Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 23 Апр 2024 09:43

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 510 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 20 Юни 2009 09:53 
Offline
A.C.A.B.

Регистриран на: 06 Фев 2006 18:52
Мнения: 1090
Години: 31

Местоположение: стадион "Дружба"
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
моя фенклуб е твърде малък и съм все още в 6-та лига,че да мръдна на повече от 3-4 говорителя засега :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 20 Юни 2009 10:25 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Има ли значение. 6 говорителя са 21600, а аз вземам почти 100К повече от теб. Аз не знам спонсорите да се влияят от броя на феновете. Излиза , че съм с 75К на седмица напред.

_________________
Gigabyte Montevina W576V


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 20 Юни 2009 11:32 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
kolkoto pove4e govoriteli tolkova pove4e fenove taka 4e za da si s mnogo fenove sa ti nujni govoriteli

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 21 Юни 2009 01:06 
Offline
A.C.A.B.

Регистриран на: 06 Фев 2006 18:52
Мнения: 1090
Години: 31

Местоположение: стадион "Дружба"
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ами нивото (дивизията),броят на феновете има значение :) пък сега да наема повече от 4-5 говорителя ще съм на загуба ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 22 Юни 2009 08:36 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
И аз съм в 6та, нали ти казах от говорители си на загуба първите 2 седмици от сезона, защото тогава се ресва нивото на удовлетвореност на спонсорите.

_________________
Gigabyte Montevina W576V


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Юни 2009 21:02 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 25 Фев 2007 17:05
Мнения: 37
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ако искате да се включите за новото издание за купата на регион Добрич с награда 3 месечен съпортър побързайте.останаха 4 свободни места.
Регистрираш се тук (http://www.cupmanager.org/files/index.php?mai...ister) , даваш search и срещу Cup ID пишеш 102942 после щраквате на регистрация.
Айде действайте.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Юни 2009 21:04 
Offline
A.C.A.B.

Регистриран на: 06 Фев 2006 18:52
Мнения: 1090
Години: 31

Местоположение: стадион "Дружба"
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Arg3n7um написа:
И аз съм в 6та, нали ти казах от говорители си на загуба първите 2 седмици от сезона, защото тогава се ресва нивото на удовлетвореност на спонсорите.

и ако от сега си наема 9 говорителя до края на сезона ще се увеличат ли парите от спонсорите на повече от 150 000 лв?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 24 Юни 2009 08:47 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз карам с 9 говорителя от създаването на отбора ми.

_________________
Gigabyte Montevina W576V


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 24 Юни 2009 20:07 
Offline
A.C.A.B.

Регистриран на: 06 Фев 2006 18:52
Мнения: 1090
Години: 31

Местоположение: стадион "Дружба"
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Arg3n7um написа:
Аз карам с 9 говорителя от създаването на отбора ми.

е да ама те попитах има ли смисъл от сега?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 24 Юни 2009 20:13 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Миналата седмица- Спонсори 205 730 lv. Тази седмица- Спонсори 207 950 lv. Сезона е започнал преди 5 седмици, така че би трябвало до 10ти кръг да си с 200 000 на седмица от спонсори.

_________________
Gigabyte Montevina W576V


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 24 Юни 2009 20:23 
Offline
A.C.A.B.

Регистриран на: 06 Фев 2006 18:52
Мнения: 1090
Години: 31

Местоположение: стадион "Дружба"
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
наех па сега ще видим :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2009 11:41 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 06 Юли 2005 12:26
Мнения: 21
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Помогнете!
Във вторник започва купата на Добрич, а ми изписа съобщение, че целия ми отбор е на гей-парада в София и не мога да наредя състава. Кажете ми какво да правя?

_________________
Martinio718


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2009 18:18 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Martinio718 написа:
Помогнете!
Във вторник започва купата на Добрич, а ми изписа съобщение, че целия ми отбор е на гей-парада в София и не мога да наредя състава. Кажете ми какво да правя?

Организирай на гей парада с Роналдундьо един гол мач и проблема е решен.

_________________
Gigabyte Montevina W576V


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2009 12:23 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 17 Фев 2008 01:29
Мнения: 862
Години: 30

Местоположение: Tree Hill
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
момчета аз взех акаунта на братовчед ми за 2 седмици докато мога да си направя собствен ;) я кажете специалитетите на играчите за голов нюх , кои бяха най-добрите (непредвидим,Игра с глава и техничен ?)

_________________
A Passion For Perfection. !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 29 Юли 2009 18:09 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 17 Фев 2008 01:29
Мнения: 862
Години: 30

Местоположение: Tree Hill
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
дадоха ми отбора ;) след като изчаках 7 седмици . Изтеглих си Хеттрик Органайзер , ако някой я ползва нека да ми пише 1 лс че имам някои други въпросчета:)

_________________
A Passion For Perfection. !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 29 Юли 2009 18:27 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 25 Фев 2007 17:05
Мнения: 37
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
кажи какво те интересува
по играта или по програмата


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 29 Юли 2009 19:18 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 17 Фев 2008 01:29
Мнения: 862
Години: 30

Местоположение: Tree Hill
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
yyovchev написа:
кажи какво те интересува
по играта или по програмата

програмата на раздела Подреждане , нали има една картинка със играчите и системата 4-4-2 , как мога да променя системата на 4-3-3 на тази графика?

_________________
A Passion For Perfection. !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 29 Юли 2009 20:00 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Където се изписва имената на онази схемичка .. има отдолу 2-ро прозорче .. В твоя случаи от халфовете (или крилото) от долу даваш "допълнителен нападател" ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 30 Юли 2009 00:03 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 17 Фев 2008 01:29
Мнения: 862
Години: 30

Местоположение: Tree Hill
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
koi4o написа:
Където се изписва имената на онази схемичка .. има отдолу 2-ро прозорче .. В твоя случаи от халфовете (или крилото) от долу даваш "допълнителен нападател" ...

аха , благодаря много :)

_________________
A Passion For Perfection. !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 30 Юли 2009 00:15 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 17 Фев 2008 01:29
Мнения: 862
Години: 30

Местоположение: Tree Hill
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
копирам това от форума на дата.бг , за да е от полза и на хората от нашия форум :)


• Началото:
В началото почвате с 600 000 лева в касата, 100 фена фенклуб и стадион с 12 хиляди места, като стадионът ви е построен в близък до оптималния вид.Треньорът ви също е доста зле.
• Финанси:
Като цяло първият сезон, който ще прекарате в ХТ ще се състои в усилени тренировки и опит да избегнете фалита.
В ХТ има две основни мнения за започване на играта, че да минете границата от -400 000 лева е задължително или, че е нежелателно, дори забранено.Това си е ваш избор и никой неможе да ви наложи едното от двете мнения.Аз лично ви съветвам да не минавате границата от -400 000 лева за да не треперите всеки Петък дали ще фалирате, ако пък ви се рискува и искате да си тровите нервите или пък просто ви се наложи да минете на повече - направете го, не е толкова страшно колкото го разправят, но знайте, че навлизате в едно дълбоко "блато".
• Основни източници на пари :
- Тренировка-продажба на играчи.
- Стадион (домакинства за лигата най-вече)
• Какво да правя след като ме пуснат ?
1. Прегледайта си отбора за млади играчи(17-19 годишни) с умение задоволително/стабилно на някое от основните умения(разиграване, голов нюх, пазене, крило, защита), ако има такъв е добре да го тренирате, ако изберете друга позиция за трениране го продайте.
2. Изберете си позиция, която искате да тренирате, ако изберете вратари можете да си позволите стабилен треньор.
3. Купете си треньор - задоволителен със лошо лидерство или стабилен със лошо лидерство - в зависимост дали смятате да развивате младежката си школа от началото и от поста, който тренирате.
4. Закупете максималния брой младежи, който можете да тренирате за съответния от вас пост за тренировка, като младежите са задоволителни на 17-18 години - не давайте много пари за тях, намират се лесно и по-евтини, друг вариант е да вземете и няколко посредствени с вторични умения.
5. Продайте стабилните си играчи, ако имате такива и закупете задоволителни "опитни" играчи(23-25 годишни) по всички линии, които не тренирате - не скачайте на топ играчи - по-добре 10ма равностойни от колкото 1 "суперзвезда".
6. Започнете да инвестирате пари в младежкия си състав - по 10 000 като за начало или, ако сте избрали варианта с задоволителен треньор влагайте по 20 000.
7. Изберете и развийте( натрупайте опит) със схема/и оптимални за поста, който тренирате.
8. След като приключите с тренирането на издръжливост(ако сте тренирали въобще) и след като сте си закупили младежи за тренировка сменете тренировката на умението, което сте си избрали и започнете да тренирате на 100% интензивност на тренировките.
• Специалисти - помощен персонал ?
Всеки специлист взима седмична заплата от 3000 лева и не трябва да имате повече от 10 от вид, защото така рискувате да загубите тренировка.
1. Наемете си говорители - чрез тях настроението на феновете и спонсорите ви се повдига по-бързо и спада по-бавно, присъединяват ви се повече фенове при победа и други полезни нещица.
2. Наемете си треньори на вратарите/помощник треньори, като общият им брой на двата типа общо не трябва да надхвъля 10, ако тренирате вратари наемете колкото се може повече от треньорите за вратарите и няколко от другите за да ви помагат да поддържате формата на полевите си играчи добра.Ако тренирате полеви играчи наемете 1 помощник за вратарите и колкото се може повече асистент треньори.(1/5 при полеви тренировки и 4/2 при тренировки на вратари - при добро финансово състояни отималното съотношение е 6/4 или 2/8 за вратари)
3. Наемете спортни психолози - влияят на духа и самочувствието на отбора ви.(1 за начало)
4. Немете физиотерапефти - предпазват от контузии.(2-3 за начало при добро финансово състояние повече)
5. Доктори наемайте само, ако имате контузен играч.
6. Икономисти наемайте само, ако сте на повече от -400 000 или над 800 000.
• Какво да правя по-нататък ?
След определен брой седмици за всеки пост играчите ви ще повишат умението, на което ги тренирате.Когато стигнат поне до отлично може да продадете някой от тях.С парите, които взимате от младежа първо закупете нов младеж за тренировка, а с остатъка от парите можете да закупите играч/и на постовете, които не тренирате или да си разширите стадион или да си смените треньора.Когато фенклубът ви умножен по 25 наближи големината на стадиона ви значи е време да го разширите( в пропорция 63%-25%-10%-2%).Играйте за промоция докато стигнете в 4та дивизия където можете да се застоите няколко сезона докато станете достатъчно силен за 3та.Едно от първите неща, които трябва да направите след като излезнете от финансовата криза е да започенете да влагате по 40 000 в младежкия си състав и да наемете оптималния брой специалисти.След като младежкия ви състав стане поне посредствен/задоволителен теглете младеж всяка седмица.След като се "замогнете" може да си позволите дори треньор със по-добро лидерство, което ще води до по-висок дух и по-добра средна линия.

Някой условности :
1. Ако не тренирате вратари и нямате вратар с умение над слабо в отбора си - купете си вратар с посредствено или задоволително умение - може и по стар.
2. Ако сте избрали да тренирате халфове или крила пуснете да тренирате "издръжливост" докато играчите закупени от вас за тренировка станат поне със стабилна издръжливост в по-голята си част, а дори и да не тренирате тези постове може да пуснете 1-2 седмици издръжливост докато формата ви е слаба( издръжливостта влияе зле на формата).

За да напредвате повтаряйте треровъчната програма, като не бързате да продавате играчите си на прекалено ниски нива освен, ако не сте в финансова криза.Прекалено високи нива също не се препоръчват, защото ще трябва да плащате големи заплати и уменията започват да се обезценяват при прекалено високи нива.Също така ще е добре да осигурите достатъчно голям стадион за феновете си и да поддържате растежа на фенклуба си, което става с победи.

----------------------------------------------------








---------------------------------------------------

Как влияние оказва опитът на играчите...
• Опитните играчи се представят по-добре* от неопитни със същите умения!
• Неопитен играч ще получава по-често картони.
• Неопитният играч греши повече по време на игра и е твърде нервен при изпълнение на дузпи.
• Неопитният отбор се обърквa когато играе нетренирана формация. Опита на капитана помага срещу това объркване в отбора Ви.

* този ефект не е линеен, например подобрение в представянето от лош до слаб опит е по-значимо от това от свръхестествен до титаничен

Покачване на опита
• приятелски: 0.1 точки
• международен приятелски: 0.2 точки ( за международен се счита и когато чужд отбор гостува на стадиона ти )
• първенство: 1 точка
• купа: 2 точки
• национален отбор: 3 точки

!!! Не се знае колко точо точки са необходими за покачване на ниво!

Обяснения за контузиите


Физиотерапевтите предпазват играчите от контузии, а лекарите помагат да се възстановят по-бързо.

Контузените
• Тези играчи не могат да тренират, дори и през седмицата в която са получили контузията.
Изключение: когато играчът получи следната контузия 'контузен, но тренира', то той ще тренира през тази седмица.

Контузен, но играещ
Ако пуснете в мач играч който има 'лепенка' той ще:
• играе малко под възможностите си
• има също толкова голяма възможност да се контузи, колкото всеки друг играч
• ако се контузи има голяма вероятност контузията да е дълготрайна

Наранените играчи получават тренировка ако играят на съответната позиция през тази седмица.

Сменените играчи също биват тренирани.

Какво ще стане ако имате повече от 10 треньора, повече от 50 играча и т.н.


Повече от 50 играча в отбора
• загуба на тренировка
• спадане на духа на отбора

Повече от 10 помощник треньора (треньори на вратарите + помощник треньори)
• спадане на нивото на увереност

Повече от 10 Говорители
• спадане на настроението на спонсорите

Повече от 10 Икономисти
• 10% парична глоба

Повече от 10 Физиотерапевти
• спадане на нивото на младежкия отбор

Повече от 10 Лекари
• спадане на настроението на поддръжниците

Повече от 10 спортни психолози
• спадане духа на отбора(не се знае със сигурност)

Започване на мача с по-малко от 9 играча
• загуба на тренировка
• губите мача служебно

Повече от трима играчи на един и същ пост в един и същ мач
• загуба на тренировка
Какви са лихвите и какво ще стане с Фенклубът Ви ако не вземете учасите в шампоинатен мач...

Икономика:
• 5% лихва когато сте на минус

Фенклуб:
• При промоция в горна дивизия: +10%
• При изпадане в долна дивизия: -10%
• Смяна на региона: -3%
• Смяна името на клуба: -3%
• Неучастие в мач за първенството или купата: -10% и ако не участвате и в приятелски мач, няма да имате тренировка за седмицата
Кой помощник каква заслуга има за моя отбор и защо ми е нужен?


Трябва да знаете, че максимума от всяка категория персонал е 10. По-голям брой само ще понижи тяхната ефективност.
• Треньорите на вратарите и асистент треньорите се броят заедно, така че трябва да са най-много 10 общо!
• Един служител струва 3000 лева на седмица. Уволняването му струва едноседмична заплата. Треньори на вратарите
• Ако тренирате вратари, трябва да наемете 9 треньора на вратари и 1 асистент треньор(може и 8:2). Това ще осигури максимален ефект от тренировките на Вашите вратари и ще поддържа играчите Ви във форма. Ако не тренирате вратари, погледнете по-надолу.

Помощник треньори
Когато тренираш полеви играчи трябва да имаш 9 асистент треньора и 1 треньор на вратарите (може и 8:2). Това ще даде най-висок ефект при тренирането на играчите Ви и въпреки това ще държи вратарите Ви във форма.

Спортни психолози
- Те повишават самочуствието на отбора Ви (малко и духа на отбора).

Говорители
- Подобряват отношението на феновете и спонсорите към клуба, което означава повече фенове и по-голям седмичен приход от вашите спонсори. Наемете толкова, колкото може да си позволите, но максимум 10.

Икономисти
- Икономистите ви помагат да намалите процента лихва когато сте на минус или да го увеличите, когато имате положителен бюджет(когато сте на минус плащате 5% лихва на седмица). Наемете максимум 1 икономист когато сте на около минус 400.000 лева (ако имате по-големи дългове можете да наемете втори икономист).

Физотерапвети
- Физотерапветите ще понижат риска от контузия на играчите Ви.

Лекари
- Лекаритете помагат за по-бързо възстановяване на играчите Ви от кунтизии.

Атака по крилата или Атака през центъра? Играй спокойно или Мач на сезона?
Как тези неща влияяат на даден мач може да видите тук...


Настроение на отбора
• Лека-полека - Намалява малко представянето на Полузащитата, но духът на отбора ще се повиши с 2 нива след мача
• Мач на сезона - Полузащитата Ви ще се представи по-добре, но духът на отбора ще се понижи доста след мача


Тактики
• Контра Атака - КА
Използва се имате силна защита и атака, но по-слаба халфова линия от противника. Тази тактика е ефективна само ако НЕ доминираш в средата на терена.
Способността на отбора Ви да организира Контра Атака след изпусната възможност на противника Ви зависи от защитата (1x), подаването (2x) и опита на защитниците Ви. Отбелязването на гол при контраатака зависи от нападателите Ви.
Недостатък: губите 10% от халфовата линия след като се сравнят твоята с тази на опонента! може да имате максимум 3 Контра Атаки в един мач!
• Атака по Крилата - АК
Атаките Ви се насочават към крилата. Може да се използва срещу отбор със слаба защита по крилата.
Недостатък: отслабва централната Ви защита.
• Атака през Центъра - АЦ
Атаките Ви се насочват през центъра
Недостатък: отслабва защитата Ви по крилата.
• Преса
Целта е 0:0. Броят на головите възможности в мача намалява. Събира се защитата на всичките Ви играчи без вратаря (защитата на играчите със специалитет Сила се удвоява). Издръжливостта на играчите Ви също е много важна. Опитът също има влияние при игра на преса.
Недостатък: играчите Ви се изморяват по-бързо.

Каква тактика да избера? А как да подредя играчите си? С каква тактика да играя срещу този противник?
Тук може да разберете...


4-4-2, нормална
- Балансирана схема. Препоръчително е да се играе с добри халфове, за да се спечели добро владеене на топката.
Силни страни: Добре балансирана защита, силна атака по крилата и добра централна атака.
Слаби страни: Слаба халфова линия.
Най-добра контра-тактика: Тактиката с трима Полузащитника и защитни Бекове въздействат на остротата на тази тактика и така получавате преимущество по крилата.

4-4-2, 3 полузащитника
- Вариант на стандартната 4-4-2 тактика, но с две промени на позиции на играчи
I вариант: Единия Нападател като допълнителен Полузщитник и едното Крило като допълнителен Нападател
II вариант: Единия Центр. защитник като допълнителен Полузащитник и едното Крило като Центр. защитник
Силни страни: Добре балансирана защита, силна полузащита, силно нападение по едното крило и добра централна атака.
Слаби страни: Отслабва едното крило.
Най-добра контра-тактика: Може да опитате атака от по-слабата страна на противника, но добър противник няма да Ви позволи лесно да разберете коя е тази страна!

4-3-3, нормална
- Едното крило като допълнителен Нападател
Силни страни: Добре балансирана защита, силно нападение по едното крило, много силна централна атака
Слаби страни: Много слаба полузащита и отслабва едното крило
Най-добра контра-тактика: Противникът има много силна централна атака, затова е добре да използвате трима Полузащитника и да съберете Защитниците си в средата.

4-3-3, 3 полузащитника
- Двете крила като допълнителни Нападатели и единия Нападател като допълнителен Полузащитник
Силни страни: Добре балансирана защита, много силна атака, задоволителна полузащита
Слаби страни: Отслабва двете крила
Най-добра контра-тактика: Много централна тактика. Защитете се добре в средата и използвайте Атака по Крилата.

4-5-1, нормална
- Един нападател като допълнителен Полузащитник
Силни страни: При използване на силни Полузащитници тази тактика е една от най-стабилните в защитен план. Значително се намаляват атаките на противника.
Слаби страни: Слаба атака, особенно в центъра
Най-добра контра-тактика: Срещу тази тактика не е лошо да подсилите полузащитата си с атакуващ защитник. Тук всичко опира до контрола на топката в центъра и атаките по крилата. Ще са Ви нужни много атаки, за да вкарате гол.

3-5-2, симетрична или асиметрична защита
- Симетрична: Централен защитник като допълнителен Полузащитник
- Асиметрична: Бек като допълнителен Полъзащитник
Силни страни: Много силна полузащита и силна атака
Слаби страни: Тримата защитника винаги ще оставят слабо място в защитата Ви.
Най-добра контра-тактика: Опитайте да атакувате там където противника Ви е слаб, също така опитайте да балансирате Вашата защита срещу противниковата атака.

5-3-2, нормална
- Едно Крило като допълнителен Центр. защиник
Силни страни: Много силна централна защита, задоволителена атака
Слаби страни: Много слаба полузащита, отслабва едното крило
Най-добра контра-тактика: Опитайте да вземете по-голямо владеене на топката като използвате трима Полузащитника, също така опитайте да атакувате по крилата, защото атаките през центъра са просто обречени.

5-3-2, 3 полузащитника
- Двете крила като допълнителни Центр. защитници и единия Центр. защиник като допълнителен Полузащитник
Силни страни: Много силна централна защита, задоволителна атака, задоволителна полузащита.
Слаби страни: Отслабва двете крила.
Най-добра контра-тактика: Още една много централна тактика. Защитете се добре в средата и използвайте Атака по Крилата.

3-4-3, нормална
- Един защитник като допълнителен Нападател
Силни страни: Много силна атака.
Слаби страни: Слаба полузащита и едно слабо място в защита
Най-добра контра-тактика: Спечелете владеенето на топката или ще загубите мача. Такъв противник е много опасен, за това опитайте да изместите играта в неговата част от игрището.

3-4-3, 3 полузащитника
- Един защитник като допълнителен Полузащитник и едно Крило като допълнителен Нападател
Силни страни: Много силна централна атака и много силна атака по едното крило, силна полузащита
Слаби страни: Едно слабо място в защита и едно отслабено крило
Най-добра контра-тактика: Подсилете централната защита и по-силното крило на противника(ако е предсказуемо). Опитайте да атакувате слабото му място. Ако не можете да контролирате средната линия, 4 защитника също са добро решение.

5-4-1, нормална
- Един нападател като допълнителен Централен защитник
Силни страни: Изключително силна защита
Слаби страни: Слаба халфова линия и слаба атака, особенно централната атака.
Най-добра контра-тактика: Срещу 4-5-1 може да използвате атакуващ защитник. Защитете добре крилата ако противника Ви не използва Крила към центъра. Опитайте да вземете преимущество при владеенето на топката и атаките по крилата.

5-4-1, 3 полузащитника
- Един нападател като допълнителен Полузащитник и едно Крило като допълнителен Централен защитник
Силни страни: Изключително силна защита, силна полузащита
Слаби страни: Слаба атака, особенно централната атака и отслабеното крило
Най-добра контра-тактика: Противникът има слаба атака. Опитайте да вземете преимущество в центъра - атакуващ защитник е много добро решение. Атаки по Крилата и се пригответе за 0-0.


Други тактики
- Схемите, които не са в списъка за 'Тренировка' се играят трудно и лесно предизвикват объркване в неопитен тим. Опитните капитани компенсират това объркване.


Разместване
- Когато размествате играч в защита, средна линия или нападение, имайте предвид дупката която се получава. Проучете внимателно противника си и бъдете хитри!

Колко ще Ви струва реконструкцията на стадиона.

• Смяна името на стадиона: 8000 лева
• Първоначална такса: 120 000 лева

• Цени при реконструкция:


Колко голям стадион ми е нужен? Какво влияе на посещаемостта?
Тук мойе да откриете отговорите на тези въпроси...

Разпределенито на местата на стадиона Ви е добре да имат следните пропорции:
• 63% правостоящи
• 25% основни места
• 10% места под покрива
• 2% ложи


Класирането Ви към момента, класирането на противника Ви, поредицата от победи, настроението на феновете и времето влияят на посещаемостта.

Времето:
• при дъждовно време идва сравнителни по-малко публика
• при слънчево време идва малко по-малко публика


Публиката(това са относителни стойности и не са 100% точни):
• при добро представяне: 30 х Броя на феновете
• при средно представяне: 25 х Броя на феновете
• при лошо представяне: 20 х Броя на феновете

Цикъл на сезона


Мачовете за Първенството и за Купа/Приятелски са различни в зависимост от държавата.

Всички часове са Българско време!


Други
• Всеки Четвъртък в 16:30 - Тренировки
• Всеки Петък в 23:14 - Икономическа актуализация
• Всеки Петък в 21:00 - Мачове на националните отбори


Програма за сезона
1 кръг: 1-2, 3-4, 5-6, 7-8
2 кръг: 6-1, 8-3, 2-7, 4-5
3 кръг: 3-2, 5-8, 6-4, 7-1
4 кръг: 1-4, 8-6, 2-5, 7-3
5 кръг: 3-1, 5-7, 6-2, 4-8
6 кръг: 1-8, 3-5, 2-4, 7-6
7 кръг: 5-1, 6-3, 8-2, 4-7
--------
8 кръг: 1-5, 3-6, 2-8, 7-4
9 кръг: 8-1, 5-3, 4-2, 6-7
10 кръг: 1-3, 7-5, 2-6, 8-4
11 кръг: 4-1, 6-8, 5-2, 3-7
12 кръг: 2-3, 8-5, 4-6, 1-7
13 кръг: 1-6, 3-8, 7-2, 5-4
14 кръг: 2-1, 4-3, 6-5, 8-7

Какви са ми седмичните разходи? Имам ли бонус в края на сезона?
• Седмична инвестиция в младежкия отбор
максимална - 40 000 лева
средна - 20 000 лева
минимална - 10 000 лева
никаква
• Изваждане на младеж: 4000 лева
• Уволняване на играч: 0 лева
• Уволняване на специалист: 3000 лева
• Седмична заплата на специалист: 3000 лева
• Един нов фен: 60 лева
• Международен приятелски мач като гост: 12 000 лева



Благодарности на RRStoyanov и неговият сайт http://ht-bg.net

(eshlen)
http://htclan.org/
За всички специалитети пише там. smile.gif


(godzillata)
(casperpld)
Абе някой от предната страница беше казал, че говорителите е добре да са 10. Моят въпрос е: защо?


Говорителите спомагат за привличането на повече фенове и по-големи приходи от спонсорите. Също така поддържат настроението им, т.е. при загуба пада по-бавно, зависимо от броя говорители.
Т.е. ако имате 10 говорителя, на които плащате 30К, то те ще ви докарат фенове, което е равно на пари и спонсорите ще си развържат кесиите, което пак е равно на пари и в крайна сметка ще взимате пари, нищо че давате за заплатите им.

Броят на специалистите обаче не е пропорционален на ефекта от действията им, т.е. двама говорители или лекари няма да се справят двойно по-добре от един. Ето ви таблица с общата ефективност за брой специалисти от един вид:

1 специалист = обща ефективност 1.000
2 специалиста = обща ефективност 1.414
3 специалиста = обща ефективност 1.732
4 специалиста = обща ефективност 2.000
5 специалиста = обща ефективност 2.236
6 специалиста = обща ефективност 2.449
7 специалиста = обща ефективност 2.646
8 специалиста = обща ефективност 2.828
9 специалиста = обща ефективност 3.000
10 специалиста = обща ефективност 3.162


(godzillata)
(chosi)
добре бе деба как да видя кога някой ще ми качи ниво

че го тренирам вече сума време на голов нюх със стабилен треньор и 5 помощника има

а келеша си го изтеглих чисто нов на 17 години миналия сезон и до сега още нищо не е качил

Lyuben Petrov (170834635)

дали факта че играе само в приятелски срещи не указва влияние деба


1. Виж го тук ---> http://www.htdaytrading.com/ или в някоя програма като HattrickOK да речем.

2. Вземи си още 5 помощника, за да има пълен ефект.

3. Това, че е бил на 17 не значи, че ще вдигне веднага, при стабилен тренер и 10 помощника, би ти вдигнал, ако е изтеглен например с ниво около 6.0 - за около 6-7-8 седмици в зависимост от поднивото. А може и само от 1 тренировка да вдигне. :wink:

4. Няма значение, че играе само в приятелски...малко по-малко опит трупа там, но няма грижи за тренировката.

А и всичко това го пише в ПРАВИЛАТА! tongue.gif


http://img138.imageshack.us/img138/5097 ... ed6rk9.jpg


или ако някой иска да прочете цялата тема ето я ...http://forums.data.bg/index.php?showtopic=1097442

_________________
A Passion For Perfection. !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 01 Авг 2009 00:18 
Offline
A.C.A.B.

Регистриран на: 06 Фев 2006 18:52
Мнения: 1090
Години: 31

Местоположение: стадион "Дружба"
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Arg3n7um написа:
Миналата седмица- Спонсори 205 730 lv. Тази седмица- Спонсори 207 950 lv. Сезона е започнал преди 5 седмици, така че би трябвало до 10ти кръг да си с 200 000 на седмица от спонсори.

вече е 11 седмица и сега проверих Спонсори 136 910 lv
а от миналата седмица Спонсори 134 690
и разликата е +2220 lv


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 01 Авг 2009 15:16 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Еми батка не знам защо е така. Мисля , че е защото отскоро си с много говорители. Аз още отначало съм с 9 и са ми високи приходите от спонсорите.

_________________
Gigabyte Montevina W576V


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 01 Авг 2009 23:08 
Offline
A.C.A.B.

Регистриран на: 06 Фев 2006 18:52
Мнения: 1090
Години: 31

Местоположение: стадион "Дружба"
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Arg3n7um написа:
Еми батка не знам защо е така. Мисля , че е защото отскоро си с много говорители. Аз още отначало съм с 9 и са ми високи приходите от спонсорите.

ще поживеем .. ще видим :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2009 22:11 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 15 Сеп 2007 00:00
Мнения: 49
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
искам да питам има ли някой друг сайт освен http://ht-bg.net да мога да видя какви играчи да си зема ?!? или вие да ми помогнете :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2009 22:12 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 17 Фев 2008 01:29
Мнения: 862
Години: 30

Местоположение: Tree Hill
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
KALITKO. написа:
искам да питам има ли някой друг сайт освен http://ht-bg.net да мога да видя какви играчи да си зема ?!? или вие да ми помогнете :)

кажи от какво имаш нужда ?

_________________
A Passion For Perfection. !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2009 22:24 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 15 Сеп 2007 00:00
Мнения: 49
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
еми искам да си зема добър вратар + 1 халф и 1 нападател


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2009 22:34 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 17 Фев 2008 01:29
Мнения: 862
Години: 30

Местоположение: Tree Hill
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
ето уменията , които трябва да притежават играчите на всички постове + вторичните им умения . стреми се да са близки с тези които ти давам

Вратар ---- пазене
Бек ---------- защита ------ крило
Централен защитник --- защита --- издръжливост
Крило ---------- крило, разиграване, издръжливост ---------- защита, подаване
Халф --- разиграване, издръжливост -подаване, защита
Нападател -- голов нюх подаване -- издръжливост

_________________
A Passion For Perfection. !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2009 22:42 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 15 Сеп 2007 00:00
Мнения: 49
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
аха мерси :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2009 22:52 
Offline
A.C.A.B.

Регистриран на: 06 Фев 2006 18:52
Мнения: 1090
Години: 31

Местоположение: стадион "Дружба"
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
на вратаря вече се гледа и защита,и статични :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2009 07:27 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
За нападателите е важно и крилото. То зависи с каква схема играеш. Също може да гледаш за хубави специалитети.

_________________
Gigabyte Montevina W576V


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 510 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов