система: значително намалете вътрешната температура за допълнителна сигурност и по-голям живот на конзолата.
Без нужда от допълнително захранване: Работи със захранването на Xbox 360 и се включва и изключва автоматично
Лесен инсталация: Лесно се разполага на гърба на конзолата. Не е нужна вътрешна модификация
Универсален: Работи с 360 във вертикална или хоризонтална позиция и лесно се разполага в шкафове с други уреди за забавление.

Демек щи охлажда конзолата и няма да имаш RROD.Полезно е!!!Ако на някой му трябва тука е мястото.Хич не е използвано.Ако искате пикове ДАВАМ.!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Май 2009 21:09 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 08 Мар 2004 13:58
Мнения: 1074
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
BoOoONNzaIiIiIiI написа:
M-Power написа:
Обясни малко повече за него?

Вентилаторна охладителна система: значително намалете вътрешната температура за допълнителна сигурност и по-голям живот на конзолата.
Без нужда от допълнително захранване: Работи със захранването на Xbox 360 и се включва и изключва автоматично
Лесен инсталация: Лесно се разполага на гърба на конзолата. Не е нужна вътрешна модификация
Универсален: Работи с 360 във вертикална или хоризонтална позиция и лесно се разполага в шкафове с други уреди за забавление.

Демек щи охлажда конзолата и няма да имаш RROD.Полезно е!!!Ако на някой му трябва тука е мястото.Хич не е използвано.Ако искате пикове ДАВАМ.!!!

абе ти не си ли продаваш Xbox-a?

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Май 2009 21:10 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 02 Дек 2006 15:35
Мнения: 433
Години: 30

Местоположение: Ейййй там горе на черешата :)
Благодарил: 12 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
M-Power написа:
BoOoONNzaIiIiIiI написа:
M-Power написа:
Обясни малко повече за него?

Вентилаторна охладителна система: значително намалете вътрешната температура за допълнителна сигурност и по-голям живот на конзолата.
Без нужда от допълнително захранване: Работи със захранването на Xbox 360 и се включва и изключва автоматично
Лесен инсталация: Лесно се разполага на гърба на конзолата. Не е нужна вътрешна модификация
Универсален: Работи с 360 във вертикална или хоризонтална позиция и лесно се разполага в шкафове с други уреди за забавление.

Демек щи охлажда конзолата и няма да имаш RROD.Полезно е!!!Ако на някой му трябва тука е мястото.Хич не е използвано.Ако искате пикове ДАВАМ.!!!

абе ти не си ли продаваш Xbox-a?

Ами аз дори нямам ама ако имах ЪПСУРТ да го продам :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Май 2009 21:22 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 08 Мар 2004 13:58
Мнения: 1074
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
BoOoONNzaIiIiIiI написа:
M-Power написа:
BoOoONNzaIiIiIiI написа:
M-Power написа:
Обясни малко повече за него?

Вентилаторна охладителна система: значително намалете вътрешната температура за допълнителна сигурност и по-голям живот на конзолата.
Без нужда от допълнително захранване: Работи със захранването на Xbox 360 и се включва и изключва автоматично
Лесен инсталация: Лесно се разполага на гърба на конзолата. Не е нужна вътрешна модификация
Универсален: Работи с 360 във вертикална или хоризонтална позиция и лесно се разполага в шкафове с други уреди за забавление.

Демек щи охлажда конзолата и няма да имаш RROD.Полезно е!!!Ако на някой му трябва тука е мястото.Хич не е използвано.Ако искате пикове ДАВАМ.!!!

абе ти не си ли продаваш Xbox-a?

Ами аз дори нямам ама ако имах ЪПСУРТ да го продам :D

Ъ аз ко рабрах че имаш и искаш да го продаваш.... да са ... в кавала... :)

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 12 Май 2009 21:25 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 02 Дек 2006 15:35
Мнения: 433
Години: 30

Местоположение: Ейййй там горе на черешата :)
Благодарил: 12 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
ПРОДАВАМ ТОВА https://www.ozone.bg/games/product/xbox ... rcooler_ex и си го взех щот ЩЯХ ДА СИ ВЗИМАМ х360 обаче не стана.И за тжа продВАМ това https://www.ozone.bg/games/product/xbox ... rcooler_ex А xBox360 НЯМАМ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Май 2009 12:32 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 08 Мар 2004 13:58
Мнения: 1074
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
http://iphone-bulgaria.com/forum/viewto ... box#p80448
я вижте кво ще кажете за офертата и никой няма да го бута тос до утре докато не му кажа аз кво ще прая че да не го открадне някой преди мене :)

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 19 Май 2009 21:20 
Offline

Регистриран на: 27 Яну 2009 17:24
Мнения: 4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Препоръчван ти да дадеш още 100 лева и да вземеш това - https://www.ozone.bg/games/product/xbox_360/premium


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 20 Май 2009 00:49 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 17 Апр 2006 18:42
Мнения: 615
Години: 35

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ако някой иска да разбере как да записва игри wave 3 да тръгнат на стария хак да ми пише на лично

_________________
Say goodbye to the bad guy
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 20 Май 2009 14:03 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 08 Мар 2004 13:58
Мнения: 1074
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
hphbp написа:
Препоръчван ти да дадеш още 100 лева и да вземеш това - https://www.ozone.bg/games/product/xbox_360/premium

още 200 и хака 50лв = 250лв и 2 оригинални игри има(ама те са евтини по 50лв не ги смятам тях) иначе се отказах оказа се че нема парици сега :(

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2009 22:31 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 17 Апр 2006 18:42
Мнения: 615
Години: 35

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
я тези които имат бокс да кажат кой игри играят и кои са играли че гледам да нео съм изтърврал някаое добрто старо заглавие

_________________
Say goodbye to the bad guy
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 16 Юни 2009 13:22 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 08 Мар 2004 13:58
Мнения: 1074
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
От вчера и аз съм в клуба :) снощи се разходих до технополис и си купих едни бокс. Сега ще го хаквам. Имам въпрос има една обява тука в форума за хак дали става за нещо? Или да ходя у Варна? Проблема е че ми се играе па чак др седмица ще ходя към Варна :(

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 16 Юни 2009 13:58 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 08 Мар 2004 13:58
Мнения: 1074
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
M-Power написа:
От вчера и аз съм в клуба :) снощи се разходих до технополис и си купих едни бокс. Сега ще го хаквам. Имам въпрос има една обява тука в форума за хак дали става за нещо? Или да ходя у Варна? Проблема е че ми се играе па чак др седмица ще ходя към Варна :(

EDIT: а то момчето не ги правело тука а ги пращал и той във Варна. Утре ще се ходи до Варна :)

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 100 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов